Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Suzuki Bandit 250

Zbyňa (Člen)
01.10.2008 20:24:42
Offline

Suzuki Bandit 250

cau, potreboval bych radu... moje pritelkyne se rozhodla, ze bude jezdit uz sama na svoji motorce a me napadlo, jako stastneho majitele B12 nenapadlo snad ani nic jinyho nez, ze by mohla mit do zacatku Banditpussy250... co si o tom myslite?ja jsem ho nikdy nikde na zivo snad ani nevidel (aspon si nepamatuju)... myslite, ze je to technicky dobry? a ze je to pro holku idealni? ja vim, ze jich tady moc neni, ale mam trpelivost... diky za rady


Harley do kaluže a motorky za něj
zrzule (Člen)
01.10.2008 20:25:39
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

je to ouplně na hovno......bude za chvíli neštastná......fakticky faktgoodgood


A je to!!
Meloun (Člen)
01.10.2008 20:26:41
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

GS500 zakupte..ideál pro začátek a babu tuplem..good


PURE NAKED BIKE!
Zbyňa (Člen)
01.10.2008 20:29:27
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

to mam zase strach aby se na gs nezrakvila... ona nikdy na nicem nesedela, ac jsem mel v planu ji posadit na gpz, kterou jsem mel pred tim, ale porad jsme to odkladali az z kawy vylitla klikovka


Harley do kaluže a motorky za něj
VikecB12 (Člen)
01.10.2008 20:30:17
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Taky myslím že je lepší na naučení GS500,nebo Kawa ER5,už kvuli dostupnosti náhradních dílů při případným lehnutígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zbyňa (Člen)
01.10.2008 20:31:40
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

VikecB12 psal:

Taky myslím že je lepší na naučení GS500,nebo Kawa ER5,už kvuli dostupnosti náhradních dílů při případným lehnutígood

250 jsem ji dal jako horni hranici... potom uz bych o ni mel strach


Harley do kaluže a motorky za něj
osiris (Člen)
01.10.2008 20:34:24
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

...koukej po čtyřválci, z dvou se chudák na začátek posere


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zbyňa (Člen)
01.10.2008 20:36:54
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

osiris psal:

...koukej po čtyřválci, z dvou se chudák na začátek posere

to je jasny, proto se ptam na B250, protoze je to (myslim) 4val a je to 250 (to jsou 2 kriteria, pokud to nebude 4T 125ccm


Harley do kaluže a motorky za něj
Ondráš (Člen)
01.10.2008 20:44:25
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Bandit 250 ani 400 se sem tuším oficiálně nedováželi. Pokud bys měl zájem o 400, tak bych možná o jedné věděl, cenu nevim, ale naposled když jsem s ním mluvil, tak se jí chtěl zbavit.
Čtyřstovka je lehoučká a do 6 tis. vlastně nejede. Pak se ale probere a od nějakých 10 tis je to fakt slušný, takže pro začátek bych jí doporučil, ale!
Protože se sem nedovážela, tak sehnat náhradní díl je docela umění. Třeba pístní kroužky stojí 2 tis. Na jeden válec!!! Samozřejmě origo, ale nevim jak moc by se to dalo sehnat po vrakáčích...
Jinak ten kamarád má myslím doma jednu pojízdnou a jednu rozebranou na ND. Taky jí původně koupil pro svojí holku.
Na víc zkušeností se zeptej Pšána.
Můj názor. Jestli si kutil, tak ber 400.
Jestli ne, tak radši to GS, ale třeba narazíš na nějakou 400, která bude v klidu.
Nebo zrzulka prodává Vránu. good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
yello (Člen)
01.10.2008 20:44:58
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

I kdybys tu 250 sehnal,o cem pochybuju,tak se jen modli,abys na to neco nepotreboval.Se z toho pos*eres.Kdyz uz,tak B4.jako prvni motyka,ctyrval,naprosto idealni.Ze Ty jsi stanovil limit 250,se mi jevi jako hloupost,protoze se klidne zrakvi i na nem.Kdyztak ji udelej na heft omezovac,ale B2,5 bych pustil z hlavy.idontknow


...che palle !!!
Ondráš (Člen)
01.10.2008 20:45:43
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Ježiš... Samozřejmě, že NEDOVÁŽELY.redfacehelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zbyňa (Člen)
01.10.2008 20:47:29
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

yello psal:

I kdybys tu 250 sehnal,o cem pochybuju,tak se jen modli,abys na to neco nepotreboval.Se z toho pos*eres.Kdyz uz,tak B4.jako prvni motyka,ctyrval,naprosto idealni.Ze Ty jsi stanovil limit 250,se mi jevi jako hloupost,protoze se klidne zrakvi i na nem.Kdyztak ji udelej na heft omezovac,ale B2,5 bych pustil z hlavy.idontknow

to je pravda, kdyz je clovek pica, zabije se na babete, ale kdyz ma neco v hlave, tak je to v poho i na silny (viz ja)


Harley do kaluže a motorky za něj
Pšán (Člen)
01.10.2008 20:48:00
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

yello psal:

I kdybys tu 250 sehnal,o cem pochybuju,tak se jen modli,abys na to neco nepotreboval.Se z toho pos*eres.Kdyz uz,tak B4.jako prvni motyka,ctyrval,naprosto idealni.Ze Ty jsi stanovil limit 250,se mi jevi jako hloupost,protoze se klidne zrakvi i na nem.Kdyztak ji udelej na heft omezovac,ale B2,5 bych pustil z hlavy.idontknow

..goodámen..vzal jsi mi to z huby..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Zbyňa (Člen)
01.10.2008 20:48:46
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

asi budu teda spis uvazovat o B4, kdyz rikate, ze je to lepsi, tak to bude pravdagood a co 400, mate nekdo zkusenosti? jizdni vlastnosti a tak


Harley do kaluže a motorky za něj
barynek (Člen)
01.10.2008 20:51:25
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Podepisuju se pod GS500E, taky jsem na ní začínal (teda nepočítám-li jawku) a pokud nemá přítelka v hlavě naass tak bych se toho nebál. Jak psal Meloun - lehká, ovladatelná, pro babu ideál, do zákrut padá sama (to už nepsalbigsmile ), náhradní díly kein stress, páč jich tu jezdí 3ass
To Osi: proč by se z toho měla posrat?idontknow Jde jen o to než si na to zvykne... vlastní názor


Bandit 4EVER!!!
Zbyňa (Člen)
01.10.2008 20:53:38
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Pšán: cau, muzes mi prosimte neco rict o B4? ja sem moc nepisu, chtel jsem ti poslat vzkaz, ale nenasel jsem odkaz na psani vzkazu


Harley do kaluže a motorky za něj
PALOUS (Člen)
01.10.2008 21:04:04
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Zbyňa psal:

Pšán: cau, muzes mi prosimte neco rict o B4? ja sem moc nepisu, chtel jsem ti poslat vzkaz, ale nenasel jsem odkaz na psani vzkazu

Pšán ti napíše že gut to je tuty páč ji měl ale já bych to kvůli dílům nechtěl ani za zlatoupussyneřeš pičoviny a kup ji to gs500 nebo B6goodkua cák má naassv makovici aby jela hned kudlu?bigsmilenezlob se ale přemejšlej hlavně nad tím co na to seženešgood


Jebat motorky :-)
Pšán (Člen)
01.10.2008 21:09:35
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Zbyňa psal:

Pšán: cau, muzes mi prosimte neco rict o B4? ja sem moc nepisu, chtel jsem ti poslat vzkaz, ale nenasel jsem odkaz na psani vzkazu

..měl ji..jak psal Ondráš,lehká,malá,ovladatelná,do 8000 otáček se nic neděje,prostě se nějak pohybuje směrem dopředným..8-10 000 se probudí a nad  těch 10 i jede..měl jsem otevřenou jap.verzi a ta měla něco kolem 60 uňů..
..byl jsem s ní spokojen,nikdy se nic nepodrbalo a do dneška snad jezdí někde u Uh.Hradiště,jak mi sdělil Koldan..
..asi jsem měl na ni stěstí,bo zase jich byla hrouda,co se sraly a ty náhradní díly,jak psal opět Ondráš,jsou fakt drahé..jako origo..druhovýroba na to není..a jelikož jich tady fakt moc nebylo,tak i nd z vrakáčů moc neseženeš,bo ty co byly už lidi poskupovali..
..dle mě je ideál GS 500..vůbec bych se jí nebál..malé,lehké,nízké,jednoduché jak mlýnek na maso a seženeš na to  všechno a nezrujnuje tě to..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
spidys (Člen)
01.10.2008 21:21:01
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Pořiď jí uškrcenou B6 a když pak už něco najezdí, tak to necháte otevřít a cajk good

Takhle ti bude stát doma 250 nebo 400 nebo GéeSo, pani bude brečet, že to nejede, tak budete prodávat a znova kupovat... idontknow


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
qwerty (Člen)
01.10.2008 21:23:20
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

kup ji 6ku zavrenou na 25kw a je po problemugood .... az bude umet ji to votevres a bude v pussyrodinesmokincool


WD club member.
PALOUS (Člen)
01.10.2008 21:23:50
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

spidys psal:

Pořiď jí uškrcenou B6 a když pak už něco najezdí, tak to necháte otevřít a cajk good

Takhle ti bude stát doma 250 nebo 400 nebo GéeSo, pani bude brečet, že to nejede, tak budete prodávat a znova kupovat... idontknow

goodkua tobě to pálígoodsi to napsal nejlíp ze všechbigsmile


Jebat motorky :-)
Zbyňa (Člen)
01.10.2008 21:26:08
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

spidys psal:

Pořiď jí uškrcenou B6 a když pak už něco najezdí, tak to necháte otevřít a cajk good

Takhle ti bude stát doma 250 nebo 400 nebo GéeSo, pani bude brečet, že to nejede, tak budete prodávat a znova kupovat... idontknow

taky dobry resenigood


Harley do kaluže a motorky za něj
osiris (Člen)
01.10.2008 21:33:59
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

barynek psal:

To Osi: proč by se z toho měla posrat?idontknow Jde jen o to než si na to zvykne... vlastní názor

...jestli ještě na ničem nejezdila, zprotiví se ji to dřív než si na to zvykne, čili se z toho poskákanýho polomrdkostroje posere jak z hrbatýho psa ;)
...jistě že zrovna b6 a pochyby o ovladatelnosti na místě vs. váha v klidu popřou místní žížaly :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
01.10.2008 21:34:27
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

PALOUS psal:

goodkua tobě to pálígoodsi to napsal nejlíp ze všechbigsmile

Njn po weekendu v Jedasích mi to nějak opravdu líp pálí good bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Monty Jack (Člen)
01.10.2008 22:43:55
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

no já bych věděl o jedně ER-5 smokin


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Lenka (Člen)
01.10.2008 23:08:56
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

podle myho ji kup ER5 nebo to GS500...dostupnost nahradnich dilu perfektni...ja jsem taky v podstate zacinala na ty ERce...je lehounka a ovladatelna...nevidim duvod, proc se trapit se ctyrkovym banditem...jsou to staresiny a nejsou na to dily...
uskrcenej B6 je sice dobrej napad, ale na zacatek to neni nic moc na manipulaci...dyk je to tezky jako krava!
holka si dve sezony pojezdi na nejakym "holcicim" petikilu a pak uvidi...


...Do you know that bad girls go to hell?...
spidys (Člen)
02.10.2008 00:07:04
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Lenka psal:

...na zacatek to neni nic moc na manipulaci...dyk je to tezky jako krava!...

Ať si zvyká ne? evil bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
ross (Člen)
02.10.2008 00:10:55
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

já jsem pro neškrcenou B6

zrovna jedna pěkná modrá je v bazarusurprised


bigsmilebigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2008 07:29:19
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Kukii začínala rovnou na SV 650 a taky to zvládá v pohodě...zezačátku jezdila jak ass,ale za dva měsíce se rozjezdila
jestli tvoje mladá neme v hlavně ass tak zvládne rovnou velkou motorku.Spíš koukej po váze motorky protože Bandit je pro holky docela těžkej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
02.10.2008 07:35:14
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Ja bych taky volil 100% pro holku bud ER-5 nebo GS500 a pripadne pak premyslet nad malim monstrem 600 do budoucna, kamoska ho jezdila a byla spokojena ja svina ale kazdej rok ji to jeji muz obmenuje a tedka ma gs 500 a zvlada to jedna radost, ma problem dosahnout hlavne na zem pac je ta holka mala krpata a neroste smile1. Nad uvahou B4 je podle me zbytecny premyslet a ja bych to nechtel ani zadarmo asi tak. Dily k nedostani, a vetsinou jsou to mrdky uz po smrti. Kup neco z tech dvou er-5 vs gs500 a nebo jeste cb 500. Urcite nekupovat B4 nebo nejakou 250 headshake, vyhozeny prachy a sileny dalsi investice a to ti tady rika kazdej, kdyz to ctu jak lidi sme tam tady plakaj, zere me to olej cim to je a uz to jede wiseco pisty, kruhy oprava xx xxx korun sick


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Lenka (Člen)
02.10.2008 10:24:32
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

jo, SV taky neni spatny, je docela i lehky, ale zalezi na tom, jak je slecna vysoka, ona ta motorka neni zadnej prcek...a taky ten dvouvalec, ne kazdymu to vyhovuje...


...Do you know that bad girls go to hell?...
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2008 10:40:50
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Moje slečna je vysoká dost a dvouvál jí maximálně vyhovuje bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zbyňa (Člen)
02.10.2008 11:00:42
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

u sv 650 je problem s vyskou-ma trosku problem se dostat na to moje a to je jeste (diky usd vidli z gsxr) trosku nizsi nez seriovej Bandit


Harley do kaluže a motorky za něj
K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2008 12:05:44
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

kup GS...kamarádka na něm jezdí a to má lehce přes 150.Případně se nechá snížít použítím delších kostí


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Póla (Člen)
02.10.2008 14:32:25
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

...osobní zkušenost s ER6...paráda....zdařilý výběr....good

Na motorce jsem jako řidič seděla prvně v autoškole - na  hondě CB500.

Potom už moje kráska ER6.
Pro holku můžu jenom doporučit- lehká, nízká, ovladatelná, poslušná a když se zatáhne tak jede...

K.a.s.y.m. (Člen)
02.10.2008 14:33:57
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Zbyňa psal:

u sv 650 je problem s vyskou-ma trosku problem se dostat na to moje a to je jeste (diky usd vidli z gsxr) trosku nizsi nez seriovej Bandit

ty jsi ji nechal jezdit na B12 a sháníš pro ní 250?idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zbyňa (Člen)
02.10.2008 16:32:56
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

K.a.s.y.m. psal:
Zbyňa psal:

u sv 650 je problem s vyskou-ma trosku problem se dostat na to moje a to je jeste (diky usd vidli z gsxr) trosku nizsi nez seriovej Bandit

ty jsi ji nechal jezdit na B12 a sháníš pro ní 250?idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

ne, ona si na to chtela sednout, ne jezdit, nejsem magor... navic, pokud by se na tom rozjela, tak by moc daleko nedojela


Harley do kaluže a motorky za něj
Kukii (Člen)
02.10.2008 16:44:57
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Zbyňa psal:
K.a.s.y.m. psal:
Zbyňa psal:

u sv 650 je problem s vyskou-ma trosku problem se dostat na to moje a to je jeste (diky usd vidli z gsxr) trosku nizsi nez seriovej Bandit

ty jsi ji nechal jezdit na B12 a sháníš pro ní 250?idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

ne, ona si na to chtela sednout, ne jezdit, nejsem magor... navic, pokud by se na tom rozjela, tak by moc daleko nedojela

To jí moc nevěříš... třeba by překvapila... ne každej s tim hned flákne... idontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
Zbyňa (Člen)
02.10.2008 16:49:23
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Kukii psal:
Zbyňa psal:
K.a.s.y.m. psal:


ty jsi ji nechal jezdit na B12 a sháníš pro ní 250?idontknowidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

ne, ona si na to chtela sednout, ne jezdit, nejsem magor... navic, pokud by se na tom rozjela, tak by moc daleko nedojela

To jí moc nevěříš... třeba by překvapila... ne každej s tim hned flákne... idontknow

taky pravda, ale vim, jak to vypadalo, kdyz jsem ji ucil ridit auto


Harley do kaluže a motorky za něj
barynek (Člen)
02.10.2008 19:23:13
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Zbyňa psal:
Kukii psal:
Zbyňa psal:


ne, ona si na to chtela sednout, ne jezdit, nejsem magor... navic, pokud by se na tom rozjela, tak by moc daleko nedojela

To jí moc nevěříš... třeba by překvapila... ne každej s tim hned flákne... idontknow

taky pravda, ale vim, jak to vypadalo, kdyz jsem ji ucil ridit auto

bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
02.10.2008 19:24:40
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

osiris psal:
barynek psal:

To Osi: proč by se z toho měla posrat?idontknow Jde jen o to než si na to zvykne... vlastní názor

...jestli ještě na ničem nejezdila, zprotiví se ji to dřív než si na to zvykne, čili se z toho poskákanýho polomrdkostroje posere jak z hrbatýho psa ;)
...jistě že zrovna b6 a pochyby o ovladatelnosti na místě vs. váha v klidu popřou místní žížaly :))

neviděl bych to tak černě... spousta lidi začíná na B6 nebo tech dvouválech tady zmíněnejch a problem neni... měla by to zkusit a uvidí se smile1


Bandit 4EVER!!!
VikecB12 (Člen)
02.10.2008 20:32:06
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

Mladá začínala loni na ER5,byl to fakt ideál za pár korun,letos nafasovala KTM 640 Supermoto a hrozně se jí líbí že je to lehoučký,ale v létě se chvílu povozila na YZF1000 strýtovi a byla uplně nadšenábigsmile Holka je to šikovná,líbí se jí motorky co já chcu vyskoušet a dotáhnu je vždycky dombigsmile
Ale tedka se jí líbí monstr6,tak nevím jestli by mě prošlo kdybych dotáhl dom S4Rsmile2bigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
05.10.2008 06:59:04
Offline

Re: Suzuki Bandit 250

ahoj Osi good


The father of the little princess of the dawn

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr