Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » PNEU NA B12

romas (Člen)
14.07.2008 20:05:03
Offline

PNEU NA B12

Vím že diskuzí o pneu je tu mrtě takže komu vadí že to zase řeším tak radši bez komentáře - DEKUJI!!!headshake                             Právě dojíždím Dunlop D218 která byla namontovaná na moto z výroby. Vydržela 3 tis. a to jsem to 1500 km zajížděl. Řeším jestli koupit sportovně cestovní jako třeba Michlelin Pilot Road 2 nebo sportovní Pilot Sport nebo radši continental atd.. Chci zkusit dvousměs. Na B6 bych dal ty Roudy ale ta B12 přeci tahá trochu víc a rád se svezu do zatáčky na kraj pneu. A taky se mi nechce měnit pneu každý 3 tis. Díky za rady!!!


Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí...
Ondráš (Člen)
14.07.2008 20:07:13
Offline

Re: PNEU NA B12

Dopředu Sport, dozadu Road. Dost lidí to tak má.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Radek-Ban (Člen)
14.07.2008 20:26:06
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:

Dopředu Sport, dozadu Road. Dost lidí to tak má.

jo jo smile1jestli je to dobrá volba ti řeknu za měsíc než dojedu starý do mrtěbigsmileevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ondráš (Člen)
14.07.2008 20:28:06
Offline

Re: PNEU NA B12

Bandit 650A psal:
Ondráš psal:

Dopředu Sport, dozadu Road. Dost lidí to tak má.

jo jo smile1jestli je to dobrá volba ti řeknu za měsíc než dojedu starý do mrtěbigsmileevil

No já vzadu Road mam a Sport tam půjde po návratu ze Studnice...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Radek-Ban (Člen)
14.07.2008 20:28:23
Offline

Re: PNEU NA B12

Ps. mě vyšly na 5700good na extralevnepneu.cz


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ondráš (Člen)
14.07.2008 20:30:52
Offline

Re: PNEU NA B12

Já nevim za kolik to bude... Ale ta Road dozadu za 3800 i s přezutím. Ikdyž se mi přestává líbit... Na suchu je super, ale jak trochu navlhne...sick


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Radek-Ban (Člen)
14.07.2008 20:31:48
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
Bandit 650A psal:
Ondráš psal:

Dopředu Sport, dozadu Road. Dost lidí to tak má.

jo jo smile1jestli je to dobrá volba ti řeknu za měsíc než dojedu starý do mrtěbigsmileevil

No já vzadu Road mam a Sport tam půjde po návratu ze Studnice...good

taky doufam že je tam dojedu (3* železňák a je to) už mě nebaví se doma na ně koukat jak se smutně tvářejsurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ondráš (Člen)
14.07.2008 20:38:45
Offline

Re: PNEU NA B12

Bandit 650A psal:

taky doufam že je tam dojedu (3* železňák a je to) už mě nebaví se doma na ně koukat jak se smutně tvářejsurprised

Ale co jsem slyšel, tak jezdíš oproti mě pilu... Takže tobě to ubejvá rychleji... Mě Roada vydržela 12 tis (vzadu). V předu to vypadá na nějakých 15... Jsem holt tůrista...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
romas (Člen)
14.07.2008 20:53:46
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
Bandit 650A psal:
Ondráš psal:

Dopředu Sport, dozadu Road. Dost lidí to tak má.

jo jo smile1jestli je to dobrá volba ti řeknu za měsíc než dojedu starý do mrtěbigsmileevil

No já vzadu Road mam a Sport tam půjde po návratu ze Studnice...good

Proč už ne vzadu road ale sport? Ze by klouzala?


Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí...
Radek-Ban (Člen)
14.07.2008 20:58:20
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
Bandit 650A psal:

taky doufam že je tam dojedu (3* železňák a je to) už mě nebaví se doma na ně koukat jak se smutně tvářejsurprised

Ale co jsem slyšel, tak jezdíš oproti mě pilu... Takže tobě to ubejvá rychleji... Mě Roada vydržela 12 tis (vzadu). V předu to vypadá na nějakých 15... Jsem holt tůrista...help

tůrista s 12kouidontknow tomu nevěřim evil to mě prostě nejde do hlavybigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
K.a.s.y.m. (Člen)
14.07.2008 20:58:49
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
Bandit 650A psal:

taky doufam že je tam dojedu (3* železňák a je to) už mě nebaví se doma na ně koukat jak se smutně tvářejsurprised

Ale co jsem slyšel, tak jezdíš oproti mě pilu... Takže tobě to ubejvá rychleji... Mě Roada vydržela 12 tis (vzadu). V předu to vypadá na nějakých 15... Jsem holt tůrista...help

prej tůrista...HA HA HA ...bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
14.07.2008 21:15:45
Offline

Re: PNEU NA B12

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
Bandit 650A psal:

taky doufam že je tam dojedu (3* železňák a je to) už mě nebaví se doma na ně koukat jak se smutně tvářejsurprised

Ale co jsem slyšel, tak jezdíš oproti mě pilu... Takže tobě to ubejvá rychleji... Mě Roada vydržela 12 tis (vzadu). V předu to vypadá na nějakých 15... Jsem holt tůrista...help

prej tůrista...HA HA HA ...bigsmile

Tys mi tu chyběl...fuck

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
14.07.2008 21:23:34
Offline

Re: PNEU NA B12

Bandit 650A psal:
Ondráš psal:
Bandit 650A psal:

taky doufam že je tam dojedu (3* železňák a je to) už mě nebaví se doma na ně koukat jak se smutně tvářejsurprised

Ale co jsem slyšel, tak jezdíš oproti mě pilu... Takže tobě to ubejvá rychleji... Mě Roada vydržela 12 tis (vzadu). V předu to vypadá na nějakých 15... Jsem holt tůrista...help

tůrista s 12kouidontknow tomu nevěřim evil to mě prostě nejde do hlavybigsmile

Jeden jak druhej....fuck

Pánové, nekažte mi moji pověst tůristy.fuck

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Radek-Ban (Člen)
14.07.2008 21:26:54
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
Bandit 650A psal:
Ondráš psal:


Ale co jsem slyšel, tak jezdíš oproti mě pilu... Takže tobě to ubejvá rychleji... Mě Roada vydržela 12 tis (vzadu). V předu to vypadá na nějakých 15... Jsem holt tůrista...help

tůrista s 12kouidontknow tomu nevěřim evil to mě prostě nejde do hlavybigsmile

Jeden jak druhej....fuck

Pánové, nekažte mi moji pověst tůristy.fuck

bigsmile

v Sosnový ztratíš pověst tůristy evil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ondráš (Člen)
14.07.2008 21:28:09
Offline

Re: PNEU NA B12

romas psal:

Proč už ne vzadu road ale sport? Ze by klouzala?

Napsal jsem to blbě. Road vzadu zůstane. Dpředu půjde sport. Jinak na mokru ten road klouže, ale jiné jsem nejezdil...
Navíc mám smůlu, že loni mi skoro nekáplo a letos chčije furt... Skoro celou cestu na Slovensko, skoro všude kde jezdim, jezdím letos po mokrých silnicicích.bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
14.07.2008 21:29:25
Offline

Re: PNEU NA B12

romas psal:
Ondráš psal:
Bandit 650A psal:


jo jo smile1jestli je to dobrá volba ti řeknu za měsíc než dojedu starý do mrtěbigsmileevil

No já vzadu Road mam a Sport tam půjde po návratu ze Studnice...good

Proč už ne vzadu road ale sport? Ze by klouzala?

jediná guma, která snad na morku neklouže je mokrej slick, jinak každá klouže, záleží na tom jak s ní jezdíš. Na mokru holt opatrně, no.

Jak psal kolege Ondráš, dopředu Sport Attack, vzadu Roada, nejezdim uplně turistiku, vemu za to taky rád a nekdy možná až nezdravě, chichi a jsem spokojená pussy
Když se dostatečně zahřeje tak drží dost, ale jako lepidlo jako třeba Diabla to nejsou (Onasisu na ně pěje chávlu páč je pilař a tak trochu se v tom vyzná smile1 a já je měl předtím na B12 a lepí jak sviňagood ) ale poměr cena výkon myslim Roada dozadu super. Ale každej ti řekne něco jinýho...asi tak


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
14.07.2008 21:30:59
Offline

Re: PNEU NA B12

Bandit 650A psal:

v Sosnový ztratíš pověst tůristy evil

Já myslím že ne... Rozmýšlím se jestli tam nechat padáky nebo, že prý těma co mám já se brzo škrtá... V životě sem jima neškrt... Ani stupačkou... Na Harmanci teda botou, ale jinak sem nikdá neškrt...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ydom (Člen)
14.07.2008 21:35:47
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
Bandit 650A psal:

taky doufam že je tam dojedu (3* železňák a je to) už mě nebaví se doma na ně koukat jak se smutně tvářejsurprised

Ale co jsem slyšel, tak jezdíš oproti mě pilu... Takže tobě to ubejvá rychleji... Mě Roada vydržela 12 tis (vzadu). V předu to vypadá na nějakých 15... Jsem holt tůrista...help

12vzadu?? jakou cestu jsi jel(poměr šousky,roviny ((dálnice))??Bylo to na plátno?? Plánuju za měsíc portugalsko cca 8000km a na roadu mám na 6ce najeto 1500km a bojím se, že to nedá,,smile2..sic mám gumu navíc v garáži,ale tahnout jí sebou nechci, zároveň nechci zbytečně vyhazovat many někde po cestě, když mám gumu v garážismile1bad

Jinak na 6ku je Road dozadu ideál,dopředu nic mocbadbatlaxka se mi zdála lepší..na 12ku nevim nevim..headshake Tam bych popasoval tu dvousměsku.good


Když nejezdím,tak tvořím...
Radek-Ban (Člen)
14.07.2008 21:44:26
Offline

Re: PNEU NA B12

ydom psal:
Ondráš psal:
Bandit 650A psal:

taky doufam že je tam dojedu (3* železňák a je to) už mě nebaví se doma na ně koukat jak se smutně tvářejsurprised

Ale co jsem slyšel, tak jezdíš oproti mě pilu... Takže tobě to ubejvá rychleji... Mě Roada vydržela 12 tis (vzadu). V předu to vypadá na nějakých 15... Jsem holt tůrista...help

12vzadu?? jakou cestu jsi jel(poměr šousky,roviny ((dálnice))??Bylo to na plátno?? Plánuju za měsíc portugalsko cca 8000km a na roadu mám na 6ce najeto 1500km a bojím se, že to nedá,,smile2..sic mám gumu navíc v garáži,ale tahnout jí sebou nechci, zároveň nechci zbytečně vyhazovat many někde po cestě, když mám gumu v garážismile1bad

Jinak na 6ku je Road dozadu ideál,dopředu nic mocbadbatlaxka se mi zdála lepší..na 12ku nevim nevim..headshake Tam bych popasoval tu dvousměsku.good

to aby si zajistil doprovodný vozidlo plný gum.....headshake


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ondráš (Člen)
14.07.2008 21:45:33
Offline

Re: PNEU NA B12

ydom psal:

12vzadu?? jakou cestu jsi jel(poměr šousky,roviny ((dálnice))??Bylo to na plátno?? Plánuju za měsíc portugalsko cca 8000km a na roadu mám na 6ce najeto 1500km a bojím se, že to nedá,,smile2..sic mám gumu navíc v garáži,ale tahnout jí sebou nechci, zároveň nechci zbytečně vyhazovat many někde po cestě, když mám gumu v garážismile1bad

Jinak na 6ku je Road dozadu ideál,dopředu nic mocbadbatlaxka se mi zdála lepší..na 12ku nevim nevim..headshake Tam bych popasoval tu dvousměsku.good

Podle vyjádření Kasyma je Road dvousměs. A když meju moto a postříkám ji vodou, tak bych tomu i věřil.
Jinak po dálnici jsem toho moc nenajezdil. Cca tisícovku, max. 2. Ale jsem tůrista (ikdyž to tu popíraj). Na středu jsem měl plátno.

Ty jsi z Lochovic, ne? Tak pokud pojedeš zatáčky jako máte od Vás do Libomyšle a budeš to klopit, tak bys mohl být v klidu. Pokud pojedeš po dálnici, tak tam to ubejvá jak svině....bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
14.07.2008 21:52:58
Offline

Re: PNEU NA B12

2 Ondráš - kolége, jak se pozná podle vody dvousměsovkaidontknow


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
14.07.2008 21:56:17
Offline

Re: PNEU NA B12

barynek psal:

2 Ondráš - kolége, jak se pozná podle vody dvousměsovkaidontknow

Na středu se drží povlak vody, na krajích ne.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
14.07.2008 22:12:43
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
barynek psal:

2 Ondráš - kolége, jak se pozná podle vody dvousměsovkaidontknow

Na středu se drží povlak vody, na krajích ne.

good danke good


Bandit 4EVER!!!
ydom (Člen)
14.07.2008 22:13:29
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
ydom psal:

12vzadu?? jakou cestu jsi jel(poměr šousky,roviny ((dálnice))??Bylo to na plátno?? Plánuju za měsíc portugalsko cca 8000km a na roadu mám na 6ce najeto 1500km a bojím se, že to nedá,,smile2..sic mám gumu navíc v garáži,ale tahnout jí sebou nechci, zároveň nechci zbytečně vyhazovat many někde po cestě, když mám gumu v garážismile1bad

Jinak na 6ku je Road dozadu ideál,dopředu nic mocbadbatlaxka se mi zdála lepší..na 12ku nevim nevim..headshake Tam bych popasoval tu dvousměsku.good

Podle vyjádření Kasyma je Road dvousměs. A když meju moto a postříkám ji vodou, tak bych tomu i věřil.
Jinak po dálnici jsem toho moc nenajezdil. Cca tisícovku, max. 2. Ale jsem tůrista (ikdyž to tu popíraj). Na středu jsem měl plátno.

Ty jsi z Lochovic, ne? Tak pokud pojedeš zatáčky jako máte od Vás do Libomyšle a budeš to klopit, tak bys mohl být v klidu. Pokud pojedeš po dálnici, tak tam to ubejvá jak svině....bad

ze Zaječova, ale znám togood.....je to nařiť, Deutschland chci dát po dálnici, jinak pobřeží...jak počítam, ať počítam, vychází mi na posledních cca 1000 - 1500m přezout...a to mě echt sere..bad


Když nejezdím,tak tvořím...
Ondráš (Člen)
14.07.2008 22:17:13
Offline

Re: PNEU NA B12

ydom psal:

ze Zaječova, ale znám togood.....je to nařiť, Deutschland chci dát po dálnici, jinak pobřeží...jak počítam, ať počítam, vychází mi na posledních cca 1000 - 1500m přezout...a to mě echt sere..bad

Brežněves. smile1 Znám dobře... Moc dobře... Někdy pokecáme...goodsmile1

Pokud bude sucho, tak to dojedeš... Budou ti sice možná koukat dráty, ale dojedeš. Na mokru bych si to nelajznul...bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ydom (Člen)
14.07.2008 22:23:23
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
ydom psal:

ze Zaječova, ale znám togood.....je to nařiť, Deutschland chci dát po dálnici, jinak pobřeží...jak počítam, ať počítam, vychází mi na posledních cca 1000 - 1500m přezout...a to mě echt sere..bad

Brežněves. smile1 Znám dobře... Moc dobře... Někdy pokecáme...goodsmile1

Pokud bude sucho, tak to dojedeš... Budou ti sice možná koukat dráty, ale dojedeš. Na mokru bych si to nelajznul...bad

Jako uplně přesně z Kozojed, my jsme silně antikomunistická osada, nehlasícíse k odkazu předkůsmile1...na vyjímkybad


Když nejezdím,tak tvořím...
Ondráš (Člen)
14.07.2008 22:25:33
Offline

Re: PNEU NA B12

Tak zas až tak to neznám... To je směrem k Prasečáku, na Těně nebo jako do prostoru?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SLUGI (Člen)
14.07.2008 22:25:52
Offline

Re: PNEU NA B12

... pokud chceš Conti je tu Inkviz  smile1
... pokud chceš Qualifiery je tu Kelly  bigsmile
... pokud chceš Diabla je tu Osi  good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ydom (Člen)
14.07.2008 22:30:31
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:

Tak zas až tak to neznám... To je směrem k Prasečáku, na Těně nebo jako do prostoru?help

Prasečákgood jak jináčsmile1 stavět vždy u zdrojegood


Když nejezdím,tak tvořím...
Ondráš (Člen)
14.07.2008 22:32:25
Offline

Re: PNEU NA B12

ydom psal:
Ondráš psal:

Tak zas až tak to neznám... To je směrem k Prasečáku, na Těně nebo jako do prostoru?help

Prasečákgood jak jináčsmile1 stavět vždy u zdrojegood

Tam hrál v sobotu Baloon, ne?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ydom (Člen)
14.07.2008 22:32:34
Offline

Re: PNEU NA B12

co že se tak vyznáš?? Hezký holky tu nemáme, silnice nahovno a samej komoušbad bych sem pražáka nevyhnalsmile1


Když nejezdím,tak tvořím...
Ondráš (Člen)
14.07.2008 22:33:39
Offline

Re: PNEU NA B12

ydom psal:

co že se tak vyznáš?? Hezký holky tu nemáme, silnice nahovno a samej komoušbad bych sem pražáka nevyhnalsmile1

To je na dýl... Hale... Možná se známe... Někdy o tom hodme řeč...smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ydom (Člen)
14.07.2008 22:38:46
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
ydom psal:
Ondráš psal:

Tak zas až tak to neznám... To je směrem k Prasečáku, na Těně nebo jako do prostoru?help

Prasečákgood jak jináčsmile1 stavět vždy u zdrojegood

Tam hrál v sobotu Baloon, ne?help

Chyběl jsem, moc popík na mě..Ale mnohokrát jsem s nima vedl dialogy o přehodnocení popstylu na hardgood a mnohokrát jsem byl do kapely lákán, bohužel kvůli mé hard orientaci z toho nikdy nic nebylo..


Když nejezdím,tak tvořím...
Ondráš (Člen)
14.07.2008 22:43:44
Offline

Re: PNEU NA B12

ydom psal:

Chyběl jsem, moc popík na mě..Ale mnohokrát jsem s nima vedl dialogy o přehodnocení popstylu na hardgood a mnohokrát jsem byl do kapely lákán, bohužel kvůli mé hard orientaci z toho nikdy nic nebylo..

Klasická zábavovka... Možná víc pro mladý než ostatní. Sice asi ne tolik jako Druhý břeh (který už neexistuje), ale oproti jiným (Gong, Galaxie...). Hrál jsem s nima jednou a ještě jednou hrát budu jako záskok. smile1 Jak je ten svět malej. Jak říkam, mám toho se Zaječovem společného víc, pár lidí tam dobře znám a oni mne... Je to na dýl.good
Přije´d na sraz, pokecáme, ale musíš než se ožeru.bigsmile Pak už bys toho ze mě moc nedostal.redfaceasssmokin Možná taksick.

coolsmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Monty Jack (Člen)
14.07.2008 23:32:20
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
Bandit 650A psal:

v Sosnový ztratíš pověst tůristy evil

Já myslím že ne... Rozmýšlím se jestli tam nechat padáky nebo, že prý těma co mám já se brzo škrtá... V životě sem jima neškrt... Ani stupačkou... Na Harmanci teda botou, ale jinak sem nikdá neškrt...help

Ty co máš ty, budou možná ještě lepší než mám já (givi -dolní oblouk). Botkou jsem škrábl, tak jsem ty kachny srovnal a vo pár kol dál škrtl padák. Jako sem se lekl, ale stalo se mi to 2x a vždycky jen v jedné. Ta zatáčka je široká, tak tě to lehce srovná a vono to pude good
Rozhodně bych to nesundával, náhoda je blbec, já už ji mohl mít zválenou nemít ho minule. JardaGSF by mohl vyprávět bigsmile
Na příště ale seženu hříbky.
Koukni na gumu, mě do kraje chybí asi cenťák a už to dál kvůlivá padáku nejde (ne že bych to tam měl v úmyslu tak často posílat headshake


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
majcherisko (Člen)
14.07.2008 23:58:13
Offline

Re: PNEU NA B12

metzeler roadtec z6,mám je na 1250 a po 6000 km obě jako nové good

l3stat (Nový člen)
15.07.2008 00:08:09
Offline

Re: PNEU NA B12

koupil sem sadu pireli dragon strada a na zadku mám najeto 9tis. a budu ji měnit zase za stejnou nikdy mě nenechala ve štychu.jezdím tak nějak normálně rozhodně ne žádná pohodová turistika

Progear 650 (Člen)
15.07.2008 07:45:44
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:

Já nevim za kolik to bude... Ale ta Road dozadu za 3800 i s přezutím. Ikdyž se mi přestává líbit... Na suchu je super, ale jak trochu navlhne...sick

Naprostej souhlas, na vodě sem měl lepší pocit i řezanýho slicku, a to uz je podle me co rict....


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Negr (Člen)
15.07.2008 08:46:45
Offline

Re: PNEU NA B12

Progear 650 psal:
Ondráš psal:

Já nevim za kolik to bude... Ale ta Road dozadu za 3800 i s přezutím. Ikdyž se mi přestává líbit... Na suchu je super, ale jak trochu navlhne...sick

Naprostej souhlas, na vodě sem měl lepší pocit i řezanýho slicku, a to uz je podle me co rict....

No vono to asi bude tím, že je ten slick fakt hodně měkkej a to na tý vodě dělá svý. IMHO


HM.
Progear 650 (Člen)
15.07.2008 08:56:44
Offline

Re: PNEU NA B12

Negr psal:
Progear 650 psal:
Ondráš psal:

Já nevim za kolik to bude... Ale ta Road dozadu za 3800 i s přezutím. Ikdyž se mi přestává líbit... Na suchu je super, ale jak trochu navlhne...sick

Naprostej souhlas, na vodě sem měl lepší pocit i řezanýho slicku, a to uz je podle me co rict....

No vono to asi bude tím, že je ten slick fakt hodně měkkej a to na tý vodě dělá svý. IMHO

No jako jasný, ale když to nestíhá odvádět vodu, tak je směs k ničemu, bych teda řekl... nicméně pořád to prostě maká líp jak ta Rouda... ta hrabe jak vzteklá když víc prší....bad


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
15.07.2008 08:57:54
Offline

Re: PNEU NA B12

Progear 650 psal:
Ondráš psal:

Já nevim za kolik to bude... Ale ta Road dozadu za 3800 i s přezutím. Ikdyž se mi přestává líbit... Na suchu je super, ale jak trochu navlhne...sick

Naprostej souhlas, na vodě sem měl lepší pocit i řezanýho slicku, a to uz je podle me co rict....

Hmm a když jsem to tu kdysi říkal já tak si tu ze mě dělala spousta lidí ass že jsem blbej smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
15.07.2008 09:01:29
Offline

Re: PNEU NA B12

K.a.s.y.m. psal:
Progear 650 psal:
Ondráš psal:

Já nevim za kolik to bude... Ale ta Road dozadu za 3800 i s přezutím. Ikdyž se mi přestává líbit... Na suchu je super, ale jak trochu navlhne...sick

Naprostej souhlas, na vodě sem měl lepší pocit i řezanýho slicku, a to uz je podle me co rict....

Hmm a když jsem to tu kdysi říkal já tak si tu ze mě dělala spousta lidí ass že jsem blbej smile2

no, já tomu taky nechtěl věřit, ale po akci u Killera vím, že ten slick nezradí ani na vodě, ba naopak...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Negr (Člen)
15.07.2008 09:12:57
Offline

Re: PNEU NA B12

Progear 650 psal:
Negr psal:
Progear 650 psal:


Naprostej souhlas, na vodě sem měl lepší pocit i řezanýho slicku, a to uz je podle me co rict....

No vono to asi bude tím, že je ten slick fakt hodně měkkej a to na tý vodě dělá svý. IMHO

No jako jasný, ale když to nestíhá odvádět vodu, tak je směs k ničemu, bych teda řekl... nicméně pořád to prostě maká líp jak ta Rouda... ta hrabe jak vzteklá když víc prší....bad

To je jako jasný, sem myslel prořezanej slick, aby ta voda odcházela. A pak sem jako myslel, že se hodně projeví ta směs. good


HM.
Tomboo (Člen)
24.07.2008 19:09:05
Offline

Re: PNEU NA B12

Ja jsem svou Dunlopku sjel ani ne za 3 litry,jedu prvni sezonu takze prostredek skoro na platno a kraje jako nove.Drzela ale jako pribita,ustrelila me jenom na mokru v zatacce pri vetsim pridani plynu takze jsem se rozhodl ze pritvrdim.Na predek Bridgestounku Battlax a zadek Michelinku Pilot Road a vypada ze do konce sezony mam vystarano smokin


Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,SV 1000S K3.
anton (Člen)
24.07.2008 23:26:53
Offline

Re: PNEU NA B12

Nevite nekdo co znamena oznaceni "C" nebo "B" na  CONTINENTAL ROAD ATTACK "C" 180/55 R17 ???
Je tam cenovy rozdil plus par stovek oproti bez oznaceni.
A co rikate na CONTINENTAL MOTION 180/55 R17 ???
Diky za infogood

anton (Člen)
28.07.2008 10:13:44
Offline

Re: PNEU NA B12

Nikdo nic .... ????smile2

gapa (Člen)
28.07.2008 10:33:58
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:

Dopředu Sport, dozadu Road. Dost lidí to tak má.

Dopředu R1, vzadu chopper.... Dost lidí to tak má... bigsmile

Jinak všichni výrobci  motorek a pneumatik jsou úplní kokoti, nerozumí tomu a čekají jen na to, až vy vymyslíte tu správnou kombinaci....

Ondráši, promiň to není osobní útok... Když jsem byl mladý, taky jsem vymýšlel pussy-oviny...


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
gapa (Člen)
28.07.2008 10:41:13
Offline

Re: PNEU NA B12

Můj tajný tip

pro turisty:
metzeler roadtec z6

pro závodníky:
metzeler sportec m1 nebo m3

super poměr cena/výkon

a jelikož jsem konzerva tak Continental bych si nedal ani na auto.. sick sick sick
Navíc se už to ani cenově nevyplatí....


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
SLUGI (Člen)
28.07.2008 11:26:03
Offline

Re: PNEU NA B12

...  a neprodáváš ty náhodou Metzelery idontknow
... mi to připomíná jednoho co tady chválí Conti evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
gapa (Člen)
28.07.2008 11:33:32
Offline

Re: PNEU NA B12

SLUGI psal:

...  a neprodáváš ty náhodou Metzelery idontknow
... mi to připomíná jednoho co tady chválí Conti evil

bigsmile bigsmile bigsmile

neprodávám.... smile1 ale když mi necháš "kurevsky" vydělat, tak začnu! bigsmile . . . .  to tady nehrozí, takže se budu dál živit tím svým... good


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
Ondráš (Člen)
29.07.2008 09:18:44
Offline

Re: PNEU NA B12

gapa psal:
Ondráš psal:

Dopředu Sport, dozadu Road. Dost lidí to tak má.

Dopředu R1, vzadu chopper.... Dost lidí to tak má... bigsmile

Jinak všichni výrobci  motorek a pneumatik jsou úplní kokoti, nerozumí tomu a čekají jen na to, až vy vymyslíte tu správnou kombinaci....

Ondráši, promiň to není osobní útok... Když jsem byl mladý, taky jsem vymýšlel pussy-oviny...

Ty jako stará brambora víš, co ti sedí. Já jako mladej hejsek zatím zkouším. coolsmokin

Nemyslím, že zrova Road by byl chopper...surprisedheadshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Eremi (Člen)
29.07.2008 10:33:28
Offline

Re: PNEU NA B12

zahřátou road attack nedostaneš na banditovi za její možnosti. Kecy o tom, jakej je to chopper namá cenu řešit. Doporučoval bych nejdřív vyzkoušet. Stejně tak jako řeči o Continentalech obecně. Trochu mi to připomíná jak se dřív dělala sranda z japonských aut nebo italských motorek ale ona se situace mění.


S úsměvem jde všechno líp :o)
K.a.s.y.m. (Člen)
29.07.2008 10:37:30
Offline

Re: PNEU NA B12

Já měl v sosnový maxxise...což je prej turist guma a jezdilo se na tom dobře...Koval měl na monstrovy contiforce a taky mi nepřipadalo,že jezdí víkendovku...asi si to musí člověk srovnat v hlavě.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal Dk (Člen)
29.07.2008 10:56:56
Offline

Re: PNEU NA B12

Doplním Marián jezdi D 220 na zadku a posledně v Sosnový taky žádnej problem.Tavil to slušně.good

gapa (Člen)
29.07.2008 11:12:02
Offline

Re: PNEU NA B12

To EREMI a ONDRÁŠ

Došlo k malému nedorozumění. Neříkal jsem, že ROAD je chopper... Myslel jsem to spíše obecněji. Něco v tom smyslu, že zkušenosti mě naučily nekombinovat... Je to jak věčné dikuze o tom, které brzdové destičky jsou nejlepší... Na závěr stejně většina rozumných lidí dospěje k tomu, že nejlepší je originál..

Ještě k tomu Continentalu mám od nich na autě zimní gumy... V zimě byly naprosto na pussy , tak jsem je tam na jaře nechal, že je dojedu a pak dám letní..... Pořád na nich jezdím, vzorek neubývá a zřejmě je budu muset na podzim vyhodit, přestože ještě pořád nebudou sjeté... sick sick sick Jak bych si mohl dát na motorku něco od nich??? idontknow

Ruku na srdce, kdo z Vás je má na motce z jiného důvodu než je CENA????

Stárnu a měním se... Na rukavicích, botách, kombinéze, přilbě a GUMÁCH nešetřím!!!


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
Ondráš (Člen)
29.07.2008 11:16:25
Offline

Re: PNEU NA B12

gapa psal:

Ruku na srdce, kdo z Vás je má na motce z jiného důvodu než je CENA????

A co když je tam někdo má protože mu vyhovují?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
gapa (Člen)
29.07.2008 12:47:52
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:

A co když je tam někdo má protože mu vyhovují?help

No právě na to jsem se ptal...!

Najde se někdo, kdo si obuje za stejnou cenu raději Continental  než Metzeler, Dunlop, Michelin, Bridgestone nebo Pirelli??

Já si myslím,že ne..... ale mohu se mýlit (ač nerad a často)..


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
barynek (Člen)
29.07.2008 13:09:52
Offline

Re: PNEU NA B12

180/55/17 R 73W
Conti Road Attack - 3479kč (viz ceník Inkviz hier http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=4529)
Metzeler MEZ 4 - 4950kč
Metzeler Roadtec Z6 - 4846kč
Pirelli Diablo Strada - 4700kč
Bridgestone BT 021 - 4278lč
Dunlop Roadsmart - 3600kč v akci
Michelin Pilot Road - 4575kč (v akci 4000kč) - ceny z hier --> http://www.hamletovygumy.net/pneu.php?k … e=motopneu

pokud to budu brát podle ceny tak kroě roadsmarta v akci nekonkuruje nicidontknow
a výdrž to bude mít všechno stejnou a většina z nás rozdíl nepozná, a kdo jo, tak nepujde do sport-touring gumy ale veme rovnou nějakýho supersporta lepivýho. Můj názor.
PS: jen to porovnávám podle ceny vzhledem k výše uvedenémnu argumentu.smile1


Bandit 4EVER!!!
Eremi (Člen)
29.07.2008 13:16:06
Offline

Re: PNEU NA B12

Jezdil jsem třeba před conti micheliny a conti jezdím protože poměr výkon cena jsou skvělé. Pokud dám za sadu to co jinde za zadek v naprosto stejné, neřku-li lepší kvalitě tak nemám co řešit.
Mimochodem, zeptej se třeba kožucha, který loni jezdil conti na cecku na své motorce nebo letos ne béčku nebo si stačí přečíst nějaký srovnávací testy, kde conti rozhodně vždycky patří k těm lepším a poráží i "renomované výrobce".
Jak jsem už psal, je to teď už jen zažitý mýtus, že conti neumí udělat dobrý gumy.

gapa psal:
Ondráš psal:

A co když je tam někdo má protože mu vyhovují?help

No právě na to jsem se ptal...!

Najde se někdo, kdo si obuje za stejnou cenu raději Continental  než Metzeler, Dunlop, Michelin, Bridgestone nebo Pirelli??

Já si myslím,že ne..... ale mohu se mýlit (ač nerad a často)..


S úsměvem jde všechno líp :o)
Ondráš (Člen)
29.07.2008 13:17:35
Offline

Re: PNEU NA B12

gapa psal:

No právě na to jsem se ptal...!

Najde se někdo, kdo si obuje za stejnou cenu raději Continental  než Metzeler, Dunlop, Michelin, Bridgestone nebo Pirelli??

Já si myslím,že ne..... ale mohu se mýlit (ač nerad a často)..

Asi napíšu něco co mi nebudeš věřit, uvrhneš mě do kladby, zakážeš mi vstup na území Prahy a svoláš kvůli mě konsil, ale mě Roada postačuje. Přiznávám, že na mokru klouže, ale na suchu mi absolutně vyhovuje.

Možná zkusím něco jiného, ale jen proto, že chci zkusit něco jiného. Cena v tom nebude hrát roli.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
29.07.2008 13:26:33
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš - jasně woegood, příště budeš s něčím jiným rychlejší a nebudeš zavírat  v poslední levý chudáky s modrou šestkoubigsmile


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
29.07.2008 13:31:57
Offline

Re: PNEU NA B12

http://www.moto-pneushop.cz/start.html  doplň si ceník gumařigoodbigsmile

Ondráš (Člen)
29.07.2008 13:36:09
Offline

Re: PNEU NA B12

barynek psal:

Ondráš - jasně woegood, příště budeš s něčím jiným rychlejší a nebudeš zavírat  v poslední levý chudáky s modrou šestkoubigsmile

Jak psal gapa.
Metzeler sportec m1 nebo m3. Pak všem těm, co jezdí na Roadách natrhnul prdel...ass
smokinsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
gapa (Člen)
29.07.2008 14:33:11
Offline

Re: PNEU NA B12

to Barynek:

ceny v maloobchodě zaměřeném na motopneu kousek za hranicemi (Amberg). Poštovné 13,-Eur/pár. Ceny již vč. DPH (německého)

180/55ZR17TL  (73 W)  CONTI FORCE  Continental       94,90 EUR
180/55ZR17TL  (73 W)  CONTI FORCE MAX  Continental       109,90 EUR
180/55ZR17TL  (73 W)  D208R SPMAX  Dunlop       97,90 EUR
180/55ZR17TL  (73 W)  D220R SPMAX ST  Dunlop       109,90 EUR
180/55ZR17TL  (73 W)  PILOT ROAD R  Michelin       119,90 EUR
180/55ZR17TL  (73 W)  QUALIFIER R  Dunlop       114,90 EUR
180/55ZR17TL  (73 W)  PILOT SPORT  Michelin       114,90 EUR
180/55ZR17TL  (73W)wird erset.durch E  D207 SPMAX  Dunlop       97,90 EUR
180/55ZR17TL  (73 W)  SPORTEC M-1  Metzeler       122,99 EUR
180/55ZR17TL  (73 W)  SPORTEC M-3  Metzeler       130,99  EUR

pro neznalé EURo je nyní 24,30 (valuty) nebo 24,07 (devizy)... násobit snad už umíte.....

grüssgott! cool


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
Eremi (Člen)
29.07.2008 14:36:10
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
barynek psal:

Ondráš - jasně woegood, příště budeš s něčím jiným rychlejší a nebudeš zavírat  v poslední levý chudáky s modrou šestkoubigsmile

Jak psal gapa.
Metzeler sportec m1 nebo m3. Pak všem těm, co jezdí na Roadách natrhnul prdel...ass
smokinsmile1

to není gumama, včera jsem tam měl taky roady a když se zahřejí, tak je prostě na banditovi za hranu nedostaneš a že jsem je včera prověřil řádně a ani jedna krizovka


S úsměvem jde všechno líp :o)
barynek (Člen)
29.07.2008 14:49:17
Offline

Re: PNEU NA B12

Michal Dk psal:

http://www.moto-pneushop.cz/start.html  doplň si ceník gumařigoodbigsmile

já neříkám že je nejlevnější, ale když to vemu, je hodně známej tak proporovnání. U tebe samozřejmě lepčí nogoodbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
29.07.2008 14:50:15
Offline

Re: PNEU NA B12

Eremi psal:

to není gumama, včera jsem tam měl taky roady a když se zahřejí, tak je prostě na banditovi za hranu nedostaneš a že jsem je včera prověřil řádně a ani jedna krizovka

V tomhle s tebou souhlasím. Já s roadama taky neměl problém a krizovky jsem si způsoboval sám a ne guma...evil Ale já asi nejsem takový střelec jako ty.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Eremi (Člen)
29.07.2008 15:03:41
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
Eremi psal:

to není gumama, včera jsem tam měl taky roady a když se zahřejí, tak je prostě na banditovi za hranu nedostaneš a že jsem je včera prověřil řádně a ani jedna krizovka

V tomhle s tebou souhlasím. Já s roadama taky neměl problém a krizovky jsem si způsoboval sám a ne guma...evil Ale já asi nejsem takový střelec jako ty.

Jasně, že když jedu do Alp, tak dám sporty, ale už loni na sardinii jsem tam měl roady (kde jsem měl za 3000 km úplně servané boky nové gumy), který když se zahřejí, tak drží jako přibité, což jsem měl možnost opět ověřit včera, kde jsem s nima jel kam mě béčko pustilo a jak říkám, žádný problém, druhá věc je ta, že na motorku, která tě pustí ještě do větších náklonů bych už volil přece jen ty sporty nebo jiný sportovní gumy.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Filous (Člen)
29.07.2008 19:51:08
Offline

Re: PNEU NA B12

Eremi psal:
Ondráš psal:
barynek psal:

Ondráš - jasně woegood, příště budeš s něčím jiným rychlejší a nebudeš zavírat  v poslední levý chudáky s modrou šestkoubigsmile

Jak psal gapa.
Metzeler sportec m1 nebo m3. Pak všem těm, co jezdí na Roadách natrhnul prdel...ass
smokinsmile1

to není gumama, včera jsem tam měl taky roady a když se zahřejí, tak je prostě na banditovi za hranu nedostaneš a že jsem je včera prověřil řádně a ani jedna krizovka

...jááág provjeřil, dyks jels jag z hnojemsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
29.07.2008 20:05:06
Offline

Re: PNEU NA B12

...jenom takovou fsufku k tomu co vobouvat a co ne...sjedu cokolif v jakýkolif kombinaci...bes prdele...tvrdim, že nejsem takovej střelec, abych na veřejný silnici poznal výraznej rozdíl...řek bych, že je to hodně f psychyce...třeba jako má Gapa votpor ke Conti, tag já slyšim Metzeler a mam husí kůži...ale je to jen ve mě, páč sem se na MEZ4 vykoulel a snažil sem se to svést na gumy, ale chyba byla nejvíc ve mě, gumy byl aš druhořadej problém...přesto jakoukolif Metzeleru nejspíš nigdy nekoupim, navopag s Conti na moto sem spokojenej, ale na autě sem horší gumu neš Conti neměl a naprosto souhlasim s Gapou...málogdo tady dostane za dobrejch podmínek turistiku jako je třeba Conti Road za hranici přilnavosti a dyš je hnusně, tag tě nezachrání sebevječí lepidlo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
29.07.2008 20:21:31
Offline

Re: PNEU NA B12

Na tom něco bude....docela jsem měl smíšený pocity když jsme tam s vyloženěn turistickou gumou a velice mile mě překvapilo že jsem s ní dal stupačku bez větších problémů....možná to bylo i tim jak se lepil na gumy ten blázinec od motokár,ale krizovku jsem na ní fakt neměl.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Eremi (Člen)
29.07.2008 21:32:53
Offline

Re: PNEU NA B12

Filous psal:
Eremi psal:
Ondráš psal:


Jak psal gapa.
Metzeler sportec m1 nebo m3. Pak všem těm, co jezdí na Roadách natrhnul prdel...ass
smokinsmile1

to není gumama, včera jsem tam měl taky roady a když se zahřejí, tak je prostě na banditovi za hranu nedostaneš a že jsem je včera prověřil řádně a ani jedna krizovka

...jááág provjeřil, dyks jels jag z hnojemsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile

tady o svini nezakopneš, viď dredařibigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
anton (Člen)
29.07.2008 21:42:49
Offline

Re: PNEU NA B12

A co CONTI MOTION, jezdi ji nekdo ??????????

Kakin (Člen)
30.07.2008 15:10:58
Offline

Re: PNEU NA B12

to Gapa: s vydrží Mezků bych teda dokázal polemizovat ......... ta Z6ka možná ale ty sportovní teda nevím ........ cena možná může byt podobná ale rozhodně na ní nenajedeš tolik jako na Contíkách ....... takže poměr cena/životnost je rázem uplně jinej ! Jinak já jezdím ve většině případů teda slajky pořád a taky se směju tomu jak někdo říká že nic nevydrží atd. - jenomže než něco haním tak to prvně zkusím a pak teprve vím jestli ze mě někdo dělá blba nebo to fakt tak blbý je.

maňas (Člen)
30.07.2008 18:20:14
Offline

Re: PNEU NA B12

tak asi slajky špatný nebudou,to by je nejezdili všichni na okruhu,na normální silnici,pro takovýho výhledáře po krajině,jako jsem já to asi není
a propo,nemá někdo zkušenost s gumama s tvrdším středem a měkčím krajem,tuším,že to jsou bridgestony,ale označení nevímhelp


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ondráš (Člen)
30.07.2008 18:26:51
Offline

Re: PNEU NA B12

maňas psal:

tak asi slajky špatný nebudou,to by je nejezdili všichni na okruhu,na normální silnici,pro takovýho výhledáře po krajině,jako jsem já to asi není
a propo,nemá někdo zkušenost s gumama s tvrdším středem a měkčím krajem,tuším,že to jsou bridgestony,ale označení nevímhelp

Dvousměsovky dělá víc výrobců. Stačí si vybrat... Obecně maji tvrdší střed a měkčí boky. Máš tu vyhledávání, tak hledej... Už se to tu probíralo několikrát.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
30.07.2008 18:29:21
Offline

Re: PNEU NA B12

maňas psal:

tak asi slajky špatný nebudou,to by je nejezdili všichni na okruhu,na normální silnici,pro takovýho výhledáře po krajině,jako jsem já to asi není
a propo,nemá někdo zkušenost s gumama s tvrdším středem a měkčím krajem,tuším,že to jsou bridgestony,ale označení nevímhelp

BT 021 Bridgestone mám na nich 4500 km jsou tak na půlce slušný nestěžuju si.

alex (Člen)
30.07.2008 20:27:20
Offline

Re: PNEU NA B12

cafte pani... ja mam v predu Dunlop Sportmax D207 a vzadu Michelin Macadam... musim zadok menit, bo som teraz cez vikend predral az na platno... Aky mate nazor na ContiRoadAttack a ContiRaceAttack??? Su dvojzmesove??? Odporucte mi nejaku pneu, ktora ma vysoky kilometrovy vykon... (som Túrista bigsmile a vacsinou jazdim rovno) smile1 Diky


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Meloun (Člen)
30.07.2008 20:45:24
Offline

Re: PNEU NA B12

alex psal:

cafte pani... ja mam v predu Dunlop Sportmax D207 a vzadu Michelin Macadam... musim zadok menit, bo som teraz cez vikend predral az na platno... Aky mate nazor na ContiRoadAttack a ContiRaceAttack??? Su dvojzmesove??? Odporucte mi nejaku pneu, ktora ma vysoky kilometrovy vykon... (som Túrista bigsmile a vacsinou jazdim rovno) smile1 Diky

Tak jestli jsi tůrista a jezdíš rovně..tak na předek roadattack a na zadek buď contiforce nebo Metzeler Z6..ta Z6 má výhodu v tom,že nemá na prostředku vzorek,tudíž tě nemůžou policajti prudit za to,že jsi na značkáchsmile1


PURE NAKED BIKE!
nety (Člen)
30.07.2008 22:11:22
Offline

Re: PNEU NA B12

To maňas: dvousměsový jsou roadsmarty, pilotroad 2, nějaký metzelery a myslim i bridgestone 021..


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
alex (Člen)
30.07.2008 22:24:47
Offline

Re: PNEU NA B12

Predavac v obchode s pneumatikami ma presviedca, ze ContiRoadAttack su dvojzmesove... to sa mi moc nezda... viete mi niekto na 100% potvrdit, kde je pravda???help


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Ondráš (Člen)
30.07.2008 22:26:32
Offline

Re: PNEU NA B12

alex psal:

Predavac v obchode s pneumatikami ma presviedca, ze ContiRoadAttack su dvojzmesove... to sa mi moc nezda... viete mi niekto na 100% potvrdit, kde je pravda???help

Potvrdit to nemůžu, ale když na trochu poježděný road pustíš vodu, tak na prostřed se ti bude chytat jinak než na krajích.  Bavím se o zadní... Předek jsem nezkoušel...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
alex (Člen)
30.07.2008 22:35:29
Offline

Re: PNEU NA B12

Ondráš psal:
alex psal:

Predavac v obchode s pneumatikami ma presviedca, ze ContiRoadAttack su dvojzmesove... to sa mi moc nezda... viete mi niekto na 100% potvrdit, kde je pravda???help

Potvrdit to nemůžu, ale když na trochu poježděný road pustíš vodu, tak na prostřed se ti bude chytat jinak než na krajích.  Bavím se o zadní... Předek jsem nezkoušel...

to moze byt tym, ze sa zahreje stred gumy ked trocha pojazdis, su tam rozdielne teploty povrchu a uz sa ti voda sprava inak na studenom a na teplom...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Ondráš (Člen)
30.07.2008 22:43:50
Offline

Re: PNEU NA B12

alex psal:
Ondráš psal:
alex psal:

Predavac v obchode s pneumatikami ma presviedca, ze ContiRoadAttack su dvojzmesove... to sa mi moc nezda... viete mi niekto na 100% potvrdit, kde je pravda???help

Potvrdit to nemůžu, ale když na trochu poježděný road pustíš vodu, tak na prostřed se ti bude chytat jinak než na krajích.  Bavím se o zadní... Předek jsem nezkoušel...

to moze byt tym, ze sa zahreje stred gumy ked trocha pojazdis, su tam rozdielne teploty povrchu a uz sa ti voda sprava inak na studenom a na teplom...

Já poježděnou myslel jako že už si na ní něco najel a máš strhnutý ten film co ja tam z výroby... Samozřejmě, že jsem to zkoušel na studené...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mandela (Člen)
31.07.2008 00:08:48
Offline

Re: PNEU NA B12

Mám na B6 v předu origo BT56 a zadek jsem nedávno přezul na ContiSportAttack. Na té conti mám už 700km a oproti BT56  jsou třída. Jedu na GG tak budem vidět co zní zbyde. Předek pude v zimě do hajzlu a dám taky ContiSport. Jsou super až do krajů,rychle se ohřeje a není tak drahá jako Bridgekameny. Kolega Bandit má Conti Road a má pár výtek ohledně mokra a studených pneu a na jeho Roadech na B6 tipuju,že mu tak 10tis daj. Mě BT56    7500km a vostal 1mm na středu. Bpussy

maňas (Člen)
02.08.2008 16:33:15
Offline

Re: PNEU NA B12

nety psal:

To maňas: dvousměsový jsou roadsmarty, pilotroad 2, nějaký metzelery a myslim i bridgestone 021..

díkes,kouknu na togood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr