Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...uou :))

osiris (Člen)
09.10.2008 09:18:35
Offline

...uou :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
09.10.2008 09:21:04
Offline

Re: ...uou :))

nezlobte se na mě ale to jsou pořádné pussypussyheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
09.10.2008 09:22:16
Offline

Re: ...uou :))

No koukám,že blbost konči vždy sebevraždou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
09.10.2008 09:24:24
Offline

Re: ...uou :))

...jen hra silnejch nervů, kdo uhne první :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
09.10.2008 09:27:24
Offline

Re: ...uou :))

osiris psal:

...jen hra silnejch nervů, kdo uhne první :))

bigsmilebigsmilebigsmile hadej kdo uhneevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
qwerty (Člen)
09.10.2008 09:28:59
Offline

Re: ...uou :))

no nevim jestli ten ktery s tim prisel ma v hlave vsecko v poradku headshake to muze dopadnout jen tragedii bad


WD club member.
SLUGI (Člen)
09.10.2008 09:29:27
Offline

Re: ...uou :))

osiris psal:

...jen hra silnejch nervů, kdo uhne první :))

... aby z toho pak  nebyla hra "kdo jich sundá víc jednou ranou"  idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Lihy (Člen)
09.10.2008 09:31:49
Offline

Re: ...uou :))

pussyovina jak cyp... to před nima složíš smeteš je jak kuželky... No ale na druhou stranu by pak mohl člověk u soudu dostat nějaký peníze za zničenou motku, zdravotní následky způsobené nepřiměřenou akcí policie sick

Petula (Člen)
09.10.2008 09:34:12
Offline

Re: ...uou :))

Tak to je masírka.. jsem zvědavá, co budou dělat, až se jim pár motorkářů zabije nárazem do pevné překážky.. headshakebad


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
kojaksro (Člen)
09.10.2008 10:04:07
Offline

Re: ...uou :))

Takže hra, Rybičky, rybičky - rybáři jedou se mění na Motorkáři, motorkáři - policajti jedou
To bude fajná hra.....


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Lenka (Člen)
09.10.2008 10:09:06
Offline

Re: ...uou :))

to asi nikdo z vas necet do konce, ne? na zapade je to dost bezna praxe...v krajnich pripadech...jakmile by zarval jedinej policajt, nechaj toho...totez bylo v tom clanku...pouze v krajnich pripadech...
ja osobne neznam takovyho kokota, kterej by to radsi narval do par lidi nez aby zastavil...vy jo?


...Do you know that bad girls go to hell?...
K.a.s.y.m. (Člen)
09.10.2008 10:10:35
Offline

Re: ...uou :))

Lenka psal:

to asi nikdo z vas necet do konce, ne? na zapade je to dost bezna praxe...v krajnich pripadech...jakmile by zarval jedinej policajt, nechaj toho...totez bylo v tom clanku...pouze v krajnich pripadech...
ja osobne neznam takovyho kokota, kterej by to radsi narval do par lidi nez aby zastavil...vy jo?

zkus mi ukázat někoho kdo umí s 200 zastavit na 50 metrech..protože tady mají policajti zvyk se stoupnout tam kde je vidíš na poslední chvíli.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
09.10.2008 10:28:50
Offline

Re: ...uou :))

Kasyme neco podobneho se me stalo minulej rok s mestkym hlidacem hoven, zmrdi prej jestli mam znacku ze se chtel podivat tak si vyskocil za stromem me do cesty, proste se tak schoval a ja ho malem prejel no. proste si nemuzu pomoct jsou to ...... mel sem to tam slozit malem


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
09.10.2008 10:30:41
Offline

Re: ...uou :))

já právě mluvim taky z vlastní zkušenosti.Taky jsem jednoho málem žvejknul.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
09.10.2008 11:17:15
Offline

Re: ...uou :))

No blby jsou na to dost a maj na to i skoly.headshake


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Tomas600N (Člen)
09.10.2008 11:40:42
Offline

Re: ...uou :))

"Nese to určité riziko, ale policisté se na tento zákrok cvičí, aby jej bez problémů a bezpečně zvládli," ...
no to mě poser zadabigsmilebigsmilebigsmile
kua to mi neni jasne jak to mužou bezpečně zvladnout když to do nich někdo napereidontknow ja bych chtěl vidět ten vycviksurprised

Kelly01 (Člen)
09.10.2008 11:43:39
Offline

Re: ...uou :))

Trénujou na beranech z americkýho fotbalu,co je na tom nepochopitelnéhosurprised

A navíc u zkoušek musí zastavit plně rozjetýho Harleje se sedícím MCíkemsmokin


God Save The Queen!
osiris (Člen)
09.10.2008 11:58:53
Offline

Re: ...uou :))

...co je na tom nepochopitelnýho ? pár týpků si zkusí vžít hranici únosnosti nejzazšího úskoku stranou a pak už je to jen o trénovaným a netrénovaným vědomí, kdo to zabalí dřív, jestli biker nebo polda smile1 (námitka že se najde střelec kterej neubere je na místě, ale právě proto to nacvičujou, aby věděli jak dlouho tam zůstat ještě bezpečně do sebe zaklesnutý) ...ne ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tomas600N (Člen)
09.10.2008 12:01:19
Offline

Re: ...uou :))

osiris psal:

...co je na tom nepochopitelnýho ? pár týpků si zkusí vžít hranici únosnosti nejzazšího úskoku stranou a pak už je to jen o trénovaným a netrénovaným vědomí, kdo to zabalí dřív, jestli biker nebo polda smile1 (námitka že se najde střelec kterej neubere je na místě, ale právě proto to nacvičujou, aby věděli jak dlouho tam zůstat ještě bezpečně do sebe zaklesnutý) ...ne ? smile1

no ja by chtěl tenhle souboj někdy vidětbigsmilebigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
09.10.2008 12:04:01
Offline

Re: ...uou :))

Ovšem nesmí je rozhodit tím že pošle někam jinam tělo a jinam motorkuevilheadshake


God Save The Queen!
Tomas600N (Člen)
09.10.2008 12:05:57
Offline

Re: ...uou :))

Kelly01 psal:

Ovšem nesmí je rozhodit tím že pošle někam jinam tělo a jinam motorkuevilheadshake

bigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
09.10.2008 12:10:33
Offline

Re: ...uou :))

Kelly01 psal:

Ovšem nesmí je rozhodit tím že pošle někam jinam tělo a jinam motorkuevilheadshake

...v tom případě seš jedinej, kterej sebou dokáže jebnout v přímým směru bez příčiny headshakeevil


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
09.10.2008 12:14:13
Offline

Re: ...uou :))

Já furt nevím co řešíte, jezdíte všichni jako kokoti a tak nějak na vás musej. A jestli některej nezastaví a někoho sejme,tak se  bude muset vyrovnat s tím, že třeba někoho zabil a řádně to odsedět.
Když něco dělám, musím být vždy připravenej se s toho zodpovídat. A  spekulovat o tom kdo dřív uhne??????? Může se tam najít někdo, kdo prostě neuhne. A kdo pak bude pussy policajt, kterej dělá svoji práci? nebo motorkář, kterej dělá kraviny???
Dělat kokotiny a pak nadávat na někoho že je pussy???


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
09.10.2008 12:23:45
Offline

Re: ...uou :))

V tom MC BMW vám vymyli mozeksmile1

My chcem diskutovat a neřešit co je správnébigsmile


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
09.10.2008 12:26:29
Offline

Re: ...uou :))

hh budou kuzelky sem zvedavej kerej policajt si tam dobrovolne stoupne


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Baltazar (Člen)
09.10.2008 12:35:11
Offline

Re: ...uou :))

Kelly01 psal:

V tom MC BMW vám vymyli mozeksmile1

My chcem diskutovat a neřešit co je správnébigsmile

Tvoje oblíbené
Je to jen můj názor bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Lihy (Člen)
09.10.2008 12:40:59
Offline

Re: ...uou :))

Hele to se nám celkem prodraží ne a nebo naopak budou dvě hlídky na okres (to by byla dobrá variantabigsmile)...dyť jedna hlídka bude muset bejt aspoň šestičlená aby se přes tu silnici mohli v tom krajnim případě krajně roztáhnout a nebo se školej na nový triky u Dlouhýho Širokýho a možná i Bystrozrakýhobigsmile

Ps. Na Jablonecku byly asi poslední dobou přívalový deště a vypláchlo jim to mozečky ušima z hlavy ne? Ale ještě že tak, jinak by nebylo o čem si furt psátgood

faitík (Člen)
09.10.2008 13:05:48
Offline

Re: ...uou :))

no a co když biker poletí na mašině bude předjíždět naloženej kamionsurprisedbigsmile to bude asi atypická situaceevil STRIKEsmokin


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
sonyk (Člen)
09.10.2008 13:11:03
Offline

Re: ...uou :))

faitík psal:

no a co když biker poletí na mašině bude předjíždět naloženej kamionsurprisedbigsmile to bude asi atypická situaceevil STRIKEsmokin

cet si to cely? nez se k tomu odhodlaj uzavrou cestu pro vozidla


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
nicola.foxx (Člen)
09.10.2008 13:11:44
Offline

Re: ...uou :))

Co tady resime nejakou policejni hradbu z tel??? Dyt bohate staci aby nekde praskla petarda ci neco podobnyho vystrelu a uz jsou vsichni nalezli za mrizi u sluzebny.
Ja bych se nebal, ze to vubec nekdy pouzijou.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lenka (Člen)
09.10.2008 14:57:42
Offline

Re: ...uou :))

Baltazare, tak se mi zda, ze se tady z tech lidi z nadchazejici zimou stava banda kokotu bigsmile

proste nekery lidi budou mit na policajty kecy, i kdyby pred nima ty policajti pravidelne zametali silnici....
ja jsem nikdy, ani v aute, ani na motorce, s policajtama nemela jedinej problem, vzdycky se ke me chovali slusne a vzdycky to byli premyslejici jedinci...nevim, co proti nim vsichni mate...cool


...Do you know that bad girls go to hell?...
K.a.s.y.m. (Člen)
09.10.2008 15:04:10
Offline

Re: ...uou :))

Lenka psal:

Baltazare, tak se mi zda, ze se tady z tech lidi z nadchazejici zimou stava banda kokotu bigsmile

proste nekery lidi budou mit na policajty kecy, i kdyby pred nima ty policajti pravidelne zametali silnici....
ja jsem nikdy, ani v aute, ani na motorce, s policajtama nemela jedinej problem, vzdycky se ke me chovali slusne a vzdycky to byli premyslejici jedinci...nevim, co proti nim vsichni mate...cool

nejseš ty náhodou kozatá blondýna ? protože takovýhle ženský mají na policajty nevim proč nějakej pozitivní dopad a většinou je nepokutujou.bigsmilebigsmilebigsmile
Mě třeba před 14 dny nějaká svině sousedská práskla ,že jezdím v 8 večer v ulici bez helmy no a byli tam za 5 minut a já byl o litr lehčí...Prostě příslušníci PČR vaděj.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
qwerty (Člen)
09.10.2008 16:59:40
Offline

Re: ...uou :))

Lenka psal:

Baltazare, tak se mi zda, ze se tady z tech lidi z nadchazejici zimou stava banda kokotu bigsmile

proste nekery lidi budou mit na policajty kecy, i kdyby pred nima ty policajti pravidelne zametali silnici....
ja jsem nikdy, ani v aute, ani na motorce, s policajtama nemela jedinej problem, vzdycky se ke me chovali slusne a vzdycky to byli premyslejici jedinci...nevim, co proti nim vsichni mate...cool

jak pise Kasym headshake, doufam ze mas aspon trojky nebo ty nase svestky stale snizujou naroky na ridicky  bigsmilebigsmilebigsmile


WD club member.
Baltazar (Člen)
09.10.2008 17:32:25
Offline

Re: ...uou :))

Lenka psal:

Baltazare, tak se mi zda, ze se tady z tech lidi z nadchazejici zimou stava banda kokotu bigsmile

proste nekery lidi budou mit na policajty kecy, i kdyby pred nima ty policajti pravidelne zametali silnici....
ja jsem nikdy, ani v aute, ani na motorce, s policajtama nemela jedinej problem, vzdycky se ke me chovali slusne a vzdycky to byli premyslejici jedinci...nevim, co proti nim vsichni mate...cool

good

nejvíc dycky kecaj ti co jsou nejvíc posraný
já jsem už policajtům ujel a stejně si myslím to co jsem napsal

jo a svádět něco na kozy je taky machrovinaidontknow, mě taky parkrát stavěli a nikdy vyjma jednou co jsem jim ujel jsem neměl s nima problémsmokin


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
09.10.2008 17:43:15
Offline

Re: ...uou :))

to Kasym: vedeš TOP TEN nejinteligentnějších příspěvků....ten poslední vyhrál...

a dobře Ti tak...

good

Mour (Člen)
09.10.2008 17:44:51
Offline

Re: ...uou :))

K.a.s.y.m. psal:

Mě třeba před 14 dny nějaká svině sousedská práskla ,že jezdím v 8 večer v ulici bez helmy no a byli tam za 5 minut a já byl o litr lehčí...Prostě příslušníci PČR vaděj.

...a jezdils?

Lenka (Člen)
09.10.2008 17:53:07
Offline

Re: ...uou :))

jo, sem kozata blondyna....cool

jak hazet hrach svinim bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Smoula.koumak (Člen)
09.10.2008 18:17:47
Offline

Re: ...uou :))

Však tohle se myslí na ty co ujíždějí (kolem plácačky už jeli a nezastavili), jinde na to používají třeba pásy s hřeby. Vlastně se snaží motorkáře zastavit co nejšetrněji, pač by tam v takové situaci mohli postavit třeba feldy (a ty už neuhnou, když bude třeba).


Bandit v lese :-))
Tomas600N (Člen)
09.10.2008 18:33:13
Offline

Re: ...uou :))

K.a.s.y.m. psal:
Lenka psal:

Baltazare, tak se mi zda, ze se tady z tech lidi z nadchazejici zimou stava banda kokotu bigsmile

proste nekery lidi budou mit na policajty kecy, i kdyby pred nima ty policajti pravidelne zametali silnici....
ja jsem nikdy, ani v aute, ani na motorce, s policajtama nemela jedinej problem, vzdycky se ke me chovali slusne a vzdycky to byli premyslejici jedinci...nevim, co proti nim vsichni mate...cool

nejseš ty náhodou kozatá blondýna ? protože takovýhle ženský mají na policajty nevim proč nějakej pozitivní dopad a většinou je nepokutujou.bigsmilebigsmilebigsmile
Mě třeba před 14 dny nějaká svině sousedská práskla ,že jezdím v 8 večer v ulici bez helmy no a byli tam za 5 minut a já byl o litr lehčí...Prostě příslušníci PČR vaděj.

maš recht, dyť ja to vidim na susedce,kozata blondyna,pořad nosi mega vystřich,sem se ji snad ještě nikdy nedival do oči,a ty jeji historky s policajtama tež stoji za to,řidičak ma asi rok,berou ji co chvila bo jezdi ve stare škodarně a pokutu ještě nema žadnou,z povinne vybavy ma akorat lekarnu,a to prošlou,dva tydny zpatky sem s ni jel do města,všude 3pussy aut,tak to pichla na chodnik,jen sme skočili do spořky,za 10 minut sme  byli venku a už tam stali zmrdečciheadshake
tož normalně s nima mluvila,to šlo vidět jak ji furt čumi na kozy a pokuta samozřejmě žadnasurprised jako tohle mi třeba nevadi,ale tady jde vidět jaci sou to vymrdancifuck

Datel (Člen)
09.10.2008 19:08:03
Offline

Re: ...uou :))

Baltazar psal:

jo a svádět něco na kozy je taky machrovinaidontknow, mě taky parkrát stavěli a nikdy vyjma jednou co jsem jim ujel jsem neměl s nima problémsmokin

OK. Teď už jen přiznat kolikátky kozy teda máš bigsmile

Sorry, ale já musel bigsmile

Lenka (Člen)
09.10.2008 19:46:18
Offline

Re: ...uou :))

Tomas600N psal:
K.a.s.y.m. psal:
Lenka psal:

Baltazare, tak se mi zda, ze se tady z tech lidi z nadchazejici zimou stava banda kokotu bigsmile

proste nekery lidi budou mit na policajty kecy, i kdyby pred nima ty policajti pravidelne zametali silnici....
ja jsem nikdy, ani v aute, ani na motorce, s policajtama nemela jedinej problem, vzdycky se ke me chovali slusne a vzdycky to byli premyslejici jedinci...nevim, co proti nim vsichni mate...cool

nejseš ty náhodou kozatá blondýna ? protože takovýhle ženský mají na policajty nevim proč nějakej pozitivní dopad a většinou je nepokutujou.bigsmilebigsmilebigsmile
Mě třeba před 14 dny nějaká svině sousedská práskla ,že jezdím v 8 večer v ulici bez helmy no a byli tam za 5 minut a já byl o litr lehčí...Prostě příslušníci PČR vaděj.

maš recht, dyť ja to vidim na susedce,kozata blondyna,pořad nosi mega vystřich,sem se ji snad ještě nikdy nedival do oči,a ty jeji historky s policajtama tež stoji za to,řidičak ma asi rok,berou ji co chvila bo jezdi ve stare škodarně a pokutu ještě nema žadnou,z povinne vybavy ma akorat lekarnu,a to prošlou,dva tydny zpatky sem s ni jel do města,všude 3pussy aut,tak to pichla na chodnik,jen sme skočili do spořky,za 10 minut sme  byli venku a už tam stali zmrdečciheadshake
tož normalně s nima mluvila,to šlo vidět jak ji furt čumi na kozy a pokuta samozřejmě žadnasurprised jako tohle mi třeba nevadi,ale tady jde vidět jaci sou to vymrdancifuck

sam si priznal, ze ji cumis na kozy, tak co chces po policajtech? kdyz sou to chlapi, chovaj se stejne zivocisne jako ty nebo jinej chlap...
to ze jezdi ve stary skodovce a ma proslou lekarnu neznamena vubec nic...to, ze parkuje na chodniku...kdyz tim nikoho neohrozis, tak pokutu nedaj ani tobe...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Lytr (Člen)
09.10.2008 19:53:56
Offline

Re: ...uou :))

kasym pyčo, neber moje méno ve svejch zapyčenejch příspěvcích zadarmo


to je mi ale náhodička
Kožak (Člen)
09.10.2008 20:35:53
Offline

Re: ...uou :))

A to je dneska možný aby poslal velitel svího podřízenýho na smrt ? bigsmile maj tam stádo ovcí nebo lidi z mozkem v hlavě u tý policie ? asi to první protože rozkaz stoupnout si před rozjetou mašinu bych ignoroval fuck bigsmile


MRDAT!!!
osiris (Člen)
09.10.2008 20:58:41
Offline

Re: ...uou :))

...mě připadáte jak malý, je přece jasný že je učej hlavně včas a bezpečně vzít roha, ale jde o ten psychologickej efekt na bikera přece smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožak (Člen)
09.10.2008 21:07:13
Offline

Re: ...uou :))

Ale jó to je jasný ,ale sere mi že se dneska kolem všeho dělá takový divadlo ..... já tuhle dobu nechápu headshake


MRDAT!!!
osiris (Člen)
09.10.2008 21:11:39
Offline

Re: ...uou :))

...no novináři píšou o tom co "táhne" to se nedá svítit smile1 ...vždyť oni z nás udělali to co jsme v očích veřejnosti smile2 ...pak se setkáš tváří v tvář se starou babčou a ona ti nakonec řekne, to jsem netušila že jste tak milý kluci good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
09.10.2008 21:18:46
Offline

Re: ...uou :))

motorkáři to jsou ti co žerou malý děti a rdousej starý báby ni?
bigsmile


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
09.10.2008 21:19:53
Offline

Re: ...uou :))

...no, čekala to nejhorší cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožak (Člen)
09.10.2008 21:28:29
Offline

Re: ...uou :))

No vo jedný bych věděl idontknow kterou zardousit bigsmile


MRDAT!!!
mi (Člen)
09.10.2008 21:28:43
Offline

Re: ...uou :))

osiris psal:

http://zpravy.idnes.cz/jablonecti-policiste-chteji-nebezpecne-motorkare-zastavovat-vlastnimi-tely-1w6-/krimi.asp?c=A081008_195517_krimi_jte

surprised KOCOURKOV


svět je cirkusovej stan
Kožak (Člen)
09.10.2008 21:30:12
Offline

Re: ...uou :))

Blbí je že vaří líp než ta moje ..... ježiš doufám že mi sem nevlezou bigsmile


MRDAT!!!
Zdenek (Člen)
09.10.2008 21:52:42
Offline

Re: ...uou :))

Mě policajti nevaděj, dokonce máme jednoho v baráku a je to bezvadnej kluk a má bandita. Zdenek.smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
10.10.2008 07:35:35
Offline

Re: ...uou :))

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

Mě třeba před 14 dny nějaká svině sousedská práskla ,že jezdím v 8 večer v ulici bez helmy no a byli tam za 5 minut a já byl o litr lehčí...Prostě příslušníci PČR vaděj.

...a jezdils?

právě ,že jo.smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
10.10.2008 07:37:50
Offline

Re: ...uou :))

Lytr psal:

kasym pyčo, neber moje méno ve svejch zapyčenejch příspěvcích zadarmo

další svatej surprisedsurprisedsurprised


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
10.10.2008 08:01:37
Offline

Re: ...uou :))

sem člověk prostý, škol nemám, ale mě to teda připadne že je to chujovina jak cyp, bo stojí případný zranění poldy kerej blbě uskočí nebo bikera kerej se na poslední chvíli lekne a švihne s tim (nejlépe eště třeba do dalších bengošů) za úspěšnou pokutu? jede li rychle a nechce zastavit, zaslouží trest, ale za takovouhle možnou cenu???idontknow jasně, může se podařit timhle systémem rozdat třeba pár pokut a chytit tři zlý bikery, ale pak za to bude do konce života pikat jeden biker nebo bengo na vozejku a to je prostě nesmysl headshake


doba je temná...
jardagsf (Člen)
10.10.2008 08:05:53
Offline

Re: ...uou :))

Baltazar psal:

...... Může se tam najít někdo, kdo prostě neuhne. A kdo pak bude pussy policajt, kterej dělá svoji práci? nebo motorkář, kterej dělá kraviny???
Dělat kokotiny a pak nadávat na někoho že je pussy???

v pussy bude ten cajt bo bude na voziku bo delal praci za 20k , o bikera ani tak moc nejde bo kdyz je magor tak si za to muze sam


MOTO KOZZI GRISO
qwerty (Člen)
10.10.2008 09:27:11
Offline

Re: ...uou :))

Lenka psal:

sam si priznal, ze ji cumis na kozy, tak co chces po policajtech? kdyz sou to chlapi, chovaj se stejne zivocisne jako ty nebo jinej chlap...
to ze jezdi ve stary skodovce a ma proslou lekarnu neznamena vubec nic...to, ze parkuje na chodniku...kdyz tim nikoho neohrozis, tak pokutu nedaj ani tobe...

kdybys mnela koule tak bys taky cucela evilsmokin


WD club member.
Lenka (Člen)
10.10.2008 10:30:07
Offline

Re: ...uou :))

qwerty: ja bych koule teda rozhodne nemnela...smokin


...Do you know that bad girls go to hell?...
qwerty (Člen)
10.10.2008 10:38:15
Offline

Re: ...uou :))

Lenka psal:

qwerty: ja bych koule teda rozhodne nemnela...smokin

kdyz myslis evil

goodbigsmilebigsmile


WD club member.
Meloun (Člen)
10.10.2008 11:09:11
Offline

Re: ...uou :))

Lenka psal:

qwerty: ja bych koule teda rozhodne nemnela...smokin

NemNěla??surprisedevilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
10.10.2008 11:19:42
Offline

Re: ...uou :))

Meloun psal:
Lenka psal:

qwerty: ja bych koule teda rozhodne nemnela...smokin

NemNěla??surprisedevilbigsmile

chtěla napsat "nemnula"evilbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
10.10.2008 11:31:21
Offline

Re: ...uou :))

Meloun psal:
Lenka psal:

qwerty: ja bych koule teda rozhodne nemnela...smokin

NemNěla??surprisedevilbigsmile

třeba chtěl napsat, že kdyby je měla, tak by si je mnulasurprised

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
10.10.2008 12:23:15
Offline

Re: ...uou :))

ross psal:
Meloun psal:
Lenka psal:

qwerty: ja bych koule teda rozhodne nemnela...smokin

NemNěla??surprisedevilbigsmile

třeba chtěl napsat, že kdyby je měla, tak by si je mnulasurprised

bigsmile

reagovat rychleji, rossibigsmile


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
10.10.2008 13:17:44
Offline

Re: ...uou :))

barynek psal:
ross psal:
Meloun psal:


NemNěla??surprisedevilbigsmile

třeba chtěl napsat, že kdyby je měla, tak by si je mnulasurprised

bigsmile

reagovat rychleji, rossibigsmile

kua, vikec taky u toho sedí furtevilbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
PALOUS (Člen)
10.10.2008 16:29:26
Offline

Re: ...uou :))

Baltazar psal:

Když něco dělám, musím být vždy připravenej se s toho zodpovídat.

Hlauně nemel pičovinyidontknowže ty se zvotpovídáš?idontknow
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=6917
Radši už mlčbigsmile takhle vobracely kabáty komouši po převratusmokin


Jebat motorky :-)
Baltazar (Člen)
10.10.2008 16:41:50
Offline

Re: ...uou :))

Ty to nehul a zavolej Houskoj,   sem Tě tam nacpal a ty děláš mrtvýho brouka????

Byl jsem na polici??? byl. Je to jejich chyba že neuměj fotit??? je!
Byl jsem připravenej že mě vomelou.idontknowidontknowidontknow


The father of the little princess of the dawn
Dog (Člen)
10.10.2008 17:08:23
Offline

Re: ...uou :))

Tohle muselo napadnout vola....idontknow
,,Dobrý den paní Nováčková. Váš manžel stržm. Nováček byl sražen šíleným motokrářem co ujížděl na ukradené motorce. Když na můj rozkaz tvořil řetěz z těl. Bohužel ho nabral v 50km rychlosti 250kg mašinou a pak tak nějak ujel.. Im memoriam z něj uděláme nstržm. No ale je to lepší než kdyby odmít uposlechnout rozkaz, to bych ho nechal exemplárně potrestat za znevážení velitele. Vyhodit bez náhrady od policie a soudit za neuposlechnutí rozkazu. Ale jinak jsem naprosto normální blb co si neváží lidského zdraví. Čest jeho památce"
helpass

PALOUS (Člen)
10.10.2008 17:12:09
Offline

Re: ...uou :))

Dog psal:

Tohle muselo napadnout vola....idontknow
,,Dobrý den paní Nováčková. Váš manžel stržm. Nováček byl sražen šíleným motokrářem co ujížděl na ukradené motorce. Když na můj rozkaz tvořil řetěz z těl. Bohužel ho nabral v 50km rychlosti 250kg mašinou a pak tak nějak ujel.. Im memoriam z něj uděláme nstržm. No ale je to lepší než kdyby odmít uposlechnout rozkaz, to bych ho nechal exemplárně potrestat za znevážení velitele. Vyhodit bez náhrady od policie a soudit za neuposlechnutí rozkazu. Ale jinak jsem naprosto normální blb co si neváží lidského zdraví. Čest jeho památce"
helpass

Nevím jen tuším z jinejch debat že jsi jeden z nich a tvůj názor je super páč máš rád svůj život a snad aj svoji prácigooda jak píšeš tak to asi napadlo jen vola kterej tam rozhodně stát nebudebad


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
10.10.2008 17:18:09
Offline

Re: ...uou :))

Dog psal:

Tohle muselo napadnout vola....idontknow
,,Dobrý den paní Nováčková. Váš manžel stržm. Nováček byl sražen šíleným motokrářem co ujížděl na ukradené motorce. Když na můj rozkaz tvořil řetěz z těl. Bohužel ho nabral v 50km rychlosti 250kg mašinou a pak tak nějak ujel.. Im memoriam z něj uděláme nstržm. No ale je to lepší než kdyby odmít uposlechnout rozkaz, to bych ho nechal exemplárně potrestat za znevážení velitele. Vyhodit bez náhrady od policie a soudit za neuposlechnutí rozkazu. Ale jinak jsem naprosto normální blb co si neváží lidského zdraví. Čest jeho památce"
helpass

...nekecej ... kde to bylo??? bigsmilebigsmilebigsmile

Kožak (Člen)
10.10.2008 17:25:30
Offline

Re: ...uou :))

Tak mě napadlo ..... asi blbost bigsmile  když to pošleš na zadní .... tak asi pochopěj že jen tak nezastavíš surprised bigsmile


MRDAT!!!
Dog (Člen)
10.10.2008 17:50:21
Offline

Re: ...uou :))

To Pavlous.
Jo jsem jeden z nich jak je tady známo. Chtěl bych zažít velitele, který nařídí ,,vytvořit řetěz,, Moc rád bych si od něj nechal předložit prováděcí předpis takého způsobu zastavování vozidel. Policista je povinen chránit život a zdraví osob.. (včetně svojí osoby) a vždy má ze silnice ukročit tak, aby NEBYL terčem v případě, že auto/motorku řídí blb co ho chce přejet, protože je pod fetama, zloděj, nebo prostě zmatkař co si poplete pedály, když se lekne četníka. Zažil jsem smr kamaráda a problémy s pohřbem na státní útraty, protože neměl neprůstřelnou vestu (měl ji ve skříni a stejně už byla prošlá) a zákro byl hodnocen jako normální a střílení nikdo neočekával, stejně se to stalo a pak nastalo šetření, že měl nafasovanou vestu (prošlou) a kdyby ji měl tak mohl přežít.. správný ochranný prostředek! Policie se zříká odpovědnosti... pohřeb platit nebude.. Teprve následné zkoušky prokázaly, že použité střelivo Tokarev stejně projde i neprošlou vestou, takže smrt by nastala.. prostě humus. Stejné by to bylo i tady. Máte nafasovány stavěcí pásy, tak proč jste tam lezl? Vaše chyba a invalidita a na vozejček se vám složí kolegové. Váš blb velitel bude potrestán snížením platu o 20% na tři měsíce. Další odpovědnosti se zříká. Pokud jste nemohl zákrok dokončit neměl jste ho provádět jak praví zákon.. na velitele jste si měl stěžovat.. Děkujeme. 

Já se z práce chci vráti domů k rodině celej. Podobného magora poslat do řiti. On si tam nikdy nestoupne, on to jenom bude nařizovat. fuck

spidys (Člen)
10.10.2008 17:56:32
Offline

Re: ...uou :))

Dog:
Zdá se, že seš jeden z těch, který racionálně uvažujou good
Kéž by bylo takovejch víc...


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Michal Dk (Člen)
10.10.2008 18:06:35
Offline

Re: ...uou :))

PALOUS psal:
Dog psal:

Tohle muselo napadnout vola....idontknow
,,Dobrý den paní Nováčková. Váš manžel stržm. Nováček byl sražen šíleným motokrářem co ujížděl na ukradené motorce. Když na můj rozkaz tvořil řetěz z těl. Bohužel ho nabral v 50km rychlosti 250kg mašinou a pak tak nějak ujel.. Im memoriam z něj uděláme nstržm. No ale je to lepší než kdyby odmít uposlechnout rozkaz, to bych ho nechal exemplárně potrestat za znevážení velitele. Vyhodit bez náhrady od policie a soudit za neuposlechnutí rozkazu. Ale jinak jsem naprosto normální blb co si neváží lidského zdraví. Čest jeho památce"
helpass

Nevím jen tuším z jinejch debat že jsi jeden z nich a tvůj názor je super páč máš rád svůj život a snad aj svoji prácigooda jak píšeš tak to asi napadlo jen vola kterej tam rozhodně stát nebudebad

Stát tam nebude a ještě dostane pecku za dobrej nápad za potírání motorkářů.Připomíná mě to nařízení Poručíka Hamáčka z Černých  Baronů,, Kefalín lidí je jak sraček"smile1

Dog (Člen)
10.10.2008 18:07:21
Offline

Re: ...uou :))

Ne, jsem divnej protože jezdim na mašině cool

PALOUS (Člen)
10.10.2008 18:19:48
Offline

Re: ...uou :))

Dog psal:

Ne, jsem divnej protože jezdim na mašině cool

bigsmilegood


Jebat motorky :-)
Dog (Člen)
10.10.2008 18:37:05
Offline

Re: ...uou :))

To Palous: Až vyrosteš si taky třeba koupíš nějakou pořádnou jebku bigsmile

mi (Člen)
11.10.2008 09:54:32
Offline

Re: ...uou :))

Kožak psal:

Tak mě napadlo ..... asi blbost bigsmile  když to pošleš na zadní .... tak asi pochopěj že jen tak nezastavíš surprised bigsmile

bigsmile bigsmile bigsmile ty vole teť sem se fakt tlemil tak že musim umet notas good good


svět je cirkusovej stan
PALOUS (Člen)
11.10.2008 11:43:45
Offline

Re: ...uou :))

Dog psal:

To Palous: Až vyrosteš si taky třeba koupíš nějakou pořádnou jebku bigsmile

Je mě to jasný,seš mouchožrout že?bigsmile


Jebat motorky :-)
Kožak (Člen)
11.10.2008 13:03:07
Offline

Re: ...uou :))

mi psal:

bigsmile bigsmile bigsmile ty vole teť sem se fakt tlemil tak že musim umet notas good good

Hoď si přesto pláštěnku good taky to tak mám ...vot tý doby co sem si do klávesnice napral hrnek s kavanem bigsmile


MRDAT!!!
Dog (Člen)
11.10.2008 16:07:29
Offline

Re: ...uou :))

PALOUS psal:
Dog psal:

To Palous: Až vyrosteš si taky třeba koupíš nějakou pořádnou jebku bigsmile

Je mě to jasný,seš mouchožrout že?bigsmile

No dovol! Já si po častém nedobrovlném zákusku s křídlama nakonec koupil veeeelke plexi. evil

maňas (Člen)
11.10.2008 18:56:05
Offline

Re: ...uou :))

no doufejme,že budou mít takovej rozum,jako při pronásledování autem,to totiž málo kdo z nich praktikuje,maj se alespoň trochu rádi

Dog good


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
PALOUS (Člen)
11.10.2008 18:59:20
Offline

Re: ...uou :))

maňas psal:

no doufejme,že budou mít takovej rozum,jako při pronásledování autem,to totiž málo kdo z nich praktikuje,maj se alespoň trochu rádi

Dog good

Maňas,sem dneska v Chlumci slyšel,že místo ježdění seš potkáván po potravinách a furt kupuješ žrádlobigsmile


Jebat motorky :-)
fido (Člen)
11.10.2008 21:23:30
Offline

Re: ...uou :))

..nějakej novej bowling..
třeba když se to osvědčí - bude se to aplikovat i na zastavování aut, tater i dobytka.

Řetěz ze dvou, tří, nebo 12ti příušníků....já bych určitě zastavil před kozatejma nahejma policajtkama..mám smysl pro detail a estetické cítěnísurprised

smile1


bla...blabla...!
ross (Člen)
12.10.2008 10:03:26
Offline

Re: ...uou :))

fido psal:

..nějakej novej bowling..
třeba když se to osvědčí - bude se to aplikovat i na zastavování aut, tater i dobytka.

Řetěz ze dvou, tří, nebo 12ti příušníků....já bych určitě zastavil před kozatejma nahejma policajtkama..mám smysl pro detail a estetické cítěnísurprised

smile1

a co bys s nima dělal strejdo?bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fido (Člen)
12.10.2008 10:29:53
Offline

Re: ...uou :))

ross psal:
fido psal:

..nějakej novej bowling..
třeba když se to osvědčí - bude se to aplikovat i na zastavování aut, tater i dobytka.

Řetěz ze dvou, tří, nebo 12ti příušníků....já bych určitě zastavil před kozatejma nahejma policajtkama..mám smysl pro detail a estetické cítěnísurprised

smile1

a co bys s nima dělal strejdo?bigsmile

toto poznání tě teprve čeká mandaringood
zkušenosti nahrazují zbrklost a nešikovnost mládí...

a čti příště líp...výcuc z příspěvku sděloval spravení si oka....smokin

bigsmile


bla...blabla...!
Kelly01 (Člen)
12.10.2008 10:57:46
Offline

Re: ...uou :))

DOG
Neprůstřelná vesta má danou životnost i když se nepoužívásurprised

Není to mrhání našimi penězisurprised


God Save The Queen!
Dog (Člen)
12.10.2008 18:43:55
Offline

Re: ...uou :))

Kelly01 psal:

DOG
Neprůstřelná vesta má danou životnost i když se nepoužívásurprised

Není to mrhání našimi penězisurprised

Ano.Neprůstřelná vesta má datum expirace/trvanlivost/datum spotřeby smile1 Mění se výrobní postupy a použitý materiál podle tech. novinek. První vesty co jsem používal - to bylo jak na robocopa. dnes ji nahradí vesta pod košili, kterou pomalu nepostřehneš, ale má stejnou třídu neprůstřelnosti. Materiál stárne, nebo se mu může měnit struktura - životnost podle opotřebení. Potíš se, pohybuješ, materiál se namáhá a td. Je to vesměs kolem 5-ti let. Takže víc než telka. Ale neboj, že by se mrhalo zrovna na vesty. Od toho se kupujou jiné blbosti za tisíce, co stojí v krámu 150,-. Nebo nechají zbytečně přebarvovat policejní auta, nakoupí nefunkční pouzdra, padáky od firmy která dělala záclony (ale vlastní ji známej nákupčího) a hned se na nich tři lidi zabijou... sick

barynek (Člen)
12.10.2008 19:15:45
Offline

Re: ...uou :))

ono se nemrhá našimi penězi jen u policie ale i všude jinde, bohuželfucksick


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
12.10.2008 19:24:06
Offline

Re: ...uou :))

Dyž jsme u toho dneska jsem slyšel v rádiu že v Hradci Král.mají stavět nový koupaliště za pěknejch 500 mil.město ročně bude dotovat 13.mil Kč slušný.good

Smoula.koumak (Člen)
12.10.2008 20:48:34
Offline

Re: ...uou :))

U nás v kraji rozestavěli aquapark na kopci kde není vodabigsmilebigsmile


Bandit v lese :-))
kojaksro (Člen)
12.10.2008 20:51:02
Offline

Re: ...uou :))

Smoula.koumak psal:

U nás v kraji rozestavěli aquapark na kopci kde není vodabigsmilebigsmile

Jestli to bude v lese tak tam nejezdi......smile1bigsmileevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Smoula.koumak (Člen)
12.10.2008 20:59:11
Offline

Re: ...uou :))

co bych dělal s Banditem vlese??surprised Drhnou mi tam svodybigsmilebigsmile


Bandit v lese :-))
kojaksro (Člen)
12.10.2008 21:08:26
Offline

Re: ...uou :))

Smoula.koumak psal:

co bych dělal s Banditem vlese??surprised Drhnou mi tam svodybigsmilebigsmile

Už máš výsledky od servisáka?


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Smoula.koumak (Člen)
12.10.2008 21:15:27
Offline

Re: ...uou :))

ještě ne, říkal do konce týdne - má ještě víc jak tři hodiny (jo ale blbě se kouká jak jsou venku poslední hezké dnyredface )


Bandit v lese :-))
nicola.foxx (Člen)
13.10.2008 08:51:34
Offline

Re: ...uou :))

Smoula.koumak psal:

ještě ne, říkal do konce týdne - má ještě víc jak tři hodiny (jo ale blbě se kouká jak jsou venku poslední hezké dnyredface )

Nezvante porad vo tech hezkejch dnech. To uz je na posrani. To nemate nakou praci !! Jestli ne, tak si u me muzete udelat brigadu.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Smoula.koumak (Člen)
13.10.2008 17:16:09
Offline

Re: ...uou :))

A kolik platíš? brigádám se nebráním, pač mám velkej finanční deficit, ale nemysli si, že mě donutíš pracovatsmokin bigsmilebigsmile


Bandit v lese :-))
nicola.foxx (Člen)
13.10.2008 19:37:27
Offline

Re: ...uou :))

Smoula.koumak psal:

A kolik platíš? brigádám se nebráním, pač mám velkej finanční deficit, ale nemysli si, že mě donutíš pracovatsmokin bigsmilebigsmile

No specilne pro tebe bych tu mel neco za barakem v LESE bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Smoula.koumak (Člen)
13.10.2008 21:06:51
Offline

Re: ...uou :))

houby nesbírám a na ouchyly nejsem zvědavejass


Bandit v lese :-))
nicola.foxx (Člen)
14.10.2008 09:13:31
Offline

Re: ...uou :))

Smoula.koumak psal:

houby nesbírám a na ouchyly nejsem zvědavejass

Kdepak. Dostanes pilu a pujdes porazit a naporcovat pet kousku brizek a odnosis je do kopce za barak. Pak dostanes stravu a ubytovani a piva a piva a piva a pivasmile1


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Monty Jack (Člen)
14.10.2008 16:24:15
Offline

Re: ...uou :))

sonyk psal:
faitík psal:

no a co když biker poletí na mašině bude předjíždět naloženej kamionsurprisedbigsmile to bude asi atypická situaceevil STRIKEsmokin

cet si to cely? nez se k tomu odhodlaj uzavrou cestu pro vozidla

tzn. minu policajta uzavírajícího cestu pro vozidla = zátaras předemnou = otáčím a hurá zpátky ?? bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr