Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Výstražný blinkry

luig (Člen)
27.05.2008 19:15:30
Offline

Výstražný blinkry

V přestávkách mezi učením na státnice pussysick, z čehož už mi solidně hrabe, vymejšlim co si koupim za odměnu na mašinu (pokud to vyjde bigsmile) a jelikož mám v plánu instalaci LED blinkrů napadlo mě k tomu rovnou instalnout výstražný blinkry. O univerzál "montážní sadě" vim ale nelíbí se mi ten spínač a hlavně jeho umístění který je pak při jízdě hůř dostupný bez puštění heftu. Tak mě napadlo sehnat pravý přepínače z 04 vejš (myslim) a vyměnit to. Jenže nový by zas měli výstražný blinkry místo zapínání světel takže by to asi chtělo nějak vyřešit to automatický sepnutí světla při zapnutí klíčku, a to už je na mě moc bigsmile Co by to prostě obnášelo? Díky za rozumný rady a pokud je to pussyovina tak sorry, říkám že mi hrabe bigsmile


Ne asi
Bedřich (Člen)
27.05.2008 19:20:00
Offline

Re: Výstražný blinkry

no to bych nedělal. Myslím ty světla se zapnutým klíčkem.
Ale samozřejmě by to udělat šlo...

Já to taky budu řešit, ale asi v zimě, pěkně v klidubigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
luig (Člen)
27.05.2008 19:24:10
Offline

Re: Výstražný blinkry

Bedřich psal:

no to bych nedělal. Myslím ty světla se zapnutým klíčkem.

Taky se mi to moc praktický nezdá (hlavně pokud startuju s ne zrovna dobrou baterkou tak to zbytečně krade proud) ale asi by to jinak nešlo páč by zmizel ten knoflík na zapínání světel idontknow


Ne asi
Radek-Ban (Člen)
27.05.2008 19:38:55
Offline

Re: Výstražný blinkry

ja jsem je ještě po roce a pul nepoužil surprisedje to zbytečná věcidontknowsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Tom (Člen)
27.05.2008 19:46:02
Offline

Re: Výstražný blinkry

Co ty světla vyřešit něčim jako tohle http://denni-sviceni.alarm-anno.cz/auto … SID=6b9...

Mělo by je to spínat až chvilku po nastartování-takže baterka by byla v pohoděgood

barynek (Člen)
27.05.2008 19:52:08
Offline

Re: Výstražný blinkry

jen tak mimochodem, ty vystražný blinkry jdou zapnout jen pokud máš klíč v zapalování, což je na hovno pokud budeš chtít odejít třeba někam dál (se nepředpokládá, ale...) a mašinu tam chvilku nechat. Jinak já je používám jen jako poděkování uvědomělejm plechovkářum nebo v koloně když je problém atd. Ale jako dá se nobigsmile

jinak na státnice ser, to dáš levou zadní ne?evil


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
27.05.2008 19:54:59
Offline

Re: Výstražný blinkry

Tom psal:

Co ty světla vyřešit něčim jako tohle http://denni-sviceni.alarm-anno.cz/auto … SID=6b9...

Mělo by je to spínat až chvilku po nastartování-takže baterka by byla v pohoděgood

To by asi šlo ale možná by se to zas hádalo s tim automatickym spuštěním při klíčku, to už fakt je na mě mocbigsmile


Ne asi
luig (Člen)
27.05.2008 19:57:38
Offline

Re: Výstražný blinkry

barynek psal:

jen tak mimochodem, ty vystražný blinkry jdou zapnout jen pokud máš klíč v zapalování, což je na hovno pokud budeš chtít odejít třeba někam dál (se nepředpokládá, ale...) a mašinu tam chvilku nechat. Jinak já je používám jen jako poděkování uvědomělejm plechovkářum nebo v koloně když je problém atd. Ale jako dá se nobigsmile

jinak na státnice ser, to dáš levou zadní ne?evil

A vo co že nedám bigsmile

A že to fakčí jen při zapnutým klíčku mi připadá logický, asi by nebylo dobrý kdyby to šlo kdykoliv, někdo ti to přes noc zapne a ráno baterka v ass


Ne asi
Zdenák (Člen)
27.05.2008 19:58:22
Offline

Re: Výstražný blinkry

Mám, už to tam bylo... používám.... goodsmile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
luig (Člen)
27.05.2008 20:03:27
Offline

Re: Výstražný blinkry

Zdenák psal:

Mám, už to tam bylo... používám.... goodsmile1

OK, prodat 01, koupit 04, díky good


Ne asi
Radek-Ban (Člen)
27.05.2008 20:06:49
Offline

Re: Výstražný blinkry

luig psal:
barynek psal:

jen tak mimochodem, ty vystražný blinkry jdou zapnout jen pokud máš klíč v zapalování, což je na hovno pokud budeš chtít odejít třeba někam dál (se nepředpokládá, ale...) a mašinu tam chvilku nechat. Jinak já je používám jen jako poděkování uvědomělejm plechovkářum nebo v koloně když je problém atd. Ale jako dá se nobigsmile

jinak na státnice ser, to dáš levou zadní ne?evil

A vo co že nedám bigsmile

A že to fakčí jen při zapnutým klíčku mi připadá logický, asi by nebylo dobrý kdyby to šlo kdykoliv, někdo ti to přes noc zapne a ráno baterka v ass

no a když tě večěr někde nechá tak tam necháš klíček zapneš výstražný a jdeš schánět pomocsurprisedheadshake


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Bedřich (Člen)
27.05.2008 20:11:17
Offline

Re: Výstražný blinkry

Vše se dá udělat, jen je to složitější a hafo nových kabelů atd.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
luig (Člen)
27.05.2008 20:12:09
Offline

Re: Výstražný blinkry

Bandit 650A psal:

no a když tě večěr někde nechá tak tam necháš klíček zapneš výstražný a jdeš schánět pomocsurprisedheadshake

Když mě někde nechá tak se budu určitě snažit odklidit jí někam kde nebude překážet, pak nemusim dát blinkry a klíček si vezmu


Ne asi
Radek-Ban (Člen)
27.05.2008 20:13:52
Offline

Re: Výstražný blinkry

nepříde mě to tak složitýevil ale kouká z to ho prácebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
barynek (Člen)
27.05.2008 20:39:48
Offline

Re: Výstražný blinkry

nepussy s 04, 03ka ti stačíevilbigsmile

a když to neuděláš, tak ses zkalíš tak jako tak, takže je to vlastně jedno, jestli jo nebo nebigsmilebigsmile ale doporučil bych udělatgood


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
28.05.2008 09:34:06
Offline

Re: Výstražný blinkry

luig psal:

V přestávkách mezi učením na státnice pussysick, z čehož už mi solidně hrabe, vymejšlim co si koupim za odměnu na mašinu (pokud to vyjde bigsmile) a jelikož mám v plánu instalaci LED blinkrů napadlo mě k tomu rovnou instalnout výstražný blinkry. O univerzál "montážní sadě" vim ale nelíbí se mi ten spínač a hlavně jeho umístění který je pak při jízdě hůř dostupný bez puštění heftu. Tak mě napadlo sehnat pravý přepínače z 04 vejš (myslim) a vyměnit to. Jenže nový by zas měli výstražný blinkry místo zapínání světel takže by to asi chtělo nějak vyřešit to automatický sepnutí světla při zapnutí klíčku, a to už je na mě moc bigsmile Co by to prostě obnášelo? Díky za rozumný rady a pokud je to pussyovina tak sorry, říkám že mi hrabe bigsmile

raději se uč a neřeš zbytečnostibigsmilecool

jinak mladá tohle absolovovala v pondělí, 3 týdny z toho nespala a nakonec vše za 1.
hodně štěstí woegood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
luig (Člen)
28.05.2008 11:45:23
Offline

Re: Výstražný blinkry

ross psal:

raději se uč a neřeš zbytečnostibigsmilecool

jinak mladá tohle absolovovala v pondělí, 3 týdny z toho nespala a nakonec vše za 1.
hodně štěstí woegood

To já to zas tak neprožívám, spim až moc bigsmile
Jinak díky za podporugood


Ne asi
barynek (Člen)
28.05.2008 13:56:34
Offline

Re: Výstražný blinkry

luig psal:
ross psal:

raději se uč a neřeš zbytečnostibigsmilecool

jinak mladá tohle absolovovala v pondělí, 3 týdny z toho nespala a nakonec vše za 1.
hodně štěstí woegood

To já to zas tak neprožívám, spim až moc bigsmile
Jinak díky za podporugood

Tebe ani nejde nepodpořit, kamaráde!good Ale hlavně aby se to podařilo!!!


Bandit 4EVER!!!
mazo (Člen)
28.05.2008 17:37:13
Offline

Re: Výstražný blinkry

barynek psal:

jen tak mimochodem, ty vystražný blinkry jdou zapnout jen pokud máš klíč v zapalování, což je na hovno pokud budeš chtít odejít třeba někam dál (se nepředpokládá, ale...) a mašinu tam chvilku nechat. Jinak já je používám jen jako poděkování uvědomělejm plechovkářum nebo v koloně když je problém atd. Ale jako dá se nobigsmile

jinak na státnice ser, to dáš levou zadní ne?evil

motorka sa da z cesty odtlacit a potom ti staci parkovacka.
Nehovor mi, ze by si mal to srdce ju nechat niekde na ceste 1. tr. bez krajnice so zapnutym trojuholnikom smile2

Inak torjuholnik pouzivam rovnakym sposobom ako ty goodbigsmile

Zapojenie svetiel na kluc sa mi nezda nejako zlozite, teda pokial tam nechcete pchat tie "opozdovace". Kabel ktory ti ide na spinac nahod rovno na kluc a je. Alebo si to predstavujem ruzovo? idontknowidontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
luig (Člen)
28.05.2008 21:30:12
Offline

Re: Výstražný blinkry

Ještě mě napadlo, co použít červenej chcípak na pravý rukojeti? Stejně ho nepoužívám. Spínač to je, je zapojenej, akorát by se to "nějak přezapojovalo" a hotovo ne? bigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
28.05.2008 22:13:12
Offline

Re: Výstražný blinkry

luig psal:

Ještě mě napadlo, co použít červenej chcípak na pravý rukojeti? Stejně ho nepoužívám. Spínač to je, je zapojenej, akorát by se to "nějak přezapojovalo" a hotovo ne? bigsmile

ty woe ty už bys to měl mít za sebou ty státnice bo co tady vymejšlíš to by se jeden poass bigsmile


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
28.05.2008 22:31:23
Offline

Re: Výstražný blinkry

Nestačím se divit co sou lidi schopni vytvořitsurprisedbigsmile To by se vám někomu vážně chtělo rozesrat celou elektriku k přepínačům kvůli takové pussyvině jako sou blinkry. Chápal bych to u nějaké bořky kde je to pokurvený,ale takhle si zbytečně přidělávat prácu na funkční mašiněidontknow
Pak je radost si po takovým umělcovi dovést motorku domgoodbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
28.05.2008 22:34:32
Offline

Re: Výstražný blinkry

Jinak mám je tam origo a ještě sem je nepoužil. Podle mě na motorku uplně zbytečná věc.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Fulltank (Člen)
28.05.2008 22:54:06
Offline

Re: Výstražný blinkry

luig psal:

Ještě mě napadlo, co použít červenej chcípak na pravý rukojeti? Stejně ho nepoužívám. Spínač to je, je zapojenej, akorát by se to "nějak přezapojovalo" a hotovo ne? bigsmile

napoj to rovnou na to a kdyz budes poustet vystrazny rovnou se ti to vypne good bigsmile

Bedřich (Člen)
28.05.2008 23:24:33
Offline

Re: Výstražný blinkry

VikecB12 psal:

Nestačím se divit co sou lidi schopni vytvořitsurprisedbigsmile To by se vám někomu vážně chtělo rozesrat celou elektriku k přepínačům kvůli takové pussyvině jako sou blinkry. Chápal bych to u nějaké bořky kde je to pokurvený,ale takhle si zbytečně přidělávat prácu na funkční mašiněidontknow
Pak je radost si po takovým umělcovi dovést motorku domgoodbigsmilebigsmilebigsmile

ten kdo to neumí,tak to rozesere, ten kdo umí, zamaluje do schéma tak neni žádnej problémgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mazo (Člen)
29.05.2008 01:36:44
Offline

Re: Výstražný blinkry

Bedřich psal:
VikecB12 psal:

Nestačím se divit co sou lidi schopni vytvořitsurprisedbigsmile To by se vám někomu vážně chtělo rozesrat celou elektriku k přepínačům kvůli takové pussyvině jako sou blinkry. Chápal bych to u nějaké bořky kde je to pokurvený,ale takhle si zbytečně přidělávat prácu na funkční mašiněidontknow
Pak je radost si po takovým umělcovi dovést motorku domgoodbigsmilebigsmilebigsmile

ten kdo to neumí,tak to rozesere, ten kdo umí, zamaluje do schéma tak neni žádnej problémgood

nakhorsie je ked to "neumi", rozsere to a pritom to zakrsli do schemy headshake


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Monty Jack (Člen)
29.05.2008 08:31:17
Offline

Re: Výstražný blinkry

Fulltank psal:
luig psal:

Ještě mě napadlo, co použít červenej chcípak na pravý rukojeti? Stejně ho nepoužívám. Spínač to je, je zapojenej, akorát by se to "nějak přezapojovalo" a hotovo ne? bigsmile

napoj to rovnou na to a kdyz budes poustet vystrazny rovnou se ti to vypne good bigsmile

Není tak špatnej nápad, akorát obrať pořadí - když to vypneš, rovnou zapneš blinkry good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
luig (Člen)
29.05.2008 09:32:56
Offline

Re: Výstražný blinkry

bigsmilegood

jdu se učit sick ale myslim že večer zas něco vymyslim good


Ne asi
mazo (Člen)
29.05.2008 21:01:55
Offline

Re: Výstražný blinkry

inu, co si vymyslel? bigsmilebigsmilebigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Šulaiz (Člen)
29.05.2008 22:25:19
Offline

Re: Výstražný blinkry

barynek psal:

jen tak mimochodem, ty vystražný blinkry jdou zapnout jen pokud máš klíč v zapalování, což je na hovno pokud budeš chtít odejít třeba někam dál (se nepředpokládá, ale...) a mašinu tam chvilku nechat. Jinak já je používám jen jako poděkování uvědomělejm plechovkářum nebo v koloně když je problém atd. Ale jako dá se nobigsmile

jinak na státnice ser, to dáš levou zadní ne?evil

jen tak mimochodem ty výstražný jdou pustit samozdřejmě bez klíčku,když bys jí chtěl na chvíli opustit coolsmokincool


s chutí do toho půl je hotovo
ross (Člen)
30.05.2008 09:03:49
Offline

Re: Výstražný blinkry

to mě tak připomíná okamžik, kdy mi policajt dal pokutu a bod za znužití výstražných světelheadshake

tak vofafrně s jejich používáním, to jeho vysvětlení mi nejde do hlavy ani po rocefuck


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
luig (Člen)
30.05.2008 09:14:29
Offline

Re: Výstražný blinkry

mazo psal:

inu, co si vymyslel? bigsmilebigsmilebigsmile

Naštěstí nic smile1good


Ne asi
barynek (Člen)
30.05.2008 10:09:20
Offline

Re: Výstražný blinkry

Šulaiz psal:
barynek psal:

jen tak mimochodem, ty vystražný blinkry jdou zapnout jen pokud máš klíč v zapalování, což je na hovno pokud budeš chtít odejít třeba někam dál (se nepředpokládá, ale...) a mašinu tam chvilku nechat. Jinak já je používám jen jako poděkování uvědomělejm plechovkářum nebo v koloně když je problém atd. Ale jako dá se nobigsmile

jinak na státnice ser, to dáš levou zadní ne?evil

jen tak mimochodem ty výstražný jdou pustit samozdřejmě bez klíčku,když bys jí chtěl na chvíli opustit coolsmokincool

rozhodně ne 03, mimochodemevilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Miras (Člen)
30.05.2008 12:24:33
Offline

Re: Výstražný blinkry

Šulaiz psal:
barynek psal:

jen tak mimochodem, ty vystražný blinkry jdou zapnout jen pokud máš klíč v zapalování, což je na hovno pokud budeš chtít odejít třeba někam dál (se nepředpokládá, ale...) a mašinu tam chvilku nechat. Jinak já je používám jen jako poděkování uvědomělejm plechovkářum nebo v koloně když je problém atd. Ale jako dá se nobigsmile

jinak na státnice ser, to dáš levou zadní ne?evil

jen tak mimochodem ty výstražný jdou pustit samozdřejmě bez klíčku,když bys jí chtěl na chvíli opustit coolsmokincool

Tak na 05 samozřejmě bez klíčku pustit nejdou

tomB12 (Člen)
30.05.2008 12:46:52
Offline

Re: Výstražný blinkry

Miras psal:
Šulaiz psal:
barynek psal:

jen tak mimochodem, ty vystražný blinkry jdou zapnout jen pokud máš klíč v zapalování, což je na hovno pokud budeš chtít odejít třeba někam dál (se nepředpokládá, ale...) a mašinu tam chvilku nechat. Jinak já je používám jen jako poděkování uvědomělejm plechovkářum nebo v koloně když je problém atd. Ale jako dá se nobigsmile

jinak na státnice ser, to dáš levou zadní ne?evil

jen tak mimochodem ty výstražný jdou pustit samozdřejmě bez klíčku,když bys jí chtěl na chvíli opustit coolsmokincool

Tak na 05 samozřejmě bez klíčku pustit nejdou

ale jdou, akorát že ho musíš mít v poloze na parkovačky.

Miras (Člen)
30.05.2008 22:57:07
Offline

Re: Výstražný blinkry

šel jsem to do pracovny zkusit - fakt blikaj bigsmile

pajad (Nový člen)
18.06.2008 20:50:25
Offline

Re: Výstražný blinkry

au,kde se d ásehnat ta dodatečná sada na výstražný blikry, dík za odpověď

Góťa (Člen)
19.06.2008 17:44:51
Offline

Re: Výstražný blinkry

Jasan, dáš klíček na polohu parkovačky-zamknuto a výstražný pustit jdou... No a na 1250ce je jejich zapínání na levý straně....


.... vono to ňák dopadne ....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr