Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pec na vyjetý olej

zdenek 1 (Člen)
29.09.2008 18:43:21
Offline

Re: pec na vyjetý olej

hans psal:

spidys má rozum good

jo,a proč se teda sám tráví chlastembigsmilebigsmilebigsmile


když to jede,je to OK
hans (Člen)
01.10.2008 18:11:36
Offline

Re: pec na vyjetý olej

zdenek 1 psal:
hans psal:

spidys má rozum good

jo,a proč se teda sám tráví chlastembigsmilebigsmilebigsmile

to už je jeho věc bigsmilesmile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Marián (Člen)
01.10.2008 18:35:29
Offline

Re: pec na vyjetý olej

jj,jak rika spydis nebejt linej a jednou dvakrat do roka to ze strechy a z vokapu uklidit.
mame 5 metru od baraku 70 let starou brizu,velkou jak pica a nikdy by nas nenapadlo ji shodit,pokud by nebyla nemocna.
dal mame hned u baraku dub,vokapy plny zaludu,holt veme se zebrik a vycisti se to,jen nebejt linej...
lenost bych rek je nejvetsi problem tohodle ,,ekologickýho" tematu.


...sam mezi jebkarema...
Monty Jack (Člen)
01.10.2008 21:58:44
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Marián psal:

jj,jak rika spydis nebejt linej a jednou dvakrat do roka to ze strechy a z vokapu uklidit.
mame 5 metru od baraku 70 let starou brizu,velkou jak pica a nikdy by nas nenapadlo ji shodit,pokud by nebyla nemocna.
dal mame hned u baraku dub,vokapy plny zaludu,holt veme se zebrik a vycisti se to,jen nebejt linej...
lenost bych rek je nejvetsi problem tohodle ,,ekologickýho" tematu.

asi bych řek lepší varianta bejt možnost odpracovat pár hodin v nejbližší lesní školce a ty břízy beztrestně složit, než se co pár měsíců srát s bordelem na střeše bad


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Michal Dk (Člen)
02.10.2008 07:33:47
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Monty Jack psal:
Marián psal:

jj,jak rika spydis nebejt linej a jednou dvakrat do roka to ze strechy a z vokapu uklidit.
mame 5 metru od baraku 70 let starou brizu,velkou jak pica a nikdy by nas nenapadlo ji shodit,pokud by nebyla nemocna.
dal mame hned u baraku dub,vokapy plny zaludu,holt veme se zebrik a vycisti se to,jen nebejt linej...
lenost bych rek je nejvetsi problem tohodle ,,ekologickýho" tematu.

asi bych řek lepší varianta bejt možnost odpracovat pár hodin v nejbližší lesní školce a ty břízy beztrestně složit, než se co pár měsíců srát s bordelem na střeše bad

Možnost je nejni problem zařídím brigádu smile1good

Marián (Člen)
02.10.2008 08:11:59
Offline

Re: pec na vyjetý olej

prosimte michale,zarid jim tu brigadu,at je klidgood
vono je to v lese prejdesmile1


...sam mezi jebkarema...
mi (Člen)
02.10.2008 08:27:53
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Marián psal:

jj,jak rika spydis nebejt linej a jednou dvakrat do roka to ze strechy a z vokapu uklidit.
mame 5 metru od baraku 70 let starou brizu,velkou jak pica a nikdy by nas nenapadlo ji shodit,pokud by nebyla nemocna.
dal mame hned u baraku dub,vokapy plny zaludu,holt veme se zebrik a vycisti se to,jen nebejt linej...
lenost bych rek je nejvetsi problem tohodle ,,ekologickýho" tematu.

naprosto souhlasím, ale lenost není problem jen tohoto tématu, ale devadesáti procent lidí v kocourkově sick


svět je cirkusovej stan
mi (Člen)
02.10.2008 08:33:40
Offline

Re: pec na vyjetý olej

mi psal:
Marián psal:

jj,jak rika spydis nebejt linej a jednou dvakrat do roka to ze strechy a z vokapu uklidit.
mame 5 metru od baraku 70 let starou brizu,velkou jak pica a nikdy by nas nenapadlo ji shodit,pokud by nebyla nemocna.
dal mame hned u baraku dub,vokapy plny zaludu,holt veme se zebrik a vycisti se to,jen nebejt linej...
lenost bych rek je nejvetsi problem tohodle ,,ekologickýho" tematu.

naprosto souhlasím, ale lenost není problem jen tohoto tématu, ale devadesáti procent lidí v kocourkově sick

a hlavně okolo olomouce sem tam včera byl a tak otravený a znechucený pracovníky sem dlouho nevyděl. nechápu proč do tý práce chodí, když je to taková otrava proč nejsou doma jako cikáni do ass


svět je cirkusovej stan
roman.v (Člen)
02.10.2008 08:58:23
Offline

Re: pec na vyjetý olej

hans psal:

spidys má rozum good

Souhlasgood


Don´t worry, be Bandit!
Michal Dk (Člen)
02.10.2008 09:02:10
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Marián psal:

prosimte michale,zarid jim tu brigadu,at je klidgood
vono je to v lese prejdesmile1

Myslím že seznam účastníků nebude dlouhej.Jen pro ilustraci 1 ženská na živnosťák musí denně na pasece zasázet 550 ks stromků pod sazeč, motykou stačí 180-200ks jamka 30x30cm aby si vydělala cca 800kč hrubýho.Kdo chce ať se hlásí,(bude to až na jaře)každej kdo si to zkusí tak ho přejde je tak zbůch zdarma kácet stromy.evil

Ondráš (Člen)
02.10.2008 09:46:17
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Michal Dk psal:

Myslím že seznam účastníků nebude dlouhej.Jen pro ilustraci 1 ženská na živnosťák musí denně na pasece zasázet 550 ks stromků pod sazeč, motykou stačí 180-200ks jamka 30x30cm aby si vydělala cca 800kč hrubýho.Kdo chce ať se hlásí,(bude to až na jaře)každej kdo si to zkusí tak ho přejde je tak zbůch zdarma kácet stromy.evil

Připomíná mi to můj nedávný věk. Několikráte jsem dělal brigádu v lese. Taxace, lehké prořezávky, ale nejlepší nakonec bylo stavění oplocenek, teda spíš natahování pletiva. To jsem začli v 6, natáhli 50m pletiva, pak dali kouřovou... A vymlaskli při tom basu piva. bigsmile To už pak byl konec směny, tak jsme se sebrali a jeli domu.good

Ale samozřejmě, že taky znám nálety lojnic.helpfuck To jsou neskutečný mrchy. Jediné co pomáhalo, bejt cejtit naftou nebo benzínem.help Vosy, sršni...bad Ale zase jsem viděl občas jezevce či stádo muflonů. A taky bachnu s mladejma.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Monty Jack (Člen)
02.10.2008 11:45:31
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Michal Dk psal:
Marián psal:

prosimte michale,zarid jim tu brigadu,at je klidgood
vono je to v lese prejdesmile1

Myslím že seznam účastníků nebude dlouhej.Jen pro ilustraci 1 ženská na živnosťák musí denně na pasece zasázet 550 ks stromků pod sazeč, motykou stačí 180-200ks jamka 30x30cm aby si vydělala cca 800kč hrubýho.Kdo chce ať se hlásí,(bude to až na jaře)každej kdo si to zkusí tak ho přejde je tak zbůch zdarma kácet stromy.evil

špatně pochopeno.
Myšleno následovně.
Než aby požádal o zkácení a pak po zákazu mít 3 možnosti
1. shodit to načerno
2. pomoct tomu uschnout
3. nechat je tam a 3x do roka čistit střechu
mít variantu 4 - dostat po odpracování x hodin v lese (kvůli vyvážení dřevní bilance) povolení to zkácet legálně.
Nic víc.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Baltazar (Člen)
05.10.2008 07:00:16
Offline

Re: pec na vyjetý olej

ahoj Osi good


The father of the little princess of the dawn
maňas (Člen)
05.10.2008 09:08:30
Offline

Re: pec na vyjetý olej

spidys psal:
Tomas600N psal:

ty asi bydliš v bytě co? viš hovno co je to starat se o barak,je mi čerstvych 21 a o barak se musim starat sam,a nebudu kvuli třem břizam,když jich je všude okolo 3 pussye každych 10 roku dělat novou střechu
kdyby mi ty piče na uřadě povolily je zhodit tak byl klid,a nemusel bych to dělat tak drasticky,jenže to asi posuzuji nějaci vymrdanci
takže fuckfuck

Hel nechci se s nikym nijak hádat - napsal sem jen svůj názor.
V Prálgu bydlim v bytě - to jooo, ale za Prahou mám pozemek, na něm chajdu a za chajdou dvě borovice. A ty šišky, jehličí a všechen ten bordel mi padá taky na střechu a do okapů...
Borovice nepodřežu ani je nijak nehodlám likvidovat. Místo toho několikrát do roka vemu žebřík a uklidim na střeše, co je potřeba uklidit.

Ono trávit stromy je ve výsledku stejný jako třeba trávit psa, kočku nebo cokoli jinýho. Je to potupný. bad

nechci se zastávat trávičů stromů,ale ono to někdy jinak nejde,když ti totiž nechtěj povolit pokácení stromu,i když ti zvedá zaklady,mluvím ze zkušenosti tak to je marnej boj,nebo když maj na ouřadě lepší náladu tak ti řeknou,že to můžeš,ale jen přes specializovanou firmu,neboť je v okolí deseti metrů el. vedení. to si holt asi dovolí cenově jen ti co na to maj. Zatím sem to nerealizoval,ale ten devadesátiletej smrk vedle garáže asi metr od stěny mě sere


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hans (Člen)
05.10.2008 11:55:30
Offline

Re: pec na vyjetý olej

maňas: tak co tam ta garáž dělá?? ten smrk tam byl určitě dřív, ne?? smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Michal Dk (Člen)
05.10.2008 12:14:07
Offline

Re: pec na vyjetý olej

maňas psal:
spidys psal:
Tomas600N psal:

ty asi bydliš v bytě co? viš hovno co je to starat se o barak,je mi čerstvych 21 a o barak se musim starat sam,a nebudu kvuli třem břizam,když jich je všude okolo 3 pussye každych 10 roku dělat novou střechu
kdyby mi ty piče na uřadě povolily je zhodit tak byl klid,a nemusel bych to dělat tak drasticky,jenže to asi posuzuji nějaci vymrdanci
takže fuckfuck

Hel nechci se s nikym nijak hádat - napsal sem jen svůj názor.
V Prálgu bydlim v bytě - to jooo, ale za Prahou mám pozemek, na něm chajdu a za chajdou dvě borovice. A ty šišky, jehličí a všechen ten bordel mi padá taky na střechu a do okapů...
Borovice nepodřežu ani je nijak nehodlám likvidovat. Místo toho několikrát do roka vemu žebřík a uklidim na střeše, co je potřeba uklidit.

Ono trávit stromy je ve výsledku stejný jako třeba trávit psa, kočku nebo cokoli jinýho. Je to potupný. bad

nechci se zastávat trávičů stromů,ale ono to někdy jinak nejde,když ti totiž nechtěj povolit pokácení stromu,i když ti zvedá zaklady,mluvím ze zkušenosti tak to je marnej boj,nebo když maj na ouřadě lepší náladu tak ti řeknou,že to můžeš,ale jen přes specializovanou firmu,neboť je v okolí deseti metrů el. vedení. to si holt asi dovolí cenově jen ti co na to maj. Zatím sem to nerealizoval,ale ten devadesátiletej smrk vedle garáže asi metr od stěny mě sere

U vás na úřadě to povoluje myslím Dušan Effenberk s ním se určitě domluvíš,jestli se na to kácení cejtíš tak ti nikdo nemůže nařizovat firmu která ti to provede.Ale jak to šupneš to na dráty a platíš jako mourovatej.good

mi (Člen)
05.10.2008 12:26:08
Offline

Re: pec na vyjetý olej

hele maňas, navrtej kořeny těsně pod drnem nejlépe šestka vrták a pravydelně zalévej kyselinou a za rok aš pět ti to povolí páč umře, no a pak ho spopelníš v krbu...


svět je cirkusovej stan
Luk (Člen)
05.10.2008 18:44:11
Offline

Re: pec na vyjetý olej

mi psal:

hele maňas, navrtej kořeny těsně pod drnem nejlépe šestka vrták a pravydelně zalévej kyselinou a za rok aš pět ti to povolí páč umře, no a pak ho spopelníš v krbu...

jezismarja Mlho, o tom uz se tady dobry dve stranky bavimeheadshakesmile2
pod se raci hadat vo tom pivusmokinbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
maňas (Člen)
07.10.2008 19:37:26
Offline

Re: pec na vyjetý olej

hans psal:

maňas: tak co tam ta garáž dělá?? ten smrk tam byl určitě dřív, ne?? smile1

omyl ta tam stála ještě dřív


jinak opravdu na ouřadě trvají na profi firmě,právě proto,že maj obavu abych něco nesprasil,no možná na tom něco bude,ale jednání s nima není,řekli že ne a samozřejmě sousedi největší bonzáci v okolí by rádi podali informaci,jen kdybych se pokusil třeba ořezat větve,no asi budu muset vydržet na výměnu zastupitelstva v obcisurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
07.10.2008 19:38:42
Offline

Re: pec na vyjetý olej

...woe pošlu ti potvrzení, klidně ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mirun (Nový člen)
27.10.2008 21:21:48
Offline

Re: pec na vyjetý olej

Rád bych věděl víc o tom co psal maňas....mužeš se mi ozvat?

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr