Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » chcipa

mlpoo (Nový člen)
17.06.2008 18:50:26
Offline

chcipa

Zdar chlapi nevedel by nekdo cim to muze bejt? Pri nastartovani na volnobeh bezi ale jak dojedu na krizovatku a necham zarazeno a drzim spojku tak zacnou kolisat otacky a zdechne ale stane se to i na volnobeh ne tak casto ale stane.

mr.BSE (Člen)
17.06.2008 19:16:22
Offline

Re: chcipa

Mas nizkej volnobeh a nevypina ti spojka.
Nevim co mas za model (PROTOZE NEMAS VYPLNENEJ PROFIL fuck )
takze si stelovacim koleckem zvedni volnobeh (bud na kraju, nebo mez 2, a 3, karbem - podle modelu)
A pritahni si lanko na spojce a bude to good

A vypln si ten profilevil


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
18.06.2008 09:17:07
Offline

Re: chcipa

...neřek bych, že je to nískym volnobjehem, páč esi kolísaj votáčky, tag bych to spíš tipoval na rozhozený podtlaky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Monty Jack (Člen)
18.06.2008 10:03:26
Offline

Re: chcipa

No hlavně je divný, že to chcípá jen při zařazeno a zmáčklé spojce, takže před podtlakama bych seřídil tu spojku, páč na volnoběh a neutrál to píše že jede.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
mr.BSE (Člen)
18.06.2008 10:53:59
Offline

Re: chcipa

Filous psal:

...neřek bych, že je to nískym volnobjehem, páč esi kolísaj votáčky, tag bych to spíš tipoval na rozhozený podtlaky...

Kamosovi tohle delala bandaska taky, po serizeni podtlaku to bylo lepsi, ale ne dobry. Volnobeh se drzel od 900-1200 cca.  Stacilo zvednou na cca 1100 a pohoda.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mi (Člen)
18.06.2008 21:40:37
Offline

Re: chcipa

na eNku my to dělalo taky a stačilo vymenit svýčky a udělat podtlaky...smile1


svět je cirkusovej stan
kallmpav (Člen)
25.06.2008 12:30:58
Offline

Re: chcipa

No, tak se taky zeptam..... normalne jedu a zacne mi ztracet vykon a chcipne motor, blby je ze to dela behem jizdy a ne pravidelne cca 1x za 50km. Motor pak natartuju jen na plnej sytic jinak nechytnehelp. Celkem me to stve, tak kdyby nekdo vedel cim to muze byt tak by mi to pomohlo. Mam B6, 03


hm :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
25.06.2008 12:36:34
Offline

Re: chcipa

Ze začátku bych začal jestli nemáš ucpaný odvětrání nádrže.....potom kohout jestli má dobrej průtok...potom ovládání podtlaku jestli v tý hadičce není někde dirka pak by ti nemusel otevřít podtlakem uplně kohout a pří větší palbě ti nestíhá dotýkyt benzín do karbců...potom jestli nemáš skříplou hadičku od kohoutu ke karbcum.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kallmpav (Člen)
25.06.2008 12:45:42
Offline

Re: chcipa

K.a.s.y.m. psal:

Ze začátku bych začal jestli nemáš ucpaný odvětrání nádrže.....potom kohout jestli má dobrej průtok...potom ovládání podtlaku jestli v tý hadičce není někde dirka pak by ti nemusel otevřít podtlakem uplně kohout a pří větší palbě ti nestíhá dotýkyt benzín do karbců...potom jestli nemáš skříplou hadičku od kohoutu ke karbcum.

Ok, dikes mocgood


hm :-)
VikecB12 (Člen)
25.06.2008 12:51:00
Offline

Re: chcipa

a pak ještě jestli tam máš danej palivovej filtr,může být zacpanej. Nebo sítko na kohoutku v nádrži.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kallmpav (Člen)
25.06.2008 13:20:39
Offline

Re: chcipa

Tak pred dvema mesicema jsem ji polozil a az ted jsem na ni zase zacal jezdit, takze si myslim ze to na to bude mit nejakej vliv, jak jsem ji polozil....  Projdu to co jste mi sem psali, jeste jednou diky moc


hm :-)
mr.BSE (Člen)
25.06.2008 15:45:21
Offline

Re: chcipa

ja sem to rozvesil a pak nejel vic jak rok (bylo to po krabicich v garage) a chytla na PRVNI natoceni a bez problemu good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
maňas (Člen)
25.06.2008 19:25:31
Offline

Re: chcipa

K.a.s.y.m. psal:

Ze začátku bych začal jestli nemáš ucpaný odvětrání nádrže.....potom kohout jestli má dobrej průtok...potom ovládání podtlaku jestli v tý hadičce není někde dirka pak by ti nemusel otevřít podtlakem uplně kohout a pří větší palbě ti nestíhá dotýkyt benzín do karbců...potom jestli nemáš skříplou hadičku od kohoutu ke karbcum.

taky mě to dělalo tohle,a byla to přiskřípnutá hadička na nadrži,jedna z nich bigsmilegoodgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
kallmpav (Člen)
25.06.2008 20:15:45
Offline

Re: chcipa

maňas psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ze začátku bych začal jestli nemáš ucpaný odvětrání nádrže.....potom kohout jestli má dobrej průtok...potom ovládání podtlaku jestli v tý hadičce není někde dirka pak by ti nemusel otevřít podtlakem uplně kohout a pří větší palbě ti nestíhá dotýkyt benzín do karbců...potom jestli nemáš skříplou hadičku od kohoutu ke karbcum.

taky mě to dělalo tohle,a byla to přiskřípnutá hadička na nadrži,jedna z nich bigsmilegoodgood


hm :-)
kallmpav (Člen)
25.06.2008 20:16:28
Offline

Re: chcipa

jj, byla priskripnuta, nejak jsem si toho nevsimnul, tak doufam, ze mam po problemucool


hm :-)
Meloun (Člen)
25.06.2008 20:28:39
Offline

Re: chcipa

Jj.byla přiskřípnutá,nějak sis toho nevšimnul,tak doufám,že máš po problémucool

bigsmilebigsmileredface


PURE NAKED BIKE!
Fernet-stock (Nový člen)
01.01.2009 14:35:40
Offline

Re: chcipa

Zdara, taky mám problém. Teď jsem dával novou kostru (nevím proč ale prostě se vypálila a pak to nestartovalo) a taky jsem vyměnil výfuk protože ten co jsem tam měl se vymačkaly nejty na koncovce a foukalo to všude možně jen né kudy by mělo.
Mno a co je teď za problém.. Natočim jí a do 2 minut zdechne když mám kohout na "ON" nebo "RES", takže to vypadá, že vycucnu benzín z hadiček a pak se motor prostě zadusí. Šlape to relativně v pohodě jen když to přepnu na samospád "PRI". To, že by nepropuštěl ten kohout benál je divné, protože když jsem předtím měl sundanou nádrž, tak mi to tím kohoutem chcalo. za 14 dní mi z nádrže uteklo skorem 5 litrů.. takže když ten kohout propouští i když by neměl tak proč to kurňa chcípá?? Nevíte někdo čím by to mohlo být? Díky

B12 2002 33 000km


Dvojitá plná je pruh pro motorkáře...
Bedřich (Člen)
01.01.2009 14:46:17
Offline

Re: chcipa

Fernet-stock psal:

Zdara, taky mám problém. Teď jsem dával novou kostru (nevím proč ale prostě se vypálila a pak to nestartovalo) a taky jsem vyměnil výfuk protože ten co jsem tam měl se vymačkaly nejty na koncovce a foukalo to všude možně jen né kudy by mělo.
Mno a co je teď za problém.. Natočim jí a do 2 minut zdechne když mám kohout na "ON" nebo "RES", takže to vypadá, že vycucnu benzín z hadiček a pak se motor prostě zadusí. Šlape to relativně v pohodě jen když to přepnu na samospád "PRI". To, že by nepropuštěl ten kohout benál je divné, protože když jsem předtím měl sundanou nádrž, tak mi to tím kohoutem chcalo. za 14 dní mi z nádrže uteklo skorem 5 litrů.. takže když ten kohout propouští i když by neměl tak proč to kurňa chcípá?? Nevíte někdo čím by to mohlo být? Díky

B12 2002 33 000km

A co hadička na vodvzdušnění nádrže, není někde přištípnutá jak jsi měl venku nádrž?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Fernet-stock (Nový člen)
01.01.2009 21:31:37
Offline

Re: chcipa

jsem kráva jedna nemytá... zapomněl jsem připojit podtlakovou hadičku ke kohoutu, proto to nedávalo benál do karburátorů jen při samospádu to šlo (nečekaně smile1 ) ... smile1


Dvojitá plná je pruh pro motorkáře...
Billy (Člen)
01.01.2009 22:01:16
Offline

Re: chcipa

ale pokud ti to i tak protejka na ON ci RES tak to neni moc dobry mel sem to na B6 otocil se O krouzek a prestalo to nastesti, melo by to samovolne tect jen na PRI


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Fernet-stock (Nový člen)
02.01.2009 12:07:30
Offline

Re: chcipa

jj to je mi jasný že když protejká i na ON tak je něco špatně. není to nějaký závratný proud. Normálně by sis toho nevšiml jen tak, že když sundáš nádrž tak za několik dní je pod ní louže benzínu.. nejspíš jen špatné těsnění...


Dvojitá plná je pruh pro motorkáře...
killerrebel (Člen)
03.01.2009 00:06:43
Offline

Re: chcipa

mr.BSE psal:
Filous psal:

...neřek bych, že je to nískym volnobjehem, páč esi kolísaj votáčky, tag bych to spíš tipoval na rozhozený podtlaky...

Kamosovi tohle delala bandaska taky, po serizeni podtlaku to bylo lepsi, ale ne dobry. Volnobeh se drzel od 900-1200 cca.  Stacilo zvednou na cca 1100 a pohoda.

Neměl by byt volnoběh cca 1250 ot/min??

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr