Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » maséři z telefonica O2

inkvizitorr (Administrator)
17.07.2008 11:39:11
Offline

maséři z telefonica O2

tohle vám musim napsat, nikdy sem o nich neměl valný mínění, ale dnešek mě ujistil, že sem si hřál na prsou né hada, ale klubko zmijísurprisedsick mam u nich asi 10 let pevnou linku jako podnikatelskou a na ní asi 6MB linku ADSL. před asi 3 rokama sem přestal využívat pevnou k hovorům úplně a měl sem to jenom kvůli netu bo nebyla jiná šance na nějakej rozumnej přístup k netu přes někoho jinýho. asi dvakrát sem jim tam volal za ty tři járy, že nechci platit tarif za hovory bo neprovolám ani ten paušál za kilo nebo kolik toho tam maj a obchoďák dycky odmítal zrušení tarifu pro hovory ani snížení na tarif pro bytovou stanici za 350kč (nelze dát prej pak do daní) a za snížení tarifu za internet chtěli paušál 1000kčsurprisedheadshake no přišla nová doba, net sem si sehnal přes wi-fi za 2MB linku 220kč/měsíc a volam na O2, že bych jako chtěl zrušit tu pevnou i s netemgood no a slečna prej proč rušit, tak jí povidam proč a jak no a vona mi bez smlouvání ihned nabídla snížení tarifu na tarif pro domácí stanice s tím že zůstane zachována fakturace jako na podnikatelesurprised a snížení sazby za tu 6MB lajnu z 800kč na 400kč/měsíc zadrma a napořátsurprised koukám na to jak veyr a ptám se proč mi to nenabídli ty obchoďáci když sem jim dvakrát volal, že to nechci a výhledově zrušim.... no tvrdila že nevíbigsmile
co z toho plyne??? myslim, že vlastníte-li někdo ještě tenhle postbolševickej výmysl od týhle postbolševický firmy a zavoláte jim tam, že to chcete zrušit, tak vám nabídnou stejný služby za polovičku a stále budou happy a vy budete platit půlkuheadshakeass já už na ně zaplaťsatan mrdámgood


doba je temná...
Rum-cajs (Člen)
17.07.2008 11:45:09
Offline

Re: maséři z telefonica O2

dobra story!! A nejvic miluju, kdyz ty nas ty zmrdi budej v sobotu v 9 s uzasnousick nabidkou na digitelevizi. A to mi tuhle nekdo tvrdil, ze tenhle druh opruzovani o vikendu je nezakonnejidontknow

hele neni tajny u koho to mas ted?? Moooc rad bych kyslikum dal taky adios

tajnej (Člen)
17.07.2008 11:58:08
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Jo, to už mi někdo řikal, že když voláš do telekomu, tak první věta musí bejt, že chceš všechno zrušit smile1

qwerty (Člen)
17.07.2008 12:02:55
Offline

Re: maséři z telefonica O2

jo pevnou sem uz nevidel ani nepamatuju , otec ji chtel ale jak sme videli ten pausal tak sme se nasrali a koupili mu mobil .... a zrusili pevnou ... stoji ho to ted mene mesicne a muze vic volat ! good

net sem si dal pres wifi od firm (2MB za 475.-) good

P.S. taky miluju ty chcipacky co chodej a vnucujou ti pausaly (makam primo na namesti v Ostrave takze pokadze jak jdu kourit potkam min 2x) sick.....


WD club member.
ross (Člen)
17.07.2008 12:10:44
Offline

Re: maséři z telefonica O2

tady aspoň vidíš, jak je dobrý mít obchodního zástupcegood

mařka na telefonu hned dá všechno na polovinubad

ale vážně,
taky mě tyhle firmy svým přístupem serou

já tohle řešil u UPC, mladá chtěla pevnou linku a net přes kabel. Byl to pro ně obrovskej problém atd...

prostě ass


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
luig (Člen)
17.07.2008 12:11:19
Offline

Re: maséři z telefonica O2


Ne asi
spidys (Člen)
17.07.2008 12:16:22
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Klasika O2 sick
Kdysi sem si koupil GO kartu - pak sem GO kartu povýšil na měsíční minimální tarif cca 178,- Kč / měsíc.
Nedávno jsem usoudil, že už tuhle kartu nevyužívám a že 178,- Kč / měsíčně je 7 beer a tak volám na O2, že jeko chci tohle číslo zrušit. Hromada keců o tom proč a jestli vim a jestli nechci... NECHCI! ZRUŠIT!
Tak prej nějaký to jejich bezpečnostní číslo nebo heslo nebo co to mělo bejt - tak jim to nadiktuju, prej že děkuje a že mi na mail pošle lejstro s výpovědí, to že mám vyplnit, odnést na pobočku O2 tam že mi to potvrděj a pak na poštu a doporučeně k nim surprised
Řikám - co je to za pussy ??
Heslo sem vám nadiktoval, tak jakýpak copak - zrušit! A že ne a že potřebujou ten papír. Řikám ok - a proč teda z tý pobočky, kde mi na to daj štempl musim ještě na poštu a posílat doporučeně, proč to na tý pobočce nemůžu nechat? idontknow
Že prej to nejde, maj svý postupy a přes to nejede vlak headshake

S ironickým díky věším telefon! Kartu mám aktivní doteď neb nemám čas na to lítat někde po pobočkách a rušit paušál za 178,- Kč

Toť moje zkušenost s Oh shit bad


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
WenzelB6 (Člen)
17.07.2008 12:46:21
Offline

Re: maséři z telefonica O2

mám stejnou zkušenosti. Přešel jsem taky na wifinu a protrpěl jsem si z O2 ještě pár telefonátů než mě vůbec odstřihli.

vorel (Člen)
17.07.2008 13:29:43
Offline

Re: maséři z telefonica O2

k nám chodil jeden jejich agenta a furt zdržoval historkama jak si nechá čipnout služební ochcávku. pak to udělal a vyhodili ho. vlasně to nebylo ani moc zábavný, něco jako celej ten jejich telekom


řikám si hurikán
Lenka (Člen)
17.07.2008 13:44:59
Offline

Re: maséři z telefonica O2

moji rodičové měli zaplacenej internet přes bejvalej eurotel, tedy jako mobilní, ale šlo to nějak přes pevnou linku - nerozumim tomu!...každopádně když ségra nezaplatila účet, tak jí zablokovali mobil a samozřejmě vodpojili internet...zaplatila, telefon odblokovali, ale net nepřipojili...skoro měsíc...tak tam volám...stopadesátkrát mě přepojovali, bo sice ex-eurotel a ex-telekom jsou dneska jedna telefonika, ale mají pořád dvacet osm zákaznickejch databází...nakonec to dopadlo tak, že mi nějaká milá pani po nadiktování všech telefonních čísel a rodnejch čísel a čísel faktury a čísel bot a spodního prádla řekla, že ten internet nemáme vod nich, ale určitě vod jinýho poskytovatele...to sem myslela, že mě trefí...
teď maj naši vod nich tu digitální telku a nějakej "lepší" internet, kterej se ale věčně courá asi jako kdyby to bylo připojený před deseti lety přes modem, seká se to víc jak visty a tak podobně...
sráči sou to, nic jinýho (vomlouvám se za použití nedívčího slova) sick


...Do you know that bad girls go to hell?...
Bedřich (Člen)
17.07.2008 20:07:28
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Jo, když jde vo aparát, tak je boj.

Tenkrát  mi šlohli mobil, operátor že prej za tágo mi daj novu simku s tím stejným číslemsurprised tak jsem platil 3 měsíce paušál. Pak jsem se nasral, volám že to rušim a najednou byla simka. Hlavně že tam člověk léta platí paušál, holt malej jšeft...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
nicola.foxx (Člen)
17.07.2008 21:48:33
Offline

Re: maséři z telefonica O2

ross psal:

tady aspoň vidíš, jak je dobrý mít obchodního zástupcegood

mařka na telefonu hned dá všechno na polovinubad

ale vážně,
taky mě tyhle firmy svým přístupem serou

já tohle řešil u UPC, mladá chtěla pevnou linku a net přes kabel. Byl to pro ně obrovskej problém atd...

prostě ass

UPC sem radsi netahej. To je dalsi kapitola pohrom hned po O2 sicksicksick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fulltank (Člen)
17.07.2008 22:08:20
Offline

Re: maséři z telefonica O2

co taky cekate vod posranejch spanelu bigsmile

ale sam mam taky O2

osiris (Člen)
18.07.2008 00:12:50
Offline

Re: maséři z telefonica O2

...proč to rušíte ?
...nevyužíváme
...snížíme vám cenu !
...ze současnejch 38mi kačen za minutu na kolik ?
...aha, ale vy voláte jen 3 minuty měsíčně
...no právě !
...tak to vás asi nepřesvědčím, že ?
...ne !
...a internet, tv ?
...mám, děkuju nechci
...aha, takže.....
...neeeee !!!
...ano, děkuji vám za užívání našich služeb, váš požadavek dávám ke zpracování


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
18.07.2008 00:24:33
Offline

Re: maséři z telefonica O2

osiris psal:

...neeeee !!!

tys na ni tak kricel?surprisedevil


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
18.07.2008 00:32:32
Offline

Re: maséři z telefonica O2

...ne e, tak teda tři "e" si odmysli bigsmile (myslel jsem jen jako důrazný zamítnutí)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirek D (Člen)
18.07.2008 07:48:02
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Mám vod nich tel. a přes něj aj datový služby (internet luftem - mobil slouží jako modem). Dycky je tak 1 x za rok navštívím a dycinky něco slevěj. No, nechávám u nich tal 1 - 2 litry měsíčně.

JInak ve firmě máme T-mobile, před tím to byl pro změnu Oskar (Vodnífoun). A praktiky a postupy a reklamace a slevňování a podbízení u všech stejný... .

Oskar byl tragickej pokrytím a neustálým vypadáváním hovorů...  .

T-mobile zase přístupem obchoďačky. Jako pěknej kocour, šukací voči, ale nekomunikativní. Když jí voláš tak ti típne tel. že se ti vozve. Když se náhodou vozve tak to trvá tejden a mušíš se připomínat. A to jim tam posíláme měsíčně skoro 30 litrů... .


Autobus je taky Suzuki... .
huskyb12 (Administrator)
18.07.2008 09:07:20
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Včera mi na služebního Šemíka volali z Kyslíku, esli prej nechci zlevnit volání - poslal sem je do ass a voni vodpoledne volali znova, sem myslel, že mi jebne ...

Když sem rušil pevnou, ukecali mě na "zrušení na zkoušku" prej za korunu na půl roku Vám bude telefon normálně fungovat, jenom volání ven je za palici ...
Chodilo to do tý doby než sme se stěhovali - najednou ta linka pro ně nebyla ztrátová i když se nevolá - sou to zjebové !


ale di, Ty brepto ...
Rum-cajs (Člen)
18.07.2008 09:36:05
Offline

Re: maséři z telefonica O2

huskyb12 psal:

Včera mi na služebního Šemíka volali z Kyslíku, esli prej nechci zlevnit volání - poslal sem je do ass a voni vodpoledne volali znova, sem myslel, že mi jebne ...

Když sem rušil pevnou, ukecali mě na "zrušení na zkoušku" prej za korunu na půl roku Vám bude telefon normálně fungovat, jenom volání ven je za palici ...
Chodilo to do tý doby než sme se stěhovali - najednou ta linka pro ně nebyla ztrátová i když se nevolá - sou to zjebové !

za korunu na pul roku?? Zmrdi nevidany sou to, my kdyz jeli na rok mimo CZ, tak jen za odstaveni founu si ty mamrdi pocitali tusim 150/mesic. Proste za nic, telefon lezel doma na regale, padal na nej prach... Hold sme usetrili cca 2000 za zruseni a novou instalaci. Kurna to jsem se zas rozcilil.

A propo mate nekdo nejakou dobrou alternativu k kyslikum?!?! Jde mi ciste jen a pouze o internet, minimal aspon 4MB. Zadny supervyhodny baliky prvnich-6-mesici-skoro-zadarmo nechci

Spidermila (Člen)
20.07.2008 14:32:34
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Rumcajs psal:

za korunu na pul roku?? Zmrdi nevidany sou to, my kdyz jeli na rok mimo CZ, tak jen za odstaveni founu si ty mamrdi pocitali tusim 150/mesic. Proste za nic, telefon lezel doma na regale, padal na nej prach... Hold sme usetrili cca 2000 za zruseni a novou instalaci. Kurna to jsem se zas rozcilil.

A propo mate nekdo nejakou dobrou alternativu k kyslikum?!?! Jde mi ciste jen a pouze o internet, minimal aspon 4MB. Zadny supervyhodny baliky prvnich-6-mesici-skoro-zadarmo nechci

Co nejaky lokalni WiFi provider?

tomB12 (Člen)
20.07.2008 15:05:01
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Spidermila psal:
Rumcajs psal:

za korunu na pul roku?? Zmrdi nevidany sou to, my kdyz jeli na rok mimo CZ, tak jen za odstaveni founu si ty mamrdi pocitali tusim 150/mesic. Proste za nic, telefon lezel doma na regale, padal na nej prach... Hold sme usetrili cca 2000 za zruseni a novou instalaci. Kurna to jsem se zas rozcilil.

A propo mate nekdo nejakou dobrou alternativu k kyslikum?!?! Jde mi ciste jen a pouze o internet, minimal aspon 4MB. Zadny supervyhodny baliky prvnich-6-mesici-skoro-zadarmo nechci

Co nejaky lokalni WiFi provider?

O wifi providerech mi nemluv fuck je to pakáž nehorázná. V dnešní době chtít 420Kč měsíčně za 512Kb mi přijde bad Při instalaci jsem sice skřípal zubama, ale příjde mi to jako menší zlo než platit k tomu ještě 500 za pevnou linku. Jiný provider totiž nemá v mé lokalitě signál bad

hlemejzd999 (Člen)
11.07.2012 16:13:38
Offline

Re: maséři z telefonica O2

dneska mně ty kreténi laskavě upozornili , že jim dlužim za předminulej měsíc 2450,45 kč,-  (jako za dva paušály a interfernet )...nevim ,proč to nestrhli  kokoti , prej asi nějaká chyba ..peněz tam bylo jak šlupek ,tak nevim,no..., já kokot sem se díky jiným starostem ani nedíval na účtu ,jestli je to stržený , tak ted mě to laskavě přišlo esemeskou bigsmile...já bych je nejradši mrdal , kdo to má všecko furt hlídat ...jednou je to tam inkasem z učtu , tak co ...ted sem teda poslal 2450 a ještě mi strhnou za tenhle měsíc headshakesmile2 kokoti ...a to mám zrovna takovou krásnou vejplatu bigsmilebigsmilesmile2smile2smile2bigsmile (střídavě pláč a smích bigsmile...= asi zoufalství )


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
sonyk (Člen)
11.07.2012 17:01:06
Offline

Re: maséři z telefonica O2

typicke uzaviram zvihodnene adsl na 12 mesicu a kdyz ma dojit na zdrazeni po tech 12 mesicich automaticky tam volam ze chci zrusit a ona proc . tak reknu ze drahe tak mi to nechaj porad za tu akcni cenu smile1 typicke 02. btw co nevidet 02 v CR konci.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
svatej (Člen)
11.07.2012 17:10:37
Offline

Re: maséři z telefonica O2

sonyk psal:

typicke uzaviram zvihodnene adsl na 12 mesicu a kdyz ma dojit na zdrazeni po tech 12 mesicich automaticky tam volam ze chci zrusit a ona proc . tak reknu ze drahe tak mi to nechaj porad za tu akcni cenu smile1 typicke 02. btw co nevidet 02 v CR konci.

surprised japa to?


Amen. . .
sonyk (Člen)
11.07.2012 17:23:13
Offline

Re: maséři z telefonica O2

neco sem zaslechl a docela bych tomu i veril. nechme se prekvapit. pry neco o slabem trhu ci co. nedivim se ze jsou slaby. jejich praktiky a 150 kc za upominku mluvi za vse


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
11.07.2012 17:44:56
Offline

Re: maséři z telefonica O2

neco malo vo tom taky vim, pac jim zde uz pres rok nahazuju vomitku. Druha zprava ale je, ze si v CR vytvori velkou serverovnu, kterou si od nas prej taky nechaj vomitnout. To ovsem nevylucuje ten odchod operatora z CR. (dalsi moznosti odchodu je prodej ceskeho podilu nekomu jinymu)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
11.07.2012 18:01:54
Offline

Re: maséři z telefonica O2

hlemejzd999 psal:

dneska mně ty kreténi laskavě upozornili , že jim dlužim za předminulej měsíc 2450,45 kč,-  (jako za dva paušály a interfernet )...nevim ,proč to nestrhli  kokoti , prej asi nějaká chyba ..peněz tam bylo jak šlupek ,tak nevim,no..., já kokot sem se díky jiným starostem ani nedíval na účtu ,jestli je to stržený , tak ted mě to laskavě přišlo esemeskou bigsmile...já bych je nejradši mrdal , kdo to má všecko furt hlídat ...jednou je to tam inkasem z učtu , tak co ...ted sem teda poslal 2450 a ještě mi strhnou za tenhle měsíc headshakesmile2 kokoti ...a to mám zrovna takovou krásnou vejplatu bigsmilebigsmilesmile2smile2smile2bigsmile (střídavě pláč a smích bigsmile...= asi zoufalství )

Ty woe šneku, kde ty vždycky vyhrabeš takovýhle vlákna. U desátýho příspěvku jsem si teprva všiml, že je to 4 roky stará lajna bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
čočkin (Člen)
11.07.2012 18:23:15
Offline

Re: maséři z telefonica O2

tohle je dost starý hovno bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Paladin86 (Člen)
11.07.2012 20:06:03
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Taky se přidám... Ted mi volali z T-mobile. Zase úžasná nabídka, skoro zadarmo. A v pozadí bylo slyšet že tam maj nějakou párty. šílenej řev, smích. bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
11.07.2012 20:23:43
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Drakoxxl psal:
hlemejzd999 psal:

dneska mně ty kreténi laskavě upozornili , že jim dlužim za předminulej měsíc 2450,45 kč,-  (jako za dva paušály a interfernet )...nevim ,proč to nestrhli  kokoti , prej asi nějaká chyba ..peněz tam bylo jak šlupek ,tak nevim,no..., já kokot sem se díky jiným starostem ani nedíval na účtu ,jestli je to stržený , tak ted mě to laskavě přišlo esemeskou bigsmile...já bych je nejradši mrdal , kdo to má všecko furt hlídat ...jednou je to tam inkasem z učtu , tak co ...ted sem teda poslal 2450 a ještě mi strhnou za tenhle měsíc headshakesmile2 kokoti ...a to mám zrovna takovou krásnou vejplatu bigsmilebigsmilesmile2smile2smile2bigsmile (střídavě pláč a smích bigsmile...= asi zoufalství )

Ty woe šneku, kde ty vždycky vyhrabeš takovýhle vlákna. U desátýho příspěvku jsem si teprva všiml, že je to 4 roky stará lajna bigsmile

zadám do vyhledávání slovo „ kreténi“ a píšu k tematu , no ne ? bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
svatej (Člen)
12.07.2012 08:01:13
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Loser psal:

neco malo vo tom taky vim, pac jim zde uz pres rok nahazuju vomitku. Druha zprava ale je, ze si v CR vytvori velkou serverovnu, kterou si od nas prej taky nechaj vomitnout. To ovsem nevylucuje ten odchod operatora z CR. (dalsi moznosti odchodu je prodej ceskeho podilu nekomu jinymu)

surprised ty děláš teď do vomítek? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
Loser (Administrator)
12.07.2012 09:01:10
Offline

Re: maséři z telefonica O2

svatej psal:
Loser psal:

neco malo vo tom taky vim, pac jim zde uz pres rok nahazuju vomitku. Druha zprava ale je, ze si v CR vytvori velkou serverovnu, kterou si od nas prej taky nechaj vomitnout. To ovsem nevylucuje ten odchod operatora z CR. (dalsi moznosti odchodu je prodej ceskeho podilu nekomu jinymu)

surprised ty děláš teď do vomítek? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

... a do bukvic bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
karlos100 (Člen)
12.07.2012 09:07:43
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Loser psal:
svatej psal:
Loser psal:

neco malo vo tom taky vim, pac jim zde uz pres rok nahazuju vomitku. Druha zprava ale je, ze si v CR vytvori velkou serverovnu, kterou si od nas prej taky nechaj vomitnout. To ovsem nevylucuje ten odchod operatora z CR. (dalsi moznosti odchodu je prodej ceskeho podilu nekomu jinymu)

surprised ty děláš teď do vomítek? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

... a do bukvic bigsmile

pičo,montérky votrhaný na prdeli,vyvalenej pupek,a stojíš na lešení
vedle kalfasu se lžící v pazouře,vohozenej vod maltybigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Zdeněk (Člen)
12.07.2012 09:28:15
Offline

Re: maséři z telefonica O2

karlos100 psal:
Loser psal:
svatej psal:

pičo,montérky votrhaný na prdeli,vyvalenej pupek,a stojíš na lešení
vedle kalfasu se lžící v pazouře,vohozenej vod malty
bigsmilebigsmilebigsmile

Tavárišť? A gaváryš pa ruský? Što ty děláješ v zimój? bigsmile


sou různí lidé mezi námi
Loser (Administrator)
12.07.2012 12:08:54
Offline

Re: maséři z telefonica O2

hovno monterky. Poridil jsem si poradny pracovni triko

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_triko.jpg

I'm a loser baby, so why don't you kill me....
svatej (Člen)
12.07.2012 12:15:39
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Loser psal:

hovno monterky. Poridil jsem si poradny pracovni triko
http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_triko.jpg

surprised s tou tvoji chlupatou prdelí nic moc. . .bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
Loser (Administrator)
12.07.2012 12:21:44
Offline

Re: maséři z telefonica O2

svatej psal:
Loser psal:

hovno monterky. Poridil jsem si poradny pracovni triko
http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_triko.jpg

surprised s tou tvoji chlupatou prdelí nic moc. . .bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

vole, ja su holatko. A kdyz me sikovne v noci stipne komar, tak to mam i s bradavkama bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
karlos100 (Člen)
12.07.2012 12:54:30
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Loser psal:
svatej psal:
Loser psal:

hovno monterky. Poridil jsem si poradny pracovni triko
http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_triko.jpg

surprised s tou tvoji chlupatou prdelí nic moc. . .bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

vole, ja su holatko. A kdyz me sikovne v noci stipne komar, tak to mam i s bradavkama bigsmilebigsmilebigsmile

nebo holt bude slečna židovka,s chlupatejma kozamabigsmile
kdybys třeba nějak obrostl chlupembigsmile


...a bude hůř!
mr.BSE (Člen)
12.07.2012 13:25:06
Offline

Re: maséři z telefonica O2

karlos100 psal:
Loser psal:
svatej psal:

surprised s tou tvoji chlupatou prdelí nic moc. . .bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

vole, ja su holatko. A kdyz me sikovne v noci stipne komar, tak to mam i s bradavkama bigsmilebigsmilebigsmile

nebo holt bude slečna židovka,s chlupatejma kozamabigsmile
kdybys třeba nějak obrostl chlupembigsmile

uplne vidim ty pulmetrovy pejzy trcici z kosher cecku bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
XJelen (Člen)
13.07.2012 11:43:18
Offline

Re: maséři z telefonica O2

Loser psal:

hovno monterky. Poridil jsem si poradny pracovni triko
http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_triko.jpg

pičo to je triko pro Inkviza!!!! goodgoodgood


Strýcfajtr !!!
yebat (Člen)
13.07.2012 13:15:17
Offline

Re: maséři z telefonica O2

taky sem teď absolvoval kolečko s O2...

mám služebák, ze svýho sem už nevolal ani nepamatuju, tak že ho zrušim... jedu na pobočku... no, tady to ale nerušíme, ale můžu vám vytočit na telefonu kolegyni... NECHÁPU... kolegyně mě po telefonu samozřejmě přemlouvá, argumentuje, mele sračky... NE, chci to zrušit, tak co mě otravuje řečma... že prej pošlou dopis s nějákym unikátnim kódem, kterej pak mám zavolat a někam vyťukat... přišel dopis v kterym píšou, že kód mám zavolat až asi po 10ti dnech od zaplacení zbytku paušálu... což je ale zároveň poslední možnej termín pro zavolání toho kódu... takže to jak debil musim hlídat, abych na to nezapoměl... KURVY... volám tam, ťukám kód, automat mi řekne, že by paušál měl bejt zrušenej podle toho, co bylo v tom dopisu, což bylo 1.7.
a teď mi přijde další faktura, a paušál normálně funguje dál? co to kurva má bejt? takže odpoledne, až přijedu z práce, zas budu volat nějákýmu Zmrdovi z O2... sicksicksick

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr