Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Prosim o konzultaci ohledně bouračky

prinzeugen (Člen)
26.08.2008 11:11:12
Offline

Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Zdravim

nakonec po navratu z dovolene a prvni projizdce, po 5 tisicich km se to stalo i mne. Automobil prede mnou nahle na okresce zabocil doleva v miste kde neni kam zabocit a pak uz jen vim ze letim nekam do hajzlu. Vstanu a hned bezim k motorce. Po dukladne inspekci i doma zjistuju ze je narazena podsedlovka trubky, vidle v prdeli, levej brzdokotouc ohlej, urvany skoro vsecko co trci a na prave strane z pohledu ridice vytekl olej dole pod sroubkem kde jsem i nahmatal odchliple tesneni. A predni kolo taky pekne narazilo do vyfukovych trubek.

pokud jde o vidle tak muj dotaz smeruje k tomu, zdali je mozde vymenit jen ty hladke nerezove trubky a vsechno ostatni prendat, taky k tomu, zdali to misto kde vytekl olej se da pretesnit a nebo se z toho neco urvalo coz mne asi boli nejvic. V to zatim vypada jen na trubky + kotouc (cca 10 000 kc) stupacky a paky necham svarit a podsedlovku se pokusim ohnout zpatky. Ma nekdo nejake napady popripade zna sikovneho opravare ?

jinak az nebudu v praci tak vsechno nafotim a poslu at mate lepsi predstavu.

diky

Meloun (Člen)
26.08.2008 11:21:14
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

To víko se opravit dá(zavařit,zabrousit) a i kdyby nebylo v úplný rovině(položíš na tabuli skla),tak motorovej tmel to jistí..
Povětšinou jen trubky stačej..ale může se stát,že když to dostane ránu na spodek vidle,tak se zdeformuje a potom tam kluzná trubka může drhnout..
Nemusí to bejt an moc vidět,poznáš to spíš,až když to ručně proprožíš s novou trubkou..
Předpokládám,že budeš mít ohnutý i spodní brejle...vyndat,podívat se na to a srovnat do roviny se středovým šroubem..(třeba ve svěráku)


PURE NAKED BIKE!
Ton@l (Člen)
26.08.2008 12:42:21
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

no jeste je moznost pokud ty trubky nejsou uplne v hajzlu tak ti sikovnej mechanik srovna (tak jak mne), urcite nech prohlednout ty brejle nezda se, ale vetsinou jsou ohle... to viko zavaris a pokud porad potece zatmelis epoxidem s kovovym plnidlem... podselovku nech zavarit... a zbytek nech nekde spravit neveril jsem co vsechno jde dat dokupysmile1


Vzdy muze byt hur :-)
Ton@l (Člen)
26.08.2008 12:44:18
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

jo koukam, ze si z Brna... tak sikovnej opravar je Arnošt z Tovačova...


Vzdy muze byt hur :-)
cikin (Člen)
26.08.2008 12:57:00
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

prinzeugen psal:

Zdravim

nakonec po navratu z dovolene a prvni projizdce, po 5 tisicich km se to stalo i mne. Automobil prede mnou nahle na okresce zabocil doleva v miste kde neni kam zabocit a pak uz jen vim ze letim nekam do hajzlu. Vstanu a hned bezim k motorce. Po dukladne inspekci i doma zjistuju ze je narazena podsedlovka trubky, vidle v prdeli, levej brzdokotouc ohlej, urvany skoro vsecko co trci a na prave strane z pohledu ridice vytekl olej dole pod sroubkem kde jsem i nahmatal odchliple tesneni. A predni kolo taky pekne narazilo do vyfukovych trubek.
Kdo je viník nehody? Pokud ten automobil tak bych si nechal vše řádně opravit, proměřit a zaplatit z jeho pojistky.evil
pokud jde o vidle tak muj dotaz smeruje k tomu, zdali je mozde vymenit jen ty hladke nerezove trubky a vsechno ostatni prendat, taky k tomu, zdali to misto kde vytekl olej se da pretesnit a nebo se z toho neco urvalo coz mne asi boli nejvic. V to zatim vypada jen na trubky + kotouc (cca 10 000 kc) stupacky a paky necham svarit a podsedlovku se pokusim ohnout zpatky. Ma nekdo nejake napady popripade zna sikovneho opravare ?

jinak az nebudu v praci tak vsechno nafotim a poslu at mate lepsi predstavu.

diky

ross (Člen)
26.08.2008 13:16:23
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

a jsi viník?

pokud ne, hoď to do servisu, ať se starají mechanici

jen občas proveď kontrolu, co s tím jako dělají


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Meloun (Člen)
26.08.2008 13:21:02
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Ton@l psal:

no jeste je moznost pokud ty trubky nejsou uplne v hajzlu tak ti sikovnej mechanik srovna (tak jak mne), urcite nech prohlednout ty brejle nezda se, ale vetsinou jsou ohle... to viko zavaris a pokud porad potece zatmelis epoxidem s kovovym plnidlem... podselovku nech zavarit... a zbytek nech nekde spravit neveril jsem co vsechno jde dat dokupysmile1

No..pokud si namlátil svody předním kolem,tak ty trubky může zahodit..


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
26.08.2008 13:35:47
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

jak psal ross pokud nejseš viník tak bych to nějak neřešil značkovej servis a vše nový panáček ti to zacáluje s povinnýho ručení, ale pokud je opak pravdou jako, že asi jo ( myslím , teda pokud seš jako vinnej , tak ti přišili nedodržení bezpečné vzdálenosti a pokud tam byla ještě nějaká rychlostsmile2) tak je to zlý koukni po netu ty trubky tam určitě najdeš. Stránek je tam hodněsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
prinzeugen (Člen)
26.08.2008 14:45:53
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

no ono je to tak ze to potrebuju spravit co nejlevneji a duvodem je to, ze jsme policajty ani nevolali, borec byl velmi rozumnej a uznal ze mel cucet a ja zase uznal ze sem mel pockat co udela a nesrat se tak blizko takze jsme si to hodili 50/50 a vzhledem k tomu, ze by nam potom svestky vzali za nehodu tusim sedum obema tak to bylo jasny. navic borec vypadal ze je v bodove nouzi a muze se asi ocitnout bez not. On mel dodge sebring novej a skodu tak za 60k a proste sme se dohodli ze si kazdej zaplatime svou a sereme na to, kdyz jsem teda zivej a zdrav a este mi zaplatil a zavolal odvoz motorky do brna. Proste nekdy mate stesti ze borec neni uplna kunda a on byl taky rad ze se semnou da domluvit no a jeste musim sdelit jedno zasadni info, diky kteremu jsem dost nechtel volat benga protoze muj motocykl tak nejak jaksi mno.. nema noty ani pojisteni smile1

prinzeugen (Člen)
26.08.2008 14:48:26
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

jo jinak az uvidite fotky budete mnohem moudrejsi ja do nej nastesti vrazil cca jen asi 30-40 km/h takze motorka fakt moc najebana neni koukam sem na bryle a skorose zdalo ze nejsou ohly vubec no a podsedlovka se ohla tim jak to po narazu spadlo na bok seshora na to zadni madlo... ale jak jsem ted koukal do servisniho manualu na vymenu vidli asi to fakt prenecham nekomu sikovnejsimu.. tan pan kterho jmeno tady padlo mA na nej nekdo kontakt ?

Meloun (Člen)
26.08.2008 14:59:32
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Ty seš teda dobrej kolík..surprisedidontknow
Bez pojištěnísurprised
Máš víc štěstí, než rozumu..idontknow


PURE NAKED BIKE!
prinzeugen (Člen)
26.08.2008 15:02:39
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Meloun psal:

Ty seš teda dobrej kolík..surprisedidontknow
Bez pojištěnísurprised
Máš víc štěstí, než rozumu..idontknow

no v kazdem pripade netvrdim ze je moje chovani zodpovedne nebo spravne  proste jsem to nejak nemoh prihlasit neb na magistrate to je na dva dny dovlene, ktere jsem si proste vzit nemohl, ale to tu prosim neresme, mam technicky problem smile1

Mour (Člen)
26.08.2008 15:04:48
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Hoď zbytek ze skaly ...jezdit bez TP a poj. a ve 27-dmi surprisedidontknowbad

qwerty (Člen)
26.08.2008 15:09:52
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Mour psal:

Hoď zbytek ze skaly ...jezdit bez TP a poj. a ve 27-dmi surprisedidontknowbad

souhlas headshakeheadshakeheadshakebadbadbad

mas vic stesti jak rozumu ze to dopadlo takhle evil


WD club member.
Meloun (Člen)
26.08.2008 15:14:53
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Zbytek toho vraku od tebe odkoupim...kolik??evil


PURE NAKED BIKE!
qwerty (Člen)
26.08.2008 15:20:07
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Meloun psal:

Zbytek toho vraku od tebe odkoupim...kolik??:evil:

ty ses tady takvoej mistni vetesnik co :-D:-D dycky kdyz nekdo neco schanI TY TO MAS :good::cool:


WD club member.
prinzeugen (Člen)
26.08.2008 15:20:56
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Meloun psal:

Zbytek toho vraku od tebe odkoupim...kolik??evil

no poslys ja vlastne mozna nejsem vubec proti... jestli si nedelas prdel tak vecer poslu fota a treba se nejak domluvime... mam vsechno potrebne k prihlaseni a dokonce i protokoly TUV... ma 17,5 tkm a byl celou dobu zaskrceny takze motor rozhodne nebude ani vyseptany... jeste to zvazim, zatim jsem spis pro opravu ona totiz fakt moc dobouchana neni smile1

Meloun (Člen)
26.08.2008 15:50:53
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

prinzeugen psal:
Meloun psal:

Zbytek toho vraku od tebe odkoupim...kolik??evil

no poslys ja vlastne mozna nejsem vubec proti... jestli si nedelas prdel tak vecer poslu fota a treba se nejak domluvime... mam vsechno potrebne k prihlaseni a dokonce i protokoly TUV... ma 17,5 tkm a byl celou dobu zaskrceny takze motor rozhodne nebude ani vyseptany... jeste to zvazim, zatim jsem spis pro opravu ona totiz fakt moc dobouchana neni smile1

Je to na sračku..věř mi..evilbigsmile

Ne hele..pošli fotky,mail mám v profilu..uvidíme..


PURE NAKED BIKE!
prinzeugen (Člen)
26.08.2008 17:34:50
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

tobe jsem meloune poslal mejl s info a snad jen dam foto i sem kdyby nekdo projevil zajem to budto opravit nebo koupit  evil

motocykl se jmenuje Road Master 01 a ten lak jsem delal custom smile1

http://img170.imageshack.us/my.php?imag … 090ws4.jpg

davkoz (Člen)
26.08.2008 17:56:44
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

prinzeugen psal:

tobe jsem meloune poslal mejl s info a snad jen dam foto i sem kdyby nekdo projevil zajem to budto opravit nebo koupit  evil

motocykl se jmenuje Road Master 01 a ten lak jsem delal custom smile1

http://img170.imageshack.us/my.php?imag … 090ws4.jpg

he ta barva smile1smile1bigsmile zas tak fpussy ale neni ne?


jedu podle svých možností a kdo chce ať jedu víc je blázen!
prinzeugen (Člen)
26.08.2008 18:14:26
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

davkoz psal:
prinzeugen psal:

tobe jsem meloune poslal mejl s info a snad jen dam foto i sem kdyby nekdo projevil zajem to budto opravit nebo koupit  evil

motocykl se jmenuje Road Master 01 a ten lak jsem delal custom smile1

http://img170.imageshack.us/my.php?imag … 090ws4.jpg

he ta barva smile1smile1bigsmile zas tak fpussy ale neni ne?

jaK jsem rikal... jedna lehce promackla vyfukova trubka, utrhla packa brzdy, utrhla stupacka zadni brzdy, trubky v hajzlu, male viko motoru vpravo netesni a cca 1 cm pohnuta podsedlovka vpravo, pravy predni brzdovy kotouc kaput.

vsecko ostatni se zda ok, bryle pohnute nejsou ani jedny, aspon vizualne

Meloun (Člen)
26.08.2008 18:42:29
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Hmm..no pošli ještě ty ostatní..ale mám obavu,že s tímhle "lakem" je to kurevsky neprodejný..


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
26.08.2008 19:28:26
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

nechci hanit, ale ten lak ti dělal někdo sprejem v garážiidontknow??? a ještě to pěkně sicksicksick sorry je to hnusheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
prinzeugen (Člen)
26.08.2008 20:26:12
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

ten lak je matny a to zcela schvalne .. blici smajliky si nechte od cesty cool , protoze mozna ne tu ale jinak nejsem vubec sam komu se to libi... pokud to je neprodejny tak to halt necham spravit no ..  ale fotky zitra udelam a poslu to klido jo

prinzeugen (Člen)
26.08.2008 20:30:27
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

jinak matny lak cerny ted dela ve stylu letounu stealth i upravce medouru brabus

http://www.autoexpress.co.uk/images/fro … 7767_7.jpg

jestli je to hnusne to at si kazdy zhodnoti sam .-)

yello (Člen)
26.08.2008 20:33:50
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Nick mas odvozen od jmena bitevniho krizniku Prinz Eugen?


...che palle !!!
Banditatom (Člen)
26.08.2008 20:35:55
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

nemám nic proti černý matný je to pěkná barva, ale ten "nástřik" se někomu pěkně nepoved


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
cikin (Člen)
26.08.2008 20:38:28
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Matná černá se mi líbí, ale na motku bych ji taky nevybral. Ale jinak dle vkusu každeho soudruha.

prinzeugen (Člen)
26.08.2008 20:41:25
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

yello psal:

Nick mas odvozen od jmena bitevniho krizniku Prinz Eugen?

od Evzena Savojskeho od nehoz je odvozen kriznik smile1

yello (Člen)
26.08.2008 20:41:38
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

prinzeugen psal:

jinak matny lak cerny ted dela ve stylu letounu stealth i upravce medouru brabus

http://www.autoexpress.co.uk/images/fro … 7767_7.jpg

jestli je to hnusne to at si kazdy zhodnoti sam .-)

U Stealthu to ma svuj vyznam.Ovsem chtit byt neviditelny na motorce na silnici...headshake idontknow


...che palle !!!
prinzeugen (Člen)
26.08.2008 20:47:55
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

yello psal:
prinzeugen psal:

jinak matny lak cerny ted dela ve stylu letounu stealth i upravce medouru brabus

http://www.autoexpress.co.uk/images/fro … 7767_7.jpg

jestli je to hnusne to at si kazdy zhodnoti sam .-)

U Stealthu to ma svuj vyznam.Ovsem chtit byt neviditelny na motorce na silnici...headshake idontknow

ale u stealthu nejde o vizualni neviditelnost, koneckoncu ten letadlovy nater ma k matovemu na mile daleko smile1

Ondráš (Člen)
27.08.2008 00:02:29
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

prinzeugen psal:

ten lak je matny a to zcela schvalne .. blici smajliky si nechte od cesty cool , protoze mozna ne tu ale jinak nejsem vubec sam komu se to libi... pokud to je neprodejny tak to halt necham spravit no ..  ale fotky zitra udelam a poslu to klido jo

Ser na ně...smokin Mě se ten lak líbí.good Je to tedy trochu odfláknutý (možná jen kvalita fotky), ale jinak good.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kryskak (Člen)
27.08.2008 01:31:15
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

Nedela si ted nahodou matnyho bandita Kelly?


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Meloun (Člen)
27.08.2008 02:39:17
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

kryskak psal:

Nedela si ted nahodou matnyho bandita Kelly?

..jsi skoro 2 roky pozadu..bigsmile

Taky nic nemám proti matný černý-to vůbec ne!good
Ale nesmí to vypadat,jak když celou motorku kromě motoru ponoříš do kádě s barvou..idontknowevilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
30.08.2008 13:02:15
Offline

Re: Prosim o konzultaci ohledně bouračky

pussy
člověk si vletí na dva dny do špitálu pro nový rameno a už by ho kopírovalifuck

na matnou se vyserte,tu mám já,a jiná v republice není potřebabigsmile


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr