Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » PNEUMATIKY

Lukyn1 (Člen)
04.10.2008 16:48:46
Offline

PNEUMATIKY

Čus, potřebuju přezout a přemýšlel jsem na co. Aby vydržela, lepila, na mokru solídní…smile1
Přečetl jsem si tu všechny diskuze o pneu a nejspíš mám jasno.
Conti road atack bude tou správnou volbougood, psaly tady, že je to super cestovní guma s kterou střelci dokážou jet na kolínko evil Já nejsem žádnej závodník, spíš takový živější cestovní, ale když to můžu někde vzít víc ke kraji taky se nebráním.
Takže to bude nejspíš Road, ale jde mi o to, že doba zase pokročila jsou tu novinky v podobě třeba Conti Motion která vychází za dobrý peníze, nemáte sní, už někdo zkušenosti, nebo nevíte něco bližšího???idontknow
+ Ti co měli na novejch, jinejch gumách najeto 200 km, už mají určitě mnohem víc. Názorů těch co nějaký ty pryže odzkoušely si vážím, tak sem stím good
A jestli by někdo věděl o jiný gumě která má stejný , podobný, nebo lepší vlastnosti než Roady, třeba od Dunlopu.smile1good??


Jeedéééééééééééémmmm
fhert (Nový člen)
04.10.2008 17:41:14
Offline

Re: PNEUMATIKY

Hele kámoš je má na Fazeru a je maximálně spokojen. Neni to žádnej extra střelec ale neštítí se. Na jaře je chci oblíct na B 12. Vypadá to na takovej zlatej střed. Měká cestovní guma.smokin

nety (Člen)
04.10.2008 18:41:09
Offline

Re: PNEUMATIKY

mam tam na B12 roady, na suchu drží, ale na mokru nic moc....


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Inženýrek (Člen)
04.10.2008 18:53:54
Offline

Re: PNEUMATIKY

Taky ted budu menit pneu a rozhodl jsem se pro Conti Motion, ted na ne maji docela dobrou akci 160 za 2600,- Akorat ze o nich nema nikdo zadne zkusenosti no, to je skoda.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Lukyn1 (Člen)
04.10.2008 19:18:27
Offline

Re: PNEUMATIKY

Inženýrek psal:

Taky ted budu menit pneu a rozhodl jsem se pro Conti Motion, ted na ne maji docela dobrou akci 160 za 2600,- Akorat ze o nich nema nikdo zadne zkusenosti no, to je skoda.

Já doufám, že o nich někdo něco ví, viděl jsem je na 2 banďourech. Třeba někdo písnesmile1


Jeedéééééééééééémmmm
nicola.foxx (Člen)
04.10.2008 20:08:12
Offline

Re: PNEUMATIKY

Na prdel Road attack a na cumak hodit sport attack.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
maňas (Člen)
05.10.2008 08:39:23
Offline

Re: PNEUMATIKY

na můj styl budu muset koupit nějaký puky smile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
nety (Člen)
05.10.2008 10:01:07
Offline

Re: PNEUMATIKY

manas na nas styl budou dobry michelin pilot road 2. Sem je viděl u faitika a vypadaj jakko fajne gumy.bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
fidoB6 (Člen)
05.10.2008 10:26:18
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:

A jestli by někdo věděl o jiný gumě která má stejný , podobný, nebo lepší vlastnosti než Roady, třeba od Dunlopu.smile1good??

Dunlop D220ST vzadu a max. pohoda, jen nevim jak za mokra, zas takovej střelec nejsem. Ale drží jak přibytá a moc neubejvágood A je též za šikovnej peníz


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Ton@l (Člen)
05.10.2008 10:38:19
Offline

Re: PNEUMATIKY

fidoB6 psal:
Lukyn1 psal:

A jestli by někdo věděl o jiný gumě která má stejný , podobný, nebo lepší vlastnosti než Roady, třeba od Dunlopu.smile1good??

Dunlop D220ST vzadu a max. pohoda, jen nevim jak za mokra, zas takovej střelec nejsem. Ale drží jak přibytá a moc neubejvágood A je též za šikovnej peníz

ta dulopka je dobra mel jsem ji a i za deste podrzi...


Vzdy muze byt hur :-)
ross (Člen)
05.10.2008 11:31:13
Offline

Re: PNEUMATIKY

ContiM teď mám a drží dobře /i do kraje/

jen myslím, že nevydrží dlouho na středu

ideální guma s kterou se to prodávásurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mazo (Člen)
05.10.2008 11:52:48
Offline

Re: PNEUMATIKY

moze mi niekto napisat (polopatisticky) aky je rozdiel medzi continentalkami?
ContiRoadAttack
ContiMotion
ContiForce


napr:
ContiRoadAttack - makka
ContiMotion - maksia
ContiForce - najmaksia

?


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
PALOUS (Člen)
05.10.2008 17:07:59
Offline

Re: PNEUMATIKY

Řešíte kokotinyidontknowjedině zimáky sou aktuálnígoodbigsmile


Jebat motorky :-)
qwerty (Člen)
05.10.2008 19:06:08
Offline

Re: PNEUMATIKY

mam tu ContiForce , v desti super ,drzi jak cyp 9odjel sem na ni v slejvaku 110 km , skoro celou cestu 140-160 km/h a drzela jak pribita good , klopit se se ni da drzi super good ale jak je chladno nebo jak jedes vecer tak se dlouho zahriva bad

asi tak cool


WD club member.
XJelen (Člen)
05.10.2008 20:26:27
Offline

Re: PNEUMATIKY

qwerty psal:

mam tu ContiForce , v desti super ,drzi jak cyp 9odjel sem na ni v slejvaku 110 km , skoro celou cestu 140-160 km/h a drzela jak pribita good , klopit se se ni da drzi super good ale jak je chladno nebo jak jedes vecer tak se dlouho zahriva bad

asi tak cool

To je o vlastních pocitechidontknow mě třeba klouzla forska i na suchu ve výjezdu po cca půl hoďce jízdybad málem jsem seass a šla dolů. Forsmax byla znatelně lepčí. Nyčkonc jedu druhou Sportku a tolik se nebojimsmile1, ale je to spíš subjektivní


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
05.10.2008 20:57:47
Offline

Re: PNEUMATIKY

mazo psal:

moze mi niekto napisat (polopatisticky) aky je rozdiel medzi continentalkami?
ContiRoadAttack
ContiMotion
ContiForce


napr:
ContiRoadAttack - makka
ContiMotion - maksia
ContiForce - najmaksia

?

ne ne, brachuheadshakebigsmile
CForce by mela vydrzet nejdyl, tzn. tvrdší guma na cestování, ale Koval na ní jel i okruh v Sosnový a nešetřil to a držela.
CRoadAttack je už dle názvu cestovní guma, která dovolí o ostrou jízdu. Jezdí jí tu hodně lidí, včetně mě a jsem spokojenej (na okruhu držela a v zákrutě mě nikdy neustřelila). Na mokru mi zatím taky nedala najevo, že by to byla guma na pussy ale v dešti jezdim jak ass alespon do zatáček. Jinak jsem s ní na 110% spokojenej, mám letos na zadku už druhou.
No a CMotion by mělo být co jsem se tak dočetl něco na způsob Roady, ael vlastní zkušenost nemám, i když jsem o ní před odjezdem k vám přemejšlel...
Jinak jak píše kdosi vejš, je to hodně subjektivní a vždycky je to o tom vyzkoušet togood


Bandit 4EVER!!!
kojaksro (Člen)
06.10.2008 07:09:57
Offline

Re: PNEUMATIKY

Máte někdo zkušenost s Michelim Road 2, cenově zajímavá dvousměs.........přemýšlím o nich.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
redik27 (Člen)
06.10.2008 08:12:06
Offline

Re: PNEUMATIKY

kojaksro psal:

Máte někdo zkušenost s Michelim Road 2, cenově zajímavá dvousměs.........přemýšlím o nich.

Já je obul v srpnu a maximální spokojenost. Fakt supr drží. Za mokra jsem je ještě nezkoušel. Když je budeš kupovat tak hlavně dej bacha na DOT 4008. První číslo týden a druhé rok výroby. Dost často je na E-Shopech zlevnují, aby se jich zbavili. Směsi na moto jsou háklivější na stáří než osobní. Já bych maximálně do rok staré.good


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
nicola.foxx (Člen)
06.10.2008 08:20:14
Offline

Re: PNEUMATIKY

redik27 psal:
kojaksro psal:

Máte někdo zkušenost s Michelim Road 2, cenově zajímavá dvousměs.........přemýšlím o nich.

Já je obul v srpnu a maximální spokojenost. Fakt supr drží. Za mokra jsem je ještě nezkoušel. Když je budeš kupovat tak hlavně dej bacha na DOT 4008. První číslo týden a druhé rok výroby. Dost často je na E-Shopech zlevnují, aby se jich zbavili. Směsi na moto jsou háklivější na stáří než osobní. Já bych maximálně do rok staré.good

Ma pravdu !!! Max rok stare pri koupi. Ja budu kupovat pilot road 2 na predek a pristi podzim na zadek. Budu ji kupovat tady - http://www.mp6.cz/?zid=7 , protoze ty gumy nema stary, je ochotnej, rychlej a f pohode. Jinak tady jsem nasel jeste nejakou recenzi - http://www.pneutrendy.cz/ . Klidne bych sel zase do tech Road attacku, ale chci zkusit neco jinyho. A hlavne v lete vysel v nejaky casaku test pneu a to jsem tam mel cerstve C road a vysledek toho testu bylo to, ze PR2 je nejlepci guma a CRAttack je az na sestym miste. Tak jsem zvedavej jestli je fakt tak dobra.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
06.10.2008 08:38:39
Offline

Re: PNEUMATIKY

...myslim, že u 99% lidí tady je uplně jedno co vobujou...vječina lidí se dostane dříf na hranu svejch možností neš na hranu možností cestovní pryže...a dyš guma stratí grip, tag je to vječinou chybou pilota, ne gumy...ani sebevječí lepifka neudrží přebržděnej předek nebo neudrží přehnaný votočení heftem na výjezdu u B12...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
06.10.2008 08:44:47
Offline

Re: PNEUMATIKY

Filous psal:

...myslim, že u 99% lidí tady je uplně jedno co vobujou...vječina lidí se dostane dříf na hranu svejch možností neš na hranu možností cestovní pryže...a dyš guma stratí grip, tag je to vječinou chybou pilota, ne gumy...ani sebevječí lepifka neudrží přebržděnej předek nebo neudrží přehnaný votočení heftem na výjezdu u B12...

goodgood
P.S.Maxxis supermax taky není špatná..dá se s ní i vokruh.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
06.10.2008 08:45:22
Offline

Re: PNEUMATIKY

To Filous naprosto s Tebou souhlasím.....

To Nicola až ji budeš potřebovat dej mi vědět, seženu ji za lepší cenu a stáří si pohlídám....


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
06.10.2008 08:48:20
Offline

Re: PNEUMATIKY

...co to tady zas šíříte za blud vo maximálně rok starý gumě headshake dyť je to blbost smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
redik27 (Člen)
06.10.2008 09:06:51
Offline

Re: PNEUMATIKY

osiris psal:

...co to tady zas šíříte za blud vo maximálně rok starý gumě headshake dyť je to blbost smile1

to teda není. Dělám do gum a to by jsi viděl kolik skončí pneumatik na skládce s procvakanýma patkama, protože jsou prošlé. Michelin osobni pneumatiky starší pěti let vyhazuje.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
redik27 (Člen)
06.10.2008 09:08:55
Offline

Re: PNEUMATIKY

redik27 psal:
osiris psal:

...co to tady zas šíříte za blud vo maximálně rok starý gumě headshake dyť je to blbost smile1

to teda není. Dělám do gum a to by jsi viděl kolik skončí pneumatik na skládce s procvakanýma patkama, protože jsou prošlé. Michelin osobni pneumatiky starší pěti let vyhazuje.

a ber v úvahu, že pneumatika musí sedět jak při padesáti tak při 270. Takže při koupi doporučuji maximálně 1 rok starou. A nejrychleji guma stárne když stojí. fuck


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Filous (Člen)
06.10.2008 09:12:58
Offline

Re: PNEUMATIKY

redik27 psal:
redik27 psal:
osiris psal:

...co to tady zas šíříte za blud vo maximálně rok starý gumě headshake dyť je to blbost smile1

to teda není. Dělám do gum a to by jsi viděl kolik skončí pneumatik na skládce s procvakanýma patkama, protože jsou prošlé. Michelin osobni pneumatiky starší pěti let vyhazuje.

a ber v úvahu, že pneumatika musí sedět jak při padesáti tak při 270. Takže při koupi doporučuji maximálně 1 rok starou. A nejrychleji guma stárne když stojí. fuck

...esi poznáš na vlastnostech rozdíl mezi rok starou a štyrletou gumou, tag bys měl jít dělat k Bričstounu testmena...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
06.10.2008 09:17:59
Offline

Re: PNEUMATIKY

miluju tyhle diskuze, se vsadim, že posadit někoho na motorku a kór šestku a dát mu tam roadu a hned pak přezout za sportu, tak 99 procent z vás nepozná na čem jel...smokin


doba je temná...
ABik (Člen)
06.10.2008 09:28:02
Offline

Re: PNEUMATIKY

redik27 psal:
redik27 psal:
osiris psal:

...co to tady zas šíříte za blud vo maximálně rok starý gumě headshake dyť je to blbost smile1

to teda není. Dělám do gum a to by jsi viděl kolik skončí pneumatik na skládce s procvakanýma patkama, protože jsou prošlé. Michelin osobni pneumatiky starší pěti let vyhazuje.

a ber v úvahu, že pneumatika musí sedět jak při padesáti tak při 270. Takže při koupi doporučuji maximálně 1 rok starou. A nejrychleji guma stárne když stojí. fuck

surprised jezdím Q starší jednoho roku a tuto sezonu jsem strávil víc času na okruhu než na normální silnici. Nevidím jediný problém ve stáří gumy. Moje časy sice nejsou bůhvíjaké, ale ti kluci, kteří založili toto vlákno se nedostanou při jízdě po normální komunikaci ani na 50% toho co já na okruhu. Tady se řeší turistická jízda na silnici s občasným zablbnutím a ne dosahování traťových rekordů.
A toho fakáče si nech pro tu svoji až budeš doma dělat do gum cool

bery (Člen)
06.10.2008 09:42:04
Offline

Re: PNEUMATIKY

hmmmmmm idontknowsurprisedheadshake tak to budu asi mušet na autě po 10000km vyhazovatbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
K.a.s.y.m. (Člen)
06.10.2008 09:44:36
Offline

Re: PNEUMATIKY

5let starý gumy na autě vyhodit????? to bych ty moje musel vyhodit už dvakrát bigsmilebigsmilebigsmile a na škodovce dokonce 6x surprised


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
06.10.2008 09:47:51
Offline

Re: PNEUMATIKY

redik27 psal:
redik27 psal:
osiris psal:

...co to tady zas šíříte za blud vo maximálně rok starý gumě headshake dyť je to blbost smile1

to teda není. Dělám do gum a to by jsi viděl kolik skončí pneumatik na skládce s procvakanýma patkama, protože jsou prošlé. Michelin osobni pneumatiky starší pěti let vyhazuje.

a ber v úvahu, že pneumatika musí sedět jak při padesáti tak při 270. Takže při koupi doporučuji maximálně 1 rok starou. A nejrychleji guma stárne když stojí. fuck

...já vím, že starší pěti let; ale do těch pěti se považuje za novou; neblbni, dva, tři roky stará guma je přece ok; správně uskladněná guma nemůže stárnout rychlejc než voblíkutá, ježděna v různejch klimatickejch podmínkách, parkovaná na slunci atd. (ovšem u všech strojů tvoji myšlenku podporuju, nejhorší je dlouhodobá odstávka z provozu)
...k tomu fakáčoj, uďál jsem ti něco šerednýho ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
06.10.2008 09:59:39
Offline

Re: PNEUMATIKY

osiris psal:
redik27 psal:
redik27 psal:


to teda není. Dělám do gum a to by jsi viděl kolik skončí pneumatik na skládce s procvakanýma patkama, protože jsou prošlé. Michelin osobni pneumatiky starší pěti let vyhazuje.

a ber v úvahu, že pneumatika musí sedět jak při padesáti tak při 270. Takže při koupi doporučuji maximálně 1 rok starou. A nejrychleji guma stárne když stojí. fuck

...já vím, že starší pěti let; ale do těch pěti se považuje za novou; neblbni, dva, tři roky stará guma je přece ok; správně uskladněná guma nemůže stárnout rychlejc než voblíkutá, ježděna v různejch klimatickejch podmínkách, parkovaná na slunci atd. (ovšem u všech strojů tvoji myšlenku podporuju, nejhorší je dlouhodobá odstávka z provozu)
...k tomu fakáčoj, uďál jsem ti něco šerednýho ? smile1

Na letni gumu mas asi recht. Ale u plechovky uz jsem druhou zimu vedel, ze ty zimaky stoji za hovno a nejdyl štyri roky a jdou do prdele. Takze na v lete budu kupovat novy dunlopy a nebo nokiany. A jinak Souhlasim s tim co pises ty a Filous a Inkviz. A na motce stejne guma nevydrzi dyl jak dva roky, aspon u me.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
redik27 (Člen)
06.10.2008 10:09:11
Offline

Re: PNEUMATIKY

Když ta guma jezdí tak je to OK. Když leží někde ve skladu 5 let, tak ji to rozhodně nesvědčí.  smile1


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
inkvizitorr (Administrator)
06.10.2008 10:44:20
Offline

Re: PNEUMATIKY

redik27 psal:

Když ta guma jezdí tak je to OK. Když leží někde ve skladu 5 let, tak ji to rozhodně nesvědčí.  smile1

hele dealer ti pětiletou gumu neprodá a při správným skladování nemůže bejt přece rozdíl mezi tim, když guma stojí ve skladě nebo je vobutá na motorce kde jí do roka sjedešidontknow prostě dvou, tříletejch gum bych se fakt nebál, vo tom, že si někdo dá na bajk pětiletou gumu se tu nikdo nebaví... další z věcí je, že na normální silnici tu gumu nevyužiješ na víc než dejme tomu 60 procent a vokruh, kde jí využiješ dejme tomu na 90 procent pokud nejezdíš brno dejme tomu pod 2.20 nemá nikdo potřebu vobouvat tříletý pryže a starší surprised takže bych řek dabata vo hovně...


doba je temná...
Filous (Člen)
06.10.2008 10:51:28
Offline

Re: PNEUMATIKY

inkvizitorr psal:
redik27 psal:

Když ta guma jezdí tak je to OK. Když leží někde ve skladu 5 let, tak ji to rozhodně nesvědčí.  smile1

hele dealer ti pětiletou gumu neprodá a při správným skladování nemůže bejt přece rozdíl mezi tim, když guma stojí ve skladě nebo je vobutá na motorce kde jí do roka sjedešidontknow prostě dvou, tříletejch gum bych se fakt nebál, vo tom, že si někdo dá na bajk pětiletou gumu se tu nikdo nebaví... další z věcí je, že na normální silnici tu gumu nevyužiješ na víc než dejme tomu 60 procent a vokruh, kde jí využiješ dejme tomu na 90 procent pokud nejezdíš brno dejme tomu pod 2.20 nemá nikdo potřebu vobouvat tříletý pryže a starší surprised takže bych řek dabata vo hovně...

...ámen...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
06.10.2008 10:51:41
Offline

Re: PNEUMATIKY

nicola.foxx psal:

Na letni gumu mas asi recht. Ale u plechovky uz jsem druhou zimu vedel, ze ty zimaky stoji za hovno a nejdyl štyri roky a jdou do prdele. Takze na v lete budu kupovat novy dunlopy a nebo nokiany. A jinak Souhlasim s tim co pises ty a Filous a Inkviz. A na motce stejne guma nevydrzi dyl jak dva roky, aspon u me.

u zimáků řek bych záleží spíš na hloubce dezénu bo s každým milimetrem dolů ta guma vodvádí hůř a menší množství vody a ty záběrový lamely se snižujou tim pádem maj horší přilnavost, někde sem myslim čet, že třeba zimáky s hloubkou pod 3mm už maj jenom 50 procent účinnosti...


doba je temná...
redik27 (Člen)
06.10.2008 10:54:18
Offline

Re: PNEUMATIKY

inkvizitorr psal:
redik27 psal:

Když ta guma jezdí tak je to OK. Když leží někde ve skladu 5 let, tak ji to rozhodně nesvědčí.  smile1

hele dealer ti pětiletou gumu neprodá a při správným skladování nemůže bejt přece rozdíl mezi tim, když guma stojí ve skladě nebo je vobutá na motorce kde jí do roka sjedešidontknow prostě dvou, tříletejch gum bych se fakt nebál, vo tom, že si někdo dá na bajk pětiletou gumu se tu nikdo nebaví... další z věcí je, že na normální silnici tu gumu nevyužiješ na víc než dejme tomu 60 procent a vokruh, kde jí využiješ dejme tomu na 90 procent pokud nejezdíš brno dejme tomu pod 2.20 nemá nikdo potřebu vobouvat tříletý pryže a starší surprised takže bych řek dabata vo hovně...

Každej máme svůj názor a zkušenosti. A vomtom to je. smile1


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
inkvizitorr (Administrator)
06.10.2008 11:06:37
Offline

Re: PNEUMATIKY

redik27 psal:

Každej máme svůj názor a zkušenosti. A vomtom to je. smile1

hele nevim jaký máš zkušenosti ty, ale já jenom za letošek spotřeboval na dvou motorkách přes 6 sad různejch gum (silnice i okruh) a hodně sem se na tohle téma i bavil a konzultoval všechno s lidma, co právě ten extrém na gumách jezděj a dostanou se na jejich hranu jako sou lelek nebo třeba sršeň a ty spíš potvrzujou tu mojí verzi... idontknow nicméně netvrdim, že člověk s málo zkušenostma na tvrdý cestovní neohřátý gumě nemůže mít problémy s přilnavostí nebo jízdníma vlastnostmasmokin přál bych vám vidět třeba konzert kerej na cestovních roadech předvádí eremi nebo prase a myslim že ani jeden z nich si na podobný problémy jako má spousta z vás nestěžuje...cool


doba je temná...
nicola.foxx (Člen)
06.10.2008 11:18:28
Offline

Re: PNEUMATIKY

inkvizitorr psal:
nicola.foxx psal:

Na letni gumu mas asi recht. Ale u plechovky uz jsem druhou zimu vedel, ze ty zimaky stoji za hovno a nejdyl štyri roky a jdou do prdele. Takze na v lete budu kupovat novy dunlopy a nebo nokiany. A jinak Souhlasim s tim co pises ty a Filous a Inkviz. A na motce stejne guma nevydrzi dyl jak dva roky, aspon u me.

u zimáků řek bych záleží spíš na hloubce dezénu bo s každým milimetrem dolů ta guma vodvádí hůř a menší množství vody a ty záběrový lamely se snižujou tim pádem maj horší přilnavost, někde sem myslim čet, že třeba zimáky s hloubkou pod 3mm už maj jenom 50 procent účinnosti...

Tim chces rict, ze uz z toho za chvilku budu mit zimni slike? bigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
inkvizitorr (Administrator)
06.10.2008 11:26:10
Offline

Re: PNEUMATIKY

nicola.foxx psal:

Tim chces rict, ze uz z toho za chvilku budu mit zimni slike? bigsmilebigsmilebigsmile

co já vim kolik najezdíš na zimákách za rok???surprised nicméně teď v poslednim brně když sme jeli na mokrejch gumách na vodě, tak neubyly za hodinu ani vo prd a jak trochen voschlo, byly za dvacet minut zcela v pussy a i jízdní vlastnosti byly vokamžitě ve dvoupussy což znamená že je potřeba používat předevšim správný gumy k danýmu účelu, tj. jedu na okruh, nazuju slicky (vohřeju je než začnu tahat!!!!!), na dovolenou dám cestovní páč když vyjedu na superpřilnavým sportu, mám tam během 1000km placku což je pro mě osobně podstatně horší (co se jízdních vlastností týče) než kulatá cestovní... no a na zimu tekutý řetězy ať to dobře drží na sněhu...bigsmile


doba je temná...
Michal Dk (Člen)
06.10.2008 11:34:04
Offline

Re: PNEUMATIKY

redik27 psal:
osiris psal:

...co to tady zas šíříte za blud vo maximálně rok starý gumě headshake dyť je to blbost smile1

to teda není. Dělám do gum a to by jsi viděl kolik skončí pneumatik na skládce s procvakanýma patkama, protože jsou prošlé. Michelin osobni pneumatiky starší pěti let vyhazuje.

Hele nejsou ty Michelinky nějaký sračky dyž je nedokážou za 5 let prodatsurprised

Lukyn1 (Člen)
06.10.2008 11:50:25
Offline

Re: PNEUMATIKY

nicola.foxx psal:
redik27 psal:
kojaksro psal:

Máte někdo zkušenost s Michelim Road 2, cenově zajímavá dvousměs.........přemýšlím o nich.

Já je obul v srpnu a maximální spokojenost. Fakt supr drží. Za mokra jsem je ještě nezkoušel. Když je budeš kupovat tak hlavně dej bacha na DOT 4008. První číslo týden a druhé rok výroby. Dost často je na E-Shopech zlevnují, aby se jich zbavili. Směsi na moto jsou háklivější na stáří než osobní. Já bych maximálně do rok staré.good

Ma pravdu !!! Max rok stare pri koupi. Ja budu kupovat pilot road 2 na predek a pristi podzim na zadek. Budu ji kupovat tady - http://www.mp6.cz/?zid=7 , protoze ty gumy nema stary, je ochotnej, rychlej a f pohode. Jinak tady jsem nasel jeste nejakou recenzi - http://www.pneutrendy.cz/ . Klidne bych sel zase do tech Road attacku, ale chci zkusit neco jinyho. A hlavne v lete vysel v nejaky casaku test pneu a to jsem tam mel cerstve C road a vysledek toho testu bylo to, ze PR2 je nejlepci guma a CRAttack je az na sestym miste. Tak jsem zvedavej jestli je fakt tak dobra.

No ten PR2 vypadá fakt slibně, akorát škoda, že je ta cena trošku někde jindeidontknow idontknow


Jeedéééééééééééémmmm
K.a.s.y.m. (Člen)
06.10.2008 12:17:24
Offline

Re: PNEUMATIKY

tak jsem se byl včera na chvíli svézt v Českým Šternberku....říkal jsem si dám si klidnou vyjíždku..když už jsem v druhý zátáčce šktrnul stupačkou a v další znova..tak si říkám,že ani ty cestovní gumy nebudou tak špatný na větší prasení.A že by bylo zrovna teplo to se teda říct nedalo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
06.10.2008 13:12:36
Offline

Re: PNEUMATIKY

tedka tam mam Kojaku sadu pilot roady 2CT od michelenu a videls jak slibne vypadala, ja sem s touto gumou spokojenej, na B6 sem mel metzelery Z6 a tam byla taky velka spokojenost good, vis ze to nesetretim a klopeni se nebojim, stupacku sem zatim nedal a ani po tom netouzim, zadni guma jeta cca 2mm od hrany, p.s: na okruh nejezdim ,zatim na ni mam cca 4500 km a dalsich snad 2-2,5 jeste da, predni da jeste snad jednu zadni. O nejakym kluznuti nemam potuchy, krom kdyz prelitnes nejakej pruh na silnici v  a to me udelalo na kazde gume, proste si na tom hrabne a na prechodu a tak, coz je uplne normalni stav. Tolik tech gum nemam vyzkousnejch ale, kdyz bude dobrej zdroj na 2CT sel bych do nich zase a nebo alternativa sport atack / road atack pripadne z dojclandu Z6 pokud bude nejaka fajna akce tedka


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
nicola.foxx (Člen)
06.10.2008 14:20:42
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:
nicola.foxx psal:
redik27 psal:


Já je obul v srpnu a maximální spokojenost. Fakt supr drží. Za mokra jsem je ještě nezkoušel. Když je budeš kupovat tak hlavně dej bacha na DOT 4008. První číslo týden a druhé rok výroby. Dost často je na E-Shopech zlevnují, aby se jich zbavili. Směsi na moto jsou háklivější na stáří než osobní. Já bych maximálně do rok staré.good

Ma pravdu !!! Max rok stare pri koupi. Ja budu kupovat pilot road 2 na predek a pristi podzim na zadek. Budu ji kupovat tady - http://www.mp6.cz/?zid=7 , protoze ty gumy nema stary, je ochotnej, rychlej a f pohode. Jinak tady jsem nasel jeste nejakou recenzi - http://www.pneutrendy.cz/ . Klidne bych sel zase do tech Road attacku, ale chci zkusit neco jinyho. A hlavne v lete vysel v nejaky casaku test pneu a to jsem tam mel cerstve C road a vysledek toho testu bylo to, ze PR2 je nejlepci guma a CRAttack je az na sestym miste. Tak jsem zvedavej jestli je fakt tak dobra.

No ten PR2 vypadá fakt slibně, akorát škoda, že je ta cena trošku někde jindeidontknow idontknow

Predek 3200 a zadek 3800 !! To ti prijde moc? Na netu se to da sehnat urco levnejc a i u nekoho vocad by to myslim slo. To na tom chces jezdit barumky a nebo debica mrdky? Neco takhle kvalitniho hledas?idontknowidontknowevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lukyn1 (Člen)
06.10.2008 15:13:59
Offline

Re: PNEUMATIKY

K.a.s.y.m. psal:

tak jsem se byl včera na chvíli svézt v Českým Šternberku....říkal jsem si dám si klidnou vyjíždku..když už jsem v druhý zátáčce šktrnul stupačkou a v další znova..tak si říkám,že ani ty cestovní gumy nebudou tak špatný na větší prasení.A že by bylo zrovna teplo to se teda říct nedalo.

A cože to máš??


Jeedéééééééééééémmmm
Lukyn1 (Člen)
06.10.2008 15:20:04
Offline

Re: PNEUMATIKY

nicola.foxx psal:
Lukyn1 psal:
nicola.foxx psal:


Ma pravdu !!! Max rok stare pri koupi. Ja budu kupovat pilot road 2 na predek a pristi podzim na zadek. Budu ji kupovat tady - http://www.mp6.cz/?zid=7 , protoze ty gumy nema stary, je ochotnej, rychlej a f pohode. Jinak tady jsem nasel jeste nejakou recenzi - http://www.pneutrendy.cz/ . Klidne bych sel zase do tech Road attacku, ale chci zkusit neco jinyho. A hlavne v lete vysel v nejaky casaku test pneu a to jsem tam mel cerstve C road a vysledek toho testu bylo to, ze PR2 je nejlepci guma a CRAttack je az na sestym miste. Tak jsem zvedavej jestli je fakt tak dobra.

No ten PR2 vypadá fakt slibně, akorát škoda, že je ta cena trošku někde jindeidontknow idontknow

Predek 3200 a zadek 3800 !! To ti prijde moc? Na netu se to da sehnat urco levnejc a i u nekoho vocad by to myslim slo. To na tom chces jezdit barumky a nebo debica mrdky? Neco takhle kvalitniho hledas?idontknowidontknowevil

Asi jsem málo hledal, pokud vychazi za tyhle penize tak je to fajn good
Docela mě dostalo, když jsem se byl ptát na conti Road v suzuce kde mi řekli cca 8900 za sadu bez prezuti to jsem ztoho sick Nakonec jsem je oběvil za +- 6300 i s přezutím a vyvažením, ale kdyby měl někdo levnější sem stím good cool


Jeedéééééééééééémmmm
K.a.s.y.m. (Člen)
06.10.2008 15:37:48
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:
K.a.s.y.m. psal:

tak jsem se byl včera na chvíli svézt v Českým Šternberku....říkal jsem si dám si klidnou vyjíždku..když už jsem v druhý zátáčce šktrnul stupačkou a v další znova..tak si říkám,že ani ty cestovní gumy nebudou tak špatný na větší prasení.A že by bylo zrovna teplo to se teda říct nedalo.

A cože to máš??

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=5741


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
06.10.2008 15:48:05
Offline

Re: PNEUMATIKY

Já měl u Martise Sportu dozadu za 2900 i s přezutím a vyvážením.good Roada byla za 3800.

Všem co tu mudrují, že rozdíl tu 99% lidí nepozná.
Já s tím v zásadě souhlasím (viz. Kasym a Maxxiska na Sosnové), ale dokud to člověk nevyzkouší, nesjezdí X sad gum, neutratí za ně tisíce a tisíce, tak tomu prostě asi věřit nebude.
Já měl vzadu 2x Road, teď mám Sport a asi tam půjde ještě jednou, pak možná zkusím Dunlop, Pirelli, Metzeller... Mám na 6-7 sezon vystaráno, že ty nejprofláklejší vyzkouším.smile1 A pak se asi vrátím ke sportě nebo roadě. Na roadě mě nesedí taková nějaká nervoznost na vodě a vlhku vůbec. Stejně tak s teplotou. S tou sportou jsem zatím neměl moc možností to vyzkoušet (cca 1200km), ale když jsem jel do Jedovnice, tak jsem párkrát deštíkem projel a pocit jsem měl lepší (možná placebo efekt). help
Nebo Filous a Inkviz nikdy nezkoušeli různé sady gum a drží se od začátku jedné?evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
06.10.2008 15:52:33
Offline

Re: PNEUMATIKY

Road na predku i zadku sucho spokojenost i pri strelbe, na morku nevim to jedu jak posranej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mr.BSE (Člen)
06.10.2008 16:08:16
Offline

Re: PNEUMATIKY

Ja mam ty svy sem spokojenej parchant smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
06.10.2008 16:23:37
Offline

Re: PNEUMATIKY

Filous psal:

...myslim, že u 99% lidí tady je uplně jedno co vobujou...vječina lidí se dostane dříf na hranu svejch možností neš na hranu možností cestovní pryže...a dyš guma stratí grip, tag je to vječinou chybou pilota, ne gumy...ani sebevječí lepifka neudrží přebržděnej předek nebo neudrží přehnaný votočení heftem na výjezdu u B12...

No..a mně se v Sosnový několikrát stalo v půlce zatáčky,když jsem se to snažil sklopit co nejvíc(tzn.konstantní plyn,žádný brždění nebo přidávání),že se mi obě kola,jak předek,tak zadek doslova hrnuly po asfaltu..idontknow
Zahřátý suprcorsy??surprisedidontknow
Asi už tam byla spíš hranice podvozku...anebo spíš blbě seštelovanej..


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
06.10.2008 16:46:57
Offline

Re: PNEUMATIKY

Omez citlivost čidelevil


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
06.10.2008 17:07:00
Offline

Re: PNEUMATIKY

Kelly01 psal:

Omez citlivost čidelevil

Konkretne kterych?evil


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
06.10.2008 18:31:59
Offline

Re: PNEUMATIKY

Kelly01 psal:

Omez citlivost čidelevil

Fernetem,stářím....Nebo kombinací obojíhoevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
barynek (Člen)
06.10.2008 20:09:36
Offline

Re: PNEUMATIKY

Michal Dk psal:
redik27 psal:
osiris psal:

...co to tady zas šíříte za blud vo maximálně rok starý gumě headshake dyť je to blbost smile1

to teda není. Dělám do gum a to by jsi viděl kolik skončí pneumatik na skládce s procvakanýma patkama, protože jsou prošlé. Michelin osobni pneumatiky starší pěti let vyhazuje.

Hele nejsou ty Michelinky nějaký sračky dyž je nedokážou za 5 let prodatsurprised

bigsmilebigsmilegood


Bandit 4EVER!!!
Lukyn1 (Člen)
06.10.2008 21:49:21
Offline

Re: PNEUMATIKY

K.a.s.y.m. psal:
Lukyn1 psal:
K.a.s.y.m. psal:

tak jsem se byl včera na chvíli svézt v Českým Šternberku....říkal jsem si dám si klidnou vyjíždku..když už jsem v druhý zátáčce šktrnul stupačkou a v další znova..tak si říkám,že ani ty cestovní gumy nebudou tak špatný na větší prasení.A že by bylo zrovna teplo to se teda říct nedalo.

A cože to máš??

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=5741

Zajímavá guma smile1


Jeedéééééééééééémmmm
Luk (Člen)
06.10.2008 22:41:43
Offline

Re: PNEUMATIKY

kuciii, ja chci bejt taky zavodniiiiiiiiikhelppussyevil
jak vzkazali matadori vejs. stejne to asspoznate, tak nemudrujte a ty prachy raci vrazte do benalugood
ps: pokud se to nakyho echt rejsra dotklo, tak viz muj podpissmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Kakin (Člen)
08.10.2008 20:10:16
Offline

Re: PNEUMATIKY

kuci kuci, ano každej máte kus pravdy, aaaale já nikdy neřešil jakej má guma DOT a když mě třeba na posledním CECku všichni říkali, že su blbej co tma jako du vobouvat za gumu, tak sem všem říkal, ať mě do toho nekecají a co se stalo ......... no nic, jezdil sem obvyklý časy vhodný do danýho počasí a mé letošní vyježděnosti a 7 let stará docela ojetá mokrá slicka, kterou sem jezdil asi 3 royk každej podzim na B-6 držela jak jehovistická víra a nebránilo tomu ani to že sem na jebku hodil nejen starou gumu jako metuzalém, ale i v jiným rozměru (160 místo 180ky) ............takže některé spekulace sou opravdu zbytečné ........... fuck Ano spekulace o tom co líp drží na vodě, pokud často ve vodě jezdím nebo jestli mě sada za 6 litrů vydrží celou sezonu mají něco do sebe ........... ale některý spekulace sou fakt naprosto zbytečný

P.S. Jiank COntiForce max. opravdu na výjezdech z toček na silnějích motorkách dělá černou čáru, ale žádný rychlý ujetí se nekoná ......odzkoušeno na GSX-R 750 a 1000

Kelly01 (Člen)
08.10.2008 21:42:10
Offline

Re: PNEUMATIKY

Já to beru tak že 3 roky starou gumu beru jako novou..

A po CECkách se nebojím ničeho nad rok 2000smile1

A to i v blbým rozměru co omezoval Kakinovi přilnavostevil

Ten čas + 10 vteřin bych nezajel ani na Rossiho speciálusmile2

A Fiatův ani s náskokem cílovky navícbigsmile


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
08.10.2008 21:47:41
Offline

Re: PNEUMATIKY

Kakin : ... jenže to tvoje ježdění bude spíš RUKAMA než gumama evil good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
KOVAL (Člen)
08.10.2008 21:56:30
Offline

Re: PNEUMATIKY

mužu k tomu jen dodat že jen jednou v životě sem koupil fungl novou gumu a to na zadek autobusu a to jen proto že sem nevěděl roupama co by..
jinak hafo let sem vobouval řízlý slicky u kterejch jsem nikdy nevěděl(a u těch co mám ještě na půdě nevim ani teď)jak jsou starý páč žádnej Dot na nich nebyl a neměl jsem nikdy žádnej problém prostě jezdim na co stačim..
a s tim na co stačim bych klidně vodjezdil to co potřebuju klidně i s gumou s auta nazutou na zadku a myslim že ani tak bych nebyl poslední tady  z těch chytrejch co potřebujou jen max rok starý gumy a s blablabla přilnavostí v takovejch a makovejch podmínkách..
zřejmně sem mrdal teda..evil

inkvizitorr (Administrator)
08.10.2008 22:01:34
Offline

Re: PNEUMATIKY

KOVAL psal:

mužu k tomu jen dodat že jen jednou v životě sem koupil fungl novou gumu a to na zadek autobusu a to jen proto že sem nevěděl roupama co by..
jinak hafo let sem vobouval řízlý slicky u kterejch jsem nikdy nevěděl(a u těch co mám ještě na půdě nevim ani teď)jak jsou starý páč žádnej Dot na nich nebyl a neměl jsem nikdy žádnej problém prostě jezdim na co stačim..
a s tim na co stačim bych klidně vodjezdil to co potřebuju klidně i s gumou s auta nazutou na zadku a myslim že ani tak bych nebyl poslední tady  z těch chytrejch co potřebujou jen max rok starý gumy a s blablabla přilnavostí v takovejch a makovejch podmínkách..
zřejmně sem mrdal teda..evil

nejdřív to vypadalo, že mluvíš zcesty, ale nakonec si to docela vystih bigsmilebigsmilebigsmile budeš přes víko někde k sehnání? stavil bych se na kus řeči...smokin


doba je temná...
KOVAL (Člen)
08.10.2008 22:05:19
Offline

Re: PNEUMATIKY

nazdar woe,to si piss že budu k sehnání kdybys jel náhodou kolem budu od rána do noci stavět tu svoji chalupu čoveče..
a můžeš mi teda přivízt nějaký upomínkový předměty že jo?evilkdyž už pojedeš z takový dálky né k nám na venkovevil

inkvizitorr (Administrator)
08.10.2008 22:06:49
Offline

Re: PNEUMATIKY

KOVAL psal:

nazdar woe,to si piss že budu k sehnání kdybys jel náhodou kolem budu od rána do noci stavět tu svoji chalupu čoveče..
a můžeš mi teda přivízt nějaký upomínkový předměty že jo?evilkdyž už pojedeš z takový dálky né k nám na venkovevil

přivezu, ale hezký ségře a né šerednýmu kamenikoj bigsmileass


doba je temná...
KOVAL (Člen)
08.10.2008 22:26:04
Offline

Re: PNEUMATIKY

hajzlesmile2

K.a.s.y.m. (Člen)
09.10.2008 07:33:15
Offline

Re: PNEUMATIKY

jediný co můžu vytknout road ataku,že na SNĚHU je fakt na assassbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenousek (Člen)
09.10.2008 08:24:49
Offline

Re: PNEUMATIKY

na sníh jedině SNOW ATTACK goodbigsmilebigsmilebigsmile


My letci máme ocelové ptáky...
nicola.foxx (Člen)
09.10.2008 08:41:41
Offline

Re: PNEUMATIKY

Zdenousek psal:

na sníh jedině SNOW ATTACK goodbigsmilebigsmilebigsmile

Jo a na led se jeste dela limitovana edice BOND ATTACK. bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
SLUGI (Člen)
09.10.2008 08:43:00
Offline

Re: PNEUMATIKY

... chjo   idontknow
... říkám to každou zimu, takže znova, na zimu jedině  evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/zimaky.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
nicola.foxx (Člen)
09.10.2008 08:45:14
Offline

Re: PNEUMATIKY

SLUGI psal:

... chjo   idontknow
... říkám to každou zimu, takže znova, na zimu jedině  evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … zimaky.jpg

Stejne to sem budes muset vlepit pristi rok zase bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
09.10.2008 08:51:00
Offline

Re: PNEUMATIKY

Zdenousek psal:

na sníh jedině SNOW ATTACK goodbigsmilebigsmilebigsmile

No moje poslední svezení na sněhu dopadlo takhle http://kasym.rajce.idnes.cz/SV_male/#001.jpg smile2smile2
asi to fakt chtělo snow attack bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Progear 650 (Člen)
09.10.2008 17:20:00
Offline

Re: PNEUMATIKY

nebo se prej používaj nějaký sněhový řetězy nebo co...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Georg (Člen)
09.10.2008 20:27:03
Offline

Re: PNEUMATIKY

Já letos na zadek obul Dunlop-Roadsmatr a najel jsem na nich 11500 Km většina normální naše cesty tak 3000 po dálnicích ( naloženej na dovolenou ) a něco málo v Alpách. Řek bych, že maj docela fakt dobrej dojezd, ale na žádný závodění do to neni, dvakrát se mi to utrhlo v zatáčce, ale asi to spíš byla moje jezdecká chyba a ne chyba pneu. Takže pokud hledáš pneu cesťáky tak neproděláš good

Raynov (Člen)
09.10.2008 21:48:11
Offline

Re: PNEUMATIKY

Vyrobce gumy skladuje ve stanonovenejch klimatickejch podminkach. Kdyz si je koupi deler a bude ji mit ulozenou nekde ve skladu ci stodole, muze ji behem 2 az 3 let prodat (dle vyrobce) a stale bude prodana jako nova a bude se na ni vztahovat zaruka. Pokavat ji proda az po tech 2 az 3 letech tak ji uz nesmi prodat jako novou. A dle nejakech testu adacu a jeste nejakyho nemeckyho institutu by guma po 5 roce (nekde valeni se) mela byt znehodnocena. Guma reague se vzduchem a straci sve vlastnosti tim vznika pravdepodobnost defektu.


Pane doktore, vy jste se zase kochal.
VikecB12 (Člen)
10.10.2008 11:10:45
Offline

Re: PNEUMATIKY

Georg psal:

Já letos na zadek obul Dunlop-Roadsmatr a najel jsem na nich 11500 Km většina normální naše cesty tak 3000 po dálnicích ( naloženej na dovolenou ) a něco málo v Alpách. Řek bych, že maj docela fakt dobrej dojezd, ale na žádný závodění do to neni, dvakrát se mi to utrhlo v zatáčce, ale asi to spíš byla moje jezdecká chyba a ne chyba pneu. Takže pokud hledáš pneu cesťáky tak neproděláš good

Taky ted jezdím Roadsmarty,zadek zatím najeto 6000km a ještě tak 2000 vydrží,předek najeto 8000km a je v půlce. Zadek jedu do kraje,celkem svižně a aji "na koleno" to s nima degood Rekl bych že sedí v zatáčkách stejně jak stará D208,akorát se při ujetí pár Km po dálnici nedělá ploška uprostřed a celkově na nich najedu vícgood D208 mě vydržela 4000km a byla durch na hadrusmile2 Takže já mám jasno co vobuju na jařegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jiřina (Člen)
10.10.2008 19:12:54
Offline

Re: PNEUMATIKY

bigsmileMiluji tady ty diskuze o rok starých pneu. Člověk se náramně pobaví bigsmilegood. Ale se mne si nic nedělejte, letos jsem steží najel 4500KM, takže vlastně já bych s těma skvělýma gumama vydržel aji 3 sezony. Takže já su na pussy testmen. smokincool Jen potom nechápu, proč jsem 2x přezouval?idontknowbigsmile


Tož tak:-D
Renda (Člen)
10.10.2008 19:20:16
Offline

Re: PNEUMATIKY

Já teda nejsem žádnej střelec, ale dnes jsem sundal ze svý B12 Macadamy z roku 2002.
Byly to už takový puky,občas se smekly, v servisu tomu snad ani nechtěli věřit. Dal jsem teda Conti Motion. Alespoň bude příští rok nějaká reference cool

Lukyn1 (Člen)
14.10.2008 12:05:04
Offline

Re: PNEUMATIKY

Renda psal:

Já teda nejsem žádnej střelec, ale dnes jsem sundal ze svý B12 Macadamy z roku 2002.
Byly to už takový puky,občas se smekly, v servisu tomu snad ani nechtěli věřit. Dal jsem teda Conti Motion. Alespoň bude příští rok nějaká reference cool

Tak to dej vědět co nejdřív good No a jestli stihneš něco najet ještě letos tak sem s tím než přezuju smile1cool


Jeedéééééééééééémmmm
Lukyn1 (Člen)
15.10.2008 18:32:36
Offline

Re: PNEUMATIKY

Jezdil někdo z vás Conti Race Attack?? smile1
Zajímalo by mě kolik se na nich dá najet??surprisedgood


Jeedéééééééééééémmmm
ross (Člen)
15.10.2008 19:25:26
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:

Jezdil někdo z vás Conti Race Attack?? smile1
Zajímalo by mě kolik se na nich dá najet??surprisedgood

pokud zabrzdíš předek a přidáš plyn, tak třeba jen 20m a nebo taky 50.000m


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Progear 650 (Člen)
15.10.2008 20:53:47
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:

Jezdil někdo z vás Conti Race Attack?? smile1
Zajímalo by mě kolik se na nich dá najet??surprisedgood

To nejni podstatný bych řekl... Staci Ti SportAttacky... Slicky by si stejne tezko vohrejval... kor na podzim a na jare...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
15.10.2008 21:07:01
Offline

Re: PNEUMATIKY

...i nevohřátý držej líp než vohřátý klasiky smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
15.10.2008 21:09:12
Offline

Re: PNEUMATIKY

osiris psal:

...i nevohřátý držej líp než vohřátý klasiky smile1

tak moje zkušenost se studenym slickem nejni uplně ruzova... ale byla to i moje chyba... to uznavam...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Ondráš (Člen)
15.10.2008 22:17:03
Offline

Re: PNEUMATIKY

Progear 650 psal:

tak moje zkušenost se studenym slickem nejni uplně ruzova... ale byla to i moje chyba... to uznavam...smile1

Co bys chtěl... Ví Bůh jak dlouho se na tom letišti válela...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
15.10.2008 22:24:21
Offline

Re: PNEUMATIKY

Ondráš psal:
Progear 650 psal:

tak moje zkušenost se studenym slickem nejni uplně ruzova... ale byla to i moje chyba... to uznavam...smile1

Co bys chtěl... Ví Bůh jak dlouho se na tom letišti válela...smile1

No vyrobeny sou 3006... tim to nejni, byla studena, kdyz byla venku jinovatka... a ja slapl na brdu jak kdyz by bylo venku 30 stupnu...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
ross (Člen)
15.10.2008 22:44:12
Offline

Re: PNEUMATIKY

Progear 650 psal:
Ondráš psal:
Progear 650 psal:

tak moje zkušenost se studenym slickem nejni uplně ruzova... ale byla to i moje chyba... to uznavam...smile1

Co bys chtěl... Ví Bůh jak dlouho se na tom letišti válela...smile1

No vyrobeny sou 3006... tim to nejni, byla studena, kdyz byla venku jinovatka... a ja slapl na brdu jak kdyz by bylo venku 30 stupnu...smile1

si nějaká kosmická sériesurprised


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
15.10.2008 23:15:10
Offline

Re: PNEUMATIKY

ross psal:

si nějaká kosmická sériesurprised

No našli jsme to na bývalém vojenském letišti, takže je možné všechno.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
16.10.2008 07:56:57
Offline

Re: PNEUMATIKY

Ondráš psal:
ross psal:

si nějaká kosmická sériesurprised

No našli jsme to na bývalém vojenském letišti, takže je možné všechno.smile1

...hele ty kosimku, je to třicátej tejden léta páně 2006, proto 3006bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
16.10.2008 07:59:57
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:

Jezdil někdo z vás Conti Race Attack?? smile1
Zajímalo by mě kolik se na nich dá najet??surprisedgood

...z vlastní skušenosti ti prozradim, že předek vydrží dva závody a zadek za šestihodinofku zrychtuješ do mrtva...a nevidim důvot jezdit tudle gumu na jakýkolif bandasce v normálnim provozu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
16.10.2008 08:39:54
Offline

Re: PNEUMATIKY

Filous psal:
Ondráš psal:
ross psal:

si nějaká kosmická sériesurprised

No našli jsme to na bývalém vojenském letišti, takže je možné všechno.smile1

...hele ty kosimku, je to třicátej tejden léta páně 2006, proto 3006bigsmile

sem rád, že si jim v tom udělal jasno....goodbigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Lukyn1 (Člen)
16.10.2008 11:21:22
Offline

Re: PNEUMATIKY

Filous psal:
Lukyn1 psal:

Jezdil někdo z vás Conti Race Attack?? smile1
Zajímalo by mě kolik se na nich dá najet??surprisedgood

...z vlastní skušenosti ti prozradim, že předek vydrží dva závody a zadek za šestihodinofku zrychtuješ do mrtva...a nevidim důvot jezdit tudle gumu na jakýkolif bandasce v normálnim provozu...

Oki díky, jde mi o to, že můžu mít sadu za 5500 tak jsem trošku špekuloval jestli ji nevzítidontknow Ale teď už budu vybírat mezi conti Road a conti Motion good
PS: jakej je standartní rozměr přední gumy na B6 rok 2004 -> 160/60/r17  ????
Thx smile1


Jeedéééééééééééémmmm
Ondráš (Člen)
16.10.2008 13:29:57
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:

PS: jakej je standartní rozměr přední gumy na B6 rok 2004 -> 160/60/r17  ????
Thx smile1

Mít vepředu 160ku gumu, tak to by byl mazec. smile1 Podívej se do techničáku.good Nebo sem http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2007050002
Nebo do Googlu.headshake

Jinak 120/70 R 17.

help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mazo (Člen)
16.10.2008 16:37:40
Offline

Re: PNEUMATIKY

ale si toho nakecal než si mu dal odpoved bigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
VikecB12 (Člen)
16.10.2008 17:55:37
Offline

Re: PNEUMATIKY

Ondráš psal:
Lukyn1 psal:

PS: jakej je standartní rozměr přední gumy na B6 rok 2004 -> 160/60/r17  ????
Thx smile1

Mít vepředu 160ku gumu, tak to by byl mazec. smile1 Podívej se do techničáku.good Nebo sem http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2007050002
Nebo do Googlu.headshake

Jinak 120/70 R 17.
B6 má ale 120/60-17evil
help


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lukyn1 (Člen)
16.10.2008 23:55:29
Offline

Re: PNEUMATIKY

Díky good No právě, že v techničáku je 120/60/r17 ale guma je tam 120/70/r17 idontknow Ale budu se držet techničáku a dám tam 60 good


Jeedéééééééééééémmmm
Ondráš (Člen)
17.10.2008 10:55:47
Offline

Re: PNEUMATIKY

VikecB12 psal:
Ondráš psal:
Lukyn1 psal:

PS: jakej je standartní rozměr přední gumy na B6 rok 2004 -> 160/60/r17  ????
Thx smile1

Mít vepředu 160ku gumu, tak to by byl mazec. smile1 Podívej se do techničáku.good Nebo sem http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2007050002
Nebo do Googlu.headshake

Jinak 120/70 R 17.
B6 má ale 120/60-17evil
help

Jsem splácal starou a novou dohromady...redface


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
LosBanditos (Člen)
17.10.2008 12:26:14
Offline

Re: PNEUMATIKY

nicola.foxx psal:

Na prdel Road attack a na cumak hodit sport attack.good

Souhlasím !

Akorát já mám na Předku qualifier Dunlop a na zadku roadsmart dunlop.

mimochodem roadrsmart pořáží v testech všechny konkurenty. hold nová technologie a super ve vodě


LosBanditos adios !
Progear 650 (Člen)
17.10.2008 12:34:05
Offline

Re: PNEUMATIKY

LosBanditos psal:
nicola.foxx psal:

Na prdel Road attack a na cumak hodit sport attack.good

Souhlasím !

Akorát já mám na Předku qualifier Dunlop a na zadku roadsmart dunlop.

mimochodem roadrsmart pořáží v testech všechny konkurenty. hold nová technologie a super ve vodě

Tak je fakt, ze tohle neni spatna volba...
Ale po zkusenostech s RoadAttackou na vode, davam pristi jaro i na zadek Sportu a uvidim jestli to bude na vode lepsi...idontknowsmile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
nicola.foxx (Člen)
17.10.2008 12:38:21
Offline

Re: PNEUMATIKY

Progear 650 psal:
LosBanditos psal:
nicola.foxx psal:

Na prdel Road attack a na cumak hodit sport attack.good

Souhlasím !

Akorát já mám na Předku qualifier Dunlop a na zadku roadsmart dunlop.

mimochodem roadrsmart pořáží v testech všechny konkurenty. hold nová technologie a super ve vodě

Tak je fakt, ze tohle neni spatna volba...
Ale po zkusenostech s RoadAttackou na vode, davam pristi jaro i na zadek Sportu a uvidim jestli to bude na vode lepsi...idontknowsmile1

Hosanku Progearovic, ja jdu s tou predni gumou do mislenu Pilot road 2. Prej je lepcejsi nez conti.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr