Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pec na vyjetý olej

zdenek 1 (Člen)
24.09.2008 21:40:52
Offline

pec na vyjetý olej

Hojte hošani,chci se zeptat jestli nemáte někdo v garáži či v dílně pecek na vyj.oil? zkouším to dělat ze starých peter ,(malý pecek) a nějak mi to nechce hořetidontknow  kape mi ten olej z hora cca.60cm. do misky ,do které jsem předem nalel petrolej a zapálil aby se to nahřálo,cca.20min. pak pomalu začal pouštět olej,a za nějakou dobu se miska naplnila,tak jsem to musel zastavit ,ale v té misce to hořelo jen tak trochu! spíš se mi zdá,že v té misce hořel pořát jen ten petrolej!!!tak nevím,jestli na to není nějakej fígl,třeba než to dopadne jestli to nemá nějak kápnout přez nějaké sítko aby se to nějak rozprášilo,či co???nemáte s tím někdo zkušenosthelphelphelp???  dík.


když to jede,je to OK
Fulltank (Člen)
24.09.2008 21:47:08
Offline

Re: pec na vyjetý olej

zdenek 1 psal:

Hojte hošani,chci se zeptat jestli nemáte někdo v garáži či v dílně pecek na vyj.oil? zkouším to dělat ze starých peter ,(malý pecek) a nějak mi to nechce hořetidontknow  kape mi ten olej z hora cca.60cm. do misky ,do které jsem předem nalel petrolej a zapálil aby se to nahřálo,cca.20min. pak pomalu začal pouštět olej,a za nějakou dobu se miska naplnila,tak jsem to musel zastavit ,ale v té misce to hořelo jen tak trochu! spíš se mi zdá,že v té misce hořel pořát jen ten petrolej!!!tak nevím,jestli na to není nějakej fígl,třeba než to dopadne jestli to nemá nějak kápnout přez nějaké sítko aby se to nějak rozprášilo,či co???nemáte s tím někdo zkušenosthelphelphelp???  dík.

tyhle kamna jsme chteli dat do dilny, ale jejich porizovaci cena byla moc vysoka. Jinak co sem postrehnul o principu spalovani z letacku bigsmile je, ze se ten olej nastrikuje do tech kamen nejakou tlakovou triskou nebo co idontknowevil vic ti nepovim

Tomas600N (Člen)
25.09.2008 08:13:30
Offline

Re: pec na vyjetý olej

promichej to s pilinama a jebni to do normalni pecegoodbigsmilebigsmile

Fik-B6S (Člen)
25.09.2008 09:03:49
Offline

Re: pec na vyjetý olej

No kamoš je má původně jsou to myslím nafťáky tak že nevím jestli ten olej neředil vším co našel...
Teploučko od nich bylo a to je hlavní...bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
25.09.2008 09:29:01
Offline

Re: pec na vyjetý olej

tohle jsem vyhrabal
Základem je topidlo.Staré naftové kamna MARS.
Uprava spočívá v úpravě dírek v kotli kamen,kde hoří nafta(pro olej je potřeba více vzduchu).Potom zásobní nádržka,je nad úrovní kamen,z které přes ventil teče olej (ne moc hustý) trubičkou průměru asi 8 mm do kamen přes vrchní plotýnku do ohně.
Fígl je v tom,že roztopím ohen naftou (minimální množství),pak pouštím olej přes ventil u nádržky a zastavím přítok nafty z karburátoru.
Musí se nastavit množství oleje vůči vzduchu.Ohen po roztopení je oranžový až žlutý,je nutno přítok oleje doregulovávat,v zimě je olej hustší,po ohřevu vzduchem zřídne teplem okolí.
Jeden nešvar to má.Když se neuhlídá množství oleje,ohen je utlumený,hodně se zanáší komín sazemi.Mám nerezový komín.
Ohřívání zlepšuju ventilátorem,mění vzduch v garáži.
Používám motorové oleje z benzín.motorů,hydrauliku,převodové-trochu zředěné,prostě co se namane.Zkusil jsem zředit benzínem-problém!!!!
Když je poměr oleje a vzduchu optimální,tak tělo kamen je rozpáleno do červena.
Hodně uspěchu do realizace.


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ondráš (Člen)
25.09.2008 09:32:20
Offline

Re: pec na vyjetý olej

My tim mažeme řetěz na motorovce... Ekologie jako svině.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vorel (Člen)
25.09.2008 12:43:00
Offline

Re: pec na vyjetý olej

vogo chceš mít teplo nebo se zbavit voleja?
pokud teplo tak si zatop dřevem
pokud zbavit voleja tak do sběrnýho dvora

tvůj průvodce kvalitním životem


řikám si hurikán
joseph (Člen)
25.09.2008 12:46:47
Offline

Re: pec na vyjetý olej

A co zelení?

vorel (Člen)
25.09.2008 12:48:46
Offline

Re: pec na vyjetý olej

já sem zeleníevil


řikám si hurikán
Billy (Člen)
25.09.2008 12:57:18
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Vidim ze ekologove se vzbudily bigsmile, znamej topil pneumatikama a porezanyma oknama napusteny fermezi, akorat si stezoval kdyz vynasi popelnici ven pred barak ze je to tak na vyhozeni zad pac je to plny kovani a dratu smile1. Nechtel bych bejt jeho soused, pneumatiky z auta rezal fleksou a sem tam to zalil vyjetym olejem povidal, akorat se mu propaloval rost v kotli tak mel udelany ze zelezaren kde driv delal nahradni rosty good. T


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
zdenek 1 (Člen)
25.09.2008 15:23:15
Offline

Re: pec na vyjetý olej

vorel psal:

vogo chceš mít teplo nebo se zbavit voleja?
pokud teplo tak si zatop dřevem
pokud zbavit voleja tak do sběrnýho dvora

tvůj průvodce kvalitním životem

už jsi někdy topil v petrech? to abys tam co deset minut přikládal kousky dřeva!!!protože větší polínko přez dvířka nevejde,a z důvodu menšího místa tam jiný dát nemůžu!!!proto ten olej....a na zelené seru, dokud mi nepřispějou aspoň padesát procent na vytápěnísmokin


když to jede,je to OK
Michal Dk (Člen)
25.09.2008 15:36:48
Offline

Re: pec na vyjetý olej

zdenek 1 psal:
vorel psal:

vogo chceš mít teplo nebo se zbavit voleja?
pokud teplo tak si zatop dřevem
pokud zbavit voleja tak do sběrnýho dvora

tvůj průvodce kvalitním životem

už jsi někdy topil v petrech? to abys tam co deset minut přikládal kousky dřeva!!!protože větší polínko přez dvířka nevejde,a z důvodu menšího místa tam jiný dát nemůžu!!!proto ten olej....a na zelené seru, dokud mi nepřispějou aspoň padesát procent na vytápěnísmokin

Sorry ale tím pádem sereš i na sebe a všechny vokolobad

roman.v (Člen)
25.09.2008 15:51:26
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Tomas600N psal:

promichej to s pilinama a jebni to do normalni pecegoodbigsmilebigsmile

...a mezi sousedama budeš určitě oblíbenejsick...olej dej do sběrnýho dvora nebo na benzinku a zatop si jako člověkgood


Don´t worry, be Bandit!
vorel (Člen)
25.09.2008 16:28:48
Offline

Re: pec na vyjetý olej

3 už stačej na založení základní organizaceevil


řikám si hurikán
Michal Dk (Člen)
25.09.2008 16:43:57
Offline

Re: pec na vyjetý olej

vorel psal:

3 už stačej na založení základní organizaceevil

Nahoď stanovy.bigsmile

Meloun (Člen)
25.09.2008 16:53:16
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Vy všichni tzv. ekologové a aktivisti: Přijeďte se někdy podívat do jedné menší nejmenované spalovny odpadu v jednom menším nejmenovaném městě...na ty jejich sklady z bejvalých skleníků..co se jim to tam všechno povaluje..na samotný proces spalování a potažmo i "velmi pečlivý a erudovaný" personál,který dbá zvýšené obezřetnosti při manipulaci s nebezpečným odpadem dle zákona..evilsick
To už fakt lepší to pálit s pilinama..idontknow
Ale vozíme jim to tam..když je to teda tak ekologický..ať se staraj..evil


PURE NAKED BIKE!
hans (Člen)
25.09.2008 17:19:36
Offline

Re: pec na vyjetý olej

zdenek 1 psal:
vorel psal:

vogo chceš mít teplo nebo se zbavit voleja?
pokud teplo tak si zatop dřevem
pokud zbavit voleja tak do sběrnýho dvora

tvůj průvodce kvalitním životem

už jsi někdy topil v petrech? to abys tam co deset minut přikládal kousky dřeva!!!protože větší polínko přez dvířka nevejde,a z důvodu menšího místa tam jiný dát nemůžu!!!proto ten olej....a na zelené seru, dokud mi nepřispějou aspoň padesát procent na vytápěnísmokin

pálím benzín i volej v motorkách, ale tohle je fakt prasečina....s tímhle přístupem tu jednou všichni předčasně chcípnem...sick


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Meloun (Člen)
25.09.2008 17:50:54
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Jako jasný..nedělám kolem sebe bordel..nepálím gumy a oleje..neházim odpadky po stráních a lesích..sick
Ale když si vemu.,že jedna taková rumunská chemička nebo tepelná elektrárna za jeden blbej den vychrlí tolika sraček,že by mohla celá ČR jeden rok pálit bordel v kamnech..přepadá mě pocit nasranosti a beznaděje na zlepšení..idontknow


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
25.09.2008 18:49:29
Offline

Re: pec na vyjetý olej

nemáš pravdu, jedna rumunská chemička a jedny kamna s petkama, volejem a gumama je víc než jedna rumunská chemička bez jedněch kamen s petkama, volejem a gumama a to právě zhruba vo ty kamna s petkama, volejem a gumama


řikám si hurikán
Banditatom (Člen)
25.09.2008 18:51:07
Offline

Re: pec na vyjetý olej

hans psal:
zdenek 1 psal:
vorel psal:

vogo chceš mít teplo nebo se zbavit voleja?
pokud teplo tak si zatop dřevem
pokud zbavit voleja tak do sběrnýho dvora

tvůj průvodce kvalitním životem

už jsi někdy topil v petrech? to abys tam co deset minut přikládal kousky dřeva!!!protože větší polínko přez dvířka nevejde,a z důvodu menšího místa tam jiný dát nemůžu!!!proto ten olej....a na zelené seru, dokud mi nepřispějou aspoň padesát procent na vytápěnísmokin

pálím benzín i volej v motorkách, ale tohle je fakt prasečina....s tímhle přístupem tu jednou všichni předčasně chcípnem...sick

veď mi už chcipemgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
25.09.2008 18:52:14
Offline

Re: pec na vyjetý olej

vorel psal:

nemáš pravdu, jedna rumunská chemička a jedny kamna s petkama, volejem a gumama je víc než jedna rumunská chemička bez jedněch kamen s petkama, volejem a gumama a to právě zhruba vo ty kamna s petkama, volejem a gumama

Aha..tak Ti přeju hodně štěstí ve spasení světa..smile1
V sílu jednotlivce nevěřim..headshakeevil


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
25.09.2008 18:55:17
Offline

Re: pec na vyjetý olej

sem tě jen chtěl vysvobodit z tý beznadějesmile1


řikám si hurikán
maňas (Člen)
25.09.2008 19:26:05
Offline

Re: pec na vyjetý olej

no tak abych se taky zapojil do tématu,používáme kamna na olej v dílně a klubovně,jeden ze členů je vyrobil jako fušku v práci a fungují docela gut,spotřeba oleje je sice dosti velká,ale jelikož jeden další ze členů pracuje v servise tak to není problém. co se týče ekologie,tak vás zklamu,kamna na vyjetý olej vůbec nekouří,možná méně než ty na dřevo ,jediné co jde z komínku je linoucí se horký vzduch,ono to je totiž tím,že ty kamna musí mít po obvodu dvoje dírky,jedny nahoře a druhý pod přívodem paliva. Po rozhoření totiž nesmí v misce nic takového jako plamen zůstat,oheň je deset centimetrů nad topeništěm a je modrý jako u plynu,ale jelikož nejsem až takový technik těžko popíšu jak to má být a funguje
tož tak


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Michal Dk (Člen)
25.09.2008 19:57:54
Offline

Re: pec na vyjetý olej

maňas psal:

no tak abych se taky zapojil do tématu,používáme kamna na olej v dílně a klubovně,jeden ze členů je vyrobil jako fušku v práci a fungují docela gut,spotřeba oleje je sice dosti velká,ale jelikož jeden další ze členů pracuje v servise tak to není problém. co se týče ekologie,tak vás zklamu,kamna na vyjetý olej vůbec nekouří,možná méně než ty na dřevo ,jediné co jde z komínku je linoucí se horký vzduch,ono to je totiž tím,že ty kamna musí mít po obvodu dvoje dírky,jedny nahoře a druhý pod přívodem paliva. Po rozhoření totiž nesmí v misce nic takového jako plamen zůstat,oheň je deset centimetrů nad topeništěm a je modrý jako u plynu,ale jelikož nejsem až takový technik těžko popíšu jak to má být a funguje
tož tak

Víš proč zakázali prodej kamen na vyjetej olej,ne vždy když jde z komína čistej kouř je bezvady.

Michal Dk (Člen)
25.09.2008 20:02:34
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Meloun psal:
vorel psal:

nemáš pravdu, jedna rumunská chemička a jedny kamna s petkama, volejem a gumama je víc než jedna rumunská chemička bez jedněch kamen s petkama, volejem a gumama a to právě zhruba vo ty kamna s petkama, volejem a gumama

Aha..tak Ti přeju hodně štěstí ve spasení světa..smile1
V sílu jednotlivce nevěřim..headshakeevil

Jeden každej člověk musí začít u sebe a ne se chovat jako stádo když jeden člověk vysype bordel do lesa tak tam můžou sypat všichni?Nejde o sílu jednotlivce ale o špatný příklad ostatním.

hans (Člen)
25.09.2008 20:17:42
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Michal Dk psal:
Meloun psal:
vorel psal:

nemáš pravdu, jedna rumunská chemička a jedny kamna s petkama, volejem a gumama je víc než jedna rumunská chemička bez jedněch kamen s petkama, volejem a gumama a to právě zhruba vo ty kamna s petkama, volejem a gumama

Aha..tak Ti přeju hodně štěstí ve spasení světa..smile1
V sílu jednotlivce nevěřim..headshakeevil

Jeden každej člověk musí začít u sebe a ne se chovat jako stádo když jeden člověk vysype bordel do lesa tak tam můžou sypat všichni?Nejde o sílu jednotlivce ale o špatný příklad ostatním.

přesně tak...goodgood

maňas: ono všechny kamna na volej jsou pěknej chlejf, ale jestli je uděláš relativně dobře a jakžtakž to spaluje při co nejvyšší teplotě, tak je to určitě lepší, než když zapálíš nějakou plechovku s volejem a budeš čekat energetickej zázrak a vanilkovou vůni z komína...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zdenek 1 (Člen)
25.09.2008 20:32:15
Offline

Re: pec na vyjetý olej

že jsem se tady vůbec něco ptal,vy zelení,sem zapoměl že tady nikdy nikdo nejezdil kdysi na pincku a ve varťasu a ve staré oktávce a smradíl co to dá,a nikomu to nevadilo hlavně že to jelo,že......a seru na to!jo a když koupím dřevo na topení,tak ho taky řežu motorovou pilou která žere olej tak že by mi ho přijeli zelení pořezat ručně??? kdo se nabízíbigsmile


když to jede,je to OK
vorel (Člen)
25.09.2008 20:35:51
Offline

Re: pec na vyjetý olej

hale, je možný si říct že všechno je za houno, nic nezměníme bo to za všechen bordel můžou politici atd. tak nějak pěkně po česku a nebo se tomu postavit jako jednotlivec nebo občanský sdružení, dát podnět na čižp na jmenovanou spalovnu ve jmenovanym městě s konkrétníma výhradama a jít po tom
nejni pravda že občanský sdružení nebo jednotlivci nikdy nic nezmohli


řikám si hurikán
Tomas600N (Člen)
25.09.2008 20:37:43
Offline

Re: pec na vyjetý olej

roman.v psal:
Tomas600N psal:

promichej to s pilinama a jebni to do normalni pecegoodbigsmilebigsmile

...a mezi sousedama budeš určitě oblíbenejsick...olej dej do sběrnýho dvora nebo na benzinku a zatop si jako člověkgood

sousedi si neztěžujou a na zelene zmdry ja z vysokaass u baraku za plotem mi stoji 3 vysoke břizy,když sem šel žadat o zhozeni nebo aspoň ořezavani vrchnich větvi,bo mi z nich pada bordel na střechu, a je to fakt maras,tak mě poslali dopussy od te doby břizy spojeně usychaji diky nějakemu marasu z Dezygood davam jim ještě rok a pujdu požadat znova o zhozeni bo sou ty mrdky suche
do pussy se zelenyma!!!sick

zdenek 1 (Člen)
25.09.2008 20:43:16
Offline

Re: pec na vyjetý olej

na sousedy seru,neboť ti topí uhlím a je to tosamé!!


když to jede,je to OK
hans (Člen)
25.09.2008 20:45:18
Offline

Re: pec na vyjetý olej

zdenek 1 psal:

na sousedy seru,neboť ti topí uhlím a je to tosamé!!

věř, že to to samý není...headshake


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Michal Dk (Člen)
25.09.2008 20:54:10
Offline

Re: pec na vyjetý olej

zdenek 1 psal:

že jsem se tady vůbec něco ptal,vy zelení,sem zapoměl že tady nikdy nikdo nejezdil kdysi na pincku a ve varťasu a ve staré oktávce a smradíl co to dá,a nikomu to nevadilo hlavně že to jelo,že......a seru na to!jo a když koupím dřevo na topení,tak ho taky řežu motorovou pilou která žere olej tak že by mi ho přijeli zelení pořezat ručně??? kdo se nabízíbigsmile

Kup si olej na mazání řetězu Bipol ten je ekologickejgood

Marián (Člen)
25.09.2008 21:07:23
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Tomas600N psal:
roman.v psal:
Tomas600N psal:

promichej to s pilinama a jebni to do normalni pecegoodbigsmilebigsmile

...a mezi sousedama budeš určitě oblíbenejsick...olej dej do sběrnýho dvora nebo na benzinku a zatop si jako člověkgood

sousedi si neztěžujou a na zelene zmdry ja z vysokaass u baraku za plotem mi stoji 3 vysoke břizy,když sem šel žadat o zhozeni nebo aspoň ořezavani vrchnich větvi,bo mi z nich pada bordel na střechu, a je to fakt maras,tak mě poslali dopussy od te doby břizy spojeně usychaji diky nějakemu marasu z Dezygood davam jim ještě rok a pujdu požadat znova o zhozeni bo sou ty mrdky suche
do pussy se zelenyma!!!sick

idontknow
taky reseni,ale nerozumim tomu,dyt ten strom je taky kurva zivej...
si predstav,ze by ti nekdo daval neco do zradla a ty rok pomalu chcipalsick
bejt tebou,tak se s tim tady ani radsi nechlubim...


...sam mezi jebkarema...
Pajk (Člen)
25.09.2008 21:11:42
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Serem na to, odstěhujem se víc k rovníku a vyjebem se všema darmožroutama včetně státu který tvrděj, že maj furt málo. A to včetně některejch zelenejch který se tvářej ekologicky pro veřejnost a přitom využívaj ekologický vymoženosti povícero akorát za prachy dańovejch poplatníků.sick Jinak souhlasim s Michalem Dk, s parchantama co nemaj na popelnici a hážou odpad po přírodě, tak by se měli vzpamatovat a nebo dostanou jednu mezi lampy šmejdi. Olejový kamna když jsou dobře udělaný, tak věřím že jsou emise lepší než kde u jakýho kotle na tuhý paliva.

Michal Dk (Člen)
25.09.2008 21:42:00
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Každoročně sbíráme bordel z lesa cca 2 traktorový vleky všechno podél cest,v poslední době to choděj sbírat kluci z pasťáku.Co máš říct na to když ti řeknou my vyvrhelové společnosti máme sbírat bordel za tu lepší část která nás tam za naše špatný chování poslala?Děti ze středních škol už nechoděj protože všechny rodiče se bojí o zdaví svých dětí aby se nenakazily ze sbíraného odpadu.takhle zněla ofic zpráva p.řiditele že jen tlumočí přání rodičů.

Fulltank (Člen)
25.09.2008 22:16:18
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Myslim,ze kamna na olej nemusi byt neokologicka good
    www.benzinkavorel.com/kamna.html

Pajk (Člen)
25.09.2008 22:23:10
Offline

Re: pec na vyjetý olej

No, já docela chápu i ty rodiče těch ratolestí, že s tím nesouhlasí. Nejde snad jenom o to že děcka rodičů třeba místo vyučování sbíraj odpadky za někoho kdo je pako, ale spíš o to jak to sbíraj. Každej posranej papír kterej uvidí sebíraji kolikrát jenom holou rukou ani rukavice nedostanou, tak to je minimálně na facku ale ne tomu děcku. A co dělaji cajti? Od toho je platíme né, aby chránili zájmy občanů. A pokud nezjistí pachatele tak ať sbíraji odpadky oni.

Meloun (Člen)
25.09.2008 23:08:55
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Michal Dk psal:
Meloun psal:
vorel psal:

nemáš pravdu, jedna rumunská chemička a jedny kamna s petkama, volejem a gumama je víc než jedna rumunská chemička bez jedněch kamen s petkama, volejem a gumama a to právě zhruba vo ty kamna s petkama, volejem a gumama

Aha..tak Ti přeju hodně štěstí ve spasení světa..smile1
V sílu jednotlivce nevěřim..headshakeevil

Jeden každej člověk musí začít u sebe a ne se chovat jako stádo když jeden člověk vysype bordel do lesa tak tam můžou sypat všichni?Nejde o sílu jednotlivce ale o špatný příklad ostatním.

..když ten bordel v lese vidíš třeba z auta..sebereš ho?smile1
Jsi natolik čestnej a nezištnej,že ho na vlastní náklady a čas ekologicky po nějakým kokotoj zlikviduješ..??evil
Myslím,že si zanadáváš a jedeš dál..jako drtivá většina..nebo ne?
A v tom to taky je..každej má svých starostí dost..
Od toho tady maj bejt jiný páky,aby se tohle nedělo..jako ve vyspělých zemích typu Švédsko,Norsko,Švýcarsko..
Když jsme holt národ zmetků,tak s tím asi já,ty,stovka nebo tisícovka lidí nic nezmůže..to je můj názor..
Já mám v tomhle ohledu svědomí čistý..kromě pár decek arvy,benzínu nebo petroleje u sebe na trávěredface..když se něco rozleje..
Začít můžem u sebe..ale jsem si jist,že nám to bude beztak hovno platný..bad


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
25.09.2008 23:28:05
Offline

Re: pec na vyjetý olej

...a famericku todle šecko vjeděj ? idontknow
...a eště taky egzistuje lobbing ...a ten eko za prachy je g blití
...je smutný nebo debilní vyřadit něco co škodí přírodě a místo toho zavíst sajrajt škodlivej človjěkoj ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jardagsf (Člen)
26.09.2008 06:11:23
Offline

Re: pec na vyjetý olej

jestli si to dobre pamatuju tak kamna na spal vyjetych oleju staly okolo 40k Kc a byly na (asi) tzv fluidni spalovani a ekolog katastrofa to rozhodne nebyla.......
ovsem nejaky hausgemacht......vec velice diskutabilni....
nez se placat s takovyma kamnama (a s diskutabilnim vysledkem)udelam radeji male petry s velkyma dvirkama nebo prase na velke spalky a mam vystarano.....
jardagsf sice ne ekolog ale snazici se delat veci jednoduchym zpusobemgoodbigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Michal Dk (Člen)
26.09.2008 07:12:56
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Meloun psal:
Michal Dk psal:
Meloun psal:


Aha..tak Ti přeju hodně štěstí ve spasení světa..smile1
V sílu jednotlivce nevěřim..headshakeevil

Jeden každej člověk musí začít u sebe a ne se chovat jako stádo když jeden člověk vysype bordel do lesa tak tam můžou sypat všichni?Nejde o sílu jednotlivce ale o špatný příklad ostatním.

..když ten bordel v lese vidíš třeba z auta..sebereš ho?smile1
Jsi natolik čestnej a nezištnej,že ho na vlastní náklady a čas ekologicky po nějakým kokotoj zlikviduješ..??evil
Myslím,že si zanadáváš a jedeš dál..jako drtivá většina..nebo ne?
A v tom to taky je..každej má svých starostí dost..
Od toho tady maj bejt jiný páky,aby se tohle nedělo..jako ve vyspělých zemích typu Švédsko,Norsko,Švýcarsko..
Když jsme holt národ zmetků,tak s tím asi já,ty,stovka nebo tisícovka lidí nic nezmůže..to je můj názor..
Já mám v tomhle ohledu svědomí čistý..kromě pár decek arvy,benzínu nebo petroleje u sebe na trávěredface..když se něco rozleje..
Začít můžem u sebe..ale jsem si jist,že nám to bude beztak hovno platný..bad

Budeš se divit ale bordel z lesa vozím celkem pravidelně,protože mezi moje pracovní povinosti mimo jiné patří udržovat pořádek a čistotu v lese,vozím ho do sběrného dvora,mentalita zase začíná u každýho jednoho z nás a nikdo se nemůže schovávat za rumunskou chemičkuevil

Billy (Člen)
26.09.2008 07:46:40
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Přiložte dohořívá smile1, nebo dolejte ? bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
maňas (Člen)
26.09.2008 08:08:49
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Michal Dk psal:
maňas psal:

no tak abych se taky zapojil do tématu,používáme kamna na olej v dílně a klubovně,jeden ze členů je vyrobil jako fušku v práci a fungují docela gut,spotřeba oleje je sice dosti velká,ale jelikož jeden další ze členů pracuje v servise tak to není problém. co se týče ekologie,tak vás zklamu,kamna na vyjetý olej vůbec nekouří,možná méně než ty na dřevo ,jediné co jde z komínku je linoucí se horký vzduch,ono to je totiž tím,že ty kamna musí mít po obvodu dvoje dírky,jedny nahoře a druhý pod přívodem paliva. Po rozhoření totiž nesmí v misce nic takového jako plamen zůstat,oheň je deset centimetrů nad topeništěm a je modrý jako u plynu,ale jelikož nejsem až takový technik těžko popíšu jak to má být a funguje
tož tak

Víš proč zakázali prodej kamen na vyjetej olej,ne vždy když jde z komína čistej kouř je bezvady.

já bych si stejně držel svoji,přece když z toho komínka nic nestopá,teď myslím žádnej bordel a není to ani nijak extra cítit tak to tak hrozný oproti kamnům na tůhá paliva viz Dakok nebo Opop ,který má doma polovina vesnickejch domácností,ne-li víc,rozhodně nebude.Samozřejmě,že je kolega nevyráběl podle voka,ono to musí mít totiž předepsanou litráž a otvory alespoň přibližně tam kde má,aby to fungovalo,kapání oleje do peter je prasárna,tam toho totiž nedocílíš a věřte,nebo ne je to spočítané cool


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
jirka silver (Člen)
26.09.2008 08:58:46
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Asi jsem pičus.
Kamna na vyjetý olej v práci poř.cena 70 tis.Kč. 50000Kcal/hod
OLej vracím k recyklaci cca 4 tis.litrů.
Doma topím elektřinou.
Jebu dělnickou třídu,že pet patří do kontejneru co jsem koupil.Kotelna mě nemine až se rudíkmérové dostanou k lizu.
Kamna neprodám olej nedámfuck


Najdete nás na každém kilometru
Meloun (Člen)
26.09.2008 09:54:26
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Michal Dk psal:
Meloun psal:
Michal Dk psal:


Jeden každej člověk musí začít u sebe a ne se chovat jako stádo když jeden člověk vysype bordel do lesa tak tam můžou sypat všichni?Nejde o sílu jednotlivce ale o špatný příklad ostatním.

..když ten bordel v lese vidíš třeba z auta..sebereš ho?smile1
Jsi natolik čestnej a nezištnej,že ho na vlastní náklady a čas ekologicky po nějakým kokotoj zlikviduješ..??evil
Myslím,že si zanadáváš a jedeš dál..jako drtivá většina..nebo ne?
A v tom to taky je..každej má svých starostí dost..
Od toho tady maj bejt jiný páky,aby se tohle nedělo..jako ve vyspělých zemích typu Švédsko,Norsko,Švýcarsko..
Když jsme holt národ zmetků,tak s tím asi já,ty,stovka nebo tisícovka lidí nic nezmůže..to je můj názor..
Já mám v tomhle ohledu svědomí čistý..kromě pár decek arvy,benzínu nebo petroleje u sebe na trávěredface..když se něco rozleje..
Začít můžem u sebe..ale jsem si jist,že nám to bude beztak hovno platný..bad

Budeš se divit ale bordel z lesa vozím celkem pravidelně,protože mezi moje pracovní povinosti mimo jiné patří udržovat pořádek a čistotu v lese,vozím ho do sběrného dvora,mentalita zase začíná u každýho jednoho z nás a nikdo se nemůže schovávat za rumunskou chemičkuevil

Neschovávám se za rumunskou chemičku..smokin
Jen nesdílím tvůj optimismus a nevěřím na zlepšení..tenhle svět jde do sraček..lidstvo se tady tak nechutně rozmnožilo,že to ani jinak skončit nemůže..sick


PURE NAKED BIKE!
Tomas600N (Člen)
26.09.2008 09:54:55
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Marián psal:

idontknow
taky reseni,ale nerozumim tomu,dyt ten strom je taky kurva zivej...
si predstav,ze by ti nekdo daval neco do zradla a ty rok pomalu chcipalsick
bejt tebou,tak se s tim tady ani radsi nechlubim...

mi to taky bylo proti srsti,takhle to udělatsmile2 byt to na mě,tak vezmu pilu a ty tři stromy prostě zhodim
ale udělal sem pičovinu tim že sem se šel zeptat esi to mužu udělat,teď kdyby najednou zmizely,to by jim asi bylo jasne,takhle jim to bude taky asi jasne ale holt neda se nic dělat
mě se kvuli nim děla mech na střeše,tak prostě pudou noass

jirka silver (Člen)
26.09.2008 10:21:30
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Tomas mech na střeše jde řešit.Měděný hřebenáče nebo tahokov
z CU na ně.V Rakousích tahají měděný drát po hřebeni.
Hromosvod + ochrana před růstem mechu.Jsou dál.
U nás problém se sběrači kovů konečně je nazývají zloději kovů.Jediný posun.


Najdete nás na každém kilometru
Tomas600N (Člen)
26.09.2008 11:15:14
Offline

Re: pec na vyjetý olej

jirka silver psal:

Tomas mech na střeše jde řešit.Měděný hřebenáče nebo tahokov
z CU na ně.V Rakousích tahají měděný drát po hřebeni.
Hromosvod + ochrana před růstem mechu.Jsou dál.
U nás problém se sběrači kovů konečně je nazývají zloději kovů.Jediný posun.

no jde mi taky o tašku,je tam položena rok nová taška,ta co tam byla minule tak byla komplet pod stromama zelená,potom hnily i trámy,což by se teď stát nemělo,mno a s tou Cu je to těžko,neni to nic levneho a ještě kdyby mě navštivil nějaky zmrd co to potřebuje vic než jafuck

vorel (Člen)
26.09.2008 11:44:07
Offline

Re: pec na vyjetý olej

ale jinak neska pěknej den co


řikám si hurikán
Dvoulytr (Člen)
26.09.2008 12:04:13
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Si kuř dědkusmokin.


2 krát dva sou štyri
Zdenda (Člen)
26.09.2008 12:53:14
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Jeden každej člověk musí začít u sebe a ne se chovat jako stádo když jeden člověk vysype bordel do lesa tak tam můžou sypat všichni?Nejde o sílu jednotlivce ale o špatný příklad ostatním.

Pod to se podepisuju. Když si všichni budem řikat, že to co vyplodím já sám je proti gigantům méně než nic a proto můžu, tak je to v prdelisick Holt s touhle českou mentalitou budem tady u nás jedna velká špinavá prdel napořád.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
jardagsf (Člen)
26.09.2008 13:02:28
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Dvoulytr psal:

Si kuř dědkusmokin.

vyjetej volej vole vyhul bigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
VikecB12 (Člen)
26.09.2008 13:08:26
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Já teda nevím,nésu žádný prase abych vyhazoval bordel někde do lesa a tak,ale s tou přehnanou ekologií děte do ass Vodjakživa se na vesnicích topilo gde čím a nikomu to nevadilo,dneska kdyš fšelijaký supermoderní továrny vypouští kvanta sraček a svět de doass se lidi votírají vo gde jaký zadoutnání. Myslím že ti "maloznečišťovatelé" na to nemají vliv,ať topí čím chcou. Já su pohodlnej,topím plynemsmile1
Řekl bych že celá ta dnešní ekologie je jenom další způsob jak dostat z lidí další peníze do státní kasičky formou prodražení výroby čehokoli.A někteří lidi se toho chytli jak hovno košile.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tom-DK (Člen)
26.09.2008 13:26:57
Offline

Re: pec na vyjetý olej

z komína se musí hulit, vod to ho to je komín bigsmilebigsmilebigsmile

vorel (Člen)
26.09.2008 13:27:07
Offline

Re: pec na vyjetý olej

vůbec nesouhlasim ale neberu ti to


řikám si hurikán
Tom-DK (Člen)
26.09.2008 13:37:21
Offline

Re: pec na vyjetý olej

ale ty co spalujou doma kde jakej bordel listí, pet lahve a tak mě serou taky. ten hroznej smrad.

Marián (Člen)
26.09.2008 14:00:08
Offline

Re: pec na vyjetý olej

dyt vy ste ekologicka elektrarna na stepky,tak to tak zas nevedi,dyz se vam kouri z komina,jen jestli tak taky neco neprihazujes...smile1


...sam mezi jebkarema...
vorel (Člen)
26.09.2008 14:56:33
Offline

Re: pec na vyjetý olej

to bolo na vikeca


řikám si hurikán
hans (Člen)
26.09.2008 17:15:39
Offline

Re: pec na vyjetý olej

VikecB12 psal:

Já teda nevím,nésu žádný prase abych vyhazoval bordel někde do lesa a tak,ale s tou přehnanou ekologií děte do ass Vodjakživa se na vesnicích topilo gde čím a nikomu to nevadilo,dneska kdyš fšelijaký supermoderní továrny vypouští kvanta sraček a svět de doass se lidi votírají vo gde jaký zadoutnání. Myslím že ti "maloznečišťovatelé" na to nemají vliv,ať topí čím chcou. Já su pohodlnej,topím plynemsmile1
Řekl bych že celá ta dnešní ekologie je jenom další způsob jak dostat z lidí další peníze do státní kasičky formou prodražení výroby čehokoli.A někteří lidi se toho chytli jak hovno košile.

přesně tohle říkaj ti, co o tom houby vědí....
jakožto promovanýmu ekologovi (síínus kosíínus deskriptýýýýva) mi můžeš i věřit evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Monty Jack (Člen)
26.09.2008 17:51:15
Offline

Re: pec na vyjetý olej

hans psal:
VikecB12 psal:

Já teda nevím,nésu žádný prase abych vyhazoval bordel někde do lesa a tak,ale s tou přehnanou ekologií děte do ass Vodjakživa se na vesnicích topilo gde čím a nikomu to nevadilo,dneska kdyš fšelijaký supermoderní továrny vypouští kvanta sraček a svět de doass se lidi votírají vo gde jaký zadoutnání. Myslím že ti "maloznečišťovatelé" na to nemají vliv,ať topí čím chcou. Já su pohodlnej,topím plynemsmile1
Řekl bych že celá ta dnešní ekologie je jenom další způsob jak dostat z lidí další peníze do státní kasičky formou prodražení výroby čehokoli.A někteří lidi se toho chytli jak hovno košile.

přesně tohle říkaj ti, co o tom houby vědí....
jakožto promovanýmu ekologovi (síínus kosíínus deskriptýýýýva) mi můžeš i věřit evil

dej příklad smysluplnýho ekologickýho výrobku který by nebyl dražší než jeho ekvivalentní neekovarianta nebo byl tarifikován nižší sazbou DPH idontknow


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
hans (Člen)
26.09.2008 19:45:44
Offline

Re: pec na vyjetý olej

co to meleš monty?? bigsmile...
to je právě ono, že nechápeš, že pokud chceš vyrobit nebo vyprodukovat něco šetrně, takže do toho musíš víc vložit. ale v globálu si pak vem např., jaký vedlejší náklady vznikaj při odstraňování starých zátěží....
nebo jako příklad: myslíš, že odsíření elektráren je dražší než odstranění škod z kyselejch dešťů?? a to nepočítám jen poškozený stromy, následnýho kůrovce atd, ale i např vyšší náklady na úpravu kyselý vody na pitnou atd....ty v tom vidíš jen to, že všechno je drahý (pro jednotlivce) a ekorajče stojí o 3 kč víc než obyčejný, ale už nevidíš ten zbytek.....to je environmentální ekonomika a každej rozumnej ekonom vyjma klause apod, který chtěj jen ždímat zemi ti tyhle zákonitosti potvrdí.....
jako ten příklad těch levnějších výrobků, potažmo produktů: zelený hnojení (nebo hnůj apod) X NPK hnojiva
biomasa X uhlí (v energetice).....atd atd...
ale takhle to nevyřešíme, to by chtělo posedět u beer smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
26.09.2008 19:47:54
Offline

Re: pec na vyjetý olej

když to po sobě čtu zpětně, tak čeština a slovosled nic moc....nějak se mi po tom rulandu winewine to psaní a myšlení nesjednocuje bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
vorel (Člen)
26.09.2008 20:49:28
Offline

Re: pec na vyjetý olej

to je marnost, hanzbigsmile


řikám si hurikán
PALOUS (Člen)
26.09.2008 20:58:07
Offline

Re: pec na vyjetý olej

vorel psal:

já sem zeleníevil

bigsmile


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
26.09.2008 21:01:09
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Meloun psal:
Michal Dk psal:
Meloun psal:


..když ten bordel v lese vidíš třeba z auta..sebereš ho?smile1
Jsi natolik čestnej a nezištnej,že ho na vlastní náklady a čas ekologicky po nějakým kokotoj zlikviduješ..??evil
Myslím,že si zanadáváš a jedeš dál..jako drtivá většina..nebo ne?
A v tom to taky je..každej má svých starostí dost..
Od toho tady maj bejt jiný páky,aby se tohle nedělo..jako ve vyspělých zemích typu Švédsko,Norsko,Švýcarsko..
Když jsme holt národ zmetků,tak s tím asi já,ty,stovka nebo tisícovka lidí nic nezmůže..to je můj názor..
Já mám v tomhle ohledu svědomí čistý..kromě pár decek arvy,benzínu nebo petroleje u sebe na trávěredface..když se něco rozleje..
Začít můžem u sebe..ale jsem si jist,že nám to bude beztak hovno platný..bad

Budeš se divit ale bordel z lesa vozím celkem pravidelně,protože mezi moje pracovní povinosti mimo jiné patří udržovat pořádek a čistotu v lese,vozím ho do sběrného dvora,mentalita zase začíná u každýho jednoho z nás a nikdo se nemůže schovávat za rumunskou chemičkuevil

Neschovávám se za rumunskou chemičku..smokin
Jen nesdílím tvůj optimismus a nevěřím na zlepšení..tenhle svět jde do sraček..lidstvo se tady tak nechutně rozmnožilo,že to ani jinak skončit nemůže..sick

Nechápu co je na tom optimistickýho chovat se podle nějakejch pravidel a zásad který vedou k ochraně životního prostředí.Já zase vidím hmatatelný změny v životním prostředí k lepšímu po roce 89 to ale ty nemůžeš pamatovat.good

PALOUS (Člen)
26.09.2008 21:06:02
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Michal Dk psal:
Meloun psal:
Michal Dk psal:


Budeš se divit ale bordel z lesa vozím celkem pravidelně,protože mezi moje pracovní povinosti mimo jiné patří udržovat pořádek a čistotu v lese,vozím ho do sběrného dvora,mentalita zase začíná u každýho jednoho z nás a nikdo se nemůže schovávat za rumunskou chemičkuevil

Neschovávám se za rumunskou chemičku..smokin
Jen nesdílím tvůj optimismus a nevěřím na zlepšení..tenhle svět jde do sraček..lidstvo se tady tak nechutně rozmnožilo,že to ani jinak skončit nemůže..sick

Nechápu co je na tom optimistickýho chovat se podle nějakejch pravidel a zásad který vedou k ochraně životního prostředí.Já zase vidím hmatatelný změny v životním prostředí k lepšímu po roce 89 to ale ty nemůžeš pamatovat.good

No vidíš a já zas vidím hofnobadnevidím vrabce,mloka,čolka,ryby v řekách atd.ale zato těch zasranejch srnek je jak sračekcoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
Michal Dk (Člen)
26.09.2008 21:07:56
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Přijeď na exkurzi musíš pořádně koukat a ne jít do lesa jen na dřevobigsmile

osiris (Člen)
26.09.2008 21:11:03
Offline

Re: pec na vyjetý olej

...taji kapitán chodí do lesa za boudou srát cool to je ale egolokický néé surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Dvoulytr (Člen)
26.09.2008 21:16:42
Offline

Re: pec na vyjetý olej

osiris psal:

...taji kapitán chodí do lesa za boudou srát cool to je ale egolokický néé surprised

No ba,esi má čistý hounogood.


2 krát dva sou štyri
Lytr (Člen)
26.09.2008 21:20:51
Offline

Re: pec na vyjetý olej

na rozdíl vod egelitky zadarmo poločas rozpadu tejden


to je mi ale náhodička
Tom-DK (Člen)
26.09.2008 21:21:37
Offline

Re: pec na vyjetý olej

běžte z tou ekologii do pussy dětem jsem řek jak z nich budou ekologický aktivisti, že je vydědím bigsmilebigsmilebigsmile

Dvoulytr (Člen)
26.09.2008 21:24:58
Offline

Re: pec na vyjetý olej

To degood.Dyš sme to študovali na gimplu,tak igeliťáci a tak byli ten nejvěčí marassick.To drželo jak helvecká víra.


2 krát dva sou štyri
vorel (Člen)
26.09.2008 21:27:14
Offline

Re: pec na vyjetý olej

tak to my evil zase rádi, do tejpussye


řikám si hurikán
Tom-DK (Člen)
26.09.2008 21:31:58
Offline

Re: pec na vyjetý olej

jj do pussyaj s igelitem bigsmilebigsmilebigsmile bezpečnej sex a ochrana proti žloutence bigsmilebigsmile a jinejm sajrajtum

Dvoulytr (Člen)
26.09.2008 21:34:24
Offline

Re: pec na vyjetý olej

S igelitkem dopussyje jak proti srsti.


2 krát dva sou štyri
Tom-DK (Člen)
26.09.2008 21:38:42
Offline

Re: pec na vyjetý olej

tak jdu vyrábět ten ekologickej drahej proud bigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
26.09.2008 21:42:03
Offline

Re: pec na vyjetý olej

...brou noc woe bigsmile bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
26.09.2008 21:44:12
Offline

Re: pec na vyjetý olej

brou ježku


řikám si hurikán
Monty Jack (Člen)
26.09.2008 23:07:39
Offline

Re: pec na vyjetý olej

hans psal:

co to meleš monty?? bigsmile...
to je právě ono, že nechápeš, že pokud chceš vyrobit nebo vyprodukovat něco šetrně, takže do toho musíš víc vložit. ale v globálu si pak vem např., jaký vedlejší náklady vznikaj při odstraňování starých zátěží....
nebo jako příklad: myslíš, že odsíření elektráren je dražší než odstranění škod z kyselejch dešťů?? a to nepočítám jen poškozený stromy, následnýho kůrovce atd, ale i např vyšší náklady na úpravu kyselý vody na pitnou atd....ty v tom vidíš jen to, že všechno je drahý (pro jednotlivce) a ekorajče stojí o 3 kč víc než obyčejný, ale už nevidíš ten zbytek.....to je environmentální ekonomika a každej rozumnej ekonom vyjma klause apod, který chtěj jen ždímat zemi ti tyhle zákonitosti potvrdí.....
jako ten příklad těch levnějších výrobků, potažmo produktů: zelený hnojení (nebo hnůj apod) X NPK hnojiva
biomasa X uhlí (v energetice).....atd atd...
ale takhle to nevyřešíme, to by chtělo posedět u beer smile1

nebavím se o technických opatřeních k zamezení exhalací u velkejch producentů (bodovýho znečištění).
Bavím se o všech těch eko bio produktech pro koncový zákazníky. O nesmyslnejch euro 3 a 4 normách který prodražujou nový auta tak, že drtivá většina stejně jezdí v plečkách co maj stěží 2ku. Vo podvodu s metylesterem z řepky co z ropáků naoko dělá děsně ekologický vehikly.
U piva klidně posedět můžem, houby vyřešíme ,ale není nad poučnou diskuzi Zatím trvám na tom, že na současné ekovlně stát pěkně rejžuje s minimálním pozitivním vlivem na kvalitu životního prostředí.
Na to sere pes. Jako jednotlivec si můžeš vylepšit maximálně tak svědomí (což není vůbec k zahození ovšem)


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
hans (Člen)
27.09.2008 11:32:22
Offline

Re: pec na vyjetý olej

monty: já musel bejt včera nalitej bigsmile....
ne, jen jsem tím chtěl říct, že ekovýrobek nese vyšší náklady spojený s výrobou, takže nemůže (možná že výjimky potvrzují pravidlo) být levnější...
na tamtěch příkladech (ne zrovna nejvhodnějších) jsem jen chtěl popsat, že spousta nákladů, který právě navyššujou cenu výroby jsou schovaný úplně jinde a proto je v tom většina lidí nevidí....takže neekovýroba a produkce je finálně mnohdy dražší (ale na to už jsou prachy daňovejch poplatníků, ne jednotlivce)

ale každopádně pálit vyjetej volej stylem ála zdeněk1 je prasečina bigsmile, to už ho radši vidím v tej motorovce evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Banditatom (Člen)
27.09.2008 14:28:58
Offline

Re: pec na vyjetý olej

nechapu co vidíte na eko. věcechsurprisedheadshake. dobře nepouživaji se chem. hnojiva, ale někdo to políčko či co musí orat (nebo že by lítál koňmo:headshake). ten hotový výrobek musí někdo dovézt do obchodu a jezdí na co? ano správně!!!! na ropu!!!
takže eko věci mrdat radši si dám geneticky zmodifikovanou něco a za pár let mi na prdeli narostou ploutvebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mi (Člen)
27.09.2008 15:59:52
Offline

Re: pec na vyjetý olej

osiris psal:

...taji kapitán chodí do lesa za boudou srát cool to je ale egolokický néé surprised

to je bio procedúra...


svět je cirkusovej stan
Banditatom (Člen)
27.09.2008 16:05:23
Offline

Re: pec na vyjetý olej

mi psal:
osiris psal:

...taji kapitán chodí do lesa za boudou srát cool to je ale egolokický néé surprised

to je bio procedúra...

pivní lázeň do ruky slivovici a na hlavu půl melounu a do prdele  banánbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Luk (Člen)
27.09.2008 20:34:52
Offline

Re: pec na vyjetý olej

par lidi me tady dost mile prekvapilogood vorel, hans, michal DK...
tady se stejne hovno vyresi, ale diskuse musi bejtbigsmile
ad bezmocnost: to ze sou ostatni prasata neznamena ze musim bejt takyheadshake
ze se ted z toho dela moda, na kterej kde kdo hrabe je bohuzel smutna pravdasmile2
sem taky zeleni a proto delam na jaderceevil


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
mi (Člen)
27.09.2008 21:03:30
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Zdenda psal:

Jeden každej člověk musí začít u sebe a ne se chovat jako stádo když jeden člověk vysype bordel do lesa tak tam můžou sypat všichni?Nejde o sílu jednotlivce ale o špatný příklad ostatním.

Pod to se podepisuju. Když si všichni budem řikat, že to co vyplodím já sám je proti gigantům méně než nic a proto můžu, tak je to v prdelisick Holt s touhle českou mentalitou budem tady u nás jedna velká špinavá prdel napořád.

přesně tak ! každej musí začít sám u sebe, a ne jako helmuti házet bordel sousedúm přes kopec. sheisse....fuck


svět je cirkusovej stan
Ondráš (Člen)
28.09.2008 18:48:18
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Pocházím z CHKO Křivoklátsko. Dotace od státu na zavední plynu? Nic... Byl příspěvek 10 tis na pořízení ekologického zdroje tepla (ATMOS a další takové s deklarovanou účinností přes 80%). Ten také zrušili...
Mimo nové zástavby topí všichni na uhlí a dřevo, pár dobrodruhů na propanbutan (díra na prachybad)...

Dlouhodobě má náš katastr nejčistčí vzduch na okrese... Čím to?helpsurprised Že by to způsobovalo to, že v porovnání s cementárnou a železárnou v Králově Dvoře je to fakt prd?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mi (Člen)
28.09.2008 18:59:04
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Ondráš psal:

Pocházím z CHKO Křivoklátsko. Dotace od státu na zavední plynu? Nic... Byl příspěvek 10 tis na pořízení ekologického zdroje tepla (ATMOS a další takové s deklarovanou účinností přes 80%). Ten také zrušili...
Mimo nové zástavby topí všichni na uhlí a dřevo, pár dobrodruhů na propanbutan (díra na prachybad)...

Dlouhodobě má náš katastr nejčistčí vzduch na okrese... Čím to?helpsurprised Že by to způsobovalo to, že v porovnání s cementárnou a železárnou v Králově Dvoře je to fakt prd?help

výtej v klubu tedy v kocourkově....


svět je cirkusovej stan
VikecB12 (Člen)
28.09.2008 19:00:07
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Ondráš psal:

Pocházím z CHKO Křivoklátsko. Dotace od státu na zavední plynu? Nic... Byl příspěvek 10 tis na pořízení ekologického zdroje tepla (ATMOS a další takové s deklarovanou účinností přes 80%). Ten také zrušili...
Mimo nové zástavby topí všichni na uhlí a dřevo, pár dobrodruhů na propanbutan (díra na prachybad)...

Dlouhodobě má náš katastr nejčistčí vzduch na okrese... Čím to?helpsurprised Že by to způsobovalo to, že v porovnání s cementárnou a železárnou v Králově Dvoře je to fakt prd?help

To je přesně vono,znečištěný ovzduší mají vždycky v regionech kde je nějakej velkej zdroj znečišťování,né kdo čím topí doma. Fšechna regiony co to mají na piču mají třeba železárny,elektrárny na uhlí a tak.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
28.09.2008 19:10:57
Offline

Re: pec na vyjetý olej

...zeptejte se naschvál topenáře montujícího značkový kotle v čem je rozdíl mezi tím s nápisem eko a normálním,
vodpověď: "ty vole, dyť sou stejný, jen ta nálepka" :))
a dál no počkej, snad to jinak spaluje ne?
vodpověď: "ale hovno, spaluje a kouří to uplně stejně, dyť ti řikám že sou stejný" :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mi (Člen)
28.09.2008 19:35:11
Offline

Re: pec na vyjetý olej

osiris psal:

...zeptejte se naschvál topenáře montujícího značkový kotle v čem je rozdíl mezi tím s nápisem eko a normálním,
vodpověď: "ty vole, dyť sou stejný, jen ta nálepka" :))
a dál no počkej, snad to jinak spaluje ne?
vodpověď: "ale hovno, spaluje a kouří to uplně stejně, dyť ti řikám že sou stejný" :))

hm tak to je v pussy a jistě ten eko bude o dvacku dražší idontknow


svět je cirkusovej stan
spidys (Člen)
28.09.2008 19:53:11
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Ty woe to je zase vlákno idontknowidontknowidontknow
Přelouskal sem ho celý a jediný co sem se dověděl, že sou tady tací, který se budou chovat trochu ekologicky, až se budou chovat ekologicky až ty ostatní idontknow

Je mi z těhle lidí na sick

Souhlas s tim, že by tu měly bejt složky, který to kontrolujou - tím myslim měšťáky nebo obecní policii.
Místo toho stojej u silnic a měřej rychlost, protože to sype prachy!

Jako malýmu klukovi mi babička s dědou vyprávěli, jak obecní policajt chodil ulicema a kontroloval pořádek. Měl maximální respekt a všechno bylo v cajku. Lidi si nedovolili odhodit ani papírek na zem, natož sypat bordel do lesa. A když už se na chodníku mělo něco objevit, tak tam byli metaři, který to měli pohotově uklidit.

Bydlim v čurákově, takže je tady bordelu po ulicích habaděj a metaře tu potkáš hodně vyjímečně, měšťáka max. tak v autě. Když sem jednou volal na měšťáky, že se na ulici válí injekční stříkačka s jehlou, jestli by někoho neposlali, aby to zlikvidovali (což je jejich povinnost), tak po půl hodině přijeli dva mistři na kterejch bylo evidentně vidět, že sou nasraný až na půdu - sebrali stříkajdu, hodil jí dozádu na kobereček do auta a odfrčeli idontknow

Zaved bych tady něco jako maj například v Thajsku. Odhodíš papírek na ulici a horzí ti vážnej postih. Oni už si to ty "budu se chovat ekologicky až se budou chovat ekologicky ty ostatní" rozmyslej. Ale to by tu musely bejt zase ty složky, co to budou kontrolovat.

Takže můj názor na věc je: sebrat měšťákům a obecním policajtům auta a radary, nafasovat pro ně pořádný boty, nějaký videozáznamový zařízení pro dokumentaci přestupků a vyhnat je do ulic !!

A lidi, co pálej pneumatiky, PET láhve, plasty, svinstvo z domu, zabíjej stromy jen proto aby jim nerost mech na střeše, vyhazujou odpadky z auta na ulici, do škarp u silnic a do lesů sou u mě ubožáci badidontknowfucksickheadshake


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
vorel (Člen)
28.09.2008 20:14:37
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Osi, se nesmíš ptát topenářskýho Čendy, kerej je nasranej na celej svět jako mnozí tady, ale vyžádat si od výrobce dokumenty vo tom co z toho a v jakejch dávkách leze. všici to musej mít, mi to dali i k vobyčejnejm jotulům na polena.


řikám si hurikán
osiris (Člen)
28.09.2008 20:32:34
Offline

Re: pec na vyjetý olej

...no že sme do toho s čendou pak stejně jukli (nevěřil sem mu a jelikož je zároveň prodejce, tak von ty dokumenty votevřel) ;) a vono už to že ty kotle sou nemlich stejný včetně všech roštů a děr je tak nějak divný :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tomas600N (Člen)
28.09.2008 20:37:31
Offline

Re: pec na vyjetý olej

spidys psal:

A lidi, co pálej pneumatiky, PET láhve, plasty, svinstvo z domu, zabíjej stromy jen proto aby jim nerost mech na střeše, vyhazujou odpadky z auta na ulici, do škarp u silnic a do lesů sou u mě ubožáci badidontknowfucksickheadshake

ty asi bydliš v bytě co? viš hovno co je to starat se o barak,je mi čerstvych 21 a o barak se musim starat sam,a nebudu kvuli třem břizam,když jich je všude okolo 3 pussye každych 10 roku dělat novou střechu
kdyby mi ty piče na uřadě povolily je zhodit tak byl klid,a nemusel bych to dělat tak drasticky,jenže to asi posuzuji nějaci vymrdanci
takže fuckfuck

VikecB12 (Člen)
28.09.2008 20:41:55
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Kluci,pořát se mě zdá že si pletete pojmy NEEKOLOGOVÉ(ty co nemusej mít superhájtech kotel a na střeše solární panely) s BORDELÁŘEMA(ti co vozí to svinstvo do lesů a tak)
Seru na to,sto lidí,sto názorů.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
zdenek 1 (Člen)
28.09.2008 20:42:31
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Tomas600N psal:
spidys psal:

A lidi, co pálej pneumatiky, PET láhve, plasty, svinstvo z domu, zabíjej stromy jen proto aby jim nerost mech na střeše, vyhazujou odpadky z auta na ulici, do škarp u silnic a do lesů sou u mě ubožáci badidontknowfucksickheadshake

ty asi bydliš v bytě co? viš hovno co je to starat se o barak,je mi čerstvych 21 a o barak se musim starat sam,a nebudu kvuli třem břizam,když jich je všude okolo 3 pussye každych 10 roku dělat novou střechu
kdyby mi ty piče na uřadě povolily je zhodit tak byl klid,a nemusel bych to dělat tak drasticky,jenže to asi posuzuji nějaci vymrdanci
takže fuckfuck

bříza je nalétavá dřevina,tzn.odpad,pořezat a do krbu!!!bigsmile


když to jede,je to OK
vorel (Člen)
28.09.2008 20:46:16
Offline

Re: pec na vyjetý olej

takže byly ekologický vobagood a jeden z nich se styděl


řikám si hurikán
Pajk (Člen)
28.09.2008 20:46:31
Offline

Re: pec na vyjetý olej

U kotlů na tuhý paliva v tom velkej rozdíl není. Tam je hodně důležitej tah komína pro ten danej kotel a hlavně obsluha, ta tam nadělá pěknej bordel v emisích.

spidys (Člen)
28.09.2008 21:56:58
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Tomas600N psal:

ty asi bydliš v bytě co? viš hovno co je to starat se o barak,je mi čerstvych 21 a o barak se musim starat sam,a nebudu kvuli třem břizam,když jich je všude okolo 3 pussye každych 10 roku dělat novou střechu
kdyby mi ty piče na uřadě povolily je zhodit tak byl klid,a nemusel bych to dělat tak drasticky,jenže to asi posuzuji nějaci vymrdanci
takže fuckfuck

Hel nechci se s nikym nijak hádat - napsal sem jen svůj názor.
V Prálgu bydlim v bytě - to jooo, ale za Prahou mám pozemek, na něm chajdu a za chajdou dvě borovice. A ty šišky, jehličí a všechen ten bordel mi padá taky na střechu a do okapů...
Borovice nepodřežu ani je nijak nehodlám likvidovat. Místo toho několikrát do roka vemu žebřík a uklidim na střeše, co je potřeba uklidit.

Ono trávit stromy je ve výsledku stejný jako třeba trávit psa, kočku nebo cokoli jinýho. Je to potupný. bad


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
hans (Člen)
29.09.2008 09:33:23
Offline

Re: pec na vyjetý olej

spidys má rozum good


Sapere Aude
www.gunlex.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr