Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nedrží neutrál?

Timerobber (Člen)
06.07.2008 03:11:28
Offline

Nedrží neutrál?

Ahoj lidi, možná mám problém. Ne s erekcí, ale s neutrálemsurprised.
Co jsem to teďka párkrát projížděl (a je to po všech možnejch výměnách kapalin, kontrolách a seřízení), asi 3x se mi stalo, že když mám neutrál, čekám např. na semaforech - uběhne jánevím 15-20 vteřin a samovolně mi tam skočí nějaká rychlost (1 nebo 2?), cukne to dopředu a chcípne. Přitom na nic nešahám, čestný pyjonýrský. Je to nepříjemný a vypadám jak kokot, s holkou a kuframa to může bejt i nebezpečný. Má někdo tip, čím to může bejt, zdali je to drobnost, nebo vážná věc? help
Díky za rady chlapi.


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
maňas (Člen)
06.07.2008 11:29:36
Offline

Re: Nedrží neutrál?

no kdyby to bylo alespoň opačně,ale že tam skočí kvalt sám,to je divný,spojka by ho neměla pustit,pokud je cajk surprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Timerobber (Člen)
06.07.2008 11:36:39
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Jestli mám lovit v paměti, páč to nemám ještě tolik votestovaný, tak při zahřívání na hlavním stojanu to neudělá, až když se někde projedeme a třeba zastavíme na světlech, nebo u benzínky (než jsem stačil sáhnout po vypínači, cukla a omdlela).
Nešteluje se tam něco? Doufám že nebudu muset půlit motor nebo něco takovýho..
idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Michal Dk (Člen)
06.07.2008 11:39:18
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Píšeš výměny kapalin měnils volej?Dělalo to před tím?Co si dal za olej?

Timerobber (Člen)
06.07.2008 11:48:16
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Olej jedinej jsem neměnil. Ten jsem měnil v září minulej rok a má najeto cca 500 km, takže tohle jsem letos vošulil, motka byla přes zimu v teple a suchu v baráku, bylo mi líto ho vylejt a dávat novej..
Jinak předtím tam lil první majitel nějakej Castrol racing nebo co, 10W-60, tenhle loňskej olej je první změna ode mě, Castrol GPS 10W-40.
Může bejt něco špatně? Při akceleraci mi určitě nic neprokluzuje, zabírá to jak sviň..


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
maňas (Člen)
06.07.2008 11:49:52
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Timerobber psal:

Olej jedinej jsem neměnil. Ten jsem měnil v září minulej rok a má najeto cca 500 km, takže tohle jsem letos vošulil, motka byla přes zimu v teple a suchu v baráku, bylo mi líto ho vylejt a dávat novej..
Jinak předtím tam lil první majitel nějakej Castrol racing nebo co, 10W-60, tenhle loňskej olej je první změna ode mě, Castrol GPS 10W-40.
Může bejt něco špatně? Při akceleraci mi určitě nic neprokluzuje, zabírá to jak sviň..

to nebude olejem,ten co si tam nalil je dobrej,hladal bych jinou příčinuheadshake


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Michal Dk (Člen)
06.07.2008 11:51:40
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Jak píše maňasheadshake

Timerobber (Člen)
06.07.2008 12:00:52
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Předtim mi to nikdy neudělalo. Jak to bylo v servise, tak krom hafo věcí, co jsem si poručil, udělali i prej spojkovou kapalinu, že byla už fuj. Tak nevim..


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
axoz (Člen)
06.07.2008 17:35:18
Offline

Re: Nedrží neutrál?

heleť kámo neblbne ti třeba policajt (spínač na stojánku) protože aby ti tam padali kvaltyidontknow rozhodně to skontroluj nebo jestli o něj neškrtáš nohou když zastavuješ ? nehledej jen mechanicky skus i elektrickycool odpoj ho a uvidíš


nezastavil sem úmyslně to se zas něco vysralo tak spravuju
Timerobber (Člen)
06.07.2008 19:16:38
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Nevidím to na stojánek, protože se ho ani nedotknu idontknow. Prostě stojim na neutrálu před semaforem, svítí mi i kontrolka neutrálu, a po nějakejch 20 vteřinách (nemůžu říct přesně, stalo se mi to během dvou dní 3x) to kopne dopředu o čtvrt metru, div si nerozbijem hubu a samo to chcípne. A je tam kvalt.
Babo raď. help


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
Ondráš (Člen)
06.07.2008 23:52:47
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Není to něco podobného jako když vypadává rychlost u pionýra? surprised

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Monty Jack (Člen)
07.07.2008 08:46:30
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Z principu by měl být neutrál stabilní a není možný aby tam padaly rychlosti samy.
Nemáš třeba ohnutý táhlo od řadičky, nebo blbě nasazený nebo přidřený, že by ti tam permanentně tlačilo na vidličku a občas tu rychlost zařadilo ?? Páč jinak fakt nevím čím by to mohlo bejt idontknow


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
killerrebel (Člen)
09.07.2008 17:53:39
Offline

Re: Nedrží neutrál?

axoz psal:

heleť kámo neblbne ti třeba policajt (spínač na stojánku) protože aby ti tam padali kvaltyidontknow rozhodně to skontroluj nebo jestli o něj neškrtáš nohou když zastavuješ ? nehledej jen mechanicky skus i elektrickycool odpoj ho a uvidíš

tím to nebude protože když daš na neutralu stojanek tak to nechcipne až při zařazení rychlosti přeci....idontknow

maňas (Člen)
09.07.2008 19:11:13
Offline

Re: Nedrží neutrál?

jak psal Monty,tam bude něco špatně,hledal bych místo kde je vidlička a okolí,to je takové nejpravděpodobnější


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Timerobber (Člen)
09.07.2008 23:19:10
Offline

Re: Nedrží neutrál?

Díky chlapi, ještě to otestuju, až se na konci týdne vrátím z fesťáku, snad mi to ve Slovinsku nebude jebat, do srpna už žádnej servis nestihnu. Myslim..idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
mi (Člen)
10.07.2008 08:01:23
Offline

Re: Nedrží neutrál?

kdyš stojíš na semaforu a máš vyřazeno drš spojku ať vtom slovinsku neuděláš průser
lepší držet spojku, neš i s mladou skočit někomu do kufru, ale slovinci sou vpohodě


svět je cirkusovej stan
qwerty (Člen)
10.07.2008 08:21:28
Offline

Re: Nedrží neutrál?

mi psal:

kdyš stojíš na semaforu a máš vyřazeno drš spojku ať vtom slovinsku neuděláš průser
lepší držet spojku, neš i s mladou skočit někomu do kufru, ale slovinci sou vpohodě

a ze slovinska pojede bez spojky bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member.
Ondráš (Člen)
10.07.2008 12:36:47
Offline

Re: Nedrží neutrál?

qwerty psal:
mi psal:

kdyš stojíš na semaforu a máš vyřazeno drš spojku ať vtom slovinsku neuděláš průser
lepší držet spojku, neš i s mladou skočit někomu do kufru, ale slovinci sou vpohodě

a ze slovinska pojede bez spojky bigsmilebigsmilebigsmile

Když mohl progearův otec jet na slovensko bez brzdy...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
15.07.2008 17:23:14
Offline

Re: Nedrží neutrál?

...zadní brzdu mačkej pravou nohou redface smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr