Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » start po dlouhém stání GSF 650 s

jezek (Člen)
07.08.2008 13:10:03
Offline

start po dlouhém stání GSF 650 s

TAk rok výroby 2005 a 2006 maj podtlakový ventil na nádrži.Žádná páčka jako u Starý jawky nebo starších Bandasek. Nop a když dlouho stojí, tak při stisku tlačítka startéru bandaska dělá mrtvýho brouka. No , po hodinách laborování co sem kam zapojil, či naopak nezapojil sem se zaměřil na přívod benzínu. Po pár munutách sem to vzal selskym rozumem - bez exploze neni pořádný nasátí a komprese, takže tý motorce chybí podtlak. Odšrouboval sem Bandu, strčil pod ní hlavu, strčil hadičku od podtlaku do huby a začal kouřit, jako zkušená školačka.Levou rukou sem mačkal spojku, pravou startér a v puse furt tu hadičku a cucal a cucal a cucal.10 vteřin, patnáct, furt nic.Už sem mě začali bolet tváře a v tom zakuckání, drujhý, třetí a pak nic.Taxem si řek, že už sm to možná trochu rozběch.Rozmasíroval jsem si prasklé kapiláry ve tvářích, utřel benzín, co na mě milej Banďour ze samý lásky vystřík a zkusil nastartovat.Motor se třikrát otočil a ejhle - ono to žije, žijééééééééééééééééééééééé.A je po problému.

Rada tedy zní
1) nalejt benzín
2)nabít baterku
3)Sehnat 14ti letou školačku, co kouří o poznání líp, než kerejkoli z nás :))))

Tož tak chlapy.Tak hodně šťstnejch kiláků :)))


jako každej ježek - hodně píchá...málo jezdí...
od letošního léta to bude mobilní ježek --> hodně píchá...hodně jezdí :)
qwerty (Člen)
07.08.2008 13:13:25
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

jezek psal:

TAk rok výroby 2005 a 2006 maj podtlakový ventil na nádrži.Žádná páčka jako u Starý jawky nebo starších Bandasek. Nop a když dlouho stojí, tak při stisku tlačítka startéru bandaska dělá mrtvýho brouka. No , po hodinách laborování co sem kam zapojil, či naopak nezapojil sem se zaměřil na přívod benzínu. Po pár munutách sem to vzal selskym rozumem - bez exploze neni pořádný nasátí a komprese, takže tý motorce chybí podtlak. Odšrouboval sem Bandu, strčil pod ní hlavu, strčil hadičku od podtlaku do huby a začal kouřit, jako zkušená školačka.Levou rukou sem mačkal spojku, pravou startér a v puse furt tu hadičku a cucal a cucal a cucal.10 vteřin, patnáct, furt nic.Už sem mě začali bolet tváře a v tom zakuckání, drujhý, třetí a pak nic.Taxem si řek, že už sm to možná trochu rozběch.Rozmasíroval jsem si prasklé kapiláry ve tvářích, utřel benzín, co na mě milej Banďour ze samý lásky vystřík a zkusil nastartovat.Motor se třikrát otočil a ejhle - ono to žije, žijééééééééééééééééééééééé.A je po problému.

Rada tedy zní
1) nalejt benzín
2)nabít baterku
3)Sehnat 14ti letou školačku, co kouří o poznání líp, než kerejkoli z nás :))))

Tož tak chlapy.Tak hodně šťstnejch kiláků :)))

hlavne ze pussystroj fici goodgood

P.S. s tou skolackou si mne dostal , asi se priste postavim pred zakladni skolu bigsmilebigsmilebigsmilesmokinsmokinsmokin


WD club member.
K.a.s.y.m. (Člen)
07.08.2008 13:34:28
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

my co jsme znalejší otočíme kouhout na polohu pry a dvě minuty počkáme..pak není třeba shánět rozkuřovačku.headshakeheadshakecoolbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
07.08.2008 13:35:04
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

oprava ne pry ,ale "PRI"


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
07.08.2008 13:42:16
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

ma 2005/2006 PRI ? jestli jo, tak sis namahal panty zbytecnesmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
07.08.2008 13:42:51
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

Mě startuje naprosto normálně i po zimě. Jen připojim baterku a dám sytič. Nic víc.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
07.08.2008 13:48:08
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

K.a.s.y.m. psal:

my co jsme znalejší otočíme kouhout na polohu pry a dvě minuty počkáme..pak není třeba shánět rozkuřovačku.headshakeheadshakecoolbigsmile

No... Jednu by mohl vzít Kelly na sklad... Třeba se někdy hodí...evil

smokinsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jezek (Člen)
07.08.2008 13:57:48
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

K.a.s.y.m. (Člen)
Dnes 13:34:28
Offline Nahoru | Dolů | Oznámení | Citace

Re: start po dlouhém stání GSF 650 smy co jsme znalejší otočíme kouhout na polohu pry a dvě minuty počkáme..pak není třeba shánět rozkuřovačku.
-----------------------------------------------------------------------------

Ty chytrej - proč myslíš, že tam má bandit 650 podtlakovej ventil? Protože tam žádnej kohout neni.Ty máš 600 která má kohout.Bandit 650 nemá.
Bože, do práspěvku napíšu, že tento bandit nemá ventil. A ty ve svý reakci napíšeš - my chytřejší otočíme ventilem :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Jízdě zdar :)


jako každej ježek - hodně píchá...málo jezdí...
od letošního léta to bude mobilní ježek --> hodně píchá...hodně jezdí :)
K.a.s.y.m. (Člen)
07.08.2008 14:05:18
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

Klidek jo.Sem se překouk..stane se nikdo neni neomylnej.Jinak 600 ma taky podtlakovej ventil.jen má možnosti ručního napuštění.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jezek (Člen)
07.08.2008 14:10:45
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

K.a.s.y.m. psal:

Klidek jo.Sem se překouk..stane se nikdo neni neomylnej.Jinak 600 ma taky podtlakovej ventil.jen má možnosti ručního napuštění.

No tak to se máš.Já holt budu muset shánět školačky.smile1


jako každej ježek - hodně píchá...málo jezdí...
od letošního léta to bude mobilní ježek --> hodně píchá...hodně jezdí :)
Ondráš (Člen)
07.08.2008 14:12:13
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

jezek psal:

No tak to se máš.Já holt budu muset shánět školačky.smile1

Když se spokojíš s nafukovačkou, tak Kelly jich pár v regálu má.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jezek (Člen)
07.08.2008 14:15:49
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

Ondráš psal:
jezek psal:

No tak to se máš.Já holt budu muset shánět školačky.smile1

Když se spokojíš s nafukovačkou, tak Kelly jich pár v regálu má.smile1

Jako že to co vysaju z tý trubičky rovnou fouknu du Latexový splasklý slečny vedle mě, abych z toho taky trochu měl jo? :)))))

Not bad idea? :))))


jako každej ježek - hodně píchá...málo jezdí...
od letošního léta to bude mobilní ježek --> hodně píchá...hodně jezdí :)
Beranek (Člen)
07.08.2008 14:32:42
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

Příště stačí parkrát protočit a až se zalijou kerbece, tak to postupně chytne... ušetříš si dámskou práci...smokin

jezek (Člen)
07.08.2008 14:41:02
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

Beranek psal:

Příště stačí parkrát protočit a až se zalijou kerbece, tak to postupně chytne... ušetříš si dámskou práci...smokin

Točil sem to po přestávkách deset minut.Pak sem to zkoušel rozběhnout z kopce.Pak sem to točil připojenej kabelama na auto. A pak ještě znova druhej den v garáži.Věř tomu, že takhle jednoduchý to neni. Ta motorka byla celá rozflákaná a já jí dával do kupy.měl sem sundanou nádrž a sundaný všechny hadičky.Tak možná kdyby to pouze chvilku stálo tak by to chytlo lépe.
Každopádně toto léto sem měl podobný problém a nakonec sem to rozběh z bkopce....


jako každej ježek - hodně píchá...málo jezdí...
od letošního léta to bude mobilní ježek --> hodně píchá...hodně jezdí :)
Filous (Člen)
07.08.2008 15:21:16
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

jezek psal:
Beranek psal:

Příště stačí parkrát protočit a až se zalijou kerbece, tak to postupně chytne... ušetříš si dámskou práci...smokin

Točil sem to po přestávkách deset minut.Pak sem to zkoušel rozběhnout z kopce.Pak sem to točil připojenej kabelama na auto. A pak ještě znova druhej den v garáži.Věř tomu, že takhle jednoduchý to neni. Ta motorka byla celá rozflákaná a já jí dával do kupy.měl sem sundanou nádrž a sundaný všechny hadičky.Tak možná kdyby to pouze chvilku stálo tak by to chytlo lépe.
Každopádně toto léto sem měl podobný problém a nakonec sem to rozběh z bkopce....

...tag máš něgde chybu, musí chytit i bez hulení trubičky...pro votevření kohoutu stačí gdyš se točí motor...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
07.08.2008 15:29:12
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

ja ji na zimu zaparkoval zajebanou v kotelne a prisel jsem si pro ni az na jare. Dal jsem sytic brnknul na starter a vualaaa ... sel jsem se projetgoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
07.08.2008 15:30:25
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

Loser psal:

ja ji na zimu zaparkoval zajebanou v kotelne a prisel jsem si pro ni az na jare. Dal jsem sytic brnknul na starter a vualaaa ... sel jsem se projetgoodgoodgood

rovnou 200 km do čůrákova smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
07.08.2008 15:53:11
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

u me po odstavce mesic a pul, trvalo nez chytla tak dohromady 20 vterin startovani.... a pag uz fertig....smokin


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
07.08.2008 15:53:39
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

Loser psal:

ja ji na zimu zaparkoval zajebanou v kotelne a prisel jsem si pro ni az na jare. Dal jsem sytic brnknul na starter a vualaaa ... sel jsem se projetgoodgoodgood

Jo, ale protože to táta nevydržel a musel si občas jít zatočit s heftem.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
07.08.2008 16:02:47
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

Ondráš psal:
Loser psal:

ja ji na zimu zaparkoval zajebanou v kotelne a prisel jsem si pro ni az na jare. Dal jsem sytic brnknul na starter a vualaaa ... sel jsem se projetgoodgoodgood

Jo, ale protože to táta nevydržel a musel si občas jít zatočit s heftem.smile1

to uz je jeho vec ... ja jsem prisel a jel jsem bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
maňas (Člen)
07.08.2008 20:29:37
Offline

Re: start po dlouhém stání GSF 650 s

nevim,ale pro jistotu radši neodpojuju ani baterku a gutgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr