Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Světlomet B12 S

Xele (Člen)
02.07.2008 18:41:09
Offline

Světlomet B12 S

Po rosvícení potkávacích světel u mé B12 S r.v.2002 mě svítí pouze uprostřed malá parkovací žárovka a levé "oko" světlometu (tuším že žárovka HB3 51W. Pravé (z pohledu řidiče) "oko" světlometu svítí pouze po zapnutí dálkových světel (tuším že žárovka HB3 60W). Až do dnešní doby jsem neměl pochyb o tom že takhle je to v pořádku než jsem se dočetl v servisním manuálu že přední světlo by mělo být vybaveno mimo potkávací žárovičky také žárovkami 1x HB4 51W a 1x HB3 51/60W. Je tedy skutečně u pravého "oka" světlometu dvou-vláknová žárovka a tudíž po zapnutí potkávacích světel světlometu by měla svítit jak pravá tak levá strana světlomet? Vím že nejjednodušší by bylo se podívat ale když mě to psaní tak hrozně baví...smile1smile1smokin

nicola.foxx (Člen)
02.07.2008 20:54:44
Offline

Re: Světlomet B12 S

Xele psal:

Po rosvícení potkávacích světel u mé B12 S r.v.2002 mě svítí pouze uprostřed malá parkovací žárovka a levé "oko" světlometu (tuším že žárovka HB3 51W. Pravé (z pohledu řidiče) "oko" světlometu svítí pouze po zapnutí dálkových světel (tuším že žárovka HB3 60W). Až do dnešní doby jsem neměl pochyb o tom že takhle je to v pořádku než jsem se dočetl v servisním manuálu že přední světlo by mělo být vybaveno mimo potkávací žárovičky také žárovkami 1x HB4 51W a 1x HB3 51/60W. Je tedy skutečně u pravého "oka" světlometu dvou-vláknová žárovka a tudíž po zapnutí potkávacích světel světlometu by měla svítit jak pravá tak levá strana světlomet? Vím že nejjednodušší by bylo se podívat ale když mě to psaní tak hrozně baví...smile1smile1smokin

Cus, tak ty zarovky - potkavaci HB4 51W a dalkova HB3 60W. Potkavaci ma matnou cocku a dalkove ma cocku cirou. Obe zarovky maj jen jedno vlakno. Takze tak jak to popisujes je spravne. Jestli ti to sviti malo, tak si prohod zarovky. Jestli ti to bude porad malo, tak muzes prohodit ty cocky. No a jestli ti bude malo i tohle, tak si muzes koupit vic svitivou zarovku HB4 a nebo HB3 a tyhle typy vyrabi akorat Philips. A dalsi moznost jak ti to bude kdyztak svitit vic, je koupit xenon sadu HB3 a nebo HB4 a to uz sviti jako krava(dal jsem si to na B6S r.v. 2000.) nejdriv do potkavacky a po rozsviceni dalky to vypadalo trochu blbe a to zluty svetlo z dalky se vpijelo do potkavaciho, takze to mam uz i v dalkovce. Jedina nevyhoda xenonu v dalkovym svetle je, ze s tim nemuzes pouzit svetelnou houkacku, protoze chvilku trva nez se to poradne rozsviti. Ale za to jak to sviti a jak pekne to vypada mi to stoji. To je asi tak vse. BANDITpussy


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
martin.vomy (Člen)
02.07.2008 21:37:49
Offline

Re: Světlomet B12 S

O těch xenonech jsem taky uvažoval, protože za šera to není s normálním halogenem na potkávačku žádná hitparáda. Ale dost mě odrazuje to, že bych asi oslňoval protijedoucí. Občas jedu sám, ale dost často ve dvou. Ten rozdíl je znát. Ale pořád štelovat světlo se mi nechceidontknow

barynek (Člen)
02.07.2008 22:10:43
Offline

Re: Světlomet B12 S

martin.vomy psal:

O těch xenonech jsem taky uvažoval, protože za šera to není s normálním halogenem na potkávačku žádná hitparáda. Ale dost mě odrazuje to, že bych asi oslňoval protijedoucí. Občas jedu sám, ale dost často ve dvou. Ten rozdíl je znát. Ale pořád štelovat světlo se mi nechceidontknow

tak nic nešteluj a je hotovo. Taky jezdim dost často ve dvou, a nidko mi zatim nic nedával najevo, že bych oslňovalidontknow


Bandit 4EVER!!!
martin.vomy (Člen)
02.07.2008 22:49:46
Offline

Re: Světlomet B12 S

barynek psal:
martin.vomy psal:

O těch xenonech jsem taky uvažoval, protože za šera to není s normálním halogenem na potkávačku žádná hitparáda. Ale dost mě odrazuje to, že bych asi oslňoval protijedoucí. Občas jedu sám, ale dost často ve dvou. Ten rozdíl je znát. Ale pořád štelovat světlo se mi nechceidontknow

tak nic nešteluj a je hotovo. Taky jezdim dost často ve dvou, a nidko mi zatim nic nedával najevo, že bych oslňovalidontknow

No a ty tam ten xenon máš?

nicola.foxx (Člen)
02.07.2008 23:12:59
Offline

Re: Světlomet B12 S

martin.vomy psal:
barynek psal:
martin.vomy psal:

O těch xenonech jsem taky uvažoval, protože za šera to není s normálním halogenem na potkávačku žádná hitparáda. Ale dost mě odrazuje to, že bych asi oslňoval protijedoucí. Občas jedu sám, ale dost často ve dvou. Ten rozdíl je znát. Ale pořád štelovat světlo se mi nechceidontknow

tak nic nešteluj a je hotovo. Taky jezdim dost často ve dvou, a nidko mi zatim nic nedával najevo, že bych oslňovalidontknow

No a ty tam ten xenon máš?

Pokud jezdis ve dvou, tak predpokladam ze mas pritvrzeno na zadnim tlumici aby se ti ta prdel moc neponorila. A i kdyz das tu potkavacku uplne nahoru, tak vidis cca 25m pred sebe a je jedno jestli je tam xenon nebo ne a jestli jedes sam nebo ve dvou. Ja chci jeste i s tim xenonem prohodit ty cocky. Dalkovy tak casto nepouzivam a tak mi to nebude chybet a nebo proste koupim origo cirou cocku. Uchyt na pripevneni maj obe cocky stejny. Cela sada stoji 2500,- a to zase neni takova raketa abych premyslel jestli to melo smysl nebo ne. Kazdopadne jsem spokojenej a kdyz jedu v noci a uz jsem s tema xenonama jel nekolikrat, tak vidim bez problemu. Jediny co tam jeste posteluju tak je vyska dalkovyho svetla a hodim ho trochu dolu. A jak pisou v tech reklamach ! Fakt nechapu jak jsem mohl jezdit bez toho!! " bigsmile
Bez prdele " Fakt je to dobry. " good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
martin.vomy (Člen)
02.07.2008 23:30:04
Offline

Re: Světlomet B12 S

Jestli to dobře chápu, tak patice HB3 a HB4 jsou stejný, jo? Takže kdybych koupil sadu s paticí HB3, tak ji můžu použít i na dálkovýho? Tak jakej je v nich vlastně rozdíl? Jen v zatmavení přední části?

nicola.foxx (Člen)
02.07.2008 23:47:10
Offline

Re: Světlomet B12 S

martin.vomy psal:

Jestli to dobře chápu, tak patice HB3 a HB4 jsou stejný, jo? Takže kdybych koupil sadu s paticí HB3, tak ji můžu použít i na dálkovýho? Tak jakej je v nich vlastně rozdíl? Jen v zatmavení přední části?

No stejny uplne nejsou jedna patice ma dve carky na jedny strane patice a druha jen jednu a ted presne nevim ktera z nich ma dve a ktera jen jednu. Kazdopadne tohle jsem vyresil seriznutim tech pacek na svetle do kteryho mi to nepaslo na originalni konektor pro zarovku. Jinak tu xenon sadu napojis na ty original konektory co do nich davas zarovky.
Takze na jedny xenon sade pro jedno svetlo (v baleni jsou dve vybojky a dve trafa), seriznes ty packy a svitis jako dabel. Pak uz si fakt jen sestelujes vysku svetla a drandis. Nic tezkyho. S tim prvnim svetlem jsem se sral asi tak dve hodiny(nez jsem si vymyslel kam pridelam to trafo) a to druhy bylo asi tak za hodinku hotovy. A stejne budu muset jeste predelat uchyceni kabelu. Na to prvni svetlo jsem je dal trosku debilne a tak to musim predelat k dokonalosti. bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
martin.vomy (Člen)
02.07.2008 23:52:43
Offline

Re: Světlomet B12 S

Díky za vyčerpávající odpověď a omlouvám se autorovi příspěvku, že jsem mu sem vlezl. Ty máš teda sadu na HB3 nebo HB4? Maš nějaký tip, kde to koupit v dobré kvalitě za rozumnou cenu?

nicola.foxx (Člen)
03.07.2008 01:36:54
Offline

Re: Světlomet B12 S

martin.vomy psal:

Díky za vyčerpávající odpověď a omlouvám se autorovi příspěvku, že jsem mu sem vlezl. Ty máš teda sadu na HB3 nebo HB4? Maš nějaký tip, kde to koupit v dobré kvalitě za rozumnou cenu?

Koupil jsem sadu HB3 u www.AutoMedik.cz a kupodivu jsem musel upravovat konektor na dalce, coz je HB3. Je to v Praze a vetsinu toho co maj na netu je skladem. Kdyz si zadas trebas na seznamu XENON HID HB3 a nebo HB4, tak to najdes. Dalsi e-shop kde to maj, je nekde v Pribrami a pak dalsi v Ceskym Brode. Ale na netu jich najde urcite na 100% vic. Se mej a jestli se pro to rozhodnes, tak at to paradne slouzi. BANDITpussy


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Xele (Člen)
03.07.2008 06:25:56
Offline

Re: Světlomet B12 S

martin.vomy psal:

Díky za vyčerpávající odpověď a omlouvám se autorovi příspěvku, že jsem mu sem vlezl. Ty máš teda sadu na HB3 nebo HB4? Maš nějaký tip, kde to koupit v dobré kvalitě za rozumnou cenu?

Omlouvat se mi nemusíš..jsem naopak rád že se tady na toto téma rozvinula tak vášnívá debatasmile1 Mě hlavně zajímalo jestli při rosvícení potkávacích světel má svítit jenom jedno oko světlometu nebo obě..a můj dotaz byl zodpovězen MNirkem alias Nicola.foxx takže jsem spokojenej a Mirkovi samozřejmě za upřesnění děkuji.

barynek (Člen)
03.07.2008 08:39:35
Offline

Re: Světlomet B12 S

1. s xenonem nejezdím, bo teď dávam love jinam, ale uznávám, že to svítí jako krávagood.
2. ty xenony jsou uplně stejny jako (resp. ta patice) ve škoda roomster (už to tu kdysi psal někdo na fóru), takže zajdeš do mototechny, řekneš chci xenon do roomstera, vyhodíš z bandasky dáš xenon a jezdíš. NEmusíš nic štelovat nebo předělávat s konektorem (řezání pacek apod.sick )tak jak to psal nicola.foxx. Stačí prostě pohledat net a je to.
Štípal jsem jen jednou konektory na LEDblikny, a byl jsem pěkná pussy, páč asi za měsíc, po tom co mi všude řekli, že ty redukce/kabely na to nemaj, kolega polotučnej objevil krám, přijeli jsme, zeptali se a oni "no to víte že máme" a za ty prachy bych vzal aj do zásobybigsmile
Ponaučení-hledej šmudlo a neukvapuj se štípánímbigsmile


Bandit 4EVER!!!
nicola.foxx (Člen)
03.07.2008 14:35:45
Offline

Re: Světlomet B12 S

barynek psal:

1. s xenonem nejezdím, bo teď dávam love jinam, ale uznávám, že to svítí jako krávagood.
2. ty xenony jsou uplně stejny jako (resp. ta patice) ve škoda roomster (už to tu kdysi psal někdo na fóru), takže zajdeš do mototechny, řekneš chci xenon do roomstera, vyhodíš z bandasky dáš xenon a jezdíš. NEmusíš nic štelovat nebo předělávat s konektorem (řezání pacek apod.sick )tak jak to psal nicola.foxx. Stačí prostě pohledat net a je to.
Štípal jsem jen jednou konektory na LEDblikny, a byl jsem pěkná pussy, páč asi za měsíc, po tom co mi všude řekli, že ty redukce/kabely na to nemaj, kolega polotučnej objevil krám, přijeli jsme, zeptali se a oni "no to víte že máme" a za ty prachy bych vzal aj do zásobybigsmile
Ponaučení-hledej šmudlo a neukvapuj se štípánímbigsmile

Ono by se stipat nemuselo, ale bud musis koupit dve sady a nebo si vyberes jednu sadu a pak musis jeden poupravit. Ale to je otazka na 20 vterin. To je skoro jako sex -tam ven tam ven a je to hotovy bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
03.07.2008 23:08:25
Offline

Re: Světlomet B12 S

nicola.foxx - ty teda jenom pořád děláš ty směšný pohybygood?bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
nicola.foxx (Člen)
04.07.2008 11:13:47
Offline

Re: Světlomet B12 S

barynek psal:

nicola.foxx - ty teda jenom pořád děláš ty směšný pohybygood?bigsmilebigsmilebigsmile

Rad bych. Tenhle tyden k nam prijela teta z jahodovy hory a tak mam po srande smile2 Jeste, ze uz mi zacina dovolena.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
04.07.2008 16:09:51
Offline

Re: Světlomet B12 S

nicola.foxx psal:
barynek psal:

nicola.foxx - ty teda jenom pořád děláš ty směšný pohybygood?bigsmilebigsmilebigsmile

Rad bych. Tenhle tyden k nam prijela teta z jahodovy hory a tak mam po srande smile2 Jeste, ze uz mi zacina dovolena.good

zapomněla vážení...na jahody mražený...bigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
04.07.2008 17:16:12
Offline

Re: Světlomet B12 S

barynek psal:

...ty xenony jsou uplně stejny jako (resp. ta patice) ve škoda roomster (už to tu kdysi psal někdo na fóru), takže zajdeš do mototechny, řekneš chci xenon do roomstera...

...a prodavač tě pošle do pussy páč roomster xenony nemá, jenom projektorový halogeny což je klasickej halogen skrytej za čočkou. Jen pro pořádek good


Ne asi
nicola.foxx (Člen)
04.07.2008 17:30:35
Offline

Re: Světlomet B12 S

barynek psal:
nicola.foxx psal:
barynek psal:

nicola.foxx - ty teda jenom pořád děláš ty směšný pohybygood?bigsmilebigsmilebigsmile

Rad bych. Tenhle tyden k nam prijela teta z jahodovy hory a tak mam po srande smile2 Jeste, ze uz mi zacina dovolena.good

zapomněla vážení...na jahody mražený...bigsmile

To teda. Nekde jsem cetl, ze kazdej namornik musi preplavat rudy more bigsmile . Ale kdyz ja neumim plavat evil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
barynek (Člen)
06.07.2008 09:46:19
Offline

Re: Světlomet B12 S

luig psal:
barynek psal:

...ty xenony jsou uplně stejny jako (resp. ta patice) ve škoda roomster (už to tu kdysi psal někdo na fóru), takže zajdeš do mototechny, řekneš chci xenon do roomstera...

...a prodavač tě pošle do pussy páč roomster xenony nemá, jenom projektorový halogeny což je klasickej halogen skrytej za čočkou. Jen pro pořádek good

a kurva, ted sem v pussy.. od tý doby co máš po státnicích seš nějak chytřejšígood
a jen mi řekni proč by nemohli bejt na růmstrovi xenony? za připlatek třeba? Ha?
tak proč to tu někdo někde psal, že by kvuli nahradním žárovkám? když já už nevim...
Kdyžtak teda sorry za mysti"fuck"aciredface
PS: Luigi - ty už nejsi borec jenom na elektriku, ty se sereš už i do světel?


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
06.07.2008 10:11:12
Offline

Re: Světlomet B12 S

barynek psal:

a kurva, ted sem v pussy.. od tý doby co máš po státnicích seš nějak chytřejšígood
a jen mi řekni proč by nemohli bejt na růmstrovi xenony? za připlatek třeba? Ha?
tak proč to tu někdo někde psal, že by kvuli nahradním žárovkám? když já už nevim...
Kdyžtak teda sorry za mysti"fuck"aciredface
PS: Luigi - ty už nejsi borec jenom na elektriku, ty se sereš už i do světel?

No páč prostě nejdou do roomstera objednat...
A přes světla jsem byl borec vždycky bigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
06.07.2008 12:27:00
Offline

Re: Světlomet B12 S

Když nejdou objednat tak ať jdou do hajzlufuck
bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
vlada1200 (Člen)
09.07.2008 20:33:06
Offline

Re: Světlomet B12 S

Já jsem pussy

Teď jsem zjistil jaká já jsem pussy Doufám že nikdo horší jak já už není.
Nebudete věřit, ale koupil jsem žárovku HB4 v Suzuki Pardubice za 910,-Kč.
Vzhledem k tomu, že jsem si pořádně toto téma před tím nepřečetl, tak jsem
já de.il ty prachy za to dal, s tím, že jsem věřil, že je to normální cena.

Teď jsem se podíval na net a dá se sehnat žárovka od 50 KČ.

help myslíte, že by se to tam dalo vrátit??????


Jezdím tak, abych dojel!
GSF josef (Člen)
09.07.2008 20:36:27
Offline

Re: Světlomet B12 S

Vlada1200 :  zdar chlape bigsmile ty ses kůn !! jako bych ti na Pastvinach nerikal ze ji koupis v mototechne za 120 kč bigsmile

jak jinak ?? jak ste dojeli ?

vlada1200 (Člen)
09.07.2008 20:42:02
Offline

Re: Světlomet B12 S

Ty voe, mě ale do smíchu moc není. smile2

Kua, kua,kua.smile2


Tak jsem asi po včerejší chlastačce asi fakt nějak vypatlanej. Už si vzpomínám, že jsme
se o tom bavili, ale vůbec jsem si na to nevzpomněl.

Prostě jsem pussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussy


Jezdím tak, abych dojel!
GSF josef (Člen)
09.07.2008 20:51:17
Offline

Re: Světlomet B12 S

priste uz budes chytrejsi bigsmile takovy blbosti neres..
muze byt hur smile2

barynek (Člen)
09.07.2008 21:14:23
Offline

Re: Světlomet B12 S

vlada1200 psal:

Já jsem pussy

Teď jsem zjistil jaká já jsem pussy Doufám že nikdo horší jak já už není.
Nebudete věřit, ale koupil jsem žárovku HB4 v Suzuki Pardubice za 910,-Kč.
Vzhledem k tomu, že jsem si pořádně toto téma před tím nepřečetl, tak jsem
já de.il ty prachy za to dal, s tím, že jsem věřil, že je to normální cena.

Teď jsem se podíval na net a dá se sehnat žárovka od 50 KČ.

help myslíte, že by se to tam dalo vrátit??????

Zkus jim to vrátit a řekni, že jsi se unáhlil a že jsi si to spletl... pokud budou trochu solidní tak ti ji vrátí, ale nevim nevim, na Pce jsem moc chvály neslyšelheadshakebad myslim jako na jednání a přístup k zákazníkovi...


Bandit 4EVER!!!
vlada1200 (Člen)
10.07.2008 13:45:56
Offline

Re: Světlomet B12 S

Nakonec  to dobře dopadlo.goodgood

V PCE vrátili peníze. I když jsem řekl, že jsem koupil špatný rozměr a že mi to tam
nejde. Možná štěstí, že tomu tam tolik nerozuměj. Ale jednání bylo dobrý. Přišel, vyinkasoval, poděkoval, odešel.

Myslím, že kdyby tomu rozuměli, tak by mě mohli poslat dopussy

Pro ostatní......učte se z blbostí ostatních.....
pro mě.....ponaučení na doooost dlouho....než se zase někde spálímidontknow

good


Jezdím tak, abych dojel!
barynek (Člen)
10.07.2008 15:09:38
Offline

Re: Světlomet B12 S

vlada1200 psal:

Nakonec  to dobře dopadlo.goodgood

V PCE vrátili peníze. I když jsem řekl, že jsem koupil špatný rozměr a že mi to tam
nejde. Možná štěstí, že tomu tam tolik nerozuměj. Ale jednání bylo dobrý. Přišel, vyinkasoval, poděkoval, odešel.

Myslím, že kdyby tomu rozuměli, tak by mě mohli poslat dopussy

Pro ostatní......učte se z blbostí ostatních.....
pro mě.....ponaučení na doooost dlouho....než se zase někde spálímidontknow

good

tak aspoň že tak. To vypadá jako by tomu rozuměli stejně jako v Bikersu - prodavačka v Mostě se divila že je rozdíl mezi Motul 510 a Motul 5100idontknowheadshake


Bandit 4EVER!!!
vlada1200 (Člen)
11.07.2008 09:38:32
Offline

Re: Světlomet B12 S

barynek psal:
vlada1200 psal:

Nakonec  to dobře dopadlo.goodgood

V PCE vrátili peníze. I když jsem řekl, že jsem koupil špatný rozměr a že mi to tam
nejde. Možná štěstí, že tomu tam tolik nerozuměj. Ale jednání bylo dobrý. Přišel, vyinkasoval, poděkoval, odešel.

Myslím, že kdyby tomu rozuměli, tak by mě mohli poslat dopussy

Pro ostatní......učte se z blbostí ostatních.....
pro mě.....ponaučení na doooost dlouho....než se zase někde spálímidontknow

good

tak aspoň že tak. To vypadá jako by tomu rozuměli stejně jako v Bikersu - prodavačka v Mostě se divila že je rozdíl mezi Motul 510 a Motul 5100idontknowheadshake

U prodavaček bych to tolerantně ještě pochopil. Ale v PCE dělaj mladý kluci, kteří snad viděli motorku jen u nich za výlohou! Ale buďme tolerantní....oni se to časem naučí!bigsmile


Jezdím tak, abych dojel!
cikin (Člen)
11.07.2008 10:50:04
Offline

Re: Světlomet B12 S

V roce 2003 jsem v SUZUCE Kosmonautů kupoval Bandita a naprostá spokojenost. V servise jsem byl 4x a proběhlo vše dobře. Je pravda, že to byla pouze údržba při nějaké opravě nemám zkušenost. Ale setkal jsem se s horším přístupem např. ve Dvoře Králové.

barynek (Člen)
11.07.2008 19:57:39
Offline

Re: Světlomet B12 S

vlada1200 - no časem, jenže když tam přijde typ, kterej neví, že v tom je kua rozdíl, tak mu jsou shcopný zničit mašinu za hafo tisícsurprised. Když někoho někam dávám, tak tomu musí rozumět. A myslim si, že za tu dobu co tam jsou už by mohli bejt aspoň obeznámený s tím, že lidi, který tam chodí nakupovat nejsou žádný blbci a rozumí to mu víc než ony..


Bandit 4EVER!!!
vlada1200 (Člen)
18.07.2008 13:15:42
Offline

Re: Světlomet B12 S

Na toto téma mám dotaz!!!help

Jak se šteluje výška světel, zejména potkávacích na S ???

Aktivním, zejména Barynkovi a jemu podobním předem děkuji!!!bigsmilebigsmilebigsmile


Jezdím tak, abych dojel!
luig (Člen)
18.07.2008 13:27:21
Offline

Re: Světlomet B12 S

vlada1200 psal:

Na toto téma mám dotaz!!!help

Jak se šteluje výška světel, zejména potkávacích na S ???

Aktivním, zejména Barynkovi a jemu podobním předem děkuji!!!bigsmilebigsmilebigsmile

Barynek je mimo a asi na net nemá čas, stejně by ti ale hovno poradilbigsmile
Já myslim že se to štelovat nedá, co ty na to Barynku pussy ? smile1


Ne asi
K.a.s.y.m. (Člen)
18.07.2008 13:55:37
Offline

Re: Světlomet B12 S

vlada1200 psal:

Na toto téma mám dotaz!!!help

Jak se šteluje výška světel, zejména potkávacích na S ???

Aktivním, zejména Barynkovi a jemu podobním předem děkuji!!!bigsmilebigsmilebigsmile

řek bych že dá..a že jsu na to ty dva šrouby s těma velkejma zubatejma podložkama,ale chce to zkusit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luig (Člen)
18.07.2008 14:04:07
Offline

Re: Světlomet B12 S

K.a.s.y.m. psal:
vlada1200 psal:

Na toto téma mám dotaz!!!help

Jak se šteluje výška světel, zejména potkávacích na S ???

Aktivním, zejména Barynkovi a jemu podobním předem děkuji!!!bigsmilebigsmilebigsmile

řek bych že dá..a že jsu na to ty dva šrouby s těma velkejma zubatejma podložkama,ale chce to zkusit.

Jsem já to ale pussy, jasný že se to dá, teď koukám do návodu. Končim s chlastem, sorry headshakebigsmile


Ne asi
Ondráš (Člen)
18.07.2008 14:28:10
Offline

Re: Světlomet B12 S

luig psal:
K.a.s.y.m. psal:
vlada1200 psal:

Na toto téma mám dotaz!!!help

Jak se šteluje výška světel, zejména potkávacích na S ???

Aktivním, zejména Barynkovi a jemu podobním předem děkuji!!!bigsmilebigsmilebigsmile

řek bych že dá..a že jsu na to ty dva šrouby s těma velkejma zubatejma podložkama,ale chce to zkusit.

Jsem já to ale pussy, jasný že se to dá, teď koukám do návodu. Končim s chlastem, sorry headshakebigsmile

Třeba je to tím, že nemáš hladinku... cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vlada1200 (Člen)
20.07.2008 14:43:10
Offline

Re: Světlomet B12 S

K.a.s.y.m. psal:
vlada1200 psal:

Na toto téma mám dotaz!!!help

Jak se šteluje výška světel, zejména potkávacích na S ???

Aktivním, zejména Barynkovi a jemu podobním předem děkuji!!!bigsmilebigsmilebigsmile

řek bych že dá..a že jsu na to ty dva šrouby s těma velkejma zubatejma podložkama,ale chce to zkusit.

Zkoušel jsem to, utahoval jsem ten šroubek a nic to nedělalo tak nevím.....
Vyčistil jsem ze vnitř parabolu, dal jsem výkonější žárovku, a stejně mi připadá
že to moc vidět není, protože to svítí asi moc dolů.
Ale klucíííí dík. good


Jezdím tak, abych dojel!
barynek (Člen)
20.07.2008 21:22:12
Offline

Re: Světlomet B12 S

vlado, ja bych poradil ale měl jsem manželský povinnosti smile1 a vidim že polotučnej zas dělal chytrýho a kde nic tu nicheadshake
až pojedeš kolem HK stav se na pokec, ať ti tu tvoji hajtru skouknu, když tam maš konečně novej laďák atd.bigsmile


Bandit 4EVER!!!
vlada1200 (Člen)
21.07.2008 22:51:22
Offline

Re: Světlomet B12 S

barynek psal:

vlado, ja bych poradil ale měl jsem manželský povinnosti smile1 a vidim že polotučnej zas dělal chytrýho a kde nic tu nicheadshake
až pojedeš kolem HK stav se na pokec, ať ti tu tvoji hajtru skouknu, když tam maš konečně novej laďák atd.bigsmile

Třeba zítra....jedu na montáž a když dá počasí tak klidně......když tak cinknu!!!!good


Jezdím tak, abych dojel!
barynek (Člen)
22.07.2008 19:22:10
Offline

Re: Světlomet B12 S

vlada1200 psal:
barynek psal:

vlado, ja bych poradil ale měl jsem manželský povinnosti smile1 a vidim že polotučnej zas dělal chytrýho a kde nic tu nicheadshake
až pojedeš kolem HK stav se na pokec, ať ti tu tvoji hajtru skouknu, když tam maš konečně novej laďák atd.bigsmile

Třeba zítra....jedu na montáž a když dá počasí tak klidně......když tak cinknu!!!!good

tak dneska koukam ze se to nestihlo bigsmile ale nevadí, pokud tě žena pustí víkend je volnej, ne?good


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr