Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...vražedné závody :))

osiris (Člen)
11.06.2008 21:34:41
Offline

...vražedné závody :))

http://zpravy.idnes.cz/video-vrazedne-z … domaci_jba
...a prej vo peníze :))

ps: nedal jsem to sem pro nadávání, ale pro pobavení ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
11.06.2008 21:48:52
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Víc aut tam snad ani potkat nemohli..bigsmile
..do zatáček jak připosraný..idontknowsmile1No né??surprised

Mám tajnou informaci, že už se chystá vopatření v železňáku..bad..nejdřív to měly bejt retardéry..teď zas snad vymejšlej něco jako frézovaný díry..idontknow
Ovšem ta firma,co jim tam dělala nedávno koberec s tím absolutně nesouhlasí...jinak se bude distancovat od záruk apod. pussyiny..(údajně)..smile1


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
11.06.2008 22:00:18
Offline

Re: ...vražedné závody :))

...no vona taky vobrazovka kurevsky zpomaluje bigsmile to si ale prdel nedělám ...výjimečně redface smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
11.06.2008 22:01:45
Offline

Re: ...vražedné závody :))

..šak já netvrdim,že jedou pomalu..jen,že to hovno klopěj..smile1
..a mě se právě zdá,že spíš záznam ještě zrychluje no..idontknow


PURE NAKED BIKE!
Jarken (Člen)
12.06.2008 06:56:12
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Bych řekl, že jedou docela na pohodu surprised, přestupek jedině plná čára a žádnou nebezpečnou situaci jsem tam neviděl headshake !

Navíc nevím co furt prudí v článku s tím železňákem, co si pamatuji z masofky tak jde o nějakých 5-6 Km, docela krátký úsek bad , to jsem tam poznal jiné, mnohem zajímavější úseky-kolem Jizery, pak ten Kořenov nebo jak - to byla libofka good no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
12.06.2008 08:06:34
Offline

Re: ...vražedné závody :))

...bože to sou zase blitkyheadshake ...já mam pocit, že novináří mocí mermo chtěj slyšet, že každej biker je členem ňákýho vopravdu hustýho gengu, co jede f ilegálních závodech, drogách, kvérech a únosechidontknow...pag by snat byli spokojenýheadshake ...a to videjo??? ...řek bych, že jede dost paštiku, uš jen dyš se podivam na to jag má nohy "na kačera"idontknow ...dyby jel vječí náklon, tag si ubrousí palceidontknowheadshakebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
12.06.2008 08:18:15
Offline

Re: ...vražedné závody :))

souhlas Fildo, sedí na tom jak pan radní...bigsmile Co se týče provozu, tak blbejší chvíli si fakt vybrat nemohli....headshake


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Michal Dk (Člen)
12.06.2008 08:58:52
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Včera článek na novinkách:Zkráceně:Motorkář nechtěl zastavit na výzvy policie až narazil do policejního vozu.A von to kokot na skůtru a bez přilby a ještě měl zákaz řízení.Dřív se psalo řidič malého motocyklu nebo řidič skůtru ale dnes kvůli senzaci a nasírání veřejnosti je každej motorkář.bad

misi (Člen)
12.06.2008 09:07:36
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Filous psal:

...bože to sou zase blitkyheadshake ...já mam pocit, že novináří mocí mermo chtěj slyšet, že každej biker je členem ňákýho vopravdu hustýho gengu, co jede f ilegálních závodech, drogách, kvérech a únosechidontknow...pag by snat byli spokojenýheadshake ...a to videjo??? ...řek bych, že jede dost paštiku, uš jen dyš se podivam na to jag má nohy "na kačera"idontknow ...dyby jel vječí náklon, tag si ubrousí palceidontknowheadshakebigsmile

Počkej woe..... ještě se bude psát o těchhle stránkách že tu jsou největší hovada protože tu hroznou vražednou jízdu gangů zkomentovali jako light dýchánek... bigsmilebigsmilebigsmile

a taky že za každým slovem píšou pussypussypussyheadshake

bigsmile


Blu one.... old one
jardagsf (Člen)
12.06.2008 09:23:05
Offline

Re: ...vražedné závody :))

........na to jag má nohy "na kačera"........
sem poprskal mnitor woebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
ps nebylo to bmw???surprisedhelpcoolbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Loser (Administrator)
12.06.2008 09:57:46
Offline

Re: ...vražedné závody :))

ta diskuse pod clankem je opet velice hodnotna. Co tam nekteri plechovkari dokazi vyblejt idontknowidontknowheadshake..... se zacinam bat vyjet na silnici i na detsky trikolceidontknowbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Progear 650 (Člen)
12.06.2008 10:20:13
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Loser psal:

ta diskuse pod clankem je opet velice hodnotna. Co tam nekteri plechovkari dokazi vyblejt idontknowidontknowheadshake..... se zacinam bat vyjet na silnici i na detsky trikolceidontknowbad

sem si tu diskuzi snad ani neměl číst.... někteří jsou tam opravdu velice chytří...sick


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
qwerty (Člen)
12.06.2008 10:29:58
Offline

Re: ...vražedné závody :))

libi se mi tam rady typu : Rada ostatnim ridicum muze byt jen jedna...hrozi-li kolize s motocyklistou, nestrhavat to do pangejtu nebo jineho vozu, ale vytrvat. Jsou pomerne dobre sance, ze to nejvic odnese ten pravy.

no nevim pri 160 km/h celne potkat nejakou ochcavku tak motorkar na miste a vsici v aute tez ... a kdyby uhli se nikomu nic nestane sou fakt rady k preziti badbadbad... to je fakt hnus co tam blijou nekteri lidi za sracky sicksicksick


WD club member.
karlos100 (Člen)
12.06.2008 10:37:45
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Loser psal:

ta diskuse pod clankem je opet velice hodnotna. Co tam nekteri plechovkari dokazi vyblejt idontknowidontknowheadshake..... se zacinam bat vyjet na silnici i na detsky trikolceidontknowbad

A to jsme se tu nedávno bavili,jak se plechovkáři lepšej,uhejbaj a dávaj bacha.
Ti pitomci z diskuze jsou přesně ta sbírka spravedlivejch hovad,co by zasloužila
přes držku.sick
měli by jsme se všichni přiznat,že jsme vyfetovaný vymázla,co na přechodech vražděj
důchodce a žerou malý děti. Z těch diskuzí je mi fakt na blití,a většina těch kreténů
viděla motorkáře jen na záběrech z televize Hovna(čti Nova)idontknow


...a bude hůř!
misi (Člen)
12.06.2008 10:44:11
Offline

Re: ...vražedné závody :))

karlos100 psal:
Loser psal:

ta diskuse pod clankem je opet velice hodnotna. Co tam nekteri plechovkari dokazi vyblejt idontknowidontknowheadshake..... se zacinam bat vyjet na silnici i na detsky trikolceidontknowbad

A to jsme se tu nedávno bavili,jak se plechovkáři lepšej,uhejbaj a dávaj bacha.
Ti pitomci z diskuze jsou přesně ta sbírka spravedlivejch hovad,co by zasloužila
přes držku.sick
měli by jsme se všichni přiznat,že jsme vyfetovaný vymázla,co na přechodech vražděj
důchodce a žerou malý děti. Z těch diskuzí je mi fakt na blití,a většina těch kreténů
viděla motorkáře jen na záběrech z televize Hovna(čti Nova)idontknow

počkej a nejsme jako jo ?

bigsmile


Blu one.... old one
Filous (Člen)
12.06.2008 10:46:21
Offline

Re: ...vražedné závody :))

...dejte jim na tu diskuzi votkas na tudle naší debatusurprised ...ať je prdelbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
12.06.2008 10:56:43
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Včera jsem se o tom bavil s kamarádem. Motorky nemá rád, myslí si, že to jsou všichni debilové. Jako příklad uváděl, že ho někdo předjížděl v zatáče, kde se bojí i on když jezdí v autě (Daewoo Matiz).
Prý předjíždíme na místech, kde on by v životě nepředjížděl, protože je to riskantní, když vidí, že v protisměru něco jede, že by to nemusel stihnout...

Jen tak mimochodem jsem se ho zeptal kolik toho najezdil. Povídá:
Teď mam na tachometru 56 tis. Když jsem začal před 5 lety jezdit bylo tam 42 tis.surprised

Ať se na mě nezlobí, ale má hovnonajeto, navíc na motorce nikdy nejel, nedokáže pochopit, že motorka je užší, lépe akceleruje, lépe brzdí...

Tak ještě chvíli nadával, že se podle toho jak jezdíme musí 80% motorkářů zákonitě zabít. Že motorka je pro své okolí nebezpečnější než auto... Tak jsem se mu ještě chvíli smál a párkrát mu zopakoval, že až bude mít v autě naježdíno alespoň to co já na motorce, tak si o tom můžeme pobavit znovu. Prý se ale nic nezmění, protože to není o tom kolik má člověk naježdíno.headshake

Naposled jsem se zasmál a popřál mu dobou noc.cool Rozhovor s takovýma lidma nemá cenu.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
12.06.2008 11:00:27
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Ondráš: ...sem teď viděl v TV, že motka nebrzdí líp jak auto idontknow

osiris (Člen)
12.06.2008 11:05:28
Offline

Re: ...vražedné závody :))

...jj jsem pro good mázněte tam někdo (kdo jste tam zaregistrovanej) odkaz sem do týhle diskuze, ať je prdel bigsmile bigsmile


ondrášoj: s těma brzdama pocitově jo, ale jinak má mašina brzdnou dráhu delší


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
12.06.2008 11:07:58
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Pro-
misi: Jasně že jsme smažky a vrahounibigsmile,já jen rád pivogood a ne fet.
Ondráš: přesně o těhle mluvím,si narazil na perfektní vzorek sráčesick
Filous: když jsem tě viděl lítat,se nedivím,že tě ten borec z videa přivádí k smíchubigsmile


...a bude hůř!
Filous (Člen)
12.06.2008 11:13:52
Offline

Re: ...vražedné závody :))

karlos100 psal:

Pro-
misi: Jasně že jsme smažky a vrahounibigsmile,já jen rád pivogood a ne fet.
Ondráš: přesně o těhle mluvím,si narazil na perfektní vzorek sráčesick
Filous: když jsem tě viděl lítat,se nedivím,že tě ten borec z videa přivádí k smíchubigsmile

...nemyslim si vo sobje, že bych byl ňákej střelecsurprised ...jen mi to video z mýho pohledu přišlo jako tag trochu turistika...a vono mezi námi, f tak hustym provozu se ani kudla ject nedá, páč tři předjedeš a za štvrtym brzdíš na čtyrycet a tag furt dokola, coš je vopruz...nejlepčí je to v Brodě vopravdu navečír ve fšední den a nebo f sobotu votpoledne, to sou fšichni doma, na chalupách nebo u píva...

P.S. ...dejte jim ten votkas, já se chci pobavitbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
12.06.2008 11:24:17
Offline

Re: ...vražedné závody :))

sem ho tam poslal,
jen jsem pussypočítačověnegramotná a neumím ho zvýraznit,
snad si ho ta idiotenbande dokáže zkopírovat do lišty.
Alespoň budou muset pro reakci něco udělatbigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
12.06.2008 11:31:37
Offline

Re: ...vražedné závody :))

to Ondráš:tak to jsi trefil fakt na borce.Myslím,že skoro každej známe někoho kdo takhle jezdí.S lidma kteří najezdí 12 tis. za 5 let a ještě v autě si nemám co říct a proto od takových debat odcházím...já to najezdím na motorce za rok.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
12.06.2008 11:40:23
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Jarken psal:

Bych řekl, že jedou docela na pohodu surprised, přestupek jedině plná čára a žádnou nebezpečnou situaci jsem tam neviděl headshake !

Navíc nevím co furt prudí v článku s tím železňákem, co si pamatuji z masofky tak jde o nějakých 5-6 Km, docela krátký úsek bad , to jsem tam poznal jiné, mnohem zajímavější úseky-kolem Jizery, pak ten Kořenov nebo jak - to byla libofka good no né?No ano!

jako trasa Tanvald Desná Kořenov a pak na Harachov je fakt luxus nebo nejed na Harachov,ale pokračovat na Rokytnici podle vody.bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
12.06.2008 11:41:20
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Filous psal:

...nemyslim si vo sobje, že bych byl ňákej střelecsurprised ...jen mi to video z mýho pohledu přišlo jako tag trochu turistika...a vono mezi námi, f tak hustym provozu se ani kudla ject nedá, páč tři předjedeš a za štvrtym brzdíš na čtyrycet a tag furt dokola, coš je vopruz...nejlepčí je to v Brodě vopravdu navečír ve fšední den a nebo f sobotu votpoledne, to sou fšichni doma, na chalupách nebo u píva...

P.S. ...dejte jim ten votkas, já se chci pobavitbigsmile

Jen nech na hlavěgood
než jsem viděl CECkysurprised,sem si myslel,že jezdim rychleredface
Ale máš pravdu,že si ty paka vybrali skvělej a hustej provozheadshake
Taky máme na západě pár slušnejch zatáček smile1


...a bude hůř!
Ondráš (Člen)
12.06.2008 11:45:11
Offline

Re: ...vražedné závody :))

2 mour + vosiris: Tak to je možný. Já to neměřil. Musel bych se zeptat pana prof. Kovandy.

Televizi nevěřím. Možná pokud je pod tím podepsaný BESIP, UAMK... Ale že to jsou nějaké jejich analýzy... To beru s rezervou.headshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
12.06.2008 11:48:43
Offline

Re: ...vražedné závody :))

2 Mour + Osiris: Ona asi taky jde o to jaká motorka v porovnání s jakým autem... Třeba ten jeho Matiz...?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
12.06.2008 11:49:43
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Ondráš psal:

2 mour + vosiris: Tak to je možný. Já to neměřil. Musel bych se zeptat pana prof. Kovandy.

Televizi nevěřím. Možná pokud je pod tím podepsaný BESIP, UAMK... Ale že to jsou nějaké jejich analýzy... To beru s rezervou.headshake

...no bylo ta na 1 nebo 2 ...takový ten pořad - šot o bezpečnosti ( asi Besip, jak tam jezdí všude renolty a moderuje to ten herecidontknow )

Ondráš (Člen)
12.06.2008 11:58:17
Offline

Re: ...vražedné závody :))

A co přesně porovnávali?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
12.06.2008 12:09:42
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Na letišti jela vedle sebe motorka (nějaký plasťák) a renolt ...porovnávali brzdnou dráhu, snad tuším okolo 50 km/h, jak za sucha tak na mokru ...a renolt na tom byl lípidontknow

Meloun (Člen)
12.06.2008 12:13:10
Offline

Re: ...vražedné závody :))

..no tak třeba proti mýmu "autu" brzdí motorka líp..ale jen ta s dobrýmy brzdama..žádnej čoprass
Na autě brzděj všechny kola..svinská styčná plochy gumy s asfaltem..možnost brzdit v zatáčce atd..
Na motorce v podstatě jen předek,páč zadkem ubrzdíš pussy a v náklonu brzdit je dost vo hubu..


PURE NAKED BIKE!
Kakin (Člen)
12.06.2008 12:14:14
Offline

Re: ...vražedné závody :))

TO sem viděl taky a myslím že je všeobecně známý že motorka brzdí hůř jak auto .... tuším že tam byl nějakej obyč osobák a proti tomu DUcati Monster ............ samozřejmě je rozdíl Matiz proti R6 nebo tak něco ale i tak ............ ať si namlouvá kdo chce co chce tak auto má dycky mnohem větší jistotu bezpečnýho zabrždění než motorka ............ teda solidní auto .... bigsmile

Ondráš (Člen)
12.06.2008 12:14:55
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Mour psal:

Na letišti jela vedle sebe motorka (nějaký plasťák) a renolt ...porovnávali brzdnou dráhu, snad tuším okolo 50 km/h, jak za sucha tak na mokru ...a renolt na tom byl lípidontknow

OK. Asi mám falešné pocity.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
12.06.2008 12:19:58
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Jarken psal:

Bych řekl, že jedou docela na pohodu surprised, přestupek jedině plná čára a žádnou nebezpečnou situaci jsem tam neviděl headshake !

tak nevím,no,na můj fkus tam bylo toho předjíždění v zatáčkách do protisměru,kam nemohl vidět víc než dost,stačilo jen potkat v protisměru někoho rychlejšího a asik by těžko uhýbal, nemluvě o tom těsném předjíždění kolon,to už pak stačí,aby si jen někdo třeba měnil cédéčko a strhnul trošku volant, nebo uhýbal díře a maník by ležel. Asi sem na todle vopatrnej,na druhů stranu mě za 17 roků co jezdím nikdo nikdy neohrozil a neměl sem vyloženů krizovfku způsobenou nevhodnou jízdou. Nemám nic proti sportovní jízdě a na pravidla kašlu,jezdím taky rychle,ale sou určitý pravidla,kerý neporušuju a nemám tím na mysli zrovna dopravní pravidla,spíš pravidla zravého rozumu. Nepředjíždím tam kde nevidím,páč nebudu spoléhat na to,že ten z protisměru uhne,nebo že se tam dyžtak nějak vlezu,stejně tak kolonu předjíždím s odstupem,páč dycky se najde nějakej trůba co nekoukne do zrcátka a začne předjíždět, atd


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
status_quol (Člen)
12.06.2008 12:48:11
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Koldan psal:
Jarken psal:

Bych řekl, že jedou docela na pohodu surprised, přestupek jedině plná čára a žádnou nebezpečnou situaci jsem tam neviděl headshake !

tak nevím,no,na můj fkus tam bylo toho předjíždění v zatáčkách do protisměru,kam nemohl vidět víc než dost,stačilo jen potkat v protisměru někoho rychlejšího a asik by těžko uhýbal, nemluvě o tom těsném předjíždění kolon,to už pak stačí,aby si jen někdo třeba měnil cédéčko a strhnul trošku volant, nebo uhýbal díře a maník by ležel. Asi sem na todle vopatrnej,na druhů stranu mě za 17 roků co jezdím nikdo nikdy neohrozil a neměl sem vyloženů krizovfku způsobenou nevhodnou jízdou. Nemám nic proti sportovní jízdě a na pravidla kašlu,jezdím taky rychle,ale sou určitý pravidla,kerý neporušuju a nemám tím na mysli zrovna dopravní pravidla,spíš pravidla zravého rozumu. Nepředjíždím tam kde nevidím,páč nebudu spoléhat na to,že ten z protisměru uhne,nebo že se tam dyžtak nějak vlezu,stejně tak kolonu předjíždím s odstupem,páč dycky se najde nějakej trůba co nekoukne do zrcátka a začne předjíždět, atd

jo je fakt že předjíždět těsně kolem aut mi taky nedělá dobře ale vono to video trošku zkresluje má monohem užší zorný pole takže von toho vidí mnohem víc než co je vidět na tom videu.. osobně mi to extra zběsilá zabijácká jízda taky nepřišla čimž teda nechci tvrdit že bych jim ujel

nicola.foxx (Člen)
12.06.2008 14:16:27
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Co dodat? Ta cesta je tam fakt paradni a zas bych si to zopakoval. A ta hudba k tomu - - - fakt vyborna goodgood. A kecy nekterejch plechovkaru ?? No a co, at si kecaj. Stejne jsou to takovy vocasove co by mohli delat akorat tak politiku.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lihy (Člen)
12.06.2008 15:05:57
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Koldan psal:
Jarken psal:

Bych řekl, že jedou docela na pohodu surprised, přestupek jedině plná čára a žádnou nebezpečnou situaci jsem tam neviděl headshake !

tak nevím,no,na můj fkus tam bylo toho předjíždění v zatáčkách do protisměru,kam nemohl vidět víc než dost,stačilo jen potkat v protisměru někoho rychlejšího a asik by těžko uhýbal, nemluvě o tom těsném předjíždění kolon,to už pak stačí,aby si jen někdo třeba měnil cédéčko a strhnul trošku volant, nebo uhýbal díře a maník by ležel. Asi sem na todle vopatrnej,na druhů stranu mě za 17 roků co jezdím nikdo nikdy neohrozil a neměl sem vyloženů krizovfku způsobenou nevhodnou jízdou. Nemám nic proti sportovní jízdě a na pravidla kašlu,jezdím taky rychle,ale sou určitý pravidla,kerý neporušuju a nemám tím na mysli zrovna dopravní pravidla,spíš pravidla zravého rozumu. Nepředjíždím tam kde nevidím,páč nebudu spoléhat na to,že ten z protisměru uhne,nebo že se tam dyžtak nějak vlezu,stejně tak kolonu předjíždím s odstupem,páč dycky se najde nějakej trůba co nekoukne do zrcátka a začne předjíždět, atd

si taky myslim že v těch zatáčkách to předjíždění bylo trochu moc...vzhledem k tomu že šlo o železňák kde ti v protsměru může letět motorka jak z praku.. Jinak někdy taky "předjíždim na těsno" ve městě to ani jinak nejde, a v málo přehlednejch místech to dělám taky bo co kdyby mi proti vyjel někdo stejnej jak jábigsmile

Borák (Člen)
12.06.2008 23:42:11
Offline

Re: ...vražedné závody :))

a proto co??
proto tam jezdim f tejdnu a sám cool
pjegně vod Vrchlabí přes Rokytnici ,Kořenov a Tanvald smokin
f Iron Brodu na benzině to votočim a z5


...nikdo nevojebe Ježíše...
REX (Člen)
13.06.2008 00:43:09
Offline

Re: ...vražedné závody :))

no jofuck....po dlouhé době se tam někdo rozbácne a nějakej kokot novinářskej se toho hned chytne!!!!!fuck(no jo peníze)

mam takovej pocit, že už dlouho nikno vevytáhl Dubou! nebo se pletu a jen jsem si toho nevšiml!???


jdu radši na wine


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Jarken (Člen)
13.06.2008 07:20:30
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Borák - tuhle trasu Ti docela závidím good  no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
huskyb12 (Administrator)
13.06.2008 08:25:04
Offline

Re: ...vražedné závody :))

proč tu řešíte brzdy, motorka nikdy nemůže brzdit jako auto - a proto řiká motorkářký pravidlo " nic neubrzdíš, všemu musíš uject" ;)
ty jantaři rozhodně nejedou palici a už vůbec nejedou bezpečně ...
problém mezi motorkama a autama je v toleranci na straně autařů - my budem dycky rychlejší než voni, což některý nerozdejchaj - opět se stačí projet na jih vod našich hranic, aby člověk pochopil, jak to má fungovat - tady si každej vořežprut řeší svoje mindráky na nejslabších ( nejvohroženějších ) účastníkách sil . provozu - chodci, kolaři a bajkeři ...


ale di, Ty brepto ...
tomB12 (Člen)
13.06.2008 08:59:25
Offline

Re: ...vražedné závody :))

No tak podle statistik je průměrný věk vozového parku v ČR 14 let, tak si troufám říct že i 10 let starý banďour brzdí líp než 14 let staré auto.

K.a.s.y.m. (Člen)
13.06.2008 11:22:08
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Borák psal:

a proto co??
proto tam jezdim f tejdnu a sám cool
pjegně vod Vrchlabí přes Rokytnici ,Kořenov a Tanvald smokin
f Iron Brodu na benzině to votočim a z5

to se tak někdo má když to má za kopcem smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
13.06.2008 11:42:20
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Jarken: Zas máme Makov good a Pšánskej mi říkal, že jsou opravené Šance - Ostravice, Hamry, Bílásurprisedgoodbigsmile

sonyk (Člen)
13.06.2008 12:06:53
Offline

Re: ...vražedné závody :))

takovyhle videa so jen voda na mlyn medii a jeste vic hazet spinu na motorkare. kurva dyt pice v aute delaj to sami bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Jarken (Člen)
13.06.2008 12:11:42
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Mour - jo bigsmile !Hamry jsou od vršku od Šance až po křižovatku Bílá-Turzovka v novém asfaltu až na úsek nějakých cca 300 m, kde jim asi asfalt došel surprised!Už jsem to jel a možná zítra opět smile1 , neb chceme skožuchem na Harmanec pokud nebude chcát evil !


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
tomB12 (Člen)
13.06.2008 12:16:03
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Jarken psal:

Mour - jo bigsmile !Hamry jsou od vršku od Šance až po křižovatku Bílá-Turzovka v novém asfaltu až na úsek nějakých cca 300 m, kde jim asi asfalt došel surprised!Už jsem to jel a možná zítra opět smile1 , neb chceme skožuchem na Harmanec pokud nebude chcát evil !

Těch 300 metrů je kde? Co nový asfalt klouže?

Jarken (Člen)
13.06.2008 13:08:14
Offline

Re: ...vražedné závody :))

TomB12 - oněch cca 300 m nebo kolik je kousek před Starými Hamrami, nechali tam kupodivu starý hrbolatý, zaplátovaný asfalt headshake , není to zfrézované, jen tak jak to bylo smile1 .

Když jsem tam jel naposledy po tom novém koberci tak jsem příliš dobrý pocit ještě neměl, bylo to až moc čerstvě položené a někde ještě vzlínali loužičky smile1, takže jestli to klouže Ti nepovím - nezkoušel jsem raději no né?No ano! bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
tomB12 (Člen)
13.06.2008 14:20:32
Offline

Re: ...vražedné závody :))

Jarken psal:

TomB12 - oněch cca 300 m nebo kolik je kousek před Starými Hamrami, nechali tam kupodivu starý hrbolatý, zaplátovaný asfalt headshake , není to zfrézované, jen tak jak to bylo smile1 .

Když jsem tam jel naposledy po tom novém koberci tak jsem příliš dobrý pocit ještě neměl, bylo to až moc čerstvě položené a někde ještě vzlínali loužičky smile1, takže jestli to klouže Ti nepovím - nezkoušel jsem raději no né?No ano! bigsmile

to Jarken, dík za info good Doufám jen, že to taky neposypávali celé tím pojebaným písečkem. Kolem Těšína teď dodělávají obchvat a tu finální vrstvu posypali celou jako kdyby mrzlo bad

Pšán (Člen)
13.06.2008 14:38:04
Offline

Re: ...vražedné závody :))

..byl jsem Šance prubnout předminulý víkend a už to bylo gut..asfalt už nebyl ganc černy,už byl trochem vyšisovany,žádný bordel a ten kousek starého asfaltu se dá skousnout bo je to jen dolů a nahoru bez zatáčky..jen ještě nebyly namalovane lajny a někteří z toho byli v pasti..bo jak nemají podle čeho jezdit,tak se tam motají jak ovce..kromě toho je to good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr