Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » BRZDOVE DESKY

anton (Člen)
30.01.2007 19:38:15
Offline

BRZDOVE DESKY

Uz to tady urcite bylo,ale chci se zeptat,budu menit komplet brzdove desticky na B12 r.v.01,kde se da na NETu dobre koupit, pomer vykon/cena a jakou znacku preferujete???idontknow
Dik za info

osiris (Člen)
30.01.2007 19:59:53
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

treba sbs street excel
jeden obchod mas na hl. strance a nebo treba tady je jich par
http://slevy.motorkari.cz/?cId=katalog& … tegorie=10


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
30.01.2007 21:02:16
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

Teď se mi líbí a jezdím Nissiny..
Ovšem není to dle sociálního zadánísmile2


God Save The Queen!
Jiřina (Člen)
31.01.2007 09:43:01
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

SBS Street excel, Nissiny - www.bonmoto.cz, zlaté Brakingy www.mcf.cz good


Tož tak:-D
Bedřich (Člen)
31.01.2007 11:30:51
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

Tak to já jsem zase ted rozebral zadní brzdu a zjistil jsem, že hodně dávno se kousla ta užší gumička s pístkem a ten pístek vůbec nefungoval. A úplně stejně vypadaj i destičky. Jedna je plech a druhá je ouplně nová. Takže  bych potřeboval jen jednu destičkubigsmile
jestli někdo náhodou nemá doma po nějakym kreši či co já vim, tak bych si ji vzal. Jinak budu muset koupit obě a tu co je v pohodě si dám do vytrýnyidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
31.01.2007 17:21:46
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

Já mám doma ještě ty starý z B12 (nevím jestli je to stejný třmen, Tokiko nebo tak nějak se jmenují ty destičky). Jedna by mohla ještě něco vydržet (nějaký tisíc možnáhelp). Jinak si myslím, že je normální, pokud je jedna sjetá o něco víc než druhá, ale ne o půlku...bad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
31.01.2007 18:43:07
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

Já je mám po 55000km v původním stavugood


God Save The Queen!
losmiros (Člen)
31.01.2007 19:36:18
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

tuuu Kelly páč nedriftuješbigsmilegood


ne že bych to dělal


on the road
anton (Člen)
01.02.2007 01:59:05
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

Diky za tip,a co rikate na Ferodo???

Pšán (Člen)
01.02.2007 02:33:43
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

anton psal:

Diky za tip,a co rikate na Ferodo???

..pro ty se sociálním zadáním,SBS street excel..good
..Feroda víc žerou kotouče..
..je to jen můj poznatek...


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Bedřich (Člen)
01.02.2007 07:50:41
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

2 Ondráš: Ty chodíš do školy v Praze? Jestli jo, tak bych se u tebe někdy stavil pro tu destičku. Ale jestli by se to muselo řešiti nějak složitěji tak na to kašlu a koupim nový.

T


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
01.02.2007 12:00:12
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

Bedřich psal:

2 Ondráš: Ty chodíš do školy v Praze? Jestli jo, tak bych se u tebe někdy stavil pro tu destičku. Ale jestli by se to muselo řešiti nějak složitěji tak na to kašlu a koupim nový.

T

No klidně se můžeme sejít. Já jezdím na sobotu a neděli domu, tak ti jí příští týden přivezu. Stejně si ale myslím, že těch 650,- co stojí, nebo tak nějak, za to nestojí...

Příští týden se připomeň. Já si to napíšu a pak třeba zavolej nebo pošli zprávu a domluvíme se, kde si to předáme. Kontak je v profilu.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
01.02.2007 15:30:59
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

OK, dik


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
anton (Člen)
02.02.2007 13:42:21
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

A co takhle Goldfreen,obycejny pry taky zerou kotouce,ale ty lepsi jsou pry vynikajiciidontknow

Timerobber (Člen)
03.02.2007 09:56:02
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

Kua chlapi, potřebuju helf. Chci vyměnit desky na předek i na zadek (mám B12 96), jsem ochotnej jít do dražších desek (origo Nissin?), mám ale přání, aby to úplně nejmíň žralo kotouče a dobře to brzdilo, je mi skoro jedno, že budou desky rychle ubejvat, bezpečnost nadevše. Kua ale nikde jsem nenašel, co tam patří, třeba i od toho Nissinu, jsem slepej nebo blbej? Plíz, hoďte nějakou zkušenost nebo tip. Nebo by uměl někdo sehnat za dobrou cenu? Jo, a jak jako trubka co tomu nerozumí, poznám že už jsou desky na výměnu? Musím rozdělat třmen, abych viděl ty zářezy? Když se takhle jenom zvenčí podívám, houno vidim..idontknow


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
osiris (Člen)
03.02.2007 14:30:01
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

...vem si baterku nebo prenosku, ohni se a posvit si po smeru, nebo proti - jak je libo a uvidis tam good
...rozmery mas tady:   http://www.motonet.cz/motocykly.php?zna … p;rok=1996


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Timerobber (Člen)
03.02.2007 23:47:02
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

Díkas Osirisu, kooknu tam a hyň sa ukáže. Toš ale na tom odkaze nejsú Nissiny, ale sú tam ostatné vjeci, tak uvidím. Šikne sa.good


Andělíčku můj strážníčku, opatruj nás všechny děti, když sedláme motorčičku..
sonyk (Člen)
10.04.2007 10:16:53
Offline

Re: BRZDOVE DESKY

mno o vikendu sem se radne projel z bratrem a kdyz jsem prespaval u babicky omrknul jsemv garazi moto nalestil vycistil a koukam tak co bude treba a zrejme pristi mesic udelam desticky predek i zadek.co rikate na ty GOLDFREN nebo Carbone Lorraine .no pocitam ze me na tu moji rekreacni jizdu tolik mizet nebudou ani desky ani kotouce nevim nevyznam se v tom. smile1dikes


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr