Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Další z idiotů na silnici

Jarken (Člen)
11.06.2008 18:23:18
Offline

Další z idiotů na silnici

http://www.youtube.com/watch?v=5pqGaMpC … re=related

Pokud by se mi povedlo postavit se, má první činnost by byla utlouci ho něčím fuck ...třeba helmou cool ... pak bych se osvobodil s odvoláním na nutnou obranu s tím, že jsem zlikvidoval nebezpečného škůdce no né?No ano! smokin


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.06.2008 18:33:05
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

aspoň vím na koho se obrátit v případě ,že bych někoho takhle umlátilbigsmilebigsmile...jinak ten dědek je fakt pěknej idiot.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
richie (Člen)
11.06.2008 18:41:09
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

pussy fuck starej deda ma reakcni dobu stejnou jako ja po 3 pivech, proc bych pak ja nemohl ozralej ridit, kdyz on ridit muze? :D :D beer


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
mr.BSE (Člen)
11.06.2008 18:45:35
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

jaka tam byla max. povolena rychlost?
par procent z viny bude mit i bajker, jako vzdy.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Progear 650 (Člen)
11.06.2008 18:59:12
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

podle me ten kluk ani nemusel jet rychle... tam mohlo bejt povoleny klidne i kilo, jenže ten děda jel tak dvacet.....sick


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
11.06.2008 19:06:18
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

Nějak nechápu toho motorkáře... Proč když viděl, že tam přejíždí auto, tak ho neobjel zleva... Byl uplně v na pravé straně pruhu. Místa tam měl podle mě dost...surprised

Dědovi to trvalo poněkud déle, navíc přes 2 pruhy, ale...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
11.06.2008 22:05:11
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

Ondráš psal:

Nějak nechápu toho motorkáře... Proč když viděl, že tam přejíždí auto, tak ho neobjel zleva... Byl uplně v na pravé straně pruhu. Místa tam měl podle mě dost...surprised

Dědovi to trvalo poněkud déle, navíc přes 2 pruhy, ale...help

Myslím že ten bajker byl tvrdě na brzdách,pak nezatočíš ani vo metrsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
11.06.2008 22:50:36
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

To jo... Na brzdy šel vostře... Asi tady asi tady zapůsobila fixace na cíl... Já bejt na jeho místě asi bych dopadl stejně. Kamera zkresluje...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
12.06.2008 00:57:48
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

Progear 650 psal:

podle me ten kluk ani nemusel jet rychle... tam mohlo bejt povoleny klidne i kilo, jenže ten děda jel tak dvacet.....sick

Ono ani tak nešlo o rychlost, jakou ten děda jel, ale o způsob přejíždění skoro z levýho pruhu ke kraji idontknow

Snad to v tomto případě nedopadlo tragicky. Děda by zasloužil pořádně nakopat ass


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Progear 650 (Člen)
12.06.2008 08:06:28
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

spidys psal:
Progear 650 psal:

podle me ten kluk ani nemusel jet rychle... tam mohlo bejt povoleny klidne i kilo, jenže ten děda jel tak dvacet.....sick

Ono ani tak nešlo o rychlost, jakou ten děda jel, ale o způsob přejíždění skoro z levýho pruhu ke kraji idontknow

Snad to v tomto případě nedopadlo tragicky. Děda by zasloužil pořádně nakopat ass

Njn, nevim jestli by to moje nervová soustava zvládla, kdybych se mohl zvednout, tak bych se asi neudržel.... A děda by měl nakopanouass fest....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Honzah (Člen)
14.06.2008 10:35:27
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

Že to je řidič idiot je jasné. Podle čeho jste poznali, že to byl dědek? Není to jen vaše fobie?

Fik-B6S (Člen)
14.06.2008 10:42:06
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

Honzah psal:

Že to je řidič idiot je jasné. Podle čeho jste poznali, že to byl dědek? Není to jen vaše fobie?

Podle více faktoru:
1. naleštěnej veterán
2. Plešatá šedivá hlava
3. Styl oblečení

Je mi jasné že plešata je polovička zdejších ale když sečtety všechyn postřehy tak to byl důchodce...bigsmilebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
jennys (Člen)
14.06.2008 14:19:55
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

Tak přesně tohle je důvod, proč se kolikrát zbytečně rozbije spousta z nás, nemyslím tím idiota v plechovce, ale tzv. mentální trénink řešení krizovek, nevím sice, jestli by to pomohlo, ale myslím, že špatně zvolil strategii brzdit za každou cenu, kdyby rázně zatlačil levou do řídítek, tak se mu hravě vlevo vyhne a ještě mu stihne ukázatfuck
Ondráš má pravdu, mnohdy leknutí a fixace na cíl zapůsobí hůř než naučené reakce.

mi (Člen)
16.06.2008 15:51:40
Offline

Re: Další z idiotů na silnici

Jarken psal:

http://www.youtube.com/watch?v=5pqGaMpCGQo&feature=related

Pokud by se mi povedlo postavit se, má první činnost by byla utlouci ho něčím fuck ...třeba helmou cool ... pak bych se osvobodil s odvoláním na nutnou obranu s tím, že jsem zlikvidoval nebezpečného škůdce no né?No ano! smokin

typický typický typický todle je tet v létě vydět furt protože jezdí důchodci na dovolený. zrovna dnes něco podobného v Č.B. na nádražní. prostě typický headshake


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr