Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » spodní ložisko v krku

zdenek 1 (Člen)
04.09.2008 18:47:49
Offline

spodní ložisko v krku

zdar hošani,nevíte někdo jestli jde sundat to spodní ložisko v krku bez stahováku???sem to rozebral,a nejde mi to vyklepnout!headshakeuž se mi i vysypaly ty válečky,tak s tím ani nikde k nikomu nedojedu!a na vozík se mi to nechce dávat,ta ostudaredfacebigsmile   dík.


když to jede,je to OK
alex (Člen)
04.09.2008 19:40:31
Offline

Re: spodní ložisko v krku

a proc si to rozobral??? haaaa? bigsmile


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
VikecB12 (Člen)
04.09.2008 19:51:32
Offline

Re: spodní ložisko v krku

No já sem to už párkrát dělal na fšelijakejch motorkách a vždycky to šlo bez stahováku. Ale je fakt že drží jak sviňa. Dělám to takovym majzlíkem. Bacha na voči,často se to ložisko votštípne.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
04.09.2008 20:10:55
Offline

Re: spodní ložisko v krku

jo mělo by to jítgood

ty a poč jsi to kuchalidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
04.09.2008 20:32:28
Offline

Re: spodní ložisko v krku

tak je to dobrý,akorát jsem pokurvil ten spodní plíšek  s tou gumičkou(jak to ložisko do toho zapadá-prachovka),chtělo to trošku hrubého násilíbigsmile a jak nazpět,nalisovat nebo pomalu a pokud možno rovnoběžně naklepat kladívkem???help


když to jede,je to OK
osiris (Člen)
04.09.2008 20:34:51
Offline

Re: spodní ložisko v krku

...tak i tak
...nebo hoď ložisko do lednice, krk vohřej a posaď ho tam rukou


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zdenek 1 (Člen)
04.09.2008 20:35:10
Offline

Re: spodní ložisko v krku

Banditatom psal:

jo mělo by to jítgood

ty a poč jsi to kuchalidontknow

no nevím jak je to možné,ale trochu mi v tom klepkalo tak jsem to rozebral,a jak jsem to vytahoval tak se to začlo sypatidontknow...tak už to vyměním všechnogood ty japonské kur.y nic nevydržíbigsmile


když to jede,je to OK
Filous (Člen)
05.09.2008 08:12:09
Offline

Re: spodní ložisko v krku

osiris psal:

...tak i tak
...nebo hoď ložisko do lednice, krk vohřej a posaď ho tam rukou

good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2008 08:34:18
Offline

Re: spodní ložisko v krku

já to teda sundavám bruskou..do flexi brusnej kotouč a odbrousit,ale bacha na to plechový těsnění.
nemusí se to odbrousit až na krk..ono to pak stejně praskne a jde to sklepnout.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2008 08:40:27
Offline

Re: spodní ložisko v krku

Filous psal:
osiris psal:

...tak i tak
...nebo hoď ložisko do lednice, krk vohřej a posaď ho tam rukou

good

hele nemělo by to bejt obráceně?Ložisko ohřát aby se roztáhlo a krk do mrazáku aby se mrazem zmenšil?
jen můj názor.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
05.09.2008 08:43:18
Offline

Re: spodní ložisko v krku

kasymoj: mluvil vo krku nebo vo brejlích ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2008 08:50:55
Offline

Re: spodní ložisko v krku

osiris psal:

kasymoj: mluvil vo krku nebo vo brejlích ?

a joredfaceredface
ale z toho jak to pak píše dál ,že poničil tu prachovku na spodních brejlích jsme tipoval ten kroužek na brejlích


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenek 1 (Člen)
05.09.2008 18:02:32
Offline

Re: spodní ložisko v krku

no myslel jsem to spodní ložisko na brýlích s tou trubkou která se pak strká do krku,a pod tím ložiskem je plechové těsnění s okrajem gumy(to jsem samo.zničil),tak to ložisko je naklepnuté na té trubce na  konusu...proto jsem se ptal, jak to tam to ložisko dát???no a to horní co se dává do toho krku se tam jen vloží ,a utáhne pak matkou z hora ,no né???bigsmilehelpkurva drát...bigsmile už mi s toho je..,ložiska jsem sehnal hned,a pojeb... plechové těsnění pod to spodní ložisko  sem musel obědnat v suzuce (dodání do pěti prac.dnů!)..bad


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2008 18:05:32
Offline

Re: spodní ložisko v krku

zdenek 1 psal:

no myslel jsem to spodní ložisko na brýlích s tou trubkou která se pak strká do krku,a pod tím ložiskem je plechové těsnění s okrajem gumy(to jsem samo.zničil),tak to ložisko je naklepnuté na té trubce na  konusu...proto jsem se ptal, jak to tam to ložisko dát???no a to horní co se dává do toho krku se tam jen vloží ,a utáhne pak matkou z hora ,no né???bigsmilehelpkurva drát...bigsmile už mi s toho je..,ložiska jsem sehnal hned,a pojeb... plechové těsnění pod to spodní ložisko  sem musel obědnat v suzuce (dodání do pěti prac.dnů!)..bad

tak postup co jsem psal..horni se do rámu naklepne a vnitřek jen vloží


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
06.09.2008 11:13:06
Offline

Re: spodní ložisko v krku

...tag já to zrekapituluju...

rám:
...vnější kroužek ložiska dáš do mrazáku, rám horkovzduškou lechce vohřeješ, bacha ať si nespálíš barvu a ložisko by ti tam mělo spadnout...dyš né, pomůžeš mu trochen kladifkem, já to dělám stahovákem (dvje kónusový plotny ve tvaru ložiska a závitová tyč)

krk:
...spodní brejle i s původnim ložiskem do lisu, vylisovat krk i se starym ložiskem, nový ložisko a brejle vohřát, krk vochladit a nalisovat spátky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zdenek 1 (Člen)
10.09.2008 20:57:18
Offline

Re: spodní ložisko v krku

takže krk z brejlema jsem hodil do mražáku(jsem to měl v kuse),ložisko nahřál nad vařičem,nasadil ,s citem naklepkal kladívkem,a je to!!! tak hošani dík za rady)včetně FÍKOVI) good


když to jede,je to OK
bracha (Člen)
03.09.2009 21:47:30
Offline

Re: spodní ložisko v krku

dotázek při dotahování té vrchní matky(s těma výřezama) je potřeba použít hrubé síly? nemám na to spešl klíč jen ten co byl u kejvačky :)


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
zdenek 1 (Člen)
03.09.2009 22:52:40
Offline

Re: spodní ložisko v krku

Tak tu matku (vroubkovanou) musíš dotáhnout tak akorát (vím že se to lehko řekne a hůře chápe) ale já osobně když jsem to dělal,tak jsem to dorval tak,že sice řidítka se točily celkem lehce,ale když jsem pak na tom  jel,tak se mi ta motorka pořát bulala na jednu nebo druhou stranu a pořát jsem ji musel jakoby narovnávat (jako bych byl najebaný a neudržel rovnováhu) !Zase když je to povolené víc než je zdrávo,tak ti ty řidítka začnout tak kolem 70km/h  vibrovat ! tak že moje zkušenost je zkoušet a zkoušet ! ale možná bydeš lepší nežli já,a trefíš to na poprvé!! pro mě to byla celkem alchimie.....


když to jede,je to OK
bracha (Člen)
03.09.2009 22:55:13
Offline

Re: spodní ložisko v krku

no právě sem to celkem dorval a furt to vibruje a tím dotahovákem nejde už točit ručně...(kladivo de :)


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
Koldan (Člen)
03.09.2009 23:13:13
Offline

Re: spodní ložisko v krku

bracha psal:

no právě sem to celkem dorval a furt to vibruje a tím dotahovákem nejde už točit ručně...(kladivo de :)

a kuwa s tebů bych jako spolujezdec nejelbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bracha (Člen)
04.09.2009 00:40:46
Offline

Re: spodní ložisko v krku

jako de to lehčejc s tím točit jak předtím takže to asi nebude uplně správně :)


Ten, kdo vymyslel práci by ji měl taky naučit masturbovat, aby se udělala sama
Filous (Člen)
04.09.2009 08:48:49
Offline

Re: spodní ložisko v krku

bracha psal:

no právě sem to celkem dorval a furt to vibruje a tím dotahovákem nejde už točit ručně...(kladivo de :)

surprisedheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
zdenek 1 (Člen)
04.09.2009 19:10:10
Offline

Re: spodní ložisko v krku

bracha psal:

no právě sem to celkem dorval a furt to vibruje a tím dotahovákem nejde už točit ručně...(kladivo de :)

Tak ta vibrace asi nebude v tom ložisku,ale někde jinde!!! př.guma,nebo to bylo bourané na vidle......


když to jede,je to OK
K.a.s.y.m. (Člen)
06.09.2009 17:59:53
Offline

Re: spodní ložisko v krku

a nebo ložiska v přednim kole.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
06.09.2009 23:18:38
Offline

Re: spodní ložisko v krku

hele něgdy sa trošku ztrácím co je a co eště není fór, ale kucí vono béčko sicejc nejni planetární plavidlo, aby to potřebovalo jen to nejlepčí, na druhů stranu sů věci, kerý nejde vodrbat, kerý vás drží na silnici a při životě  a vodrbávat gumy, nebo sa s natšením půšťet bez jakýhokoliv vjedomí do voprav, kerý maj pak potstatný vliv na techniku jízdy, ně přinde sebevražedný. Nejsu proti sa naučit mašinu vomakat, ba naopak, je to jen ku prospěchu, ale mělo by to být dle mňa postupně, to že dáte jiný grify na řidítka, nebo jiný sklíčka na blinkry vás z cesty nesejme, to že blbě hodíte ložiska, nebo něco dotáhnete na kref ANO! Tak hlavně vopatrněidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr