Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » stav mota versus km??

Vostrý Ondřej (Člen)
25.01.2007 18:19:47
Offline

stav mota versus km??

chci se zeptat,podle čeho se držíte a po čem jdete u jeté mašiny nejprve,pokud si myslíte,že má najeto více než majitel uvádí??Je nějaký rozdíl mezi digitálními a mechanickými budíky vůdči stočení??Jsou vůbec nějaký osvědčený praktiky??

Filous (Člen)
25.01.2007 18:29:26
Offline

Re: stav mota versus km??

...stočení budiků je reálný u jakýhokolif typu, digi je možná eště jednodušší...mrkni na kotouče a gumovej kluzák řetězu na kyfce, to dost napoví...taky třeba u Bandasky vošoupanej rám vot kolen...taky vomačkaný šrouby na ventilovym víku (jednou mi týpek tvrdil, že mašina má 15000 km, ale šrouby byli vomačkaný jag sviň, tagže ventily byli dělaný mnohem víckrát neš dvakrát)


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
25.01.2007 18:46:31
Offline

Re: stav mota versus km??

To je blbost..
Šrouby ti omačká debil i na garančce po 1000km..
Všichni nestáší..
Aspoň teda já ne...


God Save The Queen!
pedro (Člen)
25.01.2007 18:48:52
Offline

Re: stav mota versus km??

v lete sme byly s kamosem kupovat bandita bandit a tachu neco kolem 30 tisic jinej vyfuk polamane zebra trosku z nej tekl olej v inzeratu bylo napsano vybornej stav typos mne do oci tvrdil ze to nebylo nikdy bourane a toho motoru ze si nikdy nevsiml a pak jsem se jenom zbezne zeptal kdy delal ventily tak mne rek ze to vubec neni potreba delat a ze to nikdo ani nedela bad tak takove motorky nebrat bad

Filous (Člen)
25.01.2007 19:28:47
Offline

Re: stav mota versus km??

Kelly01 psal:

To je blbost..
Šrouby ti omačká debil i na garančce po 1000km..
Všichni nestáší..
Aspoň teda já ne...

...no tag vot takovýho debila bych si mašinu nekoupil tuplem idontknow ...a netvrdim, že fšichni stáčej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
26.01.2007 06:05:41
Offline

Re: stav mota versus km??

no co voe delal ventily a nemam po ruce ( v dilne) klice tak jsem to slehnul kombinackama , vo co de , voe srouby ti tam dam priste jine , normalne se to tak dela voe ,tak to prece dela kazdy poradny rajder voe , ne? nejsi nejakej cita?nebo co voe?
jardagsf po ranu s bigsmile   pussyjici


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
26.01.2007 07:57:00
Offline

Re: stav mota versus km??

jardagsf psal:

no co voe delal ventily a nemam po ruce ( v dilne) klice tak jsem to slehnul kombinackama , vo co de , voe srouby ti tam dam priste jine , normalne se to tak dela voe ,tak to prece dela kazdy poradny rajder voe , ne? nejsi nejakej cita?nebo co voe?
jardagsf po ranu s bigsmile   pussyjici

...voe Jarouši, asik sem málo hustohustej rajdr, voe...budu muset přitvrdit, voe bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
26.01.2007 08:27:24
Offline

Re: stav mota versus km??

Filous psal:

...no tag vot takovýho debila bych si mašinu nekoupil tuplem idontknow ...a netvrdim, že fšichni stáčej...

Ty vole proč řikáš Kellymu že je debil ? :)))


ale di, Ty brepto ...
Eremi (Člen)
26.01.2007 08:36:25
Offline

Re: stav mota versus km??

houska: to je přece jasný, protože si od něj nechce koupit mašinuidontknowbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
gapa (Člen)
26.01.2007 08:42:34
Offline

Re: stav mota versus km??

Když tak čtu ČMN a žádná jetá motorka nemá nejeto  víc jak 30-35.000km (i ty z počátku 90-tých let), tak bych se ničeho nebál.... smile1 U nás jezdí jen krásné zánovní stroje! bigsmile


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
Filous (Člen)
26.01.2007 08:50:48
Offline

Re: stav mota versus km??

...hele, vy dva pitomcí...ááááále, to nemá cenu bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
26.01.2007 09:17:23
Offline

Re: stav mota versus km??

TO Ondřej:myslím si,že nepoznáš nic,estli má mašina 25 tis nebo 40 při troše šikovnosti prodávajícího nepoznáš.Důležitá je konečná cena a stav kupovaného.Pokud je cena adekvátní vůči výbavě a opotřebování spotřebních dílů (řetaz,desky,gumy apod.) tag kupuj, pokud ne,tag smlouvej,toť vše.Dycky pokud kupuješ jetou mašinu jdeš do risku,nikdy nevíš estli byl majitel kokot nebo ne,můžeš kůpit naleštěnů mašinu,kerá má motor úplně vpussy a pak si rvát vlasy,stejně tak můžeš kůpit dobůchanů plečku za dobrý prachy,kerá po malé investici bude voňavka.Jediný způsob jak získat relativní jistotu je kůpit funglovku,ale tam je to zas o chechtákoch
Jo a to vodítko řetazu mám já třeba dojebané víc,vlevem nakopnutí zadkusurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
26.01.2007 09:37:43
Offline

Re: stav mota versus km??

Vlivem nakopnutí zadku naopak u mne k opotřebení vodítka nedocházísurprised


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
26.01.2007 09:51:59
Offline

Re: stav mota versus km??

to je přece nesmysl,nakopnutím zadku (estli se teda bavíme o zadku na mašiněbigsmile) zalomíš kyvku,tím pádem i řetaz de níž,dyž sem zkůšal extrém a dal tam kosti o 9 mm kratší,tag kolo i na hlavním stojanu leželo furt na zemi a měls slyšet jag řetaz ševelil po guměbigsmile
ale estli se bavíme vo anatomický části těla,jako o té,gde končí záda a začíná prostor pro sezení,tag tam vopravdu pokud ho nakopneš,gumu nevopotřebuješbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
26.01.2007 09:56:23
Offline

Re: stav mota versus km??

Koldan: Jestli Ti jde při jízdě řetězu po gum. vodítku tak je něco špatně idontknow nemyslíš?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr