Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dotaz na pejskaře :o)

Jarken (Člen)
05.06.2008 14:19:26
Offline

Dotaz na pejskaře :o)

Chtěl bych k rodičům na barák dovézt štěně.Starý pes jim pošel a chtěli by nového.
Orientačně :
Pes by byl prioritně umístěn venku, chci středně velké plemeno,možná i menší plemeno nejlépe bez nějaké větší péče o srst (žádné dlouhé chlupy) ,dále se počítá s tím, že psovi bude společnost dělat pár slepic, prasátko a další domácí drobotina smile1, mohl by umět i pohlídat,umět cizím ukázat zuby  ale ne zas aby skákal hned po krku bigsmile , prostě tak nějak - možná jsem to napsal blbě - ale dotaz zní, po jakých plemenech se dívat?Nebo víte o nějakém štěňátku(pes, ne fena)?


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
qwerty (Člen)
05.06.2008 14:26:30
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Fena nemeckeho ovcaka goodgood .. kdyz na ni od stenete ze zacatku dohlidnou tak ji slepice nebudou zajimat .... mozna to jedna dve odnesou ...... na hlidani ideal , ma respekt goodgood

zlaty retrivr je hodny ten neublizi nikomu tzn. ani zlodeji spise by ho poslimtal smile1smile1


WD club member.
Mour (Člen)
05.06.2008 14:28:03
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Chesapeake Bay Retriever good takový univerzální bigsmilebigsmilebigsmile

qwerty (Člen)
05.06.2008 14:29:32
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

kdyz nemeckeho ovcaka tak jen fenu : je poslusnejsi a klidnejsi ... se psem sou velke starosti a nechce moc poslouchat ... vlastni skusenost ... tatka uz odcvicil 5 psu nemeckeho ovcaka a rika ze fenky sou hodnejsi a poslusnejsi good


WD club member.
joseph (Člen)
05.06.2008 14:35:14
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Ovčák je dobrej,mohu doporučit i Hovawarta.

Loser (Administrator)
05.06.2008 14:39:26
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

rekni Zdenkovi, von ti jiste vobstara nejakyho amstafa nebo neco podobnyho - jsou to hodni a chytri pejsci a vetsina zlodeju se ani nebude pokouset jit bliz k plotu.Ale zas by bylo treba ho vod mala dobre vestidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
05.06.2008 14:41:57
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

..irský vlkodav..evil


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
05.06.2008 14:47:35
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

No já chlapci nevím jestli výše uvedení psi jsou pro rodiče Jarkena ( cca stejně staří jako moji) víceméně vhodní. Toto jsou rasy, které se musí pravidelně a vytrvale cvičit. Už vidím svého tátu jak běhá po cvičáku bigsmile

osiris (Člen)
05.06.2008 14:54:34
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

...a na kolik se to tak dá vykrmit ? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
05.06.2008 15:23:53
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Jarken psal:

Chtěl bych k rodičům na barák dovézt štěně.Starý pes jim pošel a chtěli by nového.
Orientačně :
Pes by byl prioritně umístěn venku, chci středně velké plemeno,možná i menší plemeno nejlépe bez nějaké větší péče o srst (žádné dlouhé chlupy) ,dále se počítá s tím, že psovi bude společnost dělat pár slepic, prasátko a další domácí drobotina smile1, mohl by umět i pohlídat,umět cizím ukázat zuby  ale ne zas aby skákal hned po krku bigsmile , prostě tak nějak - možná jsem to napsal blbě - ale dotaz zní, po jakých plemenech se dívat?Nebo víte o nějakém štěňátku(pes, ne fena)?

... venku může bejt,středně velkej je taky,o srst se netřeba starat,společnost zvířátkům bude dělat (zezačátku evil), hlídat umí, i ty zuby ukáže good smile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/sigi..jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Vlastoš (Člen)
05.06.2008 15:24:58
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

mám tříměsíční štěně Bernskýho salšnickýho.Je to kliďas,hodný k domácím zvířatům,středně dlouhá srst,ideální na ven.Je jen trochu větší, tak nevím.Nepotřebuje ale žádný speciální výcvik.


Život není peříčko
Zdenda (Člen)
05.06.2008 15:40:24
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Já bych asi taky doporučil včkáka, boxera nebo středního knírače. Amstaf je milionovej pes ale chce trochu té péče navíc. I když upřímě, kterej pes ne, když člověk chce aby z něj něco bylo. Kámoš má Ridgebacka a taky spokojenej. Fenky jsou věrnější, hodnější, ovšem zase je s nimi víc starostí co se týká falešné březosti, hárání, musíš řešit dilema kastrace nebo štěňat a taky hodně žárlej některý. Ještě mě napadl Stafordšírský Bulteriér, je to takovej prďola, poloviční Amstaf, ale hodnej a věrnej. A bojuje jako lev!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Jarken (Člen)
05.06.2008 15:52:07
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Díky všem, jen nem.ovčáka nee, bernský je přivelký smile1, hovawart jakbysmet a Pšán se Slugim si dělají pussy bigsmile.

Rozumné mi z toho zatím vychází boxer (nad kterým jsem uvažoval) a pak střední knírač - to jsem přehlédl smile2


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
osiris (Člen)
05.06.2008 16:01:48
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

...jsem rád, že mě bereš vážně bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
05.06.2008 16:09:29
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

boxer, ale za prvé nejsem objektivní páč ho máme a za druhý je nutná důslednost při výchově, což třeba našim starcům dělá vobrovský potíže :)))


ale di, Ty brepto ...
huskyb12 (Administrator)
05.06.2008 16:10:16
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

jo a nemusí zimu ...


ale di, Ty brepto ...
barynek (Člen)
05.06.2008 17:25:10
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Co třeba Paterdal teriér? Má ho kámoška a jsou to prej hlídači jak sviňa ale aj hodný a tulivýevilgood


Bandit 4EVER!!!
Loser (Administrator)
05.06.2008 17:34:09
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

a co treba Jack Russell terier? http://cs.wikipedia.org/wiki/Jack_Russell_teri%C3%A9r
je to ale takovy hodne energicky zviratko a to by ty slepice nemuseli prezit a prasatko by spis asi ubiralo na vazebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
05.06.2008 17:37:12
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Já bych se třeba zastavil v nějakém útulku a zeptal se těch lidí. Pokud je mají nějakou dobu, tak ti o tom psu řeknou jakej je. Většinou jsou tam i starší, občas i slušně vycičení, takže nějaká starost s výchovou by "odpadla".good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
qwerty (Člen)
05.06.2008 17:45:29
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

a neces jim radsi dat kocku ???? bigsmilebigsmilebigsmile

P.S. takovej Tygr by nebyla spatna cica na zahradu goodgoodgood


WD club member.
bery (Člen)
05.06.2008 17:46:14
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

požadavky velmi náročné, řekl bych nesplnitelné.
někde sem vyčetl, že boxer nemá rád zimu (viz husky)
krátkej chlup je někdy horší na údržbu v bytě ( vím bude venku - ale známe to)
těžko radit
mám labrouše, kuřei neublíží, je hodnej, chlup padá, ale v normálu a mín jak ovčák, venku do minus 20, evropská linie je menší, poslušnoet v poho, rychle se učí, ale nehlídáheadshake, vynikající k dětemgood
NEVNUCUJI, POUZE JSEM PODAL INFOsmile1


momentalně zavostalej
qwerty (Člen)
05.06.2008 17:48:16
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Loser psal:

a co treba Jack Russell terier? http://cs.wikipedia.org/wiki/Jack_Russell_teri%C3%A9r
je to ale takovy hodne energicky zviratko a to by ty slepice nemuseli prezit a prasatko by spis asi ubiralo na vazebigsmile

jj to bude v klidu psicek goodgoodgood


WD club member.
bobule (Člen)
05.06.2008 17:52:37
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

bígl pičobigsmilegood


to jebu
SLUGI (Člen)
05.06.2008 18:03:08
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Jarken psal:

Díky všem, jen nem.ovčáka nee, bernský je přivelký smile1, hovawart jakbysmet a Pšán se Slugim si dělají pussy bigsmile.

Rozumné mi z toho zatím vychází boxer (nad kterým jsem uvažoval) a pak střední knírač - to jsem přehlédl smile2

... říkáš boxer jo idontknow

http://fotogalerie.osobnosti.cz/mike-tyson.php

... evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
barynek (Člen)
05.06.2008 18:17:18
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Jacka nebrat, maj ho mý přítelkyně u tety a je to rapl, neposedí, živej ale jako milej to on je nosmile1 Ale k Jarkenovejm rodičá
ům asi ne-ebadbad

Další typ je jakej?evilbigsmile


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
05.06.2008 18:18:42
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

zajdi do prvního útulku a vem dvou až čtyřletou fenu a je to. obecně bych doporučil spíš vořecha než čistokrevnýho bo všechny ty plemena co ti tu kdo doporučil maj tuny a tuny dědičnejch a vrozenejch vad, displazií u těch ovčáků, boxerů a hovawartů počínaje a třeba zapařeninama mokrý srsti u berňáků konče (pokud se ta vada projeví, tak se do toho finančně vysypou) a pokud nechtěj se psem pracovat, ale mít ho jenom u domu na hlídání a jako kámoše, nevidim jedinej důvod proč brát rassehunda smile1 . pokud vybereš vořecha s ne příliš těžkou postavou, uděláš myslim nejlíp...good


doba je temná...
Vostrý Ondřej (Člen)
05.06.2008 18:34:24
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Taky doporučuji boxera a je opravdugood
Vzal bych ale fenku.
  Hodný,ostražitý k sousedum,a když bude od štěněte venku,tak to bude snášet taky.     fakt bezůdržbový pes.

inkvizitorr (Administrator)
05.06.2008 18:43:48
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Vostrý Ondřej psal:

Taky doporučuji boxera a je opravdugood
Vzal bych ale fenku.
  Hodný,ostražitý k sousedum,a když bude od štěněte venku,tak to bude snášet taky.     fakt bezůdržbový pes.

boxer, n.o., dobermann je dle mě nejvyšší riziko že bude mít vrozený vadybad tj. drahý operace a různý omezeníbad


doba je temná...
Michal Dk (Člen)
05.06.2008 18:55:45
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Boxery jsem měl dva není to moc na zimu ven je choulostivý na ledviny .Jinak super pes.good

Zdenda (Člen)
05.06.2008 19:45:35
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

inkvizitorr psal:
Vostrý Ondřej psal:

Taky doporučuji boxera a je opravdugood
Vzal bych ale fenku.
  Hodný,ostražitý k sousedum,a když bude od štěněte venku,tak to bude snášet taky.     fakt bezůdržbový pes.

boxer, n.o., dobermann je dle mě nejvyšší riziko že bude mít vrozený vadybad tj. drahý operace a různý omezeníbad

Já měl dobrmany dva a bez problému. Jeden se dožil 11 druhej byl utracen ve 14. Dva vlčáci - bez problému, Rotwik taky, Jezevec taky, jenom muj Stafík se teď trochu drbe, když jsou pily. Když budeš takhle přemejšlet, tak si nekoupíš žádnýho psa. Navíc když kupuješ po pořádných rodičích, z pořádné stanice, je riziko taky minimální. To je stejný jako když se tu budem klepat, co nás může potkat za nemoci.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Góťa (Člen)
05.06.2008 20:08:10
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

No, já myslel, že už se tady Rotvík neobjevígood Hele, mám ho od souseda, ten jeho je bez výcviku a je v pohodě, jen psi, který do něho jdou mají smůlu a ten můj dvouletej je po výcviku a je to takovej mazel a hračička, že bych ho za  nic nevyměnil... No a pokud zloděj nemá v ruce piškot, tak i hlídat umíbigsmile


.... vono to ňák dopadne ....
nicola.foxx (Člen)
05.06.2008 20:14:59
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

A co takhle ten Labrado?? Kdyz vyrusta venku tak umi bejt taky hezky vostrej a neni moc casove narocnej na trening. Ta moje cubka vyrostla v panelaku a ted uz je skoro rok na zahrade i kdyz na noc ji bereme do baraku. Jak se neco sustne okolo plotu tak zacne stekat jak krava a lita s o tevrenou drzkou plnou nablejskanejch zubu. Vetsinou se sustne nejakej cokl a to rve jeste vic. Kratka srst neni moc narocna na zradlo i kdyz prvni rok to chce zadny velky schody a opravdu kvalitni zradlo. Nic jinyho uz nechci. goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
05.06.2008 20:23:40
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

kašli na pejska kup jim nějakou pořádnou číčugood ze srsti mít problém nebudeš s otravnými sousedy taky, ale nevím nevím ty slípkybigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
05.06.2008 20:32:41
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

woe co takhle pštrosa?smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
0cool (Člen)
05.06.2008 20:42:40
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Ja bych to videl na Howavart je to hlidac a hodny s majitely plus dalsi dobry vlasnosti :))


Libertad se dice Bandit
Ondráš (Člen)
05.06.2008 21:30:33
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
05.06.2008 21:44:09
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Maďarskej vohařgoodteť sem dělal u lidí a měly jich 10 a jednoho nemohly udávit páč vycejtily že je na kšeft a tak už sem váhalsmile2super pesgoodmůj mladej má ričbeka ten je taky super ale kuwa dělá bordelbadJaně vohryzal fšechny porcelánový pičovinky co měla venku v květináčích a pak to ještě fšechno zechcalbigsmileale ten maďar je fakt supergood


Jebat motorky :-)
fifa b 12 (Člen)
05.06.2008 21:58:13
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

přijed  a maš  labradora  fenu nebo psa to je na tobe  odběr za  5 tejdnů  mam jich 8 4 fenky 4 psiki     good     měl  už sem ruzny psi  a labrador je  klidas  poslušnej  deti mu nevadí  a vubec nic mu nevadi   kdo by chtel  dejte vědítgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
sirkrtek (Člen)
05.06.2008 22:06:34
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Jeden bod pro boxera - jsou to zlatý pejsci... jen některý jsou trošičku temperamentnější, chce to přísnou ruku, ale výsledky se dostaví. Jinak já měl někeckýho ovčáka a byl jsem nadmíru spokojenej, je to o tom na jakýho pejska narazíš a to u všech plemen stejně jako některý lidi jsou debilové tak jsou některý psi, ať už strašpytlové který koušou když se otočíš tak třebas takový který do toho jdou po hlavě, já měl štěstí na zlatýho psa.... tak přeju hodně štěstí při výběru..


... jojo holou prdelí ježka neumlátíš
Baltazar (Člen)
06.06.2008 09:21:56
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Jak píše Houska prostě Boxer, Miluje všechny zvířátka ta naše bestie má ráda papoušky vobčas je trochu požužlá ale nezakousne good
Miluje malá děcka, jen to hlídáníidontknow bo miluje každýho, kdo projde vokolo baráku. No a teď jí miluje takovej zakrslík, bo se hárá a chce ji furt vošukat a když s ní jdu na procházku, tak mám vlastně dva pejsky
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
06.06.2008 09:24:44
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Viděl jsem vzorně vychovaný Huskyho boxera a dětigood

Ani jeden z nich neslintalsurprised

Boxer - bod!


God Save The Queen!
Datel (Člen)
06.06.2008 09:45:38
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Já dávám bod Inkvizitorovi goodbigsmile

inkvizitorr (Administrator)
06.06.2008 10:01:29
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Datel psal:

Já dávám bod Inkvizitorovi goodbigsmile

wogo já datlovi bod dát nemůžu, dyk chtěl psasurprisedidontknowbigsmile


doba je temná...
Filous (Člen)
06.06.2008 11:07:59
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Kelly01 psal:

Viděl jsem vzorně vychovaný Huskyho boxera a dětigood

Ani jeden z nich neslintalsurprised

Boxer - bod!

...a Houska???surprised ...skus Houskovi vokázat kus flákoty a poteče mu slina jag vopraťbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
06.06.2008 11:09:07
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

inkvizitorr psal:
Datel psal:

Já dávám bod Inkvizitorovi goodbigsmile

wogo já datlovi bod dát nemůžu, dyk chtěl psasurprisedidontknowbigsmile

...já chcu taky bod bigsmilebigsmilebigsmile

Bodlinka (Člen)
06.06.2008 12:20:24
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Doporucuji knirace!!! Jednina vada je ze se striha, zbytek splnuje, hlavne muze byt celorocne venku...

Z vlastni zkusenosti... Hlidac a obranar v jednom!! good


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
inkvizitorr (Administrator)
06.06.2008 12:21:30
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Mour psal:
inkvizitorr psal:
Datel psal:

Já dávám bod Inkvizitorovi goodbigsmile

wogo já datlovi bod dát nemůžu, dyk chtěl psasurprisedidontknowbigsmile

...já chcu taky bod bigsmilebigsmilebigsmile

tak navrhni huskyho, zima je furt venku, přes léto místo boudy starej mrazák a když mu dáš ven basu píva a gril, tak vydrží hlídat furtsurprised

bod pro houskugood


doba je temná...
Mour (Člen)
06.06.2008 12:28:17
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Tak teda bod pro Housku

....co to tak žere? ... a pořizovací cena? idontknowsmile1

inkvizitorr (Administrator)
06.06.2008 12:37:23
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Mour psal:

Tak teda bod pro Housku
....co to tak žere? ... a pořizovací cena? idontknowsmile1

pořizovací cena je směšná vůči nákladům na následnou stravu, žere jenom nakládanou krkovici a lemtá plzeňbad


doba je temná...
Mour (Člen)
06.06.2008 12:48:53
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

inkvizitorr psal:
Mour psal:

Tak teda bod pro Housku
....co to tak žere? ... a pořizovací cena? idontknowsmile1

pořizovací cena je směšná vůči nákladům na následnou stravu, žere jenom nakládanou krkovici a lemtá plzeňbad

..takže to je městský pes idontknow bad

inkvizitorr (Administrator)
06.06.2008 12:58:48
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Mour psal:

..takže to je městský pes idontknow bad

šlendriján parťaku, co ti budu řikat, no vlastně řeknu ti to večer osobněgood


doba je temná...
Mour (Člen)
06.06.2008 13:07:22
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

inkvizitorr psal:
Mour psal:

..takže to je městský pes idontknow bad

šlendriján parťaku, co ti budu řikat, no vlastně řeknu ti to večer osobněgood

OK good ...vezmu už zralé jablka bigsmile

Datel (Člen)
06.06.2008 13:29:19
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

inkvizitorr psal:
Mour psal:
inkvizitorr psal:


wogo já datlovi bod dát nemůžu, dyk chtěl psasurprisedidontknowbigsmile

...já chcu taky bod bigsmilebigsmilebigsmile

tak navrhni huskyho, zima je furt venku, přes léto místo boudy starej mrazák a když mu dáš ven basu píva a gril, tak vydrží hlídat furtsurprised

bod pro houskugood

Bod pro Huskyho i Moura.....................já mám totiž na rozdíl od některých jedinců sem přispívajících bodů dost goodbigsmilebigsmile

Lenka (Člen)
06.06.2008 13:55:58
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Já bych byla za to, co psal inkviz...zajít do útulku...a jestli chtěj klidnějšího psíka, tak určitě fenku...útulkáči jsou vděčný a u rok starýho psa už se dá tak nějak odhadnout, jestli je to magor nebo normální zvíře....a většinou ty psiska tam už mají naučenou základní poslušnost (krom tý naší blbky, co dodneška dělá, že neslyší bigsmile )...ideál by asi byl třeba něco takovýho, ale holka http://www.connection.wz.cz/images/don.jpg
přeju šťastnou ruku při výběru good


...Do you know that bad girls go to hell?...
Lenka (Člen)
06.06.2008 13:59:27
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

a nebo, jestli je fakt nebaví psa česat, tak todle bigsmile
http://www.connection.wz.cz/images/kody.jpg


...Do you know that bad girls go to hell?...
Peca-f6 (Člen)
06.06.2008 14:03:05
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

roman.v (Člen)
06.06.2008 22:11:50
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Mám labradora a můžu jen doporučit. Chytrá, hodná, občas i štěkne přes plot (teda spíš, aby si jí někdo všim smile1 Dospělá váží kolem 27 kil. A ty voči, když na tebe koukne - kdo by odolalgood


Don´t worry, be Bandit!
Jarken (Člen)
07.06.2008 22:08:11
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Výběr se postupně zužuje smile1 :

- labrador (trošku větší plemeno než rodiči očekáváno, ale miláček good ),

- bostonský teriér (favorit) bigsmile ,

- malý knírač,


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
bery (Člen)
07.06.2008 22:09:33
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

přeji štastnou rukugood


momentalně zavostalej
Nosorozec (Člen)
08.06.2008 00:15:48
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Jestli chces aby moh bejt venku tak bude muset mit hustou srst  a bude trosku narocnejsi ale podle me ho dvakrat za tejden vycesat neni takovej problem!! Jinak ja bych doporucoval chodskyho psa!! Je hodne podobnej vlcakovi ale je mensi max 55 v kohoutku a 25 kilo!! a hlavne ma daleko lepsi povahu!! slepice by mu nevadili, ale hlidat umi moc pekne ale zadna kousaci bestie to neni!! hlavne stene i s papira koupis hodne lacine!! bez papiru bych ho nebral, protoze to bude vlcak prevlecenej za chodskyho!!good


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Myšák (Člen)
08.06.2008 05:02:29
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Jarken psal:

- labrador (trošku větší plemeno než rodiči očekáváno, ale miláček good )

Milacek ale na hlidani fakt na prd. Za jednoho burta provede zlodeje po baraku i s vykladem smile1 I kdyz je fakt, ze obcas zasteka na lidi co dou okolo, ale to podle me jen tak, aby se nereklo surprisedsmile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Banditatom (Člen)
08.06.2008 13:01:53
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

říkám serte na hafiky kupte číčugoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
08.06.2008 13:05:12
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

a co nějakou pussy surprised


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
08.06.2008 13:27:45
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Jarken psal:

Výběr se postupně zužuje smile1 :

- labrador (trošku větší plemeno než rodiči očekáváno, ale miláček good ),

- bostonský teriér (favorit) bigsmile ,

- malý knírač,

Sel bych do malyho kniraca, meli sme ho doma, 13.let. Vybornej pejsan, chytrej a hlavne hlidalgood Ne teda ze by nekoho roztrhalbigsmile, ale jen se neco sustlo byl na nohach a stekalgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
inkvizitorr (Administrator)
08.06.2008 15:14:49
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

mr.BSE psal:

Sel bych do malyho kniraca, meli sme ho doma, 13.let. Vybornej pejsan, chytrej a hlavne hlidalgood Ne teda ze by nekoho roztrhalbigsmile, ale jen se neco sustlo byl na nohach a stekalgood

jarken psal bez větší péče o srstsurprised knírače bude muset nechat aspoň třikrát do roka trimovat a stříhatbad ale jinak kníračegood naši maj 14 letýho malýho pepřáka a goodgoodgood


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
08.06.2008 15:22:32
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

A co naháčsurprised

Ber jakýhokoliv teriéra a hlavně fenkusmile1

Ale to radím to jen proto že jsem na ně ujetej a hlavně na fenky,pumra do bytu ani zdarmaheadshake


God Save The Queen!
alex (Člen)
08.06.2008 19:04:34
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

ja mam toto www.semir.wbl.sk ale nie je vhodny v zime vonku... ale strazi, dobre drzi za rukav a domace zvieratka uz namam... bigsmilebigsmilebigsmileevilevilevil


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
pavel dolínek (Člen)
08.06.2008 20:03:37
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

francouzskej buldocek,hodnej,hlida a poslusnost ma v genechgood


"una storia italiana"
alex (Člen)
08.06.2008 20:06:09
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

pavel dolínek psal:

francouzskej buldocek,hodnej,hlida a poslusnost ma v genechgood

ale v zime nemoze byt vonku... headshake


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
pavel dolínek (Člen)
08.06.2008 21:49:08
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

ani v lete,bo se prehrejva jak ma kratkej cenichsmile1


"una storia italiana"
John (Člen)
08.06.2008 22:18:23
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Tak koukám, že Jarken už má skoro vybráno tak prosím poraďte i mně. 10 ti letá dcera do  mě pořád hučí že chce psa tak už jsem pomalu podlehl, přemýšlím o Jack russel teriéru idontknow. Zahradu máme , ale převážně bude v bytě tak nevím.
Za každou radu dík smile1

Kelly01 (Člen)
08.06.2008 22:22:13
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Ber ho..
Má ho kámoška v paneláku a je úžasnejgood


God Save The Queen!
John (Člen)
08.06.2008 22:33:07
Offline

Re: Dotaz na pejskaře :o)

Kelly01 psal:

Ber ho..
Má ho kámoška v paneláku a je úžasnejgood

Viděl jsem ho u jednoho známého má fenku a je taky skvělá tak dík za radu good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr