Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » asi si zmenim nick na padafku :(

Mek (Člen)
24.05.2008 16:29:17
Offline

asi si zmenim nick na padafku :(

Tak sem si myslel, ze uz me cesky silnice nicim neprekvapej, ale dneska prekvapily. Cekal bych hodne, ale louzi s 20 cm dirou pod viaduktem fakt ne. :fuck:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Mek/Obraz003.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Mek/Obraz004.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Mek/Obraz005.jpg



Me nastesti nis neni, s masinou uz je to trochu horsi. Odreny budiky neresim, ale mam praskly viko u motoru :bad: . Vsechen olej skoncil v kaluzi. Vymenu oleje sem sice v planu mel, ale takhle sem si to nepredstavoval :)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Mek/Obraz006.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Mek/Obraz007.jpg



Viko se podarilo provizorne svarit, ale je to hnus :sick: . Nevali se nekomu nahodou doma? :help: Nebo nejakej tip, kde se da za rozumny penize sehnat.

Kelly01 (Člen)
24.05.2008 16:33:59
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

převařit pořádně a vyleštit,příp. poslat Osimu na zatmelení a lak..


God Save The Queen!
Mek (Člen)
24.05.2008 16:35:14
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Za hodku a pul co sem tam cekal na odvoz se tam jeste vysekal cyklista a podle mistnich si tam pred par dnama nekdo urval napravu na oktavce

kojaksro (Člen)
24.05.2008 16:59:15
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Jak vidm louži a nemůžu se jí vyhnout tak jedu krokem, zažil jsem tobad  klavně že jsou kosti celý mašina se spravígood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
barynek (Člen)
24.05.2008 20:07:21
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

jsou to čuráci, když nejsou schopni opravit jednu díru.
Tedka je v opravě, resp. krátce po ní silnice z HK na Prase (těsně před ním). Je to tam samá záplata a jak jinak, tak zasypaná štěrkemsickfuck v autě to dělalo paseku a což teprva na motorce, kreténi. Kdy se tady v tom stítě naučí dělat věco pořádně i s ohledem na motorky a cyklisty???idontknowheadshakebad


Bandit 4EVER!!!
vaskent (Člen)
24.05.2008 22:07:20
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

no tak žadej po nahradě škody spravu silnic,...pokud to tam nebylo DOBŘE označený tak by si z toho měl nějaky prachy dostat

barynek (Člen)
24.05.2008 23:18:51
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

barynek psal:

jsou to čuráci, když nejsou schopni opravit jednu díru.
Tedka je v opravě, resp. krátce po ní silnice z HK na Prase (těsně před ním). Je to tam samá záplata a jak jinak, tak zasypaná štěrkemsickfuck v autě to dělalo paseku a což teprva na motorce, kreténi. Kdy se tady v tom stítě naučí dělat věco pořádně i s ohledem na motorky a cyklisty???idontknowheadshakebad

oprava - HK na Prasek (směr Nový Bydžov)good


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
24.05.2008 23:20:49
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

vaskent psal:

no tak žadej po nahradě škody spravu silnic,...pokud to tam nebylo DOBŘE označený tak by si z toho měl nějaky prachy dostat

no a bude se s nima soudit jak dlouho? Ja cekam na stani víc jak tři roky!!!, a kdybych jim neposlal "výhružnej" dopis, tak se nad tebou nikdo ani nepozastavi. A urcite by to zkoušeli uhrát v tomhle případě na nepřizpůsobení rychlosti stavu vozovky, navíc v dešti atd atdbadsick


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
25.05.2008 00:15:01
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Čekat na stání tři rokysurprisedto by mě jeblobigsmilebigsmile

Sandman (Člen)
25.05.2008 01:34:36
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Michal Dk psal:

Čekat na stání tři rokysurprisedto by mě jeblobigsmilebigsmile

Ale zas bys měl gratis opravu bandasky,ne?bigsmile


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Šárka (Člen)
25.05.2008 07:52:28
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

to Mek: to je mi líto ale jestli ti to spravý náladu tak já včera taky málem lehla v zatáčce sem potkala štěrk a ustřelilo mi to zadek zkusila sem to narovnat (idiot) nohou a te se mi šprajcla ....sic sem to vybrala ale ohnula sem si pravej nehed na palci asi tak v půlce pak sme se stavěli v mirošovicích na náký akci ....chut na pivo jak svin no a když sme jely dom tak jak sem neslyšela motor tak mi to chcíplo já neudržela balanc a málem sem napravila dvoum slečnám úsměvy takže to vodsral tentokrát levej palec přijela sem domu a ...když sem si brala pížo tak já káva stála na posteli stratila sem bamanc a sletěla takže mám tuklí koleno a jako třešnička na dortu:... dneska.....v neděli ....sem v práci a ti co tady jsou se mi smějou že chodim jak namrdaný kačersmile2
neboj bandaska se opravý hlavně že tobě nic není ten škrábanec na budíkách mám taky a vyřešila sem to nálepkou ten kryt je horšíidontknow


Obtížné neznamená nepřekonatelné
bery (Člen)
25.05.2008 08:43:48
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Šárka psal:

to Mek: to je mi líto ale jestli ti to spravý náladu tak já včera taky málem lehla v zatáčce sem potkala štěrk a ustřelilo mi to zadek zkusila sem to narovnat (idiot) nohou a te se mi šprajcla ....sic sem to vybrala ale ohnula sem si pravej nehed na palci asi tak v půlce pak sme se stavěli v mirošovicích na náký akci ....chut na pivo jak svin no a když sme jely dom tak jak sem neslyšela motor tak mi to chcíplo já neudržela balanc a málem sem napravila dvoum slečnám úsměvy takže to vodsral tentokrát levej palec přijela sem domu a ...když sem si brala pížo tak já káva stála na posteli stratila sem bamanc a sletěla takže mám tuklí koleno a jako třešnička na dortu:... dneska.....v neděli ....sem v práci a ti co tady jsou se mi smějou že chodim jak namrdaný kačersmile2
neboj bandaska se opravý hlavně že tobě nic není ten škrábanec na budíkách mám taky a vyřešila sem to nálepkou ten kryt je horšíidontknow

když už tak kačkabigsmile


momentalně zavostalej
Michal Dk (Člen)
25.05.2008 08:53:31
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Jo at se necpe mezi chlapybigsmilebigsmile

Šárka (Člen)
25.05.2008 09:04:53
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Michal Dk psal:

Jo at se necpe mezi chlapybigsmilebigsmile

?

to bery: kačer zní lépe


Obtížné neznamená nepřekonatelné
barynek (Člen)
25.05.2008 09:47:11
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Michal Dk psal:

Čekat na stání tři rokysurprisedto by mě jeblobigsmilebigsmile

no šak mě taky jebalo celý ty tři rokysick a když mi ten největší lempl-soudce z CV soudu napsal, že to neni jeho vina, že se to táhne, tak sem myslel, že vylítnu z kůžefucksick
Jinak v CV není problém čekat i dýl. Myslim, že kdybych se neozval, tak než by vyřešil těch 9000 a pár případů (jak psal že mu tam, zbejvá), že by to na nějakej ten rok dalosick


Bandit 4EVER!!!
Mek (Člen)
25.05.2008 10:02:40
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

to Sarka: tak vidim, ze nejsem sam, kdo ma obcas problemy s masinou smile1 , at se palec brzo zahoji good .

Ty budiky taky poresim nalepkou, uz shanim nejakou peknou smile1

Viko uz je zpatky namontovany a snad to bude v poradku. sice to moc pekne nevypada, ale aspon je bandaska pojizdna.

Sem si myslel, ze 2 pady vloni stacili. Ale asi me to ceka kazdej rok bad

jel sem rovnou pro novy hadry, tak to aspon odsraly ty stary

barynek (Člen)
25.05.2008 10:04:29
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Mek psal:

to Sarka: tak vidim, ze nejsem sam, kdo ma obcas problemy s masinou smile1 , at se palec brzo zahoji good .

Ty budiky taky poresim nalepkou, uz shanim nejakou peknou smile1

Viko uz je zpatky namontovany a snad to bude v poradku. sice to moc pekne nevypada, ale aspon je bandaska pojizdna.

Sem si myslel, ze 2 pady vloni stacili. Ale asi me to ceka kazdej rok bad

jel sem rovnou pro novy hadry, tak to aspon odsraly ty stary

hlavně že jsi zdravejgood


Bandit 4EVER!!!
Šárka (Člen)
25.05.2008 10:08:31
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

asi nák tak palci je hovno no a než se za 15 let vdám tak to bude určo zahojený... hlavně že ty si vcajku
jo ty nálepky jsou nejlepší v tich pedrách...vlastně to bylo tetování vid...bigsmileredface
did už se vlastně ani nevyráběj ved?idontknow


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Mek (Člen)
25.05.2008 10:27:18
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

pedro sem uz dlouho nevidel idontknow , treba nejaky nalepky jeste najdu, kdysi sem je sbiral bigsmile

Dik za tip good

Šárka (Člen)
25.05.2008 10:36:31
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

zasli přesnou adresu a já ti taky náký pošlu at máš z čeho vybírat a možná bych dokonce našla i od "turtles"evil ty dou ted zas do mody a byl by si insmokingoodbigsmile


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Mek (Člen)
25.05.2008 12:38:25
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

zelvy ninja na bandasce je zajimavej napad bigsmilecoolgood

Šárka (Člen)
25.05.2008 12:44:12
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

hlavně si dávej bacha aby si to nák nepřehnal s tou zelenou a samolepkama aby si lidi nemysleli že máš kávkuidontknow


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Mek (Člen)
25.05.2008 13:03:41
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

zatim potrebuju zamaskovat jen ten budik, tak si to snad s kawou nikdo nesplete bigsmile . Pripadne bych musel naplepit "bandit pico" nalepku evil

Šárka (Člen)
25.05.2008 13:27:29
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

no nevim nevim ta by ti tam nešla ale tak snad by tam byla dobrá ta klubová


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Živel (Člen)
26.05.2008 13:24:31
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Mek psal:

Tak sem si myslel, ze uz me cesky silnice nicim neprekvapej, ale dneska prekvapily. Cekal bych hodne, ale louzi s 20 cm dirou pod viaduktem fakt ne. fuck
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … raz003.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … raz004.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … raz005.jpg

Me nastesti nis neni, s masinou uz je to trochu horsi. Odreny budiky neresim, ale mam praskly viko u motoru bad . Vsechen olej skoncil v kaluzi. Vymenu oleje sem sice v planu mel, ale takhle sem si to nepredstavoval :)

Napiš prosím, kde tahle "supr" silnice je... nějak jsem se to v diskuzi nedopídila... Díky! good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … raz006.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … raz007.jpg

Viko se podarilo provizorne svarit, ale je to hnus sick . Nevali se nekomu nahodou doma? help Nebo nejakej tip, kde se da za rozumny penize sehnat.


Život není věčný, ale já ano...
Mek (Člen)
26.05.2008 13:54:17
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Tak sem si byl dneska stezovat na spravu a udrzbu silnic s nasledujicim vysledkem :
"Vámi zmiňovaný úsek je dlouholetý problém, který se marně pokoušíme vyřešit. Právě pro špatný stav vozovky je tam umístěno i odpovídající dopravní značení schválené DI PČR."
Schvalene dopravni znaceni je omezeni rychlosti na 30 km/h a znacka jine nebezpeci.

Typek na SUS byl celkem v poho. Prej muzu podat oficialni stiznost, ale stejne to nema smysl pac takovejch stiznosti uz maj mraky. Snad tam aspon pridaj dalsi znacku

Monty Jack (Člen)
26.05.2008 14:01:55
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Teda, ještě že jsi nelehl, když jsme jeli do Duhy ... by mě to asi vykolejilo víc než tebe.

Tu stížnost bych asi podal, pokavaď máš náladu a nějakýho známýho právníka. Páč dle mýho soudu značka na 30 je k ničemu, vzhledem k tomu že za to nemohla rychlost, ale díra, tak tam měla být značka na nerovnosti na vozovce, nebo něco podobnýho.
30 maximálně pomůže plechovkám, že si nevytřesou tlumiče, ale na mašině je to značení naprosto nedostatečný.
A to že se tam drží voda je problém, kterej by měli řešit přednostně.
Pokud tam maj těch stížností tolik, nebylo by od věci podat na ně hromadnou žalobu.
Jsou to zmetci bad


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Mek (Člen)
26.05.2008 14:18:51
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

K bouracce sem nikoho nevoval, tak bych tezko dokazoval, ze sem se tam vysekal.
Spis sem chtel nekoho sprdnout, jak sem byl nasranej a pripadnou stiznosti prispet k tomu, aby se konecne zacalo neco dit. Coz, jak sem zjistil, byla z me strany celkem naivni predstava bad

Živel (Člen)
26.05.2008 15:22:57
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

Se mi to nějak nepovedlo... pardón!

Jen jsem se chtěla zeptat, jaký úsek silnice / kde to zkrátka je takový "prímový" povrch. Díky! good


Život není věčný, ale já ano...
Mek (Člen)
26.05.2008 15:45:54
Offline

Re: asi si zmenim nick na padafku :(

tak tento primovy povrch smile1 se nachazi kousek za obci Zichlinek na silnici z Lanskrouna na Moravskou Trebovou. Tohle je vyvrcholeni tohodle useku. Silnice je v tak silenym stavu, ze sem si myslel, ze horsi uz to nebude a ejhle bylo bad

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr