Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » plexi

jirka (Nový člen)
26.06.2008 05:39:57
Offline

plexi

Pic lidi.Neporádíte mi někdohelp co je to za plexi na tom červenym krasavci co jsem plesk na foto do profilu?Ten neni muj, já mam jinou černou mrchu bez fusekle.Přemejšlim ale,že nějakou pořídim(jen na delší trasy).Nejsem moc velkej zastánce tohoto módního doplňku a z většiny co jsem zatim viděl se mi chce sicksicksick.Tenhle ale celkem ujde, hlavně proto že je čirej a je vidět všechno jak má a to já rádgoodBudu rád za každou inspiraci a radu.Díkec

Pšán (Člen)
26.06.2008 06:43:18
Offline

Re: plexi

..se mi zdá,že je to tenhle.. http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … obce/puig/
..ale má to celkem drahé..dá se koupit pod litr..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
mazo (Člen)
26.06.2008 07:35:27
Offline

Re: plexi


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Fik-B6S (Člen)
26.06.2008 07:50:05
Offline

Re: plexi

Podle mně je to PUIG a je to opravdu jen módní doplněk nečekej od toho že nějak výrazně pomůže proti dešti...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
K.a.s.y.m. (Člen)
26.06.2008 08:30:18
Offline

Re: plexi

jirka psal:

Pic lidi.Neporádíte mi někdohelp co je to za plexi na tom červenym krasavci co jsem plesk na foto do profilu?Ten neni muj, já mam jinou černou mrchu bez fusekle.Přemejšlim ale,že nějakou pořídim(jen na delší trasy).Nejsem moc velkej zastánce tohoto módního doplňku a z většiny co jsem zatim viděl se mi chce sicksicksick.Tenhle ale celkem ujde, hlavně proto že je čirej a je vidět všechno jak má a to já rádgoodBudu rád za každou inspiraci a radu.Díkec

jestli chceš bejt skovanej před větrem a deštěm kup si "S" s turistickým plexi a nebo Varadero....jinak je to jen modní doplněk.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
26.06.2008 08:40:48
Offline

Re: plexi

...i menší štítek pomůže (střídám to, sundávám a zase nasazuju v nepravidelnejch a nepochopitelnejch intervalech) od much na hrudi, na budíkách, od mokra na na hrudi, od mokra za budíkama (navigace v dešti bez ochrany v pohodě - za jízdy samo), od větru opět na hrudi a turbulenci pod helmou (netáhne do ni tolik spodem)
...čím vyšší tím je samo ochrana větší (dle postavy) pokud to má přeletět i helmu je potřeba vyšší
...sice to (dle vkusu každýho jinak) kazí vzhled naháče, ale někdy je fajn


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
26.06.2008 08:43:15
Offline

Re: plexi

osiris psal:

...i menší štítek pomůže (střídám to, sundávám a zase nasazuju v nepravidelnejch a nepochopitelnejch intervalech) od much na hrudi, na budíkách, od mokra na na hrudi, od mokra za budíkama (navigace v dešti bez ochrany v pohodě - za jízdy samo), od větru opět na hrudi a turbulenci pod helmou (netáhne do ni tolik spodem)
...čím vyšší tím je samo ochrana větší (dle postavy) pokud to má přeletět i helmu je potřeba vyšší
...sice to (dle vkusu každýho jinak) kazí vzhled naháče, ale někdy je fajn

Beru to podle sebe...v profilu je vidět co myslím.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
26.06.2008 08:45:29
Offline

Re: plexi

...tak to nejdřív vyzkoušej (porovnej s a bez) na naháči a pak mu to osvětli ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
26.06.2008 08:46:10
Offline

Re: plexi

..no právě,kazí..proto jsem i tohohle puiga na své koze ještě uřezal..
..kdo má ty budíky furt čistit..sick


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
26.06.2008 08:52:14
Offline

Re: plexi

osiris psal:

...tak to nejdřív vyzkoušej (porovnej s a bez) na naháči a pak mu to osvětli ;)

asi jsem to blbě napsal...jel jsem na naháči s i bez plexi a právě když to porovnám s tím co mám tak mi to připadá jako modní doplněk protože tak funkce není zdaleka taková.Na "N" mi to připadá pouze jako další kryt budíku a ne jezdce.Ale je to můj názor a nemusí s ním každej souhlasit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
26.06.2008 09:08:04
Offline

Re: plexi

...vono de trošku vo to, že ne když se projedeš kolem komína, ale při dlouhejch štrekách při vyšších rychlostech si uvědomíš ty plusy resp. mínusy
...rozdíl tam samozřejmě je (s a bez) a taky samo každej cejtí míru toho rozdílu dle svý postavy vs. velikosti plexi jak jsem psal
...ty vlivy co jsem nastínil ale fakt fungujou a jsou znatelný


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
26.06.2008 09:15:05
Offline

Re: plexi

ted jsi se asi trefil.....každej od toho očekáváme asi něco jinýho.Proto mám co mám.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
harris (Člen)
26.06.2008 10:11:34
Offline

Re: plexi

Pšán psal:

..se mi zdá,že je to tenhle.. http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … obce/puig/
..ale má to celkem drahé..dá se koupit pod litr..

jj, moc drahý! Jirko, zkus mrknout tady www.novelmoto.cz good


změna je život... měním čtyři za dva
Lenka (Člen)
26.06.2008 10:25:01
Offline

Re: plexi

osiris psal:

...i menší štítek pomůže (střídám to, sundávám a zase nasazuju v nepravidelnejch a nepochopitelnejch intervalech) od much na hrudi, na budíkách, od mokra na na hrudi, od mokra za budíkama (navigace v dešti bez ochrany v pohodě - za jízdy samo), od větru opět na hrudi a turbulenci pod helmou (netáhne do ni tolik spodem)
...čím vyšší tím je samo ochrana větší (dle postavy) pokud to má přeletět i helmu je potřeba vyšší
...sice to (dle vkusu každýho jinak) kazí vzhled naháče, ale někdy je fajn

s timdle naprosto souhlasim...plexi sem na banditu měla a teď bez něj mi krapet ulítává hlava bigsmile i to malý je hodně znát v určitejch situacích...


...Do you know that bad girls go to hell?...
mazo (Člen)
26.06.2008 10:26:51
Offline

Re: plexi

no hlava ulietava aj mne. Len sa obavam, ze mi plexi pri vyske 183cm nepomoze...
Mam zalusk na toho PUIGa. Kvoli cene redface


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
tomB12 (Člen)
26.06.2008 10:41:09
Offline

Re: plexi

osiris psal:

...vono de trošku vo to, že ne když se projedeš kolem komína, ale při dlouhejch štrekách při vyšších rychlostech si uvědomíš ty plusy resp. mínusy
...rozdíl tam samozřejmě je (s a bez) a taky samo každej cejtí míru toho rozdílu dle svý postavy vs. velikosti plexi jak jsem psal
...ty vlivy co jsem nastínil ale fakt fungujou a jsou znatelný

Máš recht předsedo, já ho dávám na delší cesty a na jaro a na podzim, když je kosa. Jak jdou teploty nad 20 tak pryč sním. Ale je fak že mám velkou kurvu Givi. Motorku mám na ježdění a ne na to abych se na ni díval bigsmile a tudíž mrdám na estetiku, hlavně jak je dobrý pocit z jízdy good

killerrebel (Člen)
26.06.2008 11:12:17
Offline

Re: plexi

no koukni se do meho profilu ja koupil od Givi a jsem spokojen a myslim ze se da koupit aji čiry a ještě o něco menší... ale na delší cesty je to luxus to musim uznat a s tim vzhledem na to si zvykneš...

jirka (Nový člen)
26.06.2008 20:24:38
Offline

Re: plexi

Dik za rady.Tak je to celkem jasnýidontknow.Nemúžu moc otálet(5.7.jedu) a mrsknu tam ten čirej puig.Konec konců ta cena od novelmota mě nesloží a pak se teda uvidí co na tom opravdu je.Škoda jen že jsem neměl možnost to někde porovnatsmile2.Mam mazla od října 07 a vpodstatě jezdim jen do arbajtu,neni čas, stojí to zapussyTak jestě jednou dík všem

harris (Člen)
26.06.2008 21:07:53
Offline

Re: plexi

jirka psal:

Dik za rady.Tak je to celkem jasnýidontknow.Nemúžu moc otálet(5.7.jedu) a mrsknu tam ten čirej puig.Konec konců ta cena od novelmota mě nesloží a pak se teda uvidí co na tom opravdu je.Škoda jen že jsem neměl možnost to někde porovnatsmile2.Mam mazla od října 07 a vpodstatě jezdim jen do arbajtu,neni čas, stojí to zapussyTak jestě jednou dík všem

z novelmata to máš do třech dnů doma good


změna je život... měním čtyři za dva
ydom (Člen)
02.07.2008 22:33:24
Offline

Re: plexi

určitě ho tam pošli..pokud jedeš nějakou štrásy je kurva znát..minulej víkend jsem dal vysokorychlostní turistiku naked a ještě teď mě bolí za krkem jak pussy...je hezký se nudisticky flákat po okrskách, ale jestli se chystáš trochu dál a chceš pri tom, nedej bože, znásilnit dálnici, tak puig sakra uleví. Momentálně jsem puig osadil homemade plně stavitelnejma držákama a  nastavil čirým plexi a ejhle dávám si v klidu 190km/h ve vzpřímené poloze..(akorát to má vodpor jak hovado a se stoupající spotřebou , klesá max. rychlost(hold 6kaidontknow))


Když nejezdím,tak tvořím...
Smoula.koumak (Člen)
03.07.2008 19:25:00
Offline

Re: plexi

Pomůže to hodně, vo tom žádná, hlavně v dešti...  Módní doplněk to není, vždyď bez toho je to hezčíbigsmile
Akorát mi přijde, že to nějak podražilo, sem to vloni kupoval za něco málo přes 4 kilaidontknow


Bandit v lese :-))
killerrebel (Člen)
04.07.2008 13:21:04
Offline

Re: plexi

Smoula.koumak psal:

Pomůže to hodně, vo tom žádná, hlavně v dešti...  Módní doplněk to není, vždyď bez toho je to hezčíbigsmile
Akorát mi přijde, že to nějak podražilo, sem to vloni kupoval za něco málo přes 4 kilaidontknow

tak zas kterej ja jsem koupil od Givi a nevypada strašně ani tam nemam tu hnusnou mezeru mezi světlem a tím štítkem tak ja si zase tak na vzhled nestěžuji... ale je pravda že je to spíše účelový

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr