Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » I. suzukinakedrakday

REX (Člen)
31.08.2008 20:20:44
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

...dík všem za účast, myslím, že se to povedlo good

...no co ? sem vocas no bigsmile  jezdil sem po zadním a pak už mě to asi nebavilo nebo co a hodil sem s tím vo zem surprised
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … urva_1.jpg
...nevím co sem zkurvil, něco sem uďál blbě, můžu si za to sám smile2 fotky z klauniády který můžou kandidovat na pulitzerovu cenu, mi teprv přídou bigsmile

...velkej dík rodinnýmu přiteli kovalovi za vodvoz motorky domů, dál hozovi, jerzymu, humlákoj a dalším za velkou pomoc, moníčkovi za podporu good

CO TO KURVA JE!? idontknowidontknowidontknow jaj taková vonavkasmile2 Osi přeji brzo cajk! Hlavně nazdravíbeer


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
kojaksro (Člen)
31.08.2008 20:28:52
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Taky se musím připojit, akce suprgood, lidi suprgood ...přesně jak má být.

Osi přeji brzké uzdravení........good

Bylo to fajn....díksmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
31.08.2008 20:31:40
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...takže klauniáda  ...se saltem z roviny bez rampy (POZOR ta s kolem vzhůru je celá motorka v letu ve vzduchu)
...už jsem to dlouho nepsal, ale jsem wůl, vím to

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris_gsx/akurva_3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris_gsx/akurva_4.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
stoner (Člen)
31.08.2008 20:36:23
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Akce byla supr. Počasí taky - huba mne pálí jako čert.
Škoda, že pro Osiho to skončilo dříve než to začlo smile2 .

Osi: brzo se uzdrav good

Libor nx (Člen)
31.08.2008 20:39:01
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

no jak se ti to povedlo to vůbec nechápu.idontknow já viděl akorát ten konec,až jsem slyšel ránu.

MAZI (Člen)
31.08.2008 20:45:17
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

OSI SUPER jsi chtěl VZLÍTNOUT když už jsi byl na letišti  bigsmile  ...... zase je pravda že takovýhle fotky hned tak někdo nemá smile1 takže at se brzo spraví bajk i ty


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
REX (Člen)
31.08.2008 20:46:05
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

...takže klauniáda  ...se saltem z roviny bez rampy (POZOR ta s kolem vzhůru je celá motorka v letu ve vzduchu)
...už jsem to dlouho nepsal, ale jsem wůl, vím to

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … urva_3.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … urva_4.jpg

jj koukám ža to je vzhůru....a celkem dost odhaduji tak 30-40idontknow
kuwa je mi to líto i za tebe. A co ty? jai ok? nebo ti něco křuplo v tělíčku!?bigsmile


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
stoner (Člen)
31.08.2008 20:58:10
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

...takže klauniáda  ...se saltem z roviny bez rampy (POZOR ta s kolem vzhůru je celá motorka v letu ve vzduchu)
...už jsem to dlouho nepsal, ale jsem wůl, vím to

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … urva_3.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … urva_4.jpg

ty woe surprised . Netušil jsem, co všechno jsi tam stihnul.

tlustoch (Člen)
31.08.2008 21:03:06
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

dík za super akci.
Fakt to všechno klapalo jak mělo. A malá neochota personálu v mlýnu nemůže převážit připravenost a průběh celé akce na letišti good
goodgood

jen musíme pro příště psát opalovací krém sebou bigsmilebigsmilebigsmile huba mi pálí ještě teď


čtyři kola jsou super, ale dvě mnohem lepší
VikecB12 (Člen)
31.08.2008 21:29:37
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Kdo nic nedělá,nic neskurvísmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
31.08.2008 21:36:01
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

No ty voe Osi co jsi tam vyváděl?Jak se ti povedli ty jiskry za tebou?To jsi to překlopil na záda až si škrábnul nosičem?
Jestli jsi ti OK tak je to jen kosmetika smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pajk (Člen)
31.08.2008 21:43:10
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Fotky pěkný, to jen tak nikdo nedokáže. Ve svíci s zadním kolem ve vzuchu, vrut vzad a následně stoppie a to vše pod kontrolou, klobouk dolu. Akorát koncovku dopiluješsmile1

Michal Dk (Člen)
31.08.2008 21:50:37
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

To mě poser nejdřív ve vzduchu mašina  pak ty  to ti nikdo neřek že i když to je letiště tak motorka není na lítání.A jak to píšeš ty  srůstej good

osiris (Člen)
31.08.2008 21:56:50
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...ne e, nechci pilovat bigsmile


- mimochodem pajk je vítěz kategorie B6;
- xjelen je vítěz kategorie B12;
- v čtyřčlenejch družstvech jsou vítězové banditpičo ve složení humlak, jerzy, honza (málem jsem jim to zkazil, ale jardagsf mě zastoupil bigsmile)
- no a mě dali cenu fair play (útěchy bigsmile) - uzenou 11ti kilovou kejtu za předvedenou klauniádu

ps: jen vy baby, vás bylo málo, styďte se smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
31.08.2008 21:57:00
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

no ty krááávosurprised, když jsi mi to popisoval, tak jsem si to představoval krapet míň akčněsurprisedProti tomu je moje jarní stopí přes plzeňskej kanál ouplná sračkasmile1 tak srůstej brachugood
Jinak bomba akcegood byla to klika, ale trochu jsme je spráskalibigsmile až na to stříbrný báworedfacejezdí to jako z prakupussy


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
31.08.2008 22:03:17
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

xjelenoj: no máš štěstí že sem skončil dřív než sem začal, páč z gsx jsem měl ve sprintu nej čas cool (ale v týmech jsem byl domluvenej za banditpičo smile1)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
31.08.2008 22:07:01
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

dyk píšu že to byla klika, jináč bych tě musel nechat vyhrát, vim co se sluší ke staršímbigsmileevil


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
31.08.2008 22:09:03
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...hade bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kuba B12 (Člen)
31.08.2008 22:36:11
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

týýýwoe   dobrý. sem eště neviděl. v jaký to bylo rychlosti?


honda je honda
PALOUS (Člen)
31.08.2008 23:49:57
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Osi víš jak se to říká?jak seš starej,tak seš .....bigsmilenu což hlavně že seš celejgoodsalta umí každej vocasbigsmileale já do měkkýhosmokin


Jebat motorky :-)
WenzelB6 (Člen)
01.09.2008 00:03:50
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

XJelen psal:

no ty krááávosurprised, když jsi mi to popisoval, tak jsem si to představoval krapet míň akčněsurprisedProti tomu je moje jarní stopí přes plzeňskej kanál ouplná sračkasmile1 tak srůstej brachugood
Jinak bomba akcegood byla to klika, ale trochu jsme je spráskalibigsmile až na to stříbrný báworedfacejezdí to jako z prakupussy

..trochu jsme je spráskali.. trochu DOSTgood. Bpussy12 XJelen jel pěkně. Jen na báwo s dvouprocesorowym hlídáním proklusu a tragce neměl.

Pšán (Člen)
01.09.2008 06:53:53
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

..Too Osi:
  no šikovný to jsi ekvilibrista..surprisedidontknow
  a jak furt píšu,hlavně zdraví..takže brzkého uzdravení..good
  kozy je škoda,ale po smrti uřčitě není..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Billy (Člen)
01.09.2008 07:43:46
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Pri jake přilezitosti se to stalo ? Osi to postavil moc do svíčky ? převazil se do zadu na nosič a vzniklo toto ? nechapu jak mohl vyletet teda do luftu, skoda tak krasne motorky smile2, A nasledky zdravotni po padu jsou jake ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
01.09.2008 08:29:07
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...rozkejvalo se mi to ze strany na stranu, síla se furt načítala a zadníma teleskopama to vystřelovalo střídavě šikmo do luftu ? asi ...nevím ...něco sem posral, ale nevím co


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
01.09.2008 08:39:21
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Osi,vono to letiště asi bylo špatně,
jsi předvedl nízko letící rotující identifikovatelný předmět.
Hlavně že si až na palec ok.
PS: XJelen byl důstojnej zástupcegood
Pro Banditpussy byl morální vítězbigsmile
Vono taky vyhrát s našláplým bávkem jentaktak nad starou Bandaskou
není žádná klasafuck


...a bude hůř!
Meloun (Člen)
01.09.2008 09:46:54
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Dobré to bylogood
Sice svinsky daleko..badmlejn byl děsnej..badcestou zpět vyfotili Spidyse..bigsmilebigsmileredface..ale celkově supergoodsmokin


PURE NAKED BIKE!
spidys (Člen)
01.09.2008 09:53:30
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Meloun psal:

Dobré to bylogood
Sice svinsky daleko..badmlejn byl děsnej..badcestou zpět vyfotili Spidyse..bigsmilebigsmileredface..ale celkově supergoodsmokin

surprisedsurprised kecáš !! Gde? smile2smile2


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
vorel (Člen)
01.09.2008 09:56:19
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Osi, vogo, vypadá to jako dybys vodlít, udělal otočku a zase se vrátilsurprisedsurprisedsurprised
ps.jak se držel dvoulytr?


řikám si hurikán
Ondráš (Člen)
01.09.2008 10:03:59
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

spidys psal:

surprisedsurprised kecáš !! Gde? smile2smile2

Přibližně v těchto místech (označená červeně).
Na těch prvních dvou jsi ještě jel "podle pravidel", takže tam odsud čekat nemusíš. Ale ty zbývající tam už jsi jel ostře.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ondras/mapa.png


Sice to bylo mimo obce, ale pod 140 si tam neměl.help

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
01.09.2008 10:13:05
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Ondráš psal:
spidys psal:

surprisedsurprised kecáš !! Gde? smile2smile2

Přibližně v těchto místech (označená červeně).
Na těch prvních dvou jsi ještě jel "podle pravidel", takže tam odsud čekat nemusíš. Ale ty zbývající tam už jsi jel ostře.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … s/mapa.png
Sice to bylo mimo obce, ale pod 140 si tam neměl.help

smile1

No to jdi do prrrr ja jsem to tam taky v sobotu moc nesetril smile2


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
inkvizitorr (Administrator)
01.09.2008 10:35:29
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

wogo koukám že akce se povedla, hlavně některejm tedygood moderatizátoroj přeju rychlej srůst a ať je pohřebák zas brzo v kupěgood co nějaký výjezdy z časomíry nebudou?smokin


doba je temná...
Newada (Člen)
01.09.2008 10:42:33
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

...takže klauniáda  ...se saltem z roviny bez rampy (POZOR ta s kolem vzhůru je celá motorka v letu ve vzduchu)
...už jsem to dlouho nepsal, ale jsem wůl, vím to

pěkně pussy pěkně


jak dlouho ještě?
huskyb12 (Administrator)
01.09.2008 10:47:49
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Osi: co ta pravá noha, ci fix, jak to, že nejni v letu propnutá ! Himlherrgott dávej si na to bacha ! Takhle za 10. dát nemůžu :)))


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
01.09.2008 11:14:19
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

inkvizitorr psal:

wogo koukám že akce se povedla, hlavně některejm tedygood moderatizátoroj přeju rychlej srůst a ať je pohřebák zas brzo v kupěgood co nějaký výjezdy z časomíry nebudou?smokin

Co si tak pamatuji z hlavy, tak nejrychlejší B12 měl asi 11,4s, u B6 to bylo okolo 12s, a vůbec nejrychlejší bylo to Báwo s myslím 10,5s.
Klub B12 vyhrál v součtu časů před autobusama asi o 5 s (my měli 141 a nějký drobný a oni asi 146). Snad se moc nepletu...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
01.09.2008 11:30:59
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Ty časy by to chtělo rozepsat..jestli má někdo k těm listinám přístup..good

Psychicky mě odrovnalo těsné vítězství Jelena..smile2..ale přeju mu to..goodByls dobrej pičo!!goodgood
Při součtech by to ale bylo jiný..smokinevil


PURE NAKED BIKE!
karlos100 (Člen)
01.09.2008 12:16:04
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Meloun psal:

Ty časy by to chtělo rozepsat..jestli má někdo k těm listinám přístup..good

Psychicky mě odrovnalo těsné vítězství Jelena..smile2..ale přeju mu to..goodByls dobrej pičo!!goodgood
Při součtech by to ale bylo jiný..smokinevil

Jo,jo,vypadals trochu posmutněle Meloune,ale Jelen byl fakt dobrejgood
Tak příští rok mu třeba nandášbigsmile
Možnásmokin


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
01.09.2008 12:34:01
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Meloun psal:

Psychicky mě odrovnalo těsné vítězství Jelena..smile2..ale přeju mu to..goodByls dobrej pičo!!goodgood
Při součtech by to ale bylo jiný..smokinevil

O.K. příště si to vyměnímegood a já zdržím to káčko na semaforech, zeptám se ho třeba kudy se jede na Písekbigsmile a sušák bude tvůjsmile1

Jinak díky všem za bouřlivou podporu, rvát se za Banditpussy mi bylo ctígood


Strýcfajtr !!!
Meloun (Člen)
01.09.2008 13:24:20
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

XJelen psal:
Meloun psal:

Psychicky mě odrovnalo těsné vítězství Jelena..smile2..ale přeju mu to..goodByls dobrej pičo!!goodgood
Při součtech by to ale bylo jiný..smokinevil

O.K. příště si to vyměnímegood a já zdržím to káčko na semaforech, zeptám se ho třeba kudy se jede na Písekbigsmile a sušák bude tvůjsmile1

Jinak díky všem za bouřlivou podporu, rvát se za Banditpussy mi bylo ctígood

Ten sušák mě sere nejvíc..smile2bigsmile

Do příště musim shodit milana,pořídím tam nějakou kapotu a jdu pod 11s..coolbigsmile


PURE NAKED BIKE!
XJelen (Člen)
01.09.2008 14:40:35
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Meloun psal:
XJelen psal:
Meloun psal:

Psychicky mě odrovnalo těsné vítězství Jelena..smile2..ale přeju mu to..goodByls dobrej pičo!!goodgood
Při součtech by to ale bylo jiný..smokinevil

O.K. příště si to vyměnímegood a já zdržím to káčko na semaforech, zeptám se ho třeba kudy se jede na Písekbigsmile a sušák bude tvůjsmile1

Jinak díky všem za bouřlivou podporu, rvát se za Banditpussy mi bylo ctígood

Ten sušák mě sere nejvíc..smile2bigsmile

Do příště musim shodit milana,pořídím tam nějakou kapotu a jdu pod 11s..coolbigsmile

Co chceš shazovatheadshake kluk jak zagroškudlaidontknow když si tak prohlížím některý fotky některých závodníků, tak mě ty myšleńky o shazování pomalu přecházejbigsmile Než přestat žrát, to radši nějakej tůninkgood


Strýcfajtr !!!
WenzelB6 (Člen)
01.09.2008 15:43:58
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Ondráš psal:
spidys psal:

surprisedsurprised kecáš !! Gde? smile2smile2

Přibližně v těchto místech (označená červeně).
Na těch prvních dvou jsi ještě jel "podle pravidel", takže tam odsud čekat nemusíš. Ale ty zbývající tam už jsi jel ostře.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … s/mapa.png
Sice to bylo mimo obce, ale pod 140 si tam neměl.help

smile1

Mezi Pískem a Vodňanama voperovali Čuk a snad i Gek. Čuk lítal vrtulnikem a jag zmerčil rychlý neidentifikovaný motorkáře nalít za ně a asik naváděl Geky ( Octávka+PanE). Viděl jsem jednu takovou akcičku v protisměru.

Ondráš (Člen)
01.09.2008 16:12:06
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

WenzelB6 psal:

Mezi Pískem a Vodňanama voperovali Čuk a snad i Gek. Čuk lítal vrtulnikem a jag zmerčil rychlý neidentifikovaný motorkáře nalít za ně a asik naváděl Geky ( Octávka+PanE). Viděl jsem jednu takovou akcičku v protisměru.

To byl Čočkin. Stavěli ho ve Vodňanech.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honza B12 (Člen)
01.09.2008 18:19:12
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

WenzelB6 psal:
Ondráš psal:
spidys psal:

surprisedsurprised kecáš !! Gde? smile2smile2

Přibližně v těchto místech (označená červeně).
Na těch prvních dvou jsi ještě jel "podle pravidel", takže tam odsud čekat nemusíš. Ale ty zbývající tam už jsi jel ostře.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … s/mapa.png
Sice to bylo mimo obce, ale pod 140 si tam neměl.help

smile1

Mezi Pískem a Vodňanama voperovali Čuk a snad i Gek. Čuk lítal vrtulnikem a jag zmerčil rychlý neidentifikovaný motorkáře nalít za ně a asik naváděl Geky ( Octávka+PanE). Viděl jsem jednu takovou akcičku v protisměru.

Jo, taky mě bráchu a Humláka chytli smokin
Helikoptérka za náma letěla už od Písku asi 20 km, akorát jsme neměli tušení, že po nás jdou, tak jsme ji ještě mávali cool. Cestovní rychlost tak do 160, ale zas skoro všude a semtam nějaká ta plná, zákaz a podobně. Zastavili jsme asi 2 km od ubytka, protože nám bylo divný že jako máme s tím lítacím strojem furt stejnou cest. Helikoptéra začnla kroužit nad náma, to už bylo docela podezřelý a najednou se u nás vyloupla policejní Hondice. Chlapík zastaví a huláká helmy dolu, klíčky na nádrž a ruku má docela blízko bouchačky. Musím se přiznat, že v tu chvíli jsem se s papírama rozloučil. Během dvou minut dorazili 4 policejní vozítka a ještě jedna Hondice, že už nás měli obklíčený a nachystaný zátarasy. Docela jak z filmu a místňáci něco takovýho taky viděli poprvé. Ňaštěstí neřešili rychlost ani další chuťovky naší jízdy, ale vyprudla je moje upadnutá značka. Pak si všimli jerzyho zdvíhacího aparátku a humlákovýho drobnýho ohybu na značce a asi po 50 ti minutách a litru od každýho nás nechali jet.
Poliši až na dva (celkem jich tam bylo asi 10) byli v poho a litr pokuty jsem ještě nikdy neplatil tak ochotněbigsmile. Poučení: Pokud je jen hlídka, otočit před ni a né projíždět kolem, motorkám i autum se asi ujet dá, ale pokud dorazí letadýlko, je to v pussy .
Musím uznat, že to měli docela zmánutýheadshake. Jo a skrejvání značky je fakt na hovno. Pokud se ujede, tak to jde přes osobu blízkou a pokud už se zastaví, tak se za jakkoliv nečitelnou značku berou papíry a celkem nepěkná pokutbad .

čočkin (Člen)
01.09.2008 18:49:14
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Takze ta helikoptera to asi nefilmovala a nemerila rychlost, kdyz jste dostali jen litr za znacky?


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Honza B12 (Člen)
01.09.2008 19:05:41
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

cockin psal:

Takze ta helikoptera to asi nefilmovala a nemerila rychlost, kdyz jste dostali jen litr za znacky?

Tvrdili, že to točej, akorát nešli po rychlostech idontknow

ross (Člen)
01.09.2008 19:19:33
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Honza B12 psal:
WenzelB6 psal:
Ondráš psal:


Přibližně v těchto místech (označená červeně).
Na těch prvních dvou jsi ještě jel "podle pravidel", takže tam odsud čekat nemusíš. Ale ty zbývající tam už jsi jel ostře.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … s/mapa.png
Sice to bylo mimo obce, ale pod 140 si tam neměl.help

smile1

Mezi Pískem a Vodňanama voperovali Čuk a snad i Gek. Čuk lítal vrtulnikem a jag zmerčil rychlý neidentifikovaný motorkáře nalít za ně a asik naváděl Geky ( Octávka+PanE). Viděl jsem jednu takovou akcičku v protisměru.

Jo, taky mě bráchu a Humláka chytli smokin
Helikoptérka za náma letěla už od Písku asi 20 km, akorát jsme neměli tušení, že po nás jdou, tak jsme ji ještě mávali cool. Cestovní rychlost tak do 160, ale zas skoro všude a semtam nějaká ta plná, zákaz a podobně. Zastavili jsme asi 2 km od ubytka, protože nám bylo divný že jako máme s tím lítacím strojem furt stejnou cest. Helikoptéra začnla kroužit nad náma, to už bylo docela podezřelý a najednou se u nás vyloupla policejní Hondice. Chlapík zastaví a huláká helmy dolu, klíčky na nádrž a ruku má docela blízko bouchačky. Musím se přiznat, že v tu chvíli jsem se s papírama rozloučil. Během dvou minut dorazili 4 policejní vozítka a ještě jedna Hondice, že už nás měli obklíčený a nachystaný zátarasy. Docela jak z filmu a místňáci něco takovýho taky viděli poprvé. Ňaštěstí neřešili rychlost ani další chuťovky naší jízdy, ale vyprudla je moje upadnutá značka. Pak si všimli jerzyho zdvíhacího aparátku a humlákovýho drobnýho ohybu na značce a asi po 50 ti minutách a litru od každýho nás nechali jet.
Poliši až na dva (celkem jich tam bylo asi 10) byli v poho a litr pokuty jsem ještě nikdy neplatil tak ochotněbigsmile. Poučení: Pokud je jen hlídka, otočit před ni a né projíždět kolem, motorkám i autum se asi ujet dá, ale pokud dorazí letadýlko, je to v pussy .
Musím uznat, že to měli docela zmánutýheadshake. Jo a skrejvání značky je fakt na hovno. Pokud se ujede, tak to jde přes osobu blízkou a pokud už se zastaví, tak se za jakkoliv nečitelnou značku berou papíry a celkem nepěkná pokutbad .

"a komu tím prospějete??"

bigsmilebigsmilebigsmile

dobrá story, nejsou nějaký fotky ze zátahu??bigsmile

jinak Osi - hustý fotkygood následek už nic moc


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
01.09.2008 19:23:09
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Kua a já sem si dával vysokorychlostní přesun Blatná-Pisek-Tábor....tak sem měl štěstí že sem jim nevjel do léčkysmile1
A v nedělu nás měřili lejzrem v Boskovicích při vejletu s Šíleným,ale varoval nás nějakej týpek v Audině,tak sme kolem nich projeli ukázkově 49Km/hsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
01.09.2008 19:26:47
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

podobnou fotku mám z Ivančic v Asijibigsmile

ale už to nějak neřešímsurprised

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
01.09.2008 19:29:20
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Honza B12 psal:

Tvrdili, že to točej, akorát nešli po rychlostech idontknow

Bude to v televizi?helpsmile1
Bylo vidět pičo triko?
Budeme horší než nájemní vrazi?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
01.09.2008 20:22:17
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

ross psal:

podobnou fotku mám z Ivančic v Asijibigsmile

ale už to nějak neřešímsurprised

bigsmile

Ale ale, kdepak?surprised


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
01.09.2008 20:23:22
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

VikecB12 psal:

Kua a já sem si dával vysokorychlostní přesun Blatná-Pisek-Tábor....tak sem měl štěstí že sem jim nevjel do léčkysmile1
A v nedělu nás měřili lejzrem v Boskovicích při vejletu s Šíleným,ale varoval nás nějakej týpek v Audině,tak sme kolem nich projeli ukázkově 49Km/hsmile1

ja 52km/hbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Borák (Člen)
01.09.2008 20:26:46
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

koukám jakej je tygr letec surprisedidontknowcool
tak rychle srůstej woe good


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
02.09.2008 08:26:28
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...změny k dalšímu ročníku, aby si zajezdili všichni dosyta a nejen dvakrát

VŠICHNI JEZDCI Z KATEGORIE JEDOU DVĚ JÍZDY V JEDNÉ DRÁZE PROTI ČASOMÍŘE.Každému se započítává ten lepší čas .Potom.... 8.... těch jezdců s nejlepším časem je kvalifikováno do vyřazovacího závodu a t.zn že se .....VYLOSUJÍ .... dvojice a tyto se zařadí do postupového pavouka.....Tímto způsobem se odjedou všechny kategorie a ukončí se kvalifikace.Časomíra se ruší a přechází se na jízdu ve dvou dráhách dva proti sobě ...samozřejmě vedle sebe....a start se provádí..... startovacím semaforkem.....Vítězí ten kdo je první v cíli .Čas se již neměří Potom už je to jasné,jsou to.... 4 .... dvojice a každý ze dvojice pojede proti svému soupeři na vítěztví 3 rozjíždky.V případě dvojího vítěztví za sebou už třetí jízda odpadá.Postupují ...2 ...dvojice - z těchto dvou dvojic vzejdou dva vítězové kteří se utkají ve finalových jízdách,buď na 3 nebo na 5 jízd. Druhý je poražený z finale a o třetí místo se rozjedou zbývající dva ze čtveřice.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
02.09.2008 08:51:06
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Tak už se těším na ten další.......good

good systém.....smile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
ross (Člen)
02.09.2008 09:13:44
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

mr.BSE psal:
ross psal:

podobnou fotku mám z Ivančic v Asijibigsmile

ale už to nějak neřešímsurprised

bigsmile

Ale ale, kdepak?surprised

hnedka na začátku směrem od Krumlova

jeli jsme s kámošem a blejsklo to každýhoheadshake
bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
karlos100 (Člen)
02.09.2008 10:33:35
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

...změny k dalšímu ročníku, aby si zajezdili všichni dosyta a nejen dvakrát.

To je dobrá změnagood
času bylo habaděj...
A už žádnej leteckej den


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
02.09.2008 10:48:44
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Ondráš psal:
Honza B12 psal:

Tvrdili, že to točej, akorát nešli po rychlostech idontknow

Bude to v televizi?helpsmile1
Bylo vidět pičo triko?
Budeme horší než nájemní vrazi?smokin

akorát v rádiu http://www.rozhlas.cz/motozurnal/radce/_zprava/489365


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
02.09.2008 12:31:52
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
Honza B12 psal:

Tvrdili, že to točej, akorát nešli po rychlostech idontknow

Bude to v televizi?helpsmile1
Bylo vidět pičo triko?
Budeme horší než nájemní vrazi?smokin

akorát v rádiu http://www.rozhlas.cz/motozurnal/radce/_zprava/489365

Ze 4 kilometrů i s registračkou parchantbad......snad se tak často nepotkámesmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Loser (Administrator)
02.09.2008 13:03:38
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

VikecB12 psal:

Kua a já sem si dával vysokorychlostní přesun Blatná-Pisek-Tábor....tak sem měl štěstí že sem jim nevjel do léčkysmile1
A v nedělu nás měřili lejzrem v Boskovicích při vejletu s Šíleným,ale varoval nás nějakej týpek v Audině,tak sme kolem nich projeli ukázkově 49Km/hsmile1

A kde tam v tom Bozaku stali? Sem tama navecir taky dvakrat projizdel, ale nikde jsem je nepotkalidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
02.09.2008 13:28:47
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Loser psal:
VikecB12 psal:

Kua a já sem si dával vysokorychlostní přesun Blatná-Pisek-Tábor....tak sem měl štěstí že sem jim nevjel do léčkysmile1
A v nedělu nás měřili lejzrem v Boskovicích při vejletu s Šíleným,ale varoval nás nějakej týpek v Audině,tak sme kolem nich projeli ukázkově 49Km/hsmile1

A kde tam v tom Bozaku stali? Sem tama navecir taky dvakrat projizdel, ale nikde jsem je nepotkalidontknowidontknow

Ven ze fsi,směrem na Protivanov. Ale brali to na místě,takže můžeš být klidnejsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
02.09.2008 13:46:39
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Vikec: toz to sem klidny - ja sem vyjizdel smer sloup a vracel se od Protivanova a to uz tam nikde nebyli.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
02.09.2008 16:23:25
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

ross psal:
mr.BSE psal:
ross psal:

podobnou fotku mám z Ivančic v Asijibigsmile

ale už to nějak neřešímsurprised

bigsmile

Ale ale, kdepak?surprised

hnedka na začátku směrem od Krumlova

jeli jsme s kámošem a blejsklo to každýhoheadshake
bigsmile

Jo ta seda krabica, co je tam napevno?smile1
Neboj, dlouho nebudeevilcool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Billy (Člen)
03.09.2008 07:37:34
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

U nas v Prostějově začli s vystavbama radaru, no uz pribili dalsi 2, doufam ze tech slibovanejch 20 kusu nebude pravda a snad jim to zakon od 1.2009 zakaze cucakum mestskejm


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Pajk (Člen)
04.09.2008 22:05:18
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Nemáte někdo ofocený časy  těch rozjížděk B6, B12 a GSX 14? Kouk bych na to. Jinak největší handikept pro nejslabší katerogii 6tek bylo, že se jezdilo do kopce, tam u nich ty časy podle mě budou nejvíc znát. Samozřejmě nic to nemění na tom že nejlepší 6ka se nemůže rovnat těm co dojeli první ze silnějších kategorií.smile2

Ondráš (Člen)
05.09.2008 02:59:49
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Pajk psal:

Nemáte někdo ofocený časy  těch rozjížděk B6, B12 a GSX 14? Kouk bych na to. Jinak největší handikept pro nejslabší katerogii 6tek bylo, že se jezdilo do kopce, tam u nich ty časy podle mě budou nejvíc znát. Samozřejmě nic to nemění na tom že nejlepší 6ka se nemůže rovnat těm co dojeli první ze silnějších kategorií.smile2

Každopádně u mě máš beer a wine za to, že si porazil Progeara.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
05.09.2008 09:57:25
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Pajk psal:

Nemáte někdo ofocený časy  těch rozjížděk B6, B12 a GSX 14? Kouk bych na to. Jinak největší handikept pro nejslabší katerogii 6tek bylo, že se jezdilo do kopce, tam u nich ty časy podle mě budou nejvíc znát. Samozřejmě nic to nemění na tom že nejlepší 6ka se nemůže rovnat těm co dojeli první ze silnějších kategorií.smile2

Neplacej kraviny. Dyt ti to jelo suprove. A natrit to tem silnejsim na rozjezdu, ze pomalu zacinaly plakat. Kdybys to tam mrskal na B12, tak si rozseknul i toho elektronickyho bramboraka.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
05.09.2008 10:00:03
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Jj-ty rozjezdy přes brzdu jsou fajngood
Ovšem na 12ce už to taková prdel není...na 6ce může člověk hned od začátku kravit s plynem,aniž by se musel bát zvedání předku..smile1


PURE NAKED BIKE!
nicola.foxx (Člen)
05.09.2008 10:21:40
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Meloun psal:

Jj-ty rozjezdy přes brzdu jsou fajngood
Ovšem na 12ce už to taková prdel není...na 6ce může člověk hned od začátku kravit s plynem,aniž by se musel bát zvedání předku..smile1

Kdyz jsem koukal na Pajka, tak mu tu cubka sla nahoru i na dvojaka. Ale fakt jezdil pekne. Sice nema tak peknou motorku jako ja, ale umi na ni jezdit lip. bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2008 10:21:58
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

dáš plnej a na omezovači akorát řadíš bez spojky pod plnym. smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
05.09.2008 11:23:14
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Jak psal Pajk,prej šestku zdržuje jízda do kopce,
bych se bigsmile mě zdrželo nejvíc třicet kilo bůčku navícbigsmile
Pajkovo starty goodgoodgood
Nejlepší je stejně XJelengood,parchant,za rok uvidícool


...a bude hůř!
Loser (Administrator)
05.09.2008 11:38:28
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

mate stesti,ze jsem tam nebyl ja ... bych vam to na tom svym chcrchlu natrel ... a to bych se rozjizdel na trojku,abych vam dal aspon nakou sancigoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Smoula.koumak (Člen)
05.09.2008 11:41:24
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

karlos100 psal:

...parchant,za rok uvidícool

ty snad plánuješ koupit 12tku?


Bandit v lese :-))
Ondráš (Člen)
05.09.2008 12:30:46
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Loser psal:

mate stesti,ze jsem tam nebyl ja ... bych vam to na tom svym chcrchlu natrel ... a to bych se rozjizdel na trojku,abych vam dal aspon nakou sancigoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

Ale největší potupa by byla, že by je porazil třívál. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
05.09.2008 13:34:11
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Smoula.koumak psal:
karlos100 psal:

...parchant,za rok uvidícool

ty snad plánuješ koupit 12tku?

Spíš to vypadá,že příští rok budu v kategorii "zrádci"
Možná i polomrdkybigsmile


...a bude hůř!
Bedřich (Člen)
05.09.2008 16:27:03
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Koukám, akce jak hromsurprised To sme zase o něco přišliidontknow nu čoš, ale v Alpách bylo taky fešněcool

Osi - headshake hlavně že to nebylo dramatičtějšíbigsmile

Férovej zátah s vrtulníkem, to je  mazecsurprisedbad


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Pajk (Člen)
05.09.2008 16:52:37
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Ondrášovi dík za pivo, nicola.foxx: s 12kou? No možná až budu velkej chlap a zatím mě ti to kvedlání s tou šaltrpákou nahoru a dolu baví, 12ka je pro dědky co potřebujou prodloužit, že kluci 6kaři.  smile1

karlos100 (Člen)
06.09.2008 09:21:25
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Pajk psal:

No možná až budu velkej chlap a zatím mě ti to kvedlání s tou šaltrpákou nahoru a dolu baví, 12ka je pro dědky co potřebujou prodloužit, že kluci 6kaři.  smile1

Jasně mládežníkubigsmilebigsmilebigsmile
Aspoň má člověk pocit,že na tý motyce k něčemu je
a ne že se jen veze na lokomotivěevil


...a bude hůř!
Smoula.koumak (Člen)
06.09.2008 21:35:43
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

2Karlos100: a proto chceš mezi zrádce, nebo polomrdky idontknowbigsmile


Bandit v lese :-))
Progear 650 (Člen)
07.09.2008 18:08:17
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Ondráš psal:
Pajk psal:

Nemáte někdo ofocený časy  těch rozjížděk B6, B12 a GSX 14? Kouk bych na to. Jinak největší handikept pro nejslabší katerogii 6tek bylo, že se jezdilo do kopce, tam u nich ty časy podle mě budou nejvíc znát. Samozřejmě nic to nemění na tom že nejlepší 6ka se nemůže rovnat těm co dojeli první ze silnějších kategorií.smile2

Každopádně u mě máš beer a wine za to, že si porazil Progeara.bigsmile

fuck jen počkej zajíci.....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Progear 650 (Člen)
07.09.2008 18:11:04
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Pajk psal:

Ondrášovi dík za pivo, nicola.foxx: s 12kou? No možná až budu velkej chlap a zatím mě ti to kvedlání s tou šaltrpákou nahoru a dolu baví, 12ka je pro dědky co potřebujou prodloužit, že kluci 6kaři.  smile1

naprostej souhlas......goodbigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Lihy (Člen)
08.09.2008 11:49:13
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Osiris: Ty si fakt ouchyl...nemůžeš spadnout jako normální člověk?idontknow
Ale fotky luxusbigsmile

.
.
.
ps. Si kámoš, žes mě v tom nenechal samotnýhobigsmile, rychle srosť ať se ti dobře drží půlitrsmokin

osiris (Člen)
08.09.2008 11:54:35
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...copak bych tebe a furata v tom moh nechat pičo ? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
12.09.2008 07:22:59
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

To Osi, chtěl jsem se zeptat od koho můžu sehnat fotky a videa ze sprintu v Tchořovicích.....
Díkgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
12.09.2008 08:10:08
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...až se to posbírá od víc lidí, tak to bude jako komplet třeba na dvd


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
12.09.2008 08:29:42
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

...až se to posbírá od víc lidí, tak to bude jako komplet třeba na dvd

Osi: Nemyslel nahodou ty fotky a videa, o kterych tam mluvil ten borec s mikrofonem?
Ten tam rikal, ze fotky a videa z cely akce zajistuje nekdo nevim kdo a ze to bude k dispozici. Ale koho se zeptat? Sem si tu akci vlozil ty, tak asi proto se ptame tebe.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
12.09.2008 08:54:27
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...vždyť to říkám, vydrž


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
12.09.2008 15:49:43
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...fotky koncem září, film během listopadu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
12.09.2008 16:09:30
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Nicola good
Osi good


..... to je akorát, na začátek nemotosezónysmile1good


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
nicola.foxx (Člen)
13.09.2008 23:36:23
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

kojaksro psal:

Nicola good
Osi good


..... to je akorát, na začátek nemotosezónysmile1good

U toho budu pekne drzkovat, ze to nevytahnu z garaze, pac bych na tom zmrznul.
Ale uz se na to DVD tesim jak malej kluk.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Pajk (Člen)
14.09.2008 18:07:07
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Tak jo, až to bude se hlásím o jednu placku s hejbacíma obrázkama.smile1

osiris (Člen)
29.09.2008 11:30:23
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...dal jsem to na ftp/fotogalerie/1suzukinakedrakday/osiris (je to zpracovany v picase, tak si stahnete celou slozku - je to maly, necelejch 30mb)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
27.10.2008 16:22:23
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...dvd je tady  http://www.suzukibandit.cz/download.php … mp;sekce=5   (čtěte info)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
27.10.2008 23:14:37
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

...dvd je tady  http://www.suzukibandit.cz/download.php … mp;sekce=5   (čtěte info)

SOSAM SOSAM. Dekuji panovi. Tak to budu koukat na Bajkr bojs, ve stinu gengu, na drakday. Malem jsem na tohle dividiii zapomel.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
xrohy (Člen)
28.10.2008 09:45:49
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Tož taky sosám a děkuju.... bude na co čumětsmokin


Čaroděj Dobroděj 8-)
Pajk (Člen)
28.10.2008 16:12:08
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Mám to na disku, ale nejde mi to vysmahnout. Furt mi to píše, že soubor není kompatiblbej s rekorderem.help Vám to jde?

osiris (Člen)
28.10.2008 16:17:33
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...vypaluješ to v NERU nebo něčem co podporuje "nrg" soubor ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
28.10.2008 16:24:05
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

V Neru 6

osiris (Člen)
28.10.2008 16:27:35
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/nrg.JPG

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
28.10.2008 16:40:07
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

V tej starší verzi je to trochu jiný, ale postup dělám snad stejně. Cokoliv jinýho jde smahnout a to je divný. Můžu to zkusit ještě na jiným PC.

osiris (Člen)
28.10.2008 18:01:46
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...uvidíme teda jak se vyjádřej ostatní


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
28.10.2008 18:09:53
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

...uvidíme teda jak se vyjádřej ostatní

No možná mam rejpavej dotaz a na blbou otázku očekávám blbou odpověď, ale proč .nrg a ne .iso?

Co ti co nemají Nero, nebo si to neumí převést?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr