Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nečistoty

broukstipak (Člen)
29.01.2007 13:53:38
Offline

Nečistoty

Zdarec, stala se mi nemilá věc. měl jsem pod sedlem spray proti defektu a ten mi vytekl. Nejen, že mám celou mašinu jakoby od Chemoprenu, ale dostalo se to na výfuk a tam se to vypálilo. Takže můj laďák je teď krásně kropenatej a já to zaboha nemůžu sundat. Zkoušl jsem ředidlo, tech. benzin i silichrom, dokonce brzdovku. Poraďte prosímsmile2

Loser (Administrator)
29.01.2007 13:57:13
Offline

Re: Nečistoty

A zkousels ho vymenit? To by mohlo pomoct!bigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Jarken (Člen)
29.01.2007 14:04:55
Offline

Re: Nečistoty

surprised - úpřimnou soustrast, to kurevstvo prý téměř nejde vyčistithelpsmile2, ale zkus ještě toluen, ten rozpouští barvy a lepidla tak snad, možnábad


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
broukstipak (Člen)
29.01.2007 14:28:44
Offline

Re: Nečistoty

Vidíš, to mě nenapadlo, počkám až půjdou okolo opálení "magneti" s károu a nějakej jim seberu, pořád si to rvou do nosubigsmile Každopádně díky za radu.

Roman :) (Člen)
29.01.2007 14:34:26
Offline

Re: Nečistoty

Jeeeee.....
se mi stalo presne to samy, ale sem to podchtil hned ze zacatku jak to zaclo tyct a nic mi to nastesti nezasralobigsmile


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Eremi (Člen)
29.01.2007 14:49:56
Offline

Re: Nečistoty

potvrzuji jarkenova slova, toluenem by to mohlo jít. Taky jsem s ním sundával nějakej bordel z výfuku


S úsměvem jde všechno líp :o)
bobule (Člen)
29.01.2007 15:32:05
Offline

Re: Nečistoty

hele ten sráč na čištění od PU pěny taky neni špatnej ale nevim jestli to vezme tohleidontknow


to jebu
mr.BSE (Člen)
29.01.2007 15:46:42
Offline

Re: Nečistoty

silichrom a lestitgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
XJelen (Člen)
29.01.2007 18:42:44
Offline

Re: Nečistoty

čistič PU pěny funguje jen dokud je to čerstvé, je to víceméně aceton. Existujou různý svinstva jako odstraňovač starých nátěrů, byl to takovej gel, a učinkoval kurva dobře. Ale byl bych hodně opatrnej. Jinak vlaštovky mají taky nějaký odstraňovače silikonu apod věci, možná toidontknow


Strýcfajtr !!!
Billy (Člen)
29.01.2007 19:48:45
Offline

Re: Nečistoty

Kurna v praci jsem meli takovej zakazanej bordel, Pelchlor , obsahovalo to hodne olova bigsmile, 2 litrova flaska vazila kurva vic jak 2 Kg a cistilo to dobre vseljakej bordel, ale kurevskej smrad, vyddrzim hodne ale to se neda cuchat good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mr.BSE (Člen)
29.01.2007 22:02:35
Offline

Re: Nečistoty

Perchlor,kdyz uz teda jakobigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Billy (Člen)
30.01.2007 07:36:51
Offline

Re: Nečistoty

Kurna ale premejslel sem o tym jestli to nahodou neni perchlor, ale je to peknej hnus, to je good pro ty čichače smile1goodgood


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
30.01.2007 09:38:36
Offline

Re: Nečistoty

A když nic nepomůže, zkus vitriolbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pool (Člen)
30.01.2007 12:32:09
Offline

Re: Nečistoty

Billy psal:

Kurna v praci jsem meli takovej zakazanej bordel, Pelchlor , obsahovalo to hodne olova bigsmile, 2 litrova flaska vazila kurva vic jak 2 Kg a cistilo to dobre vseljakej bordel, ale kurevskej smrad, vyddrzim hodne ale to se neda cuchat good

..no nechci stourat,ale wono i 2litry vody s flaskou budou vazit ,,pres 2 kila ,, bigsmilebigsmilebigsmile ... proto ,kdyz chci wohromit wobecenstvo pouzivam zasadne absurdni cisla  ...


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Koldan (Člen)
30.01.2007 13:36:35
Offline

Re: Nečistoty

Pool psal:
Billy psal:

Kurna v praci jsem meli takovej zakazanej bordel, Pelchlor , obsahovalo to hodne olova bigsmile, 2 litrova flaska vazila kurva vic jak 2 Kg a cistilo to dobre vseljakej bordel, ale kurevskej smrad, vyddrzim hodne ale to se neda cuchat good

..no nechci stourat,ale wono i 2litry vody s flaskou budou vazit ,,pres 2 kila ,, bigsmilebigsmilebigsmile ... proto ,kdyz chci wohromit wobecenstvo pouzivam zasadne absurdni cisla  ...

šťourášbigsmile páč tam má napsaný "kurva víc jak 2kg" což mi jako pro představu jag to muselo být zatraceně těžký stačíbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pool (Člen)
30.01.2007 14:12:18
Offline

Re: Nečistoty

surprised ja vyzaduju bud hodnoty na min 2 desetiny mista ,nebo nejakou megacifru at to ma stavu bigsmilebigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Billy (Člen)
30.01.2007 15:38:16
Offline

Re: Nečistoty

Kua at me necha, a nestara se v mejch prispevcich bigsmilebigsmilehelp


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr