Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Poraďte jaké padáky

kojaksro (Člen)
23.05.2008 20:06:43
Offline

Poraďte jaké padáky

Chtěl bych si koupit padáky na B12S r.v 2003, poraďte někdo prosím, jaké aby byli funkční. Jde mi o to když spadne ze stojanu nebo to položím v menší rychlosti v zatáčce ( hlavně na motor aby spíš neuškodily ), třeba tyto http://www.motobikers.cz/detail/padaky- … uma-chrom/
Dík za názor......bigsmilebigsmilebigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
SLUGI (Člen)
23.05.2008 20:11:56
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

... Kellýýý   help  bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Michal Dk (Člen)
23.05.2008 20:14:58
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Rutan..bigsmile

sigibiker (Člen)
23.05.2008 21:13:19
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Kamarade zkus www.bartovypadaky.wz.cz,goodgoodgood

harris (Člen)
23.05.2008 21:24:11
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kojaksro psal:

Chtěl bych si koupit padáky na B12S r.v 2003, poraďte někdo prosím, jaké aby byli funkční. Jde mi o to když spadne ze stojanu nebo to položím v menší rychlosti v zatáčce ( hlavně na motor aby spíš neuškodily ), třeba tyto http://www.motobikers.cz/detail/padaky- … uma-chrom/
Dík za názor......bigsmilebigsmilebigsmile

no, ono záleží jak to položíš bigsmile protože to jde pekně rozsekat i v docela malé rychlosti bad


změna je život... měním čtyři za dva
Kelly01 (Člen)
23.05.2008 22:39:28
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Běž s tím do prdelefuck

Tu motorku jen zkurvíšsick

Běž do Kooperativygoodsmokin


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
23.05.2008 23:51:48
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

No fuj to je ale hnussick a ještě drahejidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bandit (Člen)
24.05.2008 10:06:02
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kojaksro psal:

Chtěl bych si koupit padáky na B12S r.v 2003, poraďte někdo prosím, jaké aby byli funkční. Jde mi o to když spadne ze stojanu nebo to položím v menší rychlosti v zatáčce ( hlavně na motor aby spíš neuškodily ), třeba tyto http://www.motobikers.cz/detail/padaky- … uma-chrom/
Dík za názor......bigsmilebigsmilebigsmile

Mam je na 600N a zachránili mi pokrábání motoru spolehlivě po pádu asi v 60-ti !! good


Traktor patří na pole !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.05.2008 13:34:55
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

dle mého nazoru asi nejfunkčnější padáky na ochranu vík má asi třeba Progear 650 nebo Japa tak se koukni k nim do profilu...ale kde se daji koupit netuším když přidáš ještě kluzáky na hlavu třeba od rutana tak asi proto už víc neuděláš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
maňas (Člen)
24.05.2008 13:42:27
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

mám na tom samým modelu z RD Mota a fungujou,ikdyž se mě po mém loňském super čísle,jak si  zadařilo.sice víčko prasklo,udělala se malá prasklinka a sáknul olej,ale to holt bylo tím,že trochu propružil právě padák,ale taky musím dodat,že to bylo v kilču


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Bandit-Kralik (Člen)
24.05.2008 15:22:27
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

podivej se na RD moto....mam od nich....delaji jinci tvary nez konkurence.....zadek ma vetsi uhel a tim muzem do vetsiho naklonu v zatacce....jinak ochrana je u vsech pomerne stejna

Zdenda (Člen)
25.05.2008 15:57:54
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Typ co má Progear (tuším že dle fotky jsou to origo Suzuki), jsou na ochranu asi dobré, ale já s nimi škrtal v zatáčkách. A to docela hnusně, tak letěli a jsou v garáži. Dal jsem špunty od RG Racing a zatím jsem neškrtl. Ale cena byla vysokásick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bedřich (Člen)
25.05.2008 18:45:42
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kojaksro psal:

Chtěl bych si koupit padáky na B12S r.v 2003, poraďte někdo prosím, jaké aby byli funkční. Jde mi o to když spadne ze stojanu nebo to položím v menší rychlosti v zatáčce ( hlavně na motor aby spíš neuškodily ), třeba tyto http://www.motobikers.cz/detail/padaky- … uma-chrom/
Dík za názor......bigsmilebigsmilebigsmile

Tohle je vážně humus.

Zapoj fantazii a něco si namaluj a soused ti to vytočí na soustruhu...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mi (Člen)
27.05.2008 10:04:33
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

headshake proč se vám ty krásný padáky nelíbý....surprised


svět je cirkusovej stan
VikecB12 (Člen)
27.05.2008 10:28:19
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Přemejšlím vo trubkovejch padákách vot Givi,tady ty chromovaný mají na pussy ty plíšky co je to na nich přidělaný,je to moc slaboučky a při pádu se to pokroutí.Givi to mají festovnější.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
27.05.2008 10:35:00
Offline

Re: Poraďte jaké padáky


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
VikecB12 (Člen)
27.05.2008 10:46:01
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Tak já je teda vemu a pak dám vědět kolik toho zachránilygoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pepa (Člen)
21.08.2008 21:55:15
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kde koupit tydle padáky ...
a na kolik to vyjde ...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Pepa/trubky.jpg

Editoval osiris (21.08.2008 23:02:06)


GSX 1400 K7
tomasNJ (Člen)
21.08.2008 21:59:04
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

já sem na banditu nigdy žádné neměl... a jezdí do dnes nepodřen...good


a MI: máš tam zase hrubku...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
21.08.2008 22:00:46
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

jestli je to to co myslím... tak je dělá GIVIgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
osiris (Člen)
21.08.2008 23:04:21
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

pepoj: zkus si to prosím ještě zmenšit, jsi tu dost dlouho evil smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
22.08.2008 09:55:07
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Zdenda psal:

Typ co má Progear (tuším že dle fotky jsou to origo Suzuki), jsou na ochranu asi dobré, ale já s nimi škrtal v zatáčkách. A to docela hnusně, tak letěli a jsou v garáži. Dal jsem špunty od RG Racing a zatím jsem neškrtl. Ale cena byla vysokásick

Nejni s nima žádnej problém, můžu jen doporučit... Neškrtl sem s nima ani v Brně ani v Sosnový...goodgood A to že stupačky mam podřený skoro až po tu gumu....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
nicola.foxx (Člen)
22.08.2008 12:37:29
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Jo a az si ty padaky vyberes a nahodou s nima spadnes a zkurvis je, tak si vzpomen na Progeara !!! Umi je nechat krasne opravit a vypadaj pak jako novy. Ten Progear je fakt sikovnej kluk goodgoodbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
22.08.2008 12:39:53
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Mám padáky vysoustružený dle Datla a jsem spokojenej, po Slovači podřený ale zachránily mě. Pohledej FTPgood


Bandit 4EVER!!!
Progear 650 (Člen)
22.08.2008 20:36:32
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

nicola.foxx psal:

Jo a az si ty padaky vyberes a nahodou s nima spadnes a zkurvis je, tak si vzpomen na Progeara !!! Umi je nechat krasne opravit a vypadaj pak jako novy. Ten Progear je fakt sikovnej kluk goodgoodbigsmile

Ale notak... Zas tolik mě nechval... Nebo ješte začnu bejt ješitnej....bigsmilegoodevil


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
pepa (Člen)
22.08.2008 21:23:25
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

osiris psal:

pepoj: zkus si to prosím ještě zmenšit, jsi tu dost dlouho evil smile1

omluvám se
jde o velikost jako rozměr nebo data nebo obojí idontknow

ještě ke všemu jsem to omylem nakopíroval do hlavní složky, nejde mi to přes komandra smazat ani přesunout, osi prosím o nápravu. díky good


GSX 1400 K7
osiris (Člen)
22.08.2008 21:46:49
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

...jde o objem; z rootu jsem to smazal, jak jsi chtěl


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
23.08.2008 13:09:25
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Progear 650 psal:
Zdenda psal:

Typ co má Progear (tuším že dle fotky jsou to origo Suzuki), jsou na ochranu asi dobré, ale já s nimi škrtal v zatáčkách. A to docela hnusně, tak letěli a jsou v garáži. Dal jsem špunty od RG Racing a zatím jsem neškrtl. Ale cena byla vysokásick

Nejni s nima žádnej problém, můžu jen doporučit... Neškrtl sem s nima ani v Brně ani v Sosnový...goodgood A to že stupačky mam podřený skoro až po tu gumu....

To s nima tedy problém je a nejenom u mě. Problém se týká toho škrtání. Když budu mít čas tak to vyfotím, mám to sice už začerněné ale vidět to je pořád. To samé kámoš. Nevím co máš sedřené do gumy, ale já s origo stupačkama (než jsem dal závodní) jezdil a tyhle padáky jsem normálně dřel (zatáčky na Moldavě v Krušných horách) takže zkus trochu v zatáčkách ještě přitlačit. Oni ty origo stupačky jsou hodně tlustý víš. A řeknu ti, že když si s nima škrtneš, to je tak hnusnej pocit, protože se ti celá motyka nadzvedne V Sosnové jsem nejezdil, ale na Mostě jo a tam sem s nima škrtnul jen jednou a i to stačilo. Na normální jízdu určitě jo, ale škrtat se s nima dá a to brutálně a to podotýkám nemám gumu sjetou až do kraje (zbývá 0,5cm - Dunlop SP Qualifier). Mimochodem kdyby je někdo chtěl, jsou v regálusmokin

S těmahle neškrtám http://www.rg-racing.com/browseBike/Suz … 148BL.aspx good
Ale fakt byly mastný a to že na nějakýho vorla nekoukámbad


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Progear 650 (Člen)
23.08.2008 15:04:06
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Zdenda: Jestli jsou to ty co máš na fotce v profilu, tak se nedivím... Já mám jiný, jsou od Givi... Nejni s nima problém, pokud máš podvozek danej nadoraz natvrdo.... a vážíš 60 kg, plus zvedlej zadek vo víc jak 4 cm... Tím odřením sem myslel stupnu až po tu gumu co je ze shora stupačky... Ale po přepákování už chytám stupnou jen občas.... Padákem nikdy....

Tagže zkus spíš přitlačit Ty...evil na povozku....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Zdenda (Člen)
24.08.2008 10:41:50
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Já přitlačit už nemusím. 60kg nemám ani náhodou, podvozek je na tvrdo, stupačky jsou vejš. Kdybys pořádně četl, tak už v prvním příspěvku jsem psal, že se bavíme o originálech od Suzuki. A najednou od tebe vyleze, že máš od Givi. No nic, ty jsem měl taky a jako první. Bohužel byly nahovno udělaný tak jsem je Italům vrátil. Je fakt, že byly z boku dobře vybrané, že tam možná škrtnutí nehrozí. Jen to zpracovánísick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Progear 650 (Člen)
24.08.2008 11:04:23
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

hm.... já to s nima koupil... zadnej trabl s nima nemam... uz sem i jeden sundaval kvuli oprave a padl zpatky bezproblemu... kdo je vyrobce nevim, predpokladam ze Givi, pac origo co mas ty na fotce jsou fakt uplne jiny.... jinak se Ti omlouvam, ze sem snazil oponovat tvemu nazoru....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Zdenda (Člen)
24.08.2008 23:07:24
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Hovno, ja jen ze od pocatku byla rec o Suzuki padacichsmokin. Nebud nasranej ksichte.smile1 Ja ne tech od Givi mel krive navareny ty konce, co prilehaji k ramu. Nedotykalo se to tema dvema pulkruhovyma vyrezama, ale jen jednim. Navic se mi to doslova zarizlo do ramu, pac Italove k tomu dali na ochranu jen tenkou nalepku. Tenkrat mi dovozce rikal, ze jde asi o vadnou serii, mel jsem je sotva vysly na trh.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fulltank (Člen)
24.08.2008 23:15:19
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

ja mam pekny bigsmile je na nich LS nebo co ja vim a delaj se jeste v hafec barvach mel sem je tam kdyz sem to kupoval good a neskrtam ..

Fulltank (Člen)
24.08.2008 23:29:01
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Fulltank psal:

ja mam pekny bigsmile je na nich LS nebo co ja vim a delaj se jeste v hafec barvach mel sem je tam kdyz sem to kupoval good a neskrtam ..

http://www.lsl-mototechnika.cz/moto-dop … -lazur.htm

Progear 650 (Člen)
25.08.2008 17:58:39
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Zdenda psal:

Hovno, ja jen ze od pocatku byla rec o Suzuki padacichsmokin. Nebud nasranej ksichte.smile1 Ja ne tech od Givi mel krive navareny ty konce, co prilehaji k ramu. Nedotykalo se to tema dvema pulkruhovyma vyrezama, ale jen jednim. Navic se mi to doslova zarizlo do ramu, pac Italove k tomu dali na ochranu jen tenkou nalepku. Tenkrat mi dovozce rikal, ze jde asi o vadnou serii, mel jsem je sotva vysly na trh.

hergot ty ses rozjel....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Anubis (Člen)
25.08.2008 21:48:27
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

pepa psal:

kde koupit tydle padáky ...
a na kolik to vyjde ...
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … trubky.jpg

Nevim kde je koupit, ale vrele doporucuji. Uz jsem s nima boural 2x vzdy toho hodne zahranili pred rozsekanim. S kamosem jsme je vzdy jen vyvarili a jezdim s nima dal. A ze bych si snima nekde skrtnul tak to ani nahodou.

pepa (Člen)
26.08.2008 15:11:05
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Anubis psal:
pepa psal:

kde koupit tydle padáky ...
a na kolik to vyjde ...
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … trubky.jpg

Nevim kde je koupit, ale vrele doporucuji. Uz jsem s nima boural 2x vzdy toho hodne zahranili pred rozsekanim. S kamosem jsme je vzdy jen vyvarili a jezdim s nima dal. A ze bych si snima nekde skrtnul tak to ani nahodou.

dík, to sem chtěl slyšet good


GSX 1400 K7
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 13:33:54
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Dělají tyhle velký padáky od Givi taky v chromu? Kde se dají sehnat? Kolik by stáli?
Udělal bych si je a nechal pochromovat, ale něco mi řiká, že bych za pochromování dal dal stejně jak za kupovaný.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
kojaksro (Člen)
18.01.2010 14:30:56
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Inženýrek psal:

Dělají tyhle velký padáky od Givi taky v chromu? Kde se dají sehnat? Kolik by stáli?
Udělal bych si je a nechal pochromovat, ale něco mi řiká, že bych za pochromování dal dal stejně jak za kupovaný.

...stojí 1735,-Kč a jsou jenom v černé, chrom GIVI nedělá.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 14:33:09
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kojaksro psal:
Inženýrek psal:

Dělají tyhle velký padáky od Givi taky v chromu? Kde se dají sehnat? Kolik by stáli?
Udělal bych si je a nechal pochromovat, ale něco mi řiká, že bych za pochromování dal dal stejně jak za kupovaný.

...stojí 1735,-Kč a jsou jenom v černé, chrom GIVI nedělá.

Toho jsem se obával smile2
Nemáte někdo páru kolik může tak stát pochromování takových trubek? help


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
kojaksro (Člen)
18.01.2010 14:35:04
Offline

Re: Poraďte jaké padáky


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
18.01.2010 14:37:55
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kojaksro psal:

http://www.motosp.cz/tn-392-padaci-ramy-suzuki-gsf-600-bandit-96-04-gsx-750-1200-98-02-cerne-19666.html

...jsou to tyto inžo

http://www.yacomi.cz/padaci-ram-7429-p-894.html

...nebo tenhle no


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
18.01.2010 14:40:47
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kojaksro psal:
kojaksro psal:

http://www.motosp.cz/tn-392-padaci-ramy-suzuki-gsf-600-bandit-96-04-gsx-750-1200-98-02-cerne-19666.html

...jsou to tyto inžo

http://www.yacomi.cz/padaci-ram-7429-p-894.html

...nebo tenhle no

...ten vyjde nějakých 1890,-Kč, tuším, že to je Fehling


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Cipísek (Člen)
18.01.2010 14:47:36
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Pro všechny:
Zmiňované padáky GIVI (ozn. TN 393) mám už delší dobu,designově OK,ochranou motoru myslím asi není nic lepšího,ale nikomu nepřeju ten pocit toho,když škrtnete a ten kus železa vás z náklonu narovná a řítíte se v zatáčce do protisměru na kamion. Od tý doby mám celkem blok v zatáčkách. Určitě bude hrát roli i nastavení tvrdosti podvozku,případně kosti. Každopádně po této zkušenosti mi je Kakin "přiblížil" víc k motoru,tak snad by už problém být neměl. Takže když někdo říká že škrtá a druhý, že ne...obojí je možné. help

Označení TN 393, stály myslím něco kolem 2500-3000 vočí, objednával jsem přes brněnský DMOTO,ale ta doba než to došlo.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/12_1_0_1_varc_tn393.jpg
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 14:48:24
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kojaksro psal:
kojaksro psal:

http://www.motosp.cz/tn-392-padaci-ramy-suzuki-gsf-600-bandit-96-04-gsx-750-1200-98-02-cerne-19666.html

...jsou to tyto inžo

http://www.yacomi.cz/padaci-ram-7429-p-894.html

...nebo tenhle no

Si asi nevyberu sakra. O těch Fehlingách jsem ještě napřečetl nic hezkýho a givi maj zas vadu v tom, že jsou černý.
A co tyhle? Ty se na B6 v chromu nedělaj?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_trubky.jpg

* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
18.01.2010 15:04:58
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Inženýrek psal:
kojaksro psal:
kojaksro psal:

http://www.motosp.cz/tn-392-padaci-ramy-suzuki-gsf-600-bandit-96-04-gsx-750-1200-98-02-cerne-19666.html

...jsou to tyto inžo

http://www.yacomi.cz/padaci-ram-7429-p-894.html

...nebo tenhle no

Si asi nevyberu sakra. O těch Fehlingách jsem ještě napřečetl nic hezkýho a givi maj zas vadu v tom, že jsou černý.
A co tyhle? Ty se na B6 v chromu nedělaj?
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … trubky.jpg

tak jedině nechat nachromovat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
18.01.2010 15:52:20
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Hlavně prosím tě nekupuj ty Fehlingy co mám na motorce v profilu. To je tak si rozbít hubu.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 16:05:24
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Ondráš psal:

Hlavně prosím tě nekupuj ty Fehlingy co mám na motorce v profilu. To je tak si rozbít hubu.help

Právě, těch se docela bojim. Jsem sice tůrysta, ale stupačkou sem tam zem líznu.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 16:09:36
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Kolik by teda stálo cca pochromování takových nějakých trubek jak posílal Cipísek o pár řádků vejš? help


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
18.01.2010 16:45:45
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Inženýrek psal:

Kolik by teda stálo cca pochromování takových nějakých trubek jak posílal Cipísek o pár řádků vejš? help

u nás cca. litr ale v poslední době u nich šla kvalita do dolůbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
18.01.2010 16:46:27
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

hele jestli chceš trubkáče tak můžu doporučit ty RDmoto, po tom co jsem pádem v Sosnový zničil nejdřív levej a vo pár tejdnů pozdějc i pravej trubkovej padák neznámý značky a motoru nebylo vůbec nic tak jsem chtěl znovu trubkáč (nic proti špuntům).

Ty givi stojej fakt slušnej ranec to RD asi půlku. Dělaj jak typ kterej vypadá jako ten Fehling (přes roh) tak ten s třetím úchytem za motorem. Volal jsem jim, a říkám, že chci trubkáč ale nechci aby škrtal jako ty Fehlingy a borec povídal, že o tom problému Fehlingů vědí a, že to konstruovali tak aby to právě nemohlo škrtat. Je pravda, že to bylo udělaný tak, že ta spodní trubka narozdíl od Fehlingů nejde nejdřív v ose šroubu a pak pod pravým úhlem nahoru, ale rovnou úhlopříčně nahoru, těsně kolem motoru.

Jo a teď to hlavní, maník z RD mota povídal cituji "KDYŽ S NIMA ŠKTRTNETE TAK VÁM OKAMŽITĚ VRÁTÍME PENÍZE" a že prej to klidně dá i písemně. Nevím jestli to není jen velkej kecal, ale pravda je, že jsem s nima neškrt. V Sosnový i v Mostě jsem dřel stupny, který jsem měl na tom zvyšovacím setu, ale padák si nedrbnul ani trochu.

A kdybys chtěl špunty tak mám jen nepřímou zkušenost s těma RUTANovejma . Nechal jsem si od něj dávat silonový padáky na R1ičku. Padáky už jsou taky odzkoušený lehkým pádem. Vypadal, že celkem ví vo čem mluví, ukazoval mimo jiný jak padáky můžou udělat víc škody než užitku, kvůli například nedostatečnému průměru upevňovacího šroubu, nevhodně zvolenému materiálu nebo tvaru (například pevný celokovový špunt do tenkostěného rámu supersportu) a jiných věcí. Říkal, že má nějaký speciální systém upevnění přímo na Bandita, kterej je údajně slušně odolnej

kazan (Člen)
18.01.2010 17:13:09
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kojaksro psal:

Chtěl bych si koupit padáky na B12S r.v 2003, poraďte někdo prosím, jaké aby byli funkční. Jde mi o to když spadne ze stojanu nebo to položím v menší rychlosti v zatáčce ( hlavně na motor aby spíš neuškodily ), třeba tyto http://www.motobikers.cz/detail/padaky- … uma-chrom/
Dík za názor......bigsmilebigsmilebigsmile

Mám je a u minulé mašiny kdyby byly, tak jsem měl víko v pohodě ( Giwi)good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1814_13022009232.jpg

Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Filous (Člen)
18.01.2010 17:28:49
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

zzzmrzlinar psal:

hele jestli chceš trubkáče tak můžu doporučit ty RDmoto, po tom co jsem pádem v Sosnový zničil nejdřív levej a vo pár tejdnů pozdějc i pravej trubkovej padák neznámý značky a motoru nebylo vůbec nic tak jsem chtěl znovu trubkáč (nic proti špuntům).

Ty givi stojej fakt slušnej ranec to RD asi půlku. Dělaj jak typ kterej vypadá jako ten Fehling (přes roh) tak ten s třetím úchytem za motorem. Volal jsem jim, a říkám, že chci trubkáč ale nechci aby škrtal jako ty Fehlingy a borec povídal, že o tom problému Fehlingů vědí a, že to konstruovali tak aby to právě nemohlo škrtat. Je pravda, že to bylo udělaný tak, že ta spodní trubka narozdíl od Fehlingů nejde nejdřív v ose šroubu a pak pod pravým úhlem nahoru, ale rovnou úhlopříčně nahoru, těsně kolem motoru.

Jo a teď to hlavní, maník z RD mota povídal cituji "KDYŽ S NIMA ŠKTRTNETE TAK VÁM OKAMŽITĚ VRÁTÍME PENÍZE" a že prej to klidně dá i písemně. Nevím jestli to není jen velkej kecal, ale pravda je, že jsem s nima neškrt. V Sosnový i v Mostě jsem dřel stupny, který jsem měl na tom zvyšovacím setu, ale padák si nedrbnul ani trochu.

A kdybys chtěl špunty tak mám jen nepřímou zkušenost s těma RUTANovejma . Nechal jsem si od něj dávat silonový padáky na R1ičku. Padáky už jsou taky odzkoušený lehkým pádem. Vypadal, že celkem ví vo čem mluví, ukazoval mimo jiný jak padáky můžou udělat víc škody než užitku, kvůli například nedostatečnému průměru upevňovacího šroubu, nevhodně zvolenému materiálu nebo tvaru (například pevný celokovový špunt do tenkostěného rámu supersportu) a jiných věcí. Říkal, že má nějaký speciální systém upevnění přímo na Bandita, kterej je údajně slušně odolnej

...specijální systém na Bandasku vokoukal tady...každej může udělat chybu, ale voptej se Housky, jag je na tom s Rutanovejma padákamaidontknow
bigsmile ...zrovna sem dokreslil výkres na další evo padáků, kerý sme jezdili na Bertě...tělo dural, hlava silon...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zzzmrzlinar (Člen)
18.01.2010 17:33:36
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1161_dscf0832.jpg



tady je trochu vidět, jak ta trubka narozdíl od Fehlingu jde nahoru podle motoru

zzzmrzlinar (Člen)
18.01.2010 17:37:10
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Filous - surprised tak to je dobrý, to mi jaksi říct zapomněl smile1

Inženýrek (Člen)
18.01.2010 17:43:30
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Zrovna jsem se rozhodl, že asi něco spíš spáchám a nechám pochromovat až bude čas. Zima bude ještě dlouhá.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 17:48:44
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

zzzmrzlinar psal:

A kdybys chtěl špunty tak mám jen nepřímou zkušenost s těma RUTANovejma . Nechal jsem si od něj dávat silonový padáky na R1ičku. Padáky už jsou taky odzkoušený lehkým pádem. Vypadal, že celkem ví vo čem mluví, ukazoval mimo jiný jak padáky můžou udělat víc škody než užitku, kvůli například nedostatečnému průměru upevňovacího šroubu, nevhodně zvolenému materiálu nebo tvaru (například pevný celokovový špunt do tenkostěného rámu supersportu) a jiných věcí. Říkal, že má nějaký speciální systém upevnění přímo na Bandita, kterej je údajně slušně odolnej

O tom, že padáky můžou udělat víc škody než užitku už vím taky po tom co mi "špunt" prorazil víko.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
huskyb12 (Administrator)
18.01.2010 18:08:00
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Rutan je jenom kopírka a eště blbá ...
V žádnym případě nemůžu doporučit !


ale di, Ty brepto ...
ross (Člen)
18.01.2010 18:14:13
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

od Rutana jsem na béčku měl duralový a na levé straně byl ten hříbek cca 3mm od kraje víka

tak kdyby to spadlo na něj, tak je stejně víčko v prdeli


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Meloun (Člen)
18.01.2010 18:33:22
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Mám od něj taky..na každým víku je to tak bajvoko 35-40 mm vylezlý..odzkoušeno lehkým skluzem po asfaltu a fajngood


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
18.01.2010 20:42:38
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kazan psal:

Mám je a u minulé mašiny kdyby byly, tak jsem měl víko v pohodě ( Giwi)goodhttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 009232.jpg

To samé jako Fehling. Nebrat!!!badheadshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kazan (Člen)
18.01.2010 21:01:44
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Ondráš psal:
kazan psal:

Mám je a u minulé mašiny kdyby byly, tak jsem měl víko v pohodě ( Giwi)goodhttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 009232.jpg

To samé jako Fehling. Nebrat!!!badheadshake

Nedrtil bych to tak, dle mého to není tak podstatná záležitost. Kdyš mašinu zahodíš mezi 40km až 230km, tak je ti  jedno co jsi na ní měl a když ti jen spadne na bok, tak je to určitě dostačující prvek k ochraně některých částí motosmokin


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Filous (Člen)
18.01.2010 21:06:22
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Inženýrek psal:
zzzmrzlinar psal:

A kdybys chtěl špunty tak mám jen nepřímou zkušenost s těma RUTANovejma . Nechal jsem si od něj dávat silonový padáky na R1ičku. Padáky už jsou taky odzkoušený lehkým pádem. Vypadal, že celkem ví vo čem mluví, ukazoval mimo jiný jak padáky můžou udělat víc škody než užitku, kvůli například nedostatečnému průměru upevňovacího šroubu, nevhodně zvolenému materiálu nebo tvaru (například pevný celokovový špunt do tenkostěného rámu supersportu) a jiných věcí. Říkal, že má nějaký speciální systém upevnění přímo na Bandita, kterej je údajně slušně odolnej

O tom, že padáky můžou udělat víc škody než užitku už vím taky po tom co mi "špunt" prorazil víko.

...to sou právje padáky viz třeba RD moto...fšechny vod nich , co sme měli na dílně udělali po kreši eště škodu navíc...třeba Osi si to bude pamatovat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
18.01.2010 21:09:29
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Filous psal:
Inženýrek psal:
zzzmrzlinar psal:

A kdybys chtěl špunty tak mám jen nepřímou zkušenost s těma RUTANovejma . Nechal jsem si od něj dávat silonový padáky na R1ičku. Padáky už jsou taky odzkoušený lehkým pádem. Vypadal, že celkem ví vo čem mluví, ukazoval mimo jiný jak padáky můžou udělat víc škody než užitku, kvůli například nedostatečnému průměru upevňovacího šroubu, nevhodně zvolenému materiálu nebo tvaru (například pevný celokovový špunt do tenkostěného rámu supersportu) a jiných věcí. Říkal, že má nějaký speciální systém upevnění přímo na Bandita, kterej je údajně slušně odolnej

O tom, že padáky můžou udělat víc škody než užitku už vím taky po tom co mi "špunt" prorazil víko.

...to sou právje padáky viz třeba RD moto...fšechny vod nich , co sme měli na dílně udělali po kreši eště škodu navíc...třeba Osi si to bude pamatovat...

mám hříbkysurprisedale točil jsem si je sám na soustruhusmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 21:24:54
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kazan psal:
Ondráš psal:
kazan psal:

Mám je a u minulé mašiny kdyby byly, tak jsem měl víko v pohodě ( Giwi)goodhttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 009232.jpg

To samé jako Fehling. Nebrat!!!badheadshake

Nedrtil bych to tak, dle mého to není tak podstatná záležitost. Kdyš mašinu zahodíš mezi 40km až 230km, tak je ti  jedno co jsi na ní měl a když ti jen spadne na bok, tak je to určitě dostačující prvek k ochraně některých částí motosmokin

No jde o to, že když si škrtneš nějakou pevnou částí tak tě to minimálně rozhodí a narovnám nedejbože nakopne a jdeš na hubu.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 21:26:21
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Ondráš psal:
kazan psal:

Mám je a u minulé mašiny kdyby byly, tak jsem měl víko v pohodě ( Giwi)goodhttp://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 009232.jpg

To samé jako Fehling. Nebrat!!!badheadshake

Přesně to si myslim taky. Vypadaj stejně.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
XJelen (Člen)
18.01.2010 21:27:33
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

inžo s tím chromováním... nenapadlo tě www.chromovani.cz  bigsmile

druid promine redface


Strýcfajtr !!!
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 21:43:22
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

XJelen psal:

inžo s tím chromováním... nenapadlo tě www.chromovani.cz  bigsmile

druid promine redface

Nanapadlo, neznám. Ptal jsem se jen na orientační cenu, kolik by to tak mohlo stát. Předpokládám, že to bude všude tak nějak stejný. Nějakou firmu bych našel až když to budu potřebovat. Šlo mi spíš o to, jestli se vyplatí vůbec vyrobit.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
XJelen (Člen)
18.01.2010 22:05:43
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Inženýrek psal:
XJelen psal:

inžo s tím chromováním... nenapadlo tě www.chromovani.cz  bigsmile

druid promine redface

Nanapadlo, neznám. Ptal jsem se jen na orientační cenu, kolik by to tak mohlo stát. Předpokládám, že to bude všude tak nějak stejný. Nějakou firmu bych našel až když to budu potřebovat. Šlo mi spíš o to, jestli se vyplatí vůbec vyrobit.

ty vole otevřels ten odkaz? kdo si asi myslíš že se tam na tebe z tý fotky směje bigsmile


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.01.2010 22:07:14
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

XJelen psal:
Inženýrek psal:
XJelen psal:

inžo s tím chromováním... nenapadlo tě www.chromovani.cz  bigsmile

druid promine redface

Nanapadlo, neznám. Ptal jsem se jen na orientační cenu, kolik by to tak mohlo stát. Předpokládám, že to bude všude tak nějak stejný. Nějakou firmu bych našel až když to budu potřebovat. Šlo mi spíš o to, jestli se vyplatí vůbec vyrobit.

ty vole otevřels ten odkaz? kdo si asi myslíš že se tam na tebe z tý fotky směje bigsmile

bigsmilebigsmilegood ,že by Xicht?bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jaster (Člen)
18.01.2010 22:14:58
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Já je mám odsud http://www.yacomi.cz/padaci-ram-7429-p-894.html a zatím nebyli potřeba, tak nevim jak pomůžou. Ale moc se mi na tom nelíbí, spíš to zhnusí tu motorku, ale když by měli ochránit motor, tak je tam zatím nechám.


motto "Vem za heft a val"
Inženýrek (Člen)
18.01.2010 22:45:52
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

XJelen psal:
Inženýrek psal:
XJelen psal:

inžo s tím chromováním... nenapadlo tě www.chromovani.cz  bigsmile

druid promine redface

Nanapadlo, neznám. Ptal jsem se jen na orientační cenu, kolik by to tak mohlo stát. Předpokládám, že to bude všude tak nějak stejný. Nějakou firmu bych našel až když to budu potřebovat. Šlo mi spíš o to, jestli se vyplatí vůbec vyrobit.

ty vole otevřels ten odkaz? kdo si asi myslíš že se tam na tebe z tý fotky směje bigsmile

ty vole, jasně že otevřel. Samo, že vím vo koho de. Tím že neznám jsem myslel to, že nevím, že tady má někdo přímo firmu na takovýhle věci.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Ondráš (Člen)
18.01.2010 23:19:34
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

kazan psal:

Nedrtil bych to tak, dle mého to není tak podstatná záležitost. Kdyš mašinu zahodíš mezi 40km až 230km, tak je ti  jedno co jsi na ní měl a když ti jen spadne na bok, tak je to určitě dostačující prvek k ochraně některých částí motosmokin

Jak bylo řečeno. Ty padáky škrtaj dřív než stupačky. To neni dobrý.headshakebad
Nebrat.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Jaster (Člen)
18.01.2010 23:24:52
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Ondráš psal:
kazan psal:

Nedrtil bych to tak, dle mého to není tak podstatná záležitost. Kdyš mašinu zahodíš mezi 40km až 230km, tak je ti  jedno co jsi na ní měl a když ti jen spadne na bok, tak je to určitě dostačující prvek k ochraně některých částí motosmokin

Jak bylo řečeno. Ty padáky škrtaj dřív než stupačky. To neni dobrý.headshakebad
Nebrat.bad

já si ještě neškrtl, většinou dřív slider na botě. ale přijde mi že jsou padáky výš než stupačky, aspon ty co mám já.


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
18.01.2010 23:26:52
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Jaster oprava: tak ted jsem se kouknul na foto a jsou níž. Na to si příště v zatáčkách musím vzpomenout


motto "Vem za heft a val"
Hanz (Člen)
18.01.2010 23:28:52
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

A co origi suzukácký, taky škrtaj dřív než stupny??idontknowhelp


WD club member...
Bedřich (Člen)
19.01.2010 00:34:35
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Za mě jen origo trubkygood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Luk (Člen)
19.01.2010 07:50:23
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Bedřich psal:

Za mě jen origo trubkygood

souhlasgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Ondráš (Člen)
19.01.2010 10:01:29
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Jaster psal:

Jaster oprava: tak ted jsem se kouknul na foto a jsou níž. Na to si příště v zatáčkách musím vzpomenout

Jen se neboj. Oni se ty padáky přihlásí...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
19.01.2010 11:38:54
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Luk psal:
Bedřich psal:

Za mě jen origo trubkygood

souhlasgood

pičovina.... givi trubky pustí víc do náklonu....good
PS: kdyby je něgdo chtěl, sou volný....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Luk (Člen)
19.01.2010 14:24:51
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

givi nemam ozkouseny a nejsem takovej rejsr jako ty...evilbigsmile
...ale ty origo me na stupacku bezpecne pustigood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Hanz (Člen)
19.01.2010 16:45:52
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Progear 650 psal:
Luk psal:
Bedřich psal:

Za mě jen origo trubkygood

souhlasgood

pičovina.... givi trubky pustí víc do náklonu....good
PS: kdyby je něgdo chtěl, sou volný....

Jo chtěl, ale ty nebudou pasovat na mojí motku, jinak bych je bral...smile2bad


WD club member...
Bedřich (Člen)
19.01.2010 21:08:47
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

GIVI trubky = origo trubky
... alespoň na 1250 to tak je...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Progear 650 (Člen)
20.01.2010 10:28:05
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Bedřich psal:

GIVI trubky = origo trubky
... alespoň na 1250 to tak je...

u staré 650 jsou uplne jiné... tehdá sem to tu řešil se Zdendou...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
20.01.2010 11:31:47
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

v zivote nebyly na moji motorce padaky...smile1


...sam mezi jebkarema...
Progear 650 (Člen)
20.01.2010 15:05:19
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Marián psal:

v zivote nebyly na moji motorce padaky...smile1

bo se toho nebojíš....bigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Marián (Člen)
20.01.2010 16:31:11
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Progear 650 psal:
Marián psal:

v zivote nebyly na moji motorce padaky...smile1

bo se toho nebojíš....bigsmilegood

...vo tom nic nevim...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Banditatom (Člen)
20.01.2010 17:30:56
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

co ty hříbky? máte někdo zkušenost s tlamou atd. jak se to chová?
thanke jou


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Bedřich (Člen)
20.01.2010 18:22:09
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Banditatom psal:

co ty hříbky? máte někdo zkušenost s tlamou atd. jak se to chová?
thanke jou

ohnou se, odřou se, jsou na vyhoz. Trubky kitneš, poprášíš a jedešgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Banditatom (Člen)
20.01.2010 18:22:49
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Bedřich psal:
Banditatom psal:

co ty hříbky? máte někdo zkušenost s tlamou atd. jak se to chová?
thanke jou

ohnou se, odřou se, jsou na vyhoz. Trubky kitneš, poprášíš a jedešgood

jde mi o funkcismokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Inženýrek (Člen)
20.01.2010 18:34:55
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Banditatom psal:
Bedřich psal:
Banditatom psal:

co ty hříbky? máte někdo zkušenost s tlamou atd. jak se to chová?
thanke jou

ohnou se, odřou se, jsou na vyhoz. Trubky kitneš, poprášíš a jedešgood

jde mi o funkcismokin

Za mě funkci naprosto nesplnili, naopak prorazili motor. Bylo to daný ale nedostatečnym uchycenim jen na 8čkách a celkem dlouhym hřibem, takže to bezproblemu ulítlo jak malina. Já už do hřibů rozhodně nejdu.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
20.01.2010 18:39:27
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Inženýrek psal:
Banditatom psal:
Bedřich psal:


ohnou se, odřou se, jsou na vyhoz. Trubky kitneš, poprášíš a jedešgood

jde mi o funkcismokin

Za mě funkci naprosto nesplnili, naopak prorazili motor. Bylo to daný ale nedostatečnym uchycenim jen na 8čkách a celkem dlouhym hřibem, takže to bezproblemu ulítlo jak malina. Já už do hřibů rozhodně nejdu.

šrouby jsem dal vysokopevnostní plotny nerez a je to 12tka šroub


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
20.01.2010 20:04:29
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Bedřich psal:
Banditatom psal:

co ty hříbky? máte někdo zkušenost s tlamou atd. jak se to chová?
thanke jou

ohnou se, odřou se, jsou na vyhoz. Trubky kitneš, poprášíš a jedešgood

...no třeba ty z RD mota určitě, ale to co vonehdá skonstruoval Kelly s Datlem a co sem je já vylepčil funguje naprosto korektně bes vohejbání a ničení fšeho vokolo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
20.01.2010 20:06:50
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Filous psal:
Bedřich psal:
Banditatom psal:

co ty hříbky? máte někdo zkušenost s tlamou atd. jak se to chová?
thanke jou

ohnou se, odřou se, jsou na vyhoz. Trubky kitneš, poprášíš a jedešgood

...no třeba ty z RD mota určitě, ale to co vonehdá skonstruoval Kelly s Datlem a co sem je já vylepčil funguje naprosto korektně bes vohejbání a ničení fšeho vokolo...

a proto už se těšim.....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
20.01.2010 21:14:13
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Myslím že ty špunty nadělají víc škody jak užitku,ať sou sebelepší. V moment,kdy budou pevný tak že se nezlomí,se pěkně vyškubnou z rámu aji s držákem motoru,teda při kontaktu s tvrdou překážkou. Ta klec kolem motoru toho snese mnohem víc,protože má uchycení daleko vot sebegood Na varaderu sem měl givi,klec,a kamoš to jednou zválel a motorce nebylo vubec nic,jenom vodřený padáky a to jak jela pozemi ještě přelítla koleje vot šaliny. To bych nechtěl vidět bandita se špuntama,jak by byl pocuchanejidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
20.01.2010 21:54:40
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Padnul jsem se starýma špuntama z RD mota. Urval se a naštěstí s vzpříčil u vejfuku, takže škoda mimo závažíček a podřené nádrže žádná, ale asi to bylo štěstí...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
21.01.2010 08:56:29
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

VikecB12 psal:

Myslím že ty špunty nadělají víc škody jak užitku,ať sou sebelepší. V moment,kdy budou pevný tak že se nezlomí,se pěkně vyškubnou z rámu aji s držákem motoru,teda při kontaktu s tvrdou překážkou. Ta klec kolem motoru toho snese mnohem víc,protože má uchycení daleko vot sebegood Na varaderu sem měl givi,klec,a kamoš to jednou zválel a motorce nebylo vubec nic,jenom vodřený padáky a to jak jela pozemi ještě přelítla koleje vot šaliny. To bych nechtěl vidět bandita se špuntama,jak by byl pocuchanejidontknow

nechceš ty trubky givi, jetsli by ti tam teda pasovali kvuli tomu silentbloku co je dole na motoru u B12...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
21.01.2010 08:58:29
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Progear 650 psal:
VikecB12 psal:

Myslím že ty špunty nadělají víc škody jak užitku,ať sou sebelepší. V moment,kdy budou pevný tak že se nezlomí,se pěkně vyškubnou z rámu aji s držákem motoru,teda při kontaktu s tvrdou překážkou. Ta klec kolem motoru toho snese mnohem víc,protože má uchycení daleko vot sebegood Na varaderu sem měl givi,klec,a kamoš to jednou zválel a motorce nebylo vubec nic,jenom vodřený padáky a to jak jela pozemi ještě přelítla koleje vot šaliny. To bych nechtěl vidět bandita se špuntama,jak by byl pocuchanejidontknow

nechceš ty trubky givi, jetsli by ti tam teda pasovali kvuli tomu silentbloku co je dole na motoru u B12...smile1

Nechcu,chcu ty co mají ještě uchycení vzadu na držáku motorugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
21.01.2010 09:09:19
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

VikecB12 psal:
Progear 650 psal:
VikecB12 psal:

Myslím že ty špunty nadělají víc škody jak užitku,ať sou sebelepší. V moment,kdy budou pevný tak že se nezlomí,se pěkně vyškubnou z rámu aji s držákem motoru,teda při kontaktu s tvrdou překážkou. Ta klec kolem motoru toho snese mnohem víc,protože má uchycení daleko vot sebegood Na varaderu sem měl givi,klec,a kamoš to jednou zválel a motorce nebylo vubec nic,jenom vodřený padáky a to jak jela pozemi ještě přelítla koleje vot šaliny. To bych nechtěl vidět bandita se špuntama,jak by byl pocuchanejidontknow

nechceš ty trubky givi, jetsli by ti tam teda pasovali kvuli tomu silentbloku co je dole na motoru u B12...smile1

Nechcu,chcu ty co mají ještě uchycení vzadu na držáku motorugood

však to jsou vony ne?
look...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/993_tm9_266920-2010_51.jpg

vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
21.01.2010 11:55:28
Offline

Re: Poraďte jaké padáky

Progear 650 psal:
VikecB12 psal:
Progear 650 psal:


nechceš ty trubky givi, jetsli by ti tam teda pasovali kvuli tomu silentbloku co je dole na motoru u B12...smile1

Nechcu,chcu ty co mají ještě uchycení vzadu na držáku motorugood

však to jsou vony ne?
look...
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 010_51.jpg

Jo,nefšiml sem si té vzpěry dozadugood Ale na 12ku by se musel předělat ten spodní ůchyt a na to dlabusmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr