Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » nový moto

Rostyk (Člen)
28.06.2008 16:09:33
Offline

nový moto

Hoj bandité, po té co jsem 10let zpátky prodal suzuki gf250 jsem si vcera splnil sen-v garáži mi stojí bandit 6 r.v. 2004 nááááádhernýýýýýýbigsmilebigsmilebigsmile  Včera celý nadržený po koupi jsem se rychle převlík do kuže a letím na parkoviště se v klidu projet. v tom fofru jsem ,idiot blbej ,nechal moto na bočním stojanu.Po zahřátí mota tam celý nadržený kopnu 1 a ono to samo zřejmě zdechlo. takhle jsem tam šaškoval asi 5min. spocenej až na zadku a uvažoval čím to bude.pak mě zachránil maník co šel okolo a upozornil mě na tento muj omyl.redfaceredfacePřeju všem co nejmínˇ takových konin o hooooodně km bez nehod.      zdarec na cestě


Dohnat a předehnat
Koldan (Člen)
28.06.2008 16:51:41
Offline

Re: nový moto

to je normálka, já zase zvyklej z předchozí mašiny,která měla hlubokou nádrž nakoukl do béčka,říkám šak benál tam je,tak proč to nejede a vono ho tam bylo málo, přestože sem hladinu viděl,sem volal aj původnímu majiteli.bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
maňas (Člen)
30.06.2008 19:20:31
Offline

Re: nový moto

Koldan psal:

to je normálka, já zase zvyklej z předchozí mašiny,která měla hlubokou nádrž nakoukl do béčka,říkám šak benál tam je,tak proč to nejede a vono ho tam bylo málo, přestože sem hladinu viděl,sem volal aj původnímu majiteli.bigsmile

proto to jezdím do sucha redfaceredfaceredface


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
nicola.foxx (Člen)
01.07.2008 14:52:20
Offline

Re: nový moto

Kurva pekna masina good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Loser (Administrator)
01.07.2008 15:09:19
Offline

Re: nový moto

tak vitej mezi nas.
a neboj, takovy veci se stavaj - ja jsem taky dumal, proc to chcipa a byl v tom ten stojanek a pak jsem dumal podruhy, proc to nechce jet a chcipa to - a to sem mel taky prazdnou nadrz jako betonar zakuskubigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sonyk (Člen)
01.07.2008 20:39:35
Offline

Re: nový moto

ten stojan = pravidelna ostuda kdyu nekde s nekym zakecam po tom co na to nasednu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Rostyk (Člen)
02.07.2008 10:01:43
Offline

Re: nový moto

Tak to jsem v klidu......coolcooldo té doby než zas něco sprasímbigsmilebigsmile.....


Dohnat a předehnat
WenzelB6 (Člen)
02.07.2008 11:20:05
Offline

Re: nový moto

radši zapomenout sklopit než zapomenout vysunout ( muj připad )bigsmile
Těžko se pak udrží nebo zvedá...

Petr (Člen)
02.07.2008 11:32:28
Offline

Re: nový moto

když už sme při tom pomlouvávání a házení si hnoje na hlavu, přidáme takybigsmile
koupil sem položenou B12– tudíž nepojízdnou a při složení ne a ne ani škytnout..
startér se nechtěl ani pohnout..
tak sem elektriku durch rozhodil a proměřil a až podle kabliků sem přišel k snímači spojky..
no holt zkušenostcoolredface


tož tak..
Radka K. (Člen)
02.07.2008 12:48:59
Offline

Re: nový moto

Moc hezká....good Přeju hodně kilometrů bez nehody!!!!! smile1


Když nejde o život jde o hovno..
Mirek D (Člen)
02.07.2008 14:37:53
Offline

Re: nový moto

Ve Švýcarsku jsem 2 hod. blbnul na pumpě: "proč to nejede"....idontknow Našel jsem i pojistky vo kterých jsem nevěděl...good
A přitom jsem si jenom vytáhl kablík od spínače na spojce smokin


Autobus je taky Suzuki... .
barynek (Člen)
02.07.2008 17:44:03
Offline

Re: nový moto

Mirek D psal:

Ve Švýcarsku jsem 2 hod. blbnul na pumpě: "proč to nejede"....idontknow Našel jsem i pojistky vo kterých jsem nevěděl...good
A přitom jsem si jenom vytáhl kablík od spínače na spojce smokin

Z toho vyplývá nejezdit do Švýcarska, aby se ti to nestalobigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr