Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » PNEUMATIKY

Filous (Člen)
17.10.2008 12:51:59
Offline

Re: PNEUMATIKY

nicola.foxx psal:
Progear 650 psal:
LosBanditos psal:


Souhlasím !

Akorát já mám na Předku qualifier Dunlop a na zadku roadsmart dunlop.

mimochodem roadrsmart pořáží v testech všechny konkurenty. hold nová technologie a super ve vodě

Tak je fakt, ze tohle neni spatna volba...
Ale po zkusenostech s RoadAttackou na vode, davam pristi jaro i na zadek Sportu a uvidim jestli to bude na vode lepsi...idontknowsmile1

Hosanku Progearovic, ja jdu s tou predni gumou do mislenu Pilot road 2. Prej je lepcejsi nez conti.

...ty si hlavně něco kup, páč ta hrůza co tam máš uš dávno umřelabigsmile ...se ani nedivim, že ti vibruje řízeníidontknow ...jo a ten nabouranej ráfek tomu taky nepřispívábad


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
17.10.2008 12:55:03
Offline

Re: PNEUMATIKY

Filous psal:
nicola.foxx psal:
Progear 650 psal:


Tak je fakt, ze tohle neni spatna volba...
Ale po zkusenostech s RoadAttackou na vode, davam pristi jaro i na zadek Sportu a uvidim jestli to bude na vode lepsi...idontknowsmile1

Hosanku Progearovic, ja jdu s tou predni gumou do mislenu Pilot road 2. Prej je lepcejsi nez conti.

...ty si hlavně něco kup, páč ta hrůza co tam máš uš dávno umřelabigsmile ...se ani nedivim, že ti vibruje řízeníidontknow ...jo a ten nabouranej ráfek tomu taky nepřispívábad

presne...bigsmile uz mu to rikam dlouho, jak na tom PUKU muze jezdit, navic je sjeta do Ačka jako prase...bigsmilebigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Lukyn1 (Člen)
17.10.2008 13:05:01
Offline

Re: PNEUMATIKY

Ondráš psal:
Lukyn1 psal:

PS: jakej je standartní rozměr přední gumy na B6 rok 2004 -> 160/60/r17  ????
Thx smile1

Mít vepředu 160ku gumu, tak to by byl mazec. smile1 Podívej se do techničáku.good Nebo sem http://www.suzukibandit.cz/view.php?naz … 2007050002
Nebo do Googlu.headshake

Jinak 120/70 R 17.

help

Pardon chybicka se vloudila evil


Jeedéééééééééééémmmm
Lukyn1 (Člen)
17.10.2008 22:17:46
Offline

Re: PNEUMATIKY

Narazil jsem na BRIDGESTONE BT021 sada za 5829 lacinější než Roady. Asi mám vítěze konkurzu goodgoodbigsmilecool


Jeedéééééééééééémmmm
mazo (Člen)
17.10.2008 23:48:38
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:

Narazil jsem na BRIDGESTONE BT021 sada za 5829 lacinější než Roady. Asi mám vítěze konkurzu goodgoodbigsmilecool

to mas drahe.
Ja idem kupovat zadnu za cca 3800Skk a predna vyjde 3100Skk.

Co je myslim v prepocte menej ako das ty za sadu...

Tak som ti to nasiel aj v CZ e-shope:
predok:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d … amp;Achse=

zadok:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d … amp;Achse=


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
mazo (Člen)
17.10.2008 23:50:29
Offline

Re: PNEUMATIKY

mna len sere, ze potrebujem len zadok a pri jednom kuse si uctuju najeky poplatok 250,- Skk fuck


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
mazo (Člen)
17.10.2008 23:52:45
Offline

Re: PNEUMATIKY

este k tomu konkurzu: Test sedmi sportovně-cestovních pneu - MOTORRAD
http://www.hamletovy-gumy.cz/testy/test … _sport.pdf


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 09:16:31
Offline

Re: PNEUMATIKY

mazo psal:

este k tomu konkurzu: Test sedmi sportovně-cestovních pneu - MOTORRAD
http://www.hamletovy-gumy.cz/testy/test … _sport.pdf

JJ díky včera už jsem začal překládat (aspoň ty tabulkybigsmile)


Jeedéééééééééééémmmm
Ondráš (Člen)
18.10.2008 09:18:49
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:

JJ díky včera už jsem začal překládat (aspoň ty tabulkybigsmile)

Čísla a názvy nepotřebuješ překládat, ne?evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 09:20:09
Offline

Re: PNEUMATIKY

mazo psal:
Lukyn1 psal:

Narazil jsem na BRIDGESTONE BT021 sada za 5829 lacinější než Roady. Asi mám vítěze konkurzu goodgoodbigsmilecool

to mas drahe.
Ja idem kupovat zadnu za cca 3800Skk a predna vyjde 3100Skk.

Co je myslim v prepocte menej ako das ty za sadu...

Tak som ti to nasiel aj v CZ e-shope:
predok:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d … amp;Achse=

zadok:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d … amp;Achse=

Díky good každá kačka dobrá. Za to přezuju jedno kolo evil


Jeedéééééééééééémmmm
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 09:33:49
Offline

Re: PNEUMATIKY

Ondráš psal:
Lukyn1 psal:

JJ díky včera už jsem začal překládat (aspoň ty tabulkybigsmile)

Čísla a názvy nepotřebuješ překládat, ne?evil

Myslím údaje v tabulkách jako přesnost řízení přilnavost v zátáčce atak. To víš když nevím co to je tak mi čísla nestačí, a přeci nebudu srovnávat pneu jen podle čísel good


Jeedéééééééééééémmmm
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 09:36:44
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:
mazo psal:
Lukyn1 psal:

Narazil jsem na BRIDGESTONE BT021 sada za 5829 lacinější než Roady. Asi mám vítěze konkurzu goodgoodbigsmilecool

to mas drahe.
Ja idem kupovat zadnu za cca 3800Skk a predna vyjde 3100Skk.

Co je myslim v prepocte menej ako das ty za sadu...

Tak som ti to nasiel aj v CZ e-shope:
predok:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d … amp;Achse=

zadok:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d … amp;Achse=

Díky good každá kačka dobrá. Za to přezuju jedno kolo evil

Jen mě tam trošku zaráží, že je to firma v německu idontknow Platit předem se mi moc nece.cool to radši zaplatím při dodání evil


Jeedéééééééééééémmmm
fido (Člen)
18.10.2008 10:30:48
Offline

Re: PNEUMATIKY

PALOUS psal:

Řešíte kokotinyidontknowjedině zimáky sou aktuálnígoodbigsmile

a řetězy..bo bude tuhá prej


bla...blabla...!
mazo (Člen)
18.10.2008 11:00:17
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:
Ondráš psal:
Lukyn1 psal:

JJ díky včera už jsem začal překládat (aspoň ty tabulkybigsmile)

Čísla a názvy nepotřebuješ překládat, ne?evil

Myslím údaje v tabulkách jako přesnost řízení přilnavost v zátáčce atak. To víš když nevím co to je tak mi čísla nestačí, a přeci nebudu srovnávat pneu jen podle čísel good

BT 021 v tom teste na celkovom 4. mieste. Pricom prve tri kusy su cenovo vyssie...fuck
Slabsia bola akurat v teste na mokrej ceste, ale to je mne aj tak fuk, lebo pri dazdi jazdim ako posrass

Ja sa len chystam od nich objednat, tak neviem ako su na tom doveryhodnostou, ale myslim, ze nemeckej firme by sa dalo doverovat idontknow


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Michal Dk (Člen)
18.10.2008 11:16:25
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:
Lukyn1 psal:
mazo psal:


to mas drahe.
Ja idem kupovat zadnu za cca 3800Skk a predna vyjde 3100Skk.

Co je myslim v prepocte menej ako das ty za sadu...

Tak som ti to nasiel aj v CZ e-shope:
predok:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d … amp;Achse=

zadok:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d … amp;Achse=

Díky good každá kačka dobrá. Za to přezuju jedno kolo evil

Jen mě tam trošku zaráží, že je to firma v německu idontknow Platit předem se mi moc nece.cool to radši zaplatím při dodání evil

Kupoval jsem tam a v pohodě,nejdřív jsem taky nechtěl ale Humlak kupoval taky v pohodě tak jsem to taky zkusil a super.good

Ondráš (Člen)
18.10.2008 12:42:26
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:

Myslím údaje v tabulkách jako přesnost řízení přilnavost v zátáčce atak. To víš když nevím co to je tak mi čísla nestačí, a přeci nebudu srovnávat pneu jen podle čísel good

No já bych asi vybíral podle toho, která byla nejlepší celkově (na to čísla stačí), ale každý máme jiné priority.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fido (Člen)
18.10.2008 12:48:34
Offline

Re: PNEUMATIKY

já gumy podle tabulek nikdy nevybíral. Spíš jsem zjistil že dopředu roudu mít nemůžu, protože jí na vlhku už moc nevěřím atd. Nejvíc mě daly zkušenosti zkušenějších bikerů a tehdejší finanční strop.good


bla...blabla...!
Lukyn1 (Člen)
18.10.2008 21:34:46
Offline

Re: PNEUMATIKY

Souhlas radši taky dám na zkušenosti než nějaký rychlo testy good
No a pokud bych měl kupovat pryže co byly nej Top tak se asi nedoplatím, podle mě je lepší za málo peněz hodně muziky, a momentálně to to pro mě znamená BT 021goodgood


Jeedéééééééééééémmmm
nicola.foxx (Člen)
21.10.2008 13:58:01
Offline

Re: PNEUMATIKY

Filous psal:
nicola.foxx psal:
Progear 650 psal:


Tak je fakt, ze tohle neni spatna volba...
Ale po zkusenostech s RoadAttackou na vode, davam pristi jaro i na zadek Sportu a uvidim jestli to bude na vode lepsi...idontknowsmile1

Hosanku Progearovic, ja jdu s tou predni gumou do mislenu Pilot road 2. Prej je lepcejsi nez conti.

...ty si hlavně něco kup, páč ta hrůza co tam máš uš dávno umřelabigsmile ...se ani nedivim, že ti vibruje řízeníidontknow ...jo a ten nabouranej ráfek tomu taky nepřispívábad

Akce vymena gumy je rozjeta spolu s akci rovnani rafku. Jeste musim dohodnout v MP6 naky cenovy podminky. Kazdopadne guma tam jde nova.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
21.10.2008 14:55:42
Offline

Re: PNEUMATIKY

nicola.foxx psal:
Filous psal:
nicola.foxx psal:


Hosanku Progearovic, ja jdu s tou predni gumou do mislenu Pilot road 2. Prej je lepcejsi nez conti.

...ty si hlavně něco kup, páč ta hrůza co tam máš uš dávno umřelabigsmile ...se ani nedivim, že ti vibruje řízeníidontknow ...jo a ten nabouranej ráfek tomu taky nepřispívábad

Akce vymena gumy je rozjeta spolu s akci rovnani rafku. Jeste musim dohodnout v MP6 naky cenovy podminky. Kazdopadne guma tam jde nova.good

...no tag halelůjagoodbigsmile ...hele, sere mě to, ale ten kokot lakýra mi to eště nedodalsmile2smile2smile2 ...ale doufám, že to do konce tejdne zvládneidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
nicola.foxx (Člen)
21.10.2008 15:28:41
Offline

Re: PNEUMATIKY

Filous psal:
nicola.foxx psal:
Filous psal:


...ty si hlavně něco kup, páč ta hrůza co tam máš uš dávno umřelabigsmile ...se ani nedivim, že ti vibruje řízeníidontknow ...jo a ten nabouranej ráfek tomu taky nepřispívábad

Akce vymena gumy je rozjeta spolu s akci rovnani rafku. Jeste musim dohodnout v MP6 naky cenovy podminky. Kazdopadne guma tam jde nova.good

...no tag halelůjagoodbigsmile ...hele, sere mě to, ale ten kokot lakýra mi to eště nedodalsmile2smile2smile2 ...ale doufám, že to do konce tejdne zvládneidontknow

Zatim bych to nehrotil. V patek a pondeli mam v merku dovolenou, takze je jeste casek. No a kdyz to u tebe bude az do jara ,tak se taky nebudu nejak zlobit a aspon nebudu vod maminky poslouchat, ze ji ta motorka vadi za autem v garazi. Ve ctvrtek se vozvu jak to vypada a kolik me to bude stat.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Dado (Člen)
21.10.2008 15:43:22
Offline

Re: PNEUMATIKY

Rovnání ráfku?? Kdo a kde to dělá? Jak to je finančně nákladný? help


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
nicola.foxx (Člen)
21.10.2008 16:05:36
Offline

Re: PNEUMATIKY

Dado psal:

Rovnání ráfku?? Kdo a kde to dělá? Jak to je finančně nákladný? help

Trebas pres KELLYho jsme to videl na foru a to kolem litru. Pry bezna cena za dobre odvedeny srovnani rafku na lisu. Najdes to v diskuzich.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
kojaksro (Člen)
21.10.2008 16:12:13
Offline

Re: PNEUMATIKY

něco pro polotučné....

DUNLOP SPMAX ROADSMART F silnice 120 70 17 TL  W nové Sport-Touring                                             2830,-Kč
DUNLOP SPMAX ROADSMART silnice 160 60 17 TL  W nové Sport-Touring                                        3420,-Kč
údajně jsou to 3směsovky
Když vydržíte do začátku sezóny budou snad i levnější...


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
21.10.2008 16:14:44
Offline

Re: PNEUMATIKY

a plnotučné...
DUNLOP     SPMAX ROADSMART     silnice     180     55     17     TL      W     nové     Sport-Touring        3500,-


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Lukyn1 (Člen)
23.10.2008 12:33:43
Offline

Re: PNEUMATIKY

mazo psal:
Lukyn1 psal:
Ondráš psal:


Čísla a názvy nepotřebuješ překládat, ne?evil

Myslím údaje v tabulkách jako přesnost řízení přilnavost v zátáčce atak. To víš když nevím co to je tak mi čísla nestačí, a přeci nebudu srovnávat pneu jen podle čísel good

BT 021 v tom teste na celkovom 4. mieste. Pricom prve tri kusy su cenovo vyssie...fuck
Slabsia bola akurat v teste na mokrej ceste, ale to je mne aj tak fuk, lebo pri dazdi jazdim ako posrass

Ja sa len chystam od nich objednat, tak neviem ako su na tom doveryhodnostou, ale myslim, ze nemeckej firme by sa dalo doverovat idontknow

Už si je objednal, abych věděl jak jsou spolehlivý, nebo si to změnil a půjdeš do těch Dunlopek co píše Kojak cool??


Jeedéééééééééééémmmm
kojaksro (Člen)
23.10.2008 12:44:39
Offline

Re: PNEUMATIKY

Až dám dohromady ceník, tak vám to sem dám... dobrý ceny budou na dunlopy, micheliny, continentaly a pirelli. Víceméně už teď se dostanu na ceny co má třeba Hamlet, i níž, od crosovejch, skůtry, jebky prostě všechny rozměry.
Samozřejmě bandit sleva je jasná......goodsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
23.10.2008 14:18:23
Offline

Re: PNEUMATIKY

kojaksro psal:

Až dám dohromady ceník, tak vám to sem dám... dobrý ceny budou na dunlopy, micheliny, continentaly a pirelli. Víceméně už teď se dostanu na ceny co má třeba Hamlet, i níž, od crosovejch, skůtry, jebky prostě všechny rozměry.
Samozřejmě bandit sleva je jasná......goodsmokin

...ňáký štyrkolkový umíš taky??? ...uš mě ty čincký srágory začínaj srát, páč gdykolif vyrazim, tag průrazsick ...voni to snat mačkaj ze sazí nebo cosick ...v jedný gumě uš mam 6 knotůidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lukyn1 (Člen)
23.10.2008 14:28:25
Offline

Re: PNEUMATIKY

kojaksro psal:

Až dám dohromady ceník, tak vám to sem dám... dobrý ceny budou na dunlopy, micheliny, continentaly a pirelli. Víceméně už teď se dostanu na ceny co má třeba Hamlet, i níž, od crosovejch, skůtry, jebky prostě všechny rozměry.
Samozřejmě bandit sleva je jasná......goodsmokin

oka tak ja počkám good Když budou ty nový Dunlopky za podobný penízky jako BT 021 tak bych byl blbej kdybych si roadsmarty neobul. Díkess goodgoodsmile1


Jeedéééééééééééémmmm
kojaksro (Člen)
23.10.2008 14:33:24
Offline

Re: PNEUMATIKY

Filous psal:
kojaksro psal:

Až dám dohromady ceník, tak vám to sem dám... dobrý ceny budou na dunlopy, micheliny, continentaly a pirelli. Víceméně už teď se dostanu na ceny co má třeba Hamlet, i níž, od crosovejch, skůtry, jebky prostě všechny rozměry.
Samozřejmě bandit sleva je jasná......goodsmokin

...ňáký štyrkolkový umíš taky??? ...uš mě ty čincký srágory začínaj srát, páč gdykolif vyrazim, tag průrazsick ...voni to snat mačkaj ze sazí nebo cosick ...v jedný gumě uš mam 6 knotůidontknow

Nahoď rozměr, juknu na to.....


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
23.10.2008 14:37:20
Offline

Re: PNEUMATIKY

filousoj: tag to ty stoho děláš asi polobotky né? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lukyn1 (Člen)
24.10.2008 00:45:15
Offline

Re: PNEUMATIKY

kojaksro psal:

něco pro polotučné....

DUNLOP SPMAX ROADSMART F silnice 120 70 17 TL  W nové Sport-Touring                                             2830,-Kč
DUNLOP SPMAX ROADSMART silnice 160 60 17 TL  W nové Sport-Touring                                        3420,-Kč
údajně jsou to 3směsovky
Když vydržíte do začátku sezóny budou snad i levnější...

Neměl by jsi tam nějaký testy kde se porovnávají tyhle sportmax roadsmart a BT 021??good


Jeedéééééééééééémmmm
nicola.foxx (Člen)
24.10.2008 00:49:44
Offline

Re: PNEUMATIKY

Lukyn1 psal:
kojaksro psal:

něco pro polotučné....

DUNLOP SPMAX ROADSMART F silnice 120 70 17 TL  W nové Sport-Touring                                             2830,-Kč
DUNLOP SPMAX ROADSMART silnice 160 60 17 TL  W nové Sport-Touring                                        3420,-Kč
údajně jsou to 3směsovky
Když vydržíte do začátku sezóny budou snad i levnější...

Neměl by jsi tam nějaký testy kde se porovnávají tyhle sportmax roadsmart a BT 021??good

Hele mrkni jestli nenajdes neco tady = http://www.hamletovy-gumy.cz/testy.php Tam snad najdes i houby.good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lukyn1 (Člen)
24.10.2008 07:33:01
Offline

Re: PNEUMATIKY

Jj díkes tam už jsem koukal good něco jsem našel, ale nebylo to nic moc. Ten jeden test je docela dobrej, jen mě trochu mato testovací subjekt A a B idontknow Jestli jsem to pochopil správně tak A je PR2 a B je BT 021.
Kdyby byl nějakej testík jako ten pro 7 sportovně cestovních gum, nezlobil bych sesmile1


Jeedéééééééééééémmmm
kojaksro (Člen)
24.10.2008 07:39:51
Offline

Re: PNEUMATIKY

Ty roudsmarty, by měli být lepší než BT021, ale spíš zaléží kolik vydrží a tak, veř že jízdní vlastnosti budou dobré. good


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
redik27 (Člen)
24.10.2008 08:20:24
Offline

Re: PNEUMATIKY

Já mám Michelin CT02. Se slevou jsem je sehnal za 7.500(obě), ale nemůžu si je vynachválit.good


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
kojaksro (Člen)
24.10.2008 08:25:02
Offline

Re: PNEUMATIKY

redik27 psal:

Já mám Michelin CT02. Se slevou jsem je sehnal za 7.500(obě), ale nemůžu si je vynachválit.good

No vidíš sehnal bych ti je levnějcsmokin......pošli mi ten ceník na ty protektory


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Lukyn1 (Člen)
24.10.2008 13:41:43
Offline

Re: PNEUMATIKY

kojaksro psal:

Ty roudsmarty, by měli být lepší než BT021, ale spíš zaléží kolik vydrží a tak, veř že jízdní vlastnosti budou dobré. good

Tomu věřím, a jak jsem říkal, když budou za obdobný penízky jako BT 021 jak je nejspis beru good Ale počkám si smokin


Jeedéééééééééééémmmm
redik27 (Člen)
24.10.2008 17:43:14
Offline

Re: PNEUMATIKY

kojaksro psal:
redik27 psal:

Já mám Michelin CT02. Se slevou jsem je sehnal za 7.500(obě), ale nemůžu si je vynachválit.good

No vidíš sehnal bych ti je levnějcsmokin......pošli mi ten ceník na ty protektory

Zítra ti dojde. Nějak málo času na všechno. Domluvíme se na příští sezonu. good


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Lukyn1 (Člen)
08.02.2009 16:57:53
Offline

Re: PNEUMATIKY

Dobu jsem tu nebyl, málo času atak vůbec a koukám, že se tu propíraj gumy a asi jsem přišel pozdě.
Kojaksro-> koukám, že ceníky, už jsou aktuální, můžes mi sem prosím písnout ceny gum který jsme propíraly loni.
Bridgestone BT-021
Dunlop Dunlop RoadSmart
Continental RoadAttack

Nejspíš jsem akci na conti propás, ale co kdyby tam ještě něco bylo. good
Taky jsem nevěděl co za gumu, ale teď, už jo, záleží jen na ceně.
Díky Kojaku good
PS: už je dostatečnej počet na obědnání??cool


Jeedéééééééééééémmmm
Lukyn1 (Člen)
08.02.2009 17:01:05
Offline

Re: PNEUMATIKY

Jen doplním rozměry 120/60 R17  a 160/60 R17 prostě klasická Bandaska z roku 2004 good


Jeedéééééééééééémmmm
kojaksro (Člen)
08.02.2009 17:22:48
Offline

Re: PNEUMATIKY

http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=7716

...tady to je aktuální akce....jukni sem a když tak se ozvismokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Lukyn1 (Člen)
08.02.2009 17:28:30
Offline

Re: PNEUMATIKY

Díky good
Já se ozvu každopádně smile1 A ty ostatní gumy máš taky v nabídce?? dunlopky jsem si našel, roudy a BT by, nebyly??
Kdyžtak písnu mejlíka


Jeedéééééééééééémmmm
kuclb (Člen)
09.02.2009 01:57:43
Offline

Re: PNEUMATIKY

kojaksro psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=7716

...tady to je aktuální akce....jukni sem a když tak se ozvismokin

Prosím Tě, kde narazím na Tvůj mail? Objednal bych Roadsmarty...

kojaksro (Člen)
09.02.2009 07:02:29
Offline

Re: PNEUMATIKY

kuclb psal:
kojaksro psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=7716

...tady to je aktuální akce....jukni sem a když tak se ozvismokin

Prosím Tě, kde narazím na Tvůj mail? Objednal bych Roadsmarty...

....kojaksro@seznam.cz


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr