Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Šustění řetězu

redklif (Nový člen)
27.05.2008 18:15:57
Offline

Šustění řetězu

Slyšíte při jízdě pravidelné "šustění" řetězu? Napnutej je snad správně (2-3cm), z rozety taky moc povytahnout nejde - takže by měl bejt v poho. Slyšet je ve chvílích, kdy jde motor na nízké ot., tzn neřve, nebo když vymáčknu za jízdy spojku... Je to normálka, nebo je tam nutně něco v haji? :headshake


Taky Te zdravim...
osiris (Člen)
27.05.2008 18:22:12
Offline

Re: Šustění řetězu

...buď není namazanej nebo je po něm, ale "uslyšíš" ho vždycky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
27.05.2008 18:27:30
Offline

Re: Šustění řetězu

upřesni zvukbigsmile jestli je to takový ššš nebo šuš šuš šuš a nebo ščš ščš ščš. no jestli je to to poslední je po němevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
luig (Člen)
27.05.2008 18:48:38
Offline

Re: Šustění řetězu

Z vlastní zkušenosti ti poradim ser na to, řešil jsem to tu taky jakou dobu, nedalo mi to tak jsem na to šel všelijak vědecky až jsem tu byl za blbce bigsmile ale neprojevil se jedinej náznak špatnýho řetězu / sady... Vyřešila to nová helma a už to prostě neslyšim bigsmilegood


Ne asi
maňas (Člen)
27.05.2008 18:49:21
Offline

Re: Šustění řetězu

luig psal:

Z vlastní zkušenosti ti poradim ser na to, řešil jsem to tu taky jakou dobu, nedalo mi to tak jsem na to šel všelijak vědecky až jsem tu byl za blbce bigsmile ale neprojevil se jedinej náznak špatnýho řetězu / sady... Vyřešila to nová helma a už to prostě neslyšim bigsmilegood

a nebo špunty do uší bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
27.05.2008 18:55:40
Offline

Re: Šustění řetězu

Banditatom psal:

upřesni zvukbigsmile jestli je to takový ššš nebo šuš šuš šuš a nebo ščš ščš ščš. no jestli je to to poslední je po němevil

Jestli šumí tak chce k moři...cool
Nebo do věčnejch lovišť.smile1

Zkontrolovat napnutí a jestli je namazanej. Pokud to po dopnutí a promazání bude dělat furt, tak objednávej novej. Jak dlouho ho tam máš?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Marián (Člen)
27.05.2008 19:28:01
Offline

Re: Šustění řetězu

to fakt nevim co vam tam susti, muj retez je prokazatelne po smrti, ale zadny susteni sem nikdy neslysel, zato je nepravidelne vytahanej jak svin, je treba ho napinat po cca 700 km a vlastne to uz ani poradne nejdesmile2


...sam mezi jebkarema...
Banditatom (Člen)
27.05.2008 19:41:15
Offline

Re: Šustění řetězu

Marián psal:

to fakt nevim co vam tam susti, muj retez je prokazatelne po smrti, ale zadny susteni sem nikdy neslysel, zato je nepravidelne vytahanej jak svin, je treba ho napinat po cca 700 km a vlastne to uz ani poradne nejdesmile2

no právě protože ten tvůj je už úplně po smrti a nemá sílu šustit ne? to je logickéevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bobin (Člen)
27.05.2008 20:36:42
Offline

Re: Šustění řetězu

Taky mi to delalo,ale jak sem ho namazal tak se to hodne zlepsilo.zkus to namazat a uvidis.

Fulltank (Člen)
27.05.2008 21:17:54
Offline

Re: Šustění řetězu

Banditatom psal:
Marián psal:

to fakt nevim co vam tam susti, muj retez je prokazatelne po smrti, ale zadny susteni sem nikdy neslysel, zato je nepravidelne vytahanej jak svin, je treba ho napinat po cca 700 km a vlastne to uz ani poradne nejdesmile2

no právě protože ten tvůj je už úplně po smrti a nemá sílu šustit ne? to je logickéevilbigsmile

pockej koupis novej a jeste ti bude kecat do rizeni bigsmile

redklif (Nový člen)
28.05.2008 05:39:21
Offline

Re: Šustění řetězu

Jak tam je ten řetěz dlouho fakt nevím, páč sem kupoval moto s ním. Já najel tak 15000, možná trochen míň. Jinak je vyčištěnej petrolejem i namazanej a dělá to furt. Mazal jsem ho sprejem. Řešil jsem to už jednou na dovoleny (to byl slyšet mnohem víc) a když jsem ho mázl klasickým olejem bylo to lepší, ale pak se na něj samozřejmě chytá víc bordelu. Jde mi o to, jestli je to normálně slyšet na každým B, nebo ne. Ti co maji ladaky samozřejmě nemají šanci bigsmile


Taky Te zdravim...
Ondráš (Člen)
28.05.2008 06:56:14
Offline

Re: Šustění řetězu

redklif psal:

Jak tam je ten řetěz dlouho fakt nevím, páč sem kupoval moto s ním. Já najel tak 15000, možná trochen míň. Jinak je vyčištěnej petrolejem i namazanej a dělá to furt. Mazal jsem ho sprejem. Řešil jsem to už jednou na dovoleny (to byl slyšet mnohem víc) a když jsem ho mázl klasickým olejem bylo to lepší, ale pak se na něj samozřejmě chytá víc bordelu. Jde mi o to, jestli je to normálně slyšet na každým B, nebo ne. Ti co maji ladaky samozřejmě nemají šanci bigsmile

Tak jestli si na něm najel 15 tis. a nevíš jak dlouho tam je, tak to objednávej novej.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mirek D (Člen)
28.05.2008 06:58:58
Offline

Re: Šustění řetězu

VYČISTIT (to hlavně) a namazatsmile1


Autobus je taky Suzuki... .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr