Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda (Člen)
02.02.2007 21:02:51
Offline

Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Ahoj kluci,

před rokem jsem se nechal unést na radu kamaráda výhodnou koupí. Na netu byly v akci rukavice Nazran. Ačkoliv si zakládám na kvalitě a mám vše od renomovaných firem, nevím proč jsem byl takový vůl a koupil tuhle značku. Budiž, stalo se. Málo kdo ví, že jsem dlouho na silniční moto nejezdil, pouze kdysi v raném mládí a pak preferoval pouze motocros. Inu koupil jsem si taky moto a začal na jaře jezdit. Protože jsem ale  6 dní v práci, jezdlil jsem opravdu jen o víkendu a to ještě pouze když bylo hezky. Zrátka v těhlech rukavicích jsem najell cca 5 tisíc km. Na konci sezony jsem si všiml, že se mi odtrhávají ty suché zipy a vůbec se sem tam pářou. Řekl jsem si, že až budu mít čas a náladu, tak to zabalím a pošlu. Tento týden čas nadešel tak jsem zabalil a poslal. Ovšem dnes přišel balík zpět a v něm i rukavice s vyjádřením, po kterém jsem zbělal. Aby mi někdo napsal, že jsem rukavice MOC používal, tak to jsem ještě nežral! Asi na ně zapoměli dát cedulku s dobou trvanlivosti! Dále nechápu větu, že při intenzivním užívání může být životnost výrobku kratší jak záruční doba. To si vážně snad dělaj srandu ne? KDe maj vysačku, že ty jejich krámy vydžej pouze tolik a tolik km? Na tyhle žvásty nemusim mít ani právní vědomí, na to mi stačí základní škola! Jejich závvěrečná věta o opravě tomu nasadila korunu. No nic, zítra jim zavolám, a jestli hodlají dál dělat z lidí debílky, tak to půjde k soudnímu znalci. Času na tohle mám hafo. Jedno však už teď vím jistě! Tato firma u mě skončila! Ani žárovičku!fuckfuckfuck

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Zdenda/Reklamace.jpg

Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Eremi (Člen)
02.02.2007 21:09:51
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

ty vogo, tak tyhle žvásty jim rozseká na cimpr campr student 1 ročníku práv. Co to melou za kraviny jako životnost??? Záruční doba je ze zákona 2 roky a přes to nejde vlak, nějaký pičoviny o tom, že životnost je kratší než záruční doba jsem v životě neslyšel. Se ti nedivím, že ses nasral, jsem se nasral po přečtení taky.
Doporučuju ti obrátit se na Sdružení obrany spotřebitele, ti už si na nich smlsnou, ještě bych ten dopis poslal třeba do Černých ovcí a vyhraješ nějakou tu jejich cenu, protože takovou pičovinu tam už asi dlouho neměli


S úsměvem jde všechno líp :o)
Marián (Člen)
02.02.2007 21:17:08
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

musim s tebou suhlasit,mam od nich taky rukavice a stojej pekne za hofno,pac se trhaj kde muzou...mam je sity snad na padesati mistechbad
kdybych se v nich bejval nevysekal,cemuz sem ze zacatku vse prisuzoval,tak jim je taky vomlatim vo hlavu,ale ted na to uz seru,vodjezdim v nich este sezonu a koupim naky jiny.
sou sami proti sobe,kdyz prodavaj takovy sunty,no ale vzdy se najdou zacatecnicky volove jako my a neco od nich koupej,ale na podruhy si u nich asi tezko nekdo neco koupi,ja teda ne...


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
02.02.2007 21:20:33
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

...že tys v nich woe jezdil a měls je přitom na rukách bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
02.02.2007 21:23:45
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

nee urcite na nohach,tam se min vopotregoodbujou


...sam mezi jebkarema...
MartysN6 (Člen)
02.02.2007 21:36:52
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

jo reklamační vyjádření pobavilosick

Já zas musim pochválit Padanu, né že by ty jejich rukavice dobrý (za necelou sezonu roztrhaný na skoro všech prstechidontknow) ale aspon to opravili a bez zbytečnejch kecůsurprised

Jinak Mazi reklamoval v Bikers crownu taky rukavice od Nazranu a dostal nový,takže máš asi jen smůlubad
asi by to chtělo osobní jednánísmile1

Zdenda (Člen)
02.02.2007 21:40:42
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Změna občanského zákoníku

Čl. I

Zákon č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, ve znění zákona č. 58/1969Sb., zákona č. 131/1982 Sb., zákona č. 94/1988 Sb., zákona č.188/1988 Sb., zákona č. 87/1990 Sb., zákona č. 105/1990 Sb., zákona č. 116/1990 Sb., zákona č. 87/1991 Sb., zákona č. 509/1991 Sb., zákona č. 264/1992 Sb., zákona č. 267/1992 Sb., zákona č. 104/1995 Sb., zákona č. 118/1995 Sb., zákona č. 89/1996 Sb., zákona č. 94/1996 Sb., zákona č. 227/1997 Sb., zákona č. 91/1998 Sb., zákona č. 165/1998 Sb., zákona č. 159/1999 Sb., zákona č. 363/1999 Sb., zákona č. 27/2000 Sb., zákona č. 103/2000 Sb., zákona č. 227/2000 Sb., zákona č. 367/2000 Sb., zákona č. 229/2001 Sb., zákona č. 317/2001 Sb., zákona č. 501/2001 Sb., zákona č. 125/2002 Sb., zákona č. 135/2002 Sb., se mění takto:


§ 616 včetně nadpisu a poznámky pod čarou č.4) zní:

Shoda s kupní smlouvou

§ 616

(1) Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména že je bez vad. 4)

(2) Nestanoví-li tento zákon jinak, shodou s kupní smlouvou podle odstavce 1 se dále rozumí, že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, že odpovídá požadavkům právních předpisů, je tomu odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle používá. U potravin musí být vyznačeno datum minimální trvanlivosti, a jde-li o potraviny podléhající rychlé zkáze, datum použitelnosti. Připouští-li to povaha věci, má kupující právo, aby byla věc před ním překontrolována nebo aby její činnost mu byla předvedena.

Tohle je jen na tu jejich větu o výdrži kontra záruce. Pokud tedy mají tokové speciální rukavice, že nevydrží 5000km tak měli napsat, že vydrží jen tolik a tolik (jako záruka u auta). Ne! Oni prodali moto rukavice, na ochranu rukou při jízdě na motocyklu. Nic víc! Ksindl!!!

Ale poslední věta ukazuje co je to za ksindl a socky, nedokážou to ani přišít.fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
02.02.2007 21:48:04
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Navíc jeden pár ma mladá, ještě voněj novotou a už se jí loupu. Jenže já vůl nemám paragonfuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Eremi (Člen)
02.02.2007 21:49:53
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

záruka je ze zákona 2 roky, pokud prodávají něco co 2 roky nevydrží je to jen jejich věc!


S úsměvem jde všechno líp :o)
Zdenda (Člen)
02.02.2007 21:57:11
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

tj, ještě mě zajímá jak psali, že jsem to měl poslat ihned po zjištění. To mám pokaždym sundání rukavic hledat a zkoumat zda nejsou poškozený?  Nemůžu to nikde v zákonech najít. Bože to je ksindl!!!fuck A já vůl si tam chtěl koupit kalhoty!!!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Eremi (Člen)
02.02.2007 22:01:09
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

rukavice jsi odeslal okamžitě po zjištění závady a fertig, nic jinýho tě nemusí zajímat!


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
02.02.2007 22:10:23
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

God Save The Spidi!


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
02.02.2007 22:14:14
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zítra tam zavolám a moc se na to těšim. Mám ale strach, že to nevydržim se chovat slušně!surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mour (Člen)
02.02.2007 22:25:25
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Běžnou žárovku nikdy nevyreklamuješ do 2 let idontknow ...bo vše zboží má jakousi výdrž ...jinak výše uvedený reklamák sem nečet, bo je to strašně velké a nevejde se mi to na obrazovku

Eremi (Člen)
02.02.2007 22:26:33
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

tady se nikdo nebaví o žárovce, ale o rukavicích, to máš stajný jako třeba s botama, to není pičovina za pár korun


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
02.02.2007 22:26:55
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Táhni prodavačismile1

Z takových zamítnutí máš barákfucksickbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
02.02.2007 22:37:20
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

...jeste 6 x ruzyn a mas morini smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
02.02.2007 22:39:37
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Eremi: ...tal sem si to teda přečet...tohle opravdu nevyreklamuje .... a klidně to můžou dát do  TV bad, pokud bede TV objektivní  ...tak to je ...a může jít k soudu ...běh na dlouhou téměř nekopnečnou trať

Kelly: ...kéž by pussybigsmilebigsmile

Rebel (Člen)
02.02.2007 22:40:02
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Už jen 5x ušetřil na kotoučich....bigsmilebigsmile


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Zdenda (Člen)
02.02.2007 22:54:07
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Mour: a dle čeho soudíš? Už jen v tom textu od nich je po právní stránce tolik nesouladů, že to je neskutečný. Asi prodávají chleba místo rukavic, se divím, že tam není text spotřebujte do....surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
02.02.2007 23:02:56
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Mimo jiné: někdy v půlce léta jsem si koupil boty zančky Vans. Přímo určený pro jízdu na skateboardu, tudíž na hrubší zacházení. Na prkně nejezdim, mám to do auta. Křusky mě stály cca 2800,- Po dvou měsících se mi z levé boty začal odlupovat na celé špičce semiš. Pro rejpaly - nejsem fotbalista, do ničeho nekopu, mám je jen do auta, navíc jsem pravák. A tak jsem je šel reklamovat. Po měsíci dorazili zpět, s dopisem, kde se psalo, že jsem je špatně používal, že jsem v nich chodil i v dešti!!! Tak jsem jim volala, pán byl hrozně chytrej, arogantní, že prej to ani nejsou boty na jízdu na sk (přitom jsou proto přímo určeny) a kdesi cosi. Tak jsem napsal dopis, že botky prohlédl soudní znalec a předběžně uvedl, že se jedná jednoznačně o vadu materiálu. Taky jsem napsal, že se klidně budu soudit, že mě to problém nedělá. A hele, najednou mi do měsíce přišli peníze i omluva. Tak kde to jsme? Mi to připomíná Philadelphii (film)sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Dado (Člen)
02.02.2007 23:08:33
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

ověřená rada kolegů z práce je, že formulace závady (popis) zásadně neformulovat bez patřičných odkazů na paragrafy z obchodního zákoníku. Cinkni na nejbližší ČOI popiš problém předlož jejich vyjádření a požádej o jejich formulaci (popis ) závady výrobku. Dál už jednej pouze doporučení ČOIKY, hodně zdaru.


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Kelly01 (Člen)
02.02.2007 23:11:01
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Na takový rady se vyser..

Vpal tam..

Pukud tam budou majitelá požádej slušně o rozhovor..

Vodpal se po vzoru funďákůgood


God Save The Queen!
Mour (Člen)
02.02.2007 23:12:42
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda psal:

Mour: a dle čeho soudíš? Už jen v tom textu od nich je po právní stránce tolik nesouladů, že to je neskutečný. Asi prodávají chleba místo rukavic, se divím, že tam není text spotřebujte do....surprised

Zdendo: ..bohužel je to vždy o přístupu ....a toť je u Tvého případu otázka ...pokud Ti raklamační pracovník napíše takový líbesbríf ...tak reklamaci uplatnitt lze viz výše uvedeníidontknow ...s konkrétní firmou bohužel nehneš bad ...doporučuji na netu je zveřejnit ...ale zas tisíce lidí bude oponovat s třeba kladnou skušenostíidontknow ..jo a byl sem v garáži na 4 beerbigsmile

Rebel (Člen)
02.02.2007 23:13:08
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdendo souhlsim s nazorem o ,,filadelfii"
Mimo jine mi přijde že pokud jdeš koupit nove zboži,tak jsi vytan,ale nedej bože pokud potřebuješ nasledny servis....fucksick...to už jsi na obtiž!bad
Kocourkov....


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
Zdenda (Člen)
02.02.2007 23:14:04
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

good zejtra to zkusím ponejprv slušně. Ale na hrubej pytel hrubá záplatafuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
02.02.2007 23:16:32
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Kdyby ti debilové ten zip přišili tak jsem nucenej držet hubu a krok! Ale stojí jim tohle za to? Chápete to? Já ne! A pak že taxikáři jsou největší zloději. surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mour (Člen)
02.02.2007 23:18:03
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Dado: Čoice se směju bigsmilebigsmile, pokud máš!!! jako obchodník!!! vyjádření od autor. servisu

osiris (Člen)
02.02.2007 23:21:37
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

zdendovi: woe, hlavne si vem pod jazyk nitroglycerin, at to do rana vydrzis a nehoupne ti pumpa pico bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Eremi (Člen)
02.02.2007 23:25:33
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

mour: neblázni, to co mu napsali nepsalo žádný reklamační oddělení! To co tam píšou jsou nesmysly a nemá to oporu v žádným zákoně!!!
Naopak jak jsem řek, doporučuju zdendovi SOS.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Mour (Člen)
02.02.2007 23:33:10
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Eremi: ..sem beerbeerwine ..a ščastný, bo nic nereklamujubigsmile

Eremi (Člen)
02.02.2007 23:36:15
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

mour: tak to na beerbeerbeerwinebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Mour (Člen)
02.02.2007 23:39:57
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Eremi: ...tak tak švarný jinochu bigsmile ...kuwa vy mladí máte pařit a ne sedět u PC, coidontknowpussybigsmilebigsmilebigsmile

Zdenda (Člen)
02.02.2007 23:41:21
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Osi, a ty se mi divíš, že mám hrůzu když něco kupuju. Jo jsem z tý drzosti na prášky, škoda že to nejde ručně stručně. Ksindlové, já nsad fakt vyletim z kožkyfuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
yello (Člen)
02.02.2007 23:48:00
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

...kdyz to tak ctu,je mi smile2smile2smile2 ze to v Ceskych zemich funguje takhle.Jsem na jednu stranu rad,ze jsem tohoto usetren,ale na stranu druhou,me sere,ze to nefunguje jak tady.Zatim se mi to stalo malokdy,ale kdyz se mi neco vys... ,zajdu s paragonem do kramu,reknu co je za problem a...tady ani nikdo nezkouma,jestli je pravda co rikam.Proste vymeni kus za kus,omluvi se,a zivot de dal.

jinak co jsem se tak ve fabrikach bavil s lidma,bylo (a nevylucuju,ze jeste je) beznou praxi,ze stejny model obleceni,ale hlavne bot,pro vychodni trhy,je sity nitema mnohem nizsi kvality,tudiz jde dolu i cena.Mam to treba overene ve Francii u Nike,ze na pohled vypadaly stejne,ale nebyli.Rek mi to nakej vedouci useku ve fabrice.Treba to tak funguje jeste ted.I kdyz po vstupu do EU uz spis ne,ale treba to bylo vyrobeny jeste pred..
Kazdopadne drzim palce a nedej se.Jde o princip,ne o prachy...good


...che palle !!!
Mour (Člen)
02.02.2007 23:58:49
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Dycky je to založeno na vztahu s prodejcem, potažmo dodatelem ...a v tom je zakopaný husky

Zdenda (Člen)
02.02.2007 23:59:13
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

no já někde slyšel, že Nazran se máý problémy se šití, jinak je to celkem ok. Njn Pákistánsick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
02.02.2007 23:59:30
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

yelloovi: vono je to tady trosku dany cechackovskou vychcanosti, a to nemyslim ze strany obchodniku, ale ze strany zakazniku - kazdej uz pri koupi vymejsli jak s tim vyjebe a ..... no co ti mam povidat, delame si to tak trosku sami, vis


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rebel (Člen)
03.02.2007 00:02:27
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:

yelloovi: vono je to tady trosku dany cechackovskou vychcanosti, a to nemyslim ze strany obchodniku, ale ze strany zakazniku - kazdej uz pri koupi vymejsli jak s tim vyjebe a ..... no co ti mam povidat, delame si to tak trosku sami, vis

Viz vaše debata na slevy....chci množstevni slevu pro staleho velkoodběratele a vezmu si jeden kus....idontknowsmile2


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 00:04:08
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

v bikers crown sem byl asi dvakrát a pokaždý to na mě dělalo dojem levnýho krámu s levnejma věcma, prostě takovej lidl... nerad si kupuju zboží, který mi nevydrží, tj. radši jedny boty v kterejch chodim dva roky než každej rok novej pár. nikdy sem neměl problémy s tim, že by mi to nevydrželo. dle mě lepší cesta než chodit třikrát do roka reklamovat věci za pár korun....idontknow


doba je temná...
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 00:06:23
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:

yelloovi: vono je to tady trosku dany cechackovskou vychcanosti, a to nemyslim ze strany obchodniku, ale ze strany zakazniku - kazdej uz pri koupi vymejsli jak s tim vyjebe a ..... no co ti mam povidat, delame si to tak trosku sami, vis

goodgoodgoodgood


doba je temná...
Zdenda (Člen)
03.02.2007 00:09:39
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Inkviz: njn mladej, nezkušenej a tudíž blbej, co nadělám stalo se.  Průser je, že jsem reklamoval jak jsem psal ty boty na skejt, to nebyli žádný levný shity. To samí XPD. Asi to přitahuju nosmile2

Osi: to máš samozřejmě pravdu, a já to takhle vodserusick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mour (Člen)
03.02.2007 00:13:51
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

A já už stou paníchlapem s reklamací žárovky ani nebudu psát ...souhlas s Osi a aji Incvizbigsmile

inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 00:15:52
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda psal:

Inkviz: njn mladej, nezkušenej a tudíž blbej, co nadělám stalo se.  Průser je, že jsem reklamoval jak jsem psal ty boty na skejt, to nebyli žádný levný shity. To samí XPD. Asi to přitahuju nosmile2

dyk ti to tam i píšou, v botech nechoď, rukavice nenos a bude to zas v cajku bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Eremi (Člen)
03.02.2007 00:16:24
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

fakt ale je, když si dovolí napsat něco takovýho, tak jsou to pro mě prostě pussy


S úsměvem jde všechno líp :o)
Mour (Člen)
03.02.2007 00:19:35
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Jébat O...., tu k....jéb...O ...u Čaau parťáci ...dóbrú noc goodbigsmile

Zdenda (Člen)
03.02.2007 00:21:03
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Jo jsou to pussypussypussy dám vědět jak to dopadlo zejtra.

A to jsem ještě zvědavej na firmu Paolosmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 00:22:30
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Eremi psal:

fakt ale je, když si dovolí napsat něco takovýho, tak jsou to pro mě prostě pussy

netvrdim že ne, pussy to rozhodně sou jestli sesmolej takovouhle pussyovinu na druhou stranu bych si tam asi nikdy nic nekoupil, protože tam dle toho co sem viděl prodávaj samý pussyoviny nebo nekvalitní šunty do pussy bigsmilebigsmilebigsmile

ale sem bych zase asi nakoupit šel good
http://www.nokamoto.cz/pro-sport-k3/ruk … B-438.html


doba je temná...
Zdenda (Člen)
03.02.2007 00:29:58
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

černý jsou mňamkygoodgoodgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Eremi (Člen)
03.02.2007 08:36:28
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

inkviz: co na to říctgoodbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
lan (Člen)
03.02.2007 11:38:41
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

A zakolik ty rukavičky byly?idontknow

Zdenda (Člen)
03.02.2007 12:43:53
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Normální cena 1500,- po slevě 900,- jestli tim chceš říct, že jsem jako koupil rukavice na 200 kilometrů tak se nemáme o čem bavit. Pokud by to tak bylo, musí to bejt uvedený v kupní smlouvě, že vydržej tolik a tolik km, nebo třeba jen do zimy, a měly by mít asi nějaký počitadlo motohodin či co. V jiném ppřípadě mě to nezajímá, je na to dva roky záruka. Navíc zde je problém ten, že jsem je chudinky moc často rozepínal a zapínal. A pro upřesnění, i kdyby stály korunu, tak budu nasranej páč jde o princip. Kapiš to?idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
03.02.2007 12:47:17
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Jestli si to tak nemyslel tak sorry.

Jinak jsem dnes mluvil se soudním znalcem, předběžně řekl, že to co napsali je neskutečný blábol, v rozporu se zákonem a že je to klasická politika těhle firem. Docela mne překvapilo, že pokud zjistí, že si za to mohu sám, zaplatím pouze poštovné, pokud zjistí, že naopak, naúčtuje si cca 800,- a budem to vymáhat po firmě BC. fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Jiřina (Člen)
03.02.2007 13:11:57
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Nechci se vyjadřovat k reklamaci, jsem obchodník a asi by jste mne sepsuli. Ale jak už řekl tuším Osi, je to i vychcaností nás čechů, něci koupit a už přemýšlet jak jim to za 2 roky omlátím o hlavu. Nicméně i v zákoně se tvrdí, že REKLAMACI nejde uplatnit na vbady způsobené používáním. Příklad:nikdo ti neuzná prochozenou podrážku na botách po 2 letech. Ale trocha ze mlýna k Bikers crownu. Není to tak dávno,co mi poslal Koval email, že se díval na jejich stránky a že prý jsem tam uveden, že jsem vyhrál 3 místo v nějaké soutěži a 10.000,-Kč. Tak tam tedy volám a ono ejhle, cenu už si vybral jiný chlapec, který se čistě náhodou jmenoval úplně stejn a byl dokonce ze stejného města. Takže asi tak


Tož tak:-D
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 13:21:44
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda psal:

Normální cena 1500,- po slevě 900,- jestli tim chceš říct, že jsem jako koupil rukavice na 200 kilometrů tak se nemáme o čem bavit. Pokud by to tak bylo, musí to bejt uvedený v kupní smlouvě, že vydržej tolik a tolik km, nebo třeba jen do zimy, a měly by mít asi nějaký počitadlo motohodin či co. V jiném ppřípadě mě to nezajímá, je na to dva roky záruka. Navíc zde je problém ten, že jsem je chudinky moc často rozepínal a zapínal. A pro upřesnění, i kdyby stály korunu, tak budu nasranej páč jde o princip. Kapiš to?idontknow

je fakt, že si to dělaj sami, prodávat šmejd za pár korun. pak musej počítat s tim, že se najdou i lidi, který se kvůli tomu budou soudit, třeba jako ty... řikám, já osobně bych rukavice zahodil a víckrát se bc neobjevil, bo kvůli 900 korunám řešit nějaký soudní znalce a tisíce dopisů a poštovný a podobně by mě za to opravdu nestáloidontknow místo času strávenýho reklamací vydělám ty peníze v práci úplně stejně a vim, že příště si rači koupim něco kvalitního co mi vydrží a nebude mě to rozčilovat při každý jízdě... muj názor, netvrdim že správnej smile1


doba je temná...
Mirek D (Člen)
03.02.2007 13:29:09
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

yello psal:

...kdyz to tak ctu,je mi smile2smile2smile2 ze to v Ceskych zemich funguje takhle.Jsem na jednu stranu rad,ze jsem tohoto usetren,ale na stranu druhou,me sere,ze to nefunguje jak tady.Zatim se mi to stalo malokdy,ale kdyz se mi neco vys... ,zajdu s paragonem do kramu,reknu co je za problem a...tady ani nikdo nezkouma,jestli je pravda co rikam.Proste vymeni kus za kus,omluvi se,a zivot de dal.

jinak co jsem se tak ve fabrikach bavil s lidma,bylo (a nevylucuju,ze jeste je) beznou praxi,ze stejny model obleceni,ale hlavne bot,pro vychodni trhy,je sity nitema mnohem nizsi kvality,tudiz jde dolu i cena.Mam to treba overene ve Francii u Nike,ze na pohled vypadaly stejne,ale nebyli.Rek mi to nakej vedouci useku ve fabrice.Treba to tak funguje jeste ted.I kdyz po vstupu do EU uz spis ne,ale treba to bylo vyrobeny jeste pred..
Kazdopadne drzim palce a nedej se.Jde o princip,ne o prachy...good

Njn, Nazran se dělá (jako skoro všecko motooblečení) v Asii (v tý skutečný - nee v Koldanově). A tohle zboží (Nasran) mi vždycky přišlo takový "vobyčejnější"... .


Autobus je taky Suzuki... .
Zdenda (Člen)
03.02.2007 13:32:09
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Jiřina: a to se vyplatígoodbigsmile

Inkviz: taky vydělávám peníze, mám díky tomu dost času v prdeli, ale věř mi, že bych to udlělal i kdyby stáli korunu. Seru na ty rukavice, stejně je zahodim tak nebo tak, ale tohle prostě nezkousnu. Mě tím dopisem urazili, to si sakra myslej, že lezeme po stromech? Průser je, že počítaj s tím, že lidi nad tím mávnou rukaou stejně jako ty, můj táta a podobně. Jak píšu, jde mi o princip a ten čas tomu věnuju.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mirek D (Člen)
03.02.2007 13:38:05
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Mám od nich motoboty a taky se cosi loupe. Asi jsem v nich moc chodil po garáži....a najel přes 10 tis. km.... . idontknow

Nicméně v záručáku od BC jako dovozce je napsáno něco v tom smyslu, že nebudou uznány reklamace na opotřebené boty, doslova že nelze každý rok měnit boty protože jsou používané.


Autobus je taky Suzuki... .
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 13:39:26
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda psal:

Inkviz: taky vydělávám peníze, mám díky tomu dost času v prdeli, ale věř mi, že bych to udlělal i kdyby stáli korunu. Seru na ty rukavice, stejně je zahodim tak nebo tak, ale tohle prostě nezkousnu. Mě tím dopisem urazili, to si sakra myslej, že lezeme po stromech? Průser je, že počítaj s tím, že lidi nad tím mávnou rukaou stejně jako ty, můj táta a podobně. Jak píšu, jde mi o princip a ten čas tomu věnuju.

dělej jak myslíš, řikam mě by to za to nestálo, jinak na principy ser, sou k ničemu, musíš se řídit hlavně hlavou a né principamagood


doba je temná...
bobule (Člen)
03.02.2007 13:44:14
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

ser na ně, větší trest pro ně je když jim děláš takovou reklamu, aspoň se na ně víc lidí vysere a pudou nakoupit jinamidontknow


to jebu
yello (Člen)
03.02.2007 13:51:32
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

..nechci tuto debatu presunout na jinou kolej,ale je fakt,ze jedna (nikoliv jedina) vlastnost charakteristicka pro Slovany je ta neznicitelna chut ojebat,srazit z ceny treba 10 kacek,ale musi mit pocit,ze na toho druheho nejak vyzral.
Priklad: v jakemkoli supermarketu poznam zcela neomylne prislusnika slovanskeho naroda treba tak,ze si zeleninu,nebo ovoce da do pytliku,jde odvazit,nalepi cenovku na pytlik,a jde si jeste 2-3 kousky dolozit.Netvrdim,ze to delaji vsichni,ale kdyz uz,tak v 9 pripadech z 10 mluvi tento "chytrak" cesky,slovensky,nebo polsky.

Je ale zajimave,jak tato vlastnost mizi,zije li zmineny jedinec v cizine,(nemyslim sebesmile1)kde tento model chovani neni "normalni" a bezne praktikovan.Italove jsou sice bordelari,mentalita taky nic moc,ale je spis tendence druhemu duverovat,nez ne.
A kdo pak po delsi dobe jede domu do CZ,procitnuti je neprijemne..smile2

Hlavne at si to nikdo spatne nevysvetluje,mame spustu veci a vlastnosti,ktere bych tady z fleku aplikoval,kdyby to slo...


...che palle !!!
osiris (Člen)
03.02.2007 13:54:13
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

...a sedmej den bylo svetlo ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
03.02.2007 13:55:28
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

yello:

Hlavne at si to nikdo spatne nevysvetluje,mame spustu veci a vlastnosti,ktere bych tady z fleku aplikoval,kdyby to slo

myslíš Gambrinus?bigsmile


to jebu
Zdenda (Člen)
03.02.2007 14:09:39
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Udelam jim reklamu to se nebojte, ale srat na hlavu si taky nenecham. S tim oni pocitaji. Asi mam moc horkou krev no.

Osi, po vikendu ti poslu ty stupacky abys mi namichal tu barvu, tak mi hod prosim adresu do mejlu. Dik


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Eremi (Člen)
03.02.2007 14:12:05
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

zdendo: mě by šlo taky o ten princip a taky bych do toho šel!goodbigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
yello (Člen)
03.02.2007 14:14:14
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:

...a sedmej den bylo svetlo ;)

...sedmej den byla motorka..good


...che palle !!!
Datel (Člen)
03.02.2007 14:39:18
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Musím se postavit za Zdendu a tvrdím, že by z nás obchodníci neměli dělat pitomce. Ať se vyvarují nekvalitních výrobků. Taky bych to tak udělal good

osiris (Člen)
03.02.2007 15:53:37
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Datel psal:

Musím se postavit za Zdendu a tvrdím, že by z nás obchodníci neměli dělat pitomce. Ať se vyvarují nekvalitních výrobků. Taky bych to tak udělal good

...neblazni, to prece nejde, je skupina lidi ktery to maj zajem kupovat, to ty si musis zvazit a rozhodnout se co chces koupit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
03.02.2007 16:23:49
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

jenže oni spíš spoléhajpussy na to že když tě jednou odpálkujou tak se na to vykašleš,měl sem ten samej problém s botama do halyidontknow,prostě mi tu reklamaci neuznali s tím,že prý je mám už skoro rokidontknow a záruční doba není prý to samé co životnost obuvifuck ta je prý u sportovních bot řádově šest měsícůfuck


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 17:25:56
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

maňas psal:

jenže oni spíš spoléhajpussy na to že když tě jednou odpálkujou tak se na to vykašleš,měl sem ten samej problém s botama do halyidontknow,prostě mi tu reklamaci neuznali s tím,že prý je mám už skoro rokidontknow a záruční doba není prý to samé co životnost obuvifuck ta je prý u sportovních bot řádově šest měsícůfuck

já furt nechápu co ti na tom neni jasný, je přece logický že když nějakou věc opotřebim dřív, než uplyne záruční lhůta tak těžko můžu reklamovat to, že se to opotřebilo... je to jako když koupíš pneumatiky a jezdíš na nich, tak je taky zežvejkáš za tři měsíce a nejdeš je reklamovat, že maj vydržet dva roky....idontknowidontknowidontknow


doba je temná...
Eremi (Člen)
03.02.2007 18:09:54
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

inkviz:néééééé? a já kruci myslelidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
03.02.2007 18:21:57
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Áááááááááááááááááá....

Prodejce brání kámošefuck

Bojí se aby nemusel vracet peníze za ty šméčkový gumy o kterých už teď ví že vám nemůžou 2 roky vydržetsick


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2007 18:35:59
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Kelly01 psal:

Áááááááááááááááááá....
Prodejce brání kámošefuck
Bojí se aby nemusel vracet peníze za ty šméčkový gumy o kterých už teď ví že vám nemůžou 2 roky vydržetsick

vogo a je to venkusurprised v akci budou jenom mitas-puk, ty vydržej čtyři roky bez omezení kilometrůbigsmilebigsmilebigsmile
stařec: mimo jiné ty gumy už leží 8 let ve skladu a ještě z nich neubyl ani milimetr, takže to budou určitě dobrý pryžebigsmilebigsmilebigsmilegood


doba je temná...
Antihero (Člen)
03.02.2007 19:09:19
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Vogo, puvodni cena za 1500.To uz by nemeli byt zadny smejdy. Spidi Z100 sou za 1700 a drzi jak helvetska vira.
Co se tyka smejdu z Asie, vsichni sijou v Asii....PSI sije v Tlumacove. Tak si to preberte, dokud budou lidi kupovat levny smejdy, budou se levny smejdy dovazet, prodavat a pro potreby obchodniku bude pro tydle smejdy nastavenej reklamacni rad.
At mate na PSI nazor jakej chcete, ja kupuju tam, hlavni duvod je proto ze jsou z Brna a kvalita je (dle mne) uchazejici.
Howgh


There's a pie in the sky when you die.
Billy (Člen)
03.02.2007 19:23:19
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Ja jsem taky reklamoval boty u PSI, jsou to vychcani curaci, boty sem mel 5 mesicu a najel na nich 5000 km, moc nejezdim a boty jenom na motorku nikde sem s nema nechdil.Boty byli porpskany za 4papouchy. Boty sem tehdal poslal a pak sem tam volal, baba me rekla ze to nevyreklamujou ze to je beznym opotrebenim, proste to bylo rozpraskany a nasralo me to. Nakonec me je poslali svojim preprvcem u koho najimaji PPLku, PPLka boty po ceste boty prosustrovala, udajne je dala u me doma za ker u baraku, a muj podpis sfalsoval ridic kterej ten den rozvazel. Nakonec po 3 tydnech telefonatu sem prachy z PSI vylamal za ztracen boty plnejch 4000 kacen. Nejvic me dojimalo jak nechtej PSI poslat penize, ze to PPlka si musi proverit kde boty jsou! rikam me je to jedno koho vy mate jako dopravce, vy mate 30 dni nato ktery uz pred 14 dny vyprsela tato lhuta. POslite me boty nebo penize. Handrkoval jsem s Hubikovou, skousela to a delala ze me porad vola, asi si myslela ze povolim. Chtela abych ja pockal na to az jim posle PPlka penize a ze nevi kdy to bude a pak az ona me posle od nich penize rikam to jo smile1smile1, nakonec byli penize po dalsim telefonatu druhej den na slozence goodgood uz bych tam nesel bad


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Antihero (Člen)
03.02.2007 19:30:04
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Love dostals?
Dostal.
Tag vidisgood
To ze vsichni (slovy) vsichni obchodnici, prodejci, dyleri anebo jak si vsichni rikaji sou kurvy, toje snfuckad jasny.


There's a pie in the sky when you die.
osiris (Člen)
03.02.2007 19:39:06
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

...cestina ma tolik krasnejch slusnejsich nadavek nez ze sebe chrlite


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
03.02.2007 20:03:16
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Na cestinu seru, nechce se me to cistsick


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
03.02.2007 20:10:40
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Billy psal:

Na cestinu seru, nechce se me to cistsick

...jestli je to na mne
...jemne jsem ti naznacil uz predtim, aby jsi se v tom vulgarnim vyjadrovani trosku mirnil, je to problem ?
...vsichni, i na satrym webu se chovali normalne a nebyli chlivaci ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
03.02.2007 20:18:07
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

osiris psal:
Datel psal:

Musím se postavit za Zdendu a tvrdím, že by z nás obchodníci neměli dělat pitomce. Ať se vyvarují nekvalitních výrobků. Taky bych to tak udělal good

...neblazni, to prece nejde, je skupina lidi ktery to maj zajem kupovat, to ty si musis zvazit a rozhodnout se co chces koupit

To máš samozřejmě pravdu, ale stále si myslím, že by měli nakupovat obchodníci takové zboží, aby při běžném užívání vydrželo minimální dvouleté lhůtě, kterou politici zvedli z půlroční doby na dvouletou právě proto aby vymizelo nekvalitní zboží z pultů našich obchodníků.
Pokud obchodník bude chtít prodávat tyhle šunty, tak musí počítat s reklamacema. Anebo ať odmítne dát paragon o zaplacení a oběma stranám, které uzavřou takový obchod bude jasné na čem jsou smile1

Eremi (Člen)
03.02.2007 21:07:24
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

vogo jsem se už chystal jak sundám zadek, že ti to pošlu na reklamaci tu force max, tak to si asi jako budu kupovat avonky vogo ty vydrží co motorka a jak teprv sedí!bigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
.maxim. (Člen)
03.02.2007 21:11:14
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Osi: myslíš jako vyčůraní ůdové bigsmile


++ světlu vstříc ++
Datel (Člen)
03.02.2007 21:18:10
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Eremi psal:

vogo jsem se už chystal jak sundám zadek, že ti to pošlu na reklamaci tu force max, tak to si asi jako budu kupovat avonky vogo ty vydrží co motorka a jak teprv sedí!bigsmilebigsmilebigsmile

....a dal ti paragon?bigsmilebigsmilebigsmile

maňas (Člen)
03.02.2007 22:16:22
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Inkviz: o to tady vůbec nešlo,nejednalo se mi o sjetí gumy,ale v mým případě ta bota praskla což neznamenalo,že by byla prošoupaná,ale vada materiálu a to jestli je používám denně,no to holt měli do návodu připsat,POUZE NA VYSTAVOVÁNÍ VE VÝLOZE - NE NA NOŠENÍpussy


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Antihero (Člen)
04.02.2007 01:43:02
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Pravda, pravda, třeba slovo "mamrd", angličan by musel říct "motherfucker"....čechovi stačí jedno slovo....
Nechtěl jsem samo urazit nikoho z poctivejch....jen jsem se při čteni toho celýho članku troch rozehřál...
V.


There's a pie in the sky when you die.
Bedřich (Člen)
05.02.2007 11:35:07
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Ono s těma reklamacema je to trochu potíž. Já pracuji taky jako obchodník a setkávám se s reklamacema čas od času. Mi z 98% prodáváme firmám a zbytek je fyzická osoba. Teď jsem tu měl jednoho borce, co si před půlrokem koupil začišťovací průtažník a teď mi reklamoval, že se mu protáčí v rukojeti. Zákazník mi tvrdil, že ho vůbec nepoužíval a zjistil to až teď. Jenže ten průtažník byl tak vohoblovanej používáním, že už  ani nemoh začiťovat a svoje tomu chlápkovi už dávno vidělal a mě bude tvrdit, že hovůbec nepoužíval. Naprostý kecy. Já třeba nechápu, co toho člověka vedlo,  jet sem přes půl Prahy a reklamovat takovou pussyvinu, která stojí - pozor - CELÝCH 69,- Kč.surprisedsurprised Neposlal jsem ho do háje, ale řekl jsem mu standartní postup(který mi zákon ukládá), že to musim dát na vyjádření našemu servisu. S tím ale pán nesouhlasil, tak si to zase vzal a odešel. Vůbec nechápu jak ten člověk uvažuje. 69 korun a on to takle hrotí. Ještě musim říct, že od prvního mého kontaktu mě ani neodpověděl na pozdrav a od prvopočátku chtěl vrátit prachy....

Taky souhlasím s tím, že věci maji svoji "životnost". Pro jednoho životnost a pro druhýho vada vzniklá s užíváním/opotřebením věci. Typycký jsou proto již zmiňovaný gumy. Boužel, situace unás je taková, že jedna strana se schovává za záruku a druhá za žíváním/opotřebením věci a to bludnej kruh.

Možná je trochu problém právě v naší legislativě. Sice parlament schválil dvouletou záruční dobu  na spotřební zboží tak jak je tomu v ostatních evropských zemí, ale už to nedotáh dokonce. Mám tím na mysli to, že třeba v německu pakliže je uznaná třetí reklamece a zákazník má nárok na novou věc či vrácení peněz, tak se to řeší poměrným vrácením peněz na základě užití a opotřebení věci. Příklad, koupíte si auto, ujedete  v průběhu dvou let 200tis km a  budete reklamovat třeba závadu v převodovce tak vám nevrátí celou kupní částku, ale ten poměr. A proč ne? To auto ti sloužilo víc jak 200tis km, službu ti udělalo,je opotřebovaný tak proč celou částu??? (tohle se stalo jednu největšímu servisu v ČR auto za dva míčesurprised)
Tohle opatření by totiž tyhle vyčůraný čecháčky, který si koupí jednu věc jen jednou za život a pak ji mění tam a tam za novou, dost znechutilo.

Druhou stranu barikády taky chápu. To co napsal BC jako vyjádření reklamaci by mě taky nasralo doběla. Věci jsou daný různými nařízeními jak má vypadat reklamační protokol atd. Tahle slátanina je fakt hnuj. Je vidět, že s tim maji problémy, ale mě jako obchodníka to překvapuje. Kdybych prodával šunt, tak budu postupovat dle zákona tak jak mám včetně všech dokumentů, reklamaci neuznám a ty jako spotřebitel se můžeš jen soudit. Vzhledem k tomu že to tvoje první reklamace rukavic, vysoudíš jejich zašití.
Já jsem tam loni najaře koupil svýmu baťůžku bundu. Bundě se po dvou měsících rozjížděl zip, protože to tam bylo blbě ušitý(surprised náhoda?) Přijdu s úsměvem, vysvětlím situaci, kluk v pohodě, tak jsem na něj skusil jestli mi to nevymění hned za jinou a to se neuspěl. Takže na reklamační opravu a von mi povídá, že to za měsíc budesurprised čumim jak vůl(bylo léto) tak mu povídám, že kdyby to bylo dřív budu jedině rád, pač je to úplně nový a chcem jezdit. Tak se na mě docela utrh, že na to maj dle zákona měsíc. Tak jsem ho opravil, že ne to nemaj měsíc, ale že to do měsíce mají opravitfuck No a potom kdybych tam nezavolal a  nezeptal se jak to vypadá tak ji ještě ted nemám. Ležela tam skoro dva týdny v regálapussyfuck   Nicméně nusim říct, že reklamaci uznali, ale s takovým tim stylem, že já jsem ten hajzlík co je chce vojebat a zničit.surprised

Jestli to v Itálii takle funguje jak psal Yellou ,tak potom ok a je to super. Bohužel, aby to tak fungovalo i unás se ledacos musí změnit, a to hlavně u lidí samotných...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
RadkaB6 (Člen)
05.02.2007 13:00:20
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda: ty jsi ale smolař, co?
Jinak já naopak mám opačnou zkušenost: koupila jsem Nazran rukavice v Bikers Crownu a ačkoliv souhlasím s Inkvizem-působí to tam lacině, neměla jsem jediný problém. Rukavice drží už 15 tis.km a při výměně za menší, nebo i u mikči "Bicers Crown" byli docela vstřícný.... bigsmile

Tak držím palečky, ať to dopadne...


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
MartysN6 (Člen)
05.02.2007 17:28:32
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

RadkaB6 psal:

Zdenda: ty jsi ale smolař, co?
Jinak já naopak mám opačnou zkušenost: koupila jsem Nazran rukavice v Bikers Crownu a ačkoliv souhlasím s Inkvizem-působí to tam lacině, neměla jsem jediný problém. Rukavice drží už 15 tis.km a při výměně za menší, nebo i u mikči "Bicers Crown" byli docela vstřícný.... bigsmile

Tak držím palečky, ať to dopadne...

Radko a čím to asi bude   smile1

to říkám furt že to máte lehčígood

RadkaB6 (Člen)
05.02.2007 20:38:20
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

MartysN6: no to si nemyslím. Už jen v práci se setkávám právě s opačnou zkušeností-něco jako "co mi tady ta mladá chce vyprávět o dopravě". Myslím, že je to o přístupu, slušně jsem zavolala, poprosila, jestli to můžu zaslat atd. Holt jsme ještě bohužel v socialistickým státě a pokud má člověk pocit, že je to jeho rozhodmutí a jeho dobrá vůle, udělá to rád bigsmile  i když by to měla být jeho povinnost.... tož tag bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
škardík (Člen)
06.02.2007 00:50:42
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

No takle. já mam rukavice od nazrána a jako že sem je před třema rokama kupoval od kámoše jednu sezonu jetý, tak si na ně nemůžu stěžovat. jako teda je na nich vidět, že sem se v nich válel a že údržbu neviděly ani z dálky, ale furt držej pohromaděgood


viz avatar:)
Lukaso2 (Člen)
02.03.2009 20:41:35
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Ja jsem teď reklamoval boty u BikersCrown a vše proběhlo v pohodě jezdil jsem v  nich 1,5 roku a teď při reklamaci mi vrátili peníze. Sice jsem do dopisu napsal všechny paragrafy co šlo ale reklamace mě překvapila vše ok.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
Kukii (Člen)
02.03.2009 20:54:54
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

já reklamovala gatě.. za měsíc přišli poštou úplně nový a trochu jinak šitý... uvidíme jak dlouho vydržej


Život je boj-mašina je nej!!!
redik27 (Člen)
02.03.2009 21:55:34
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Zdenda psal:

Navíc jeden pár ma mladá, ještě voněj novotou a už se jí loupu. Jenže já vůl nemám paragonfuck

nemusíš mít paragon, musíš jen dokázat kdy jsi je koupil. Ale jestli to vyjde nevím.idontknow


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
killerrebel (Člen)
02.03.2009 22:03:35
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Tak to teda čumim, jsem chtěl taky nějake rukavice od nazranu ale tak to asi kašlu koukam... a jake rukavice by jste mi doporučili za rozumnou cenu na leto aby byli prodyšne a dostatečne na bandasku....help

Banditatom (Člen)
02.03.2009 22:06:53
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

no rukavice vod nazranu jsem měl jsou furt ok surprised a to je mám 3 rokysurprised
bundu mám od nazranoj a už jsem spolu 4 roky. mladá má taky nzran rukavice a žádnej problé. to jsou mi věci vašnostoidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kakac (Člen)
02.03.2009 22:09:53
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Banditatom psal:

no rukavice vod nazranu jsem měl jsou furt ok surprised a to je mám 3 rokysurprised
bundu mám od nazranoj a už jsem spolu 4 roky. mladá má taky nzran rukavice a žádnej problé. to jsou mi věci vašnostoidontknow

Třeba Tome to dělali dřív kvalitněji a pak si to vzali číňani bigsmilebigsmile


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Banditatom (Člen)
02.03.2009 22:13:29
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Kakac psal:
Banditatom psal:

no rukavice vod nazranu jsem měl jsou furt ok surprised a to je mám 3 rokysurprised
bundu mám od nazranoj a už jsem spolu 4 roky. mladá má taky nzran rukavice a žádnej problé. to jsou mi věci vašnostoidontknow

Třeba Tome to dělali dřív kvalitněji a pak si to vzali číňani bigsmilebigsmile

no to mě taky napadloevil a já si chtěl kupovat kalhotky nazransurprised asik puju ke konkurencojbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Paladin86 (Člen)
02.03.2009 22:29:12
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

Kamarád má s nima podobný zkušenosti... Koupil si brašny, prodavač je osobně vyzkoušel na motorku, prostě pohoda. Až na dovolenej jsme zjistili že jsou obě levý. Sice to byl jenom rozdíl v reflexním prvku a jednom úchytu popruhu, čehož jsme si nevšimli ani my ani prodavač, ale stejně jsme to šli reklamovat. Kamaráda poslali sprostě někam, že si toho měl všimnou, a že to je jeho problém... Jsou to blbci největší bad

Fulltank (Člen)
02.03.2009 23:08:44
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

killerrebel psal:

Tak to teda čumim, jsem chtěl taky nějake rukavice od nazranu ale tak to asi kašlu koukam... a jake rukavice by jste mi doporučili za rozumnou cenu na leto aby byli prodyšne a dostatečne na bandasku....help

cauves muzu ti doporucit rukavice LOOKWELL good mam je dva roky, parkrat sem spadnul a furt jsou funkcni, v lete se ruce nepotej fakt parada good.

Presne mam tyhle  http://www.yacomi.cz/sniper-p-1967.html cool

Lukaso2 (Člen)
02.03.2009 23:34:03
Offline

Re: Nazran, Bikers Crown - nikdy více !!!

no Já si teď koupil budnu a kalhoty od 4sr. Koupil jsem si taky rukavice 001 S TÍM SPOJENÝM MALÍČKEM A MUSÍM ŘÍCT ŽE LUXUS. Pokud budete kupovat 4 sr doporučuji www.motojomax.cz vše je tam +- o 15 procent levnější.


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr