Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Timerobber (Člen)
08.06.2008 22:50:38
Offline

Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Ahoj lidi, jsem zoufalej. Mám B12S (1996). Samotnýmu se mi jezdí vcelku dobře, ale sám v podstatě nejezdím. Výhradně s holkou, která na mě s džínama sjížděla a všechno mi šlo na ruce, takže utrpení a stresující, nebezpečná jízda. Samo jsme pořídili komplet kůži atd, takže to lepí a holka v podstatě nesjíždí. Pro snahu o touring komfort jsem ještě koupil druhý sedlo a nechal přečalounit víc do cestovna, jakože tam prdel víc zapadne a trošku to jde víc do roviny proti tomu zvedlýmu Banditímu zadku..
No, nevím jestli je to placebo efekt, ale úpravou sedla se to zdálo bejt lehce lepší..
Ale teď už si tím taky nejsem jistej.. Jenže i tak.. Necítím se na tom dobře, chvíli dobrý, po chvíli mě bolí celej člověk. Nejhorší je to na dálnici, maximálně do hodiny  mě bolí v kříži jako sviňa, najet denně tak 200 je maximum a vracím se vyřízenej jako z posilovny.
Chci se zeptat těch, kteří obráží Rakousko a další země, kolik na tomhle typu tak denně najedou a jak je bolí člověk. Chceme jet o prázdninách prvně Rakousko-Slovinsko a zpátky, celkem asi 3000 Km za cca 8 dní a nedovedu si to představit. Nemáte nějakou radu, jestli jde hejbat s nastavením řidítek, stupaček, jak ještě poupravit sedlo a další tipy? Moje předchozí "prase" Honda CBR 1000F byla fantastická, neunavovala, nic nebolelo a stovky Km denně nebyly problém, byla ale těžká a ukradli mi ji. Nechce se mi věřit, že Bandit nedokáže bejt vcelku komfortní motorka.
Pak ještě další věc. Holce brní v určitejch otáčkách prej stupačky tak, že jí to umrtvuje nohy a nedá se to na stupnách vydržet (a to to mám vyztužený givi nosičema). Holka není z cukru, má velkou výdrž a tohle jí věřím. Je to vlastnost, nebo to jde něčím poladit (uložení motoru, silentbloky?). Na mejch stupačkách to vibruje, ale nečiní mi to problém, je jasný že vodní Honda byla líp tlumená.. Nechci přemejšlet o jiným stroji, tenhle mám strašně rád, je jako z továrny, roky nejezdlil, všechno se na něm pořád blejská a prodávat by byla velká ztráta.
Děkuju za jakejkoliv názor. Lukáš.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
mr.BSE (Člen)
08.06.2008 23:05:09
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

ty ja ti nevim, mam jen blbou sestku eNko, ale ve dvou (plus tankvak a lodni vak nad svetlem vzadu) sme bezproblemu dali 400km, z toho 200 na dalnici v rychlosti 180-210 (permanentne v zalehu-spechali sme)....

Nejses moc zhejckanej?idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Timerobber (Člen)
08.06.2008 23:22:26
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Já nevím, esi jsem zhejčkanej, doufám že ne idontknow. V 18 jsem na JAWA 350 Style najel v kuse klíďo 400 a kdyby nedošly peníze na benzín, vesele bych na ní drandil dál..
Tohle je nejhorší, co jsem kdy zažil, od tý doby, co jsem bandasku koupil.. Nic na ní není jinak, je tovární origo. Mám cca 185 a jsem celkem dlouhonožec. Není možný, že by se někde něco o dva cenťáky přenastavilo a najednou mi to sedlo jak prdel na hrnec? Přece není možný, abych sedl na Jawu 350 či Hondu CBR1000F a ty mi byly jak na míru, a Bandit byl pocitově jak nějaká okruhová Guzzi z 50. let.....?
Nevím co s tím, musím přece mít, nebo dělat něco špatně, tahle motorka je mi nejbližší ze všech vším co má, jen ne pohodlím při jízdě..smile2


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Ondráš (Člen)
08.06.2008 23:25:16
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Tak moje denní maximum bylo necelých 600 km (to jsem zhuntovaný byl), ale těch 200 se dá v klidu...

Vibrace... Nejezdi kolem 5 tis. otáček.

Jinak nevím...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
08.06.2008 23:28:10
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Jo a koukam, že tam máš laďák. Máš tam kde se přichycuje ke stupačce gumovou podložku?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Timerobber (Člen)
08.06.2008 23:38:52
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Gumovej silentblok na uchycení koncovky tam je. Protože z laďáku mám zalehlý uši už po 20 kilákách, taky mám pocit že to víc znavuje a chystáme se do zahraničí, namontoval jsem tovární koncovku. Oproti laďáku je to pohoda jak na skůtříku, tichý, ale vibrace jsou stejný. Teď mi holka říká, že jí ukrutně vibruje především pravá noha (od výfuku), nad ty 4 tisíce otáček. Úplně jí to prochází kostma až nahoru, že musí s nohou ucuknout a položit jí, až se to zas uklidní. Zřejmě to bude konstrukční, když říkáš. Ale proč mě bolí celej člověk po chvíli jízdy a připadám si na tom jak pokroucený péro z gauče, to nechápu..idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
čočkin (Člen)
08.06.2008 23:42:20
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Zkus zmenit posez, myslim tim zadekass vic dopredu a chvili pojezdit, pak vic dozadu a zas pojezdit a uvidis, treba to pouze. Ja mam skoro 180 a jezdi se mi pohodlne.


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Timerobber (Člen)
08.06.2008 23:59:19
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Jo, to zkouším co pět minut, kroutím se tam jak nudle v bandě a ani vpředu, ani vzadu to není furt ono. Chvilku jsem na nádrži a nohy mám zas moc poskládaný, když se posunu vzad a holku skoro shodím, tak je to celkem okej pro nohy, ale už mám moc natažený ruce a při zatáčení to není tak pohoda... Pak se zase kvůli rukám vracím dopředu a takhle furt dokola. Za půl hodiny už nevím coby a začínají bolet různé části člověka..idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Pajk (Člen)
09.06.2008 00:03:07
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Mě je to jasný, Bčko prodej kup plechovkusmile2

Timerobber (Člen)
09.06.2008 00:10:34
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Plechovkou najedu 5000 tak měsíčně. Tý si užiju až dost, každičkej den.
Teď mě napadá jedna věc. I v autě, který má různý možnosti a je velký mám podobnej problém. Když si kvůli svejm dlouhejm haxnám posunu sedačku dozádu, nastavim komfortní úhel opěradla, sundám volant na nejnižší pozici, a vše se zdá být fajn, taktak dosáhnu rukama, mám je skoro natažený. Je to jedinej nekomfort, ale nedá se svítit. Udělat to obráceně, ruce jsou v poho, zbytek natlačenej jak hovado.
Si říkám, i když mám ruce dlouhý jak tejden, jestli nejsou přecijen poměrově kratší k nohám a i na Banasce to nebude stejný. Zkusím posunout prdel vzad, aby byly nohy v poho, povolit řidítka a přitáhnout je blíž, abych neměl ruce skoro natažený.
Je to normál postup? Je to laditelný a k tomu určený? Sorry že se ptám jako pyča, nikdy jsem řidítka nepovoloval a s ničím jsem nehejbal.. Dík za názory.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
jura (Člen)
09.06.2008 07:19:29
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Mno nevim,moto nebude nikdy jak auto,ale sedis spravne?Ruce musi byt volne,ramena svesene.Jestli mas nejakou krecovitou pozici muze to byt tim.Samozrejme pri dlouhe jizde tak co 100km ,zastavit rozhybat se.A batoh,musi spolupracovat,ne jenom pasivne sedet.Moje Janka tam sedi tak ,ze ani nevim ,ze tam je.Pri brzdeni se opira o nadrz.Sleduje jizdu,co delam,takze zadnej problem.A vibrace?Tak jezdi v jinejch otackach.bigsmile


Männer sind primitiv,aber glücklich!
VikecB12 (Člen)
09.06.2008 09:01:24
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Je to věkem. Stárneš. Já kdyš sem v 17ti začal jezdit,tak sem na XT600 vydržel sedět celej den a nic mě nebolelo,dneska kdyš se du projet,tak su po 300km taky celej rozlámanej. Ale na dovolený je to jiný,prdel mě bolí zezačátku a po ujetí zhruba 500km se mě to zdá lepší,asi to bude tím že už mám potom prdel znecitlivěloubigsmile Jinak nejvíc sem na Banditovi ujel za jeden den asi 1000km. Ještě jedna věc,skus mladé nazout nějaký jiný bačkůrky,jako jestli nejede v nějakejch křuskáchgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
09.06.2008 09:02:38
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Pak už jediňě koupit Hondu.... Alt to co máš v profilu je vážně fešákgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mirek D (Člen)
09.06.2008 09:14:04
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

A není ti ta motorka malá? Píšeš, že máš dlouhý haxny... .

Změnou nastavení pružení /tlumení si asi moc nepomůžeš. Zkus třeba trochu jinou polohu řídítek, nebo i jiná řídítka. Na moto je potřeba sedět uvolněně, pak na tom vydržíš klidně celej den a ráno zase nanovo.

Jinak 1198 km za  jeden den, z Albertville (F) domů, celý Švýcarsko po vedlejších a přes průsmyky. Jel jsem sólo. To bylo eště na B6S (02). Co 100 km pauza na vychcání a na protažení kostry. 

Ve dvou žádná moto není tak pohodlná jako sólo. Když někoho vezu, únava postupuje rychlejc.


Autobus je taky Suzuki... .
bečka (Člen)
09.06.2008 09:17:54
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

kup si jinou motorku.Taky mě sralo, že se na b12 nedalo ve 2 moc pohodlně jezdit


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
inkvizitorr (Administrator)
09.06.2008 09:53:28
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

no jenom takovou perličku, na rsv se dá uject bez nějakejch křečí víc než na banditu nebo i esvéčku. na béčku mě dycky po víc kilákách bolela prdel, rsv celkem pohodlný na řiť, ale zas o něco víc bolej nohy (víc skrčený), ale mam li to poravnat, tak věčí cesťák je rsvbigsmilegood (nesmí se s tim samo jezdit ve městě nebo nekde popojíždětbad) jinak nejvíc 770km loni na podzim ze škofja loka (slo) právě na rsv a pohodagood


doba je temná...
bečka (Člen)
09.06.2008 10:06:39
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Ono je to určitě individualní. Jak kdo sedí, jak je velkej, a tak...Každej by si měl najít motorku, která mu vyhovuje a sedí mu..


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
inkvizitorr (Administrator)
09.06.2008 10:11:06
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

nebo operatvině zkrátit nebo prodloužit končetinygoodsurprisedsmokin


doba je temná...
Meloun (Člen)
09.06.2008 10:14:30
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Nacpat tam předkopy!surprised
Krásně pásnou do míst,kde se dávaj padákycoolbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Baltazar (Člen)
09.06.2008 10:24:11
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Kup GS 1200 a bude, já mám 197 a krása. A co je hlavní??? Nesjíždí mi soudružka na záda jak u Bandita, bo se tomu nepotápí při brždění předek.good

No a prosím nekamenovat bigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
09.06.2008 10:52:01
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

inkvizitorr psal:

no jenom takovou perličku, na rsv se dá uject bez nějakejch křečí víc než na banditu nebo i esvéčku. na béčku mě dycky po víc kilákách bolela prdel, rsv celkem pohodlný na řiť, ale zas o něco víc bolej nohy (víc skrčený), ale mam li to poravnat, tak věčí cesťák je rsvbigsmilegood (nesmí se s tim samo jezdit ve městě nebo nekde popojíždětbad) jinak nejvíc 770km loni na podzim ze škofja loka (slo) právě na rsv a pohodagood

No bodejť by tě bolela prdel,kdyš máš většinu váhy vopřenou pupkem vo nádrževilbigsmilebigsmilebigsmile
Ale jo,mě taky připadala CBR6 pohodlnější než béčko....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Timerobber (Člen)
09.06.2008 11:03:12
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Chjo, problém není ani tak v penízkách, mám něco našetřenogood, koupit jinej, trochu jetej stroj by se dalo, ale potíž je, že se tohohle kusu nechci zbavit, má hovno najeto, je jak ze škatulky, hezčí takhle starej a originál jsem nevidělgood. Je přesně ve fázi, kdy má po 12 letech minimální cenu a prodal bych ho za třetinu toho, co v něm je nacpánobad. To mi za to nestojí, lepší je si ho nechat, takhle začne za 5-10 let nabejvat na ceně jako veteránbigsmile. Víme jak to bylo s Trábošema a Velorexem, nejdřív to byla všudypřítomná tuctovka pro smích a z roku na rok zrezly, zmizly a staly se sběratelskou raritou.
Další zásek je, že nemám místo na 2 motorky, možná nejdřív za 2-3 roky, esi se zadlužím hypotékou na minidomek, pak kdo víidontknow.
Proto bych chtěl přijít na to, kde je problém a zkusit všechno poladit tak, aby se na tom dalo jakžtakž jezdit ve dvou a nebylo to pro zlost.. Přece nemohli vymyslet motorku, na který se dá jezdit 20 minut a pak je člověk na sračky, navíc když se takhle ukrutně celý roky prodávala.. Zkusím operaci na zkrácení nohou a prodloužení rukou surprised
Jinak Bandasku jsem si vybral nejen kvůli všemu co má, ale i proto, že CBR1000F bylo těžký prase, co jelo spíš rovně. Bandit je středně velká mašina s dobrým motorem, skvělou ovladatelností. Jen mě loupá v kříži...


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Jarken (Člen)
09.06.2008 11:17:37
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Člověče to zírám, já dycinky myslel, že B 12 je pohoda co se komfortu týká - a připadá mi to i dnes, když se na nějaké půjčené svezu  !Dnes - stará brambora bigsmile  - jezdím na jebce CBR 1000 RR a nepřipadá mi nepohodlná surprised , klidně 500 Km v zátahu...ve dvou a ani batůžek si nestěžuje headshake...asi otázka zvyku no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
misi (Člen)
09.06.2008 12:00:27
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Timerobber psal:

Chjo, problém není ani tak v penízkách, mám něco našetřenogood, koupit jinej, trochu jetej stroj by se dalo, ale potíž je, že se tohohle kusu nechci zbavit, má hovno najeto, je jak ze škatulky, hezčí takhle starej a originál jsem nevidělgood. Je přesně ve fázi, kdy má po 12 letech minimální cenu a prodal bych ho za třetinu toho, co v něm je nacpánobad. To mi za to nestojí, lepší je si ho nechat, takhle začne za 5-10 let nabejvat na ceně jako veteránbigsmile. Víme jak to bylo s Trábošema a Velorexem, nejdřív to byla všudypřítomná tuctovka pro smích a z roku na rok zrezly, zmizly a staly se sběratelskou raritou.
Další zásek je, že nemám místo na 2 motorky, možná nejdřív za 2-3 roky, esi se zadlužím hypotékou na minidomek, pak kdo víidontknow.
Proto bych chtěl přijít na to, kde je problém a zkusit všechno poladit tak, aby se na tom dalo jakžtakž jezdit ve dvou a nebylo to pro zlost.. Přece nemohli vymyslet motorku, na který se dá jezdit 20 minut a pak je člověk na sračky, navíc když se takhle ukrutně celý roky prodávala.. Zkusím operaci na zkrácení nohou a prodloužení rukou surprised
Jinak Bandasku jsem si vybral nejen kvůli všemu co má, ale i proto, že CBR1000F bylo těžký prase, co jelo spíš rovně. Bandit je středně velká mašina s dobrým motorem, skvělou ovladatelností. Jen mě loupá v kříži...

NECHCEŠ SEMNOU VYMĚNIT VYFUK ? .... mam SLK docela pohoda ale moc neřve.. ja bych dal aji změnu ... mužeme si o tom pokecat.... co ?
bigsmile


Blu one.... old one
sonyk (Člen)
09.06.2008 12:05:59
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

ne vo zvyk mam B6N a tak tank vak tasky mlada za mnou a po par km nas vse bolelo ale ted pohoda jazz. jinak sedlo u starsiho bandita je des no taky sem nechaval zvednout zadek aby na me nepadala a tak.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Eremi (Člen)
09.06.2008 13:01:16
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

hele a nemáš nějaký problémy se zádama? Já mám 12s už 4 sezónu, měřím 185 cm a nikdy jsem žádnej zásadní problém neměl, podle mě je banďák skvělá cestovní motorka. Nejvíc za den jsem dal 1000 km a když se jedu projet tak klidně 300 - 400 km naprosto bez problémů, takže motkou to nebude...


S úsměvem jde všechno líp :o)
Honza B12 (Člen)
09.06.2008 13:03:54
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Nechci dělat tvrďáka, ale s banditkou jsme v pohodě dali z Krku do domů ve dvou nonstop nějakých 900km mimo dálnice a loni v jenom na cestě z dovo asi 800 v kuse.
CBR 1000F jsem měl taky, ale to byl extrém pohodlnosti, s tím se těžko srovnává.
Banditce moc nechutnaj dálnice, tam je to na prd, takže pomůže změna itineráře idontknow

Billy (Člen)
09.06.2008 13:07:06
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Kurna Jarkene tys vymenil 954 ? az tedka sem si toho vsimnul po pripomince ze mas 1000RR idontknow krasnej strojek, dostavas me do rozpaku s tim ze jedes 500km v pohode na tom, pac tedka resim s Kakinem po zamitnut pohodli na gsx-r 750 01-03 popripade 04´, vec Fazer1000 01-03´ a Bandit 1200 S rok 03-vejs, da se na tym RR jezdit normalne tady po tech silnicich ? Ja mam obavu ze se nekde na 750 semelu a na to ze pojedu v lete na dovolenou asi 750 moc neni nebo ty pojedes na tom klido na dofcu ?idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Monty Jack (Člen)
09.06.2008 13:25:07
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Timerobber psal:

.. Přece nemohli vymyslet motorku, na který se dá jezdit 20 minut a pak je člověk na sračky, navíc když se takhle ukrutně celý roky prodávala..

Povětšinový názor je, že B je pohodlnej dostatečně, takže asi vymyšlenej bude dobře.
Esli náhodou ty nebudeš nějakej ukrutnej atyp bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Banditatom (Člen)
09.06.2008 13:39:32
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

ze začátku mě taky všechno bolelo smile2po nějáký krátky době jsem si zvykl gooda dnes kliďo 500km za dengood. Dělal jsem nějaký upravy ,jinný řidítka trochu jinak nastavit a bylo ok. No a baťužek ten si nestěžuje (jen mi klouže na záda, ale to už je vyřešený jinným sedlem). no a vibrace? jestli jezdíš kolem 5000ot/min se nediv. nebo si skontroluj výfuk jestli tam někde něco není volnýho nebo tak nějak?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
09.06.2008 13:56:24
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

...myslim, že s nastavenim ti nigdo moc nepomůže, je to tag strašně individuální, že se nedá říct, šoupni vjetve vo dva cm přet předstafce a stupačky vo tři cm vejš...to si prostě každej musí vychytat sám...na staršim modelu sem byl f tešký pohodě a neměl sem problém, ale na nynější K6, co mam f garáži mě tag moc nevyhovuje tvar sedla, že mam po 200 km prdel jag dřevjenou, tagže dycky zastavit, dotankovat, zahulit a valit dál a dá se, ale stejně s tym budu něco vymejšlet...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jarken (Člen)
09.06.2008 14:08:13
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Billy:
Samo, že na dovču jedu na cebru, počítám za týden min. s 3000 Km smokin.

Loni za 14 dnů na 954 s Kožuchem po Alpách, Itálii, Švýcarsku něco přes 5000 Km a pohodagood !

Na litru se jezdí velmi dobře, prostě otočíš plynem a je jedno co tam máš za kvalt, jebka se bez cukání plynule rozjede, podvozek s elektr.tlumičem pobere kde-co na okreskách a když chceš divočit také bez problémů evil !Cestovní rychlost 150-160 ve dvou na zařazený 6 rychl.stupeň, jenom takové pobrumlávání a na otáčky kolem 6-7 tis., točit můžeš tuším do 12,5 -  tak si udělej představu sám no né?No ano! cool


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
VikecB12 (Člen)
09.06.2008 15:23:36
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Filous psal:

...myslim, že s nastavenim ti nigdo moc nepomůže, je to tag strašně individuální, že se nedá říct, šoupni vjetve vo dva cm přet předstafce a stupačky vo tři cm vejš...to si prostě každej musí vychytat sám...na staršim modelu sem byl f tešký pohodě a neměl sem problém, ale na nynější K6, co mam f garáži mě tag moc nevyhovuje tvar sedla, že mam po 200 km prdel jag dřevjenou, tagže dycky zastavit, dotankovat, zahulit a valit dál a dá se, ale stejně s tym budu něco vymejšlet...

No právě,to sedadlosmile2 Starej(prostřední) model byla proti tomuto balada.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Timerobber (Člen)
09.06.2008 16:31:43
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Monty Džek:
Nojo, asi budu nějakej nestandartní model kua bigsmile, i v těch spodkách to mám odmala nějaký masivnější.. Teda v dětství vzádubad, dneska samo vepředu good bigsmile
Jsem asi hovado, ale já ani nevim, co je na Bandasce štelovatelný, případně..
Vím že asi když povolím v uchycení řidítka, jdou trochu přikonit k sobě a tím si to přiblížím rukám, ale co zbytek, jde jinde taky něco?
I když mám dlouhý haxny jak jeřáb, asi sedím úplně debilně, páč třeba křižovatky a stopky jsou pro mě noční můra. Když zastavím a vyndám nohy na zem, mám je zřejmě tak blbě, že 100% dostávám křeč do kyčlí, při rozjezdu si na mašině stoupám, zatancuju prdelí, aby to přešlo a pak si zas sedám. A taky se modlím, abych se nemusel nikde zas zastavovat. Na Hondě tohle nebylo.. Ale kua já nechcí Hondůů, já chci mít tuhle..smile2


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Ondráš (Člen)
09.06.2008 16:57:07
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Timerobber psal:

Monty Džek:
Nojo, asi budu nějakej nestandartní model kua bigsmile, i v těch spodkách to mám odmala nějaký masivnější.. Teda v dětství vzádubad, dneska samo vepředu good bigsmile
Jsem asi hovado, ale já ani nevim, co je na Bandasce štelovatelný, případně..
Vím že asi když povolím v uchycení řidítka, jdou trochu přikonit k sobě a tím si to přiblížím rukám, ale co zbytek, jde jinde taky něco?
I když mám dlouhý haxny jak jeřáb, asi sedím úplně debilně, páč třeba křižovatky a stopky jsou pro mě noční můra. Když zastavím a vyndám nohy na zem, mám je zřejmě tak blbě, že 100% dostávám křeč do kyčlí, při rozjezdu si na mašině stoupám, zatancuju prdelí, aby to přešlo a pak si zas sedám. A taky se modlím, abych se nemusel nikde zas zastavovat. Na Hondě tohle nebylo.. Ale kua já nechcí Hondůů, já chci mít tuhle..smile2

Ty si z Práglu... Tak proč se nezajdeš poradit... Skoro každý pátek se schází zdejší servisácká špička (část firmy S&S a kompletní firma S&O bigsmile). Stačí trochu sledovat forum. Vždycky to sem píšem. Přijď (když budem na Klamovce, tak klidně i přijeď) to osobně probrat.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
09.06.2008 20:42:44
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Dneska sem prodal svojeho mazla zatlacil sme slzu kluci z Hradce Kralovyho si prijeli mel sem ji 3 rokem tedka a uz delsi dobu pokukuju po necem a tak dneska bly den D a prodal sem krasnou motorku v moc dobrym stavu co stejne nikdo nezplati ale to pak clovek nemuze jezdit, bylo to neco jak timerobruv bandit proste mazel smile2


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
škardík (Člen)
10.06.2008 00:52:16
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Heleďte asi ste mněkýbigsmile Jás mým banďourem na karimatce místo sedačky dal v poho 850km za den. Prostě kua rytíři nééidontknowbigsmile


viz avatar:)
jardagsf (Člen)
10.06.2008 05:59:01
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

škardík psal:

Heleďte asi ste mněkýbigsmile Jás mým banďourem na karimatce místo sedačky dal v poho 850km za den. Prostě kua rytíři nééidontknowbigsmile

no jo woe ale oni jezdi strizlivy.....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
a netrenujou na dlazdickach.........bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Kuba B12 (Člen)
10.06.2008 07:04:00
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

takhle sem se cejtil na SV. Všechno bolelo, v jednom a hlavně ve 2.   tak sem ho tenkrát prodalsurprised


honda je honda
faitík (Člen)
10.06.2008 07:06:06
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

škardík psal:

Heleďte asi ste mněkýbigsmile Jás mým banďourem na karimatce místo sedačky dal v poho 850km za den. Prostě kua rytíři nééidontknowbigsmile

škary s tebou se nemůžůu rovnat, dyť se koukni co máš v podpisusmile1


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
No06 (Člen)
10.06.2008 12:34:06
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

No ja uz prkrat dal na jeden zatach pres tisic km a jedine co me obcas boli je leve koleno (ale to i na lyzich...). Spolujezdec taky celkem v poho... myslim ze 400 - 500 jde dat naprosto na jakekoliv vetsi motorce

Jura1 (Nový člen)
14.06.2008 21:59:32
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

mám B12S 04 a ihned jsem měnil řidítka za vyšší. Nyní jsou jednou tak vysoký a mohu jen vřele doporučit (z MZ).Posez cestovnější nežli FJR.  Prdel Tě bude bolet furt...950km/den se nechá urazit jak prd.

Lubos64 (Nový člen)
24.06.2008 00:44:52
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Nejvíc ve dvou cca 1.100 km, pauzy po cca 150 km na protažení. Mám B12S z 2002. Velký  štítek od MRA a sedlo od Corbin. Štítek dává pohodu od 190, pak musím zalehnout. Sedlo je kvůliva ženě. Dalo ji výš a nemusí už tak krčit nohy. Vibrace jsou okolo 5.000 na zadních stupačkách. Pokud jedu sám, zastavuje mne až prázdná nádrž. Za den 500 není žádný problém. Mám 186 cm a 120 kg. Tedy také docela atyp. Něco musíš mít špatně. Luboš

Timerobber (Člen)
26.06.2008 18:19:28
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Chlapi, díky moc za každou radu, zkušenost nebo informaci. Zítra si převezmu ze servisu komplet udělanou Bandasku (měnil jsem tam všechno měnící, nový gumy a tak..) Udělám zkoušku, poladím polohu řidítek atd, zkusím co půjde..
Když to prostě nebude ono, už mám v záloze bohužel, ale druhou variantu. Bandasku si nechám, nechci se jí vzdát a koupím znova, Hondu CBR1000F, takovou jako mi čorli, nějakej starší ročník, ale zachovalou. Na cesty po Evropě to bude asi jediný řešení, aby to byla zábava, ne utrpení. Chjo. idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
harris (Člen)
26.06.2008 19:49:35
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Timerobber psal:

Chlapi, díky moc za každou radu, zkušenost nebo informaci. Zítra si převezmu ze servisu komplet udělanou Bandasku (měnil jsem tam všechno měnící, nový gumy a tak..) Udělám zkoušku, poladím polohu řidítek atd, zkusím co půjde..
Když to prostě nebude ono, už mám v záloze bohužel, ale druhou variantu. Bandasku si nechám, nechci se jí vzdát a koupím znova, Hondu CBR1000F, takovou jako mi čorli, nějakej starší ročník, ale zachovalou. Na cesty po Evropě to bude asi jediný řešení, aby to byla zábava, ne utrpení. Chjo. idontknow

A hlavně si nauč baťůžek k tomu, aby se držel vzadu za madlo! od toho tam je. good


změna je život... měním čtyři za dva
Timerobber (Člen)
27.06.2008 00:35:47
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

idontknow
Drží se mě, obejmutá kolem mýho pasu a občas mě pošimrá na kulích..
Je něco špatně?
Ty madla jak píšeš, jsou k tomu, aby se jich spolujezdec držel za jízdy? Nedělám si prdel, že to nepoužíváme, my je opravdu nepoužíváme, já za to jen zatáhnu při stavění motorky na stojan.. Mě přijde, že by se mě měla džet kolem pasu, přeci kdybych nááhodou za to musel lehce vzít, musí hodit na záda pěknýho potápěče, neboť větší váha je od zadku nahoru a tak..
Vysvětlete gumě, jestli něco zase potento..idontknow
Díky.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
harris (Člen)
27.06.2008 07:38:28
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Timerobber psal:

idontknow
Drží se mě, obejmutá kolem mýho pasu a občas mě pošimrá na kulích..
Je něco špatně?
Ty madla jak píšeš, jsou k tomu, aby se jich spolujezdec držel za jízdy? Nedělám si prdel, že to nepoužíváme, my je opravdu nepoužíváme, já za to jen zatáhnu při stavění motorky na stojan.. Mě přijde, že by se mě měla džet kolem pasu, přeci kdybych nááhodou za to musel lehce vzít, musí hodit na záda pěknýho potápěče, neboť větší váha je od zadku nahoru a tak..
Vysvětlete gumě, jestli něco zase potento..idontknow
Díky.

bigsmile šimrání na kulích je sice příjemný, to má určitě rád každej good ale když potřebuješ jít prudce na brzdy, a přitom se na tebe ještě navalí ona a sní celá její váha, tak určitě ucítíš šimrání i u prdele bad Věř nebo ne, ty madla jsou pro spolujezdce, nauč si ji při jízdě trochu pracovat smile1


změna je život... měním čtyři za dva
K.a.s.y.m. (Člen)
27.06.2008 07:54:12
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Když ještě Kukii jezdila jako můj baťůžek tak se mě nedržela skoro nikdy....opřela se rukama o nádrž...to už je v takovým předklonu,že nemůže spadnout a při brždění je o ní vzepřela...za jízdy jsem ani nevěděl,že jí za sebou mám.
I moje zkušenost jako Baťůžku je taková,že je lepší se opřít o nádrž..jen když se jizdilo pomalu tak jsem se narovnal a držel vzadu madla.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lenka (Člen)
27.06.2008 08:53:42
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

batůžek se tě přece nemůže držet...musí se opřít o nádrž...jinak nalehne celou vahou na tebe a ty to všechno musíš odtlumit rukama...to je řekla bych trochu vopruz...ty madla jsou tam nevim proč, ale při normální jízdě by se jich asi držet neměla...jenom třeba když se chce protáhnout nebo při nějakým popojíždění...při rychlejší jízdě není batůžek, držící se madel, příliš aerodynamickej :o)


...Do you know that bad girls go to hell?...
Terez(k)a (Člen)
27.06.2008 08:59:15
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

jako batuzek taky rikam ze je lepsi a pohodlnejsi opirat se o bandu....ale....kdyz ja sem moc mala a nedosahnu na nismile2 nejde to drzet se za ni celou dobu....protoze na ni dosahnu takleda natazenejma prstama....bad

Ondráš (Člen)
27.06.2008 09:00:32
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Terez(k)a psal:

jako batuzek taky rikam ze je lepsi a pohodlnejsi opirat se o bandu....ale....kdyz ja sem moc mala a nedosahnu na nismile2 nejde to drzet se za ni celou dobu....protoze na ni dosahnu takleda natazenejma prstama....bad

Jako u Honzy... Chce se to víc nažrat. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Terez(k)a (Člen)
27.06.2008 09:03:02
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Ondráš psal:
Terez(k)a psal:

jako batuzek taky rikam ze je lepsi a pohodlnejsi opirat se o bandu....ale....kdyz ja sem moc mala a nedosahnu na nismile2 nejde to drzet se za ni celou dobu....protoze na ni dosahnu takleda natazenejma prstama....bad

Jako u Honzy... Chce se to víc nažrat. bigsmile

ja zeru jak to jde.....a taky to od honzy slysim....proti nemu sem tlusta, tak to mam taky denne na talirismile1
jinak je fakt ze u Honzovy tam sotva dosahnu (2005-myslim) ale u Banditovy (2000) je to ok....

harris (Člen)
27.06.2008 09:20:48
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Lenka psal:

batůžek se tě přece nemůže držet...musí se opřít o nádrž...jinak nalehne celou vahou na tebe a ty to všechno musíš odtlumit rukama...to je řekla bych trochu vopruz...ty madla jsou tam nevim proč, ale při normální jízdě by se jich asi držet neměla...jenom třeba když se chce protáhnout nebo při nějakým popojíždění...při rychlejší jízdě není batůžek, držící se madel, příliš aerodynamickej :o)

při rychlejší jízdě se musí předklonit, a je to good


změna je život... měním čtyři za dva
harris (Člen)
27.06.2008 09:21:47
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Terez(k)a psal:
Ondráš psal:
Terez(k)a psal:

jako batuzek taky rikam ze je lepsi a pohodlnejsi opirat se o bandu....ale....kdyz ja sem moc mala a nedosahnu na nismile2 nejde to drzet se za ni celou dobu....protoze na ni dosahnu takleda natazenejma prstama....bad

Jako u Honzy... Chce se to víc nažrat. bigsmile

ja zeru jak to jde.....a taky to od honzy slysim....proti nemu sem tlusta, tak to mam taky denne na talirismile1
jinak je fakt ze u Honzovy tam sotva dosahnu (2005-myslim) ale u Banditovy (2000) je to ok....

nic neřeš, vypadáš dobře! good


změna je život... měním čtyři za dva
Lenka (Člen)
27.06.2008 09:22:14
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

a vůbec...dyš se chce někdo vozit, ať si koupí svojí motorku...s batůžkama je akorát potíž bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Terez(k)a (Člen)
27.06.2008 09:34:32
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Lenka psal:

a vůbec...dyš se chce někdo vozit, ať si koupí svojí motorku...s batůžkama je akorát potíž bigsmile

hmmmm....dik....se ted uz nesvezusmile2 a na svoji jebku budu mit az pristi roksmile2

Petr J. (Člen)
27.06.2008 09:38:18
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

bigsmile...bigsmile...

to Leni: jak kdy...jak kdo...

huskyb12 (Administrator)
27.06.2008 10:00:10
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Petr J. psal:

bigsmile...bigsmile...

to Leni: jak kdy...jak kdo...

To Tě přejde, nebuj :)))


ale di, Ty brepto ...
Lenka (Člen)
27.06.2008 10:18:32
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Terez: nebuj, von tě eště někdo sveze...bigsmile
...ta svoboda, když máš svojí motorku...to je k nezaplacení...ať si chlapi řikaj vo ženskejch za řidítkama co chtěj cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
K.a.s.y.m. (Člen)
27.06.2008 10:24:43
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

jsem jen rád,že si kukii koupila vlastní moto...konečně si Bandita užiju jak chci a hlavně solo sám.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vlada1200 (Člen)
28.06.2008 18:52:01
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Opravdu zajímavé téma.
Na banditovi jsem ujel téměř 1000 km v kuse s baťohem v zádech. Jsem 187 vysokej a neměl jsem problém.
Víš co zkus, začni chodit do posilovny, posiluj, aby jsi měl pevné svaly, zejména zádové, a nebyl měkej,gumovej,sračkovitej.Možná na tom sedíš opravdu jak vosa na bonbóně, protože jsem ještě neslyšel někoho si stěžovat na pohodlí bandita. Mému baťohu taky brněly nohy, hlavně pravá.Dělá to prý každý bandit, tak jsme to vyřešili botama s pořádnou podrážkou (kanady) a je klid.
PS: bandita neprodávej, máš jej pěknýho, a že je starej z něj bude brzy dělat ještě většího krasavce.


Jezdím tak, abych dojel!
Lihy (Člen)
28.06.2008 20:41:02
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Timerobber:
hele, stavitelný v základu neni skoro nic (krom pedálu zadní brzdy a řadičky). Co se týče řidítek tak pro tvojí výšku rovnější posaz by nemuselo bejt špatný použít široký "fatbar" řidítka. Jejich profil už si musíš vybrat sám. Já tam teď dal AFAM (v bikerscrownu byly ve slevě což nevěděl ani personálbigsmile na nějakejch 1900kč....ta částka tam vyběhla po zadání kódu, jinak byly psaný asi za 2600good ) Ty řidítka jsou ale uprostřed tlustší, takže musíš použít třeba tuhle redukci: http://www.yacomi.cz/redukce-na-riditka … -2257.html , která ti je ještě trochu zvedne (je to namontovaný do oryginálního držáku řidítek) Já na tom teď sedim jak na kroscebigsmile , ale musim říct, že je to celkem pohodlný a motorka je pocitově mnohem lehčí.
ps. Nic sem nezkracoval maji asi 83cm šířku, dal sem do nich "závažíčka" který sou spíš jen jako záslepky takže motorka je široká pořát skoro stejně, akorát sou to fakt jen záslepky a řidítka brněj...zkusim s tim ještě něco vykoumat, ale asi se na to vys...bigsmile neni to tak strašný. (jo a ty závažíčka museji mít menší vnitřní průměr než jsou origo, chce si to nějaký zkusit) Lanka došáhnou jen taktak ale došáhnou. Brzdový hadice nevim bo nemám origo (mě vystačily).

Pak další možnost úpravy posazu sou stavitelný stupačky. Docela pěkný dělal Bradek, ale už dlouho sem tu neviděl jeho inzerát, takže nevim jestli v tom pokračuje. Nebo si nech z duralu udělat kus kterej dáš místo držáku stupaček a na něj pak přidělat origo držáky do požadovaný polohy. Ale obě možnosti posunou stupačky sportovnějc buď jen dozadu, nebo nahoru a nebo dozadu i nahoru (nicméně mě to přišlo pohodlnější protože na originálu stojim stejně na špičkách a občas mě bolely nohy (při standardních řidítkách, teď se širokejma a vejš danejma to vypadá v pohodě).

Píšu jen svoje pocity a takhle na dálku ti nikdo neřekne co přesně ti pomůže. Každá změna i drobná ovlivní celkově tu ergonomii. Tim že dáš jiný řidítka ti najednou začnou vyhovovat stupačky, který byly předtim blbí, nebo naopak. Nej by bylo mít různý díly k dispozici a zkoušet mezi sebou. Vono taky co je ti příjemný na pár km ti může po pár stech v kuse začít dělat nepříjemnosti.
Přeju hodně zdaru v laboracigood

harris (Člen)
28.06.2008 21:21:26
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

bigsmile to už by si rovnou mohl pořídit choper bigsmile


změna je život... měním čtyři za dva
Lihy (Člen)
28.06.2008 21:45:39
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

harris psal:

bigsmile to už by si rovnou mohl pořídit choper bigsmile

proč?
koukni mi do profilu co sem tam měl ještě před tejdnem...teď mám prostě novej bajk, je to zase uplně jiný bigsmile Jinak Prase jezdí taky široký v nástavcích a ještě ke všemu má vybraný sedlo a neřek bych že s tim jezdí jako s čoprembigsmile
Mě se to taky docela líbí jak se mi na tom teď sedí, je tak výbornej přehled o okolí (sice budíky nemám vůbec v zornym úhlu ale to mi je fuk, stejně už podle nich drahnou dobu nejezdim. Když někam blbě vidim a chci předjíždět, tak si prostě stoupnu, krásně došáhnu a můžu řídit jako kdybych sedělgood
Akorát je to blbý v levejch točkách, jak sem narovnanej, tak sem  štrašně "širokej" a hlava mi leze do protisměru...řidiče proti to nějak stresuje, když jim člověk uhýbá jen tou šiškou aby jim neurazil zrcátkobigsmile

Timerobber (Člen)
30.06.2008 00:08:12
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Vlada1200:
No, dík za názor, ale před lety jsem si právě v posilovně zničil záda od kostrče do půlky, kde mě to při zatížení dodnes pobolívá.. Dnes už to nejde, nastala jiná životní etapa, způsobil jsem si to sám.. Hojilo a uklidňovalo se to roky..
No, mám nový špeky. Povolil jsem řidítka, posunul je asi o centrimetr k sobě, abych se k nim nenatahoval jak pro hrušky a pokud jde o ně a jejich úchop, je to perfekt. Líp se mi řídí, jsem mnohem jistější a řídit a klopit mě baví.
To ale neznamená, že teď nepíšu totálně zničenej a zpráskanej jak pes, přitom jsme dneska ujeli cca 120 km (vprostřed přestávka). Další věc je zvedlá prdel u starýho modelu (nebo u všech?). Tím zázračným sedlem jsem toho moc nevyřešil, nejni vybraný úplně tak, jak jsem chtěl, takže to půjde k čalouníkovi a ještě se to o cenťák poladí, může to rozeznatelně upravit posaz. Je to sedlo nahovno, páč nám oběma sedí prdel na kostech a ty jsou po 15 km otlačený, přestože se to tváří jako gauč. Ergonomie a prdelní dyzajn jsou svině. Předposlední věc je výměna štítku za cestovní, co dobře odvádí vítr, aby bylo pohodlněji. Nevím co vybrat. Givi se mi z obrázku zdá totéž co originál, ostatní značky mi pár lidí rozmlouvalo...? Co doporučíte? Chtěl bych takovej ten vyšší s tím prohnutím nahoře, ale samo hlavně aby to fachalo líp..
Poslední věc, proč nás bolej záda jako prase. Možná. Máme zadní tlumič nastavenej na myslím předposlední polohu před nejtvrdší. Klíč co se dodává ve vercajku, je úplně k hovnu. Lze s tím pérem nějak jednomužně či dvoumužně hnout, abych to nastavil na měkčí? Předpokládám že měkčí = prodloužit péro. Má s tímhle někdo zkušenosti? Je možný, že když je cejtit každá rána atd, opírá se nám to do zad a změkčení by mohlo pomoct, nebo jsem pussy ?
Díky všem, co se tu se mnou tak jebete, nečekal jsem, že se mi s Bandaskou stane tohle a bude mě tak ničit, že si jdu po 100 Km lehnout jak po boji.. Fakt díky moc.good


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Ondráš (Člen)
30.06.2008 00:25:45
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Timerobber psal:

Poslední věc, proč nás bolej záda jako prase. Možná. Máme zadní tlumič nastavenej na myslím předposlední polohu před nejtvrdší. Klíč co se dodává ve vercajku, je úplně k hovnu. Lze s tím pérem nějak jednomužně či dvoumužně hnout, abych to nastavil na měkčí? Předpokládám že měkčí = prodloužit péro. Má s tímhle někdo zkušenosti? Je možný, že když je cejtit každá rána atd, opírá se nám to do zad a změkčení by mohlo pomoct, nebo jsem pussy ?

Dnes jsem s tím taky zápolil. Vezmi kus trubky a udělej si z toho násadu. Budeš mít větší páku a půjde to dobře i s tím nářadím na které tu nadáváš.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
majcherisko (Člen)
30.06.2008 09:59:48
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Klíč co se dodává s vercajkem úplně k hovnu není,ale musíš si pomoct ještě tou násadou co vypadá jako kousek trubky,pokud ji tam máš. Se zádama nevím,ale na otlačenou prdel mají řešení na www.corbin.com nebo www.everythingsuzuki.com  good ...Sedlo od corbinu je prý vynikající,taky ho mám objednané,ale ještě jsem nezkoušel. Gelové sedlo přímo od suzuki je sice levnější,ale pomůže jen na cca 400-500 km v kuse,pak začne prdel bolet taky.Aspoň podle toho co píšou na zahraničních fórech.Každopádně je fakt,že originál je sračka,po hodině z toho taky odpadávám bolestí.

Ondráš (Člen)
30.06.2008 10:14:55
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

S tou prdelí...
Na vístavě jsem viděl nějaký vzuchový polštář a říkal, že je to lepší než gel, že se to líp přizpůsobí.
Bohužel to podle mě mělo 2 nevýhody.
Zaprvé to stálo asi 3 tis.
Zadruhé to bylo v textilním obalu, takže při svižné (ani ne ostré) to bude klouzat.

To jsou moje postřehy. A že by se na tom sedělo nějak extrovně... Bylo to na mě moc měkké.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Timerobber (Člen)
05.07.2008 23:00:36
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Sorry že to tu furt zasírám, ale holka je na chatě, tak jsem si hrál se zadním tlumičem a vozil jsem se dnes sám..
Dal jsem péro na nejměkčí a útlum taky. To nešlo, byl z toho takovej opilej a nejistej pocit a připadalo mi to, jako když je to vymlácený, jako že je tlumič na odpis. Nejtvrdší je dobrý, ale až moc tvrdý. Nakonec jsem skončil u ideálu, kterej funguje naprosto parádně, bez chyby, to je tovární dvojka útlum a čtyřka péro. Takže nic světobornýho se pokud jde o tlumič, nestalo.
No, zajímavý je, že bez ohledu na posaz a všecky blbosti kolem, dal jsem v kuse sto kiláků a byl jsem naprosto svěží, blbnul jsem při každý zatáčce, i dálnice perfektní, nic mě nebolí, mohl bych jezdit donekonečna. Kočička na hraní, pohoda, jak na kole.
Tedy ta hrůza, co jsem popisoval, se děje jen s kuframa a holkou. Na Bandita nedám dopustit, zatím nejlepčí naháč (podvozek, zátah a vůbec), na kterém jsem jel, jsem tedy doslova nadšen. Neprodám nikdy.
Všem díky za rady a názorygood, z tohohle všeho mi přijde, že důvod utahaných a bolavých zad, krku a celého těla je buď proto, že Bandaska prostě pro dva není, nebo se mi jako začátečníkovi, projevuje syndrom učení se (jako když jste prvně na lyžích a po 3 dnech padání, zvedání se, zatínání všeho, i toho, co k lyžování netřeba jste na hadry, druhej a třetí rok už jezdíte s cvikem a noblesou, bez namožení a pádů)..
Budem jezdit a vychytávat polohy, posezy, prostě se pokusíme přivyknout. Proboha přece nejsme mezi tisícema Banditích cestovatelů jediný exoti, co je všechno bolí...idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Lihy (Člen)
06.07.2008 08:36:29
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Hele, ještě mě napadlo...možná blbost, ale co kdyby. Jak si psal, že holka se drží tebe...to je asi na ty záda taky nápor, ale je fakt že ty madla sou dost na hovno. Co zkusit koupit takovej ten koženej cajk na nádrž (

http://www.bagster.com/newcata/1305C

  ) dělá to taky třeba Baxter a zajít k sedláři co dělá cajky na koně a nechat si tam udělat nějaký madla. Sice by to asi nevypadalo nijak cool a IN, ale určitě by to pomohlo a co si budem povídat, když naložíš motorku (kór bandasku) kuframa a další bagáží, tak stejně vypadá jak přeplněnej kontejnerbigsmile

Timerobber (Člen)
06.07.2008 11:32:34
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Lihy:
Díky za tip, předám návrh vejš bigsmile


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
maňas (Člen)
06.07.2008 11:35:29
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

no do teď sem si myslel,že bandit patří mezi ty pohodlnější a to i pro batoh,ale každý má holt jiný názor,pak už jen otázka vyměnit stroj,nebo batoh ?smile1bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Timerobber (Člen)
06.07.2008 11:38:42
Offline

Re: Bandit 12 S jako touring moto? Pomozte..

Maňas:
Ani jedno, ani druhý, to je důvod, proč tu vopruzuju a jsem za pussy.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr