Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » 2 nebo 3

luig (Člen)
19.06.2008 16:37:30
Offline

2 nebo 3

Kurva tak jakej?

http://www.polo-motorrad.de/product/156 … ils.0.html

2 nebo 3 póly? Pročet jsem tu starý diskuze a jsem z toho čím dál víc pitomej. Koupit 2pólovej, ze starýho vyškoubnout nějaký dva dráty a ty prohnat timhle, nebo 3pólovej, nebo už kurva jak? bigsmile

PS. Záměrně to dávám do diskuze páč očekávám reakce jaká jsem pussy , ať na to seru projedu si starší siskuze atd bigsmile
Ale kdyby se přeci jenom někdo ozval co a jak tak slibuju že už nikdy nebudu zasírat fórum s ničim co se týče elektriky, fakt slibuju bigsmile


Ne asi
Monty Jack (Člen)
19.06.2008 17:21:47
Offline

Re: 2 nebo 3

Ja bych bral 3.
Lepší když jeden přebývá, než když jeden chybí bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
barynek (Člen)
19.06.2008 17:32:17
Offline

Re: 2 nebo 3

luig psal:

Kurva tak jakej?

http://www.polo-motorrad.de/product/156 … ils.0.html

2 nebo 3 póly? Pročet jsem tu starý diskuze a jsem z toho čím dál víc pitomej. Koupit 2pólovej, ze starýho vyškoubnout nějaký dva dráty a ty prohnat timhle, nebo 3pólovej, nebo už kurva jak? bigsmile

PS. Záměrně to dávám do diskuze páč očekávám reakce jaká jsem pussy , ať na to seru projedu si starší siskuze atd bigsmile
Ale kdyby se přeci jenom někdo ozval co a jak tak slibuju že už nikdy nebudu zasírat fórum s ničim co se týče elektriky, fakt slibuju bigsmile

Vlk taky slibovalbigsmile


Bandit 4EVER!!!
mr.BSE (Člen)
19.06.2008 17:47:56
Offline

Re: 2 nebo 3

Tak se podivej kolik mas ted,ne?surprised
Na starej model 3


Second Class Citizen
1130 Café Racer
barynek (Člen)
19.06.2008 17:50:58
Offline

Re: 2 nebo 3

mr.BSE psal:

Tak se podivej kolik mas ted,ne?surprised
Na starej model 3

má novej, 01good


Bandit 4EVER!!!
mr.BSE (Člen)
19.06.2008 17:58:25
Offline

Re: 2 nebo 3

barynek psal:

má novej, 01good

A na novym se neda podivat kolik jich tam vede?idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
barynek (Člen)
19.06.2008 18:08:20
Offline

Re: 2 nebo 3

mr.BSE psal:
barynek psal:

má novej, 01good

A na novym se neda podivat kolik jich tam vede?idontknow

Copak já vim?surprised
jdu dělat na diplomce..sick


Bandit 4EVER!!!
Negr (Člen)
19.06.2008 18:50:48
Offline

Re: 2 nebo 3

Do elektryki se neser... rači se pojď projet.


HM.
ross (Člen)
19.06.2008 19:33:25
Offline

Re: 2 nebo 3

luig psal:

Kurva tak jakej?

http://www.polo-motorrad.de/product/156 … ils.0.html

2 nebo 3 póly? Pročet jsem tu starý diskuze a jsem z toho čím dál víc pitomej. Koupit 2pólovej, ze starýho vyškoubnout nějaký dva dráty a ty prohnat timhle, nebo 3pólovej, nebo už kurva jak? bigsmile

PS. Záměrně to dávám do diskuze páč očekávám reakce jaká jsem pussy , ať na to seru projedu si starší siskuze atd bigsmile
Ale kdyby se přeci jenom někdo ozval co a jak tak slibuju že už nikdy nebudu zasírat fórum s ničim co se týče elektriky, fakt slibuju bigsmile

ty to jako ještě nemáš zapojený?? do pussy vřdyť už to řešíš od velikonocfuckbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
luig (Člen)
19.06.2008 20:12:02
Offline

Re: 2 nebo 3

ross psal:

ty to jako ještě nemáš zapojený?? do pussy vřdyť už to řešíš od velikonocfuckbigsmile

Já vim, předtim to byl takovej nápad, pak jsem se na to vysral a teď mě nalákal kolega plnotučnej jenže zas kvůli státnicím nebyl čas, teď je zas dobrá konstelace tak to opětovně rozjíždim bigsmile


Ne asi
luig (Člen)
19.06.2008 20:25:14
Offline

Re: 2 nebo 3

mr.BSE psal:

A na novym se neda podivat kolik jich tam vede?idontknow

Je tam nahovno přístup ale podle hmatu i fotky +-5 drátů :

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/prer2.jpg



a jinak ten přerušovač má 7 pinů idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/prer1.jpg

Ne asi
barynek (Člen)
19.06.2008 20:31:31
Offline

Re: 2 nebo 3

Na hovno přístupidontknow sundej podsedlaky a hotovo, otázka pár šroubů


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
19.06.2008 20:34:24
Offline

Re: 2 nebo 3

barynek psal:

Na hovno přístupidontknow sundej podsedlaky a hotovo, otázka pár šroubů

Jasný, teď jsem se vrátil z projižďky a zejtra v 9 to startuju nach dea HK, tak se mi s tim teď nechce ass


Ne asi
luig (Člen)
20.06.2008 17:07:10
Offline

Re: 2 nebo 3

Sakriš tak jakej? idontknow


Ne asi
XJelen (Člen)
20.06.2008 21:19:45
Offline

Re: 2 nebo 3

Do pussy sklerotickej sokolíkheadshakebigsmile
Ta za prvý to co jsi vyškub není jenom přerušovač, ale i relé od bočního stojanu. Dva piny jsou přerušovač (modrej a oranžovo zelenej) tři jsou od bočáku, dva tuším nezapojeno. Ten přerušovač vem dvoupinovej a prachsprostě to napíchni na ty dvě barvy (jednojak). Ten třípinovej jde taky, ale musel by se jeden pin napíchnout tuším na kostru. A jestli na to pujdeš tímhle tempem, tak počítám, že ti to napíšu tak kolem září ješte jednouheadshake
Jo a do elektriky se radši neserbigsmile


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
20.06.2008 22:08:08
Offline

Re: 2 nebo 3

XJelen psal:

Do pussy sklerotickej sokolíkheadshakebigsmile
Ta za prvý to co jsi vyškub není jenom přerušovač, ale i relé od bočního stojanu. Dva piny jsou přerušovač (modrej a oranžovo zelenej) tři jsou od bočáku, dva tuším nezapojeno. Ten přerušovač vem dvoupinovej a prachsprostě to napíchni na ty dvě barvy (jednojak). Ten třípinovej jde taky, ale musel by se jeden pin napíchnout tuším na kostru. A jestli na to pujdeš tímhle tempem, tak počítám, že ti to napíšu tak kolem září ješte jednouheadshake
Jo a do elektriky se radši neserbigsmile

Jseš si jistej? OK beru dvoupinovej vyškubávám z origoše dva dráty prohánim to tim dvoupinovim ale běda ti jestli to nebude fakčit bigsmile
Jinak na tempo ser, zejtra to kupuju a zapojuju, říkám doteď na to nebyla vhodná doba

Jinak díky, já věděl že někdo helfne good


Ne asi
luig (Člen)
20.06.2008 22:18:44
Offline

Re: 2 nebo 3

Jen ještě prosim tě jedna drobnost, těch modrejch drátů je tam evidentně víc, kterej modrej je ten co mě zajímá? A zapojit dvoupinák stylem odizolovat ty dva dráty a prohnat je tim novým přerušovačen nebo ze stávajícího relé je nadobro odstřihnout? Tzn. povedou jen do novýho relé nebo do obou? Díky díkygood


Ne asi
XJelen (Člen)
20.06.2008 22:54:29
Offline

Re: 2 nebo 3

luig psal:

Jen ještě prosim tě jedna drobnost, těch modrejch drátů je tam evidentně víc, kterej modrej je ten co mě zajímá? A zapojit dvoupinák stylem odizolovat ty dva dráty a prohnat je tim novým přerušovačen nebo ze stávajícího relé je nadobro odstřihnout? Tzn. povedou jen do novýho relé nebo do obou? Díky díkygood

Chce to trochu šikovnosti a ty dva dráty vypreparovat z toho konektoru ven (nic jsem nestříhal) a napojit malýma konektorama přímo. Modrý by tam měly bejt dva světlej a tmavej, pro blikny je ten světlej. Je to sice otřepaná fráze, ale stáhni si manuál.good máš tam popsaný barvy těch drátů a při tvým doktorským vzdělání bys to mohl anglicky rozluštitevil


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
20.06.2008 22:56:00
Offline

Re: 2 nebo 3

XJelen psal:
luig psal:

Jen ještě prosim tě jedna drobnost, těch modrejch drátů je tam evidentně víc, kterej modrej je ten co mě zajímá? A zapojit dvoupinák stylem odizolovat ty dva dráty a prohnat je tim novým přerušovačen nebo ze stávajícího relé je nadobro odstřihnout? Tzn. povedou jen do novýho relé nebo do obou? Díky díkygood

Chce to trochu šikovnosti a ty dva dráty vypreparovat z toho konektoru ven (nic jsem nestříhal) a napojit malýma konektorama přímo. Modrý by tam měly bejt dva světlej a tmavej, pro blikny je ten světlej. Je to sice otřepaná fráze, ale stáhni si manuál.good máš tam popsaný barvy těch drátů a při tvým doktorským vzdělání bys to mohl anglicky rozluštitevil

Super, už je všechno jasný, díky moc good


Ne asi
XJelen (Člen)
20.06.2008 22:57:55
Offline

Re: 2 nebo 3

Kam jedeš zítra? KarlMarxStadt?


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
20.06.2008 22:59:05
Offline

Re: 2 nebo 3

XJelen psal:

Kam jedeš zítra? KarlMarxStadt?

přesně tam


Ne asi
XJelen (Člen)
20.06.2008 23:00:54
Offline

Re: 2 nebo 3

Zítra jedu taky, ale mám to blíž do Bayreuth. Shodou okoknolností taky pro přerušovač (mimo jiné) ten muj od lujze vyhořelfuck tak zkusím ten samej od polabigsmile


Strýcfajtr !!!
luig (Člen)
20.06.2008 23:02:41
Offline

Re: 2 nebo 3

XJelen psal:

Zítra jedu taky, ale mám to blíž do Bayreuth. Shodou okoknolností taky pro přerušovač (mimo jiné) ten muj od lujze vyhořelfuck tak zkusím ten samej od polabigsmile

bigsmiledoufam že ten polackej bude stejnej šmejd bigsmile

Jinak já to beru ještě přes Teplice ale každopádně dej vědět jak jsi pořídil, tutově tu budu stejně mít zas 3 ass otátek ale smile1


Ne asi
Palino (Člen)
21.06.2008 00:05:12
Offline

Re: 2 nebo 3

No a já bych to shrnul:
Čemu nerozumím, do toho se neseru. Pro odborníka je to pár minut, drahé to taky nebude a hlavně jezdím. Tak špekuluješ nad pussyvinou a až to budeš mít v cajku, postěžuješ si v diskuzi, že se sere póčo a končí sezona.
Bandit pičosmokin


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
luig (Člen)
21.06.2008 07:28:57
Offline

Re: 2 nebo 3

Palino psal:

No a já bych to shrnul:
Čemu nerozumím, do toho se neseru. Pro odborníka je to pár minut, drahé to taky nebude a hlavně jezdím. Tak špekuluješ nad pussyvinou a až to budeš mít v cajku, postěžuješ si v diskuzi, že se sere póčo a končí sezona.
Bandit pičosmokin

Vídíš, já zas čemu nerozumim na to se zeptám, jezdim taky a pokud si můžu něco udělat sám doma tak mě to pak víc těší když to fakčí.


Ne asi
barynek (Člen)
21.06.2008 17:52:33
Offline

Re: 2 nebo 3

luig psal:
Palino psal:

No a já bych to shrnul:
Čemu nerozumím, do toho se neseru. Pro odborníka je to pár minut, drahé to taky nebude a hlavně jezdím. Tak špekuluješ nad pussyvinou a až to budeš mít v cajku, postěžuješ si v diskuzi, že se sere póčo a končí sezona.
Bandit pičosmokin

Vídíš, já zas čemu nerozumim na to se zeptám, jezdim taky a pokud si můžu něco udělat sám doma tak mě to pak víc těší když to fakčí.

líná huba holý neštěstí, že?evil


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr