Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ... nědělní skóre ??

SLUGI (Člen)
25.05.2008 19:47:05
Offline

... nědělní skóre ??


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
mi (Člen)
25.05.2008 19:50:18
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

jo jo tet sme o tom kecali u kafe a taky bydh řek že něco musí bejt asi nějak tak špatně ,ale co idontknow


svět je cirkusovej stan
Fik-B6S (Člen)
25.05.2008 20:02:48
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

když koukneta na TN.cz tak tam nějaken kokot na diskuzi pod reportáží o tom kolik se v neděli zabilo motorkářů píše "když se daří tak se daří jen ať jich ubývá" prostě kokot sem tam musel odpovědět na jeho názor...
teda v "" názor...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Michal Dk (Člen)
25.05.2008 20:24:32
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

badsick

Baltazar (Člen)
25.05.2008 20:42:35
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Není to nic pěknýho, ale silnice jsou plný "masérů" vono to jede, ale blbě se to zastavuje, já se bojím i proti jedoucích motorek, dneska mě chtěl jeden trefit v protisměru pussyfuck


The father of the little princess of the dawn
Kožak (Člen)
25.05.2008 21:01:00
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Posledně sem to sledoval na Dubí na pumpě ..... čím našláplelší motorka tím mladší pilot headshake ani se mě nechce věřit že je některejm 21 let a to jejich kravení a předvádění no neni se čemu divit těch de do kopru největší procento , tim nechci tvrdit že starší nebouraj , osud je osud idontknow


MRDAT!!!
Msudra (Člen)
25.05.2008 21:03:53
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Baltazar psal:

Není to nic pěknýho, ale silnice jsou plný "masérů" vono to jede, ale blbě se to zastavuje, já se bojím i proti jedoucích motorek, dneska mě chtěl jeden trefit v protisměru pussyfuck

s tim se neda nez souhlasit.... dneska jedu v buchlakach do kopce v rychlym a v zatacce se proti me vyriti maser na NINJE kterej predjizdi z kopce pres dvojitou caru v neprehledny zataccebadbad sou mezi nama taky silenciidontknowidontknow


gdo maže,ten jede...:)
sonyk (Člen)
25.05.2008 21:16:00
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

jj smula no ale sly tomu napred, v plechovkach to delaj taky ale tolik holt neumiraj


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
25.05.2008 21:30:36
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

...víc motorek = víc havárií


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenák (Člen)
25.05.2008 21:39:37
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

JJ někdo ty statistiky naplnit musí..... smile2


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
SLUGI (Člen)
25.05.2008 22:21:49
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

... na silnicích to poslední dobou stojí za   pussy
... ale člověk si nevybere, sem psal manažerce brněnskýho vokruhu že si chci pronajmout  vokruh a mimo to že mi napsala omluvnej dopis že bohužel tento rok je vše obsazeno tak cena na den je 350-500 tis cool

...tak co takhle udělat příští rok Masofku na okruhu idontknow evil smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
25.05.2008 22:25:26
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

...mysles na kruháči jo ? evil


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
25.05.2008 22:27:38
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

... jak na kruháči ?? idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
bery (Člen)
25.05.2008 22:39:39
Offline

Re: ... nědělní skóre ??


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
25.05.2008 22:45:34
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

SLUGI psal:

... jak na kruháči ?? idontknow

...no jako na vokruhu bigsmile (myšleno v souvislosti s finančníma možnostma)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
25.05.2008 22:47:22
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

osiris psal:
SLUGI psal:

... jak na kruháči ?? idontknow

...no jako na vokruhu bigsmile (myšleno v souvislosti s finančníma možnostma)

Jo v praze v dejvicích je jeden dobrejgood....akorát tam občas projede napříč tramvajbigsmile

Ton@l (Člen)
25.05.2008 23:14:39
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Msudra psal:
Baltazar psal:

Není to nic pěknýho, ale silnice jsou plný "masérů" vono to jede, ale blbě se to zastavuje, já se bojím i proti jedoucích motorek, dneska mě chtěl jeden trefit v protisměru pussyfuck

s tim se neda nez souhlasit.... dneska jedu v buchlakach do kopce v rychlym a v zatacce se proti me vyriti maser na NINJE kterej predjizdi z kopce pres dvojitou caru v neprehledny zataccebadbad sou mezi nama taky silenciidontknowidontknow

toto je na buchlove bezna vec takze radsi pekne do pravyhoevilsmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Ondráš (Člen)
25.05.2008 23:57:31
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Lihy psal:
osiris psal:
SLUGI psal:

... jak na kruháči ?? idontknow

...no jako na vokruhu bigsmile (myšleno v souvislosti s finančníma možnostma)

Jo v praze v dejvicích je jeden dobrejgood....akorát tam občas projede napříč tramvajbigsmile

Musíš bejt hustej gangsta a střihnut to těsně před ní.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Sandman (Člen)
26.05.2008 00:29:57
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Zrovna sem to čet.A ta diskuze k černé neděli stojí pěkně za pussy
Samé pussy plechové tam oslavují smrt motorkářů, to je na mě moc! Když je někdo pussy a za řídítky seděl naposled na tříkolce, tak at jde do assheadshake


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
LukinB6 (Člen)
26.05.2008 08:09:43
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Dnes už je jedno jestli jedem v autě nebo na motorce. Na českých silnicích je obrovská bezohlednost plechovkářa k plechovkářovi natož tak když vidí motorku.bad V autě se musí jezdit s rozvahou a na motorce alespoň se dvěma rozvahama. Už mě to štve to co se tu děje a nikdo v tomhle státě s tím zatím nedokáže nic udělat.idontknow Snad někdy v blízké době, ale to už tu také být nemusíme.smile2 Banditpussy


GSX1250FA
Mour (Člen)
26.05.2008 08:49:45
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Jestli se na cestách budem chovat jako na okruhu, v padesátce jezdit kilo a víc, na křižovatce předjíždět zleva auta odbočující vlevo (moje páteční zkušenost s pičusem) atd. atd. tak to prostě bude takhlebad

Petr J. (Člen)
26.05.2008 08:56:18
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

v sobotu jsem poprvé letos vyrazil na silnici, než se z Prahy člověk někam prokouše, kde se dá svézt, jede hodinu dvě...bad...zlatá pískovna

Baltazar (Člen)
26.05.2008 09:13:53
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Petr J. psal:

v sobotu jsem poprvé letos vyrazil na silnici, než se z Prahy člověk někam prokouše, kde se dá svézt, jede hodinu dvě...bad...zlatá pískovna

šak ale u nás jsi si to pochvaloval nibigsmile


The father of the little princess of the dawn
Loser (Administrator)
26.05.2008 09:26:53
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

vogo, nebyl to u toho frydku nahodou Jarken? Na motorkarich pisou cerna RR a ve zprave zachranaru je 39-lety motorkaridontknowidontknowidontknowsurprisedsurprisedsurprised


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mirek D (Člen)
26.05.2008 09:33:55
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Loser psal:

vogo, nebyl to u toho frydku nahodou Jarken? Na motorkarich pisou cerna RR a ve zprave zachranaru je 39-lety motorkaridontknowidontknowidontknowsurprisedsurprisedsurprised

nestraš...idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
Fik-B6S (Člen)
26.05.2008 09:36:28
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

nene jarkenův stroj to nebyl tady jsou záběry
http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/dalsi-ne … ulnik.html


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ton@l (Člen)
26.05.2008 09:39:59
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

tak jsem precetl jednu stranku diskuze a je mi na blitisicksicksickporad same smrt motorkarum a podobnesmile2smile2smile2az nekteri lidi dostanou rozum tak se z toho zblaznismile1


Vzdy muze byt hur :-)
Loser (Administrator)
26.05.2008 09:41:42
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Fik-B6S psal:

nene jarkenův stroj to nebyl tady jsou záběry
http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/dalsi-ne … ulnik.html

to neni ta nehoda ... ta se stala na skoro stejnym miste, ale o neco pozdeji.
Ja myslel tu, ktera se tam stala dopoledne a schytala to i dvouleta holka v aute, do kteryho ten motorkar narazil


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
26.05.2008 09:44:19
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Petr J. psal:

v sobotu jsem poprvé letos vyrazil na silnici, než se z Prahy člověk někam prokouše, kde se dá svézt, jede hodinu dvě...bad...zlatá pískovna

...musíš trochu tahat a né se s tym mazat dvje hodinybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Šárka (Člen)
26.05.2008 09:58:28
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

co dodat je to smutný ale musim uznat že někteří si o to řikaj ......surprisedsmile2surprisedsurprised


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Jarken (Člen)
26.05.2008 11:06:33
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Jarken je zde smokin , aspoň někdo se straá  evil no né?No ano! bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Mour (Člen)
26.05.2008 11:09:48
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Ufff goodidontknowbigsmile

osiris (Člen)
26.05.2008 11:11:51
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

...já to věděl, celej víkend jezdil se mnou, krásně to stříkalo bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
26.05.2008 11:15:34
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

tfuj ... sem si voddech!!!


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Jarken (Člen)
26.05.2008 12:07:19
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

bigsmile bigsmile  jj jsem byl s Osim - mne tahal po nějaké ass  a nebylo to u něj v okolí headshake


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
qwerty (Člen)
26.05.2008 14:38:08
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

kluci neblbnete a nepadejte ... bandit je moc peknej nez aby ste ho polozili .... goodgoodgood

davejte si bacha .....


WD club member.
Banditatom (Člen)
26.05.2008 17:52:47
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

že se ještě divíte vždyť je to každej hezkej víkend to samísmile2bad. a jak psal osi více motorek více nehod, bohužel se výkoné motorky dostávaj do rukou lidem kteří vo tom jak se jezdí nemaj ani páru prostě "jo to vypadá dobře a na tacho 320km/h tak jo to je slušný kundolap šefe ja to za těch xyz peněz beru. pak machr skouší  co to dá a kua jak se na tom brzdí v zatáčce no co hňap na to smyk letem světem do protisměru rána a tma" pak už jen večer v TV novinách 20 letý řidič motocyklu ve vysoké rychlosti nezvládl svůj stroj atd... no prostě furt dokola bohužel.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kojaksro (Člen)
26.05.2008 18:53:37
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

To co tam někteří píšou do komentářů, z toho je mi k sick.
Problém u nás na silnicích je BEZOHLEDNOST a TOLERANCE všech řidičů, jsem to nevydržel a něco jim tam taky napsal.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Vostrý Ondřej (Člen)
26.05.2008 20:33:58
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Je to fakt hnus, kort když si vzpomenu na svoje krizovky.
Ty začátky byly chvílema tristnísurprised
Ale naštěstí jsem to všechno jako vy přežil a těšíme se dalším jízdám.
Jen že chybujeme všichni a někdy je to bohužel taky o štěstí.

maňas (Člen)
26.05.2008 22:26:13
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Zdenák psal:

JJ někdo ty statistiky naplnit musí..... smile2

hlavně když to není nikdo nomální z nás,ne že bych to zlehčoval,ale zrovna včera tady takovej mistr,předváděl ródeo po zadním a myslel si jakej je mistr světa u prostřed obce idontknowheadshake


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ross (Člen)
27.05.2008 09:50:54
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

maňas psal:
Zdenák psal:

JJ někdo ty statistiky naplnit musí..... smile2

hlavně když to není nikdo nomální z nás,ne že bych to zlehčoval,ale zrovna včera tady takovej mistr,předváděl ródeo po zadním a myslel si jakej je mistr světa u prostřed obce idontknowheadshake

tak si mu měl před obecenstvem dát takovýho facana, že by se styděl ještě teďbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mi (Člen)
27.05.2008 10:17:35
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

muj nazor je ten že dokat nebudou cajti dělat svoji práci pořádně tak se nic nezmění....kdyby prostě byli i v neděli vidět na silnici možná by ty hejstci na R1 co jim to koupil tatínek trochu skrotli....prostě neni byč neni respekt....ale to je furt dokola to samí....a kde je mladý přísný policista vneděli žeby u rybníka s roštěnkou....


svět je cirkusovej stan
Baltazar (Člen)
27.05.2008 10:29:34
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

No mě včíra kontrolovali jak viděli moto tak už z dálky mě stavěl a pohoda, ještě že jsem se vrátil pro doklady bo jsem je zapoměl


The father of the little princess of the dawn
qwerty (Člen)
27.05.2008 10:33:26
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Baltazar psal:

No mě včíra kontrolovali jak viděli moto tak už z dálky mě stavěl a pohoda, ještě že jsem se vrátil pro doklady bo jsem je zapoměl

tomu se rika haluz , a co maj delat ty co je jeste ani nedostali ... surprisedsurprisedbigsmilebigsmile


WD club member.
Mirek D (Člen)
27.05.2008 11:07:50
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

qwerty psal:
Baltazar psal:

No mě včíra kontrolovali jak viděli moto tak už z dálky mě stavěl a pohoda, ještě že jsem se vrátil pro doklady bo jsem je zapoměl

tomu se rika haluz , a co maj delat ty co je jeste ani nedostali ... surprisedsurprisedbigsmilebigsmile

Sedět doma na prdeli!!!good


Autobus je taky Suzuki... .
ondra_S (Člen)
27.05.2008 12:34:21
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

mi psal:

muj nazor je ten že dokat nebudou cajti dělat svoji práci pořádně tak se nic nezmění....kdyby prostě byli i v neděli vidět na silnici možná by ty hejstci na R1 co jim to koupil tatínek trochu skrotli....prostě neni byč neni respekt....ale to je furt dokola to samí....a kde je mladý přísný policista vneděli žeby u rybníka s roštěnkou....

tak v tomhle s tebou sohlasím , dokud nebudou policajti vidět venku na silnicách tak se vůbec nic nezmění, a je tu další problém. 6e ten hejsek na tý R1 tomu policajtovy s plácačkou nezastaví a prostě pojede dál protže v zadu značku buď nemá, nebo jí má danou tak aby nešla přečíst. Ted tady nechci machrovat nebo něco. Ale tohle byl jeden z důvodů proč sem se k těm policajtům přihlásil, protže mě zajímá jaká je politika vevnitř a ne to jak se to jeví na venek. Sem na to docela zvědavej.


DUM SPIRO SPERO
Mour (Člen)
27.05.2008 12:45:45
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

ondra_S psal:
mi psal:

muj nazor je ten že dokat nebudou cajti dělat svoji práci pořádně tak se nic nezmění....kdyby prostě byli i v neděli vidět na silnici možná by ty hejstci na R1 co jim to koupil tatínek trochu skrotli....prostě neni byč neni respekt....ale to je furt dokola to samí....a kde je mladý přísný policista vneděli žeby u rybníka s roštěnkou....

tak v tomhle s tebou sohlasím , dokud nebudou policajti vidět venku na silnicách tak se vůbec nic nezmění, a je tu další problém. 6e ten hejsek na tý R1 tomu policajtovy s plácačkou nezastaví a prostě pojede dál protže v zadu značku buď nemá, nebo jí má danou tak aby nešla přečíst. Ted tady nechci machrovat nebo něco. Ale tohle byl jeden z důvodů proč sem se k těm policajtům přihlásil, protže mě zajímá jaká je politika vevnitř a ne to jak se to jeví na venek. Sem na to docela zvědavej.

...a co budeš dělat až tu politiku poznáš idontknow

VikecB12 (Člen)
27.05.2008 12:57:58
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Začne se tím řídit a máme tady dalšího aktivního.bigsmilesick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ondra_S (Člen)
27.05.2008 13:09:02
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Mour psal:
ondra_S psal:
mi psal:

muj nazor je ten že dokat nebudou cajti dělat svoji práci pořádně tak se nic nezmění....kdyby prostě byli i v neděli vidět na silnici možná by ty hejstci na R1 co jim to koupil tatínek trochu skrotli....prostě neni byč neni respekt....ale to je furt dokola to samí....a kde je mladý přísný policista vneděli žeby u rybníka s roštěnkou....

tak v tomhle s tebou sohlasím , dokud nebudou policajti vidět venku na silnicách tak se vůbec nic nezmění, a je tu další problém. 6e ten hejsek na tý R1 tomu policajtovy s plácačkou nezastaví a prostě pojede dál protže v zadu značku buď nemá, nebo jí má danou tak aby nešla přečíst. Ted tady nechci machrovat nebo něco. Ale tohle byl jeden z důvodů proč sem se k těm policajtům přihlásil, protže mě zajímá jaká je politika vevnitř a ne to jak se to jeví na venek. Sem na to docela zvědavej.

...a co budeš dělat až tu politiku poznáš idontknow

budu dělat všechno pro to, aby se to změnilo


DUM SPIRO SPERO
Filous (Člen)
27.05.2008 13:16:23
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

ondra_S psal:
Mour psal:
ondra_S psal:


tak v tomhle s tebou sohlasím , dokud nebudou policajti vidět venku na silnicách tak se vůbec nic nezmění, a je tu další problém. 6e ten hejsek na tý R1 tomu policajtovy s plácačkou nezastaví a prostě pojede dál protže v zadu značku buď nemá, nebo jí má danou tak aby nešla přečíst. Ted tady nechci machrovat nebo něco. Ale tohle byl jeden z důvodů proč sem se k těm policajtům přihlásil, protže mě zajímá jaká je politika vevnitř a ne to jak se to jeví na venek. Sem na to docela zvědavej.

...a co budeš dělat až tu politiku poznáš idontknow

budu dělat všechno pro to, aby se to změnilo

...máš ideály a svoji přectavugood ...přeju ti, aby ti to dlouho vydrželogood ...jenom aby tě neskurvili jako spoustu dalších mladejch, přesvječenejch vo tom, že změněj svjetsmile2 ...ale jag řikam, držim ti palcegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
27.05.2008 13:31:26
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

ondra_S psal:

budu dělat všechno pro to, aby se to změnilo

...dávám Ti rok maximálně dva bigsmilebigsmile ..ale držím palce good

Baltazar (Člen)
27.05.2008 15:29:28
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Mour psal:
ondra_S psal:

budu dělat všechno pro to, aby se to změnilo

...dávám Ti rok maximálně dva bigsmilebigsmile ..ale držím palce good

A pak budeš brát úplatky tak jak fšichni, bo budeš potřebovat bydlení, nový fáro a ostatní nutnosti.bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Inženýrek (Člen)
27.05.2008 16:03:28
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

mi psal:

muj nazor je ten že dokat nebudou cajti dělat svoji práci pořádně tak se nic nezmění....kdyby prostě byli i v neděli vidět na silnici možná by ty hejstci na R1 co jim to koupil tatínek trochu skrotli....prostě neni byč neni respekt....ale to je furt dokola to samí....a kde je mladý přísný policista vneděli žeby u rybníka s roštěnkou....

No znam par policajtu a nevim o zadnym, ktery be nemel masinu. Vetsinou to sou taky supersporty...tak se nedivte.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
ondra_S (Člen)
27.05.2008 16:14:59
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

No já doufám že to půjde smile1 ne třeba hned ale tak musí si ti lidi uvědomit že tady ti policajti sou a policajti proč tady sou  :-/ protže pak je celá filozofie na hovno. Hele uplatky určitě ne, je jasný že třeba když bude mít kamoš nějakej problém tak se mu budeš snažit pomoct, a to ať seš policajt nebo nejseš, ale proč si dělat problémi úlatkama, když ten plat není zas tak malej ne?


DUM SPIRO SPERO
Dodo (Člen)
27.05.2008 17:33:53
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Kolik davaj? Jsem z chudeho krajebad

Kelly01 (Člen)
27.05.2008 17:56:31
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Všechny vás to semele...


God Save The Queen!
ondra_S (Člen)
27.05.2008 20:05:16
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Dodo psal:

Kolik davaj? Jsem z chudeho krajebad

tak to jsou důvěrné informace smile1 zajdi se zeptat a uvidíš, je to rozhodně víc než to co mám teď, a to dělám ve firmě, která má hodně velký obraty a zisky takže asi tak nějak ti to řeknu smile1


DUM SPIRO SPERO
Radek-Ban (Člen)
27.05.2008 20:11:10
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

ondra_S psal:

No já doufám že to půjde smile1 ne třeba hned ale tak musí si ti lidi uvědomit že tady ti policajti sou a policajti proč tady sou  :-/ protže pak je celá filozofie na hovno. Hele uplatky určitě ne, je jasný že třeba když bude mít kamoš nějakej problém tak se mu budeš snažit pomoct, a to ať seš policajt nebo nejseš, ale proč si dělat problémi úlatkama, když ten plat není zas tak malej ne?

proč nemít něco navíc k wejplatěevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ondra_S (Člen)
27.05.2008 20:24:57
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

to jo ale teď jde o to jestli tam jdeš pro to abys něo udělal a dokázal sám sobě nebo pro to abys bral uplatky.


DUM SPIRO SPERO
Radek-Ban (Člen)
27.05.2008 20:40:31
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

ondra_S psal:

to jo ale teď jde o to jestli tam jdeš pro to abys něo udělal a dokázal sám sobě nebo pro to abys bral uplatky.

podle profilu tam nebudeš víc než rok dej tomu čas evil
nemusí to bejt přímé úplatky ale třeba dohazování asistenčních služeb smile1ale třeba se tě to netýká redfacebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ondra_S (Člen)
27.05.2008 20:46:10
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

Bandit 650A psal:
ondra_S psal:

to jo ale teď jde o to jestli tam jdeš pro to abys něo udělal a dokázal sám sobě nebo pro to abys bral uplatky.

podle profilu tam nebudeš víc než rok dej tomu čas evil
nemusí to bejt přímé úplatky ale třeba dohazování asistenčních služeb smile1ale třeba se tě to netýká redfacebigsmile

jak tam nebudu víc než rok???


DUM SPIRO SPERO
Radek-Ban (Člen)
27.05.2008 20:54:16
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

..že tam nejsi moc dlouhosmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Baltazar (Člen)
27.05.2008 21:45:39
Offline

Re: ... nědělní skóre ??


The father of the little princess of the dawn
Dodo (Člen)
27.05.2008 21:49:09
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

ondra_S psal:
Dodo psal:

Kolik davaj? Jsem z chudeho krajebad

tak to jsou důvěrné informace smile1 zajdi se zeptat a uvidíš, je to rozhodně víc než to co mám teď, a to dělám ve firmě, která má hodně velký obraty a zisky takže asi tak nějak ti to řeknu smile1

Tak na tom asi něco bude....minulý měsíc k dopravce nastupoval můj kamarád..taky motorkář....asi ho budu muset vyzpovídat u beerbeerbeerbeer a snad z něho něco dostanu když je to tak tajnýbigsmile

Radek-Ban (Člen)
27.05.2008 22:04:21
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

...pod svícnem největší tma ....vidim to na hromadnej nástup k policievil

jo tady http://www.biker.cz/motovideo/udalosti-a-komentare-318/

debata surprisedpročsurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ross (Člen)
28.05.2008 09:44:01
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

ondra_S psal:

No já doufám že to půjde smile1 ne třeba hned ale tak musí si ti lidi uvědomit že tady ti policajti sou a policajti proč tady sou  :-/ protže pak je celá filozofie na hovno. Hele uplatky určitě ne, je jasný že třeba když bude mít kamoš nějakej problém tak se mu budeš snažit pomoct, a to ať seš policajt nebo nejseš, ale proč si dělat problémi úlatkama, když ten plat není zas tak malej ne?

hele a nechceš se se mnou kamarádit a zachránit mi papíry??
samo, že bez úplatků


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mi (Člen)
28.05.2008 11:41:38
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

včera u beerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerwinesick sem to stoho známího cajta v penzi dostal. nováček 18000kč hrubýho+měsíční služní 4000kč a eště něco povídal,ale byli sme dost kách moc si nepamatuju, ale ňákejch 22000kč jim to dá, ale 12h službi denní noční výkendy, a denně styk s alkáčem beshauzama cikanama sicksick


svět je cirkusovej stan
ross (Člen)
28.05.2008 12:40:39
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

mi psal:

včera u beerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerwinesick sem to stoho známího cajta v penzi dostal. nováček 18000kč hrubýho+měsíční služní 4000kč a eště něco povídal,ale byli sme dost kách moc si nepamatuju, ale ňákejch 22000kč jim to dá, ale 12h službi denní noční výkendy, a denně styk s alkáčem beshauzama cikanama sicksick

ale ty jistoty státního aparátuidontknow nepočítej výplatu jen finančně ale je potřeba do toho započítat benefity/dovolené, slevy, spousta věcí zadarmo...../


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mi (Člen)
28.05.2008 13:06:21
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

jj, o tom taky něco říkal. No prostě příjem maj relatyvně slušnej,ale dělat takovou práci idontknow


svět je cirkusovej stan
Póla (Člen)
28.05.2008 14:04:07
Offline

Re: ... nědělní skóre ??

POkud by platily tááák dobře jak píše Ondra S, tak nevím proč teda hromadně opouští sbor po změně služebního zákona.

A jak píše Mi, ten plat není zase nic extra. Průměr ČR nevidím jako něco z čeho bych byla tak natěšená jako Ondra. Každá koruna se ale počítá a je k dobru.

JInáč každý šťastný návrat domů z projížďky by se měl řádně zapít, protože dráždíme hada bosou nohou...
Na silnicích vládne zákon silnějšího a pokud se nezabijeme vlastní debilitou, tak se o to postará někdo jiný v  osobáku, náklaďáku, díra nebo štěrk ....zkrátka nástrahy všude kolem nás...OSUD....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr