Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Palino (Člen)
21.07.2008 22:40:43
Offline

Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Zadní pryž mně odešla rychleji, než jsem čekal, nemáte nějaký tip, kde koupit Dunlop 220 ST za rozumnou cenu na B12/2003 přes internet nebo na Moravě? Díkhelp


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
ross (Člen)
21.07.2008 22:44:33
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

připojuju taky požadavek ale na B6, takže 160-ku

bohužel to přezuju budoucímu majiteli


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
22.07.2008 13:38:00
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Jezdím do Pemm v Brně v Bohunicích naproti špitálu. Bral sem tam jak D220,tak tedka sadu Roadsmart a ty se mě zdají vo dost lepší a zatím ani moc neubývají.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
DA-VE (Člen)
22.07.2008 14:21:08
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Ty Dunlopy nic moc.
Tedka používám tohle - AVON AV56 Storm ST  180/55ZR17 73W -
a je to špička. Drží jak přibitá.  Sehnal bych ti ji za 4130,-
www.avonpneu.cz


Život je jedna velká hra, ve které jde o život !!!
Monty Jack (Člen)
22.07.2008 14:22:25
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

a jak dlouho vydrží taková avonka bigsmile bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
DA-VE (Člen)
22.07.2008 14:39:05
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Mam tam skoro 9000 a zatim tam mam i vzorek


Život je jedna velká hra, ve které jde o život !!!
SLUGI (Člen)
22.07.2008 15:25:18
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

DA-VE psal:

Ty Dunlopy nic moc.
Tedka používám tohle - AVON AV56 Storm ST  180/55ZR17 73W -
a je to špička. Drží jak přibitá.  Sehnal bych ti ji za 4130,-
www.avonpneu.cz

... není lepší než Avonka za 4130,- takováto jetá sada za 3500,- idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/SC180.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/SC120.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
RadkaB6 (Člen)
22.07.2008 15:29:16
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Ahoj, kamarád právě v Praze prodával 180 a 120tku Bridgeston BT021 sport touring kolem 6 000,- a má spoustu dalších - velkoobchod a každopádně i strýček Inkviz...bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
pepa (Člen)
22.07.2008 15:42:17
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Monty Jack psal:

a jak dlouho vydrží taková avonka bigsmile bigsmile

tak ysem na avonu najel 9000 km a byl sem na těch měřících bodech
ještě by 1000 km udělala
řek bych že by stačila na ježdění většiny lidí tady smile1


GSX 1400 K7
Palino (Člen)
22.07.2008 16:09:48
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

DA-VE psal:

Ty Dunlopy nic moc.
Tedka používám tohle - AVON AV56 Storm ST  180/55ZR17 73W -
a je to špička. Drží jak přibitá.  Sehnal bych ti ji za 4130,-
www.avonpneu.cz

Dík za tip, ale mám na předku v hodně dobrém stavu D220ST a nechci to míchat. Až příště budu kupovat celou sadu, určitě vyzkouším zase něco jiného.
Jinak musím říct, že 220ST nejsou špatné, jezdil jsem s nimi jak okruh, tak tourist a nemůžu si stěžovatgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
barynek (Člen)
22.07.2008 19:58:23
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Slugi - a kolik myslíš, že se na těch super corsách najede? 4000? JEstli jo tak to vyjde skoro stejně jako nová sada nejetejch gum, ne?idontknow


Bandit 4EVER!!!
SLUGI (Člen)
22.07.2008 20:06:08
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

barynek psal:

Slugi - a kolik myslíš, že se na těch super corsách najede? 4000? JEstli jo tak to vyjde skoro stejně jako nová sada nejetejch gum, ne?idontknow

... nejsou gumy jako gumy, já myslel jak sou dobrý Dunlopy 208 a potom sem obul Diabla vod Osiho (který drží jak ...) a neřeším že vydrží míň evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
streetfighterman (Člen)
22.07.2008 20:14:56
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Palino psal:

Zadní pryž mně odešla rychleji, než jsem čekal, nemáte nějaký tip, kde koupit Dunlop 220 ST za rozumnou cenu na B12/2003 přes internet nebo na Moravě? Díkhelp

zkus kouknout na tohle: http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=vypis já koupil celou sadu na B6 Dunlop D208 za 5500,- good


Když se nechce je to horší než když se nemůže
Michal Dk (Člen)
22.07.2008 20:34:21
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

barynek psal:

Slugi - a kolik myslíš, že se na těch super corsách najede? 4000? JEstli jo tak to vyjde skoro stejně jako nová sada nejetejch gum, ne?idontknow

Někomu jde o prostředek nám jde hlavně o ty kraje néébigsmilebigsmile

Palino (Člen)
22.07.2008 20:38:43
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Michal Dk psal:
barynek psal:

Slugi - a kolik myslíš, že se na těch super corsách najede? 4000? JEstli jo tak to vyjde skoro stejně jako nová sada nejetejch gum, ne?idontknow

Někomu jde o prostředek nám jde hlavně o ty kraje néébigsmilebigsmile

No jo, mezi Globusem a Lipůvkou těch zatáček moc neníbigsmilebigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
22.07.2008 20:42:10
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

barynek psal:

Slugi - a kolik myslíš, že se na těch super corsách najede? 4000? JEstli jo tak to vyjde skoro stejně jako nová sada nejetejch gum, ne?idontknow

...nová sada nejetejch ? ale nesrovnávej hrušky s jabkama, sportovní gumy (a nejen diabla) vo kerejch píše slugi jsou poněkud dražší (ofic. ceníkovka za sadu přes deset) smile1
...asi má jiný priority než jen výdrž smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
22.07.2008 20:47:58
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Palino psal:
Michal Dk psal:
barynek psal:

Slugi - a kolik myslíš, že se na těch super corsách najede? 4000? JEstli jo tak to vyjde skoro stejně jako nová sada nejetejch gum, ne?idontknow

Někomu jde o prostředek nám jde hlavně o ty kraje néébigsmilebigsmile

No jo, mezi Globusem a Lipůvkou těch zatáček moc neníbigsmilebigsmilebigsmile

Tak to joogood

Meloun (Člen)
22.07.2008 21:40:15
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Os: ..a už jsou pro mě dvě ve 180ce nebo na měassevilsmile1


PURE NAKED BIKE!
DA-VE (Člen)
22.07.2008 21:43:14
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

nj.
Kdo nezkusi Avon, neuvěří. Dunlop mi klouzal, hlavně v zadu, tak pak už sem jezdil se strachem a nikdy už sem to pořadně nenaklopil, u Bridge mi ustřeloval předek.
S Avonem "už pomalu šetřím na nové stupačky."good


Život je jedna velká hra, ve které jde o život !!!
Meloun (Člen)
22.07.2008 21:46:09
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

..skoro každá firma dělá puky a taky lepidla...

Je jasný, že Avon Viper supersport klouzat nebude..stejně jako racetec vod Metzeleru nebo suprcorsa vo Pirelliho...smile1


PURE NAKED BIKE!
DA-VE (Člen)
22.07.2008 21:57:24
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Píšu o AVON AV56 Storm ST,
a to je Sport Touring.
Kdybych měl lepidla, tak nemachruju, ne?smokin


Život je jedna velká hra, ve které jde o život !!!
Meloun (Člen)
22.07.2008 21:58:46
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

..Název to může mít jakej chce,ale třeba ta měkkost složení je přecijen jiná oproti ostatním...


PURE NAKED BIKE!
SLUGI (Člen)
22.07.2008 22:38:51
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

osiris psal:
barynek psal:

Slugi - a kolik myslíš, že se na těch super corsách najede? 4000? JEstli jo tak to vyjde skoro stejně jako nová sada nejetejch gum, ne?idontknow

...nová sada nejetejch ? ale nesrovnávej hrušky s jabkama, sportovní gumy (a nejen diabla) vo kerejch píše slugi jsou poněkud dražší (ofic. ceníkovka za sadu přes deset) smile1
...asi má jiný priority než jen výdrž smile1

... jak říkáš,už mám prostě jiný priority good
... na vokruhu (i mimo něj) držej jak nejvíc, a než s tím praštit kvůli ušetřenejm pár stovkám na gumách raděj "prikůpim" Diabla coolevil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
barynek (Člen)
22.07.2008 22:44:41
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

osiris psal:
barynek psal:

Slugi - a kolik myslíš, že se na těch super corsách najede? 4000? JEstli jo tak to vyjde skoro stejně jako nová sada nejetejch gum, ne?idontknow

...nová sada nejetejch ? ale nesrovnávej hrušky s jabkama, sportovní gumy (a nejen diabla) vo kerejch píše slugi jsou poněkud dražší (ofic. ceníkovka za sadu přes deset) smile1
...asi má jiný priority než jen výdrž smile1

já se o lepivosti diablů nehádam (jezdil jsem je před road attackama), jen se ptám, noevil Jdu do pelechu nebo ještě rozvířim hladinubigsmile


Bandit 4EVER!!!
pučmeloun400 (Člen)
24.07.2008 21:02:02
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

dnes mi došli Dunlop 220STL za 3024kč  chceš odkaz ?bigsmile

Palino (Člen)
24.07.2008 22:10:15
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

pučmeloun400 psal:

dnes mi došli Dunlop 220STL za 3024kč  chceš odkaz ?bigsmile

Díky, odkaz sem klidně hoď, třeba se bude někomu hodit, já jsem ji už koupil, zítra jde na ráfek a pokud bude počasí, tak od soboty jí už bude ubývatsmile1


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
gapa (Člen)
25.07.2008 15:14:32
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

SLUGI psal:

... není lepší než Avonka za 4130,- takováto jetá sada za 3500,- idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /SC180.jpg

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /SC120.jpg

V žádném případě není!!

Nová je nová. A v běžném provozu nemáš šanci dostat Sport-touringové gumy na limit. To že máš "okruhové lepivky" je jen psychologická berlička. Mám super měkké gumy, tak mám pocit, že si můžu víc dovolit... Přitom na sportovně cestovních gumách bys dal totéž.... A na Bandita??? idontknow Očem se to tu vůbec bavíme??

Naopak většina těchto (supersportovních) pneumatik funguje pouze od určité teploty (zahřátí), což je za běžného provozu celkem oříšek...

Je to obecně zažitý blud. (Můj skromný názor)


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
SLUGI (Člen)
25.07.2008 15:20:59
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

... idontknow
... píšeš nová je nová a pak řešíš další věc,že je to lepivka. Pokud se držím toho že je řeč o Corsách nebo Diablech osobně dám raděj 3,5 za pěknou sadu než 11 za novou cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
gapa (Člen)
25.07.2008 16:00:58
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

SLUGI psal:

... idontknow
... píšeš nová je nová a pak řešíš další věc,že je to lepivka. Pokud se držím toho že je řeč o Corsách nebo Diablech osobně dám raděj 3,5 za pěknou sadu než 11 za novou cool

Pěkná = pro mne NOVÁ! good

A sada Diablo Corsa nová vychází do 7.000,-Kč, stejně tak Metzeler Sportec nebo Dunlop Sportmax...


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
osiris (Člen)
25.07.2008 16:19:10
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

gapa psal:

Naopak většina těchto (supersportovních) pneumatik funguje pouze od určité teploty (zahřátí), což je za běžného provozu celkem oříšek...

Je to obecně zažitý blud. (Můj skromný názor)

...no a přesně takhle ty bludy vznikaj ;)
...naopak je naopak :)) ...normální (a na to "normální" kladu důraz) svižnou jízdou na běžný silnici je na dnešních sportovních gumách dosažená teplota provozní teplotou při který ty dnešní gumy odváděj celej svůj potenciál ;)
...vyloženě race nehomologovaný gumy jezdí na silnici málokdo a navíc ty který maj ještě starý technologie špatnýho zahřívání a rychlýho chladnutí (to je dávnověk); řeč byla vo gumách trošku jinejch
...proč závodní tým sundává gumu (právě i tu homologovanou, která má i nadmíru vynikající sportovní parametry) ? protože v kvalifikačním tréninku je rozdíl (pro nás pouhý) 2 vteřiny na kolo propastnej a závod by v o píď pomalejších ale pořád rychlejch časech samozřejmě taky nevodjela ...no a "běžnýmu" uživateli kterej je stejně schopnej zajet i v přemíře snahy a ostaních blahodárnejch vlivů jen časy o desítky sekund pomalejší je takováhle vojetá-nevojetá guma dobrým kaufem a troufnu si říct tak nějak jistotou ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
25.07.2008 16:24:31
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

gapoj: diablo corsa nerovná se diablo supercorsa


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
25.07.2008 17:26:21
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

osiris psal:

gapoj: diablo corsa nerovná se diablo supercorsa

... Dík žes to vysvětlil "neveřícímu Tomáši",nedokázal bych to líp good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Jiřina (Člen)
27.07.2008 01:38:05
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Měl jsem nové sady - Road attac ( dal 6.000Km), potom Sportec M3 ( 4.500Km)- u Sportecu jsem nedal dopustit a myslel jsem si, že jsou to nejlepší gumy, co jsem kdy měl. Letos jsem ale obul podobnou sadu, ale Diabla a zodpovědně, byť mám jen přeci 12tku, Vám říkám, nechci nic jiného. zadek dal momentálně asi 2500km a pravý bok je hyn ( ale taky dala dalších 60 poctivých brněnských kol), ale střed má pořád ještě 3mm. A pokud někdo tvrdí, že by sportovně turistické gumy nedostal na limit, tak dle mne se mýlí. Když jsem v Brně viděl, co dělá třeba taková D220při nájezdu a výjezdu ze Schwanze a to ten človíček jel někde okolo 3min na 6tkovém Banditu, tak vím, že při první malé krizovce na silnici mi to udělá taky. A než teda opravovat motorku, protože mne sklamala guma, tak raději si připlatím nebo teda koupím mírně jetou sadu superstortovních gum, které mne fakt nesklamou. A zahřívání? Neřeším, po kilometru je guma víc jak ready.good
P.S.: Ale je to jen můj čístě subjektivní názor.


Tož tak:-D
SLUGI (Člen)
27.07.2008 09:23:34
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

... a vo tom to je cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
barynek (Člen)
27.07.2008 10:37:48
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

to SLUGI - jen me tak teda napadá, ty umíš takováhle sady běžně nebo je to jen náhoda? V nejhorším Osi, že?smile1


Bandit 4EVER!!!
SLUGI (Člen)
27.07.2008 11:52:55
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

barynek psal:

to SLUGI - jen me tak teda napadá, ty umíš takováhle sady běžně nebo je to jen náhoda? V nejhorším Osi, že?smile1

... mývaj je často kluci tady kousek od BK cool
... ale sou to Corsy a Osi má Dijábla evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
barynek (Člen)
27.07.2008 13:21:52
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

SLUGI psal:
barynek psal:

to SLUGI - jen me tak teda napadá, ty umíš takováhle sady běžně nebo je to jen náhoda? V nejhorším Osi, že?smile1

... mývaj je často kluci tady kousek od BK cool
... ale sou to Corsy a Osi má Dijábla evil

ty jsou ještě o stupeň měkčí než diabla nebo o víc? jestli se na nich nalítá aspon 4000km tak je to v cajkugood


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
27.07.2008 14:14:08
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Kuwa barynku, ty budes dabel.... Ja sem myslel,ze road attacky nikdy nesjedu do hrany a ejhle... je to tam. Takze doporucujete aby to hodne lepilo ty diablo supercorsa? a osi je diluje?? bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
27.07.2008 14:20:49
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

nety psal:

Kuwa barynku, ty budes dabel.... Ja sem myslel,ze road attacky nikdy nesjedu do hrany a ejhle... je to tam. Takze doporucujete aby to hodne lepilo ty diablo supercorsa? a osi je diluje?? bigsmile

to dělá to měkký pérování na zadkubigsmile joo, a až budeš doma, tak se ozvi, dáme ten rajd tam u vás! Zatim čestgood


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
27.07.2008 14:22:51
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Jasan. ted este v Recku. Covece, jezdi ti ta motorka jeste vubec? bigsmile Gumy na hovno, retez v pussy, krouti se to....bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
27.07.2008 16:08:11
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

nety psal:

Jasan. ted este v Recku. Covece, jezdi ti ta motorka jeste vubec? bigsmile Gumy na hovno, retez v pussy, krouti se to....bigsmile

pussyfuckfuck máš štěstí že si v Řecku jinak evilbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
SLUGI (Člen)
27.07.2008 16:57:21
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

barynek psal:
SLUGI psal:
barynek psal:

to SLUGI - jen me tak teda napadá, ty umíš takováhle sady běžně nebo je to jen náhoda? V nejhorším Osi, že?smile1

... mývaj je často kluci tady kousek od BK cool
... ale sou to Corsy a Osi má Dijábla evil

ty jsou ještě o stupeň měkčí než diabla nebo o víc? jestli se na nich nalítá aspon 4000km tak je to v cajkugood

... Diabla sou vejš než Corsy cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
barynek (Člen)
27.07.2008 17:03:41
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Tedy Corsa - měkčí, Diablo tvrdší, je tak?idontknowredface


Bandit 4EVER!!!
SLUGI (Člen)
27.07.2008 17:16:53
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

... Diablo lepčí good
... "homologovaná závodní lepivka"


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
inkvizitorr (Administrator)
27.07.2008 17:37:06
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

SC1 a SC2 maj freemoťáci za 6800,-
http://www.free-moto.cz/nabidka_gumy.htm

jináč muj názor na celou věc je ten, že na běžný silnici kde většina z nás převážnou dobu pobejvá sou supersportovní gumy určený na okruh naprosto zbytečný a fungujou jenom jako berlička pro mozek, tj. mam tam lepivku, udrží to všechno, můžu ject víc, ale stoprocentně tohle v současný době platí i pro všechny současný sportovní gumy určený pro běžnej provoz páč nároky kladený při běžným provozu na gumu sou dle mě maximálně na 50 procentech toho co na okruhu... osobně sem zastáncem novejch sportovních gum za o něco víc peněz (na běžnej provoz) než jetý slicky z okruhu přestože jich mam dost a zadáčoidontknow


doba je temná...
SLUGI (Člen)
27.07.2008 17:40:18
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

1) ... je to na uvážení každýho soudruha
2) ... pokud jde o mě, nejsem taky zastáncem "řízlejch slajků"  (Diabla nebo Corsy sou přece origo)


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
inkvizitorr (Administrator)
27.07.2008 18:11:13
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

sou, ale je to složením slick jenom to má vzorek aby na tom mohly jezdit stocky myslim...


doba je temná...
Palino (Člen)
27.07.2008 18:42:22
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Hlavně by si měl každý uvědomitidontknow, co stroj na které sedí a guma, kterou má obutou snese a taky k jakému účelu je to vyrobené. Pokud každý jezdí jiný styl a jiné kvality silnic, nikdy se tu neshodnemeheadshake, protože každý si  bude před sebou valit tu svou pravdu.cool
Jo a když je někdo kokot( nebo pussy), tak mu ani ty superlepivé nepomůžou a hubu si rozbije tak jako takbad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
barynek (Člen)
27.07.2008 18:49:24
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

inkvizitorr psal:

SC1 a SC2 maj freemoťáci za 6800,-
http://www.free-moto.cz/nabidka_gumy.htm

jináč muj názor na celou věc je ten, že na běžný silnici kde většina z nás převážnou dobu pobejvá sou supersportovní gumy určený na okruh naprosto zbytečný a fungujou jenom jako berlička pro mozek, tj. mam tam lepivku, udrží to všechno, můžu ject víc, ale stoprocentně tohle v současný době platí i pro všechny současný sportovní gumy určený pro běžnej provoz páč nároky kladený při běžným provozu na gumu sou dle mě maximálně na 50 procentech toho co na okruhu... osobně sem zastáncem novejch sportovních gum za o něco víc peněz (na běžnej provoz) než jetý slicky z okruhu přestože jich mam dost a zadáčoidontknow

na druhou stranu když podržej víc tak proč si nevzít dvě jetý sady za cenu jednoho originálu? idontknow
Souhlas s berličkou, je to především o tom, co v hlavě máš nebo nemáš.
Inkviz, mrkni na mejla a mobil, máš ode mně překvápkobigsmile Díkgood


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
27.07.2008 18:49:36
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

...a po 20ti kolech je dáváš taky do prdele a vobouváš nový, nebo je vojezdíš dál ? idontknow bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
27.07.2008 18:53:45
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

osiris psal:

...a po 20ti kolech je dáváš taky do prdele a vobouváš nový, nebo je vojezdíš dál ? idontknow bigsmile

jsem socka, nechal bych si jebigsmile


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
27.07.2008 18:54:39
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

barynek psal:
osiris psal:

...a po 20ti kolech je dáváš taky do prdele a vobouváš nový, nebo je vojezdíš dál ? idontknow bigsmile

jsem socka, nechal bych si jebigsmile

...to bylo na inkvize cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
27.07.2008 19:06:30
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

osiris psal:

...a po 20ti kolech je dáváš taky do prdele a vobouváš nový, nebo je vojezdíš dál ? idontknow bigsmile

když na to někdo má......bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
barynek (Člen)
27.07.2008 19:09:13
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

osiris psal:
barynek psal:
osiris psal:

...a po 20ti kolech je dáváš taky do prdele a vobouváš nový, nebo je vojezdíš dál ? idontknow bigsmile

jsem socka, nechal bych si jebigsmile

...to bylo na inkvize cool

ha, no každopádně je to pravda to napsaný bigsmileredface


Bandit 4EVER!!!
gapa (Člen)
27.07.2008 23:16:56
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

Děkuji Inkvizovi za rozumný názor. Lépe bych to nenapsal....

Tak nějak jste v tom "vláknu" utekli úplně někam jinak...... původní otázka byla:

Palino psal:

..... nemáte nějaký tip, kde koupit Dunlop 220 ST za rozumnou cenu na B12/2003 ........... Díkhelp

člověk shání cestovně sportovní gumu a vy mu začnete nutit jeté okruhovky... idontknow

Pochopil bych, kdyby se ptal jaká je nejlepší guma na B12....? Ale takto?? idontknow

osiris psal:

gapoj: diablo corsa nerovná se diablo supercorsa

Ano, omlouvám se Pirelli není zrovna moje parketa, ale pussy aby se v tom vyznala surprised to je samá diablo corsa, supercorsa, supercorsa 2, supercosra 3, super diablo corsa... surprised surprised ....... pussy aby se v tom vyznala sick


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
nety (Člen)
29.07.2008 13:27:21
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

A u pana Osiho se da sehnat co? Uz v tom mam hockej. Ze bych si po road attackach nazul neco lepivejsiho...bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
29.07.2008 13:33:59
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

nety psal:

A u pana Osiho se da sehnat co? Uz v tom mam hockej. Ze bych si po road attackach nazul neco lepivejsiho...bigsmile

Diabla Osi, Corsy SLUGI neee?idontknowbigsmile čti pořádně "tutady"bigsmile


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
29.07.2008 13:36:19
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

No jo, ale diablo corsa, supercorsa, SC sc2... mam v tom gulas.idontknow


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
SLUGI (Člen)
29.07.2008 13:42:36
Offline

Re: Kde maji Dunlopky za slušnou cenu?

... ty Corsy co sou na těch obrázkách nahoře obul Spidermila už druhou sadu na B12 a myslím že je max. spokojen cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr