Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Celkem zajímavý

Lenka (Člen)
30.07.2008 08:20:07
Offline

Celkem zajímavý

článek ze včerejší MF Dnes...bylo tam těch článků víc (o mladejch pitomcích, co si kupujou silný motorky a nezvládaj je), ale tedle je pro spoustu lidí možná i k zamyšlení...

http://sasinka.wz.cz/clanek.jpg

...Do you know that bad girls go to hell?...
Peka (Člen)
30.07.2008 08:25:39
Offline

Re: Celkem zajímavý

jj, pravda clovek ma najezdeno tisice km ale defakto neumi ridit, ja se ucim porad.


B12 neni uz je autobus :)
Živel (Člen)
30.07.2008 08:29:36
Offline

Re: Celkem zajímavý

Celý článek (nebo se mi zdá delší .. ) je na www.idnes.cz good


Život není věčný, ale já ano...
Lenka (Člen)
30.07.2008 08:35:14
Offline

Re: Celkem zajímavý

Živel: tam jsem našla ten hlavní článek, o mladejch klucích a silnejch motorkách...todle je jakoby podčlánek...každopádně i v tamtom píšou celkem aji rozumný věci...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Filous (Člen)
30.07.2008 09:06:33
Offline

Re: Celkem zajímavý

Lenka psal:

článek ze včerejší MF Dnes...bylo tam těch článků víc (o mladejch pitomcích, co si kupujou silný motorky a nezvládaj je), ale tedle je pro spoustu lidí možná i k zamyšlení...
http://sasinka.wz.cz/clanek.jpg

...jenom poznámka...po jedný sezóně a 5000 km ani nemůže umět vovládat motorku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
30.07.2008 09:13:47
Offline

Re: Celkem zajímavý

při 5000 za sezonu vyrazí občas o víkendu přítulka má najeto víc  a to je teprve půlka sezony.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Eremi (Člen)
30.07.2008 09:16:02
Offline

Re: Celkem zajímavý

Filous psal:
Lenka psal:

článek ze včerejší MF Dnes...bylo tam těch článků víc (o mladejch pitomcích, co si kupujou silný motorky a nezvládaj je), ale tedle je pro spoustu lidí možná i k zamyšlení...
http://sasinka.wz.cz/clanek.jpg

...jenom poznámka...po jedný sezóně a 5000 km ani nemůže umět vovládat motorku...

Přesně jak říká filous, vezmou tam joudu, kterej jezdí rok svátečně ještě na cb nebo co to má. Zajímvej je spíš článek na straně 9 v komentářích, kde je blog nějakýho chlapíka a ten si doporučuji přečíst.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Monty Jack (Člen)
30.07.2008 09:27:21
Offline

Re: Celkem zajímavý

Podle mě hovadina.
1. Blbec jestli si po 5tis myslí, že je slušnej jezdec.idontknow
2. Pokud ustál uklouznutí tak to zas tak strašný nebude.
3. Neznám nikoho, kdo by nesledoval provoz před sebou, kde ho vyhrabali?
    Přínosnější by bylo učit k čemu jsou zrcátka na autě.
4. Zastavuje o 5 metrů dál ? A jak to těch 5tis dělal na křižovatkách ? surprised
5. Naopak v autě může jezdit každý, a navíc většina chybně myslí že jej ovládá bravurně.
    Na motorce se ji člověk buď hodně rychle ovládat naučí, nebo ji zválí.
    A jak je vidět ani excelentní řidičské dovednosti nezaručí bezpečný dojezd.
   
Přínosnou informaci článku vidím v tom, že polygon, letiště, okruh, jakýkoli prostor se zázemím a bez provozu, dá člověku na zkušenostech moc a docela bych to i přivítal v každým větším městě jako součást motoškoly.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Billy (Člen)
30.07.2008 09:38:46
Offline

Re: Celkem zajímavý

No ja sem prvni rok tak nejak jezdil na 6 a citil sem az druhej rok ze sem s ni vic zazitej ale i tak clovek se porad uci, motorka ma nejakou vahu pokud s ni clovek neumi dobre manipulovat muze se stat nestesti, umet brzdit a vedet kde chci zastavit a zastavit tam je taky po 5000 km urcite hodne tezky zvladnout. Nevim takove veci sem si trenoval na letisti kde nikdo neni a neni od veci si to i tedka opakovat. A otom ze clovek muze bejt nekdy lehce unavenej a neni pozornej sem uz taky zazil sam na sobe a je to tak na pruser


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
ross (Člen)
30.07.2008 09:40:28
Offline

Re: Celkem zajímavý

přesně tenhle článek ukazuje, jak je motorkář připravenej z autoškoly. Asi by ji měli zdražit a každej kurz dělat na polygonu, protože ne každej si přizná, že něco neumí.

Já třeba do zatáček čuměl na přední koloheadshake jestli mi někde neujede


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Baltazar (Člen)
30.07.2008 09:47:15
Offline

Re: Celkem zajímavý

Eremi psal:
Filous psal:
Lenka psal:

článek ze včerejší MF Dnes...bylo tam těch článků víc (o mladejch pitomcích, co si kupujou silný motorky a nezvládaj je), ale tedle je pro spoustu lidí možná i k zamyšlení...
http://sasinka.wz.cz/clanek.jpg

...jenom poznámka...po jedný sezóně a 5000 km ani nemůže umět vovládat motorku...

Přesně jak říká filous, vezmou tam joudu, kterej jezdí rok svátečně ještě na cb nebo co to má. Zajímvej je spíš článek na straně 9 v komentářích, kde je blog nějakýho chlapíka a ten si doporučuji přečíst.

Jsem blb nemůžu to najít dej odkaz goodbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Monty Jack (Člen)
30.07.2008 09:47:42
Offline

Re: Celkem zajímavý

z jiného článku
"psycholog Jeroným Klimeš. "Je pro ně obrovským zážitkem mít pod sebou 150 koní, dává jim to pocit síly a převahy nad ostatními. Riziko si v tu chvíli neuvědomují," upozorňuje Klimeš."
Ten magor na mašině evidentně neseděl. Jaká převaha surprised ??
Já mám prostě radost, jak ta holka pěkně jede bigsmile (asi to bude tím, že mám těch koní jen polovinu smokin)


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Lenka (Člen)
30.07.2008 09:52:48
Offline

Re: Celkem zajímavý

nejde konkrétně vo tohodle frajera, i když je to asi čůro (co taky čekat vod člověka s CB500 bigsmile )...já sem si po pěti tisících kilometrech pokaždý připadala, že na motorku sedám poprvé...ale de vo to, že fakt si spousta lidí myslí, jak se z nich koupí motorky stává machr...a pak si je veme do parády instruktor a sou v hajzlu...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Ondráš (Člen)
30.07.2008 09:58:26
Offline

Re: Celkem zajímavý

Odvážil jsem se číst diskuzi... Narazil jsem tam na jeden normální názor a ne na posílání se do ass ať z jedné či druhé strany.

Řidiči se nedělí na motorkáře, kamioňáky, plechovkáře atd, ale na normální řidiče a kokoty. A tom to celé je...

Autor jakýsi zdenek.good

Pod tohle se podepisuji. A za sebe říkám, že ani po nějakých 22-23 tis. km co mám najeto a asi 2,5 sezoně se mám ještě hodně co učit. Na okruhu to bylo vidět.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
30.07.2008 09:59:53
Offline

Re: Celkem zajímavý

Lenka psal:

...a pak si je veme do parády instruktor a sou v hajzlu...

Nebo neustoji krizovku a sou v pussy


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
30.07.2008 10:03:09
Offline

Re: Celkem zajímavý

já nevím, na motorce jsem celkem najel a to mám už 5tou cca 35-40 tkm, z toho asi 5 tkm letos. Si někdy říkám, že už mi to docela jde idontknow
Ale musím říct, že se pokaždý bojím, ať už proto, že bych udělal chybu, nebo proto, že mě někdo trefí.surprised
Ale snažím se jezdit tak, abych se tomu vyhnul a když vidím šaška zalehlýho za plast tak radši uhnu ke kraji.
Nechápu akci okolo toho borce, kterej si půjčil B kinga a hned za to vzal a pak 6 dní ležel tuhej v potoce kus za Medonosama. Nevím, proč probíhala akce motorkářů, za větší bezpečnost právě ve spojitosti s tímto případem, když si to zavinil vlastně sámidontknowsick
idontknowidontknow
sem se rozepsalidontknow


The father of the little princess of the dawn
Monty Jack (Člen)
30.07.2008 10:04:28
Offline

Re: Celkem zajímavý

ross psal:

přesně tenhle článek ukazuje, jak je motorkář připravenej z autoškoly. Asi by ji měli zdražit a každej kurz dělat na polygonu, protože ne každej si přizná, že něco neumí.

Já třeba do zatáček čuměl na přední koloheadshake jestli mi někde neujede

Motoškoly by zasloužily pořádnou prověrku, pěkně na to serou, nejezdí počty hodin co maj, teorii ojebávaj úplně a učí tam vypatlaný hovada.
Případ z první ruky. Kamarádku vzal instruktor na první jízdu (na ničem jiným před tím neseděla). Předepsaný jsou dvě lekce na cvičáku. Von ji vytáhl rovnou do provozu, kde s tím samozřejmě švihla.
(To, že je kamoška slušně vychovaná a hned na začátku ho neposlala do prdele a nešla si stěžovat, je holt smůla. Dneska musí být člověk drzej, voprsklej a ostroloketní, jinak to má těžký. Holt zlá doba bad)


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Eremi (Člen)
30.07.2008 10:20:14
Offline

Re: Celkem zajímavý

Baltazar psal:
Eremi psal:
Filous psal:


...jenom poznámka...po jedný sezóně a 5000 km ani nemůže umět vovládat motorku...

Přesně jak říká filous, vezmou tam joudu, kterej jezdí rok svátečně ještě na cb nebo co to má. Zajímvej je spíš článek na straně 9 v komentářích, kde je blog nějakýho chlapíka a ten si doporučuji přečíst.

Jsem blb nemůžu to najít dej odkaz goodbigsmile

vzhledem k tomu, že na mf dnes do archivu nefungujou odkazy a ještě by ses musel zaregistrovat, tak to sem hodím celý.

29.07.2008 - Jaroslav Homolka - Názory - str. 11

Motorkáři nejsou pokaždé vinni


Blog týdne

Tak jsem si myslel, že už se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat, ale...
Jednou jsem zase stavěl se synem na pumpě na kafe. Sedíme, povídáme si o motorkách a kolem projíždí kluk na bílé MZ s nohama na řídítkách. Usmívám se, ale musím uznat - jde mu to, je šikovný. Netrvá dlouho a zastaví, kousek od nás. Sleze „machrovsky“ z motorky, zavěsí helmu na zrcátko a jde k nám. Já ho neznám, ale zdraví mého syna.
Povídá o tom, jak byl někde na exhibici, jak tam slušně gumoval. Nadšení z něj jen čišelo. Byl to takový ten mladý kluk plný nadšení, energie a snů. Jeho největším snem bylo stát se kaskadérem jako Pavel Hanzlík z Unhoště. Denně trénoval, a když vyprávěl o tom, jak mu lidi tleskali, byl v sedmém nebi.
Usmíval jsem se jeho vyprávění. Znám to, taky jsem měl velké touhy, ambice, to k tomuhle věku patří. Vlastně to obdivuju dodneška.
Měl svůj sen, šel za ním, stálo ho to asi za týden život.
Když jsme tenkrát přijeli domů, bavili jsme se o snech. Pro mého kluka je to úspěch na srpnovém mistrovství světa v kickboxu v Olomouci, pro tohohle kluka to byly obdivné pohledy obecenstva. Jak vyprávěla servírka v reportáži, jezdil tam už delší dobu s nohama na řídítkách, to mu šlo nejlépe, prý se předváděl, asi ano, byl to jeho sen.
Pak zemřel další motorkář, fakt klasa, to nebyl žádný amatér, byl to Ondřej Lelek. V tisku se ani pořádně neuvedlo, jak to skutečně bylo. Policie zveřejňuje statistiky, na internetu jsou hitem videa typu „300 z místa“. O co tady jde?
Vrcholem je TV NOVA a její „objektivní reportáž“ z protestní akce motorkářů. To, co pak zařadili do reportáží, bylo víc než silně manipulativní. Paní reportérka asi bude zaujatá.
Před týdnem zabil nedáním přednosti v jízdě řidič fordu dalšího motorkáře (žádného poblázněného juniora, bylo mu 38 let). Novináři nevědí, kdo byl viníkem nehody, ale motorka prý jela po hlavní silnici. Ta reportáž mluví o tom, že se motorkář srazil s autem a zahynul. Ne, že řidič auta nedal přednost v jízdě a zabil motorkáře, spolujezdkyni motorkáře těžce zranil, ohrozil desetileté dítě na zadním sedadle a těhotnou spolujezdkyni, která seděla vedle něho.
Je problém v tom, že ti kluci na motorkách jsou jiní než zbytek populace? Vadí lidem to, že mohou, že mají něco, co mají fakt rádi?
Vadí jim to, že mají pestrý, i když někdy krátký život?
Co to vůbec je - jezdit na motorce? Proč to ti lidé dělají, když se při tom umírá? Je to vzrušení a pocit volnosti, alespoň pro mě. Je to vzrušující i nebezpečné zároveň. Možná, že ty věčné manipulátory nic nevzrušuje, je mi jich vlastně líto, vedou nudný, i když možná delší život.


S úsměvem jde všechno líp :o)
sonyk (Člen)
30.07.2008 10:27:22
Offline

Re: Celkem zajímavý

na silny mam nejto asi 5000 na slabejch dohromady tak 10000 a dobrej ridic ze me nebude ani po 30000 na silny. Porad se clovek musi ucit, ale asi si nejakej takovej kurz zaplatim a absolvuju pac v autoskole vas nauci tak max radit a jezdit jinak nic


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
30.07.2008 10:27:41
Offline

Re: Celkem zajímavý

Hmmm pěkný,ale v jednom má pravdu motorka je záliba i když na ní jde o krk víc jak v plechovce...I když mě občas v autě někdo dost nasere tak je to pro mě dost relaxační prostředek
to jak jsem si vyčistil hlavu v sosnový a jak moc se mi to líbilo zatim nemělo konkurenci.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Peka (Člen)
30.07.2008 10:32:38
Offline

Re: Celkem zajímavý

tak a ted budou psat uz i o zenach, je to fakt blby
http://www.novinky.cz/clanek/146132-zen … autem.html


B12 neni uz je autobus :)
Baltazar (Člen)
30.07.2008 10:39:23
Offline

Re: Celkem zajímavý

Jo to jsem četl, Jarda Homolka jezdí BMW GS 1200, je to asi fajn chlapík a zřejmě to má srovnaný v hlavě. Snaží se udělat jakýsi web, který by měl upozorňovat na nebezpečné úseky pro motorkáře. Pracuje na tom od doby kdy se mu zabil kamarád, který si koupil nějakou silnici a po cestě z prodejny na přihlášení se zabil asi po 5 minutách jízdy.
Je to fotograv a cestovatel na moto.good


The father of the little princess of the dawn
qwerty (Člen)
30.07.2008 10:44:27
Offline

Re: Celkem zajímavý

no ja sem zatim najezdil kolem 3500 km za mesic a porad vim ze bandit ovlada mne a ne ja jeho smile2

ale s kazdou stovkou kilometru je to lepsi a lepsi a citim ze uz pomalu vim co vsecko dokaze good


WD club member.
Ondráš (Člen)
30.07.2008 10:47:12
Offline

Re: Celkem zajímavý

qwerty psal:

no ja sem zatim najezdil kolem 3500 km za mesic a porad vim ze bandit ovlada mne a ne ja jeho smile2

ale s kazdou stovkou kilometru je to lepsi a lepsi a citim ze uz pomalu vim co vsecko dokaze good

Hlavně abys věděl, že ti dokáže i zlámat hnáty...help V lepší případě...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
30.07.2008 10:49:12
Offline

Re: Celkem zajímavý

Monty Jack psal:
ross psal:

přesně tenhle článek ukazuje, jak je motorkář připravenej z autoškoly. Asi by ji měli zdražit a každej kurz dělat na polygonu, protože ne každej si přizná, že něco neumí.

Já třeba do zatáček čuměl na přední koloheadshake jestli mi někde neujede

Motoškoly by zasloužily pořádnou prověrku, pěkně na to serou, nejezdí počty hodin co maj, teorii ojebávaj úplně a učí tam vypatlaný hovada.
Případ z první ruky. Kamarádku vzal instruktor na první jízdu (na ničem jiným před tím neseděla). Předepsaný jsou dvě lekce na cvičáku. Von ji vytáhl rovnou do provozu, kde s tím samozřejmě švihla.
(To, že je kamoška slušně vychovaná a hned na začátku ho neposlala do prdele a nešla si stěžovat, je holt smůla. Dneska musí být člověk drzej, voprsklej a ostroloketní, jinak to má těžký. Holt zlá doba bad)

A nebo je ještě druhá možnost. Každej zodpovednej rodič tomu parchantoj zaplatí kondiční jízdy na okruhu a nemusíme spoléhat na autoškoly.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Monty Jack (Člen)
30.07.2008 10:50:30
Offline

Re: Celkem zajímavý

Ty hele, znáš někoho kdo dělal řidičák na mašinu s vědomím rodičů ? ?
Já ne bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Bailo (Člen)
30.07.2008 10:54:12
Offline

Re: Celkem zajímavý

vzdyt je to tak jednoduchy !!!! kdyby plechovky dokazaly to co motorky nebo motorky staly tolik, co ty plechovky, bylo by vyreseno !

na autoskolu nespolehej ! - kolikrat ty lidi ani nevyjedou do provozu a dostanou
papiry - pak se deje, co se deje (at uz je to motyka nebo plechovka)

ad 2 - bocni a zpetna zrcatka jsou stale na ozdobu a ujistovani se, ze mi to skutecne slusi

ad 3 - ten kdo nejel na motyce nemuze posoudit, jak se citi ten, kdo na ni jede a jak jede

je tu stale nulova tolerance, kazdej to minimalne jednou zazil (blokovani, zavist, hloupa hlava na krku) - jak bylo v Samotarich: "malo se tu huli"
Prasata jsou vsude, at uz mezi jednou stopou tak dvema ;-) to bylo a bude.

no a ten zbrojni prukaz taky neni zadnej problem si udelat - staci se jen 4x trefit do terce ;-)

Peka (Člen)
30.07.2008 10:54:30
Offline

Re: Celkem zajímavý

Ja, ja delal


B12 neni uz je autobus :)
Bailo (Člen)
30.07.2008 10:56:00
Offline

Re: Celkem zajímavý

ja taky 2x smile1 jednou v 15ti, pak v 21 idontknow

Filous (Člen)
30.07.2008 10:56:11
Offline

Re: Celkem zajímavý

Monty Jack psal:

Ty hele, znáš někoho kdo dělal řidičák na mašinu s vědomím rodičů ? ?
Já ne bigsmile

...třeba jásurprised...a muj syn je taky neďál na zapřenouidontknow ...ale pravdou je, že si každej den řikam, esi sem mu to měl dovolit a druhou pravdou je, že sem vo něj nigdy neměl vječí strach neš teťsmile2 ...prostě si řikam, esi jeden magor v rodině nestačísmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Monty Jack (Člen)
30.07.2008 10:59:12
Offline

Re: Celkem zajímavý

Filous psal:
Monty Jack psal:

Ty hele, znáš někoho kdo dělal řidičák na mašinu s vědomím rodičů ? ?
Já ne bigsmile

...třeba jásurprised...a muj syn je taky neďál na zapřenouidontknow ...ale pravdou je, že si každej den řikam, esi sem mu to měl dovolit a druhou pravdou je, že sem vo něj nigdy neměl vječí strach neš teťsmile2 ...prostě si řikam, esi jeden magor v rodině nestačísmile2

Hele vy ste veteráni, já myslím ten dorost dneska.
A Filous se nepočítá, páč v motorkářský rodině je to něco jinýho smokin


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
ross (Člen)
30.07.2008 11:07:43
Offline

Re: Celkem zajímavý

Monty Jack psal:
Filous psal:
Monty Jack psal:

Ty hele, znáš někoho kdo dělal řidičák na mašinu s vědomím rodičů ? ?
Já ne bigsmile

...třeba jásurprised...a muj syn je taky neďál na zapřenouidontknow ...ale pravdou je, že si každej den řikam, esi sem mu to měl dovolit a druhou pravdou je, že sem vo něj nigdy neměl vječí strach neš teťsmile2 ...prostě si řikam, esi jeden magor v rodině nestačísmile2

Hele vy ste veteráni, já myslím ten dorost dneska.
A Filous se nepočítá, páč v motorkářský rodině je to něco jinýho smokin

a v čem je to jiný?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Monty Jack (Člen)
30.07.2008 11:09:51
Offline

Re: Celkem zajímavý

Kluk ví, že pro to tatík bude mít pochopení a navíc když jezdí tatík, tak se těžko synátorovi vykládá, že von jezdit nebude ...
To je snad jasný.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Lenka (Člen)
30.07.2008 11:16:29
Offline

Re: Celkem zajímavý

Lenka: já sem dělala papíry před pěti lety...s vědomím rodičů...eště mi vynadali, že sem si je neudělala v sedmnácti za patnáct stovek, když je to teď tak drahý bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Monty Jack (Člen)
30.07.2008 11:20:03
Offline

Re: Celkem zajímavý

Lenka psal:

Lenka: já sem dělala papíry před pěti lety...s vědomím rodičů...eště mi vynadali, že sem si je neudělala v sedmnácti za patnáct stovek, když je to teď tak drahý bigsmile

Taky dobrý bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
jardagsf (Člen)
30.07.2008 11:50:32
Offline

Re: Celkem zajímavý

Monty Jack psal:

Ty hele, znáš někoho kdo dělal řidičák na mašinu s vědomím rodičů ? ?
Já ne bigsmile

idontknownechtel bych aby moje decka meli takovy problemheadshake


MOTO KOZZI GRISO
Monty Jack (Člen)
30.07.2008 12:01:51
Offline

Re: Celkem zajímavý

jardagsf psal:
Monty Jack psal:

Ty hele, znáš někoho kdo dělal řidičák na mašinu s vědomím rodičů ? ?
Já ne bigsmile

idontknownechtel bych aby moje decka meli takovy problemheadshake

Ale tebe sem už taky viděl jezdit  smile1


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
mr.BSE (Člen)
30.07.2008 14:29:23
Offline

Re: Celkem zajímavý

Monty Jack psal:

Ty hele, znáš někoho kdo dělal řidičák na mašinu s vědomím rodičů ? ?
Já ne bigsmile

jo, ja.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ondráš (Člen)
30.07.2008 14:31:13
Offline

Re: Celkem zajímavý

Monty Jack psal:

Ty hele, znáš někoho kdo dělal řidičák na mašinu s vědomím rodičů ? ?
Já ne bigsmile

Zkusme to obráceně... Kdo tady si dělal papíry na motorku bez vědomí rodičů?smile1
Možná je to námět na novou anketu.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
30.07.2008 14:48:06
Offline

Re: Celkem zajímavý

S vědomím..v tu dobu už jsem byl v podstatě svůj pán..idontknow


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
30.07.2008 17:03:56
Offline

Re: Celkem zajímavý

ŘP na moto jsem dělal primárně, auto byla bokovka - a samozřejmě se o tom doma vědělo a musela mě ještě mamina přemlouvat, abych aj to auto zkusil, prej se bude hoditbigsmile


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
30.07.2008 18:36:19
Offline

Re: Celkem zajímavý

já je dělal v kupě s autem a protože to tatík platil, tak o tom samo vědělsurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Monty Jack (Člen)
30.07.2008 20:59:44
Offline

Re: Celkem zajímavý

no jo, jiná doba holt bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Fulltank (Člen)
30.07.2008 22:02:57
Offline

Re: Celkem zajímavý

kdyz sem delal v 15 musel sem to mit podepsany na prihlasce surprised a taky , ze mel bigsmilegood

mr.BSE (Člen)
30.07.2008 22:03:12
Offline

Re: Celkem zajímavý

Monty Jack psal:

no jo, jiná doba holt bigsmile

no to jo, tech 7 let kurevskej rozdilbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
01.08.2008 11:22:50
Offline

Re: Celkem zajímavý

tyhle články jsou všechny na jedno brdofuck vždycky jdou proti motorkářům a to v jakékoliv formě ( nebo si někdo pamatuje nějaký článek nebo tv spot na motorkářské téma,který by nelil sračky na hlavu??????idontknow). když na tom neumí jeho stres headshakeale podle MF dnes stejně  asi neumíme jezdit nikdosick??? nejleoší je to nečíst.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
01.08.2008 11:45:35
Offline

Re: Celkem zajímavý

klííííd nebo ti praskne žilka a bude hotovoheadshake

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
01.08.2008 12:10:38
Offline

Re: Celkem zajímavý

ross psal:

klííííd nebo ti praskne žilka a bude hotovoheadshake

bigsmile

já jsem klidnejsmokin teda skoroevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr