Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Lanová svodidla :o(

Jarken (Člen)
23.05.2008 21:48:24
Offline

Lanová svodidla :o(

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=22.05 … 38v=137357

Poslechněte si tuhle reportáž která je jinak - kupodivu na NOVĚ surprised - dobře míněná vůči motorkářům, avšak nadmíru pikantní je komentář člověka co má z lanových svodidel kšeft Stanislava Lišky - což je u mne pussy na n-tou !Bych ho tam vrazil hajzla mezi ta lana rozkrokem napřed fuck - prý "idioti a prasata" smile2  surprised

Klidně můžeš jet i 50 či 90 Km/h a spadnout nikoliv svojí vinou a je vymalováno no né?No ano! help


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
DrIVER (Člen)
23.05.2008 22:11:44
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Je to fakt ubožák.bad

Šulaiz (Člen)
23.05.2008 22:20:05
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

je to degén a jebal ho rus cool


s chutí do toho půl je hotovo
Kotlas (Člen)
23.05.2008 23:23:49
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

a kde je teda ta nějaká petice??? myslím že tady by taky nějakej podpis nasbírali....idontknow


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Fik-B6S (Člen)
23.05.2008 23:47:46
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Kotlas psal:

a kde je teda ta nějaká petice??? myslím že tady by taky nějakej podpis nasbírali....idontknow

já se pod to podepíšu hned je to o hubu a ten kokot by se měl stydět za to co řekl a nemá na svém místě co dělat...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Zdenda (Člen)
24.05.2008 00:03:52
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Komu ten zasran říká idiot?fuck Ten by potřeboval pěkně nabít tlamufuck
Nedal by se za to Jarkene žalovat?help


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
24.05.2008 00:40:06
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Jsem zvědav co bude říkat, až to z EU zakážou a jemu zkrachuje firma...

Bude žalovat stát, že neochránil jeho investice a nakonec to ještě vyhraje.
Vítejte v České republice.help

Přišel jsem z hospody, tak to berte s rezervou...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mazo (Člen)
24.05.2008 01:30:24
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

ja mam skor pocit ze v hospode bol spominany pan fuck
okrem toho ze blabotal pussyviny tak mal aj problem to vyblabotat
a tuto vetu som vobec nepochopil idontknowidontknow
"Na dalnicich jsom svodidla ne od toho, aby motorkari jezdili jak prasata." ???

PS: Vidim ze nielen nasi št. uradnici beru tabletky na kokotizmus pussysick


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Michal Dk (Člen)
24.05.2008 06:37:38
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Má svůj názorgood ale měl by za něj dostat přes držkufuck

Pšán (Člen)
24.05.2008 07:47:11
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

..jsem přející člověk..tomu mamrdovi bych přál,aby se do toho jeho zázraku namotal..cypa kus..headshake


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
kojaksro (Člen)
24.05.2008 12:42:13
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Myslím že první motorkář který ho pozná, mu dá na hubu, že to je nebezpečný víme všichni, že si hájí živobytí ( dejme tomu ), ale tou formou jakou to podalpussyčus. ZMRD n.1sick


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
24.05.2008 13:28:52
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

asi před rokem byl s tímhle člověkem rozhovor na radiožurnálu a řekl tam přesně to samí..je to kus idiota na to není co víc dodat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
streetfighterman (Člen)
24.05.2008 14:02:36
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

No ty jo, já jsem to viděl v televizi ve zprávách a chtěl jsem jí vyhodit z okna. Je to naprostej idiot, takovejdle kokot by zasloužil nakopat do koulí, aby se trošku srovnal a začal přemejšlet hlavou good


Když se nechce je to horší než když se nemůže
richie (Člen)
24.05.2008 16:19:31
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Je to zmrd, mel by se mu robit rypak....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
bobule (Člen)
24.05.2008 19:11:03
Offline

Re: Lanová svodidla :o(


to jebu
Banditatom (Člen)
24.05.2008 19:17:05
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

je to jebal fucksick chuj s ním.

ty svodidla jsou mezi příborem a novým jičíně autem tama jezdím denně a je to tam čím dál lepšísick a na motce se tam ani neodvážím.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Michal Dk (Člen)
24.05.2008 19:50:25
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Abys tam mohl na motorce musíš jet jako,,idiot a prase,,jak říkal p.Liškabigsmile

faitík (Člen)
24.05.2008 19:51:17
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

já sem tam jel cestou z Masofky, za deště a moc dobrej pocit sem z toho neměl. Sice by se to nemělo říkat, ale zrovna tůtejpussy bych zrovna přál aby si tam rozbil pořádně tlamufuck


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
nicola.foxx (Člen)
25.05.2008 00:15:38
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Kotlas psal:

a kde je teda ta nějaká petice??? myslím že tady by taky nějakej podpis nasbírali....idontknow

Hele Draku, myslim ze tahle petice na lanovy svodidla + pouzivani luxusnich sterkovych posypu na silnice se podepisuje na vystave Motocykl. Loni to tam bylo a letos to bylo obohaceny o ten sterk.

A toho krypla Lysku by mohli nominovat na CURAKA roku. sicksicksicksick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Póla (Člen)
25.05.2008 08:48:36
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Já to vidím jako diksriminaci jedné skupiny účastníků silničního provozu. Testují na auta, ale ne na motorky. Jak tu padlo...i při 50 km to už nemusím rozchodit...ať to testují na povolené rychlosti a ta je na rychlostní silnici 130km v hod.

Možná že kdyby se našel nějákej šikovnej a nasranej právník z řad motorkářů, tak by to bylo i na žalobu vůči těm co to povolili....

....jinak škoda že ta petice byla jen na výstavě, chtělo by to masovější pokrytí po republice...

barynek (Člen)
25.05.2008 09:41:44
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

svodidla jsou i mezi Jičínem a MB. Za sucha hnus fialovej, natož v deštibad
Jinak jak píše Póla, škoda že se ta petice nedá podepsat i tady. Ale to by mohl nějaký z vyšších stavů třeba zjistit, případně zařídit?idontknowbigsmile já bych podepsal hnedkagood


Bandit 4EVER!!!
mi (Člen)
25.05.2008 12:38:12
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Ondráš psal:

Jsem zvědav co bude říkat, až to z EU zakážou a jemu zkrachuje firma...

Bude žalovat stát, že neochránil jeho investice a nakonec to ještě vyhraje.
Vítejte v České republice.help

Přišel jsem z hospody, tak to berte s rezervou...smokin

řek bych vítejte u nás v KOCOURKOVĚ!!!!!!sick


svět je cirkusovej stan
Palino (Člen)
25.05.2008 20:56:38
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Kolik let se už o těch svodidlech mluvi?! Minulý týden jsem tudy jel a děsí mně stále vícsick


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Bedřich (Člen)
25.05.2008 22:01:11
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Ten pán je magor. Držku bych asi taky rozšláp.badfuck

Jinak nevidim nic super na tom, když auto najede na tyhle "svodila", ty se propnou jak moje 5 letecký gumy na praku, auto se na chvilku mrkne jak to vypadá v prostismětu, tam chvilku pobude a pak ho to hezky švihne přes všechny pruhy zase zpět.idontknowidontknow

... o moto ani nemluvím...

Minulej tejden jsem jel do Olomouce a taky jsem je tam zahlídheadshake

Já bych to zakázal...good


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
sonyk (Člen)
26.05.2008 10:15:37
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Lanový svodidlo gilotony pro motorkare a hlavne to lano nezastavi ani auto je to nejvetsi picovina stejne jako ty prisny prahy co nejsou kolmo k silnici ale pod nejakym jinym uhlem autem prejedes ale na moto ne . a takovejch veci je vic , tusim ze v CMN o tom byly clanky pd nazvem Pasti na Motorkare ci tak nejak


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
26.05.2008 10:21:27
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

...taky s toho mam dycky husí kůži...hlavně dyš valíš z Liberce na Turnov, tag ta dlouhá táhlá přet Hodkovicema, kerá se dá jet 180+, to je hártkór psycho podél tech lansmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
26.05.2008 10:25:13
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Filous

Do toho musíš jít  srdíčkemevil


God Save The Queen!
Filous (Člen)
26.05.2008 10:27:00
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Kelly01 psal:

Filous

Do toho musíš jít  srdíčkemevil

...ale dyk jó...a myslim si, že dybych se f tomdle úseku rozštípal a byli tam klasický svodidla, tag je to uplně jedno...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
26.05.2008 10:35:15
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

A víš že tohle body nespravíheadshakeevil


God Save The Queen!
Filous (Člen)
26.05.2008 10:54:16
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Kelly01 psal:

A víš že tohle body nespravíheadshakeevil

...nejsem malej, abych si myslel, že s toho vyváznu jen s bodamasmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kakin (Člen)
26.05.2008 23:45:47
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

jjj tu reportáž sem viděl v TV taky a i když má samozřejmě ten chlap pravdu protože to co občas děláme každej z nás celkem bez vyjímky až na pár neskutečnejch sebezapřelců, tak je pravda že tím ohrožujeme sebe a někdy i ostatní, někteří víc či míň, ale dovolit si tohle říct v přímým přenosu pro nejsledovanější TV o celkem velké skuině lidí je fakt velká odvaha a těžký nevidění si do tlamy ............................ ale jiank co si budem povídat .... dyby ti svodila byly na 95% silnicích už delší dobu a byly sme na to zvyklí tak jak na normální tak nám to zas tak divný připadat už nebude ....... i když se musím přiznat že mě teda ty lana taky nedělají dobře an iv autě, ale je to asi halvně o zvyku ..... a kdo bude povídat že klasický svodidla sou bezpečný což sem taky už slyšel tak je to pytlovina ..... bude to povídat do té doby než je trefí .... ja přes jedny už prolezl a hovořím jenom o štstí že sem se i s motorkou dostal až za ně a přitom sem trefil sloupek "jenom" předníma vidlama ..................... i když je pravda že byt v té zatáčce tenkrát lana tak nevím jestli by si tady ještě povídal ...... ale byt ten sloupek vo kousek vedle tak je to stejný .......................badbadbad Každopádně ten pán je minimálně stejnej idiot a prase jako my všichni ostatní ..........

Jarken (Člen)
27.05.2008 07:11:19
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Nepovažuji se za prase Kakine headshake ani za idiota, proto s Tebou v jisté části Tvého příspěvku nesouhlasím!!

Mám totiž zdravé sebevědomí evil no né?No ano! smokin


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
barynek (Člen)
27.05.2008 08:23:06
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

2 Kakin - máš do jisté míry pravdu, každý tomu občas dá napít a ne vždy se to musí všem líbit.. a následky si každý musí nést sám, pokud teda někoho nesestřelísmile2

2 Jarken - zdravý sebevědomí? Od pohledu mi přijdeš jako celkem rozumnej pilotevilbigsmile ale když to o sobě řekne 20letý pako na R1kterájedejakosviněwoe, tak tam musíš cejtit rozdíl a už to není vůbec o zdravym sebevědomí, ale o stupiditě a namachrovanosti toho danýho týpka.. toť můj názor
Jinak máš mooc hezkou jebkugoodbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
huskyb12 (Administrator)
27.05.2008 08:31:30
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Včera večer sem čučel na ČT24 a tam to viděj jasně - nehody motorek sou jenom kvůli rychlosti a tomu, že na tom seděj nedovedové. Fertig, nejni vo čem diskutovat.
Škoda, že diskutující nikdy na mašině neseděli a HLAVNĚ ASI NIKDY NEJEZDILI VE STÁTECH JIŽNĚ VOD ČECH !
Svodila tam řešili taky - ňákej náměstek MD povídal, že je taky bajker a že se na to podívaj i tim štěrkem, vzhledem k jeho věku ( 45. možná 50. ) počitám, že už to do penze nestihne ...
Jarken: taky nejsem Prase, se přece nebudu vopičit :))) Idiot už vůbec ne, ale vobčas sem pěkná pussy :)))


ale di, Ty brepto ...
Póla (Člen)
27.05.2008 08:36:11
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

TAdy se neřeší že každý  z nás občas nejezdíme 50 a 90 km za hodinu, ale řeší se, aby ta svodidla byla testovaná na povolené rychlosti dané silnice - to je 130 km/hod.
A i při 50 km to už nemusíme rozchodit.

Vytáčí to do ruda, ale když se nechci zasadit sama o změnu, tak můžu akorát tak nadávat a čekat jestli změnu prosadí někdo jiný...

To že občas každý z nás zkouší maximálku je svým způsobem přirozené a dělá se to i v autě...

SuJazuwaki (Člen)
27.05.2008 09:54:33
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

Mně se nelíbí ani toto
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=28.04 … 38v=135553
V příčným směru je to dobrej nůž. A když týpek z rádia volal přímo na tu zlínskou SÚS, co to udělá s motorkářem, řeklamu slečna, že to nikdo neví a že si to má vyzkoušet, když to chce vědětsick .


SuJazuwaki
Póla (Člen)
27.05.2008 10:37:32
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

To je drsné...to bude bolet....bad

barynek (Člen)
27.05.2008 11:05:05
Offline

Re: Lanová svodidla :o(

SuJazuwaki psal:

Mně se nelíbí ani toto
http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=28.04 … 38v=135553
V příčným směru je to dobrej nůž. A když týpek z rádia volal přímo na tu zlínskou SÚS, co to udělá s motorkářem, řeklamu slečna, že to nikdo neví a že si to má vyzkoušet, když to chce vědětsick .

tak to musela být pěkná pussyfucksick


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr