Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

Bikerluke (Nový člen)
22.06.2008 23:40:10
Offline

POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

Po třech týdnech jsem ji vyndal z garáže a neběží 1.a 2.valec,je to ještě vzducháč,má najeto jen 4500 km,že by svíčky ale dvě najednou?A po tak málo km?Když jsem na ni jel naposled byla bez problemu.Prosím o pomoc.Díky.

mi (Člen)
23.06.2008 06:05:45
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

vymněň všechny svýčky a uvydíš

nebo ji dej ven nech ve fajfce dej na hlavu motoru a zatoč starterem esi dá jiskru

nebo to nech pořádně ohřát

nebo idontknow


svět je cirkusovej stan
Meloun (Člen)
23.06.2008 06:37:12
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

Nech jí rozdejchat..však ona se chytne nakonecgood


PURE NAKED BIKE!
Tom-B6 (Člen)
23.06.2008 07:54:48
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

A koukals pořádně nemáš SV-čko ?? bigsmilebigsmilebigsmile


A bude dobře..jenom nevim kdy
K.a.s.y.m. (Člen)
23.06.2008 08:03:58
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

taková citace z jednoho příspěvku taky v diskuzi snad ti to pomůže.


Příčina první:špatná svíčka ....jedna ze svíček je mokrá...vyměnit svíčku

Příčina druhá:špatná fajfka...ani po výměně svíčky se to nezlepší....může být špatná fajfka...sundat fajfku z kabelu a zkusit jestli jde jiskra z kabelu pokud  jde tak vyměnit fajfku

příčina třetí:špatnej kabel....ani po výměně svíčky a zkusení jiskry bez fajfky nejde jiskra....vyměnit kabel.

příčina čtvrtá: špatná cívka.....v tomto případě pojede motor asi na 2 válce.Cívka je společná pro 1 a 4 a druhá cívka je pro 2 a 3....vyměnit cívku.Sem zvědavej kdo se zeptá jak se pozná,že jede na dva válce smile1

No a pak se může stát třeba to co koumákovi....má proseknutou fajfku a část napětí jde přímo na kostru...svíčka sice pálí ,ale tak málo,že nezapálí směs....stává se to většinou když je hooooodně mokro jako když se jelo z masovky....když to usne tak se to srovná,ale i tak by to chtělo vyměnit fajku.
pak je taky možný,že je něco s karburátorem..třeba ucpaná tryska nebo zaseknutý ventilek a nejde tam benzín.
teď jen doufám,že jsem to napsal dobře.bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Georges (Člen)
23.06.2008 09:39:59
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

jak píšou, nechat rozdýchat a když se nevzbudí po 5 minutách tak jít po svíčkách a elektrice

Honza B12 (Člen)
23.06.2008 10:41:05
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

Cívka. Jedna je vždy pro dva válce společná

Filous (Člen)
23.06.2008 11:00:56
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

Honza B12 psal:

Cívka. Jedna je vždy pro dva válce společná

...to máš sice praudu Jeníku, ale jag správně píše Kasym, je společná pro 1 a 4 a druhá pro 2 a 3 válec, tagže pokuť mu nejde 1 a 2, tag to cífkou nebude...
...f první řadě bych vočekoval svíce, esi sou mokrý-suchý a podle toho řešil dál, každopádně Kasym uš základní vjeci popsalgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza B12 (Člen)
23.06.2008 11:02:13
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

Filous psal:
Honza B12 psal:

Cívka. Jedna je vždy pro dva válce společná

...to máš sice praudu Jeníku, ale jag správně píše Kasym, je společná pro 1 a 4 a druhá pro 2 a 3 válec, tagže pokuť mu nejde 1 a 2, tag to cífkou nebude...
...f první řadě bych vočekoval svíce, esi sou mokrý-suchý a podle toho řešil dál, každopádně Kasym uš základní vjeci popsalgood

Máš pravdu,
už sem nějak ten zbytek nečet idontknow

VikecB12 (Člen)
23.06.2008 11:17:58
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

Filous psal:
Honza B12 psal:

Cívka. Jedna je vždy pro dva válce společná

...to máš sice praudu Jeníku, ale jag správně píše Kasym, je společná pro 1 a 4 a druhá pro 2 a 3 válec, tagže pokuť mu nejde 1 a 2, tag to cífkou nebude...
...f první řadě bych vočekoval svíce, esi sou mokrý-suchý a podle toho řešil dál, každopádně Kasym uš základní vjeci popsalgood

To jo,ale pochybuju že by vodešly zarás dvě faje nebo dva káble.Kór u tak mladé motorky. Budou to svíce.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Krleš (Člen)
23.06.2008 12:08:47
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

me udelalo presne tady to co pises praskle tesneni pod hlavou, vytahni svice, ucpi hadrou(nebo cokoliv tesnenischopne) diru pro svicku a toc to na sucho, me slo krasne videt, jak z hlavy strika mracek benzinusmile1

VikecB12 (Člen)
23.06.2008 12:18:42
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

Krleš psal:

me udelalo presne tady to co pises praskle tesneni pod hlavou, vytahni svice, ucpi hadrou(nebo cokoliv tesnenischopne) diru pro svicku a toc to na sucho, me slo krasne videt, jak z hlavy strika mracek benzinusmile1

kdyš mu to nepálí,tak nemusí vytahovat svíce a ucpávat něčím jiným,má to ucpaný těma svícama.evil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Krleš (Člen)
23.06.2008 13:44:41
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

VikecB12 psal:
Krleš psal:

me udelalo presne tady to co pises praskle tesneni pod hlavou, vytahni svice, ucpi hadrou(nebo cokoliv tesnenischopne) diru pro svicku a toc to na sucho, me slo krasne videt, jak z hlavy strika mracek benzinusmile1

kdyš mu to nepálí,tak nemusí vytahovat svíce a ucpávat něčím jiným,má to ucpaný těma svícama.evil

bigsmile nj sem se zasek, ale kazdopadne vytahnout kloboucky sem chtel napsat, pac jinak se pozna ass

Bikerluke (Nový člen)
23.06.2008 22:16:09
Offline

Re: POMOC!JDE NA 2 VALCE,B650

Díky za rady ale dnes jsem problem vyřešil,zjistil jsem ,že motorka se uchcavá,tak jsem vyndal karburátory a nechal seřídit váhu vzduchu a motorka je ok,u stroje co má najeto jen 4500km mě taková závada dost překvapuje.Mašina je ok a to je to hlavní

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr