Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Mohelnice 7.6.

Šum (Člen)
03.06.2008 21:49:31
Offline

Mohelnice 7.6.

Ahoj

Chystam se jet do Mohelnice v sobotu pac tam je sraz (viz. http://www.motomohelnice.cz/) a hlavne tam maji byt kluci s dynamickou brzdou (viz http://www.sindlermotors.cz/index.php?page=6) Chtel bych si dat zmerit bandita pussy a tak... Nechce se nekdo pridat?? Plan je ten za bych tam dojel, zkouk jak to tam vypada, nechal zmerit bandita a pak zpet dom. Start bude v Litomysli. Tag jag? Jel by se nekdo projet at nejedu sam smile2

Mišo (Člen)
04.06.2008 10:49:01
Offline

Re: Mohelnice 7.6.

možno sa tam stavím ,ale až tak po obede poneváč som vo věrovanoch no moc ta nedoprovodím bo to mam tak 15km od domu. Kolko je to z Litomyšle? Chcel by som tam niekedy na výletsmokin

Šum (Člen)
04.06.2008 16:26:25
Offline

Re: Mohelnice 7.6.

Mišo psal:

možno sa tam stavím ,ale až tak po obede poneváč som vo věrovanoch no moc ta nedoprovodím bo to mam tak 15km od domu. Kolko je to z Litomyšle? Chcel by som tam niekedy na výletsmokin

Je to cca 50 km.

Tag to asi vypada ze pojedu sam idontknow

Mišo (Člen)
04.06.2008 17:38:28
Offline

Re: Mohelnice 7.6.

ak je to tak tak ta odprevadím do mesta aspom mi to u vás ukážeš.goodešte sa dohodneme, možno vyjde aj počasiesurprised

Šum (Člen)
09.06.2008 18:20:07
Offline

Re: Mohelnice 7.6.

Mišo psal:

ak je to tak tak ta odprevadím do mesta aspom mi to u vás ukážeš.goodešte sa dohodneme, možno vyjde aj počasiesurprised

Tag sme domluvili prd co? Byl sem tam 2x sem zmokl bad  Az budu na svym kompu popisu o mi namerili na brzde.

qwerty (Člen)
10.06.2008 14:15:26
Offline

Re: Mohelnice 7.6.

Šum psal:
Mišo psal:

ak je to tak tak ta odprevadím do mesta aspom mi to u vás ukážeš.goodešte sa dohodneme, možno vyjde aj počasiesurprised

Tag sme domluvili prd co? Byl sem tam 2x sem zmokl bad  Az budu na svym kompu popisu o mi namerili na brzde.

jj napis good


WD club member.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr