Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Srnky

Barry1250 (Nový člen)
25.07.2008 22:05:03
Offline

Srnky

Dnes jsem jel z doks na mimoň a před odbočkou na splavy je takova tahla zatáčka.Tak jsem tam jel v pohodičce těch 120 a liboval sem si jak se to počasí vybralo.Z ničeho nic zleva vyskočila srnka jako prase a ja sem sotva stačil šáhnout na brzdu a byl sem vni.Ja sem skončil celkem v pohodě(vykloubený rameno...něco s nohou...(diky dotyčnejm motorkářům kteří my tam pomohli)No ale motorka je na tom hůř..celkem co jsme napočítali tak to bude stat minimálně 75tis.... a to eště určitě nevíme o všem(obrovský štěstí je že motor neni ani škráblej a nevim jak se to mohlo stat)A to mám novýho bandita 1250s a ma najeto 607 km..........A to kvuli blbymu zvýřeti(teť leží ve škarpě rozpůlený a vysí jenom na kůži)smile2smile2

SLUGI (Člen)
25.07.2008 22:12:16
Offline

Re: Srnky

... kdy bude guláš  idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Baltazar (Člen)
25.07.2008 22:13:33
Offline

Re: Srnky

Vloni tady zůstali ležet oba srna i ten kluk, tak buď rád že to dopadlo tak jak dopadlogood


The father of the little princess of the dawn
Barry1250 (Nový člen)
25.07.2008 22:17:58
Offline

Re: Srnky

To jo no ja měl kurňa štěstí.Jo a guláš nebude ja už  nechci srnky ani vydětsmile2fuck

barynek (Člen)
25.07.2008 23:26:00
Offline

Re: Srnky

no to nasere, ale jak říká Baltík, buď rád že to odnesla jen ta srnka, i když to nasere, ale prachy vem čert. Hlavně že jsi celej, ne?


Bandit 4EVER!!!
Bandit (Člen)
26.07.2008 08:18:20
Offline

Re: Srnky

Souhlasím good motorka je materiál a peníze ,ale důležitější je že jsi v pohodě ty !!! goodgoodgood   ale je to na pussy


Traktor patří na pole !!!
Clockwork (Člen)
26.07.2008 09:54:10
Offline

Re: Srnky

Barry1250 psal:

Dnes jsem jel z doks na mimoň a před odbočkou na splavy je takova tahla zatáčka.Tak jsem tam jel v pohodičce těch 120 a liboval sem si jak se to počasí vybralo.Z ničeho nic zleva vyskočila srnka jako prase a ja sem sotva stačil šáhnout na brzdu a byl sem vni.Ja sem skončil celkem v pohodě(vykloubený rameno...něco s nohou...(diky dotyčnejm motorkářům kteří my tam pomohli)No ale motorka je na tom hůř..celkem co jsme napočítali tak to bude stat minimálně 75tis.... a to eště určitě nevíme o všem(obrovský štěstí je že motor neni ani škráblej a nevim jak se to mohlo stat)A to mám novýho bandita 1250s a ma najeto 607 km..........A to kvuli blbymu zvýřeti(teť leží ve škarpě rozpůlený a vysí jenom na kůži)smile2smile2

Ty kraaavo,tak tomu rikam zasrana smula,ale hlavne ze  si to prezil voecool good

Banditatom (Člen)
26.07.2008 11:48:33
Offline

Re: Srnky

srna kamikazesurprised buď rád, že jsi celej živej zdravej!!! motku opravíš.

PS: dal bych si srnčí gulášekevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
26.07.2008 14:49:21
Offline

Re: Srnky

Hlavně že jsi to přežil ve zdraví. good Nám srna zdemolovala auto na odpisbad Bohužel jsou to jen zvířata a jejich lesy tu byly dalece dřív než silnice. Bojim se těhle srážek jak čert křížebad


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
26.07.2008 15:33:23
Offline

Re: Srnky

Dnes ve 2 ráno taky srna..smile2

ale jen kapotasmile1


God Save The Queen!
Barry1250 (Nový člen)
26.07.2008 20:13:19
Offline

Re: Srnky

Kamoš si jel před 2 tejdnama pro novej stojanek na motorku a cestou spatky srazyl srnku golfem...headshake

barynek (Člen)
27.07.2008 08:46:34
Offline

Re: Srnky

Barry1250 psal:

Kamoš si jel před 2 tejdnama pro novej stojanek na motorku a cestou spatky srazyl srnku golfem...headshake

jako že ji trefil míčkem?bigsmilebigsmilebigsmile
no hlavně že je okgood


Bandit 4EVER!!!
REX (Člen)
27.07.2008 10:59:51
Offline

Re: Srnky

Kuwa to nasere!!! děfkyfuckfuckfuck


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Zdenák (Člen)
27.07.2008 20:35:19
Offline

Re: Srnky

Jo jo potkali jsme tě tam.... pěkně dlouho si tu srnu před sebou tlačil.... chvilí člověk pak jede pomaleji.... smile2


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Billy (Člen)
27.07.2008 21:50:51
Offline

Re: Srnky

Ja to zazil taky jednou sice se me odkopla pres predni kolo, byla to mlada srnka mala, a bylo to jeste na B6 ale nic se vubec nestalo jak motorce tak me, rozvlnilo se to jako krava asi v cca 90 km/h a byl to hnus kolem vsude jablone. Ustal sem ale myslel sem ze se z toho poassseru. Je to strasne rychly hodne necekany a zorvna to bylo na miste kde sem to necekal nebyl tam les a bylo to kouske za koncici vesnici. Byla to smula a vlitla tam, tys tedka dopad hur, ale zijes good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kelly01 (Člen)
27.07.2008 22:31:56
Offline

Re: Srnky

Dokázal mne sundat zajíc co mne v plném(jeho) kalupu trefil do předního kola....


God Save The Queen!
tajnej (Člen)
28.07.2008 11:24:28
Offline

Re: Srnky

Srnka může mít tak 20 kilo?
Tak to mi vychází 3.750 Kč za kilo srnčího. To je jak v Hiltonu. Jó, někdo si umí žít smile1
Ale přesto mám pocit, že je to historka s hodně dobrym koncem.

Billy (Člen)
28.07.2008 13:34:11
Offline

Re: Srnky

20 kilo neee uber, tak 12-14 ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
tajnej (Člen)
28.07.2008 15:09:31
Offline

Re: Srnky

Srnka "jak prase" musí mít 20 kilo. Koneckonců uvidíme, až nás Barry pozve na gulášek smile1

Michal Dk (Člen)
28.07.2008 15:23:13
Offline

Re: Srnky

Srna 20 kg (živý váhy) není nic nenormálního.

barynek (Člen)
28.07.2008 19:59:28
Offline

Re: Srnky

Michal Dk psal:

Srna 20 kg (živý váhy) není nic nenormálního.

tzn. nejsi žádná laňka, ani srnkaredfacebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
maňas (Člen)
28.07.2008 21:23:31
Offline

Re: Srnky

je to sice smutný,stojí to dlouhý peníze,ale dokud jsi ok tak to vem čert


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Michal Dk (Člen)
28.07.2008 21:48:09
Offline

Re: Srnky

barynek psal:
Michal Dk psal:

Srna 20 kg (živý váhy) není nic nenormálního.

tzn. nejsi žádná laňka, ani srnkaredfacebigsmilebigsmilebigsmile

Ani omylem smile1

Barry1250 (Nový člen)
31.07.2008 18:43:58
Offline

Re: Srnky

Tak a je prodaná.Opravit by se to dalo ale na to neni čas.headshake
Takže deme zase do novýbigsmilebigsmilegood

osiris (Člen)
31.07.2008 18:51:40
Offline

Re: Srnky

...tywe, já myslel, žes s tím sek, jako s ježděním myslím, kdyžs prodal a vono takhle good
...no asi máš tučný bankovní konto bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
31.07.2008 19:43:18
Offline

Re: Srnky

osiris psal:

...tywe, já myslel, žes s tím sek, jako s ježděním myslím, kdyžs prodal a vono takhle good
...no asi máš tučný bankovní konto bigsmile

havarijní pojgood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
luboss (Člen)
31.07.2008 19:56:27
Offline

Re: Srnky

co Tě nezabije, ...

kamarád šel ještě s berlema složit zálohu na novou motorku a místo šestky litra... na pohotovosti pak skončila jeho žena, protože si rozbila hlavu o patník když se to dozvěděla, chudinka... kamoš jezdí dodnes, ale má šroubů ... mno nepočítaně bigsmile

takže mi tu trochu chybělo Kellyho "hovnotomuje"

novej bandaska ať vydrží víc než 600km, že se ti nechtělo měnit olej, ty mizero?


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
osiris (Člen)
31.07.2008 20:27:31
Offline

Re: Srnky

ross psal:
osiris psal:

...tywe, já myslel, žes s tím sek, jako s ježděním myslím, kdyžs prodal a vono takhle good
...no asi máš tučný bankovní konto bigsmile

havarijní pojgood

...to asi ne, když to v pátek vykulil a v neděli už ji měl prodanou z baráku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
31.07.2008 22:32:51
Offline

Re: Srnky

Dyž seš bohatej tydle drobnosti tě neserou pojištění peníze srnky rozbitý mašinybigsmile

Banditatom (Člen)
01.08.2008 11:07:04
Offline

Re: Srnky

kuva tak srnku jsem sice netrefil, ale předevčírem jsem v jeseníkách octavou trefil volně ležící dlažební kostku:fuck: závěr: proražená vana, uník oleje v CHKO  dovolená v pussy odtah auta + oprava 7500kč ale jinak jsem klidnejsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
misi (Člen)
01.08.2008 11:18:52
Offline

Re: Srnky

já taky srnu aute... zničený předek .... ana mašině mi skočila přes cestu cca 1metr předemnou... prolítla nademnou luftem..... kua nechapal jsem měl jsem tam tachometrovych 200 ani jsem nezareagoval....headshake
od té doby jezdím trochu jinak...bigsmile


Blu one.... old one
Barry1250 (Nový člen)
02.08.2008 16:28:28
Offline

Re: Srnky

Lidi....bohatej fakt nejsemsmile2 (bohužel) ale bez motorky to neni onocool

Kelly01 (Člen)
02.08.2008 18:00:30
Offline

Re: Srnky

Kdo není pojištěnej je vůl...smile1


God Save The Queen!
Baltazar (Člen)
03.08.2008 01:52:52
Offline

Re: Srnky

Kelly01 psal:

Kdo není pojištěnej je vůl...smile1

good
Pod to se podepíšubigsmile
pojištěnej nejsemidontknow


The father of the little princess of the dawn
barynek (Člen)
03.08.2008 22:01:00
Offline

Re: Srnky

Tak schválně, kolik lidí tady má havárku?idontknow
prosil bych rozdělit na studenty a pracující smile1
Já za sebe - student a nemám


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
03.08.2008 23:01:13
Offline

Re: Srnky

Pracující student. Nemám tucha.

headshakesurprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
03.08.2008 23:38:11
Offline

Re: Srnky

Ondráš psal:

Pracující student. Nemám tucha.

headshakesurprised

Pracující student. - to je dneska, každej, ale ndává to tady hned do éterubigsmile takže taky nemáš.. Kdo dál?


Bandit 4EVER!!!
Radek-Ban (Člen)
03.08.2008 23:56:04
Offline

Re: Srnky

jsem pojištěnej smile1protože musim (Leasing)idontknow asi bych stejně do toho šel..................Pracujícísmokin


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Zdenek (Člen)
04.08.2008 03:50:18
Offline

Re: Srnky

Nejsem, špatná zkušenost, seru na ně, co bych jim dal, šetřím a pak si něco koupím. Zdenek.bigsmile

jirka silver (Člen)
04.08.2008 08:40:46
Offline

Re: Srnky

Jsem vůl už 20 let auta+moto.


Najdete nás na každém kilometru
mi (Člen)
04.08.2008 09:39:41
Offline

Re: Srnky

havaryjní pojistka=vyhozený peníze páč kdyš jí máš tak se nic nestane...smile1

a dycky je spoluúčast 10, 20tis kč a hlavně je tak drahá že po umfálu jeto skoro plichta


svět je cirkusovej stan
Rostyk (Člen)
04.08.2008 09:51:08
Offline

Re: Srnky

Jsem pracující vul helphelpani auto ani motobigsmile


Dohnat a předehnat
Kelly01 (Člen)
04.08.2008 10:13:05
Offline

Re: Srnky

na autě i na moto mám spoluúčast 5000surprised
A i s pojištěním skel a zákonným platím za Pašíka 2004 13000surprised,to se mi zdá OKsurprised a navíc využívám asistenční službu k pojistce,třeba když se ožeru v Prostějově tak je zavolám,nahlásím poruchu čerpadla,přijede odtahovka a za podpis valím do Přerovasmokin

A 6500 za moto i se zákonným je cena jedné sady gumsurprised


God Save The Queen!
Dado (Člen)
04.08.2008 10:39:39
Offline

Re: Srnky

6500 za motyku/rok to je jako havarijko? A u koho to máš jestli to nejni tajnýidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Tomas600N (Člen)
04.08.2008 13:46:45
Offline

Re: Srnky

kua sused včera taky sestřelil srnu,malym Matizem,no auto celkem na šrotbad srnu vzal do kufra na veterinu,pry esi to muže zežrat,a oni mu ji už nevratilifuckfuck

Lihy (Člen)
04.08.2008 13:51:12
Offline

Re: Srnky

Tomas600N psal:

kua sused včera taky sestřelil srnu,malym Matizem,no auto celkem na šrotbad srnu vzal do kufra na veterinu,pry esi to muže zežrat,a oni mu ji už nevratilifuckfuck

špatnej postup, měl jí nejdřív sežrat a kosti vzít na veterinu....jako jestli je nutný se léčitbigsmile

Ondráš (Člen)
04.08.2008 14:00:16
Offline

Re: Srnky

Lihy psal:

špatnej postup, měl jí nejdřív sežrat a kosti vzít na veterinu....jako jestli je nutný se léčitbigsmile

Souhlas... Vyvrhnout, dát do sklepa uzrát, sežrat a doufat, že to nemělo Svalovce. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
04.08.2008 14:03:11
Offline

Re: Srnky

Dado
Vše kooperetiva a dokonce mi ji po loňským totálu nezrušili,naopak po přistavení motorky po opravě snížili o 2000,-(platil jsem 8500,-)cool


God Save The Queen!
Michal Dk (Člen)
04.08.2008 20:09:32
Offline

Re: Srnky

Tomas600N psal:

kua sused včera taky sestřelil srnu,malym Matizem,no auto celkem na šrotbad srnu vzal do kufra na veterinu,pry esi to muže zežrat,a oni mu ji už nevratilifuckfuck

Nevim co by chtěl žrát když byl Matiz na šrot jak vypadala ta srna.

Michal Dk (Člen)
04.08.2008 20:27:26
Offline

Re: Srnky

Ondráš psal:
Lihy psal:

špatnej postup, měl jí nejdřív sežrat a kosti vzít na veterinu....jako jestli je nutný se léčitbigsmile

Souhlas... Vyvrhnout, dát do sklepa uzrát, sežrat a doufat, že to nemělo Svalovce. bigsmile

Svalovce srna nemá ale může mít leptospirozu,sněť slezinnou,brucelozu,tetanus, kokcidiozu a řadu dalších ještě máte chuť po srážce s autem vyvrhování taky bezvasmile1

Ondráš (Člen)
04.08.2008 20:38:05
Offline

Re: Srnky

Michal Dk psal:

Svalovce srna nemá ale může mít leptospirozu,sněť slezinnou,brucelozu,tetanus, kokcidiozu a řadu dalších ještě máte chuť po srážce s autem vyvrhování taky bezvasmile1

Nekaž mu to...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
04.08.2008 20:51:37
Offline

Re: Srnky

Nekazím jen ho uklidňuju že by to zas taková bašta nemusela bejtbigsmile

Góťa (Člen)
05.08.2008 00:11:40
Offline

Re: Srnky

Taky mám B 1250SA, ale už se 750-ti kmbigsmile  Pojištěnou ji mám u Kooperativy za 8500 bez bonusu...


.... vono to ňák dopadne ....
Barry1250 (Nový člen)
16.08.2008 17:25:26
Offline

Re: Srnky

tak už mám na ty nový to  co sem měl předtim na ty bourany.Takže sem ten krytickej bod už překonalbigsmile

popka (Nový člen)
16.08.2008 17:45:17
Offline

Re: Srnky

Tak srnku ještě nemám, zato minulej rok jsem se potkal ve 120 se zajícem, jsme blbej a mirumilovnej a nechtěl jsem ho trefit tak jsem udelal skok do pole s tim, ze motorka se sekla o hromadu stěrku a ja letěl přes řidítka, ohnul jsem dopravni značku a trefil strom. Oprava motorky 17 tis a ja mel jen zlomenej palec :) z prdele klika. Zajíček si vesele odskákal domů smile1


Dady's home !
Pajk (Člen)
16.08.2008 18:36:39
Offline

Re: Srnky

Zajíci bych neuhybal a ještě za jízdy preventivně zpohlavkoval,smile1 ale těch větších bojim bojim.

Góťa (Člen)
25.08.2008 22:49:11
Offline

Re: Srnky

popka psal:

Tak srnku ještě nemám, zato minulej rok jsem se potkal ve 120 se zajícem, jsme blbej a mirumilovnej a nechtěl jsem ho trefit tak jsem udelal skok do pole s tim, ze motorka se sekla o hromadu stěrku a ja letěl přes řidítka, ohnul jsem dopravni značku a trefil strom. Oprava motorky 17 tis a ja mel jen zlomenej palec :) z prdele klika. Zajíček si vesele odskákal domů smile1

To já zase přejel kočku. Oběma kolama a pěkně veprostředbigsmile Ale ještě odběhla ze silnice pryč, což mi je trochu divný, když si představím tu váhubigsmile A v pohodě jsem to naštěstí ustál a pokračoval dál...good


.... vono to ňák dopadne ....
popka (Nový člen)
26.08.2008 14:10:08
Offline

Re: Srnky

Góťa psal:
popka psal:

Tak srnku ještě nemám, zato minulej rok jsem se potkal ve 120 se zajícem, jsme blbej a mirumilovnej a nechtěl jsem ho trefit tak jsem udelal skok do pole s tim, ze motorka se sekla o hromadu stěrku a ja letěl přes řidítka, ohnul jsem dopravni značku a trefil strom. Oprava motorky 17 tis a ja mel jen zlomenej palec :) z prdele klika. Zajíček si vesele odskákal domů smile1

To já zase přejel kočku. Oběma kolama a pěkně veprostředbigsmile Ale ještě odběhla ze silnice pryč, což mi je trochu divný, když si představím tu váhubigsmile A v pohodě jsem to naštěstí ustál a pokračoval dál...good

hehe..no já jsme se taky pak rozhodl,že nebudu mírumilovnej a příště ho trefím,  třeba by to dopadlo líp bigsmile ale srnkam se radsi jeste vyhejbat budu..kamos trefil sestkovym fazerem káně bigsmile


Dady's home !
Progear 650 (Člen)
11.09.2008 19:01:12
Offline

Re: Srnky

teda jsou to fakt svině....smile1
mi dneska za Šternberkem pěkně vyděsila......bad
zahráli jsme si kdo kam....smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
barynek (Člen)
11.09.2008 20:39:55
Offline

Re: Srnky

popka psal:
Góťa psal:
popka psal:

Tak srnku ještě nemám, zato minulej rok jsem se potkal ve 120 se zajícem, jsme blbej a mirumilovnej a nechtěl jsem ho trefit tak jsem udelal skok do pole s tim, ze motorka se sekla o hromadu stěrku a ja letěl přes řidítka, ohnul jsem dopravni značku a trefil strom. Oprava motorky 17 tis a ja mel jen zlomenej palec :) z prdele klika. Zajíček si vesele odskákal domů smile1

To já zase přejel kočku. Oběma kolama a pěkně veprostředbigsmile Ale ještě odběhla ze silnice pryč, což mi je trochu divný, když si představím tu váhubigsmile A v pohodě jsem to naštěstí ustál a pokračoval dál...good

hehe..no já jsme se taky pak rozhodl,že nebudu mírumilovnej a příště ho trefím,  třeba by to dopadlo líp bigsmile ale srnkam se radsi jeste vyhejbat budu..kamos trefil sestkovym fazerem káně bigsmile

ani mi nemluv o těchhle přerostlejch holubech. Na poslední cestě do HK jsem jednoho takhle krásně vyhlavičkoval, ale už jsem myslel že mi přistane v ksichtě... co se tam ass, to nechápu...idontknowbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Cvrček (Člen)
12.09.2008 22:23:40
Offline

Re: Srnky

barynek psal:
popka psal:
Góťa psal:


To já zase přejel kočku. Oběma kolama a pěkně veprostředbigsmile Ale ještě odběhla ze silnice pryč, což mi je trochu divný, když si představím tu váhubigsmile A v pohodě jsem to naštěstí ustál a pokračoval dál...good

hehe..no já jsme se taky pak rozhodl,že nebudu mírumilovnej a příště ho trefím,  třeba by to dopadlo líp bigsmile ale srnkam se radsi jeste vyhejbat budu..kamos trefil sestkovym fazerem káně bigsmile

ani mi nemluv o těchhle přerostlejch holubech. Na poslední cestě do HK jsem jednoho takhle krásně vyhlavičkoval, ale už jsem myslel že mi přistane v ksichtě... co se tam ass, to nechápu...idontknowbigsmile

Vidím že jsem zatím amatér...já mám na kontě jenom nějakého vrabce,kterej mi vletěl přímo na koleno...ale už jsem se taky párkrát schýbal...protože si holubi a jiné létající zvířectvo rozhodlo křižovat mou trasubigsmile

Sandman (Člen)
13.09.2008 14:55:00
Offline

Re: Srnky

Bezohlednost zvířat nemá meze. Já bych to všechno postřílelevil


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Banditatom (Člen)
13.09.2008 17:04:46
Offline

Re: Srnky

tak jedna nula pro mě sestřelenej pták plechovkou. Pro živočícháře varoval jssem hoevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
13.09.2008 19:17:47
Offline

Re: Srnky

Banditatom psal:

tak jedna nula pro mě sestřelenej pták plechovkou. Pro živočícháře varoval jssem hoevil

neříkej , že už ti to jezdí???!!!


když to jede,je to OK
Banditatom (Člen)
14.09.2008 15:48:32
Offline

Re: Srnky

zdenek 1 psal:
Banditatom psal:

tak jedna nula pro mě sestřelenej pták plechovkou. Pro živočícháře varoval jssem hoevil

neříkej , že už ti to jezdí???!!!

voeass to jezdí furt teda až na epizodu v jeseníkáchbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
14.09.2008 22:11:47
Offline

Re: Srnky

No taky jsem dnes jednu srnku popostrčil... Autem. Chvíli ležela v příkopu, pak se zvedla a odešla. Krev nebyla, nevypadala ani na nějakou zlomeninu... Akorát se motala... Pokud neměla vnitřní zranění, tak to možná rozchodí. Pokud ji ten myslivec dřív nedohoní.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr