Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zámek sedla

Nešvy (Člen)
20.07.2008 12:00:04
Offline

Zámek sedla

Zdáreček BANDIŤÁCI. Mám uražený zámek sedla smile2 , nevíte za kolik se dá sehnat? Asi to bude sada se spínačkou, ne?


"Pomálu a při kráji" :-)
osiris (Člen)
20.07.2008 14:10:36
Offline

Re: Zámek sedla

...budeš to mít zvlášť, ale s jiným klíčem


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Nešvy (Člen)
20.07.2008 15:25:16
Offline

Re: Zámek sedla

Raději bych to měl s jednim....Ale díkes


"Pomálu a při kráji" :-)
cikin (Člen)
20.07.2008 20:28:49
Offline

Re: Zámek sedla

Nešvy psal:

Raději bych to měl s jednim....Ale díkes

Nevím proč kupovat drahou spínačku, kup samotný zámek a zkus si nechat podle klíčku od spínačký předělat zámek. U nás to dělají třeba ve FABU v Rychnově nad Kněžnou. Nechal jsem si takto předělat uzávěr od nádrže u auta za nějakých 200 Kč a mám to na stejný klíč jako je od zapalování

Nešvy (Člen)
24.07.2008 09:02:14
Offline

Re: Zámek sedla

A kolik to vyjde ten zámek?Měl jsem teď kapku výdaje tak aby mi zbylo aspoň na to ježdění...


"Pomálu a při kráji" :-)
Lenka (Člen)
24.07.2008 09:33:27
Offline

Re: Zámek sedla

tak nebudeš chvíli sundavat sedlo, no...a zámek si koupíš, až budeš mít prachy...cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
Nešvy (Člen)
24.07.2008 10:15:59
Offline

Re: Zámek sedla

Zámek funguje, ale prasknul mi u šroubů. Jen mi vadí,že ho tam mám přidělaný el.páskou.Raději mám všechno v cajku...bigsmile


"Pomálu a při kráji" :-)
karlos100 (Člen)
24.07.2008 10:25:51
Offline

Re: Zámek sedla

cajk necajk,hlavně že to jedesurprised
trocha izolačky Bandasce neuškodí,
prostě máš eletro tuningbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Filous (Člen)
24.07.2008 10:26:37
Offline

Re: Zámek sedla

Nešvy psal:

Zámek funguje, ale prasknul mi u šroubů. Jen mi vadí,že ho tam mám přidělaný el.páskou.Raději mám všechno v cajku...bigsmile

...no tag ho nech zavařit, zabrousit, nastříkat a máš po problémusurprised ...teda esi jako vloška zámku normálně funguje a máš ruplou enem tu plechovou škatuliidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Nešvy (Člen)
24.07.2008 10:31:29
Offline

Re: Zámek sedla

Je to nějaká slitina a nikomu se do toho vaření nechce... Asi se holt budu muset spokojit s tím co tam mám smokin


"Pomálu a při kráji" :-)
Lukas29 (Člen)
17.03.2012 19:35:17
Offline

Re: Zámek sedla

Zdravim, vyskytl se takovej problém vyháklo se mi to lanko pod sedlem a já ted nemužu sundat sedlo. Nevíte někdo jak to sundat? Díky

Filous (Člen)
17.03.2012 19:49:48
Offline

Re: Zámek sedla

Lukas29 psal:

Zdravim, vyskytl se takovej problém vyháklo se mi to lanko pod sedlem a já ted nemužu sundat sedlo. Nevíte někdo jak to sundat? Díky

...blbje...násilím přizvednout z leva sedlo a háčkem zatáhnout za táhlo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdeněk (Člen)
17.03.2012 21:25:01
Offline

Re: Zámek sedla

Filous---- fakt origo nápad za všechny prachy. V jednoduchosti je síla.goodidontknowgoodidontknowgoodidontknow

Akorát doufám, že to nečetl někdo, kdo bude chtít moje přilby, až je budu mít pod sedlem na těch háčkách.evilevilevil
Vlastně jsem si dal kufr na 2 přilby, tak přilby už jen do něj. Jen již prosím Filousi nikomu neraď jak odejít s mojim plnýmheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshake kufrem.


sou různí lidé mezi námi
Filous (Člen)
17.03.2012 21:27:53
Offline

Re: Zámek sedla

Zdeněk psal:

Filous---- fakt origo nápad za všechny prachy. V jednoduchosti je síla.goodidontknowgoodidontknowgoodidontknow

Akorát doufám, že to nečetl někdo, kdo bude chtít moje přilby, až je budu mít pod sedlem na těch háčkách.evilevilevil
Vlastně jsem si dal kufr na 2 přilby, tak přilby už jen do něj. Jen již prosím Filousi nikomu neraď jak odejít s mojim plnýmheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshake kufrem.

...u tvýho modelu je potřeba přizvednout zadek sedla, páč starej model má zámek uprostřet...si nasranej, že sem to vyzradil??? ...je mi to uprdele...a kufr??? ...dyš za něj vemu silou fší, tag s nim vodejdu i dyš ho máš zamčenejcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2012 21:39:25
Offline

Re: Zámek sedla

Filous psal:
Zdeněk psal:

Filous---- fakt origo nápad za všechny prachy. V jednoduchosti je síla.goodidontknowgoodidontknowgoodidontknow

Akorát doufám, že to nečetl někdo, kdo bude chtít moje přilby, až je budu mít pod sedlem na těch háčkách.evilevilevil
Vlastně jsem si dal kufr na 2 přilby, tak přilby už jen do něj. Jen již prosím Filousi nikomu neraď jak odejít s mojim plnýmheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshake kufrem.

...u tvýho modelu je potřeba přizvednout zadek sedla, páč starej model má zámek uprostřet...si nasranej, že sem to vyzradil??? ...je mi to uprdele...a kufr??? ...dyš za něj vemu silou fší, tag s nim vodejdu i dyš ho máš zamčenejcool

mě de taky kufr velkou silou vycuknout ven bigsmile...ta západka je tam nějak k hovnu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kožak (Člen)
17.03.2012 21:41:41
Offline

Re: Zámek sedla

hlemejzd999 psal:
Filous psal:
Zdeněk psal:

Filous---- fakt origo nápad za všechny prachy. V jednoduchosti je síla.goodidontknowgoodidontknowgoodidontknow

Akorát doufám, že to nečetl někdo, kdo bude chtít moje přilby, až je budu mít pod sedlem na těch háčkách.evilevilevil
Vlastně jsem si dal kufr na 2 přilby, tak přilby už jen do něj. Jen již prosím Filousi nikomu neraď jak odejít s mojim plnýmheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshake kufrem.

...u tvýho modelu je potřeba přizvednout zadek sedla, páč starej model má zámek uprostřet...si nasranej, že sem to vyzradil??? ...je mi to uprdele...a kufr??? ...dyš za něj vemu silou fší, tag s nim vodejdu i dyš ho máš zamčenejcool

mě de taky kufr velkou silou vycuknout ven bigsmile...ta západka je tam nějak k hovnu bigsmile

surprisedstratils klíče?bigsmile


MRDAT!!!
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2012 21:43:55
Offline

Re: Zámek sedla

Kožak psal:
hlemejzd999 psal:
Filous psal:


...u tvýho modelu je potřeba přizvednout zadek sedla, páč starej model má zámek uprostřet...si nasranej, že sem to vyzradil??? ...je mi to uprdele...a kufr??? ...dyš za něj vemu silou fší, tag s nim vodejdu i dyš ho máš zamčenejcool

mě de taky kufr velkou silou vycuknout ven bigsmile...ta západka je tam nějak k hovnu bigsmile

surprisedstratils klíče?bigsmile

já ne  bigsmile Zdeněk asi bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2012 21:46:13
Offline

Re: Zámek sedla

hlemejzd999 psal:
Kožak psal:
hlemejzd999 psal:

mě de taky kufr velkou silou vycuknout ven bigsmile...ta západka je tam nějak k hovnu bigsmile

surprisedstratils klíče?bigsmile

já ne  bigsmile Zdeněk asi bigsmile

jo a dík  Kožaku za ty samolepky..už jsem dvě aplikoval

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag0257.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag0260.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
corimec (Člen)
17.03.2012 21:48:18
Offline

Re: Zámek sedla

Nešvy psal:

Zdáreček BANDIŤÁCI. Mám uražený zámek sedla smile2 , nevíte za kolik se dá sehnat? Asi to bude sada se spínačkou, ne?

to Nešvy koukám že zrovna dneska dal někdo zámek na sedlo a helmu na bazarbigsmilegood
zkus ho kontaktovat

Kožak (Člen)
17.03.2012 21:58:16
Offline

Re: Zámek sedla

hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:
Kožak psal:


surprisedstratils klíče?bigsmile

já ne  bigsmile Zdeněk asi bigsmile

jo a dík  Kožaku za ty samolepky..už jsem dvě aplikoval
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ag0257.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ag0260.jpg

nádherasmile1


MRDAT!!!
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2012 22:02:06
Offline

Re: Zámek sedla

Kožak psal:
hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:


já ne  bigsmile Zdeněk asi bigsmile

jo a dík  Kožaku za ty samolepky..už jsem dvě aplikoval
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ag0257.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ag0260.jpg

nádherasmile1

bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdeněk (Člen)
18.03.2012 08:12:20
Offline

Re: Zámek sedla

ale hovno, já nic neztratil. Asi blběji čtete.
JJen se mi ztrácí benzín z nádrže, ale vždy jen tehdy, když někam jedu. U auta mi zase mizí nafta. Asi to bude výrobní vada spalovacích motorů.

PS: nálepky jsou O.K.goodgoodgood


sou různí lidé mezi námi

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr