Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » I. suzukinakedrakday

osiris (Člen)
28.10.2008 18:29:44
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

...a co já už teď s tím ? jestli ho v tučňákoj nemáš smile1
(hele nikdy nemůžeš vyhovět všem tak jak by to zrovna oni konkrétně chtěli, je to zdarma (i když jistě chápeš že výroba zdarma nebyla), místo toho aby si to každej kupoval, tak očekávám i trošku snahy smile1)
...jestli je to tam nějaký nakoplý (uvidíme podle odezvy), tak to tam samo dám znova


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
28.10.2008 18:52:34
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

...a co já už teď s tím ? jestli ho v tučňákoj nemáš smile1
(hele nikdy nemůžeš vyhovět všem tak jak by to zrovna oni konkrétně chtěli, je to zdarma (i když jistě chápeš že výroba zdarma nebyla), místo toho aby si to každej kupoval, tak očekávám i trošku snahy smile1)
...jestli je to tam nějaký nakoplý (uvidíme podle odezvy), tak to tam samo dám znova

V pohodě.smokin
OK. Tak pokud bude mít někdo zájem o ISO obaz, ať se ozve. Mám na to utilitku, která to překonvertí. Já jen že ISO je standartní fromát, který zvládnou snad všechny vypalovací programy, kdežto nrg nikde jinde než v Neru nepustíš.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
28.10.2008 18:54:46
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Nech Osiho napokoji..fuck Díky jeho návodu pro blbý..., sem to asi zmáknul i já...bigsmile teda zatim vypaluju...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
28.10.2008 18:57:21
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

progearoj: tak napiš jestli je to ok help smile1


ondrášoj: však jo, nero se válí v každým kompu smile1 (máš pravdu, na iso jsem to přehodit moh, ale nevidím v tom neru problém, takhle to vypálí i filous bigsmile) ...taky jsem to tam moh dát jako root dývka, ale měl jsem strach aby se filousoj nerozutíkaly ty mrchy složky a neschovaly se mu třeba pod stůl bigsmile (na divx jsem to ponižovat nechtěl)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
28.10.2008 19:09:07
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

osiris psal:

ondrášoj: však jo, nero se válí v každým kompu smile1 (máš pravdu, na iso jsem to přehodit moh, ale nevidím v tom neru problém, takhle to vypálí i filous bigsmile) ...taky jsem to tam moh dát jako root dývka, ale měl jsem strach aby se filousoj nerozutíkaly ty mrchy složky a neschovaly se mu třeba pod stůl bigsmile (na divx jsem to ponižovat nechtěl)

Jasný jasný... Už mám skoro staženo...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
28.10.2008 19:17:33
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

tak dávám vědět... maká to bez problému... děkuji moc...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
XJelen (Člen)
28.10.2008 19:31:19
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Hotovo! Sem to teď shlídnul a že posílám do ČSAD poklonu nejhlubšígood
Volba hudebního podkresugood sám bych to nevybral lípbigsmile
Ještě jednou díkygood


Strýcfajtr !!!
Pajk (Člen)
28.10.2008 21:38:13
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Tak jo, už to mám taky vysmahnutý, na druhým PC nebyl problém. Jinak díky všem který se na tom podíleli je to moc pěkně udělaný.good

spidys (Člen)
28.10.2008 21:52:16
Offline

Re: I. suzukinakedrakday

Sem to namapoval do Daemona Toolse jako další virtuální CD-ROMku (zvládá jak nrg, tak iso a dalších XX formátů) - nic sem nevypaloval - spustil, přehrál...

good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr