Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » drnčí síto v laďáku

martingsx (Člen)
19.08.2008 15:54:39
Offline

drnčí síto v laďáku

Když jsem schazoval kobylu z hlavního stojanu tak se vždycky ozval takovej zvonivej zvuk. Říkám si sakra co to je idontknow

Šáhnu za hrdlo do vejfuku na tu děrovanou trubku (nebo stočený sítoči co to je)a vona tam sfině nedrží a hrká. Samozřejmě že to při nastarotvaným motoru taky lehce rezonuje.
Kdyby to nebyl Skorpion ovál skoro za desítku tak by mě to tak nesralo. A to neumí za kanálem ani přilepit na vejfuk to plastový logo - odlepuje se. fuck
Dělaj to ostatní laďáky taky?
Nevíte jak je tam ta vnitřní trubka fixovaná?

Fulltank (Člen)
19.08.2008 16:00:47
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

martingsx psal:

Když jsem schazoval kobylu z hlavního stojanu tak se vždycky ozval takovej zvonivej zvuk. Říkám si sakra co to je idontknow

Šáhnu za hrdlo do vejfuku na tu děrovanou trubku (nebo stočený sítoči co to je)a vona tam sfině nedrží a hrká. Samozřejmě že to při nastarotvaným motoru taky lehce rezonuje.
Kdyby to nebyl Skorpion ovál skoro za desítku tak by mě to tak nesralo. A to neumí za kanálem ani přilepit na vejfuk to plastový logo - odlepuje se. fuck
Dělaj to ostatní laďáky taky?
Nevíte jak je tam ta vnitřní trubka fixovaná?

mam MIGa a vsechno na jednicku bigsmile

martingsx (Člen)
19.08.2008 16:04:59
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

ku..a smile2

osiris (Člen)
19.08.2008 16:14:21
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

...tigem nebo céóčkem


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
martingsx (Člen)
19.08.2008 17:22:10
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

Má to bejt přivařený surprised
Když to nechám f práci svařit jak tam budu pak cpát vatu?
Počítám tedy že to má bejt zbodnutý jenom na jednom konci?

K.a.s.y.m. (Člen)
19.08.2008 20:11:17
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

až ho roznejtuješ tak stačí konce trochu rozehnout kombinačkama tak aby se opřeli o tu trubku do který to je na koncích strčený...prostě to tam musí suvně spíš nafest.. a máš pokoj.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
martingsx (Člen)
19.08.2008 20:37:58
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

K.a.s.y.m. psal:

až ho roznejtuješ tak stačí konce trochu rozehnout kombinačkama tak aby se opřeli o tu trubku do který to je na koncích strčený...prostě to tam musí suvně spíš nafest.. a máš pokoj.

Dík. Tak to zmáknu

Xele (Člen)
20.08.2008 06:40:37
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

martingsx psal:

Když jsem schazoval kobylu z hlavního stojanu tak se vždycky ozval takovej zvonivej zvuk. Říkám si sakra co to je idontknow

Šáhnu za hrdlo do vejfuku na tu děrovanou trubku (nebo stočený sítoči co to je)a vona tam sfině nedrží a hrká. Samozřejmě že to při nastarotvaným motoru taky lehce rezonuje.
Kdyby to nebyl Skorpion ovál skoro za desítku tak by mě to tak nesralo. A to neumí za kanálem ani přilepit na vejfuk to plastový logo - odlepuje se. fuck
Dělaj to ostatní laďáky taky?
Nevíte jak je tam ta vnitřní trubka fixovaná?

Na šestku jsem si kupoval také laďák Scorpion a cca po roce a půl užívání jsem měl ten samý problém až teda na to logo..to se mi neodlepovalo. Člověk by čekal od Made by UK (tuším) lepší kvalitu. Když jsem pak šestku prodal a pořídil si dvanáctku říkal jsem si že Scorpiona už asi ne. I když teda zvuk měl pěkný. Šel jsem do Leo Vince a zatím maximální spokojenost. Zprvu mě teda také viděsil trošku divný zvuk který se z laďáku ozýval ale zjistil jsem že to dělá otvor na přichicení vyjímatelné vložky. Zaslepil jsem ho tedy šroubkem, pérovou podložkou a matičkou a vše v pohodě.

martingsx (Člen)
20.08.2008 07:21:53
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

Ta díra pro šroubek na tlumíko mi rezonovala i u Skorpiona. S kulatým nerezem na Inazumě maximální spokojenost.
Ovál nerez na B12 - pěknej šit.

A to nepočítám, že místo nerezové objímky tak strkají nějakou plastovou co má vypadat jako karbon

martingsx (Člen)
24.08.2008 20:41:31
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

Tak ještě jeden dotaz.
Při vohlednání jsem zjistil, že kromě toho že to stočený síto v laďáku drnčí, protože je volný, tak NAVÍC je posvařovaný z menších kousků, který na sebe moc přesně nenavazujou a tak nemá ani pravidelnej a hladkej vnitřní povrch (při posvícení baterkou jsem viděl hrany, jak jsou blbě ty kusy svařený, pokud jsou vůbec dobře svařený.

Píšu to proto, jestli takhle šetřej všichni nebo jim to mám v zimě voflákat vo hlavu fuck

Fulltank (Člen)
24.08.2008 22:24:33
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

martingsx psal:

Tak ještě jeden dotaz.
Při vohlednání jsem zjistil, že kromě toho že to stočený síto v laďáku drnčí, protože je volný, tak NAVÍC je posvařovaný z menších kousků, který na sebe moc přesně nenavazujou a tak nemá ani pravidelnej a hladkej vnitřní povrch (při posvícení baterkou jsem viděl hrany, jak jsou blbě ty kusy svařený, pokud jsou vůbec dobře svařený.

Píšu to proto, jestli takhle šetřej všichni nebo jim to mám v zimě voflákat vo hlavu fuck

co to mas za mrdku headshake mam ten nejlevnejsi jeste z druhy ruky a sito je v celku nikde nic nefuci nedrnca  evil
koukam sidej to jak jen jde bad parchanti! sick

martingsx (Člen)
25.08.2008 06:58:48
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

ŠAJZE.
Nafotím a pošlu do DKracingu.
Vejfak za devítku a takhle zkurvenej - to si dělá výrobce prdel.
Škorpión never more sick

syky (Administrator)
29.08.2008 01:35:52
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

IXIL po pul roce to samy


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
martingsx (Člen)
29.08.2008 07:09:20
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

syky psal:

IXIL po pul roce to samy

Včera jsem to byl vrátit. Prý špatná série. Jsem asi 6tej. Vyreklamují u výrobce a doufám, že dají novej doutník. Prý takto už v minulých případech výrobce reagoval.
A to navíc kromě totálně rozpadlý vnitřího síta to má další drobný nedostatky jako odlupující se plastový logo skorpion a poškrábaný povrch plastovým držákem.
Důležitý je, že v Jukej začali zase dělat vejfuky bez takovejch pičovin jako je plastový držák vejfuku ke stupačce nebo pouze bodový sváry sítka.

Blbý je, že reklamace je na měsíc a tak musím nasadit origo, jinak bych se už asi letos nezklouznul. A to mám přestryskováno na laďák.

čočkin (Člen)
29.08.2008 13:29:49
Offline

Re: drnčí síto v laďáku

Me to delalo na  starsim Remusu u auta, tak tam bracha zvenku šahnul céočkem, bodnul to na 2 mistech a pohoda, uz se to nikdy neobjevilo.good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr