Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » 31/5 pláže Sadská

Bailo (Člen)
31.05.2008 10:25:27
Offline

31/5 pláže Sadská

... kdo jede ? coolbeersmile1

Bandit (Člen)
31.05.2008 10:26:10
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Bailo psal:

... kdo jede ? coolbeersmile1

Možná se přidám good !!!!!  ale ještě nevim !!!


Traktor patří na pole !!!
Bandit (Člen)
31.05.2008 15:52:42
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Tak jsem nakonec jel s kámošem plechovkou !!!! voda i sluníčko super goodgood
zítra asi vyrazím též !!! pokud by se někdo chtěl přidat !!! jen asi pojedu zase autem jelikož nás nejspíž pojede víc !!!


Traktor patří na pole !!!
Filous (Člen)
31.05.2008 18:10:20
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

...jag to f Sadasky najdu???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
spidys (Člen)
31.05.2008 18:14:01
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Filous psal:

...jag to f Sadasky najdu???

Myslim, že je to tohle - bejvalej pískovcovej lom - aspoň sme tam jako děti jezdili...
http://www.mapy.cz/#x=134350592@y=13618 … _149866369


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Bandit (Člen)
31.05.2008 19:35:57
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Filous psal:

...jag to f Sadasky najdu???

jsou tam všude cedule !!!!! Jezero sadská nebo tak nějak !!!! goodgoodgood


Traktor patří na pole !!!
Filous (Člen)
31.05.2008 20:21:45
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

...muzou tam psy??? ...nebo je to oficijelni koupaliste, kam pritel coveka nesmi???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bandit (Člen)
31.05.2008 21:01:38
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Filous psal:

...muzou tam psy??? ...nebo je to oficijelni koupaliste, kam pritel coveka nesmi???

kdokoliv a cokoliv !!!!!  můžeš si tam vzít třeba i medvěda !!! bigsmilebigsmilebigsmile


Traktor patří na pole !!!
Bailo (Člen)
31.05.2008 21:51:42
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

ja tam v jednom miste videl ceduli "zakaz konum" bigsmile
znacene je to vic nez dobre ... jen pokud chcete i neco k piti, tak doporucuji druhy parking pres "zakaz vjezdu" .... jezdi tam vsichni (nejlepsi bude podle ceduli na parkoviste a tam se zeptat chlapika, co to vybira a ten vas nasmeruje nebo to pak projit). Voda byla supeer

Bandit (Člen)
01.06.2008 08:43:48
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Bailo psal:

ja tam v jednom miste videl ceduli "zakaz konum" bigsmile
znacene je to vic nez dobre ... jen pokud chcete i neco k piti, tak doporucuji druhy parking pres "zakaz vjezdu" .... jezdi tam vsichni (nejlepsi bude podle ceduli na parkoviste a tam se zeptat chlapika, co to vybira a ten vas nasmeruje nebo to pak projit). Voda byla supeer

Já jezdím dozadu lesem na to parkoviště ..... platíš sice asi 10Kč (moto) za vjezd do ňáký tý krajiny nebo oblasti či co ale je to tam super včera jsme teda nic neplatili bigsmilebigsmile.... !!!! kolem cca 3 stánky takže v pohodě !!!


Traktor patří na pole !!!
Filous (Člen)
02.06.2008 10:05:19
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

...tag sme tam fčera byli s pani a s pesou a musim říct, že je to tam paráda!!!good ...žádný davy, voda dobrá, točený pivo, gábl, hřiště na bíč, prostě fajngood ...dyš sem coural kolem vody, stála tam vzadu Bandaska, tagže přetpokládam, že tam byl i Vosirisbigsmile ...každopádně dík za tip, páč v našem vokolí nejni moc míst, kam by sme mohli i s pesougoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
02.06.2008 12:30:01
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

včera sem tam byl taky.... voda studená.... na mě teda....bigsmile a pivo došlo...smile2


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
02.06.2008 12:56:05
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Progear 650 psal:

včera sem tam byl taky.... voda studená.... na mě teda....bigsmile a pivo došlo...smile2

...voda byla luksusní, ale ty seš rachytickej, tag ti byla zimasurprised...a pro pivo sis měls jít vedlebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bandit (Člen)
02.06.2008 14:56:08
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Filous psal:

...tag sme tam fčera byli s pani a s pesou a musim říct, že je to tam paráda!!!good ...žádný davy, voda dobrá, točený pivo, gábl, hřiště na bíč, prostě fajngood ...dyš sem coural kolem vody, stála tam vzadu Bandaska, tagže přetpokládam, že tam byl i Vosirisbigsmile ...každopádně dík za tip, páč v našem vokolí nejni moc míst, kam by sme mohli i s pesougoodgoodgood

Můžu jedině souhlasit .... nebylo tam nějak extra lidí (občas to bývá o dost horší) ,voda byla super a sluníčko smažilo dost jelikož jsem rudej jak rak  bigsmilebigsmilebigsmile
jinak Bandasky jsem si taky fšiml !!!!!good


Traktor patří na pole !!!
Progear 650 (Člen)
02.06.2008 18:36:44
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Filous psal:
Progear 650 psal:

včera sem tam byl taky.... voda studená.... na mě teda....bigsmile a pivo došlo...smile2

...voda byla luksusní, ale ty seš rachytickej, tag ti byla zimasurprised...a pro pivo sis měls jít vedlebigsmile

no ty woe, já beru za teplou tak zhruba plodovou vodu a vejš..... no a pro pivo bych musel na druhou stranum tam co jsme byli my, tak tam bylo uzass... smula no...bigsmile
takový termální lázně, když venku nejni moc vedro, to je vončo....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Terez(k)a (Člen)
02.06.2008 20:05:05
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Progear 650 psal:
Filous psal:
Progear 650 psal:

včera sem tam byl taky.... voda studená.... na mě teda....bigsmile a pivo došlo...smile2

...voda byla luksusní, ale ty seš rachytickej, tag ti byla zimasurprised...a pro pivo sis měls jít vedlebigsmile

no ty woe, já beru za teplou tak zhruba plodovou vodu a vejš..... no a pro pivo bych musel na druhou stranum tam co jsme byli my, tak tam bylo uzass... smula no...bigsmile
takový termální lázně, když venku nejni moc vedro, to je vončo....good

jo....to sem ti zapomnela rict,....na druhy strane pivo melismile1good

Bandit (Člen)
02.06.2008 21:48:18
Offline

Re: 31/5 pláže Sadská

Terez(k)a psal:
Progear 650 psal:
Filous psal:


...voda byla luksusní, ale ty seš rachytickej, tag ti byla zimasurprised...a pro pivo sis měls jít vedlebigsmile

no ty woe, já beru za teplou tak zhruba plodovou vodu a vejš..... no a pro pivo bych musel na druhou stranum tam co jsme byli my, tak tam bylo uzass... smula no...bigsmile
takový termální lázně, když venku nejni moc vedro, to je vončo....good

jo....to sem ti zapomnela rict,....na druhy strane pivo melismile1good

Piva je všude dost jen musíš umět hledat !!!!! beeridontknowsmile1


Traktor patří na pole !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr