Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » zadní osa

Vlastoš (Člen)
30.07.2008 08:04:23
Offline

zadní osa

Ahoj všem,podařilo se mně zk...t zadní osu na B12, r.v.03.Při posledním natahování řetězu jsem přetáh matku a teď jsem ji při povolování ztrhnul včetně závitu na osebad.Taky se mně osa protočila v té podložce (na pravé straně) kde drží proti protočení.Nemá někdo  náhodou něco z toho doma?Ze Suzuki je to na dlouho a cena neuvěřitelná (jen osa cca 2300!!!).Díky.Vzhledem k počasí se snažím něco sehnad jinde,tak snad tady uspějusmile1 .Vlastoš


Život není peříčko
Filous (Člen)
30.07.2008 09:17:11
Offline

Re: zadní osa

...ty musíš mít ukrutnou sílusurprised ...jináč já nemamsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
30.07.2008 09:18:18
Offline

Re: zadní osa

tobě se povedlo strhnout závit na ose surprisedto nevíš kolik je utahovací moment??Jak to někdo může utahovat na krev headshakeheadshake to nepochopim.
jinak obvyklé stránky jako motopuzzle,motovraky atd.Asi něco bude i v odkazech tady na strance.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Vlastoš (Člen)
30.07.2008 09:30:37
Offline

Re: zadní osa

Spíš než velkej silák jsem velkej vůlidontknow,Stalo se.


Život není peříčko
Ondráš (Člen)
30.07.2008 09:39:43
Offline

Re: zadní osa

No, říkal mi Martis, že existují lidé, kteří to utahují tím pneumatickým utahovákem na náklaďáky... Tak jestli to není tenhle případ...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
30.07.2008 09:59:46
Offline

Re: zadní osa

Ondráš psal:

No, říkal mi Martis, že existují lidé, kteří to utahují tím pneumatickým utahovákem na náklaďáky... Tak jestli to není tenhle případ...help

to nepochopim..pokud to má jít povolit tím nářadím co je pod sedlem tak když to vemu velkou pákou z goly tak to není skoro utažený..hlava mi to nebereheadshakeheadshake


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Miras (Člen)
30.07.2008 10:22:43
Offline

Re: zadní osa

ono se to utahuje celkem dost - tušim 110Nm, tzn. jako šrouby u kol na autě. Dělám to zásadně momenťákem ale ten má dlouhou páku a tak je to sranda, při povolování klíčem z nářadí to musí být celkem dřina...

maňas (Člen)
30.07.2008 18:23:35
Offline

Re: zadní osa

tak ve finále je tam na klíč ten pofidérní nástavec ze spácnutý trubky,povolit to sním jdebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Kelly01 (Člen)
30.07.2008 18:25:11
Offline

Re: zadní osa

Rvu to na kref tak 500NMevil


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
30.07.2008 18:44:09
Offline

Re: zadní osa

Kelly01 psal:

Rvu to na kref tak 500NMevil

To znamená celou svou vahou na metr dlouhé ráčně??evil

bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
30.07.2008 18:46:57
Offline

Re: zadní osa

Meloun psal:

To znamená celou svou vahou na metr dlouhé ráčně??evil

bigsmile

Blbost...headshake Z posilky má namakáno... To dotahuje rukou...coolsmokin

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
30.07.2008 22:10:26
Offline

Re: zadní osa

smokin

Ale povoluji fakt metrovou trubkousmile1


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
30.07.2008 22:34:44
Offline

Re: zadní osa

500Nm je 50kg na metr..což teda musí dotáhnou snad každej chlap i kdyby byl sebevětší chcípák..smokinevil


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
31.07.2008 08:02:29
Offline

Re: zadní osa

Meloun psal:

500Nm je 50kg na metr..což teda musí dotáhnou snad každej chlap i kdyby byl sebevětší chcípák..smokinevil

...tagže si chtěl říct, že Kelly je chcípák???surprised ...to sis dovolil dostsurprised ...aš tě potká, vyndá svoji titanovou lopatku a umlátí tě s níbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
31.07.2008 08:12:06
Offline

Re: zadní osa

Filous psal:
Meloun psal:

500Nm je 50kg na metr..což teda musí dotáhnou snad každej chlap i kdyby byl sebevětší chcípák..smokinevil

...tagže si chtěl říct, že Kelly je chcípák???surprised ...to sis dovolil dostsurprised ...aš tě potká, vyndá svoji titanovou lopatku a umlátí tě s níbigsmile

helphelpsmile2

To nééébigsmile

Jen to od něj znělo,jak kdyby to měl bejt brutální moment..něco jako šroub na trupu ropnýho tankeru...surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
31.07.2008 09:02:12
Offline

Re: zadní osa

Meloun psal:
Filous psal:
Meloun psal:

500Nm je 50kg na metr..což teda musí dotáhnou snad každej chlap i kdyby byl sebevětší chcípák..smokinevil

...tagže si chtěl říct, že Kelly je chcípák???surprised ...to sis dovolil dostsurprised ...aš tě potká, vyndá svoji titanovou lopatku a umlátí tě s níbigsmile

helphelpsmile2

To nééébigsmile

Jen to od něj znělo,jak kdyby to měl bejt brutální moment..něco jako šroub na trupu ropnýho tankeru...surprisedbigsmile

...s toho se nevykroutíš bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
31.07.2008 09:10:39
Offline

Re: zadní osa

Adoprdelesurprised
Ještě,abych měl na krku Přerovskou mafii!helphelp


PURE NAKED BIKE!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr