Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Navigace v N73.

jura (Člen)
27.07.2008 19:09:03
Offline

Navigace v N73.

Tak jsem si poridil navigaci do mobilu,zkousel jsem to dnes,na sluchatka,da se to,ale kabel se mi zda trochu kratsi,telefon v tankvaku pod slidou,je spatne videt pri slunci,a byl horky jak prase.Mate nekdo tip na nejaky bluetoth,co by vesel do prilby,aby nemusel byt kabel,nebo nejakej drzak,u Louise je, ale 60 ecek se mi zda moc.idontknowdik za rady!


Männer sind primitiv,aber glücklich!
spidys (Člen)
27.07.2008 23:11:18
Offline

Re: Navigace v N73.

Mrkni na tohle:
http://www.motointercom.cz/home_cze.html

Docela zajímavý evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
mape33 (Člen)
28.07.2008 23:11:50
Offline

Re: Navigace v N73.

no nevim jestli telefon zvladne dve buetoth zarizeni najednou
i kdyz mam do ucha buetota kterej se pripojuje a odpojuje.ale s tim helmovym mi to nejde nebo jsem ho to jeste nenaucil. jinak navigace v n 73 spokojenost.


modra je dobra
Zdenda (Člen)
29.07.2008 12:50:24
Offline

Re: Navigace v N73.

Každopádně se nechat navigovat jen hlasem stojí za vyliž ass Občas, hlavně při komplikovaných křižovatkách jsi bez obrazu naprosto v ass

smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
29.07.2008 12:52:23
Offline

Re: Navigace v N73.

Jo a jinak doporučuju bluetooth CARDO, měl jsem t k Tom Tom Rider, připevňuje se to zvenku helmy a jde to lehce odejmout, dovnitř vede pouze majk a sluchátko (nyní už se dělají stereo takže dvě). Zvládá to najednou jak navi tak i telefon a ty novější ještě pokec s ksichtem za váma nebo kolem vás.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
spidys (Člen)
29.07.2008 14:31:47
Offline

Re: Navigace v N73.

Tak sem koukal na ty Bluetooth Cardo.
http://www.cardowireless.com/Motorcycle_headsets

A proč dělaj všechny jen s tou bambulí na mikrofonu? To neberou v potaz uzavřený helmy?? idontknow
Jak bych to tam asi narval? Leda že bych si to vrazil do krkuidontknow

V tomhle trochu nepraktický


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Zdenda (Člen)
30.07.2008 00:45:14
Offline

Re: Navigace v N73.

spidys psal:

Tak sem koukal na ty Bluetooth Cardo.
http://www.cardowireless.com/Motorcycle_headsets

A proč dělaj všechny jen s tou bambulí na mikrofonu? To neberou v potaz uzavřený helmy?? idontknow
Jak bych to tam asi narval? Leda že bych si to vrazil do krkuidontknow

V tomhle trochu nepraktický

Neřvi hned prosim tě. Myslíš, že nemám uzavřenou helmu nebo co? To na konci, ta bambule je jen molitan a v balení je navíc ještě jen takový molitanový váleček (dáš bud to nebo to). Ten majk je z takovýho dobře ohebnýho tlustýho drátu - spirály, natvaruješ si to přesně v helmě tak, že neni vidět naprosto nic, jen ti k hubě směřuje konec majku. Je to gut.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jura (Člen)
02.08.2008 13:03:44
Offline

Re: Navigace v N73.

Mno ,prekopal jsem co jse dalo,nejlevnejsi a nejvhodnejsi je asi headset s bluetoothem od Louise,120ecek,+drzak 60.Tak tam asi skocim a vyskousim to.Dik za tipy!good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
mi (Člen)
02.08.2008 13:34:13
Offline

Re: Navigace v N73.

....nebo blůtů co to povýdá do ucha a zároveň projekčně promítá na plexi ze vnitř surprised

a nebo při čůrání kouknout do mapy cool

hele a to jesdíte s navi po kocourkově a nebo po okrese a děláte machry bigsmile

nebo kčemu je vlastně navi na moto idontknow

to jako kdyš jedu na vyjížďku zadám linz princ eugen strasse 3 a jedu podle navi místo toho abych jel tudy kudy je to hesčí na moto, nebo jak to teda je idontknow


svět je cirkusovej stan
luig (Člen)
02.08.2008 14:32:23
Offline

Re: Navigace v N73.

mi psal:

nebo kčemu je vlastně navi na moto idontknow

to jako kdyš jedu na vyjížďku zadám linz princ eugen strasse 3 a jedu podle navi místo toho abych jel tudy kudy je to hesčí na moto, nebo jak to teda je idontknow

Já osobně jezdim s navi jen když jedu někam dál, kolem komína to znám. Když jedu někam do ass najdu si předem trasu na netu po okreskách kterou do navi nafrkám a pak jenom jedu. Páč jezdit po hlavních je o hovně a značení mezi prdelákovicema je tragický takže asi tak.


Ne asi
luig (Člen)
02.08.2008 14:34:36
Offline

Re: Navigace v N73.

A ještě k tomu že jedu tam kde je to hezčí na moto... Tak samozřejmě jezdim taky, pokud to vypadá někde solidně, odbočim neplánovaně a navi přepočítá trasu a jede se dál good


Ne asi
mi (Člen)
02.08.2008 15:34:20
Offline

Re: Navigace v N73.

jasně děkuji za vysvětlení.

takže kdyš uvydim moto s navi tak nemachruje ale je daleko od domova

ale coby ne, jenom my to prostě příde divný jesdit po kocourkově s navi, tj. jak jezdit po poli s traktorem s navi

vym melu nesmysli venku chčije a nemůžu nic dělat do pussy


svět je cirkusovej stan
jura (Člen)
02.08.2008 21:21:24
Offline

Re: Navigace v N73.

Njedu nejedu do kocourkova bracho,jedu na Sardinii,potrebuji jet mimo dalnice,planovat denni trasu,nebudu se tim navigovat stale,pokud to pujde tak mapa,a potrebuji dojet nacas.Jinak stacilo jak jsem jel pres Brno,objizdet stejnou trasu trikrat je celkem otravne,tak proto kamo!good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
mi (Člen)
03.08.2008 01:08:00
Offline

Re: Navigace v N73.

jasan joooo takle do světa to má jistě smysl, tak ať se daří...good


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr