Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » B-KING

GSF josef (Člen)
20.05.2008 21:05:52
Offline

B-KING

zdar, vlastni tady nekdo B KINGA? nebo znate nejakyho gurmana ? bigsmile potrebuju info

Kukii (Člen)
20.05.2008 21:10:01
Offline

Re: B-KING

takovou hrůznou potvoru? headshakeidontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
GSF josef (Člen)
20.05.2008 21:12:34
Offline

Re: B-KING

jj evil

SLUGI (Člen)
20.05.2008 21:35:27
Offline

Re: B-KING

... mám good
... ale i s kapotama evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Meloun (Člen)
20.05.2008 21:37:34
Offline

Re: B-KING

SLUGI psal:

... mám good
... ale i s kapotama evil

..a o metr delším rozvorem..smile1


PURE NAKED BIKE!
SLUGI (Člen)
20.05.2008 21:43:20
Offline

Re: B-KING

Meloun psal:
SLUGI psal:

... mám good
... ale i s kapotama evil

..a o metr delším rozvorem..smile1

... neřeš centimetry  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenda (Člen)
20.05.2008 21:48:22
Offline

Re: B-KING

Jo viděl jsem, seděl jsem a skoro blil jsem. Jo a jeden tu už u nás jezdí. Jak se mi líbil původní koncept a vůbec design značky Suzuki celkově, tak teď jde pěkně do prdele. B-King je přeplácanej, hodně přehnaně extravagantní, neucelenej kýčovitej humus za kterej bych (především za zadní část) designéra zavřel, stejně asi tak jako debila co navrhnul novou Škodu Fábii nebo pojízdnou helmu Roomstera. Kdyby radši nějakým způsobem inovovali emise u GSX 1400, aby se dala dále prodávat v EU, kdyby u novýho Bandita uděli nějak lépe designově motor (aspoň falešný žebra) atd. atd. Samej kosmickej design a klasika jde do píči. Můj názorsick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
20.05.2008 21:50:49
Offline

Re: B-KING

Zdenda psal:

Jo viděl jsem, seděl jsem a skoro blil jsem. Jo a jeden tu už u nás jezdí. Jak se mi líbil původní koncept a vůbec design značky Suzuki celkově, tak teď jde pěkně do prdele. B-King je přeplácanej, hodně přehnaně extravagantní, neucelenej kýčovitej humus za kterej bych (především za zadní část) designéra zavřel, stejně asi tak jako debila co navrhnul novou Škodu Fábii nebo pojízdnou helmu Roomstera. Kdyby radši nějakým způsobem inovovali emise u GSX 1400, aby se dala dále prodávat v EU, kdyby u novýho Bandita uděli nějak lépe designově motor (aspoň falešný žebra) atd. atd. Samej kosmickej design a klasika jde do píči. Můj názorsick

Souhlas. Mě se ty UFO designy taky nelíbí.badsick


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Marián (Člen)
20.05.2008 21:51:02
Offline

Re: B-KING

ja bych to tak dramaticky nevidel,na hladkej motor si zvyknes,u kinga das ladaky a je togood
a aspon ma clovek neco,co uz se nebude nikdy vyrabetgood


...sam mezi jebkarema...
KOVAL (Člen)
20.05.2008 21:51:09
Offline

Re: B-KING

jo,je to k zblití,ale zas když máš malýho tak ti ho to zvětší,alespoň pocitově..

Billy (Člen)
20.05.2008 21:51:35
Offline

Re: B-KING

pod to bych se podepsal klidne good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Meloun (Člen)
20.05.2008 21:56:34
Offline

Re: B-KING

..začíná se mi čím dál víc líbit ta MT-01 vod starýho yahahy..nemůžu za to noredface
Nebo takový MV Agusta brutalesurprised-parádagood
A ta brutálně hranatá nová mrcha od moto-morini s trubkovou kyvkoucool


PURE NAKED BIKE!
yello (Člen)
20.05.2008 21:57:28
Offline

Re: B-KING

Tak tendle by me v garazi vuuuuubec nevadil....bigsmile

http://img508.imageshack.us/img508/9085/dscf6398po4.jpg

...che palle !!!
Ondráš (Člen)
20.05.2008 21:59:02
Offline

Re: B-KING

yello psal:

Tak tendle by me v garazi vuuuuubec nevadil....bigsmile

http://img508.imageshack.us/img508/9085/dscf6398po4.jpg

Na tohle jedině s Kellyho džískou.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
20.05.2008 21:59:50
Offline

Re: B-KING

Marián psal:

ja bych to tak dramaticky nevidel,na hladkej motor si zvyknes,u kinga das ladaky a je togood
a aspon ma clovek neco,co uz se nebude nikdy vyrabetgood

Na tenhle hladkej nijak neotesanej ingot si nezvyknu a Bandita si novýho už nekoupím, stejně tak jako si ho nekoupí několik lidí v okolí, protože ten motor prostě ke zbytku motorky nepasuje. Zlatá klasika. Njn další motyka bude od jiný značky.A co se týká laďáků u B- Kinga je to prostě celkově humus, už jen jak jsou široký a dlouhý, zadní kolo vypadá úplně komicky, navíc zadní světlo pod laufem a nad RZ - šílený, předělat to, no to jsem zvědavej, předek kdyby nechali jak byl v konceptu tak by to bylo ok, tohle je jak naprcanej kačer. Prostě úlet a kýčovitej humus. Nikomu to ale nenutim-jsou to jen a jen moje názory. Z tý moderny u mě vede jasně MT-01


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
harris (Člen)
20.05.2008 22:01:24
Offline

Re: B-KING

B-King je gut! good


změna je život... měním čtyři za dva
Zdenda (Člen)
20.05.2008 22:03:33
Offline

Re: B-KING

yello psal:

Tak tendle by me v garazi vuuuuubec nevadil....bigsmile

http://img508.imageshack.us/img508/9085/dscf6398po4.jpg

Hm, při to všem tuningu bych spíš asi jako první odstranil ten zadní brzdící padák s těma ohavnejma blinkrama a světlem. Jenže kam s tím světlem že, když to takhle kokotsky vymysleli.sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
20.05.2008 22:07:21
Offline

Re: B-KING

Meloun psal:

..začíná se mi čím dál víc líbit ta MT-01 vod starýho yahahy..nemůžu za to noredface
Nebo takový MV Agusta brutalesurprised-parádagood
A ta brutálně hranatá nová mrcha od moto-morini s trubkovou kyvkoucool

Začínám zbožňovat MT 01. good Nádhernej motor, nádherný detajly, ucelenej a kompaktní design. Kurva teď musím řešit stavbu baráku tak mi nedělej chutěsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
SLUGI (Člen)
20.05.2008 22:15:19
Offline

Re: B-KING

yello psal:

Tak tendle by me v garazi vuuuuubec nevadil....bigsmile

http://img508.imageshack.us/img508/9085/dscf6398po4.jpg

... za kolik idontknow smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
GSF josef (Člen)
20.05.2008 22:18:02
Offline

Re: B-KING

no parada, cekal sem to... nikomu to nenutim aby si to kupoval. proste se me ti libi. nevypada to jak nejaka mala jebka . je to proste dospela motorka. jezdim na B12S .
co bych si v zivote nekoupil jsou supersportovni jebky.. a taky to nikomu necpu...

koncepce motorek se proste lisi, a jde stale dopredu. tomu se neubranime... jasne, na B kingu je par veci co by se meli predelat ale kurva zadna masina neni idealni .... !

yello (Člen)
20.05.2008 22:22:50
Offline

Re: B-KING

SLUGI psal:
yello psal:

Tak tendle by me v garazi vuuuuubec nevadil....bigsmile

http://img508.imageshack.us/img508/9085/dscf6398po4.jpg

... za kolik idontknow smile1

Nevim,to je foto z BikeExpo 2008..smile1


...che palle !!!
osiris (Člen)
20.05.2008 22:28:32
Offline

Re: B-KING

...tak ten od yela se mi zamlouva (jestli teplickej "designer" dovoli) :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
20.05.2008 22:39:23
Offline

Re: B-KING

GSF josef psal:

no parada, cekal sem to... nikomu to nenutim aby si to kupoval. proste se me ti libi. nevypada to jak nejaka mala jebka . je to proste dospela motorka. jezdim na B12S .
co bych si v zivote nekoupil jsou supersportovni jebky.. a taky to nikomu necpu...

koncepce motorek se proste lisi, a jde stale dopredu. tomu se neubranime... jasne, na B kingu je par veci co by se meli predelat ale kurva zadna masina neni idealni .... !

Nevím nevím Pepíku, ale ještě číst umim a pokud čtu dobře, nikdo ti necpe aby sis to nekupoval. Ptal ses na názor? Můj názor a názory ostatních jsi slyšel. Je jedno jestli jsou pozitivní nebo negativní, nebuď hned nasranej, že většina lidí z tohodle tlusťocha nejde do kolen. Jestli se ti tahle motorka líbí, tak se vyser na keci kolem a kup si jí. Kupuješ si ji snad kvůli sobě ne? Aspoň já to tak teda udělal a příště to udělám zas. A taky jsem si vyslechl keci o rozpočtový mrdce, co se vlní a i když jsem mohl jít do třeba do sportovnější nebo dražší motorky vzal jsem si Bandasku. KDyby se dělala 12ctka se starým motorem nebo 14tka mam jí letos na podzim taky doma. Prostě láska na první pohled. Jo a to jeslti nějaká motyka vypadá jako malá jebka záleží spíš na postavě.

PS: design jde sice dopředu, jenže těmahle nemastnejma, neslanejma designama je trh už přesycenej a spousta značek stejně jako v autech se začíná vracet k retru. A nezlob se na mě B-King na mě působí tím dojmem, že někdo chtěl bejt za každou cenu ten největší, nejtlustší, nejvíce ohromující ze všech a dotyčnej zapoměl na jedno důležitý příslový, že méně je někdy více.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
20.05.2008 22:40:25
Offline

Re: B-KING

osiris psal:

...tak ten od yela se mi zamlouva (jestli teplickej "designer" dovoli) :))

woe na další sraz už musim bezpodmínečně dorazit a kapku ti pár věcí vyjasnitevil


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
sonyk (Člen)
20.05.2008 22:44:03
Offline

Re: B-KING

Nahodou nadherna motorka hned bych ji bralgoodbigsmile jenze bych musel 10 let pit vodu z potoka a zrat travu na louce v zime seno


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
20.05.2008 23:57:58
Offline

Re: B-KING

Zdenda psal:
osiris psal:

...tak ten od yela se mi zamlouva (jestli teplickej "designer" dovoli) :))

woe na další sraz už musim bezpodmínečně dorazit a kapku ti pár věcí vyjasnitevil

bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.05.2008 08:31:01
Offline

Re: B-KING

...u nás se uš prodali dva...taky se mi to moc nelíbí a je tam dost vjecí, kerý bych udělal jinag...ale dyby bylo něco lechce kleplýho za hodně dobrou cenu, aby mi nebylo líto vokudlávat novej bajk...hmmm??? ...asi bych hodně přemejšlel...sem zvjedavej, aš se na tom příští tejden svezu...fakt se těšim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
qwerty (Člen)
21.05.2008 08:46:22
Offline

Re: B-KING

mne se B-King libi goodgoodgood


WD club member.
ross (Člen)
21.05.2008 08:48:34
Offline

Re: B-KING

Filous psal:

...u nás se uš prodali dva...taky se mi to moc nelíbí a je tam dost vjecí, kerý bych udělal jinag...ale dyby bylo něco lechce kleplýho za hodně dobrou cenu, aby mi nebylo líto vokudlávat novej bajk...hmmm??? ...asi bych hodně přemejšlel...sem zvjedavej, aš se na tom příští tejden svezu...fakt se těšim...

pak bych rád přečetl recenzi od uživatelesmokin a ne zaplaceného supermotaevil


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Kelly01 (Člen)
21.05.2008 09:11:12
Offline

Re: B-KING

Na sick

Ale jak kdosi psal MT01 s Akrapama a trojkou kitem to bych slintalevilsmokin


God Save The Queen!
DODY (Člen)
21.05.2008 09:32:05
Offline

Re: B-KING

GSF josef psal:

zdar, vlastni tady nekdo B KINGA? nebo znate nejakyho gurmana ? bigsmile potrebuju info

Blé-KINGA ? bigsmilebigsmile


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Radek-Ban (Člen)
21.05.2008 09:39:32
Offline

Re: B-KING

nejvíc bych sickz blinkru na nádrži smile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Progear 650 (Člen)
21.05.2008 10:03:23
Offline

Re: B-KING

Filous psal:

...u nás se uš prodali dva...taky se mi to moc nelíbí a je tam dost vjecí, kerý bych udělal jinag...ale dyby bylo něco lechce kleplýho za hodně dobrou cenu, aby mi nebylo líto vokudlávat novej bajk...hmmm??? ...asi bych hodně přemejšlel...sem zvjedavej, aš se na tom příští tejden svezu...fakt se těšim...

na S-day? já asi nee, pač tam budu ve středu a to se asi nic půjčovat nebude...smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
inkvizitorr (Administrator)
21.05.2008 10:09:59
Offline

Re: B-KING

taky přidám trošku do mlejna, studie se mi moc líbila, výsledek už toliko ne, když sem si na to sednul, bylo to eště horší, nicméně si myslim, že tenhle bajk je dělanej pro naprosto jinou sortu lidí než sou lidi co jezděj bandita, je to v podstatě už z fabriky show-bike na rozdíl od "dělníka" bandita a proto myslim, že i dělnická třída by mohla pochopit, že vkus lidí co chtěj nahatý překoňovaný vobludný monstrum bude trochen jinčí než vkus lidí uvažujících víceméně racionálně nebo "postaru" (nic novýho mi nevoní)bigsmilebigsmilebigsmile takže koncept i výsledek schvaluju a chápu, že soudruzi v japonsku chtěli hlavně něco co ohromí čímkoliv aby to posílilo image značky a né další tuctovej zpátečnickej bajk.... to co přidal yello za pikčr je opravdu tak na kellyho džísku, ale dovedu si představit to opravdu přestavět na pěknej vkusnej (jednoduchej) bajkgood


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
21.05.2008 10:14:28
Offline

Re: B-KING

Moje džiska je matkou tvé kombinézy a motorkysmile1

Akorát ta nit na bradě nám nepasujesmile2


God Save The Queen!
Filous (Člen)
21.05.2008 11:21:12
Offline

Re: B-KING

Progear 650 psal:
Filous psal:

...u nás se uš prodali dva...taky se mi to moc nelíbí a je tam dost vjecí, kerý bych udělal jinag...ale dyby bylo něco lechce kleplýho za hodně dobrou cenu, aby mi nebylo líto vokudlávat novej bajk...hmmm??? ...asi bych hodně přemejšlel...sem zvjedavej, aš se na tom příští tejden svezu...fakt se těšim...

na S-day? já asi nee, pač tam budu ve středu a to se asi nic půjčovat nebude...smile2

...ve středu tam bude jen škola jízdy a to se vopravdu nic pučovat nebude...a já sem v Mostě na CECkách...teda dá-li italská počta kotouče a mi budem mít na čom jectidontknowsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
21.05.2008 12:41:47
Offline

Re: B-KING

Kelly01 psal:

Na sick

Ale jak kdosi psal MT01 s Akrapama a trojkou kitem to bych slintalevilsmokin

Onehdy mě na tom jeden týpek předjel, nevim esli měl 3jku 2jknu nebo jedničku, každopádně to Akrapy mělo, a jak předemnou jen tak z hecu vrknul plynem, tak z následný střelby jsem málem spadnul z motyky. Neskutečnej hukot!good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Progear 650 (Člen)
21.05.2008 13:04:24
Offline

Re: B-KING

Filous psal:
Progear 650 psal:
Filous psal:

...u nás se uš prodali dva...taky se mi to moc nelíbí a je tam dost vjecí, kerý bych udělal jinag...ale dyby bylo něco lechce kleplýho za hodně dobrou cenu, aby mi nebylo líto vokudlávat novej bajk...hmmm??? ...asi bych hodně přemejšlel...sem zvjedavej, aš se na tom příští tejden svezu...fakt se těšim...

na S-day? já asi nee, pač tam budu ve středu a to se asi nic půjčovat nebude...smile2

...ve středu tam bude jen škola jízdy a to se vopravdu nic pučovat nebude...a já sem v Mostě na CECkách...teda dá-li italská počta kotouče a mi budem mít na čom jectidontknowsmile2

njn... já tam budu možná i ve čtvrtek, ještě uvidim, jestli to pujde a jak to bude no... jinak na CECkách držim palce...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
21.05.2008 13:52:51
Offline

Re: B-KING

cece josef,to tady za chvilku budu samotnej s malym šulínem...smile2


...sam mezi jebkarema...
Lihy (Člen)
21.05.2008 14:07:04
Offline

Re: B-KING

inkvizitorr psal:

taky přidám trošku do mlejna, studie se mi moc líbila, výsledek už toliko ne, když sem si na to sednul, bylo to eště horší, nicméně si myslim, že tenhle bajk je dělanej pro naprosto jinou sortu lidí než sou lidi co jezděj bandita, je to v podstatě už z fabriky show-bike na rozdíl od "dělníka" bandita a proto myslim, že i dělnická třída by mohla pochopit, že vkus lidí co chtěj nahatý překoňovaný vobludný monstrum bude trochen jinčí než vkus lidí uvažujících víceméně racionálně nebo "postaru" (nic novýho mi nevoní)bigsmilebigsmilebigsmile takže koncept i výsledek schvaluju a chápu, že soudruzi v japonsku chtěli hlavně něco co ohromí čímkoliv aby to posílilo image značky a né další tuctovej zpátečnickej bajk.... to co přidal yello za pikčr je opravdu tak na kellyho džísku, ale dovedu si představit to opravdu přestavět na pěknej vkusnej (jednoduchej) bajkgood

Ale já chci překoňovaný nahatý monstrumgood ale klasicčtějšího vzhledusmile2....nebo když už to jinak nejde tak alespoň s ladnejma liniema a né takovej bastl. To vypadá jak když křížily sporta s krujzrem a na vrch, jako třešínku na dortu, zapíchly do prdele pár komínů z parníkusick

SLUGI (Člen)
21.05.2008 14:09:02
Offline

Re: B-KING


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenda (Člen)
21.05.2008 14:11:59
Offline

Re: B-KING

Njn ale novou, nezneužitou...smile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
SLUGI (Člen)
21.05.2008 14:16:34
Offline

Re: B-KING

Zdenda psal:

Njn ale novou, nezneužitou...smile2

... jak by řekl Kelly hovno tomu je evil
... za ty prachy cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenda (Člen)
21.05.2008 14:26:46
Offline

Re: B-KING

Tam bude fůra škrábancůsurprised
S tím bych nemohl žítsmile2

bigsmile

PS: na mobile.de byla před měsícem za 210tis voňavka, najeto 3000km. Njn paňmáma chce bydlet tak musím myslet na jiný věci. Čas hraní je u koncesmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
21.05.2008 14:29:58
Offline

Re: B-KING

Zdenda psal:

Tam bude fůra škrábancůsurprised
S tím bych nemohl žítsmile2

bigsmile

PS: na mobile.de byla před měsícem za 210tis voňavka, najeto 3000km. Njn paňmáma chce bydlet tak musím myslet na jiný věci. Čas hraní je u koncesmile2

...kyš kyšbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
21.05.2008 14:48:14
Offline

Re: B-KING

Zdenda psal:

Tam bude fůra škrábancůsurprised
S tím bych nemohl žítsmile2

bigsmile

PS: na mobile.de byla před měsícem za 210tis voňavka, najeto 3000km. Njn paňmáma chce bydlet tak musím myslet na jiný věci. Čas hraní je u koncesmile2

... jaká fůra škrábanců idontknow
... svody, závažíčko a ta blbinka na konci výfuku


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
21.05.2008 15:33:01
Offline

Re: B-KING

...hrůza motor z čopra headshake bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
21.05.2008 16:38:52
Offline

Re: B-KING

Zdenda
To neřeš,zvedni s otcem pořádně ceny a je to,neidontknowsmile1


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
21.05.2008 21:28:13
Offline

Re: B-KING

hele jednoho békinga,trošku zlaté,filcový kotouč a předtím bych to pučil na stuntrajderský kousky tatovi a byste viděli jag by to bylo krásné po menší redukční dietě na někerých plastechsmokin

ináč seděl sem na tom (bohužel ted nejel) a muším říct,že pocity nic moc,před sebou jídelní stůl,za sebou sicnu pro anorekticky nedorotslou puberťačku a celý to bylo tak nějak divný, i dyž estli je to tak jak říká Koval,tak to za zvážení stojí.Akorát bych teda rát věděl,vo kolik cenťáků to prodlužuje. Říkal vosiris,že autobus prej vo deset a že je teď s jedenácti u holek voblíbenej,tag estli by to bylo víc,du do tehoevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Baltazar (Člen)
21.05.2008 21:43:12
Offline

Re: B-KING

Koldan psal:

hele jednoho békinga,trošku zlaté,filcový kotouč a předtím bych to pučil na stuntrajderský kousky tatovi a byste viděli jag by to bylo krásné po menší redukční dietě na někerých plastechsmokin

ináč seděl sem na tom (bohužel ted nejel) a muším říct,že pocity nic moc,před sebou jídelní stůl,za sebou sicnu pro anorekticky nedorotslou puberťačku a celý to bylo tak nějak divný, i dyž estli je to tak jak říká Koval,tak to za zvážení stojí.Akorát bych teda rát věděl,vo kolik cenťáků to prodlužuje. Říkal vosiris,že autobus prej vo deset a že je teď s jedenácti u holek voblíbenej,tag estli by to bylo víc,du do tehoevil

BKing zvětšuje vo 12 a fčíl budeš u holek KINGbigsmile


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
21.05.2008 22:34:35
Offline

Re: B-KING

koldanoj: ty pussy já ti neřek že sem musel na těch 11 dvakrát zkracovatsurprised, tak aby ses pak do toho nezamotal bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
21.05.2008 22:56:02
Offline

Re: B-KING

no co co,ho bude holt mít jak malý dítě no..
těch  50cm baj voko no..
evilsmile1

PALOUS (Člen)
21.05.2008 23:56:27
Offline

Re: B-KING

GSF josef psal:

no parada, cekal sem to... nikomu to nenutim aby si to kupoval. proste se me ti libi. nevypada to jak nejaka mala jebka . je to proste dospela motorka. jezdim na B12S .
co bych si v zivote nekoupil jsou supersportovni jebky.. a taky to nikomu necpu...

koncepce motorek se proste lisi, a jde stale dopredu. tomu se neubranime... jasne, na B kingu je par veci co by se meli predelat ale kurva zadna masina neni idealni .... !

Josko je to hnus fijalovejevilsem ti to už poudal a nehodlám to vopakovatbigsmilety voe dyk to je jak blbje ufláklej trám bigsmile


Jebat motorky :-)
VikecB12 (Člen)
22.05.2008 18:57:17
Offline

Re: B-KING

Koncept se mě líbil,fotky sériofky moc né,ale ve skutečnosti bych si na něho asi hodně rychle zvyklgood Akorát vyměnit laufy a bylo by to gůt. MT01 je pěkná,ale kámoš ju měl a prodal to že to moc nejede,mrtvola. Tak nevímidontknow Stejně musím ještě vydržet na béčku,tak na to serusmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Živel (Člen)
23.05.2008 08:29:05
Offline

Re: B-KING

GSF josef psal:

zdar, vlastni tady nekdo B KINGA? nebo znate nejakyho gurmana ? bigsmile potrebuju info

Burger King !!! goodbigsmile Taky by mi nevadil... ass


Život není věčný, ale já ano...
jardagsf (Člen)
23.05.2008 10:03:52
Offline

Re: B-KING

dvakrat - trikrat s tim flaknout o zem  , vzit si flexu , odplastit to...a je z toho motorka...
akorat na hovno bo nad 200 se na tom udrzi vsi silou akorat koldan (bo ma svaly bigsmile )
a kelly (bo neklade odpor vetru bigsmile )
neni busa lepsi?? bigsmilebigsmilebigsmile
jardagsf tak trochu busator goodbigsmile


MOTO KOZZI GRISO
stvrto1 (Člen)
07.11.2010 21:40:34
Offline

Re: B-KING

keby vyrobili B-Kinga s nejakou peknou polokapotou namiesto tej hrôzy čo tam je teraz, tak by som neváhal a hned ho kúpil kvôli motoru, brzdám aj podvozku. Ten zbytok sa mi nepáči a vo vysokých rýchlostiach by som robil zástavu vo vetre ... takže snáď časom páni zo Suzuki vyrobia namiesto tej kopy čudných plastov niečo účelnejšie a krajšie ... dúfam smile1 ... výfuky si vymením už aj sám bigsmile


Suzuki Bandit 1250SA
Filous (Člen)
07.11.2010 22:23:50
Offline

Re: B-KING

stvrto1 psal:

keby vyrobili B-Kinga s nejakou peknou polokapotou namiesto tej hrôzy čo tam je teraz, tak by som neváhal a hned ho kúpil kvôli motoru, brzdám aj podvozku. Ten zbytok sa mi nepáči a vo vysokých rýchlostiach by som robil zástavu vo vetre ... takže snáď časom páni zo Suzuki vyrobia namiesto tej kopy čudných plastov niečo účelnejšie a krajšie ... dúfam smile1 ... výfuky si vymením už aj sám bigsmile

...myslim že Haya řeší tvuj problémidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
08.11.2010 09:09:27
Offline

Re: B-KING

B King v sérii je hnusák největší, i když třeba s tímhle laufem plus nějakejma úptavama ksichtu už nevypadá zle. http://www.motoscooter.cz/index.php?mai … p;pID=2204


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
08.11.2010 14:59:04
Offline

Re: B-KING

..už jen sundat ty šedý plasty z nádržegood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
08.11.2010 17:15:30
Offline

Re: B-KING

Jak sundat? Nastříkat nazlato....bigsmile

Zdenda (Člen)
09.11.2010 08:10:28
Offline

Re: B-KING

Koldan psal:

..už jen sundat ty šedý plasty z nádržegood

Jo přesně tak!good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
stvrto1 (Člen)
09.11.2010 21:02:09
Offline

Re: B-KING

Filous psal:
stvrto1 psal:

keby vyrobili B-Kinga s nejakou peknou polokapotou namiesto tej hrôzy čo tam je teraz, tak by som neváhal a hned ho kúpil kvôli motoru, brzdám aj podvozku. Ten zbytok sa mi nepáči a vo vysokých rýchlostiach by som robil zástavu vo vetre ... takže snáď časom páni zo Suzuki vyrobia namiesto tej kopy čudných plastov niečo účelnejšie a krajšie ... dúfam smile1 ... výfuky si vymením už aj sám bigsmile

...myslim že Haya řeší tvuj problémidontknow

Haya tiež nie je podľa mojich predstáv ... idontknow Mne by sa páčilo, keby na B-Kingu bola dajaká veľmi vydarená polokapota niečo na štýl Bandita ... idontknow aaaaaale takého niečoho sa asi nedočkáme i keď by to podľa mňa malo veľký úspech good smile1


Suzuki Bandit 1250SA
K.a.s.y.m. (Člen)
09.11.2010 21:27:14
Offline

Re: B-KING

stvrto1 psal:
Filous psal:
stvrto1 psal:

keby vyrobili B-Kinga s nejakou peknou polokapotou namiesto tej hrôzy čo tam je teraz, tak by som neváhal a hned ho kúpil kvôli motoru, brzdám aj podvozku. Ten zbytok sa mi nepáči a vo vysokých rýchlostiach by som robil zástavu vo vetre ... takže snáď časom páni zo Suzuki vyrobia namiesto tej kopy čudných plastov niečo účelnejšie a krajšie ... dúfam smile1 ... výfuky si vymením už aj sám bigsmile

...myslim že Haya řeší tvuj problémidontknow

Haya tiež nie je podľa mojich predstáv ... idontknow Mne by sa páčilo, keby na B-Kingu bola dajaká veľmi vydarená polokapota niečo na štýl Bandita ... idontknow aaaaaale takého niečoho sa asi nedočkáme i keď by to podľa mňa malo veľký úspech good smile1

nemělo bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
09.11.2010 21:32:54
Offline

Re: B-KING

K.a.s.y.m. psal:
stvrto1 psal:
Filous psal:


...myslim že Haya řeší tvuj problémidontknow

Haya tiež nie je podľa mojich predstáv ... idontknow Mne by sa páčilo, keby na B-Kingu bola dajaká veľmi vydarená polokapota niečo na štýl Bandita ... idontknow aaaaaale takého niečoho sa asi nedočkáme i keď by to podľa mňa malo veľký úspech good smile1

nemělo bigsmilebigsmilebigsmile

...vopravdu nemělobigsmile ...jo a moc nerozumím pojmu "veľmi vydarená polokapota"idontknowbigsmile ...taková vjec prostě neegzistuje, to bude něco jako UFObigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Frodo89 (Člen)
10.11.2010 15:10:45
Offline

Re: B-KING

Meloun psal:

..začíná se mi čím dál víc líbit ta MT-01 vod starýho yahahy..nemůžu za to noredface
Nebo takový MV Agusta brutalesurprised-parádagood
A ta brutálně hranatá nová mrcha od moto-morini s trubkovou kyvkoucool

Podepisuji se pod tebe, ikdyž s 15l bandou by si MT01 asi nikdy nekoupil....
Nelibi se mi představa každych 150km hledat pumpu...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Meloun (Člen)
10.11.2010 15:35:09
Offline

Re: B-KING

Frodo89 psal:
Meloun psal:

..začíná se mi čím dál víc líbit ta MT-01 vod starýho yahahy..nemůžu za to noredface
Nebo takový MV Agusta brutalesurprised-parádagood
A ta brutálně hranatá nová mrcha od moto-morini s trubkovou kyvkoucool

Podepisuji se pod tebe, ikdyž s 15l bandou by si MT01 asi nikdy nekoupil....
Nelibi se mi představa každych 150km hledat pumpu...

A mě je to buřt..víc jak za 3 stovky jsem do motorky nikdá netankoval..idontknow.. i tak mi to vydá skoro na měsíc..goodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Brkos (Člen)
10.11.2010 16:04:22
Offline

Re: B-KING

Frodo89 psal:
Meloun psal:

..začíná se mi čím dál víc líbit ta MT-01 vod starýho yahahy..nemůžu za to noredface
Nebo takový MV Agusta brutalesurprised-parádagood
A ta brutálně hranatá nová mrcha od moto-morini s trubkovou kyvkoucool

Podepisuji se pod tebe, ikdyž s 15l bandou by si MT01 asi nikdy nekoupil....
Nelibi se mi představa každych 150km hledat pumpu...

Já najedu 140 a svítí rezerva... bigsmile

faitík (Člen)
10.11.2010 16:57:12
Offline

Re: B-KING

tak zkus dotankovat někdy plnoubigsmile
Já ujedu cca 330-350 km na plnou


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Banditatom (Člen)
10.11.2010 17:01:28
Offline

Re: B-KING

faitík psal:

tak zkus dotankovat někdy plnoubigsmile
Já ujedu cca 330-350 km na plnou

vo tom se mě nikdy nesnilo a myslím že ani snít nebudebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Brkos (Člen)
10.11.2010 17:05:48
Offline

Re: B-KING

faitík psal:

tak zkus dotankovat někdy plnoubigsmile
Já ujedu cca 330-350 km na plnou

Jó na béčku těch 280-320km a ještě tam 2 litry byly. SV mi těch 1help0 papá a to jezdim kochačkuhelp

osiris (Člen)
10.11.2010 17:28:23
Offline

Re: B-KING

Banditatom psal:
faitík psal:

tak zkus dotankovat někdy plnoubigsmile
Já ujedu cca 330-350 km na plnou

vo tom se mě nikdy nesnilo a myslím že ani snít nebudebigsmile

...užs vyjel nádrž na gsxu (po tom cos přestal bejt vyhoukanej ze zátahu), uvidíš cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
10.11.2010 17:44:52
Offline

Re: B-KING

osiris psal:
Banditatom psal:
faitík psal:

tak zkus dotankovat někdy plnoubigsmile
Já ujedu cca 330-350 km na plnou

vo tom se mě nikdy nesnilo a myslím že ani snít nebudebigsmile

...užs vyjel nádrž na gsxu (po tom cos přestal bejt vyhoukanej ze zátahu), uvidíš cool

...jsem ještě vyhoukanej na zátahsurprised ještě nee ale zdá se mi že si to pápne (ale už jsou doma svíce filtr a těší se na servisgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
10.11.2010 17:51:48
Offline

Re: B-KING

Banditatom psal:
osiris psal:
Banditatom psal:


vo tom se mě nikdy nesnilo a myslím že ani snít nebudebigsmile

...užs vyjel nádrž na gsxu (po tom cos přestal bejt vyhoukanej ze zátahu), uvidíš cool

...jsem ještě vyhoukanej na zátahsurprised ještě nee ale zdá se mi že si to pápne (ale už jsou doma svíce filtr a těší se na servisgood

...dá se s tím jezdit (jezdit, ne se ploužit) za něco málo přes 5 ...na dvaadvacetilitrovou nádrž


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
10.11.2010 18:38:19
Offline

Re: B-KING

osiris psal:
Banditatom psal:
osiris psal:


...užs vyjel nádrž na gsxu (po tom cos přestal bejt vyhoukanej ze zátahu), uvidíš cool

...jsem ještě vyhoukanej na zátahsurprised ještě nee ale zdá se mi že si to pápne (ale už jsou doma svíce filtr a těší se na servisgood

...dá se s tím jezdit (jezdit, ne se ploužit) za něco málo přes 5 ...na dvaadvacetilitrovou nádrž

surprised mě to vychází na nějakých 7-8/100km asik jsem ťukan ale to se poddágood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
10.11.2010 19:19:43
Offline

Re: B-KING

...když za to taháš fest, tak to tak může klidně bejt


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
10.11.2010 19:21:56
Offline

Re: B-KING

osiris psal:

...když za to taháš fest, tak to tak může klidně bejt

houby festsurprisedvono ani není třebagood shodit mě to ale chce furt

bude spíš filtr tfuj svíčky tfuj...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
11.11.2010 07:38:23
Offline

Re: B-KING

faitík psal:

tak zkus dotankovat někdy plnoubigsmile
Já ujedu cca 330-350 km na plnou

dám na B12 200km a jsem úplně ale jakož úplně na suchu a to klidnou jízdou bigsmile ale je fakt ,že po vyprání KN se to srovnalo lehce pod 9 bigsmile,ale zvuk těch otevřenejch filtrů je fakt mazecgoodevil


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
faitík (Člen)
11.11.2010 08:25:25
Offline

Re: B-KING

K.a.s.y.m. psal:
faitík psal:

tak zkus dotankovat někdy plnoubigsmile
Já ujedu cca 330-350 km na plnou

dám na B12 200km a jsem úplně ale jakož úplně na suchu a to klidnou jízdou bigsmile ale je fakt ,že po vyprání KN se to srovnalo lehce pod 9 bigsmile,ale zvuk těch otevřenejch filtrů je fakt mazecgoodevil

myslel sem pochopitelně na B6-cesmokin


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.11.2010 08:33:19
Offline

Re: B-KING

faitík psal:
K.a.s.y.m. psal:
faitík psal:

tak zkus dotankovat někdy plnoubigsmile
Já ujedu cca 330-350 km na plnou

dám na B12 200km a jsem úplně ale jakož úplně na suchu a to klidnou jízdou bigsmile ale je fakt ,že po vyprání KN se to srovnalo lehce pod 9 bigsmile,ale zvuk těch otevřenejch filtrů je fakt mazecgoodevil

myslel sem pochopitelně na B6-cesmokin

šestka jezdí v poklidu za 5-6 to je hodně na pohodu smile1ale umí i 4 a taky 10 bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
11.11.2010 09:00:38
Offline

Re: B-KING

K.a.s.y.m. psal:
faitík psal:

tak zkus dotankovat někdy plnoubigsmile
Já ujedu cca 330-350 km na plnou

dám na B12 200km a jsem úplně ale jakož úplně na suchu a to klidnou jízdou bigsmile ale je fakt ,že po vyprání KN se to srovnalo lehce pod 9 bigsmile,ale zvuk těch otevřenejch filtrů je fakt mazecgoodevil

Buď f klidu negře,kdyš jedu na starým kultu,tak taky tankuju po 200km,připadá mě tam ta nádrž nějaká malá voproti K6,tam tankuju zhruba po 250km a to nikde nemám káenkabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
stvrto1 (Člen)
14.02.2011 10:42:20
Offline

Re: B-KING

http://www.akrapovic.com/motorcycle-exh … lip-on-21/
čím viac to pozerám tým viac sa mi to páči. Krivka motoru je úžasná a s týmito výfukmi a farbe je to super. Len značku ešte vyššie a nemá to chybu. Jasné, jasné, nie každému sa to páči, ale mne hej. A kecy o tom, že je to rozpočtovka, hm, každá moto je robená v cene, aby sa predala, takže všetci majú rozpočtovku ... Toto sa mi páči good  Už len presvedčiť polovičku, že je to fakt dobrý nápad kúpiť ju idontknow


Suzuki Bandit 1250SA
Fresh Man (Člen)
14.02.2011 11:48:10
Offline

Re: B-KING

B - loser sicksicksicksicksicksicksicksick


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr