Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Reflexní víkend

GabrielSan (Nový člen)
28.05.2008 01:34:29
Offline

Reflexní víkend

Četli jste na motorkářích o akci na tento vikend? Vytáhnete vestičku a budete zářit nebo je vám to jedno. Já osobně budu mít žlutousmile1


Life to ride - Ride to life
bazik (Člen)
28.05.2008 04:19:06
Offline

Re: Reflexní víkend

Můj názor: pussy

zrzule (Člen)
28.05.2008 05:27:44
Offline

Re: Reflexní víkend

já budu mít růžovou s puntíčkamacoolsmokin


A je to!!
Mirek D (Člen)
28.05.2008 07:01:14
Offline

Re: Reflexní víkend

Tento veekend nejezdím bo sem v pussy, ale já souhlasím a vestu sem tam vezu (v noci, déšť...).

Že je to k hovnu napíšou vesměs hustohustí R1pussyvoe... .


Autobus je taky Suzuki... .
bazik (Člen)
28.05.2008 09:11:03
Offline

Re: Reflexní víkend

Mirek D psal:

Tento veekend nejezdím bo sem v pussy, ale já souhlasím a vestu sem tam vezu (v noci, déšť...).

Že je to k hovnu napíšou vesměs hustohustí R1pussyvoe... .

Noc a déšť beru, ale co jsem tak četl, tak je to rekace na minulý tragický víkend a to mi na tom přřijde uhozené. Vesta mozek nenahradí

Monty Jack (Člen)
28.05.2008 09:40:39
Offline

Re: Reflexní víkend

bazik psal:
Mirek D psal:

Tento veekend nejezdím bo sem v pussy, ale já souhlasím a vestu sem tam vezu (v noci, déšť...).

Že je to k hovnu napíšou vesměs hustohustí R1pussyvoe... .

Noc a déšť beru, ale co jsem tak četl, tak je to rekace na minulý tragický víkend a to mi na tom přřijde uhozené. Vesta mozek nenahradí

Neřekl bych, že ho má nahradit, spíš něco ve smyslu indikace že ho umí použít a víc mu záleží na bezpečnosti než na tom předvádět se v novým dainýsovi.

Nechci to zobecňovat, ale ten kdo valí přes obec kilo a víc si ji dle mě nevezme a naopak myslím že část řidičů aut bude k ovestovanýmu motorkářovi přeci jen trochu všímavější.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Lihy (Člen)
28.05.2008 09:53:04
Offline

Re: Reflexní víkend

Nejlepší je o víku nikam nejezditsmokin

Sem se byl projet včera a předevčírem po práci a takovou pohodu už sem nezažil ani nepamatuju...předevčírem Karlštejn - Beroun skoro celej pro sebe a včéra naprosto sólo cesta z Bene na Šternberk, tam sem předjel hovnocuc bigsmile a zase zpět po prázdný cestěgoodgood

Petr (Člen)
28.05.2008 09:59:48
Offline

Re: Reflexní víkend

jj, včera na moravě taky těžká pohoda goodgood


tož tak..
Ton@l (Člen)
28.05.2008 10:07:23
Offline

Re: Reflexní víkend

Kamos se tedka vratil po dvou mesicich ze svedska a tam bezne vsichni motorkari a kolari jezdi v reflexnich vestachgood


Vzdy muze byt hur :-)
Mour (Člen)
28.05.2008 10:20:59
Offline

Re: Reflexní víkend

Ježíš, to ste se zbláznili? Nějaký ichtyl ve vládě nebo parlamentu se toho chytí a budou nakonec muset všichni povinně a furtsicksick

osiris (Člen)
28.05.2008 10:24:50
Offline

Re: Reflexní víkend

...teď jsem to chtěl říct surprised idea je to ušlechtilá, ale třepetat se jak prapor nemám zájem, to když už, tak reflexní proužek na rukáv nebo nohavici, nehledě na to že dnes už to tam šijou standardně, i na botách to bývá


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
28.05.2008 10:26:46
Offline

Re: Reflexní víkend

Ton@l psal:

Kamos se tedka vratil po dvou mesicich ze svedska a tam bezne vsichni motorkari a kolari jezdi v reflexnich vestachgood

nooo, vsichni teda ani nahodou, leda kdyz je blby pocasi.

Tam je jina zapletka a duvod proc tam maj nejakejch 460 mrtvejch za rok. A to sice kultura na silnicich. Az na vyjimky (a prekvapive ty vyjimky nebejvaj rodily svediidontknow, anobrz spis tmavsi) si tam lidi na silnici neodreagovavj svoje trable a ohleduplnost povazujou za plus, ne za slabost jako tady.
S historkama typu "praha-brno za 45 minut" je tam clovek v hospode za dokonalyho blbce...

Živel (Člen)
28.05.2008 11:01:23
Offline

Re: Reflexní víkend

Souhlasím s reflexními pásky na nohou či nějakým způsobem na zádech možno i na kýblu vzadu, ale s vestou budeme fakt všici plápolat... surprised


Život není věčný, ale já ano...
Meloun (Člen)
28.05.2008 11:06:50
Offline

Re: Reflexní víkend

Rumcajs psal:
Ton@l psal:

Kamos se tedka vratil po dvou mesicich ze svedska a tam bezne vsichni motorkari a kolari jezdi v reflexnich vestachgood

nooo, vsichni teda ani nahodou, leda kdyz je blby pocasi.

Tam je jina zapletka a duvod proc tam maj nejakejch 460 mrtvejch za rok. A to sice kultura na silnicich. Az na vyjimky (a prekvapive ty vyjimky nebejvaj rodily svediidontknow, anobrz spis tmavsi) si tam lidi na silnici neodreagovavj svoje trable a ohleduplnost povazujou za plus, ne za slabost jako tady.
S historkama typu "praha-brno za 45 minut" je tam clovek v hospode za dokonalyho blbce...

Ve Švédsku v hospodě??

Tam bych řek, že je za blbce ten, kdo je vůbec schonej mluvit..idontknowsurprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
bečka (Člen)
28.05.2008 11:07:47
Offline

Re: Reflexní víkend

jak rád bych si ji vzalsmile1
bohužel žadnou nemamsmile2

tak mi tak napadá... nemá bejt f autě povině? surprised


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
osiris (Člen)
28.05.2008 11:13:10
Offline

Re: Reflexní víkend

Meloun psal:
Rumcajs psal:
Ton@l psal:

Kamos se tedka vratil po dvou mesicich ze svedska a tam bezne vsichni motorkari a kolari jezdi v reflexnich vestachgood

nooo, vsichni teda ani nahodou, leda kdyz je blby pocasi.

Tam je jina zapletka a duvod proc tam maj nejakejch 460 mrtvejch za rok. A to sice kultura na silnicich. Az na vyjimky (a prekvapive ty vyjimky nebejvaj rodily svediidontknow, anobrz spis tmavsi) si tam lidi na silnici neodreagovavj svoje trable a ohleduplnost povazujou za plus, ne za slabost jako tady.
S historkama typu "praha-brno za 45 minut" je tam clovek v hospode za dokonalyho blbce...

Ve Švédsku v hospodě??

Tam bych řek, že je za blbce ten, kdo je vůbec schonej mluvit..idontknowsurprisedbigsmile

...ne e, ve švedsku je blbec ten kdo do hospody vleze, když jim tam nenalejou ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mi (Člen)
28.05.2008 11:26:04
Offline

Re: Reflexní víkend

Rumcajs psal:
Ton@l psal:

Kamos se tedka vratil po dvou mesicich ze svedska a tam bezne vsichni motorkari a kolari jezdi v reflexnich vestachgood

nooo, vsichni teda ani nahodou, leda kdyz je blby pocasi.

Tam je jina zapletka a duvod proc tam maj nejakejch 460 mrtvejch za rok. A to sice kultura na silnicich. Az na vyjimky (a prekvapive ty vyjimky nebejvaj rodily svediidontknow, anobrz spis tmavsi) si tam lidi na silnici neodreagovavj svoje trable a ohleduplnost povazujou za plus, ne za slabost jako tady.
S historkama typu "praha-brno za 45 minut" je tam clovek v hospode za dokonalyho blbce...

přecně tak švécká dysciplína a ohledu plnost na silnici je příkladná... možná proto že to neni tranzitní zem a něco jako zácpa znaji jen u stokholmu... a hlavně je tam nádherně, ne jako náš kocourkov kde si neumíte ani posekat trávu před barákem...jasně že ne všichni,ale....evil


svět je cirkusovej stan
Meloun (Člen)
28.05.2008 11:37:07
Offline

Re: Reflexní víkend

OSi: Maj tam tuším nějaký chlastací dny občas..nebo je to Norsko??help
Každopádně je lituju..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ton@l (Člen)
28.05.2008 11:42:21
Offline

Re: Reflexní víkend

Rumcajs psal:
Ton@l psal:

Kamos se tedka vratil po dvou mesicich ze svedska a tam bezne vsichni motorkari a kolari jezdi v reflexnich vestachgood

nooo, vsichni teda ani nahodou, leda kdyz je blby pocasi.

Tam je jina zapletka a duvod proc tam maj nejakejch 460 mrtvejch za rok. A to sice kultura na silnicich. Az na vyjimky (a prekvapive ty vyjimky nebejvaj rodily svediidontknow, anobrz spis tmavsi) si tam lidi na silnici neodreagovavj svoje trable a ohleduplnost povazujou za plus, ne za slabost jako tady.
S historkama typu "praha-brno za 45 minut" je tam clovek v hospode za dokonalyho blbce...

jasne ze je to hlavne o lidech good ale v tom spatnym pocasi to ma rozhodne smysl...kazdej z nas se snazi jezdit v tom mozna nejlepsim pocasi ale nekdy cloveka opravdu prekvapi peknej hnus, tak si myslim ze ta vesta v noci a za spatne viditelnosti neni spatnej napadgood


Vzdy muze byt hur :-)
mi (Člen)
28.05.2008 11:48:14
Offline

Re: Reflexní víkend

bigsmilebigsmile clastací dnysurprisedsurprised ty woe konzumovat chodí na loď


svět je cirkusovej stan
Ton@l (Člen)
28.05.2008 11:51:27
Offline

Re: Reflexní víkend

Meloun psal:

OSi: Maj tam tuším nějaký chlastací dny občas..nebo je to Norsko??help
Každopádně je lituju..bigsmile

no prej je tam hrozna prohibicesurprised tak jak se kamos vratil hned se zlil jak dobytekbigsmilesickbigsmile a dokonce tam prej nefungovala obsluha pro pivo si museli chodit k baru surprised


Vzdy muze byt hur :-)
Meloun (Člen)
28.05.2008 11:56:35
Offline

Re: Reflexní víkend

mi psal:

bigsmilebigsmile clastací dnysurprisedsurprised ty woe konzumovat chodí na loď

..viděl jsem na videozáznamu,jak to vypadá na trajektu Dánsko-Norsko..surprisedbigsmilesicksick..hovada..good
Kdyby mohli chlastat uplně běžně jako u nás od puberty,tak z toho nebudou jak u vytržení..idontknowsmile1


PURE NAKED BIKE!
mi (Člen)
28.05.2008 11:56:52
Offline

Re: Reflexní víkend

to výš dlouhý zimy měli moc uchlastanejch asi tak jako u nás běžně o výku tak to vyřešily prohibycí...headshake


svět je cirkusovej stan
Meloun (Člen)
28.05.2008 12:01:58
Offline

Re: Reflexní víkend

Taková zhovadilost..headshake
Polovina z nás by se bez pomoci chlastu ani nenarodila..evilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
mi (Člen)
28.05.2008 12:03:38
Offline

Re: Reflexní víkend

jj,bigsmile


svět je cirkusovej stan
Ton@l (Člen)
28.05.2008 12:46:01
Offline

Re: Reflexní víkend

Meloun psal:

Taková zhovadilost..headshake
Polovina z nás by se bez pomoci chlastu ani nenarodila..evilbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Baltazar (Člen)
28.05.2008 13:25:10
Offline

Re: Reflexní víkend

Já si vestu vezmu a určo si ji nevezmou ti co lítaj jak splašenýgood


The father of the little princess of the dawn
Rum-cajs (Člen)
28.05.2008 13:28:35
Offline

Re: Reflexní víkend

osiris psal:
Meloun psal:
Rumcajs psal:


nooo, vsichni teda ani nahodou, leda kdyz je blby pocasi.

Tam je jina zapletka a duvod proc tam maj nejakejch 460 mrtvejch za rok. A to sice kultura na silnicich. Az na vyjimky (a prekvapive ty vyjimky nebejvaj rodily svediidontknow, anobrz spis tmavsi) si tam lidi na silnici neodreagovavj svoje trable a ohleduplnost povazujou za plus, ne za slabost jako tady.
S historkama typu "praha-brno za 45 minut" je tam clovek v hospode za dokonalyho blbce...

Ve Švédsku v hospodě??

Tam bych řek, že je za blbce ten, kdo je vůbec schonej mluvit..idontknowsurprisedbigsmile

...ne e, ve švedsku je blbec ten kdo do hospody vleze, když jim tam nenalejou ;)

nocototo je za dezinformace???? ale poporade

- chlastaci dny jsou patek a sobota a Midsommar (slunovrat), zezacatku se mluvi, pak rve
- prohobice tam neni!! jen je tam svinsky drahej chlast, a v beznym krame prodavaj jen pivo do 3,5% pro ostani se musi do Systembolaget, specialnich shopu, kde ale treba zase vino tak strasne drahy neni
- nenalejou mladasum do 18, v nekterejch barech az 21 a svinsky prisne se to hlida, bo to znamena ztratu licence
- obsluha je obecne pomalejsi nez tady, ale zato bejva sympatictejsi, ale ze by ti pristalo novy pivo kdyz mas centak staryho, to nehrozi

osiris (Člen)
28.05.2008 13:41:34
Offline

Re: Reflexní víkend

...kořalku nedostanou


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
28.05.2008 13:42:30
Offline

Re: Reflexní víkend

osiris psal:

...kořalku nedostanou

A tak jezdí chlastat do Ruska.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rum-cajs (Člen)
28.05.2008 13:46:11
Offline

Re: Reflexní víkend

Ondráš psal:
osiris psal:

...kořalku nedostanou

A tak jezdí chlastat do Ruska.smile1

ale jo dostanou, a stat pomaluju snizuje dane, bo lidi to pasujou z nemecka a danska...

ross (Člen)
28.05.2008 13:47:34
Offline

Re: Reflexní víkend

Ondráš psal:
osiris psal:

...kořalku nedostanou

A tak jezdí chlastat do Ruska.smile1

a nebo k nám, tady je pivo levnější než vodaheadshakeidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
28.05.2008 14:03:03
Offline

Re: Reflexní víkend

osiris psal:

...teď jsem to chtěl říct surprised idea je to ušlechtilá, ale třepetat se jak prapor nemám zájem, to když už, tak reflexní proužek na rukáv nebo nohavici, nehledě na to že dnes už to tam šijou standardně, i na botách to bývá

mam reflexní bandit na škopku a drahá polovička jakbysmet, plus botky. Je to rozumný a jak píšeš už i skoro standart (a měl by bejt!).

Když už reflexní vestu, tak rovnou nepromok z reflexu, at to má taky užitnou hodnotu, ne že vemu vestu a zechčiju jako když jsem jel z masofkybadbigsmile


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
28.05.2008 14:58:31
Offline

Re: Reflexní víkend

Rumcajs psal:
Ondráš psal:
osiris psal:

...kořalku nedostanou

A tak jezdí chlastat do Ruska.smile1

ale jo dostanou, a stat pomaluju snizuje dane, bo lidi to pasujou z nemecka a danska...

...nějakej čas už jsem tam nebyl, vždycky jsem tam pašoval vodku, v hospodách nalili jen cizincům, v obchodech to měli přídělový a navíc v půllitrovce jen panák a tak se místní vždycky zlili doma v soukromí a nebo na lodi, kde na ně v přístavu čekali příbuzný, taxíky a odtáhli je domů, ti co neměli odvoz, odvezla policie


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
28.05.2008 15:42:30
Offline

Re: Reflexní víkend

osiris psal:
Rumcajs psal:
Ondráš psal:


A tak jezdí chlastat do Ruska.smile1

ale jo dostanou, a stat pomaluju snizuje dane, bo lidi to pasujou z nemecka a danska...

...nějakej čas už jsem tam nebyl, vždycky jsem tam pašoval vodku, v hospodách nalili jen cizincům, v obchodech to měli přídělový a navíc v půllitrovce jen panák a tak se místní vždycky zlili doma v soukromí a nebo na lodi, kde na ně v přístavu čekali příbuzný, taxíky a odtáhli je domů, ti co neměli odvoz, odvezla policie

cece ses si jistej, ze slo o svedsko?? ostatne co znamena "nejakej cas"??

Kožak (Člen)
28.05.2008 18:51:59
Offline

Re: Reflexní víkend

Tak vestu si určitě nevezmu headshake páč v ní potom nechci jezdit pořád . Za deště prosim ,ale jinak bad vždycky někdo příde s nějakou pussyvinou všichni se toho chytnou a najednou je tady novej zákon a pak zase pro změnu všichni remcaj co to je za hovadinu ..... neni tohle národ volů ?


MRDAT!!!
mi (Člen)
28.05.2008 18:56:27
Offline

Re: Reflexní víkend

Kožak psal:

Tak vestu si určitě nevezmu headshake páč v ní potom nechci jezdit pořád . Za deště prosim ,ale jinak bad vždycky někdo příde s nějakou pussyvinou všichni se toho chytnou a najednou je tady novej zákon a pak zase pro změnu všichni remcaj co to je za hovadinu ..... neni tohle národ volů ?

je!!! a neni to národ, ale kocourkof....surprised


svět je cirkusovej stan
Jarken (Člen)
28.05.2008 19:42:38
Offline

Re: Reflexní víkend

Co to pořád melete o vestách ve špatném počasí surprised  - pokud chčije až běda, viz odjezd masofka - tak se stejně skoro každý souká do nepromoků, které jsou obvykle buďto vyřvané barvy (viz červený strejda Louis smile1), nebo mají všude možně reflexní pruhy až svítíš jak vánoční stromeček, nebo obojí dohromady, takže cpát si na to ještě ref.vestu je zbytečná krávovina idontknow  no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
fifa b 12 (Člen)
28.05.2008 20:03:52
Offline

Re: Reflexní víkend

Jarken psal:

Co to pořád melete o vestách ve špatném počasí surprised  - pokud chčije až běda, viz odjezd masofka - tak se stejně skoro každý souká do nepromoků, které jsou obvykle buďto vyřvané barvy (viz červený strejda Louis smile1), nebo mají všude možně reflexní pruhy až svítíš jak vánoční stromeček, nebo obojí dohromady, takže cpát si na to ještě ref.vestu je zbytečná krávovina idontknow  no né?No ano!

souhlas  to bych chtěl videt  jak maš na sobe nepromok  a jěšte  nakou vestu pak  budem jako medvědi  podle miho  vesta jakou nosí  popelaři je pussya když už tak by možna stačilo víc a  řvavější nejaký ty pruhy na komboškach a na blembakugood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
mi (Člen)
28.05.2008 21:01:30
Offline

Re: Reflexní víkend

sem si všim po uniji motorkaři maj na sobje reflexní pruch o šíři cca 15cm na uhlopříčku přes záda a kolem pasu...prostě tak jako policalti na motce koženej řemen za komančú...asi proto že to nevlaje a je vydět...idontknow


svět je cirkusovej stan
sigibiker (Člen)
29.05.2008 05:36:48
Offline

Re: Reflexní víkend

Souhlasim z mourem my v tom začnem jezdit a ti nahoře z toho udělaji novy zakon at navleknou něco naty pitomce v plechovkach co jezdi a nečumi a když je něco rychlejši jak oni tak beči !fuckfuckfuck

Michal Dk (Člen)
29.05.2008 06:30:35
Offline

Re: Reflexní víkend

Dřív když nebylo povinný svícení každej křičel že svícení sníží nehodovost.Začalo se svítit a už vymejšlej reflexní vesty nevím kam to dál pude.Co třeba zakázat na plechovkách tmavý barvy nebo reflexní pruh přes kapotu?Co majáček na přilbu určitě to někoho napadne abychom šli unii příkladem.Co by byly platný výstražný prvky konkrétně těm pěti z víkendu když to má být reakce na tuto skutečnost?Podle těch zpráv co jsem slyšel všechno rychlá jízda.bad

Monty Jack (Člen)
29.06.2008 09:00:22
Offline

Re: Reflexní víkend

A už to pomalu začíná

http://www.novinky.cz/clanek/143662-pol … -vest.html

Editoval osiris (29.06.2008 11:43:10)


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Kožak (Člen)
29.06.2008 09:09:22
Offline

Re: Reflexní víkend

Jo zase střílej do tmy bigsmile kreténi


MRDAT!!!
Banditatom (Člen)
29.06.2008 11:03:05
Offline

Re: Reflexní víkend

ten nápad je k hovnu plechovkáři si zvyknou, že na motce lítaš ve vestě a jednou si ji nevemeš a seš jasnej cíl pač tě neuvidífuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr