Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » poradí mi kdo to ví? :-))

libi (Nový člen)
14.07.2008 22:00:08
Offline

poradí mi kdo to ví? :-))

potřebuju radu, od vás kdo má nějakou zkušenost,
Minulý týden jsem vjela do vesnice cca 90-tkou, všimla jsem si před sebou nějakých lidí tak jsem šlápla na brzdu, ale kdy,,to cvaklo, blesklo,, smile1) měla jsem stejně na tachometru 70, v té obci je 50sátka. Nikdo mě nezastavil, proč taky? vyfotili si mě smile2(, s autem jezdím já, ale není na mě vedeno, co ted bude? a co mám dělat a hlaně jak z toho vybruslit? Nechci aby k vůli mě měl někdo popotahování,ale taky nechci pokutu a - bodíkyidontknow, platí ještě osoba blízká?? díky za radu smile2


Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi teď neříkejte jak mám žít
Ondráš (Člen)
14.07.2008 22:03:51
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

No osoba blízká platí, ale pokud jsou to jen body a prachy, tak bych na to kašlal... Navíc pokud si jela v autě podle tachometru 70, tak ve skutečnosti to bude méně, což znamená, že se vejdeš do toho lehkého postihu.
Ještě bych neplašil. Je spousta míst, kde to bliká jen tak pro srandu a plašení lidí. Bohužel se to dozvíš tak za 2 měsíce... Tedy alespoň za tak dlouho přišel dopis mě.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Radek-Ban (Člen)
14.07.2008 22:08:39
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

ještě platígood obsílku pošlou na koho je auto psaný překročení o 30 mužou sebrat papíry to se tě netýkásmile1
co ten profil doplnitevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ondráš (Člen)
14.07.2008 22:10:05
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

Bandit 650A psal:

ještě platígood obsílku pošlou na koho je auto psaný překročení o 30 mužou sebrat papíry to se tě netýkásmile1
co ten profil doplnitevil

Já mám zato, že v obci je to od 90ti...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenák (Člen)
14.07.2008 22:19:01
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

Jestliže mají fotku obličeje tak osoba blízká je na prd.
Na druhou stranu pujdou po tom koho auto je..... a tím padem fotka zřejmě sedět nebude.
Ale měli už být nějaký změny o zrušení... člověk aby to pořád sledoval.... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Radek-Ban (Člen)
14.07.2008 22:25:51
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

...na moto rychlost moc nesleduju v autě jsem z radaru už vystihovanej čumim kolem sebe že se bojim že kuli tomu jednou někoho sejmu surprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ross (Člen)
14.07.2008 22:27:01
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

nepřebírat rok poštu


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Radek-Ban (Člen)
14.07.2008 22:29:03
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

Ps: auto je nutnost tam by mě to sralo že je to zbytečný u moto to ktomu patřísmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
libi (Nový člen)
15.07.2008 09:08:28
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

díky, za odpovědi, někdo mi tu napsal, doplnit profil?? nevím jakidontknow, a na té fotce budu já, měla jsem brýle a clonítko v autě, ale myslím že mi to bude naprd. Takže myslíte nepřebírat poštu? a nebo přebrat poštu a říct, já nevím kdo s tím autem jezdí?, auto je na bratrance nahlášený


Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi teď neříkejte jak mám žít
Ondráš (Člen)
15.07.2008 09:22:28
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

libi psal:

díky, za odpovědi, někdo mi tu napsal, doplnit profil?? nevím jakidontknow, a na té fotce budu já, měla jsem brýle a clonítko v autě, ale myslím že mi to bude naprd. Takže myslíte nepřebírat poštu? a nebo přebrat poštu a říct, já nevím kdo s tím autem jezdí?, auto je na bratrance nahlášený

Tak to přijde jemu a jestli tě práskne je jeho věc. Otázka jak moc budeš na té fotce poznat. Ale neboj. pátrání po Tobě vyhlašovat nebudou.
Profil doplníš po přihlášení. Nahoře klikneš na "profil" a vyplníš příslušné údaje. good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vorel (Člen)
15.07.2008 12:05:38
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

hale, to jako dyš by tam nebyli ty lidi tak bys jako valila dál 90tkou?surprised

jinak z jinýho toho, no soudku, začali jít vostře po vymontovanejch přepážkách, sem tak nějak zjistilhelp


řikám si hurikán
libi (Nový člen)
15.07.2008 12:40:12
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

nojo, valila bych si to 90 sátkoubigsmile, mě nebaví jezdit pomalu, takže moje blbost bad


Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi teď neříkejte jak mám žít
kojaksro (Člen)
15.07.2008 18:51:50
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

Ve vesnicích ze zásady do 70km maximálně a to i na motce ( mimo neřeším ), už jsem před pár roky málem přejel malýho kluka, jel jsem 70km ( já kokot, autem ), vlítl tam ani jsem nevěděl odkud...... ubrzdil jsem to tak akorát. Od te doby jsem ve vesnici zásadově.....malér je hned ani za to třeba nemůžeš....surprised


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
libi (Nový člen)
15.07.2008 19:29:34
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

od minulého týdne si dávám pozor, jenže tahle vesnice je rovná silnice cca 1 km, krásně přehledná a to hold svádíredface, sem blbá, sick


Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi teď neříkejte jak mám žít
Kukii (Člen)
15.07.2008 20:03:26
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

to tak nehroť... dávej si trochu víc bacha a bude to v poho... pár bodíků nevadí, horší je když se to opakuje good


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
15.07.2008 20:09:43
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

no co já nic já muzikant ne? no jeje!!!evilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nicola.foxx (Člen)
15.07.2008 20:10:54
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))

ross psal:

nepřebírat rok poštu

To se ti ted rika co bigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
ydom (Člen)
15.07.2008 20:21:21
Offline

Re: poradí mi kdo to ví? :-))


Když nejezdím,tak tvořím...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr