Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Octavia 2,0

Honza-B6 (Člen)
25.07.2008 11:37:56
Offline

Octavia 2,0

Zdravím... Jen malinkej dotaz... Máte někdo z vás Octavku dvoulitra? Naskytl se dobrej kup a tak přemýšlím... Známej ji má, ale moc krátce na to, aby mi něco pověděl... jezdí zatim za 7,4 v průměru a to to zrovna nešetří... Je to s tou spotřebou moc hrozný? A jak je to  s tím, že si to veme víc oleje?

Banditatom (Člen)
25.07.2008 11:42:30
Offline

Re: Octavia 2,0

1.9 tdi luxus 5.5l a jsem spokojenej!!!  ser na nějakej poruchovej dvoulitrsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honza-B6 (Člen)
25.07.2008 11:43:40
Offline

Re: Octavia 2,0

Banditatom psal:

1.9 tdi luxus 5.5l a jsem spokojenej!!!  ser na nějakej poruchovej dvoulitrsmokin

jak poruchovej?surprised

K.a.s.y.m. (Člen)
25.07.2008 12:25:01
Offline

Re: Octavia 2,0

Banditatom psal:

1.9 tdi luxus 5.5l a jsem spokojenej!!!  ser na nějakej poruchovej dvoulitrsmokin

není nad názor odborníka idontknowidontknow každy stroj je tak poruchovej jak se k němu chováš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomB12 (Člen)
25.07.2008 12:34:26
Offline

Re: Octavia 2,0

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

1.9 tdi luxus 5.5l a jsem spokojenej!!!  ser na nějakej poruchovej dvoulitrsmokin

není nad názor odborníka idontknowidontknow každy stroj je tak poruchovej jak se k němu chováš.

No pokud bere jako poruchu to, že to žere víc jak 5,5l ?smokin

Filous (Člen)
25.07.2008 12:44:08
Offline

Re: Octavia 2,0

...ňákej čas se s tym jezdil, neboj se toho, ofšem záleží na tom, jag se k tomu přetchozí majitel choval, přesně jag píš Kasym...co se týká spotřeby, tag pravdou je, že já sem se pod 8,5 nedostal a nebyl problém jezdit za 10, ale to sem eště zlobilbigsmile ...problém s volejem sem neměl, esi sem dolejval litr mezi výměnama, tag je to moc...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza-B6 (Člen)
25.07.2008 13:08:55
Offline

Re: Octavia 2,0

Filous psal:

...ňákej čas se s tym jezdil, neboj se toho, ofšem záleží na tom, jag se k tomu přetchozí majitel choval, přesně jag píš Kasym...co se týká spotřeby, tag pravdou je, že já sem se pod 8,5 nedostal a nebyl problém jezdit za 10, ale to sem eště zlobilbigsmile ...problém s volejem sem neměl, esi sem dolejval litr mezi výměnama, tag je to moc...

tak to je dost velka spořeba surprised... a s tim olejem to tedy nebude tak hrozný....

Filous (Člen)
25.07.2008 13:35:56
Offline

Re: Octavia 2,0

Honza-B6 psal:
Filous psal:

...ňákej čas se s tym jezdil, neboj se toho, ofšem záleží na tom, jag se k tomu přetchozí majitel choval, přesně jag píš Kasym...co se týká spotřeby, tag pravdou je, že já sem se pod 8,5 nedostal a nebyl problém jezdit za 10, ale to sem eště zlobilbigsmile ...problém s volejem sem neměl, esi sem dolejval litr mezi výměnama, tag je to moc...

tak to je dost velka spořeba surprised... a s tim olejem to tedy nebude tak hrozný....

...neřek bychidontknow...na to že byl točkoměr furt f červenymredface ...kolega s dvoulitrovou Sierou za to jezdil, dyš byl hodnejidontknow ...já prostě vopčas mývam problém s ekonomickou jízdouredface


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza-B6 (Člen)
25.07.2008 13:44:17
Offline

Re: Octavia 2,0

Filous psal:
Honza-B6 psal:
Filous psal:

...ňákej čas se s tym jezdil, neboj se toho, ofšem záleží na tom, jag se k tomu přetchozí majitel choval, přesně jag píš Kasym...co se týká spotřeby, tag pravdou je, že já sem se pod 8,5 nedostal a nebyl problém jezdit za 10, ale to sem eště zlobilbigsmile ...problém s volejem sem neměl, esi sem dolejval litr mezi výměnama, tag je to moc...

tak to je dost velka spořeba surprised... a s tim olejem to tedy nebude tak hrozný....

...neřek bychidontknow...na to že byl točkoměr furt f červenymredface ...kolega s dvoulitrovou Sierou za to jezdil, dyš byl hodnejidontknow ...já prostě vopčas mývam problém s ekonomickou jízdouredface

Jo tááááááák...tak to jooooooobigsmile....

sonyk (Člen)
25.07.2008 13:49:01
Offline

Re: Octavia 2,0

bracha ji ma tusim rok 2004 combika, poruchy az na vahu vzduchu zadna. olej do vymeny nezmizel a tak takze pohoda a jaezdi s tim za min nez ja s posranou 1,6 16V kolem Tech 7- 8 litru


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Marián (Člen)
25.07.2008 15:03:28
Offline

Re: Octavia 2,0

spotreba okolo 8 litru se mi vubec nezda u benzinaku hrozna...
navic pri ekonomicky jizde se podle me na 7 litru dostanes.samo ze kdyz cloveku bouchnou saze,tak neni problem atakovat 11 litrovou hranici a rek bych,ze podobne se chovaj vsechny 2litrygood


...sam mezi jebkarema...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.07.2008 15:32:13
Offline

Re: Octavia 2,0

chovaj...s 2,2 benzínem v automatu jezdím od 7(dálnice) - 13(město) standartně jezdim kolem 8,5. a to je to 19 let stará čtyřbodovka...dneska už to bude s efektivitou někde jinde.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
škardík (Člen)
25.07.2008 16:10:38
Offline

Re: Octavia 2,0

Hele jestli myslíš 2,0 osmiventil, tak na to ser. Máme to asi 8let a je to naprd. Mám trochu strach že to zdědim a sežere mě to:( Nemám problém s ní jet za 14l/100 km. Pod osm jsem se dostal jen jednou cestou z rakouska a to jsem fakt nedělal nic jinýho než že jsem koukal jak jedu. Olej papá, ale není to nic hroznýho, i když vím, že když byla ještě v záruce, tak se to reklamovalo a přetěsňovali motor, nebo co to dělali. Jediný plus na tý naší je, že je to kombi a 4x4.good


viz avatar:)
DODY (Člen)
25.07.2008 18:06:49
Offline

Re: Octavia 2,0

Stará 1.9 TD f pohodě do 5/100good


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Michal Dk (Člen)
25.07.2008 18:22:47
Offline

Re: Octavia 2,0

škardík psal:

Hele jestli myslíš 2,0 osmiventil, tak na to ser. Máme to asi 8let a je to naprd. Mám trochu strach že to zdědim a sežere mě to:( Nemám problém s ní jet za 14l/100 km. Pod osm jsem se dostal jen jednou cestou z rakouska a to jsem fakt nedělal nic jinýho než že jsem koukal jak jedu. Olej papá, ale není to nic hroznýho, i když vím, že když byla ještě v záruce, tak se to reklamovalo a přetěsňovali motor, nebo co to dělali. Jediný plus na tý naší je, že je to kombi a 4x4.good

Měli hrubě honovaný vložky a sežralo to kroužky pak to žere olej je to všebec.známý kdo se ozval tomu dali nový kruhy gratis kdo byl sticha měl smůlu.Jinak souhlasím 2l nebrat.Pohádky o spotřebě 7-8l jsou nesmysl počítej 9-12.

Banditatom (Člen)
25.07.2008 19:34:36
Offline

Re: Octavia 2,0

neber mě vážně mám o kolečko vícbigsmile.

kámoš ji měl a fakt je to nenažrané!!! Pokud máš rád svižnější jízdu tak počítej běžně těch deset a někdy i víc. Těch 8l idontknow no řekněmě, že se na tu spotřebu dostaneš opravdu výmečně!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
29.07.2008 10:00:48
Offline

Re: Octavia 2,0

Jezdil sem s tim kdyz byl bratr na dovoleny do prahy po dalnici a po praze pod 8 litru jenze pak sem zabloudil a jak sem byl vzteklej tak sem tomu zacal na krizovatkach a tak poradne davat ale stejne 8,6. najezdil sem stim tak 3000km zadnej problem. jedna se o combi 2.0 benzin rok vyroby 2002 mozna 2004 ale spis 2002, a pochybuju ze to je 8 mi ventil spis 20. zadnej problem s tim mame ji dovezenou z itosky. jediny jak rikam lehla vaha vzduchu.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
29.07.2008 10:12:34
Offline

Re: Octavia 2,0

jel jsem s tím akoát brno příbor a mojim stylem jízdy 9.5-10. kámoš s tím líta zhruba stejně jako já a spotřeba stejná. Jo jeho paní jezdí asi 8.5 ale to je fakt kochačka nejvyššího kalibru.

ser na spotřebu!!! jede to jak hovadkogoodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
29.07.2008 10:12:37
Offline

Re: Octavia 2,0

Ale ne... Je to 8V. Dvacetiventil je jenom 1,8.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
29.07.2008 10:34:22
Offline

Re: Octavia 2,0

Ondráš psal:

Ale ne... Je to 8V. Dvacetiventil je jenom 1,8.

1,8T

smile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
sonyk (Člen)
29.07.2008 10:35:34
Offline

Re: Octavia 2,0

to nevim no ja ani bacha urco kochacku nejezdime ale taky nelitema jako prasata. ale proste mimo mesto kolem 7- 8L jak nic a nejdeme pomalu. a po meste se to pres 9 dostane malo kdy. zalezi hodne na stylu jizdu kdyz tomu z krizovatek budu porad davat napit tak to asi pujde nahoru.

Ten 8mi ventil se mi kurna nezda. mi nerikejte ze by to melo jen 8 ventilu kuwa zkusim neco vygooglit


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Michal Dk (Člen)
29.07.2008 10:36:39
Offline

Re: Octavia 2,0

Má nehledejgood

sonyk (Člen)
29.07.2008 10:43:35
Offline

Re: Octavia 2,0

uz sem nasel ale presto rikam 8 litru spotreba a pohoda jizda, me zere vic 1,6 nez brachovi 2.0 a rikam nejezdime zadnou kouchacku, auto bez problem, dostava co ma, jediny byla ta vaha vzduchu. mame tu vybavu tusim ambiente. je to dovoz z it. a bude to nejspis ten rok 2002. verim ze s kochackou mimo mesto sni da jet i kolem 6 litru. Me by se takove auto libilo. ALe TDi je TDibigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
29.07.2008 10:45:46
Offline

Re: Octavia 2,0

ross psal:

1,8T

smile1

Všechny benzínové motory o objemu 1,8l (převzatý původně od Audi) ve všech výkonových verzích.

Abych to tedy doplnil.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
29.07.2008 10:49:16
Offline

Re: Octavia 2,0

1.8 20V jsme meli taky docela dobry motor ale az ten novejsi ten starej v prvnich octavkach zral jak tank smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
škardík (Člen)
31.07.2008 14:22:54
Offline

Re: Octavia 2,0

sonyk psal:

verim ze s kochackou mimo mesto sni da jet i kolem 6 litru. Me by se takove auto libilo. ALe TDi je TDibigsmile

Ty vee 6 mi to žere, když stojí ještě nenastartovaná v garáži:D
Nevím jestli je to tou 4kolou, ale pod 7,8 jsem se s tim nedostal ani boha a nevěřím že by se někdo dostal na 6headshake


viz avatar:)
Ondráš (Člen)
31.07.2008 15:04:49
Offline

Re: Octavia 2,0

škardík psal:
sonyk psal:

verim ze s kochackou mimo mesto sni da jet i kolem 6 litru. Me by se takove auto libilo. ALe TDi je TDibigsmile

Ty vee 6 mi to žere, když stojí ještě nenastartovaná v garáži:D
Nevím jestli je to tou 4kolou, ale pod 7,8 jsem se s tim nedostal ani boha a nevěřím že by se někdo dostal na 6headshake

Jestli s tím jezdíš jako s motorkou, tak se divím, že si se dostal pod 10.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
31.07.2008 17:17:59
Offline

Re: Octavia 2,0

teda pánové, je sice hezký, že vám to podle počítače žere 4,5 nebo 6l ale skutečnost je často někde jindeheadshake

hlavně teda VW, potažmo Škoda.....


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
sonyk (Člen)
31.07.2008 18:03:07
Offline

Re: Octavia 2,0

nevim jak ostatni ale ja naplnim nadrz co to de a po odjeti 100km dotankuju plnou abych zjistil kolik to zere. tak to delam kdyz poridim novy auto


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
losmiros (Člen)
31.07.2008 20:11:13
Offline

Re: Octavia 2,0

kdyz hledis na spotrebu tak proc si chces koupit benzin???
ctyrkola zere urco vic.

skodovka nema dobrej benzin skoro zadnej.
jsem zarputily dieslar, bo mam rad charakteristiku toho motoru, kdyz to v dvou tisicach zacne rvat asfalt, to proste u benzinu neni a navic odpousti chybi

kup si Tdi, mam 81kw, dalnice do 130 4,8litre ne podle PC kombinovana 5,1 najeto 185 tis, no problem, vaha v pohode, olej nezere ani kapku - asi dobrej kup

jinak kdybys chtel, je k mani diagnostika akorat si musis koupit kabel...


on the road
Kelly01 (Člen)
31.07.2008 20:54:51
Offline

Re: Octavia 2,0

81kw klame palubák vždycky o litr...

vem 1,8T20Vsmokin


God Save The Queen!
ross (Člen)
31.07.2008 20:58:56
Offline

Re: Octavia 2,0

Kelly01 psal:

81kw klame palubák vždycky o litr...

vem 1,8T20Vsmokin

tam klame taky ale je to rychlejšísmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
losmiros (Člen)
31.07.2008 21:22:36
Offline

Re: Octavia 2,0

ross psal:
Kelly01 psal:

81kw klame palubák vždycky o litr...

vem 1,8T20Vsmokin

tam klame taky ale je to rychlejšísmokin

tak zalezi na co si ty auta kupujete, ja to mam jako priblizovadlo, do kteryho leju jenom naftu a predjizdim kamiony beze strachu ze dojde tah

jinak jsem tak kurva vyslovne napsal ze to mam ne podle palubaku, prubezne to mam zmereny, vemu nadrz a merim, cesty do chorvatkska nebo po CR, palub PC mi ukazuje o tri desetiny vicidontknow


on the road
ross (Člen)
01.08.2008 08:31:13
Offline

Re: Octavia 2,0

sem ale nereagoval na tebe "kurva" ale na Kellyhoheadshake

a tankování po 100km je taky na ass nebo tam dostanes přesně na deci stejně PHM?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
losmiros (Člen)
01.08.2008 12:00:47
Offline

Re: Octavia 2,0

jo šak ja reagoval taky na Kellysaura...

netankuju po 100, pišu si dycky kolik vemu a km, je to sice nepresne, ale kdyz to delas tak dva roky, tak se chyba zmenšuje. nebo taky když vim, že jedu na druhej konec republiky nebo craotia, tak měřim s plnou nadrži

každej si uděla stejně podle sebe, zdar

v te 2.0 sem se vozil, jezdilo to pěkně, ale ta spotřeba - nic pro mě, ikdyž je nafta draha


on the road
Banditatom (Člen)
01.08.2008 12:11:34
Offline

Re: Octavia 2,0

jojo ropáček je ropáčekgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
01.08.2008 12:35:47
Offline

Re: Octavia 2,0

nejlepší auto je služební a k ní kouzelná kartička CCSsmokin

pak je jedno, jakej máš motor a kolik žeresmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
losmiros (Člen)
01.08.2008 21:08:58
Offline

Re: Octavia 2,0

ha pak to pravě neni jedno, my jsme meli jako sluzebku favorita, s ccskou teda

takze abych Te poopravil, je to asi fuk jakou sluzebku, ale kdyz uz ses v takove pozici, ze si muzes vybrat i auticko, tak to je ta nejlepci vychytavkasmokin


on the road

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr