Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » satelit

kavis (Člen)
04.08.2008 18:50:32
Offline

satelit

Zdar, potreboval bych rychle poradit se satelitem. Shanim jako darek nejakej satak, aby se nemusel uz platit zadnej pausal a byly tam zhruba nejaky ty cesky programy. Vubec tomu nerozumim. Staci neco obycejnyho. Necha se to poridit cca kolem 4tis.? Neco s cim uz mate zkusenosti. Diky moc za rady!good


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
bobule (Člen)
04.08.2008 18:55:15
Offline

Re: satelit

kolem čtyřky seženeš mraky kompletů, stačí dát do vyhledávače satelit a vybleje ti to pokokot vodkazů, většinou to je čajna ale na to srát hraje to všechno stejně


to jebu
luig (Člen)
04.08.2008 19:29:20
Offline

Re: satelit

Upřímnou soustrast, stojí to za vyližass vyznat se ve všech těch satelitech. Nemyslim v kompletech, tam asi neni co zkazit ale pak jde o to na jakou družici to namířit, jakou kartu do toho atd atd. Ideální je myslim DigiTV ale tam se čeká tak dva roky na instalaci, pokud si to dohodneš bokem přímo s technikem tak to můžeš mít třeba hned ale mě se to ani tak nedaří bad a nebo UPC, ale zas za nechutný prachy...


Ne asi
Meloun (Člen)
04.08.2008 19:31:40
Offline

Re: satelit

DigiTV dělá známej...za dva dny to bylo doma..smokin..ale beztak tam dávaj hovno..


PURE NAKED BIKE!
luig (Člen)
04.08.2008 19:35:06
Offline

Re: satelit

Meloun psal:

DigiTV dělá známej...za dva dny to bylo doma..smokin..ale beztak tam dávaj hovno..

Asi by nezajel do Chomutova co? bigsmile Jinak problém je teď v tom že DigiTV vyhořel nějakej centrální sklad nebo co, všechno v pussy a těm dealerům nedodávaj prostě ty saťáky. Jsem tu v regionu v kontaktu asi se třema a pořád nic. Známej ho měl taky za dva dny, ale asi před rokem. Jinak myslim 40 programů za 260 měsíčně je právě solidní, UPC dává so samý za 9 čentsick


Ne asi
bobule (Člen)
04.08.2008 19:43:24
Offline

Re: satelit

luig psal:
Meloun psal:

DigiTV dělá známej...za dva dny to bylo doma..smokin..ale beztak tam dávaj hovno..

Asi by nezajel do Chomutova co? bigsmile Jinak problém je teď v tom že DigiTV vyhořel nějakej centrální sklad nebo co, všechno v pussy a těm dealerům nedodávaj prostě ty saťáky. Jsem tu v regionu v kontaktu asi se třema a pořád nic. Známej ho měl taky za dva dny, ale asi před rokem. Jinak myslim 40 programů za 260 měsíčně je právě solidní, UPC dává so samý za 9 čentsick

nejsi sám woe já už čekám vod prosince a furt mě píšou ať vydržimbigsmile


to jebu
kavis (Člen)
04.08.2008 19:44:35
Offline

Re: satelit

digiTV mam doma, bylo to cca do dvou dnu nainstalovany..me jde ale o neco, kde se nemusi platit pausal..stejne na tom digiTV je spousta programu zbytecnejchbad


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
luig (Člen)
04.08.2008 19:50:39
Offline

Re: satelit

bobule psal:

nejsi sám woe já už čekám vod prosince a furt mě píšou ať vydržimbigsmile

A uháníš dealery nebo jseš jen registrovanej přímo u DigiTV?


Ne asi
bobule (Člen)
04.08.2008 20:03:49
Offline

Re: satelit

luig psal:
bobule psal:

nejsi sám woe já už čekám vod prosince a furt mě píšou ať vydržimbigsmile

A uháníš dealery nebo jseš jen registrovanej přímo u DigiTV?

sem jenom registrovanej, je jebu abych se doprošoval, až to bude tak to budesmokin


to jebu
osiris (Člen)
04.08.2008 21:25:39
Offline

Re: satelit

kavis psal:

digiTV mam doma, bylo to cca do dvou dnu nainstalovany..me jde ale o neco, kde se nemusi platit pausal..stejne na tom digiTV je spousta programu zbytecnejchbad

...nechtěj tě pochopit viď, telata smile1
http://www.gital.cz/pages/cenik1.jpg
...zaplatíš jednou, bez paušálu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fulltank (Člen)
04.08.2008 21:32:05
Offline

Re: satelit

nevim jak to myslite stim digiTV ptz my jsme normal zajeli  do elektropicowordu a tam koupili set kde bylo ( ta krabicka jak vypada jako video,kabely,velkej talir jak krava na prijem,dozivotni karta na prijem tech kanalu a navod jak si to naladit) Normal sme to zapojili chvilku to stelovali podle netu kde si najdes preste podle stupnu jak to mas nastavit a az to jede jak namydlenej blesk a zadarmo. JInak cena asi kolem 5tis a je to nejakej lepčí bigsmile good

ross (Člen)
04.08.2008 21:32:51
Offline

Re: satelit

mám UPC a je tam 32pr za 480,- a moc vybírat z programů si tam nejdesicksicksicksicksick

a včera nešly 4 pridontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
levap (Člen)
04.08.2008 23:53:02
Offline

Re: satelit

kavis psal:

Zdar, potreboval bych rychle poradit se satelitem. Shanim jako darek nejakej satak, aby se nemusel uz platit zadnej pausal a byly tam zhruba nejaky ty cesky programy. Vubec tomu nerozumim. Staci neco obycejnyho. Necha se to poridit cca kolem 4tis.? Neco s cim uz mate zkusenosti. Diky moc za rady!good

Presne jak pise Osi, a k tomu prijimac :
http://www.fajnceny.cz/zbozi/satelitni- … 9:1669:492
Ja mam AB IPBox 200S ale dnas bych bral radeji tu 250ku da se do ni pridat HDD a tak zadny problem s nahravanim !
Ale asi ani u jednoho se do 4tis. nevejdes !


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
osiris (Člen)
05.08.2008 00:08:11
Offline

Re: satelit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luig (Člen)
05.08.2008 08:56:00
Offline

Re: satelit

bobule psal:
luig psal:
bobule psal:

nejsi sám woe já už čekám vod prosince a furt mě píšou ať vydržimbigsmile

A uháníš dealery nebo jseš jen registrovanej přímo u DigiTV?

sem jenom registrovanej, je jebu abych se doprošoval, až to bude tak to budesmokin

Tak tvoji trpělivost bych chtěl mít smile1 Mrkni se sem a zkus někomu brnknout http://joys.webnode.cz/kontakt/kontakty … o-instaci/


Ne asi
Ondráš (Člen)
05.08.2008 08:58:19
Offline

Re: satelit

Vyserte se na tu televizi a chlastejte...good
Chudší šukejte...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luig (Člen)
05.08.2008 08:59:53
Offline

Re: satelit

osiris psal:
kavis psal:

digiTV mam doma, bylo to cca do dvou dnu nainstalovany..me jde ale o neco, kde se nemusi platit pausal..stejne na tom digiTV je spousta programu zbytecnejchbad

...nechtěj tě pochopit viď, telata smile1
http://www.gital.cz/pages/cenik1.jpg
...zaplatíš jednou, bez paušálu

OK, ale co když chci ještě k tomu Eurosport, Eurosport 2, Galaxii, Discovery atd. help


Ne asi
osiris (Člen)
05.08.2008 09:09:38
Offline

Re: satelit

...eurosport ti jde zadarmo, eurosport 2, galaxii, discovery i ostatní si můžeš přikoupit (třeba i jen na tejden, na měsíc, jak je libo), nebo si koupit dekódovací kartu sám (pak je ale nemáš komentovaný v češtině)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tom-DK (Člen)
05.08.2008 09:12:24
Offline

Re: satelit

tyhle ty pussyviny jsem už z baráku voddělal a seru na ně. stejně tam pussy davajbigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
05.08.2008 09:28:16
Offline

Re: satelit

...a to máš pravdu bigsmile navíc ještě jsem stejně nikdy neviděl všechny programy co na ten cajk chytám (4 konvertory, 4 družice, přes 2000 programů - to se nedá prolistovat, dřív u toho usneš bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Myšák (Člen)
05.08.2008 11:10:32
Offline

Re: satelit

idontknow Ja pouzivam todle:
http://www.electrohall.cz/AUDIO-VIDEO/I … rie=10493/

CT1 a CT2 nadhera, Nova jak kdy a Prima trochu sumi ale jinak ok good

Sice trosku moc hitech ale proc bych si to nedopral smokin

smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
luig (Člen)
05.08.2008 14:13:15
Offline

Re: satelit

osiris psal:

...eurosport ti jde zadarmo, eurosport 2, galaxii, discovery i ostatní si můžeš přikoupit (třeba i jen na tejden, na měsíc, jak je libo), nebo si koupit dekódovací kartu sám (pak je ale nemáš komentovaný v češtině)

Ale konkrétně Gital tyhle programy všechny nenabízí. Znamená to že pokud si koupim satelitní komplet tak tam můžu naprat jakoukoliv kartu a tim si předplatit ty ostatní programy jaký chci? Nebo jednou tam frknu Gital a jinou už nemužu?


Ne asi
Michal Dk (Člen)
05.08.2008 14:27:27
Offline

Re: satelit

luig psal:
osiris psal:

...eurosport ti jde zadarmo, eurosport 2, galaxii, discovery i ostatní si můžeš přikoupit (třeba i jen na tejden, na měsíc, jak je libo), nebo si koupit dekódovací kartu sám (pak je ale nemáš komentovaný v češtině)

Ale konkrétně Gital tyhle programy všechny nenabízí. Znamená to že pokud si koupim satelitní komplet tak tam můžu naprat jakoukoliv kartu a tim si předplatit ty ostatní programy jaký chci? Nebo jednou tam frknu Gital a jinou už nemužu?

1.Jo poskytovatelé sat vysílání UPS,CzechLink,Trade Technology, Gital neznam ale asi to bude to stejný.Každý má svoji kartu různý programy za který platíš.A rozšiřuješ podle chuti.Kartu mužeš měnit ale někde píšou že když ji nepoužíváš delší dobu může být zablokovaná.Nebo jsou komplety na víc slotů.

osiris (Člen)
05.08.2008 15:00:23
Offline

Re: satelit

...mám komplet na víc slotů (měnit můžeš jak je libo)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
06.08.2008 09:17:30
Offline

Re: satelit

televizi sem neviděl víc než 14. dní - nevíte náhodou někdo, nejsme s někym ve válce nebo tak něco ? :)))


ale di, Ty brepto ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr