Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

spidys (Člen)
16.07.2008 22:33:10
Offline

...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Musim se s váma podělit o dnešní zkušenost...
Jel sem odpoledne umejt moto neb sem jel pak nechat vyměnit oil a nechat s tím i přezout pryž a tak aby kámoš neřek, že jen jezdim a nemeju, tak sem jel nejdřív smejt to bláto, co jsem nabral u Killerovců smile1
Vše v poho - moto umytá, jede se přezouvat a měnit oil.
Mezi tím, co se kámoš pral s přezouvánim, půjčil sem si jeho Ninju 636 a jel si zkusit, jaký je svezení na týhle krasavici.
Když bylo přezuto a nový oil v motyce, říkám přítulkyni, že se pojedem někam projet neb bylo ještě světlo, sucho, prostě nic nebránilo tomu sednout a jet.
Vzal sem to směrem na Jílové na Troníček, že si tam dáme kofolu, případně nějakej gábl. Cesty sice nic moc - všude samá záplata zasypaná tim drobnym bordelem, kterej máme všichni moooc rádi.
Ale což - nejeli sme žádnej závod - takže kochačka, do zatáček pomalu, oči na šťopkách aby nebylo posypáno. Šťastně sme dojeli na Troníček.
Kofolu, masínko se slaninkou, am. brambůrek, šumění potůčku... docela fajn posezení.
Byl čas odjezdu a mně se nechtělo domů nebo jet stroze z Jílového na Jesenici a přes Jižní spojku domu. A tak cestou k moto sem vymýšlel jinou trasu.
Troníček, Davle, Měchenice, Zbraslav, Chuchle a domů - docela fajn cesta.
Jelo se - štěrk už zmizel, takže se jelo o hodně líp - jen trochu dávat bacha, přece je ta zadní pryž nová, ale jinak se jelo parádně - západ slunce, voněl les, prostě romantika jako blázen.
Sjížděli sme dolu od Petrova do Davle, kolem tý pumpy, kde se zastaví nejeden motorkář, když jede na Slapy nebo ze Slap. Přijíždim na křižovatku a dávám blinkr vlevo. Zdravím nějakého Bandiťáka, kterej akorát jede od Slap (Štěchovic) a odbočuje k pumě, rozjíždím se do křižovatky a řadím se do svého pruhu...
A pak...
Instinktivně, když sem byl ještě ve fázi odbočování koukám do zrcátka a za sebou vidim přední okno auta. Řikám si:"Nějak blízko ne???", mám za sebou přítulkyni, tak sem o něco opatrnější a tak koukám do druhýho zrcátka (pravýho). Auto (bílá filcka) na úrovni mýho zadního kola, přední blatník u pravý nohy přítulkyně, takže kdybych se snažil po dokončení odbočení zařadit do pruhu s klasickým přejetím do pravý části svýho jízdního pruhu, asi bych nejspíš skončil na kapotě zmíněnýho auta.
řikám si:"Co je to za č*ráka?? idontknow" No nic, sem na moto a to je docela blbej souboj s autem a tak se cpu co nejvíc na prostředek. Bílá felda mě vzala z prava a já málem skončil v protisměru aby o mě ještě neštrejch. Zanadával sem si do helmy a pokračoval dál. Bílá felda ještě co byla v dohledu několikrát zprasila pár aut před sebou v místech, kde je 50-tka a je tam docela větší frekvence chodců (Davle na kostkách), předváděl hrozný věci - nu což - ustál sem to, sme celý.
Dojeli sme ke Zbraslavi ke kamenolomu a tam najednou předjíždim bílou feldu. Projedu zúžení, který tam teď je a najednou koukám, feldu mám na prdeli. Uhnul sem k pravýmu kraji, držim si svejch cca 60, felda dojela na můj levej bok a tam takovej cucák. Opět mě opral stylem, že sem čekal trhnutí volantem vpravo a šup přede mě. Opět pár jmen do helmy a dlouhý světlo (dálkový) blbečkovi do zrcátka. Vysloužil sem si akorát vztyčenej prst a pohled na další z mýho pohledu nebezpečný předjetí (jen o pár metrů minutí protijedoucího auta).
Řikal sem si - počkej ty hajzle, jestli jedeš do Prahy a budeš stát někde na červený vedle mě, tak ti jí snad pundu nandat...
Jak kdyby to čekal - jen sem ho zahlíd, jak podjíždí Lahovickej most a bere to směrem na Radotín.

Nevim, jestli byl vožralej, zfetovanej, jestli auto ukrad, nebo jestli si chtěl dokázat že s tou vohnilou filckou předjede motorku a ukáže, jak jezdí někdo, kdo má v hlavě bramboračku idontknow Fakt sem nepochopil.

Bohužel v tý chvíli sem zapomněl na západ slunce, vůni lesa, předešlou relativně hezkou vyjížďku... Ale zase sem si řikal, buď rád, že tě neštrejch, protože ten by mě zvednout ze silnice jistě nepomoh idontknow

Každopádně dávejte bacha, jestli někde potkáte bílou vohnilou feldu SPZ AHH ** - ** Číslo sem si fakt nezapamatoval. Ale vůbec - bejt ostražitý protože na silnicích jezděj místy děsný dementi.

Sorry, že sem to tu takhle zahnojil, ale musel sem to ze sebe dostat. Dávám si beer a je mi o trochu líp.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
ross (Člen)
16.07.2008 22:42:49
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

kua to je cestopis

ser na vola, teď to určitě líčí v hospodě dalším blbečkům a péro má o min 20 cm delší


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
16.07.2008 22:44:35
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

ross psal:

kua to je cestopis

ser na vola, teď to určitě líčí v hospodě dalším blbečkům a péro má o min 20 cm delší

To jsi asi trefil. Akorat si nejsem jistej jestli ma to pero delsi dovnitr a nebo ven, kdyz si takhle leci komplexy na silnicibigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Zdenák (Člen)
16.07.2008 22:48:47
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

pussy jsem to i přečetl celý.... si dobrej spisovatel..... bigsmilegood


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Ziki (Člen)
16.07.2008 22:50:08
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

teda dal sem to celý, byly to napínavý až do konce čekal sem nákou bouračku, ale sem rád že je vše ok, k takovýmu chování není co říci bad

spidys (Člen)
16.07.2008 22:51:13
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Zdenák psal:

pussy jsem to i přečetl celý.... si dobrej spisovatel..... bigsmilegood

Sem byl tak vytočenej, že to šlo samo - ale pomohlo to - sem už klidnej, akorát nevim, jestli to neni tim beer

bigsmilebigsmile

Hele ještě jednou sorry, že sem to tu takhle zaneřádil bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
John (Člen)
16.07.2008 22:57:46
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Smutnej příběh , ale dobře napsanejgood je vidět že pivko ti prospívábigsmile
Jenom mě sere že ten kokot má stejnou plechovku jako jáfuck
Teď abych se bál vyjetidontknowbigsmile

mazo (Člen)
16.07.2008 23:58:38
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

nemusis sa bat, nie je to plechovkou, ale stylom jazdy sick


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Ondráš (Člen)
17.07.2008 00:00:56
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Ser na něj... Dej si Plzeň a jdi spát.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kojaksro (Člen)
17.07.2008 00:16:44
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Hlavně že to dobře dopadlogoodgood
Moc hezky napsanýsmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Michal Dk (Člen)
17.07.2008 08:51:20
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Požitek z jízdy zkaženej ale seš celej to je hlavní.Von se ten ko*ot ve filce utluče sám.

VikecB12 (Člen)
17.07.2008 09:04:06
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Michal Dk psal:

Požitek z jízdy zkaženej ale seš celej to je hlavní.Von se ten ko*ot ve filce utluče sám.

Ale možná veme někoho sebou.
Kolikrát kdyš jedu s dodávkou a někdo mě předjíždí dost agresivním stylem si říkám že je to nějakej střelec,ale pak příjde usek kde sou zatáčky a v tu ranu ho mám před čumákem a plazí se jak pussy  Hlavně aby to bylo TDI a na rovince to jelosick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
17.07.2008 09:45:03
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Spidys: Dobře napsaný good bohužel občas takové kretény potkáváme asi všichni


MRDAT!!!
karlos100 (Člen)
17.07.2008 09:54:28
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

VikecB12 psal:
Michal Dk psal:

Požitek z jízdy zkaženej ale seš celej to je hlavní.Von se ten ko*ot ve filce utluče sám.

Ale možná veme někoho sebou.
Kolikrát kdyš jedu s dodávkou a někdo mě předjíždí dost agresivním stylem si říkám že je to nějakej střelec,ale pak příjde usek kde sou zatáčky a v tu ranu ho mám před čumákem a plazí se jak pussy  Hlavně aby to bylo TDI a na rovince to jelosick

Kurefská pravda.
A nejen v plechovce,znám takový i s motykou.
Na rovině jede jak šílenej a v zatáčkách jak posranej.


...a bude hůř!
vorel (Člen)
17.07.2008 10:00:57
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

já mysle že to byl vosiris a von džonidontknow


řikám si hurikán
Ondráš (Člen)
17.07.2008 10:05:36
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

karlos100 psal:

Kurefská pravda.
A nejen v plechovce,znám takový i s motykou.
Na rovině jede jak šílenej a v zatáčkách jak posranej.

Nedobírej si nás co umíme jezdit jen rovně...surprised

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
17.07.2008 10:07:01
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

karlos100 psal:
VikecB12 psal:
Michal Dk psal:

Požitek z jízdy zkaženej ale seš celej to je hlavní.Von se ten ko*ot ve filce utluče sám.

Ale možná veme někoho sebou.
Kolikrát kdyš jedu s dodávkou a někdo mě předjíždí dost agresivním stylem si říkám že je to nějakej střelec,ale pak příjde usek kde sou zatáčky a v tu ranu ho mám před čumákem a plazí se jak pussy  Hlavně aby to bylo TDI a na rovince to jelosick

Kurefská pravda.
A nejen v plechovce,znám takový i s motykou.
Na rovině jede jak šílenej a v zatáčkách jak posranej.

taky vás dostávaj borci na R1 GSXR 1000 atd.ve značkovjech hardej co mají na gumě 2 cm do hrany a uprostřed ploch jak ranway pro Boening a na benzíně machrujou jak hustě pojezdili a ,že ve 300 předjížděl osobák?nemám tyhle lidi v oblibě bo mě brzděj v zatáčkách.smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
17.07.2008 10:22:59
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

smutná realita dnešních dnů...co se občas vidí je fakt síla....sick


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
karlos100 (Člen)
17.07.2008 10:38:35
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

K.a.s.y.m. psal:

[
taky vás dostávaj borci na R1 GSXR 1000 atd.ve značkovjech hardej co mají na gumě 2 cm do hrany a uprostřed ploch jak ranway pro Boening a na benzíně machrujou jak hustě pojezdili a ,že ve 300 předjížděl osobák?nemám tyhle lidi v oblibě bo mě brzděj v zatáčkách.smile2

Vo tom přesně mluvim,
ze stodevadesátky ojetejch deset čísel uprostřed na placku,
to jsou hustý borcisick


...a bude hůř!
Rum-cajs (Člen)
17.07.2008 10:38:53
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Spidys - dobrej referat, uplne se vidim jak si prskam do helmy. Akorat ses na nej mel vysrat!

Je to strasne tezky (ja to rozhodne neumim, abych nebyl za dusina), ale takovjhle clovicek ma evidentne problem a nasrano v hlave, takze reagovat na nej = delat mu dobre. Jina story je kdyz ses v presile, tak ho odchytit a treba sebrat klice od skopku, ale jinak srat na nej, bo si jen otravis naladu, to v lepsim pripade... nastesti takovyhle ocasove jsou casto dost napadny, tak je cas se klidit...

karlos100 (Člen)
17.07.2008 10:39:53
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Ondráš psal:
karlos100 psal:

Kurefská pravda.
A nejen v plechovce,znám takový i s motykou.
Na rovině jede jak šílenej a v zatáčkách jak posranej.

Nedobírej si nás co umíme jezdit jen rovně...surprised

bigsmile

Dragstery patřej na letištěbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Zdenda (Člen)
17.07.2008 12:28:13
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Dohonit, seřezatfuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Rum-cajs (Člen)
17.07.2008 13:05:29
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Banditatom (Člen)
17.07.2008 14:20:41
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

ty sis ještě nezvykl? žiješ v čecháchsmile2 to znamená vcelku normální situacesmile2

....ale souhlasím dojet zastavit a seřezat jak psafuck zmetka!!!

mě to někdo udělat tak mám kšeftevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Šárka (Člen)
17.07.2008 14:22:28
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

ty kráso slušná slohovka
hlavně že si v cajkugood


Obtížné neznamená nepřekonatelné
maňas (Člen)
17.07.2008 16:02:19
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

no krásná slohovka,ale bohužel pravdivá,takovejchhle magorů jezdí po silnici mrakysurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Pavel Bandita (Člen)
17.07.2008 16:42:27
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Tak s tím zmrdem bych si  rád promluvil ukázal bych mu svou lstivost a výmluvnost pussy


Bandit Pičččččččččččččččooooooooo
Meloun (Člen)
17.07.2008 17:08:38
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

..že vás to ještě vůbec vzrušuje..idontknow..takových šašků za život potkáš..headshakesick
Jakmile vidím za sebou nějakýho takovýho, co to v zamrdaným kamionovým provozu (kdy ostatní to vzdají a jedou těch umatlanejch 80 za nekonečnou kolonou přeložených náklaďáků) musí bejt holt tvrďák a předjíždět jak tukan všechno, co mu stojí v cestě..tak se natlačim ke krajnici,popř.ukážu, že je jako jednička a ať táhne a vesele předjíždí..
Spoléhajíc na to, že se mu každej uhne... dřív nebo později dopadne ale tak, že si nehezky pomuchlá předeček a nějaký hezký velký Volvo a pusinkou ochutná nárazník..evil
Nejhezčí na tom je fakt, že mě takovej mameluk brutálně předjede třeba v Jičíně a nakonec ho potkám u benzínky v HK,jak se teprv souká z auta,aby doplnil benzín po své jízdě "na spotřebu"..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
17.07.2008 17:16:26
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Meloun psal:

..že vás to ještě vůbec vzrušuje..idontknow..takových šašků za život potkáš..headshakesick
Jakmile vidím za sebou nějakýho takovýho, co to v zamrdaným kamionovým provozu (kdy ostatní to vzdají a jedou těch umatlanejch 80 za nekonečnou kolonou přeložených náklaďáků) musí bejt holt tvrďák a předjíždět jak tukan všechno, co mu stojí v cestě..tak se natlačim ke krajnici,popř.ukážu, že je jako jednička a ať táhne a vesele předjíždí..
Spoléhajíc na to, že se mu každej uhne... dřív nebo později dopadne ale tak, že si nehezky pomuchlá předeček a nějaký hezký velký Volvo a pusinkou ochutná nárazník..evil
Nejhezčí na tom je fakt, že mě takovej mameluk brutálně předjede třeba v Jičíně a nakonec ho potkám u benzínky v HK,jak se teprv souká z auta,aby doplnil benzín po své jízdě "na spotřebu"..bigsmile

Tak, tak... Takhle se na nás asi 20 km před Frýdkem-Místkem tlačil nějaký Passat, že prej jedem jenom 150 a ať mu uhnem... Chvíli jsem se tam s ním přetahoval, pak jsem si řekl, že to nemá cenu a vysral se na něj. Dojeli jsme ho ve Frýdku na semaforech.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bailo (Člen)
17.07.2008 17:26:16
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

no možná to není to pravé ořechové, ale já tvrdím, že "vychovávat se musí !!!" co je platný, že to tady ze sebe dostaneš a to hovado takhle bude prudit dál ? Potká někoho nevyježděnýho, co to neustojí a někam skočí smile2 Tím neříkám, že si udělal něco špatně ... mě se stalo něco podobného, jen chlapík byl kolem 40ky a už vůbec sem nepochopil o co mu šlo, když na mě najížděl, předjet nechtěl a když na mě začal najíždět hrablem a to samé, když sem v jiné situaci byl za ním smile1)) přišel čas vysvětlování ... abych to zkrátil, frajer dostal pořádně přes držku, klíčky možná hledá do dnes a příště si rozmyslí na někoho najíždět a ukazovat své ego v plechovce.
Každej ať si udělá závěr jakej chce, já se prostě nehodlám nechat zabít assredface

Bedřich (Člen)
17.07.2008 20:15:27
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Jsou to kokoti, taky podobná situace minulý týdensicksick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mi (Člen)
27.07.2008 20:56:47
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

spidys psal:

Musim se s váma podělit o dnešní zkušenost...
Jel sem odpoledne umejt moto neb sem jel pak nechat vyměnit oil a nechat s tím i přezout pryž a tak aby kámoš neřek, že jen jezdim a nemeju, tak sem jel nejdřív smejt to bláto, co jsem nabral u Killerovců smile1
Vše v poho - moto umytá, jede se přezouvat a měnit oil.
Mezi tím, co se kámoš pral s přezouvánim, půjčil sem si jeho Ninju 636 a jel si zkusit, jaký je svezení na týhle krasavici.
Když bylo přezuto a nový oil v motyce, říkám přítulkyni, že se pojedem někam projet neb bylo ještě světlo, sucho, prostě nic nebránilo tomu sednout a jet.
Vzal sem to směrem na Jílové na Troníček, že si tam dáme kofolu, případně nějakej gábl. Cesty sice nic moc - všude samá záplata zasypaná tim drobnym bordelem, kterej máme všichni moooc rádi.
Ale což - nejeli sme žádnej závod - takže kochačka, do zatáček pomalu, oči na šťopkách aby nebylo posypáno. Šťastně sme dojeli na Troníček.
Kofolu, masínko se slaninkou, am. brambůrek, šumění potůčku... docela fajn posezení.
Byl čas odjezdu a mně se nechtělo domů nebo jet stroze z Jílového na Jesenici a přes Jižní spojku domu. A tak cestou k moto sem vymýšlel jinou trasu.
Troníček, Davle, Měchenice, Zbraslav, Chuchle a domů - docela fajn cesta.
Jelo se - štěrk už zmizel, takže se jelo o hodně líp - jen trochu dávat bacha, přece je ta zadní pryž nová, ale jinak se jelo parádně - západ slunce, voněl les, prostě romantika jako blázen.
Sjížděli sme dolu od Petrova do Davle, kolem tý pumpy, kde se zastaví nejeden motorkář, když jede na Slapy nebo ze Slap. Přijíždim na křižovatku a dávám blinkr vlevo. Zdravím nějakého Bandiťáka, kterej akorát jede od Slap (Štěchovic) a odbočuje k pumě, rozjíždím se do křižovatky a řadím se do svého pruhu...
A pak...
Instinktivně, když sem byl ještě ve fázi odbočování koukám do zrcátka a za sebou vidim přední okno auta. Řikám si:"Nějak blízko ne???", mám za sebou přítulkyni, tak sem o něco opatrnější a tak koukám do druhýho zrcátka (pravýho). Auto (bílá filcka) na úrovni mýho zadního kola, přední blatník u pravý nohy přítulkyně, takže kdybych se snažil po dokončení odbočení zařadit do pruhu s klasickým přejetím do pravý části svýho jízdního pruhu, asi bych nejspíš skončil na kapotě zmíněnýho auta.
řikám si:"Co je to za č*ráka?? idontknow" No nic, sem na moto a to je docela blbej souboj s autem a tak se cpu co nejvíc na prostředek. Bílá felda mě vzala z prava a já málem skončil v protisměru aby o mě ještě neštrejch. Zanadával sem si do helmy a pokračoval dál. Bílá felda ještě co byla v dohledu několikrát zprasila pár aut před sebou v místech, kde je 50-tka a je tam docela větší frekvence chodců (Davle na kostkách), předváděl hrozný věci - nu což - ustál sem to, sme celý.
Dojeli sme ke Zbraslavi ke kamenolomu a tam najednou předjíždim bílou feldu. Projedu zúžení, který tam teď je a najednou koukám, feldu mám na prdeli. Uhnul sem k pravýmu kraji, držim si svejch cca 60, felda dojela na můj levej bok a tam takovej cucák. Opět mě opral stylem, že sem čekal trhnutí volantem vpravo a šup přede mě. Opět pár jmen do helmy a dlouhý světlo (dálkový) blbečkovi do zrcátka. Vysloužil sem si akorát vztyčenej prst a pohled na další z mýho pohledu nebezpečný předjetí (jen o pár metrů minutí protijedoucího auta).
Řikal sem si - počkej ty hajzle, jestli jedeš do Prahy a budeš stát někde na červený vedle mě, tak ti jí snad pundu nandat...
Jak kdyby to čekal - jen sem ho zahlíd, jak podjíždí Lahovickej most a bere to směrem na Radotín.

Nevim, jestli byl vožralej, zfetovanej, jestli auto ukrad, nebo jestli si chtěl dokázat že s tou vohnilou filckou předjede motorku a ukáže, jak jezdí někdo, kdo má v hlavě bramboračku idontknow Fakt sem nepochopil.

Bohužel v tý chvíli sem zapomněl na západ slunce, vůni lesa, předešlou relativně hezkou vyjížďku... Ale zase sem si řikal, buď rád, že tě neštrejch, protože ten by mě zvednout ze silnice jistě nepomoh idontknow

Každopádně dávejte bacha, jestli někde potkáte bílou vohnilou feldu SPZ AHH ** - ** Číslo sem si fakt nezapamatoval. Ale vůbec - bejt ostražitý protože na silnicích jezděj místy děsný dementi.

Sorry, že sem to tu takhle zahnojil, ale musel sem to ze sebe dostat. Dávám si beer a je mi o trochu líp.

výtej f klubu
todle je uplně běžná vjec
ten gdo je na silnicy každej den jistě vý
nejhorší na tom je to že na západ od kocourkova todle nezažiješ
prostě díky takovejm vohnoutům sme furt za zaostalí tupce

prosím toma NJ o uprafený hrubek. fíl dank.


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
27.07.2008 21:08:13
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

Meloun psal:

..že vás to ještě vůbec vzrušuje..idontknow..takových šašků za život potkáš..headshakesick
Jakmile vidím za sebou nějakýho takovýho, co to v zamrdaným kamionovým provozu (kdy ostatní to vzdají a jedou těch umatlanejch 80 za nekonečnou kolonou přeložených náklaďáků) musí bejt holt tvrďák a předjíždět jak tukan všechno, co mu stojí v cestě..tak se natlačim ke krajnici,popř.ukážu, že je jako jednička a ať táhne a vesele předjíždí..
Spoléhajíc na to, že se mu každej uhne... dřív nebo později dopadne ale tak, že si nehezky pomuchlá předeček a nějaký hezký velký Volvo a pusinkou ochutná nárazník..evil
Nejhezčí na tom je fakt, že mě takovej mameluk brutálně předjede třeba v Jičíně a nakonec ho potkám u benzínky v HK,jak se teprv souká z auta,aby doplnil benzín po své jízdě "na spotřebu"..bigsmile

souhlasím, jak říkáš akorát že ty LKW nejsou přeložený ale maj starý kepli kerý nejedou ani prázdný. no a 80km/h je max povolená od 3,5t
ale ty mladý kusi jezdí 90-95 km/h


svět je cirkusovej stan
maňas (Člen)
28.07.2008 21:37:01
Offline

Re: ...mi zkazil požitek z vyjížďky >:-(

mi psal:
Meloun psal:

..že vás to ještě vůbec vzrušuje..idontknow..takových šašků za život potkáš..headshakesick
Jakmile vidím za sebou nějakýho takovýho, co to v zamrdaným kamionovým provozu (kdy ostatní to vzdají a jedou těch umatlanejch 80 za nekonečnou kolonou přeložených náklaďáků) musí bejt holt tvrďák a předjíždět jak tukan všechno, co mu stojí v cestě..tak se natlačim ke krajnici,popř.ukážu, že je jako jednička a ať táhne a vesele předjíždí..
Spoléhajíc na to, že se mu každej uhne... dřív nebo později dopadne ale tak, že si nehezky pomuchlá předeček a nějaký hezký velký Volvo a pusinkou ochutná nárazník..evil
Nejhezčí na tom je fakt, že mě takovej mameluk brutálně předjede třeba v Jičíně a nakonec ho potkám u benzínky v HK,jak se teprv souká z auta,aby doplnil benzín po své jízdě "na spotřebu"..bigsmile

souhlasím, jak říkáš akorát že ty LKW nejsou přeložený ale maj starý kepli kerý nejedou ani prázdný. no a 80km/h je max povolená od 3,5t
ale ty mladý kusi jezdí 90-95 km/h

to sice jo,ale do prvního průseru,jelikož to ti pak daj sežrat


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr