Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » motorkarum verim.....

pitrman (Člen)
03.02.2007 02:19:27
Offline

motorkarum verim.....

Jo jo, je mi to jasny. Super !!!! Cena je skvela,do 800 USD vcetne vseho, to je luxux. Pri dnesnim kursu, necelych 22kc to dela 17600,- kc a za to nemam ani Leo Vince v Titanu. Beru je, jestli to teda pujde, objednej je a posli. Snad to klapne. Motorkarum verim... smile1)
Jinak tady jsou moje kontaktni udaje, kdyby neco.

XXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXX

tel. +XXXXXXXXXXX
Diky moc a budu se tesit !!!!

Tak takovejhle mail mi napsal ten skurvysin, kterej chtel na svoji jepku sv1000 koncofky yoshi f titanu.
po objednani a zaplaceni mi napsal ze je nemuze vzit z financnich duvodufuckfuckfuck
to je holt kdyz motorkarum verim....bad

Editoval inkvizitorr (07.02.2007 09:24:36)


in God we trust
levap (Člen)
03.02.2007 03:26:03
Offline

Re: motorkarum verim.....

co jineho s nim nez ZASTRELIT !!!fuckfuckfuck


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
Marián (Člen)
03.02.2007 10:17:00
Offline

Re: motorkarum verim.....

tak to je peknapussy
pak nekdo vodtud po tobe bude neco chtit a ani se nebude moct divit tomu ze se na nej vyprdnes...
delal bych to tak,ze pokud neco chces,posli prachy predemgood
kdo bude mit vaznej zajem,prachy posle,kdo ne neposle nic


...sam mezi jebkarema...
Petr (Člen)
03.02.2007 10:31:22
Offline

Re: motorkarum verim.....

a nebo aspoň zálohu, to je pak líto ji nechat propadnout bigsmile


tož tak..
SLUGI (Člen)
03.02.2007 10:50:36
Offline

Re: motorkarum verim.....

...a to sem se tě chtěl poptat na bundu  idontknowsmile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
03.02.2007 13:15:05
Offline

Re: motorkarum verim.....

...tag jednou nenatankujes TTecko no, zmetku smradlavej bigsmile

ps: pozdravuj meeeeechika good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
03.02.2007 21:55:04
Offline

Re: motorkarum verim.....

Jak se na tebe emerickej strejdo dostal?
Jinak si vzpominám že to je myslim člověk co chodil vloni na stránky gsx14,páč ji mněl a prodal a koupil si funglovku sv a myslim že se prsil že na ni pověsí Akrapa...,tak asi nakonec né...

pitrman (Člen)
03.02.2007 22:05:46
Offline

Re: motorkarum verim.....

jotobude von Kovaliku, kontaktnamne mu daval Skypi co sem mu taky posilal lauf...


in God we trust
Datel (Člen)
04.02.2007 12:40:06
Offline

Re: motorkarum verim.....

Vydrž Pitrmane. Dolar pude navrch a ve finále na tom ještě vydělášgood

Smokie (Člen)
04.02.2007 16:52:29
Offline

Re: motorkarum verim.....

Kurna Vsetinak, takovej kousek. Bejt doma tak se du projet a vysvetlim hnupovi, co si o nem myslim. Jenze jeste pul roku budu tak akorat vysvetlovat Albancum, ze zacit strilet do Srbu jim nezavislost neprinese bad
Co chlapi z okoli ? Jet si takhle zahazet sutrama ? idontknow


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
MAZI (Člen)
04.02.2007 18:10:10
Offline

Re: motorkarum verim.....

PITRMAN.......Vždyt si sikula .... ty je prodašjinde trebaaž si někdokoupí Inkvize jebku tak si je k tomu veme. bigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Kuba B12 (Člen)
04.02.2007 18:20:52
Offline

Re: motorkarum verim.....

Smokie psal:

Kurna Vsetinak, takovej kousek. Bejt doma tak se du projet a vysvetlim hnupovi, co si o nem myslim. Jenze jeste pul roku budu tak akorat vysvetlovat Albancum, ze zacit strilet do Srbu jim nezavislost neprinese bad
Co chlapi z okoli ? Jet si takhle zahazet sutrama ? idontknow

smokie, opravdu voják na správném místě. Prošel si psychotesty?  hm. chtělo by to trochu kliduidontknow


honda je honda
Kuba B12 (Člen)
04.02.2007 18:28:44
Offline

Re: motorkarum verim.....

a ostatní taky,  je jako nutný někoho střílet?  no nevim a navíc po pár řádcích co přečtete.

jo jinak to jako teda neschvaluju, to ne, ale stává se to. holt riziko podnikání


honda je honda
huskyb12 (Administrator)
04.02.2007 19:11:56
Offline

Re: motorkarum verim.....

Kubo - stárneš pičo :)))


ale di, Ty brepto ...
Kuba B12 (Člen)
04.02.2007 19:15:08
Offline

Re: motorkarum verim.....

huskyb12 psal:

Kubo - stárneš pičo :)))

nojo, dyš to po sobě čtu...   kurva fandim   zabít hobigsmile


honda je honda
Smokie (Člen)
04.02.2007 20:03:33
Offline

Re: motorkarum verim.....

Kuba B12 psal:
Smokie psal:

Kurna Vsetinak, takovej kousek. Bejt doma tak se du projet a vysvetlim hnupovi, co si o nem myslim. Jenze jeste pul roku budu tak akorat vysvetlovat Albancum, ze zacit strilet do Srbu jim nezavislost neprinese bad
Co chlapi z okoli ? Jet si takhle zahazet sutrama ? idontknow

smokie, opravdu voják na správném místě. Prošel si psychotesty?  hm. chtělo by to trochu kliduidontknow

Kamarade budes se divit, ale uz ctyrikrat a jeste si nikdo nevsiml, ze jsem posahanej masovej vrah. Tezko rict, kde je problem idontknow Mmj. proc se ptas, mel jsi s nima nejaky problem ? bigsmile
Hele v poho, puvodne jsem te chtel trochu poskadlit, ale Husky to zmakl elgantne good
Proste je to dost na hovno situace. Vem si jak by ses citil ty. Pitrman uz tady hodne klukum pomohl a ted zas dojede na nakyho nerozhodnyho blbecka.. proste jsem mu jen vyjadril podporu. Nasili nic neresi, o tom bohuzel uz neco vim. Ale  ruku na srdce nebylo by fajn prijet mu pred barak v bande a  poradne zatroubit pod okny ? Taky to nic nevyresi a na volovi uz si nikdo nic nevezme, ale je to gesto. Nezaplati to Pitrmanovi lauf, ale co je dulezitejsi - prachy nebo banda kamosu, co se ti snazi aspon nejak pomoct ? A pan Valka sice usetri a bude se tise smat pod vousy, ale stejne prijde par veceru, kdy ulehne do postele a vybavi si, jak mu rhmouci motory a zvuk klaksonu zneprijemnily den. Svedomi mame vsichni, i ti nejvetsi podfukari. A uz jen kvuli tomu, by to za to stalo.

That concludes my briefing, Sir !       bigsmile


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
Kelly01 (Člen)
04.02.2007 20:08:00
Offline

Re: motorkarum verim.....

Kuba B12

Hráblo tisurprised

Přestoupils na nějaký humanitární směridontknow

Už nechlastášsmile2


God Save The Queen!
Kuba B12 (Člen)
04.02.2007 20:21:10
Offline

Re: motorkarum verim.....

hele wogowé jen nechápu jak se můžete tak nasrat.  no jako je to smutný a pitrmuže lituju. Ale záloha je v případě neznámýho člověka nutností žejo.   
  A plácat čas a benzin kvůli návštěvě nějakýho kokota....... 
jen dnes nemám bojovou náladu
ps:chlastám furt


honda je honda
Kelly01 (Člen)
04.02.2007 20:22:29
Offline

Re: motorkarum verim.....

Já to nečet..

Já jen impulzivně reagovalbigsmile


God Save The Queen!
Smokie (Člen)
04.02.2007 20:27:15
Offline

Re: motorkarum verim.....

Kuba B12

Cece asi fakt nemas svuj den. Moc a nebo malo chlastu. Ale to prejde.
Placat cas a benzin ? Kdyz se jdu projet, tak se jdu projet a je mi jedno jestlii tam a nebo tam, jestli jen bezcilne bloumat, nebo jet pozdravit kamose, nebo zatroubit kokotovi pod okno. Navic udelas takovej malej minizsraz a po "akci" se zajde nekam na dobry zradylko a zasmejes se tomu. Pohoda, klidek, bandit good


" Můžu počítat s tím, že jsme přátelé ? "
pitrman (Člen)
04.02.2007 20:34:43
Offline

Re: motorkarum verim.....

celkem dost klukum tady z tohodle servru a i vodjinud sem poslal nespocet laufu a jinejch vjeci za malou provizi. kdyz byl nejakej problem, hnet se vyresil. neni to muj byznis a penize vydelavam jinak. Je to moje vina, ze sem nevzal zalohu, nebrecim, laufy nejak prodam, ale at uz priste nidko nepocita, ze budu nekomu neco posilat
bez zalohy...


in God we trust
Kuba B12 (Člen)
04.02.2007 20:57:25
Offline

Re: motorkarum verim.....

pitrman, neútočil sem na tebe, seš poprávu nasranej.  jen mi nesedly řeči typu zmlátit, zabít.      nic přece neukrad


honda je honda
KOVAL (Člen)
04.02.2007 21:11:21
Offline

Re: motorkarum verim.....

Emeričan:Chňápu,za malou až spíše minimální provizi je člověk vobčas za blbce a za vlastní peníz,znám ty chvíle.
Jinak ,co naděláš pussyčo,no...

Kuba B12 (Člen)
04.02.2007 21:23:32
Offline

Re: motorkarum verim.....

wogo vemu ti s tou prdelkou i ty černý koncofky jo?


honda je honda
KOVAL (Člen)
04.02.2007 21:44:03
Offline

Re: motorkarum verim.....

Tak jo,vemu to na sklad.

osiris (Člen)
04.02.2007 21:57:23
Offline

Re: motorkarum verim.....

...fsechno projebe docernejch zatku, stejnak bigsmile apak knouraze nema prachy bigsmile


ps pro vsechny: jen hypoteticky jo, odpoledne ti zavola policie, ze se ti vybourala manzelka, pred tydnem jsi prisel o praci, prvni zpravy z nemocnice jsou, ze manzelka zustane na vozejku, budes potrebovat prestavet byt na bezbarierovej nebo sehnat novy bydleni, dite ti chodi na stredni skolu a pta se te, jestli mu zaplatis lyzarskej vycvik se skolou, mamu a tatu uz nemas, mas jen tchyni ktera je v duchodu .....a ted si mas koupit laufy kdyz kvuli tomu vsemu musis co nejdriv prodat masinu - kdo si to dokaze predstavit? ja ne! a ani nechci, nechci to zazit a to te chce par horkokrevnejch zabit  smile2
...at jeden, nebo druhej, nebo treti o tom vime prd a chceme vrazdit sick
...musel jsem se kubika zastat good aby jste se nezblaznili smile1 von si s tim bracha poradi vid good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
04.02.2007 22:08:10
Offline

Re: motorkarum verim.....

Woe,a todle všechno se tomu dotyčnýmu co si to vobjednal stalo jo?surprised
Tak jestli jo,tak to abysme vyhlásili asik sbírku že jo?surprised

Datel (Člen)
05.02.2007 10:48:23
Offline

Re: motorkarum verim.....

Hmm, tak zas já:

Vyboural jsem se ne svojí vinou.......jsem půl roku na nemocenské........mám o 11.000,- menší měsíční příjem.........mám větší měsíční výdaje než příjmy..........rozbitá motorka mě hnije v garáži a nemůžu ji prodat, protože to s pojišťovnou nemám ukončené...........vyhazují mne z práce.............platím půjčku, kterou jsem si vzal na motorku a kterou nemůžu užívat............čeká mě soud s "člověkem", který nehodu způsobil a tvrdí, že si za to můžu sám, protože jsem zlý motorkář..........potřebuju opravit dům v kterém bydlím a nemám peníze na hotovosti............potřebuju opravit auto............dcera chce zaplatit dva tábory..........je začátek roku a tím související platby............

Takhle bych ještě mohl pokračovat, ale nechci. Každý máme nějaký problém, ale to ještě neznamená, že když jsem si něco objednal, tak na to nemám odložené prachy. A pokud se něco takového už stane, tak zboží odeberu namontuju na motorku a prodám motorku, nebo něco jiného. Je to jen o prioritách.....

osiris (Člen)
05.02.2007 10:55:33
Offline

Re: motorkarum verim.....

...papir snese hodne, vid ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
losmiros (Člen)
05.02.2007 11:53:25
Offline

Re: motorkarum verim.....

a na kolik by vyšla nějaká pěkná yoshimurka na B6 starší model, ať vím jestli o tom přemejšlet nebo jak??
jsem spolehlivej - myslím, chodím sem často a snažím se tež pomoct když mužu.
na záloze se domluvíme


on the road
Baltazar (Člen)
05.02.2007 12:26:24
Offline

Re: motorkarum verim.....

Datel - a co číslo účtu napsals? Nenapsal tak dostaneš kulový
To je s toho že nechodíš do kostela
Pokud chceš udělat sbírku pošli mi číslo účtu, pin ke kartě a heslo k účtu. Nějak to vyvedem.


The father of the little princess of the dawn
Datel (Člen)
05.02.2007 12:49:00
Offline

Re: motorkarum verim.....

osiris psal:

...papir snese hodne, vid ;)

Jak jsi to mysle?!fuck

Já to teda vím, ale napiš mi, protože jsme si dlouho nepsalibigsmile

osiris (Člen)
05.02.2007 12:52:21
Offline

Re: motorkarum verim.....

Datel psal:
osiris psal:

...papir snese hodne, vid ;)

Jak jsi to mysle?!fuck

Já to teda vím, ale napiš mi, protože jsme si dlouho nepsalibigsmile

...ze bys to nekoupil, kdybys mel ty problemy co jsem popsal fuck
...asi si te vypnu z icq  bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
05.02.2007 12:52:25
Offline

Re: motorkarum verim.....

Baltazar psal:

Datel - a co číslo účtu napsals? Nenapsal tak dostaneš kulový
To je s toho že nechodíš do kostela
Pokud chceš udělat sbírku pošli mi číslo účtu, pin ke kartě a heslo k účtu. Nějak to vyvedem.

A to by byla sbírka pro koho? bigsmile

Datel (Člen)
05.02.2007 12:56:42
Offline

Re: motorkarum verim.....

osiris psal:
Datel psal:
osiris psal:

...papir snese hodne, vid ;)

Jak jsi to mysle?!fuck

Já to teda vím, ale napiš mi, protože jsme si dlouho nepsalibigsmile

...ze bys to nekoupil, kdybys mel ty problemy co jsem popsal fuck
...asi si te vypnu z icq  bigsmile

bigsmilebigsmile

...já to tušil...bigsmile

Roman :) (Člen)
05.02.2007 15:22:41
Offline

Re: motorkarum verim.....

Ja bych se zdovolenim taky zeptal, na co by prisla Yoshimura, prip. Akrapovic v carbonu....bo, jestli tam mam dat neco jinyhoidontknow


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Roman :) (Člen)
05.02.2007 15:26:35
Offline

Re: motorkarum verim.....

sem zapomel...mam B650. Na zaloze se klidne domluvimegood
A na copak prijde postovny?


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Válec... (Nový člen)
05.02.2007 20:54:02
Offline

Re: motorkarum verim.....

Ano jsem to já, všemi nenáviděný... Martin Válka. Doufám že mi dovolíte, abych k tomu taky něco řekl. Nic nepopírám, ano poslal jsem to, objednal jsem to a potom zrušil. Za to se Pitrmanovi i všem ostatním omlouvám! Upřimě mě to mrzí... Co víc mám k tomu říct. Kruva chlapi pochopte, že život nejsou jenom motorky, ale taky spousty jiných věcí a pokud by Vás opravdu zajímaly podrobnosti, proč jsem se tak či onak zachoval, tak to hold budu muset tady asi vysvětlovat.... Tak ještě jednou OMLUVA za opravdu neférový jednání a malý dík těm, kteří se mě aspoň trošku zastali... (myslim že ty šutry nebudou potřeba...) Válec...

Válec... (Nový člen)
05.02.2007 21:10:49
Offline

Re: motorkarum verim.....

A ještě něco, kdysi jsem byl jedním z Vás, jo jezdil jsem na B6 a potom na B12,... Se Sykym jsem se dokonce několikrát bavil, nechyběl jsem na žádným SUZUKI dni a se všema Baniťákama a GSX-ákama jsem skvěle pokecal, jste fajn chlapi tak nechtějte, abych si začal myslet něco jinýho !? Ale to je Vám teď asi jedno. Vidím jak máte oči podlitý krví a těšíte se až...  Já vám chci jen vysvětlit, že jsem to fakt neudělal schválně a nikoho jsem tím nechtěl nasrat, chápete... prostě mi to nevyšlo... help
help
A když už znáte moje iniciály (tel. adresu...) nebylo by lepší dojet a dát si někde v klidu pivo ? Které samozřejmě platim... smile2

Filous (Člen)
05.02.2007 21:19:05
Offline

Re: motorkarum verim.....

Válec:
...měl by sis to hlavně vyjasnit s Pitrmanem a jemu se vomluvit a vobjasnit mu důvody, každýmu jinýmu je do toho kulový a lynče si myslim se bát nemusíš...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
05.02.2007 21:32:56
Offline

Re: motorkarum verim.....

čéče ale pivo furt nějak neřeší ty vejfuky, tak se aspoň s tatrmanem domluv ať ti pošle fotky a dej všude inzeráty na web nebo do čmn a tak, ať se ten werk nějak prodá, myslim, že to by mu pomohlo v tuhle chvíli asi víc než nějaký výmluvy nebo podobný řeči...idontknow


doba je temná...
Válec... (Nový člen)
05.02.2007 22:05:13
Offline

Re: motorkarum verim.....

Jasně že mu to rád vysvětlím... Jenom pro informaci kluci, na těch Rybníkách bydlí Dě + Ba. Je jim přes osmdesát. Já tam mam jen trvalý bydliště k vůli bytu, tak tam kurva prosím Vás nedělejte bordel... good
S tím pivem, jsem to myslel obrazně... beer

Kuba B12 (Člen)
05.02.2007 22:15:19
Offline

Re: motorkarum verim.....

týjo to by byla sranda dědoj a babce vytřískat okna a dělat jim tam bordel, nebo tam přijede rovnou popravčí četa... jééé    a budou řvát bandit pičo :))))

vememe zákon do vlastních rukou, sekat ruce....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

já teda nevim proč to tady lihyho nebaví


honda je honda
Válec... (Nový člen)
05.02.2007 22:19:52
Offline

Re: motorkarum verim.....

Ahoj
Je mi líto, co se z toho našeho byznysu stalo. Na bandiťáckým webu jsi mě roznesl docela slušně. Opravdu. Já se nechci vymlouvat a nebo vymýšlet ňáké kecy... Řeknu ti to tak jak to je...

Chodím s mojí holkou už 12 let. z toho 5 let spolu žijeme. Je ti po tom asi prd, ale všechno nám klapalo, všechno šlo jak po drátkách. Poslední rok to ale stálo za hovno. Já jsem do motorek magor a Gabča šla hlavně během posledního roku docela stranou. Dá se říct, že se to zhoršovalo. Já loni jednu mášu prodal (GSX 1400) proto ta známost s OISIRISEM...  a koupil novou. SV je samozřejmě na splátky, nepatřím mezi ty, kterým tatínek koupí novýho litra jen tak pro zábavu. Doma schází myčka, kterou slibuju už rok, dovolená loni taky nebyla... Luxuxní laďáčky byl můj sen. Dlouho ! A tak, když jsem narazil na tebe, byla to pro mě nádherná příležitost, jak to zrealizovat. 
Jenomže, ona o tom samozřejmě nevědla. Měl jsem nůž na krku už k vůli jednomu mojemu záletu. Neměl jsem na to žaludek a nakonec jí to řekl. To, že jsem je objednal. Do toho všeho jsem jí, k vůli jednomu pojebanýmu sprintu, spálil spojku, mimochodem na jejím autě. No a bylo vymalováno. jestli to udělám, vyseru se na opravu jejího auta, ohrozím naši letošní dovolenou a zase budu myslet jenom na sebe, bude konec !!!!! Tak se mi nějak rozsvítilo a uvědomil jsem si, že ji pořád ještě miluju, a že mi to za to opravdu nestojí. Vždyť je to doprdele "jenom" motorka.

Tak jsem to odpískal. Nemohl jsem tušit, že to bude tak rychlý a že to bude mít takovéhle následky. smile2
skippy mi říkal, že to asi bude trvat, že on jej objednával někdy ke konci roku a dorazil až v únoru, nebo tak nějak. Tak jsem si myslel, že pokud to zruším tak rychle, že z toho problém mít nebudeš.
Spletl jsem se. Pitrmanku, jsi férový chlap, moje omluva Ti bude k hovnu, jetli ti to dělá fakt tak velkej problém, já zajdu do GE money, půjčím si dalších 20 klacků a ty koncovky od tebe vezmu. Je to můj boj a ty přece nebudeš pikat za muj bordel v životě...
Měj se Válec.

Kelly01 (Člen)
05.02.2007 22:32:44
Offline

Re: motorkarum verim.....

Tak teď to posrals totálněidontknowsick

Kvůli babě,tvýmu kurvení a myčce na nádobí se vysypeš a podrazíš lidisurprised

Běž do prdelesick

Tyhle popsané problémy jsou labilákovosračkový příznaky,nejde o ty peníze,ty Pitrman bez problémů zvládne,ale jako chlap jsi sračkabad


God Save The Queen!
Žirafa (Člen)
05.02.2007 22:42:56
Offline

Re: motorkarum verim.....

Jestli je to fakt pravda tak je fajn že když už člověk dělá blbosti tak že taky občas nemyslí jen na sebe. Je teda blbý že na to doplatil další člověk,kterej s tím vlastně nemá nic společnýho ale s tím už nenaděláš nic.

Ale odsoudit chlapa za to že má rád?idontknowhelp


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Kelly01 (Člen)
05.02.2007 22:55:24
Offline

Re: motorkarum verim.....

Peťa
Podle profilu je ti 20..
Časem to uvidíš jinak..
Podle informací ve "výlevu srdce" to není žádná socka ani 21letý ucho..
A zdůvodnění "myčka nádobí" je k blitísick

Ale je mi to fuk,akorát mě tyhle sračky vždycky vytočísmile1

Jedu do Vídně a mám vás všechny někdesmile1


God Save The Queen!
Žirafa (Člen)
05.02.2007 23:02:09
Offline

Re: motorkarum verim.....

Kelly01:
Jo já vím, jsem ještě plná ideálů...Když se dospělí bavěj tak bych měla šoupat nohama smile1
Jen mi to nedalo se ho nezastat a říct svůj názor...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
KOVAL (Člen)
05.02.2007 23:28:50
Offline

Re: motorkarum verim.....

KDE JE MODERÁTOR ANEB MÍSTNÍ MATKA TEREZA?surprised

UKONČETE PROSÍM TUTO SRDCERYVNOU DISKUZI,KTERÁŽTO NEMÁ V PODSTATĚ HLAVU NI PATU.....surprised

osiris (Člen)
05.02.2007 23:35:22
Offline

Re: motorkarum verim.....

KOVAL psal:

KDE JE MODERÁTOR ANEB MÍSTNÍ MATKA TEREZA?surprised

UKONČETE PROSÍM TUTO SRDCERYVNOU DISKUZI,KTERÁŽTO NEMÁ V PODSTATĚ HLAVU NI PATU.....surprised

...jestli po tom touzis, mam vlidne slovo a pomoc i pro tebe (ty ale vsechno vis a znas surprised) good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
05.02.2007 23:57:45
Offline

Re: motorkarum verim.....

Ach Máti,nevim a neznám....smile2
Ale klidně napíšu svůj názor,že akorát ze sebe Válec udělal ještě většího blbce tím srdceryvným vysvětlením ačkoliv to zřemně myslel dobře...
A jako nakonec se mu jakože rosvítilo že to vlastně je všechno špatně a že to teda jako odebere a vyrovná...
Takže debata vo hovně a ještě přitom do toho nikomu znás nic není,takže vo to je to hovno větší.
Ale je to jen můj názor a tímto taky končí moje vyjadřování se k tomuto tématu.good

osiris (Člen)
06.02.2007 00:00:44
Offline

Re: motorkarum verim.....

KOVAL psal:

Ach Máti,nevim a neznám....smile2
Ale klidně napíšu svůj názor,že akorát ze sebe Válec udělal ještě většího blbce tím srdceryvným vysvětlením ačkoliv to zřemně myslel dobře...
A jako nakonec se mu jakože rosvítilo že to vlastně je všechno špatně a že to teda jako odebere a vyrovná...
Takže debata vo hovně a ještě přitom do toho nikomu znás nic není,takže vo to je to hovno větší.
Ale je to jen můj názor a tímto taky končí moje vyjadřování se k tomuto tématu.good

...ale pravdu díš synu good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kuba B12 (Člen)
06.02.2007 00:14:04
Offline

Re: motorkarum verim.....

výsledkem je že se přimlouvám za vymazání diskuze. ať se domluvěj mailem


honda je honda
yello (Člen)
06.02.2007 00:16:18
Offline

Re: motorkarum verim.....

...aaaa,Kuba chce smazat dukazy,ze chtel lyncovat..bigsmile


...che palle !!!
Kelly01 (Člen)
06.02.2007 07:50:02
Offline

Re: motorkarum verim.....

A můj itelektuálněsociální názor vás nezajímásurprised


God Save The Queen!
Datel (Člen)
06.02.2007 10:16:17
Offline

Re: motorkarum verim.....

Kelly01 psal:

A můj itelektuálněsociální názor vás nezajímásurprised

Ty ještě nejsi ve Vídni? surprised

Ondráš (Člen)
06.02.2007 14:27:37
Offline

Re: motorkarum verim.....

Kelly01 psal:

A můj itelektuálněsociální názor vás nezajímásurprised

Přesto, že budu pranýřován, tak se opět musím postavit za Tebe.

Válec by si měl určit priority a nejdřív myslet a pak jednat. Nebude se tak dostávat do konfliktu sám se sebou.surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
inkvizitorr (Administrator)
06.02.2007 14:49:38
Offline

Re: motorkarum verim.....

Kelly01 psal:

A můj itelektuálněsociální názor vás nezajímásurprised

jako bejvalej pankáč s tebou nesouhlasim už z principu fuck bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Ondráš (Člen)
06.02.2007 14:52:01
Offline

Re: motorkarum verim.....

inkvizitorr psal:
Kelly01 psal:

A můj itelektuálněsociální názor vás nezajímásurprised

jako bejvalej pankáč s tebou nesouhlasim už z principu fuck bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Válec... (Nový člen)
06.02.2007 18:49:00
Offline

Re: motorkarum verim.....

počkej, máš pravdu .... 29 mi je.
Není to porvý co slyšim, že bych měl nejdřív přemejšlet a potom jednat. Slibuju, že vo tom budu co...? p..ř..e...m...e...j...š...l...e...t.
Slibuju. Polepším se. bad snad.

yello (Člen)
06.02.2007 19:07:03
Offline

Re: motorkarum verim.....

Valce,muzes si sypat popel na hlavu,ale jedine korektni reseni je,ty laufy proste odebrat a zaplatit...
...Pitrmanovi by to pomohlo vic nez Tvuj vylev.A taky by sis (snad) malinko vylepsil kredit...


...che palle !!!
Válec... (Nový člen)
06.02.2007 19:51:13
Offline

Re: motorkarum verim.....

Dík za radu žlutej, ještě mi řekni, kde mám ty prachy vzít a bude to dobrý. Visim 50 tis. za motorku, 10tis. svojí a 15 jednomu kámošovi za ... za co, po tom je vám vlastně prd. Uvědomil jsem si, že navyšovat svoje dluhy za cenu domácích rozepří nebude vážně dobrý, ani rozumný. Sice jsem na to asi přišel pozdě,ale přišel. A jsem za to docela rád. Tak už se na mě prosím Vás vyserte a nechetej mě v klidu žít. idontknow

bobule (Člen)
06.02.2007 19:55:19
Offline

Re: motorkarum verim.....

Válec... psal:

Dík za radu žlutej, ještě mi řekni, kde mám ty prachy vzít a bude to dobrý. Visim 50 tis. za motorku, 10tis. svojí a 15 jednomu kámošovi za ... za co, po tom je vám vlastně prd. Uvědomil jsem si, že navyšovat svoje dluhy za cenu domácích rozepří nebude vážně dobrý, ani rozumný. Sice jsem na to asi přišel pozdě,ale přišel. A jsem za to docela rád. Tak už se na mě prosím Vás vyserte a nechetej mě v klidu žít. idontknow

co na to říct, je to jenom vo tvym svědomí ale myslim že co sis uvařil by sis měl taky sežratfuck


to jebu
Kelly01 (Člen)
06.02.2007 20:28:33
Offline

Re: motorkarum verim.....

Máte doma s družkou či co to je úžasný vztahysick

Nedivil bych se kdybyste měli za sebou pár rozchodů a vracení s prosíkem a sliby(smajlík nestačí,du se za tebe fyzicky vyblejtsicksick)


God Save The Queen!
Jarken (Člen)
07.02.2007 07:20:18
Offline

Re: motorkarum verim.....

Jednoduchá pomoc - když na to nemám a navíc to vím, že na to nemám, tak prostě nekupuji, resp.neobjednávámsurprised!

Nyní zbývá nakumulovat všechny dluhy u GE Money Bank bigsmile no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Roman :) (Člen)
07.02.2007 07:52:45
Offline

Re: motorkarum verim.....

Válec... psal:

Dík za radu žlutej, ještě mi řekni, kde mám ty prachy vzít a bude to dobrý. Visim 50 tis. za motorku, 10tis. svojí a 15 jednomu kámošovi za ... za co, po tom je vám vlastně prd. Uvědomil jsem si, že navyšovat svoje dluhy za cenu domácích rozepří nebude vážně dobrý, ani rozumný. Sice jsem na to asi přišel pozdě,ale přišel. A jsem za to docela rád. Tak už se na mě prosím Vás vyserte a nechetej mě v klidu žít. idontknow

Jo, jo - Nezvysuj svoje dluhy, mas recht, at to za tebe vodskace nekdo jinej... Se prober, co sis navaril, to si sezer.


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Drak (Člen)
07.02.2007 08:32:34
Offline

Re: motorkarum verim.....

Lidičky můžete mi někdo prozradit kolik ty laufy stojej abych měl představu, nechci nikoho soudit, ale podle toho jak to Válec píše tak musí stát minimálně 50.000,- přece kdyby stáli odhadem 15.000 tak si půjčím a i kdybych to měl splácet po 400 stovkách tak ty mě měsíčně nevytrhnou hold nepůjdu na to pivo, které tu ze začátku nabízel Válec ne?


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
mates (Člen)
07.02.2007 08:35:48
Offline

Re: motorkarum verim.....

....nebo se může nechat prodat jak ta rodinka s tátou magorem gamblerem co dluží 2 mega idontknow


… voranžová
inkvizitorr (Administrator)
07.02.2007 09:26:28
Offline

Re: motorkarum verim.....

oba co byli ve při, se smírně domluvili, že debatu uzavřeme a nebudem se k tomu vracet, na pitrmanovu žádost celou debatu uzavírám....


doba je temná...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr